Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 6. Dames, 200m vrije slag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 7. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 14. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 15. Jongens, 25m rugslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 18. Heren, 100m vrije slag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 19. Meisjes, 25m vlinderslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 20. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 21. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 22. Dames, 100m vlinderslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 26. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 30. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 31. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 32. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 33. Heren, 100m wisselslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 34. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 35. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 36. Dames, 100m rugslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 37. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Minioren 2, 3, 4 (1998 t/m 2000)
Nr. 38. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5+6 [M: Jun.1] (1996+1997)
Nr. 39. Heren, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en ouder (1996 e.e.)
Nr. 40. Dames, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en ouder (1996 e.e.)
Nr. 41. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 42. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 43. Dames, 100m schoolslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 44. Jongens, 200m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 45. Jongens, 200m vrije slag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 46. Heren, 200m vrije slag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 47. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 48. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 49. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 50. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 51. Jongens, 50m rugslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 52. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 53. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 54. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 55. Meisjes, 25m rugslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 56. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 57. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 58. Dames, 100m vrije slag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 59. Jongens, 25m vlinderslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 62. Heren, 100m vlinderslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 63. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 64. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 65. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 66. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 67. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 1+2 (2000+2001)
Nr. 68. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 69. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 70. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 71. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 72. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Nr. 73. Dames, 100m wisselslag  Junioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 74. Jongens, 100m rugslag  Minioren 3+4 (1998+1999)
Nr. 75. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5+6 (1996+1997)
Nr. 76. Heren, 100m rugslag  Junioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Nr. 77. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  Minioren 2, 3, 4 (1998-2000)
Nr. 78. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5+6 [M: Jun1] (1996-1997)
Nr. 79. Dames, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder (1996 e.e.)
Nr. 80. Heren, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en ouder (1996 e.e.)


Dommeltrofee
Boxtel, 27. - 28.10.2007


1 - Dommeltrofee Zaterdag27-10-2007 - 14:00


Programmanr. 1
27-10-2007
Jongens, 100m schoolslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV1:43.18179
2.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord2:07.5195
DISFabian van BEEK9800635E.O.Z.C.1:53.95
SL
DISMarcoen SMITS9900815Eiffel Swimmers PSV1:57.07
SL
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 2
27-10-2007
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV1:28.02289
2.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV1:28.72282
3.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV1:32.39250
4.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen1:53.28136
5.Eddy NEGGERS9701161Njord2:02.90106
DISPepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV1:32.54
SL
DISKoen v KEMENADE9702625Zegenwerp2:12.00
SL


<< TOP >>
Programmanr. 3
27-10-2007
Heren, 100m schoolslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp1:16.64438
2.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.1:17.12430
3.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.1:17.99416
4.Jeroen van der BURGT8600525Njord1:20.48378
5.Jeffrey DUIF9401365BZV1:25.89311
6.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen1:28.57284
7.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.1:30.68264
8.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp1:30.95262
9.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen1:32.11252
10.Cas BIEKMANN9306751Njord1:35.82224
11.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.1:37.26214
12.Diederick GROENEVELD9502123BZV1:40.25196
13.Sofian RECHCHAD9502793BZV1:47.48159
14.Marco HOOGENRAAD9503051BZV1:48.36155
15.Nouri AYARI9405089BZV1:53.73134
16.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV1:55.06129
17.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp1:56.41125
NG.ZAEmmanuel QUAINOO9405035BZV
NG.ZAPim van HELVOIRT9404327BZV
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV


<< TOP >>
Programmanr. 4
27-10-2007
Meisjes, 200m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 5
27-10-2007
Meisjes, 200m vrije slagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
1.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV2:34.854101:14.562:34.85
2.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV2:41.763601:19.492:41.76
3.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV2:42.023581:15.362:42.02
4.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV2:43.043511:19.862:43.04
5.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV2:49.293141:22.482:49.29
6.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV2:54.272881:21.452:54.27
7.Bente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV2:56.222781:23.592:56.22
8.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV2:57.462721:23.692:57.46
9.Jaimy MOUS9602576Njord2:59.252641:24.202:59.25
10.Manouschka van BEEK9603628E.O.Z.C.3:08.042293:08.04
11.Chantal VERVOORT9603134Njord3:08.602271:32.323:08.60
12.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen3:11.022181:29.533:11.02
13.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV3:18.281953:18.28
NGEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 6
27-10-2007
Dames, 200m vrije slagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord2:20.995431:08.212:20.99
2.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen2:26.394851:10.642:26.39
3.Joke VELTHUIJS9007168Njord2:26.864801:12.572:26.86
4.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp2:29.134591:11.722:29.13
5.Margit TIBOSCH9104696BZV2:29.614541:11.392:29.61
6.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp2:33.814181:16.402:33.81
7.Marian KRIELAART9401806De Dommelbaarzen2:37.923861:14.252:37.92
8.Nelly VELTHUIJS9404028Njord2:38.483821:15.882:38.48
9.Arja den BOER9405634BZV2:38.723811:16.742:38.72
10.Reina van der VELDEN9206000Argo2:40.083711:15.242:40.08
11.Yolande STUPERS9007978BZV2:40.143711:15.452:40.14
12.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV2:40.153701:16.392:40.15
13.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen2:40.343691:17.402:40.34
14.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen2:40.483681:15.862:40.48
15.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.2:45.003391:18.102:45.00
16.Dashney VERWEIJ9403916BZV2:46.013331:20.912:46.01
17.Sietske van ZIJL9403232BZV2:47.783221:17.742:47.78
18.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord2:50.033101:19.932:50.03
19.Cindy DUIF9205960BZV2:55.232831:24.302:55.23
20.Emy LIEBREGTS9505020Njord2:56.982751:24.062:56.98
21.Annebeth TREPELS9403184Njord2:58.762661:25.572:58.76
22.Joyce VERVOORT9405370Njord3:00.672581:25.873:00.67
23.Daphne PORTEGIJS9504814E.O.Z.C.3:30.601631:39.173:30.60


<< TOP >>
Programmanr. 7
27-10-2007
Jongens, 25m vrije slagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp27.6442
2.Quinten STRIJDONCK0000443Zegenwerp31.8628


<< TOP >>
Programmanr. 8
27-10-2007
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.48.22108
2.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV48.91103
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord51.3090
4.Eugène STRIJDONCK9801271Zegenwerp1:07.1040


<< TOP >>
Programmanr. 9
27-10-2007
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV34.74288
2.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV36.50249
3.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV36.64246
4.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV38.38214
5.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen43.13151
6.Richie v EMPEL9603631Zegenwerp43.50147
7.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen47.13115
8.Eddy NEGGERS9701161Njord53.8278
9.Fime NAMWANSA9603827Argo56.6467


<< TOP >>
Programmanr. 10
27-10-2007
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV26.06683
2.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.28.07547
3.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.28.56519
4.Jeroen van der BURGT8600525Njord31.64382
5.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.32.70346
6.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp33.22330
7.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen35.02281
8.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp36.36251
9.Cas BIEKMANN9306751Njord38.04220
10.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen38.17217
11.Jeroen COELINGH9304945BZV38.42213
12.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen39.39198
13.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.39.95190
14.Brian VERHAGEN9503027Njord46.92117
15.Sofian RECHCHAD9502793BZV47.71111
16.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp50.8592
17.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV56.9166
DISJeffrey POIRTERS9504127Argo51.70
VC
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV


<< TOP >>
Programmanr. 11
27-10-2007
Meisjes, 50m rugslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp57.87104
2.Lonneke KAMPMAN0100146Zegenwerp1:10.6157


<< TOP >>
Programmanr. 12
27-10-2007
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Tamara BROUWERS9802494Eiffel Swimmers PSV48.65176
2.Anouk GERRITS9900992Zegenwerp54.35126
3.Hilde GEERTS9802018Zegenwerp57.76105
4.Carlijn van KEMENADE9901830Zegenwerp1:33.8624


<< TOP >>
Programmanr. 13
27-10-2007
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Hilde GRONDHOUT9602300Argo38.58352
2.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV39.14337
3.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV39.45329
4.Jaimy MOUS9602576Njord39.81320
5.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV41.22289
6.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV42.00273
7.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV43.87239
8.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV44.54229
9.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV44.94223FJ 1
10.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV44.94223FJ 2
11.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen45.07221
12.Manouschka van BEEK9603628E.O.Z.C.45.18219
13.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV46.04207
14.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV46.22205
15.Chantal VERVOORT9603134Njord46.42202
16.Xandra BLAAUW9702010Njord47.31191
17.Bente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV48.51177
NG.ZAEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 14
27-10-2007
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord35.74443
2.Margit TIBOSCH9104696BZV36.23425
3.Laura van HASSEL8302552BZV36.53415
4.Elise PENNINGS9503608Argo37.20393
5.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp37.26391
6.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp37.64379
7.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen37.77375
8.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord37.82374
9.Nelly VELTHUIJS9404028Njord39.89318
10.Joke VELTHUIJS9007168Njord39.93317
11.Djuna JOSEPA9304600BZV40.13313
12.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen40.55303
13.Carlijn BOSMA9205316Argo41.84276
14.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen42.20269
15.Helen van BAKEL9205314Argo43.12252
16.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.43.26250
17.Roos de LAAT9406246BZV43.76241
18.Emy LIEBREGTS9505020Njord43.92239
19.Sietske van ZIJL9403232BZV44.68227
20.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.44.76225
20.Cindy DUIF9205960BZV44.76225
22.Annebeth TREPELS9403184Njord45.27218
23.Joyce VERVOORT9405370Njord47.97183
24.Lysa VAES9505646BZV50.29159
25.Daphne PORTEGIJS9504814E.O.Z.C.56.60111
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV


<< TOP >>
Programmanr. 15
27-10-2007
Jongens, 25m rugslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp32.0439
2.Quinten STRIJDONCK0000443Zegenwerp33.4934


<< TOP >>
Programmanr. 16
27-10-2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV1:28.87146
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.1:35.46118
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord1:41.3998
4.Eugène STRIJDONCK9801271Zegenwerp1:44.3990
5.Marcoen SMITS9900815Eiffel Swimmers PSV1:48.9279
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 17
27-10-2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV1:08.20323
2.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV1:11.24283
3.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV1:11.33282
4.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV1:12.13273
5.Richie v EMPEL9603631Zegenwerp1:21.77187
6.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen1:23.11178
7.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen1:33.25126
8.Eddy NEGGERS9701161Njord1:58.6861
9.Koen v KEMENADE9702625Zegenwerp2:28.6731


<< TOP >>
Programmanr. 18
27-10-2007
Heren, 100m vrije slagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV53.16682
2.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.56.88557
3.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.58.70506
4.Jeroen van der BURGT8600525Njord1:00.45464
5.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp1:02.13427
6.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.1:05.45365
7.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen1:05.98357
8.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen1:07.38335
9.Cas BIEKMANN9306751Njord1:09.95299
10.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp1:12.04274
11.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.1:14.35249
12.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen1:15.42239
13.Jeffrey DUIF9401365BZV1:15.52238
14.Diederick GROENEVELD9502123BZV1:17.54220
15.Marco HOOGENRAAD9503051BZV1:20.36197
16.Brian VERHAGEN9503027Njord1:28.50148
17.Jeffrey POIRTERS9504127Argo1:30.10140
18.Nouri AYARI9405089BZV1:33.79124
19.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV1:36.20115
20.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp1:37.95109
NG.ZAEmmanuel QUAINOO9405035BZV
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMPim van HELVOIRT9404327BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV


<< TOP >>
Programmanr. 19
27-10-2007
Meisjes, 25m vlinderslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp32.6850


<< TOP >>
Programmanr. 20
27-10-2007
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 21
27-10-2007
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV1:25.84295
2.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV1:26.45289
3.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV1:35.51214
4.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV1:36.82206
5.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV1:40.88182
6.Jaimy MOUS9602576Njord1:43.32169
7.Chantal VERVOORT9603134Njord1:43.73167
8.Manouschka van BEEK9603628E.O.Z.C.1:48.33147
9.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV1:51.40135
10.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV2:06.7792
NGEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 22
27-10-2007
Dames, 100m vlinderslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord1:14.51451
2.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen1:14.75447
3.Yolande STUPERS9007978BZV1:21.09350
4.Laura van HASSEL8302552BZV1:21.51345
5.Dashney VERWEIJ9403916BZV1:22.34334
6.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp1:24.52309
7.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen1:29.78258
8.Nelly VELTHUIJS9404028Njord1:31.24246
9.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen1:31.27246
10.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.1:32.82233
11.Arja den BOER9405634BZV1:33.59228
12.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV1:33.60228
13.Joke VELTHUIJS9007168Njord1:37.50201
14.Joyce VERVOORT9405370Njord1:38.41196FJ 1
15.Annebeth TREPELS9403184Njord1:38.41196FJ 2
16.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord1:43.53168
17.Emy LIEBREGTS9505020Njord1:46.86153
18.Daphne PORTEGIJS9504814E.O.Z.C.2:03.3599
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV


<< TOP >>
Programmanr. 23
27-10-2007
Jongens, 50m schoolslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp1:08.7959
2.Quinten STRIJDONCK0000443Zegenwerp1:25.0131


<< TOP >>
Programmanr. 24
27-10-2007
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV49.18160
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.53.73123
3.Marcoen SMITS9900815Eiffel Swimmers PSV58.1197
4.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord1:03.2775
5.Eugène STRIJDONCK9801271Zegenwerp1:03.8673
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 25
27-10-2007
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV42.34251
2.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV44.47217
3.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV45.01209
4.Fime NAMWANSA9603827Argo48.04172
5.Richie v EMPEL9603631Zegenwerp50.28150
6.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen53.40125
7.Eddy NEGGERS9701161Njord59.5690
8.Koen v KEMENADE9702625Zegenwerp1:06.0666


<< TOP >>
Programmanr. 26
27-10-2007
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp34.56462
2.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.35.24435
3.Jeroen van der BURGT8600525Njord37.77354
4.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen40.88279
5.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp40.95277
6.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen42.51248
7.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.43.39233
8.Cas BIEKMANN9306751Njord43.83226
9.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.45.46203
10.Jeroen COELINGH9304945BZV45.65200
11.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp53.60124
12.Jeffrey POIRTERS9504127Argo54.32119
NG.ZAEmmanuel QUAINOO9405035BZV
NG.ZAPim van HELVOIRT9404327BZV
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV


<< TOP >>
Programmanr. 27
27-10-2007
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp1:05.9649
2.Lonneke KAMPMAN0100146Zegenwerp1:12.2238


<< TOP >>
Programmanr. 28
27-10-2007
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Tamara BROUWERS9802494Eiffel Swimmers PSV41.96192
2.Anouk GERRITS9900992Zegenwerp49.18119
3.Hilde GEERTS9802018Zegenwerp58.1772
4.Carlijn van KEMENADE9901830Zegenwerp1:51.1410


<< TOP >>
Programmanr. 29
27-10-2007
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV32.75403FJ 1
2.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV32.75403FJ 2
3.Hilde GRONDHOUT9602300Argo34.52344
3.Robin HILGERDENAAR9605190Zegenwerp34.52344
5.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV34.86334
6.Jaimy MOUS9602576Njord35.35320
7.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV35.80309
8.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV35.87307
9.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV36.28296
10.Manouschka van BEEK9603628E.O.Z.C.37.74263
11.Chantal VERVOORT9603134Njord37.80262
12.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV38.20254
13.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen38.22254
14.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV38.71244
15.Bente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV38.73244
16.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV39.42231
17.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV39.70226
18.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV41.18203
19.Xandra BLAAUW9702010Njord42.87180
NGEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 30
27-10-2007
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord29.80535
2.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen30.89480
3.Joke VELTHUIJS9007168Njord31.14469
4.Laura van HASSEL8302552BZV31.28462
5.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp31.64447
6.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp31.95434
7.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.32.12427
8.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp32.36418
9.Elise PENNINGS9503608Argo32.45414
10.Reina van der VELDEN9206000Argo32.48413FJ 1
11.Marian KRIELAART9401806De Dommelbaarzen32.48413FJ 2
12.Nelly VELTHUIJS9404028Njord33.04392
13.Yolande STUPERS9007978BZV33.09391
14.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen33.20387
15.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord33.52376
16.Carlijn BOSMA9205316Argo34.14356
17.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV34.20354
18.Raissa NUCHELMANS9305098De Dommelbaarzen34.45346
19.Djuna JOSEPA9304600BZV34.57343
20.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen34.78336
21.Helen van BAKEL9205314Argo35.39319
22.Sietske van ZIJL9403232BZV35.65312
23.Emy LIEBREGTS9505020Njord35.84307
24.Roos de LAAT9406246BZV36.81284
25.Cindy DUIF9205960BZV36.99280
26.Joyce VERVOORT9405370Njord37.08278
27.Annebeth TREPELS9403184Njord37.43270
28.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.38.32252
29.Daphne PORTEGIJS9504814E.O.Z.C.41.33200
30.Lysa VAES9505646BZV42.43185
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV


<< TOP >>
Programmanr. 31
27-10-2007
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV1:40.32150
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.1:43.50137
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord1:52.28107
4.Eugène STRIJDONCK9801271Zegenwerp2:03.1281


<< TOP >>
Programmanr. 32
27-10-2007
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV1:20.64289
2.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV1:21.66278
3.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen1:34.14182
4.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen1:43.02139
DISEddy NEGGERS9701161Njord2:00.49
RH


<< TOP >>
Programmanr. 33
27-10-2007
Heren, 100m wisselslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV1:02.18630
2.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.1:07.02503
3.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.1:10.86426
4.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp1:12.58396
5.Jeroen van der BURGT8600525Njord1:13.07388
6.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.1:17.73323
7.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen1:19.08306
8.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen1:19.54301
9.Jeffrey DUIF9401365BZV1:23.60259
10.Cas BIEKMANN9306751Njord1:24.90248
11.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp1:25.37244
12.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen1:26.34235
13.Diederick GROENEVELD9502123BZV1:26.35235
14.Jeroen COELINGH9304945BZV1:27.07230
15.Marco HOOGENRAAD9503051BZV1:33.68184
16.Sofian RECHCHAD9502793BZV1:38.00161
17.Brian VERHAGEN9503027Njord1:40.48149
18.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp1:46.46126
19.Nouri AYARI9405089BZV1:47.15123
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV


<< TOP >>
Programmanr. 34
27-10-2007
Meisjes, 100m rugslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 35
27-10-2007
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV1:23.96334
2.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV1:24.13332
3.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV1:29.81273
4.Jaimy MOUS9602576Njord1:31.37260
5.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV1:32.65249
6.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV1:33.65241
7.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV1:33.84240
8.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV1:36.20222
9.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV1:37.78212
10.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen1:40.56195
11.Chantal VERVOORT9603134Njord1:41.17191
12.Bente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV1:42.57183
13.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV1:43.21180
14.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV1:43.41179
15.Manouschka van BEEK9603628E.O.Z.C.1:44.45174
16.Xandra BLAAUW9702010Njord1:46.06166
NGEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 36
27-10-2007
Dames, 100m rugslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord1:17.18431
2.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp1:18.14415FJ 1
3.Margit TIBOSCH9104696BZV1:18.14415FJ 2
4.Dashney VERWEIJ9403916BZV1:23.05346
5.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen1:24.37330
6.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord1:24.46329
7.Joke VELTHUIJS9007168Njord1:25.71314
8.Arja den BOER9405634BZV1:27.10300
9.Nelly VELTHUIJS9404028Njord1:28.76283
10.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen1:28.99281
11.Djuna JOSEPA9304600BZV1:30.76265
12.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen1:31.21261
13.Emy LIEBREGTS9505020Njord1:36.58220
14.Annebeth TREPELS9403184Njord1:37.33215
15.Roos de LAAT9406246BZV1:38.01210
16.Joyce VERVOORT9405370Njord1:43.58178
17.Lysa VAES9505646BZV1:52.40139
18.Daphne PORTEGIJS9504814E.O.Z.C.2:04.31103
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV


<< TOP >>
Programmanr. 37
27-10-2007
Gemengd, 4 x 50m vrije slagMinioren 2, 3, 4 (1998 t/m 2000)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
BMZegenwerp 1Zegenwerp4:02.5844
Anouk GERRITS
Manon KAMPMAN
99
00
45.42Hilde GEERTS
Quinten STRIJDONCK
98
00


<< TOP >>
Programmanr. 38
27-10-2007
Gemengd, 4 x 50m wisselslagMinioren 5+6 [M: Jun.1] (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV2:30.36254
Mike van HERK
Laura van LEEUWEN
96
97
37.50Pepijn SMITS
Madelon van DAM
96
96
2.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV2:30.71252
Rosanne van WIERST
Jeanine KOCKEN
96
96
39.75Stef van ZITTEREN
Stan PIJNENBURG
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 39
27-10-2007
Heren, 4 x 50m vrije slagMinioren 6 en ouder (1996 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:21.24223
Ted RENIERS
Koen NUCHELMANS
94
95
31.76Frans PEIJNENBURG
Luuk van DOREMALEN
96
93


<< TOP >>
Programmanr. 40
27-10-2007
Dames, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en ouder (1996 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:30.00388
Marian KRIELAART
Esther KRIELAART
94
94
39.92Juliska PEYNENBURG
Claudia BLOKS
90
95
2.Zegenwerp 1Zegenwerp2:30.79382
Jolijn vd SCHOOT
Hanneke vd STEEN
93
93
37.05Emma VERHOEVEN
Robin HILGERDENAAR
93
96


<< TOP >>
2 - Dommeltrofee Zondag28-10-2007 - 14:00


Programmanr. 41
28-10-2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Tamara BROUWERS9802494Eiffel Swimmers PSV1:50.71207
2.Soraya WASSER9901358Eiffel Swimmers PSV1:53.92190
3.Joyce RABOU9801892De Dommelbaarzen1:56.53177
4.Jessica BLOKS9900874De Dommelbaarzen2:05.95140


<< TOP >>
Programmanr. 42
28-10-2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV1:32.57353
2.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV1:34.36334
3.Jaimy MOUS9602576Njord1:35.34323
4.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV1:35.75319
5.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV1:36.76309
6.Robin HILGERDENAAR9605190Zegenwerp1:37.90299
7.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV1:40.00280
8.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV1:40.41277
9.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV1:41.70266
10.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV1:41.90265
11.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen1:46.60231
12.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV1:48.98217
13.Chantal VERVOORT9603134Njord1:52.45197
14.Xandra BLAAUW9702010Njord1:54.42187
15.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV1:57.67172
NGBente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV
NGEden SIREGAR9603740Njord


<< TOP >>
Programmanr. 43
28-10-2007
Dames, 100m schoolslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Arja den BOER9405634BZV1:27.09424
2.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp1:27.72415
3.Melissa vd SCHOOT9203120Zegenwerp1:28.03411
4.Margit TIBOSCH9104696BZV1:28.45405
5.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp1:28.89399
6.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen1:29.04397
7.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord1:29.16395
8.Yolande STUPERS9007978BZV1:30.60377
9.Patricia BECKS8705946Zegenwerp1:30.94373
10.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen1:31.36368
11.Nelly VELTHUIJS9404028Njord1:34.35334
12.Anita ENGELS9001016Zegenwerp1:34.86328
13.Cindy DUIF9205960BZV1:35.50322
14.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.1:37.06306
15.Annebeth TREPELS9403184Njord1:39.26287
16.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen1:39.70283
17.Emy LIEBREGTS9505020Njord1:39.93281
18.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord1:40.73274
19.Joyce VERVOORT9405370Njord1:41.51268
20.Daniela RIITANO951101WV Den Bosch1:42.62259
21.Nicole SCHOONBEEK9503144Njord1:43.57252
22.Sietske van ZIJL9403232BZV1:48.73218
23.Lysa VAES9505646BZV1:56.87176
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV
NGJoke VELTHUIJS9007168Njord


<< TOP >>
Programmanr. 44
28-10-2007
Jongens, 200m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV3:09.751611:31.683:09.75
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.3:18.321411:36.393:18.32
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp
AFGEMStefan van de WIJDEVEN9800995Njord


<< TOP >>
Programmanr. 45
28-10-2007
Jongens, 200m vrije slagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
1.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV2:27.423441:12.022:27.42
2.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV2:27.783411:11.872:27.78
3.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen3:02.801801:26.703:02.80
4.Eddy NEGGERS9701161Njord3:55.20851:51.023:55.20
DISFrans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen
VRA


<< TOP >>
Programmanr. 46
28-10-2007
Heren, 200m vrije slagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt100m200m
1.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.2:02.4260057.702:02.42
2.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.2:11.164881:10.072:11.16
3.Jeroen van der BURGT8600525Njord2:13.464631:04.922:13.46
4.Kevin KUIJPERS9006751E.O.Z.C.2:15.274451:03.412:15.27
5.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp2:16.104371:06.292:16.10
6.Jeroen KRIELAART9202881Zegenwerp2:17.614231:06.442:17.61
7.Ruud SCHEEPERS9203411Njord2:21.923851:05.742:21.92
8.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.2:24.133681:07.562:24.13
9.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen2:25.703561:08.732:25.70
10.Cas BIEKMANN9306751Njord2:28.703351:11.462:28.70
11.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen2:31.443171:12.132:31.44
12.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp2:34.133011:15.162:34.13
13.Jeroen van VARK9105587Njord2:35.062951:12.602:35.06
14.Guus VERHOEVEN9104629Zegenwerp2:35.282941:15.832:35.28
15.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.2:43.562521:16.982:43.56
16.Jeffrey DUIF9401365BZV2:45.042451:17.772:45.04
17.Diederick GROENEVELD9502123BZV2:45.512431:18.862:45.51
18.Marco HOOGENRAAD9503051BZV2:46.642381:20.922:46.64
19.Jeffrey POIRTERS9504127Argo3:17.351431:37.263:17.35
20.Nouri AYARI9405089BZV3:22.741321:36.643:22.74
AFGEMNiels NEGGERS9106039E.O.Z.C.
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMBoy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMPim van HELVOIRT9404327BZV


<< TOP >>
Programmanr. 47
28-10-2007
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp24.6591
2.Lonneke KAMPMAN0100146Zegenwerp28.0862


<< TOP >>
Programmanr. 48
28-10-2007
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Joyce RABOU9801892De Dommelbaarzen43.88208
2.Anouk GERRITS9900992Zegenwerp52.25123
DISHilde GEERTS9802018Zegenwerp1:07.76
VC


<< TOP >>
Programmanr. 49
28-10-2007
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV37.03346
2.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV37.13343
3.Jaimy MOUS9602576Njord37.68329
4.Hilde GRONDHOUT9602300Argo38.20315
5.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV39.59283
6.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV40.09273
7.Chantal VERVOORT9603134Njord40.55264
8.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV41.50246
9.Robin HILGERDENAAR9605190Zegenwerp44.67197
10.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV47.24167
11.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen47.88160
12.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV47.98159
13.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV50.78134FJ 1
14.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV50.78134FJ 2
15.Xandra BLAAUW9702010Njord51.48129
16.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV52.64120
17.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV53.73113
AFGEMEden SIREGAR9603740Njord
NGBente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV


<< TOP >>
Programmanr. 50
28-10-2007
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen32.20526
2.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord32.40517
3.Maaike CUSIEL8200336E.O.Z.C.32.54510
4.Nienke CUSIEL8200338E.O.Z.C.32.62506
5.Laura van HASSEL8302552BZV34.68421
6.Nelly VELTHUIJS9404028Njord34.76418
7.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp35.04409
8.Dashney VERWEIJ9403916BZV35.16404
9.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.35.62389FJ 1
10.Franka LOUWERS9205994E.O.Z.C.35.62389FJ 2
11.Melissa vd SCHOOT9203120Zegenwerp36.02376
12.Patricia BECKS8705946Zegenwerp36.26369
13.Elise PENNINGS9503608Argo36.48362
14.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV36.95348
15.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen37.75327
16.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp37.86324
17.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp38.40310
18.Djuna JOSEPA9304600BZV38.42310
19.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen39.72280
20.Carlijn BOSMA9205316Argo39.89277
21.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord40.04274
22.Anita ENGELS9001016Zegenwerp40.74260
23.Joyce VERVOORT9405370Njord42.24233
24.Annebeth TREPELS9403184Njord43.64211
25.Roos de LAAT9406246BZV44.41201
26.Helen van BAKEL9205314Argo44.91194
27.Cindy DUIF9205960BZV45.63185
28.Nicole SCHOONBEEK9503144Njord45.95181
29.Emy LIEBREGTS9505020Njord46.29177
30.Daniela RIITANO951101WV Den Bosch52.67120
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV
AFGEMJoke VELTHUIJS9007168Njord


<< TOP >>
Programmanr. 51
28-10-2007
Jongens, 50m rugslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp1:06.6545


<< TOP >>
Programmanr. 52
28-10-2007
Jongens, 50m rugslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV46.29135
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.47.12128
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord47.81122
4.Marcoen SMITS9900815Eiffel Swimmers PSV52.2394
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 53
28-10-2007
Jongens, 50m rugslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV35.06310FJ 1
2.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV35.06310FJ 2
3.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV38.51234
4.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV41.28190
5.Fime NAMWANSA9603827Argo45.36143
6.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen45.82139
7.Niels vd OETELAAR9700911Zegenwerp53.0290
8.Eddy NEGGERS9701161Njord53.2089
9.Koen v KEMENADE9702625Zegenwerp59.6263


<< TOP >>
Programmanr. 54
28-10-2007
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV27.77624
2.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.30.84456
3.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.31.98409
4.Kevin KUIJPERS9006751E.O.Z.C.34.22333
5.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp34.57323
6.Jeroen KRIELAART9202881Zegenwerp34.66321
7.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.34.80317
8.Jeroen van der BURGT8600525Njord35.13308
9.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen37.41255
10.Ruud SCHEEPERS9203411Njord37.48254
11.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp37.52253
12.Jeffrey DUIF9401365BZV37.82247
13.Jeroen van VARK9105587Njord38.08242
14.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen38.75230
15.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen39.26221
16.Guus VERHOEVEN9104629Zegenwerp39.41218
17.Cas BIEKMANN9306751Njord39.61215
18.Jeffrey SMITS9007257Njord39.92210
19.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.40.46202
20.Jeroen COELINGH9304945BZV40.47202
21.Sofian RECHCHAD9502793BZV43.11167
22.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp43.18166
23.Brian VERHAGEN9503027Njord46.63132
24.Jeffrey POIRTERS9504127Argo47.68123
25.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV49.58110
26.Nouri AYARI9405089BZV52.7291
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMPim van HELVOIRT9404327BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV
NGEmmanuel QUAINOO9405035BZV


<< TOP >>
Programmanr. 55
28-10-2007
Meisjes, 25m rugslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp27.9792
2.Lonneke KAMPMAN0100146Zegenwerp33.8252


<< TOP >>
Programmanr. 56
28-10-2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Joyce RABOU9801892De Dommelbaarzen1:30.38199
2.Tamara BROUWERS9802494Eiffel Swimmers PSV1:33.62179
3.Anouk GERRITS9900992Zegenwerp1:55.1396
4.Jessica BLOKS9900874De Dommelbaarzen1:57.1092


<< TOP >>
Programmanr. 57
28-10-2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV1:09.98430
2.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV1:12.39388
3.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV1:16.73326
4.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV1:17.23320
5.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV1:17.49316
6.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV1:19.45294
7.Robin HILGERDENAAR9605190Zegenwerp1:19.57292
8.Jaimy MOUS9602576Njord1:21.51272
9.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV1:23.13256
10.Chantal VERVOORT9603134Njord1:25.45236
11.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen1:26.07231
12.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV1:27.13223
13.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV1:27.20222
14.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV1:27.37221
15.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV1:35.00172
16.Xandra BLAAUW9702010Njord1:38.39155
AFGEMEden SIREGAR9603740Njord
NGBente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV


<< TOP >>
Programmanr. 58
28-10-2007
Dames, 100m vrije slagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord1:04.76542
2.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen1:07.60476
3.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp1:08.62456
4.Laura van HASSEL8302552BZV1:08.87451
5.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp1:09.66435
6.Melissa vd SCHOOT9203120Zegenwerp1:09.95430
7.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp1:10.77415
8.Reina van der VELDEN9206000Argo1:10.78415
9.Franka LOUWERS9205994E.O.Z.C.1:11.13409
10.Patricia BECKS8705946Zegenwerp1:11.20408
11.Marian KRIELAART9401806De Dommelbaarzen1:11.32406
12.Nelly VELTHUIJS9404028Njord1:11.60401
13.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV1:12.61385
14.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen1:12.74382
15.Yolande STUPERS9007978BZV1:12.75382
16.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.1:12.92380
17.Anita ENGELS9001016Zegenwerp1:13.66368
18.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen1:15.82338
19.Sietske van ZIJL9403232BZV1:16.50329
20.Djuna JOSEPA9304600BZV1:16.54328
21.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord1:17.40317
22.Emy LIEBREGTS9505020Njord1:19.39294
23.Annebeth TREPELS9403184Njord1:21.80269
24.Nicole SCHOONBEEK9503144Njord1:24.36245
25.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.1:24.86241
26.Joyce VERVOORT9405370Njord1:25.12239
27.Lysa VAES9505646BZV1:37.31160
NGJoke VELTHUIJS9007168Njord


<< TOP >>
Programmanr. 59
28-10-2007
Jongens, 25m vlinderslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp33.4131


<< TOP >>
Programmanr. 60
28-10-2007
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
AFGEMStefan van de WIJDEVEN9800995Njord


<< TOP >>
Programmanr. 61
28-10-2007
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV1:20.62246
2.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV1:20.87244
3.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV1:29.64179
4.Richie v EMPEL9603631Zegenwerp1:44.13114
5.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen1:48.22102
6.Eddy NEGGERS9701161Njord1:56.9981


<< TOP >>
Programmanr. 62
28-10-2007
Heren, 100m vlinderslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV57.75670
2.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.1:04.76475
3.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.1:08.37404
4.Jeroen van der BURGT8600525Njord1:12.71336
5.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.1:15.03306
6.Jeroen KRIELAART9202881Zegenwerp1:15.38301
7.Ruud SCHEEPERS9203411Njord1:20.23250
8.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen1:21.93235
9.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen1:22.18233
10.Guus VERHOEVEN9104629Zegenwerp1:23.64221
11.Jeroen van VARK9105587Njord1:23.68220
12.Cas BIEKMANN9306751Njord1:27.98190
13.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp1:30.01177
14.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.1:37.97137
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo


<< TOP >>
Programmanr. 63
28-10-2007
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Manon KAMPMAN0000614Zegenwerp1:01.55119
2.Lonneke KAMPMAN0100146Zegenwerp1:09.7082


<< TOP >>
Programmanr. 64
28-10-2007
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Soraya WASSER9901358Eiffel Swimmers PSV52.26194
2.Joyce RABOU9801892De Dommelbaarzen55.93159
3.Hilde GEERTS9802018Zegenwerp59.25133
4.Carlijn van KEMENADE9901830Zegenwerp1:20.3054


<< TOP >>
Programmanr. 65
28-10-2007
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Jaimy MOUS9602576Njord44.14323
2.Robin HILGERDENAAR9605190Zegenwerp44.40317
3.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV44.43316
4.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV44.98305
5.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV45.32298
6.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV45.78289
7.Hilde GRONDHOUT9602300Argo46.27280
8.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV46.43277
9.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV47.86253
10.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV48.85238
11.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV48.94237
12.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen50.51215
13.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV51.31205
14.Chantal VERVOORT9603134Njord52.77189
15.Xandra BLAAUW9702010Njord54.66170
16.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV55.96158
AFGEMEden SIREGAR9603740Njord
NGBente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV


<< TOP >>
Programmanr. 66
28-10-2007
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Elise PENNINGS9503608Argo38.73477
2.Dashney VERWEIJ9403916BZV40.59415
3.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp40.63414
4.Margit TIBOSCH9104696BZV40.99403
5.Arja den BOER9405634BZV41.05401
6.Melissa vd SCHOOT9203120Zegenwerp41.13399
7.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen41.28394
8.Hanneke vd STEEN9302280Zegenwerp41.54387
9.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord41.59386
10.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen42.37365
11.Franka LOUWERS9205994E.O.Z.C.42.39364
12.Helen van BAKEL9205314Argo43.28342
13.Nelly VELTHUIJS9404028Njord43.81330
14.Carlijn BOSMA9205316Argo44.01325
15.Anita ENGELS9001016Zegenwerp44.42316
16.Cindy DUIF9205960BZV44.91306
17.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.44.93306
18.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.45.71290
19.Annebeth TREPELS9403184Njord46.28280
20.Emy LIEBREGTS9505020Njord46.75271
21.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen46.88269
22.Joyce VERVOORT9405370Njord47.07266
23.Daniela RIITANO951101WV Den Bosch47.15265
24.Raissa NUCHELMANS9305098De Dommelbaarzen47.26263
25.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord48.02250
26.Nicole SCHOONBEEK9503144Njord49.90223
27.Roos de LAAT9406246BZV51.98197
28.Lysa VAES9505646BZV53.32183
AFGEMTisja JANSSEN9501810BZV
AFGEMIlse van VONDEREN9004034BZV
NGJoke VELTHUIJS9007168Njord


<< TOP >>
Programmanr. 67
28-10-2007
Jongens, 50m vrije slagMinioren 1+2 (2000+2001)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stef v BOXTEL0000323Zegenwerp1:02.3840


<< TOP >>
Programmanr. 68
28-10-2007
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV39.03162
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.41.56134
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord43.37118
4.Marcoen SMITS9900815Eiffel Swimmers PSV47.0692
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 69
28-10-2007
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV30.18351
2.Stef van ZITTEREN9601459Eiffel Swimmers PSV32.46282
3.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV32.75274
4.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen35.80210
5.Richie v EMPEL9603631Zegenwerp36.28202
6.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen39.61155
7.Fime NAMWANSA9603827Argo41.40136
8.Niels vd OETELAAR9700911Zegenwerp45.60102
9.Eddy NEGGERS9701161Njord52.0368
10.Koen v KEMENADE9702625Zegenwerp1:04.9035


<< TOP >>
Programmanr. 70
28-10-2007
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Raga FLORES8900903BZV24.46658
2.Lars RONGEN8902635E.O.Z.C.25.65571
3.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.25.87557
4.Kevin KUIJPERS9006751E.O.Z.C.26.53516
5.Jeroen van der BURGT8600525Njord27.35471
6.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp27.57460
7.Jeroen KRIELAART9202881Zegenwerp28.65410
8.Ruud SCHEEPERS9203411Njord29.15389
9.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.29.48376
10.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen30.12353
11.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.30.56338
12.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen30.62336
13.Jeroen van VARK9105587Njord30.74332
14.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp31.10320
15.Cas BIEKMANN9306751Njord31.62305
16.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen33.39259
17.Guus VERHOEVEN9104629Zegenwerp33.42258
18.Diederick GROENEVELD9502123BZV34.67231
19.Marco HOOGENRAAD9503051BZV35.16222
20.Jeroen COELINGH9304945BZV35.53215
21.Jeffrey SMITS9007257Njord36.86192
22.Sofian RECHCHAD9502793BZV37.62181
23.Brian VERHAGEN9503027Njord38.50169
24.Jeffrey POIRTERS9504127Argo40.37146
25.Nouri AYARI9405089BZV41.00140
26.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV41.55134
27.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp43.45117
AFGEMNiels NEGGERS9106039E.O.Z.C.
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMHermie MINKELS8702249BZV
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMMike VAES9106821BZV
AFGEMPim van HELVOIRT9404327BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV
NGEmmanuel QUAINOO9405035BZV


<< TOP >>
Programmanr. 71
28-10-2007
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Joyce RABOU9801892De Dommelbaarzen1:40.36216
2.Anouk GERRITS9900992Zegenwerp1:53.70148
3.Jessica BLOKS9900874De Dommelbaarzen1:59.51128


<< TOP >>
Programmanr. 72
28-10-2007
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 + Junioren 1 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Laura van LEEUWEN9701762Eiffel Swimmers PSV1:22.68386
2.Madelon van DAM9601624Eiffel Swimmers PSV1:25.04355
3.Rosanne van WIERST9600234Eiffel Swimmers PSV1:25.78346
4.Paulien KOENEN9701856Eiffel Swimmers PSV1:28.09319
5.Jaimy MOUS9602576Njord1:28.19318
6.Esmée SIX9700490Eiffel Swimmers PSV1:29.57304
7.Jeanine KOCKEN9601816Eiffel Swimmers PSV1:32.03280
8.Amber ROMMELSE9702562Eiffel Swimmers PSV1:35.36252
9.Amy van BERKEL9603642De Dommelbaarzen1:36.78241
10.Chantal VERVOORT9603134Njord1:36.92240
11.Jill van der JAGT9700910Eiffel Swimmers PSV1:38.02232
12.Mara van LOON9703122Eiffel Swimmers PSV1:38.32230
13.Romy van HERK9702552Eiffel Swimmers PSV1:41.45209
14.Xandra BLAAUW9702010Njord1:45.60185
15.Rebecca FAIRLEY9702736Eiffel Swimmers PSV1:47.71175
AFGEMEden SIREGAR9603740Njord
NGBente GERITS9702052Eiffel Swimmers PSV


<< TOP >>
Programmanr. 73
28-10-2007
Dames, 100m wisselslagJunioren 2 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Daniëlle SCHEEPERS9005428Njord1:15.65504
2.Margit TIBOSCH9104696BZV1:18.15457
3.Juliska PEYNENBURG9002892De Dommelbaarzen1:19.30437
4.Laura van HASSEL8302552BZV1:19.40436
5.Dashney VERWEIJ9403916BZV1:19.94427
6.Emma VERHOEVEN9303326Zegenwerp1:20.28422
7.Yolande STUPERS9007978BZV1:20.43419
8.Franka LOUWERS9205994E.O.Z.C.1:20.55417
9.Marian KRIELAART9401806De Dommelbaarzen1:21.26407
10.Patricia BECKS8705946Zegenwerp1:21.44404
11.Melissa vd SCHOOT9203120Zegenwerp1:21.60402
12.Jolijn vd SCHOOT9302278Zegenwerp1:21.92397
13.Arja den BOER9405634BZV1:22.22393
14.Esther KRIELAART9404054De Dommelbaarzen1:23.26378
15.Nelly VELTHUIJS9404028Njord1:24.24365
16.Annemijn van GRINSVEN8801450BZV1:24.62360
17.Raissa NUCHELMANS9305098De Dommelbaarzen1:25.96343
18.Djuna JOSEPA9304600BZV1:26.04343
19.Anita ENGELS9001016Zegenwerp1:26.32339
20.Tamarah v.d. PASCH9403308E.O.Z.C.1:26.99331FJ 1
21.Claudia BLOKS9501878De Dommelbaarzen1:26.99331FJ 2
22.Judith van de WIJDEVEN9503820Njord1:27.53325
23.Annebeth TREPELS9403184Njord1:33.52267
24.Joyce VERVOORT9405370Njord1:34.93255
25.Emy LIEBREGTS9505020Njord1:35.02254
26.Sietske van ZIJL9403232BZV1:35.21253
27.Desiree PELTENBURG9403304E.O.Z.C.1:35.34252
28.Roos de LAAT9406246BZV1:35.91247
29.Nicole SCHOONBEEK9503144Njord1:37.16238
NGJoke VELTHUIJS9007168Njord


<< TOP >>
Programmanr. 74
28-10-2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 3+4 (1998+1999)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Thomas MANUEL9800919Eiffel Swimmers PSV1:39.02138
2.Fabian van BEEK9800635E.O.Z.C.1:40.76131
3.Stefan van de WIJDEVEN9800995Njord1:42.60124
AFGEMJochen KESSELS9802189Zegenwerp


<< TOP >>
Programmanr. 75
28-10-2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 5+6 (1996+1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Mike van HERK9601007Eiffel Swimmers PSV1:17.40288
2.Stan PIJNENBURG9600427Eiffel Swimmers PSV1:20.26259
3.Pepijn SMITS9600691Eiffel Swimmers PSV1:21.75245
4.Jim Luca WIDDERSHOVEN9603067De Dommelbaarzen1:30.16182
5.Frans PEIJNENBURG9602017De Dommelbaarzen1:37.71143
6.Eddy NEGGERS9701161Njord1:55.1388


<< TOP >>
Programmanr. 76
28-10-2007
Heren, 100m rugslagJunioren 1 en ouder (1995 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Martijn RONGEN8705073E.O.Z.C.1:04.49499
2.Jeroen van der BURGT8600525Njord1:13.71334
3.Stef HOEVEN9001223Zegenwerp1:15.64309
4.Jeroen RONGEN9101933E.O.Z.C.1:17.10292
5.Luuk van DOREMALEN9303487De Dommelbaarzen1:17.43288
6.Ruud SCHEEPERS9203411Njord1:20.58256
7.Ted RENIERS9400519De Dommelbaarzen1:20.87253
8.Jeroen van VARK9105587Njord1:21.89244
9.Jeffrey DUIF9401365BZV1:22.59237
10.Diederick GROENEVELD9502123BZV1:23.92226
11.Bern HOEVEN9301773Zegenwerp1:24.90219
12.Cas BIEKMANN9306751Njord1:26.11209
13.Koen NUCHELMANS9501761De Dommelbaarzen1:27.22202
14.Haiko SLEUMER9304251E.O.Z.C.1:27.34201
15.Jeroen COELINGH9304945BZV1:27.42200
16.Jeffrey SMITS9007257Njord1:28.74191
17.Marco HOOGENRAAD9503051BZV1:36.72148
18.Sofian RECHCHAD9502793BZV1:41.21129
19.Brian VERHAGEN9503027Njord1:43.20122
20.Boy RAAIJMAKERS9503597Zegenwerp1:45.31115
21.Mohammed Amin YAHYAOUI9503273BZV1:57.0983
AFGEMNiels NEGGERS9106039E.O.Z.C.
AFGEMTom van WANROOIJ8603445Argo
AFGEMSam MIR9504341BZV
AFGEMVictor vd WETERING9404179BZV
NGEmmanuel QUAINOO9405035BZV


<< TOP >>
Programmanr. 77
28-10-2007
Gemengd, 4 x 50m wisselslagMinioren 2, 3, 4 (1998-2000)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 78
28-10-2007
Gemengd, 4 x 50m vrije slagMinioren 5+6 [M: Jun1] (1996-1997)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV2:07.60303
Madelon van DAM
Pepijn SMITS
96
96
32.50
32.63
Stef van ZITTEREN
Stan PIJNENBURG
96
96
32.40
30.07


<< TOP >>
Programmanr. 79
28-10-2007
Dames, 4 x 50m vrije slagJunioren 1 en ouder (1996 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.Zegenwerp 1Zegenwerp2:07.08467
Melissa vd SCHOOT
Jolijn vd SCHOOT
92
93
32.15Emma VERHOEVEN
Hanneke vd STEEN
93
93
2.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:11.78419
Juliska PEYNENBURG
Raissa NUCHELMANS
90
93
Claudia BLOKS
Esther KRIELAART
95
94


<< TOP >>
Programmanr. 80
28-10-2007
Heren, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en ouder (1996 e.e.)
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnr.TijdPnt
1.E.O.Z.C. 1E.O.Z.C.2:11.89376
Martijn RONGEN
Jeroen RONGEN
87
91
32.48Lars RONGEN
Kevin KUIJPERS
89
90
2.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen2:34.93232
Jim Luca WIDDERSHOVEN
Koen NUCHELMANS
96
95
40.60Ted RENIERS
Luuk van DOREMALEN
94
93