Nr. 1. Alle, 25m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 2. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m schoolslag  5 - 7 jaar
Nr. 8. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 13. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Mixed minioren1,2en3 (j,j,m,m)
Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m vrije slag  Meisjes minioren 3, 4 en 5
Nr. 15. Jongens, 4 x 25m vrije slag  Jongens minioren 4, 5 en 6


SwimKickwedstrijd deel 1
Hulst, 7.10.2007


Programmanr. 1
7.10.07
25m rugslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangTijd
Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Evelien van KerckhovenDe HonteNT000067231.47
2.Annabel BoeckhoutScheldestroomNT000066034.17

Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Jeroen AerssensScheldestroomNT010006130.18


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.10.07
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Jomme BruijnzeelDe ScheldeNT990075523.96
2.Cas van der PeijlDe ScheldeNT980214329.59
3.Chendo DielemanKoewacht31.02990093329.79
4.Niek van HeeschKoewachtNT980214130.26
5.Thijmen van BeekKoewachtNT990107538.67


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.10.07
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Elise de KwaadstenietDe ScheldeNT980236624.83
2.Quinty de RitterDe ScheldeNT980236825.81
3.Emy van HoijeDe Honte31.25990047826.51
4.Imke KruppaDe ScheldeNT980285427.40
5.Nienke DierikxScheldestroomNT980289828.44
6.Daniëlle de VosDe ScheldeNT980285828.60
7.Anne de MeurichyDe Honte27.86990047429.64
8.Nina MaasDe Honte29.20980107230.01
9.Kristien StroobandDe Honte30.50980260431.19
10.Merel de DeckereKoewachtNT990168032.14
11.Femke NiemeijerDe Honte29.67980107432.31
12.Quinty JonkheymDe Honte31.60990114432.96
13.Kiki GeelenScheldestroomNT990171439.74
DISMeike RomeijnsenDe ScheldeNT990168232.47
RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGVeronique KamerlingDe ScheldeNT9802852
AFGEMJolien VinkeDe ScheldeNT9802856


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.10.07
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Michael van AckerDe Honte56.83970239954.76


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.10.07
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Sanne HemelaarDe Honte51.80970320053.16
2.Jeanette van DriesscheDe Honte56.31970281258.38
3.Veerle de RijkDe Honte59.5597022861:00.94
4.Angele van DriesscheDe Honte59.3897025341:01.66
4.Amber GeelenScheldestroomNT97041561:01.66
6.Esther BastingScheldestroomNT97041581:03.15
7.Sofie RoctusDe Honte1:02.2497013801:04.07
8.Daphne ErpelinckDe Honte1:11.5797035761:14.54


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.10.07
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
7.10.07
25m schoolslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangTijd
Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Evelien van KerckhovenDe HonteNT000067232.97
2.Annabel BoeckhoutScheldestroom36.65000066034.94

Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Jeroen AerssensScheldestroomNT010006136.26


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.10.07
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Jomme BruijnzeelDe Schelde24.59990075524.64
2.Cas van der PeijlDe ScheldeNT980214325.29
3.Thijmen van BeekKoewachtNT990107529.24
DISNiek van HeeschKoewachtNT980214126.64
SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISChendo DielemanKoewacht36.58990093335.37
SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
7.10.07
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Quinty de RitterDe ScheldeNT980236825.46
2.Elise de KwaadstenietDe Schelde25.22980236625.85
3.Emy van HoijeDe Honte28.14990047827.04
4.Meike RomeijnsenDe ScheldeNT990168227.36
5.Quinty JonkheymDe Honte28.22990114427.51
6.Imke KruppaDe ScheldeNT980285427.66
7.Daniëlle de VosDe ScheldeNT980285827.89
8.Nina MaasDe Honte29.28980107227.97
9.Nienke DierikxScheldestroom29.74980289828.32
10.Femke NiemeijerDe Honte28.44980107429.13
11.Anne de MeurichyDe Honte29.23990047431.76
12.Merel de DeckereKoewachtNT990168035.24
13.Kiki GeelenScheldestroomNT990171436.26
14.Kristien StroobandDe Honte36.98980260436.95
NGVeronique KamerlingDe ScheldeNT9802852
AFGEMJolien VinkeDe ScheldeNT9802856


<< TOP >>
Programmanr. 10
7.10.07
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Quinten de PutterDe Schelde1:04.03970267559.86
2.Michael van AckerDe Honte1:02.6897023991:01.25
DISVincent de VosDe ScheldeNT970305157.64
SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
7.10.07
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Amber GeelenScheldestroomNT970415651.92
2.Sofie RoctusDe Honte54.38970138054.58
3.Demi van CampenhoutDe ScheldeNT970372855.61
4.Ylonka PronkDe Schelde59.93970365459.17
5.Jeanette van DriesscheDe Honte1:02.7097028121:01.83
6.Esther BastingScheldestroomNT97041581:01.99
7.Veerle de RijkDe Honte1:04.6497022861:02.47
8.Sanne HemelaarDe Honte58.5297032001:03.38
9.Daphne ErpelinckDe Honte1:14.7597035761:15.08
DISAngele van DriesscheDe Honte1:02.9697025341:11.11
SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.10.07
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
7.10.07
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMixed minioren1,2en3 (j,j,m,m)
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 14
7.10.07
Meisjes, 4 x 25m vrije slagMeisjes minioren 3, 4 en 5
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
7.10.07
Jongens, 4 x 25m vrije slagJongens minioren 4, 5 en 6
Resultaten


RangTijd