Swimkickwedstrijd deel 1
Goes (NED),    22.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 2. Jongens, 25m rugslag, 8 - 9 jaar
Nr. 3. Meisjes, 25m rugslag, 8 - 9 jaar    Nr. 4. Jongens, 50m rugslag, 10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag, 10 jaar    Nr. 6. Jongens, 50m rugslag, 11 jaar
Nr. 7. Alle, 25m schoolslag, 6 - 7 jaar    Nr. 8. Jongens, 25m schoolslag, 8 - 9 jaar
Nr. 9. Meisjes, 25m schoolslag, 8 - 9 jaar    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, 10 jaar
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, 10 jaar    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, 11 jaar

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Alle, 25m rugslag                         6 - 7 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Rose  Heijdens          00   De Stormvogel            28.68    85       
    2.  Christian  Mehlbaum           00   Z&PC de Ganze            29.96    48       
   DIS  Jesse  Mulder                 00   Luctor et Emergo         42.13    17  RH   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 25m rugslag                       8 - 9 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pablo  Mol                    99   De Stormvogel            25.66    76       
    2.  Jason de Visser               98   De Stormvogel            26.34    70       
    3.  Jordan  Vasseur               98   Z&PC de Ganze            28.22    57       
    4.  Thijs  Wagenvoort             99   Z&PC de Ganze            29.63    49       
    5.  Mika  Mathia                  99   Luctor et Emergo         36.10    27       
   DIS  Deniz  Erceylan               98   Z&PC de Ganze            24.99    82  RH   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 25m rugslag                       8 - 9 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur  Wijdeveld              98   Z&PC de Ganze            22.96   166       
    2.  Marloes van der Vlies         98   Luctor et Emergo         23.35   158       
    3.  Isrid  Wigman                 99   Z&PC de Ganze            25.31   124       
    4.  Sylvie de Weert               99   De Stormvogel            25.60   120       
    5.  Sylvana  Vogel                98   De Stormvogel            26.96   103       
    6.  Ilona de Groote               98   De Stormvogel            27.16   100       
    7.  Britt den Engelsman           98   Z&PC de Ganze            27.26    99       
    8.  Kayleigh  Kloet               98   Z.V. Zeelandia           27.65    95       
    9.  Bronte  Scharff               98   Luctor et Emergo         28.24    89       
   10.  Jenna van den Heuvel          98   Luctor et Emergo         28.32    88       
   11.  Carolien  Verbiest            99   ZV Onderdak              28.38    88       
   12.  Anouk van Haaren              99   De Stormvogel            28.64    86       
   13.  Daphne  Louws                 98   De Stormvogel            29.04    82       
   14.  Anouk van Kaam                98   De Stormvogel            30.24    73       
   15.  Zevanja  Mastwijk             99   Z&PC de Ganze            30.40    72       
   16.  Jade v.d. Moere               99   Z&PC de Ganze            30.54    71       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 50m rugslag                          10 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonathan  Davidse             97   De Stormvogel            44.93   147       
    2.  Tom van Elsen                 97   De Stormvogel            50.80   102       
    3.  Mark  Potappel                97   Z.V. Zeelandia           58.38    67       
    4.  Mikey  Remie                  97   Z&PC de Ganze          1:04.64    49       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Meisjes, 50m rugslag                          10 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rigt van der Woude            97   De Stormvogel            49.57   166       
    2.  Irene de Buck                 97   De Stormvogel            54.82   123       
    3.  Jasmijn van den Berge         97   De Stormvogel            57.62   106       
    4.  Shireen  Westerweele          97   Luctor et Emergo         59.20    97       
    5.  Irčne  Stavast                97   Luctor et Emergo       1:02.15    84       
    6.  Merel  Kuijs                  97   De Stormvogel          1:03.44    79       
    7.  Natasja  Koning               97   Z&PC de Ganze          1:05.04    73       
    8.  Noortje  Pompies              97   Luctor et Emergo       1:08.68    62       
    9.  Laura  Alewijnse              97   De Stormvogel          1:09.83    59       
   DIS  Sanne van Rooij               97   De Stormvogel                         RE   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Jongens, 50m rugslag                          11 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen v.d. Genugten          96   Z&PC de Ganze            47.06   128       
    2.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel            50.26   105       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Alle, 25m schoolslag                       6 - 7 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Rose  Heijdens          00   De Stormvogel            27.90   130       
    2.  Christian  Mehlbaum           00   Z&PC de Ganze            29.64    73       
   DIS  Jesse  Mulder                 00   Luctor et Emergo         40.20    29  SL   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 25m schoolslag                      8 - 9 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jason de Visser               98   De Stormvogel            25.54   113       
    2.  Deniz  Erceylan               98   Z&PC de Ganze            26.67   100       
    3.  Pablo  Mol                    99   De Stormvogel            29.26    75       
    4.  Jordan  Vasseur               98   Z&PC de Ganze            30.48    67       
    5.  Mika  Mathia                  99   Luctor et Emergo         30.95    64       
    6.  Thijs  Wagenvoort             99   Z&PC de Ganze            34.51    46       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 25m schoolslag                      8 - 9 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isrid  Wigman                 99   Z&PC de Ganze            23.92   207       
    2.  Bronte  Scharff               98   Luctor et Emergo         24.90   183       
    3.  Fleur  Wijdeveld              98   Z&PC de Ganze            25.04   180       
    4.  Anouk van Haaren              99   De Stormvogel            26.50   152       
    5.  Ilona de Groote               98   De Stormvogel            26.63   150       
    6.  Daphne  Louws                 98   De Stormvogel            26.75   148       
    7.  Sylvie de Weert               99   De Stormvogel            26.93   145       
    8.  Carolien  Verbiest            99   ZV Onderdak              28.04   128       
    9.  Sylvana  Vogel                98   De Stormvogel            28.98   116       
   10.  Zevanja  Mastwijk             99   Z&PC de Ganze            29.68   108       
   11.  Marloes van der Vlies         98   Luctor et Emergo         30.20   103       
   12.  Anouk van Kaam                98   De Stormvogel            30.73    97       
   13.  Kayleigh  Kloet               98   Z.V. Zeelandia           30.80    97       
   14.  Jenna van den Heuvel          98   Luctor et Emergo         31.25    93       
   15.  Jade v.d. Moere               99   Z&PC de Ganze            32.85    80       
   DIS  Britt den Engelsman           98   Z&PC de Ganze            30.13   103  SL   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m schoolslag                         10 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonathan  Davidse             97   De Stormvogel            51.71   138       
    2.  Tom van Elsen                 97   De Stormvogel          1:01.34    83       
    3.  Mikey  Remie                  97   Z&PC de Ganze          1:03.66    74       
    4.  Mark  Potappel                97   Z.V. Zeelandia         1:18.74    39       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m schoolslag                         10 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rigt van der Woude            97   De Stormvogel            50.47   216       
    2.  Shireen  Westerweele          97   Luctor et Emergo         53.83   178       
    3.  Sanne van Rooij               97   De Stormvogel            54.33   173       
    4.  Jasmijn van den Berge         97   De Stormvogel            57.86   143       
    5.  Merel  Kuijs                  97   De Stormvogel            58.34   140       
    6.  Irčne  Stavast                97   Luctor et Emergo         58.76   137       
    7.  Noortje  Pompies              97   Luctor et Emergo         59.85   129       
    8.  Irene de Buck                 97   De Stormvogel          1:03.73   107       
    9.  Laura  Alewijnse              97   De Stormvogel          1:05.03   101       
   DIS  Natasja  Koning               97   Z&PC de Ganze          1:00.68   124  SD   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m schoolslag                         11 jaar
22-9-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel            52.18   134       
   DIS  Jeroen v.d. Genugten          96   Z&PC de Ganze            53.50   124  SP   



Splash Meet Manager 2007Registered to De Ganze