Speedowedstrijd deel 1 Veenendaal
Veenendaal, Netherlands,    06.10.2007,     25m-baan

Nr. 1 100m vrije slag Heren 7-9   

Nr. 2 100m schoolslag Dames 7-8   

Nr. 3 100m rugslag Heren 10   

Nr. 4 50m vlinderslag Dames 9   

Nr. 5 200m vrije slag Heren 11   

Nr. 6 200m wisselslag Dames 10   

Nr. 7 200m vrije slag Heren 12-13   

Nr. 8 200m vrije slag Dames 11-12   

Nr. 9 100m rugslag Heren 7-9   

Nr. 10 100m wisselslag Dames 7-8   

Nr. 11 100m vrije slag Heren 10   

Nr. 12 100m schoolslag Dames 9   

Nr. 13 100m wisselslag Heren 11   

Nr. 14 100m vrije slag Dames 10   

Nr. 15 200m schoolslag Heren 12-13   

Nr. 16 200m schoolslag Dames 11-12   

 

 
Nr. 1   100m vrije slag Heren                                 7 - 9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. de Bruin Wout                  98  IJZPC             1:26.29
    2. Ykema Justus                   99  VZCVeenendaal     1:27.36
    3. van Ooijik Leroy               98  VZCVeenendaal     1:31.20
    4. van Beek Niels                 98  VZCVeenendaal     1:36.21
    5. Nap Ruben                      98  VZCVeenendaal     1:37.54
    6. Haaksman Jesse                 98  ZwemclubZeist     1:47.61
    7. Kunz Max                       99  VZCVeenendaal     1:50.38
 
 
 
TOP
Nr. 2   100m schoolslag Dames                     Meisjes Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Baars Melissa                  99  IJZPC             1:58.13
    2. Korving Lisa                   99  VZCVeenendaal     2:14.37
    3. van de Kraats Amber            99  VZCVeenendaal     2:17.83
    4. Cronau Laura                   99  Aquarijn          2:29.08
 
 
 
TOP
Nr. 3   100m rugslag Heren                                       10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Hansen Thom                    97  DeZwoer           1:40.36
    2. van der Bijl Colin             97  Aquarijn          1:41.27
    3. vd Bovenkamp Brian             97  VZCVeenendaal     1:44.18
    4. van den Bosch Damien           97  IJZPC             1:44.66
    5. Verkuil Joshua                 97  Aquarijn          1:44.70
    6. Bredenhof Tim                  97  Aquarijn          1:55.68
    7. Giezeman Bas                   97  ZwemclubZeist     1:55.97
    8. Meyer Yannick                  97  VZCVeenendaal     2:04.29
    9. Kwadijk Niels                  97  ZwemclubZeist     2:05.00
   10. Pauw Steven                    97  DeAlbatros        2:05.83
 
 
 
TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                     9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Douma Elja                     98  DeZwoer             54.13
    2. Eggenhuizen Tosca              98  VZCVeenendaal     1:03.00
    3. van den Bosch Danique          98  IJZPC             1:05.54
  dis. Schoonderbeek Lobke            98  VZCVeenendaal       57.88
 
 
 
TOP
Nr. 5   200m vrije slag Heren                                    11 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dogger Sven                    96  DeZwoer           2:48.42
    2. Theijn Rick                    96  ZwemclubZeist     2:49.50
    3. Ykema Marnix                   96  VZCVeenendaal     2:56.15
    4. Misic Loris                    96  VZCVeenendaal     3:19.46
    5. Haaksman Max                   96  ZwemclubZeist     3:22.65
    6. Tils Floris                    96  IJZPC             3:30.09
    7. van der Steeg Sean             96  IJZPC             3:39.90
    8. Sickmann Jordy                 96  DorestadDolphi    3:52.86
    9. Advocaat Bryan                 96  ZwemclubZeist     4:16.34
   10. Wallenburg Pim                 96  ZwemclubZeist     4:36.30
   11. Schippers Reinier              96  DorestadDolphi    4:40.39
 
 
 
TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                    10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Schulpen Denise                97  Aquarijn          3:00.10
    2. van Diermen Belle              97  IJZPC             3:20.47
    3. Mooij Davita                   97  VZCVeenendaal     3:40.11
    4. Weijburg Amy                   97  DeZwoer           3:45.87
 
 
 
TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                               12 - 13 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Wilmes Erik                    94  GoSwim            2:27.73
    2. Murk Sjoerd                    95  IJZPC             2:32.38
    3. van den Bosch Donny            95  IJZPC             2:33.43
    4. Harms Joren                    94  GoSwim            2:44.09
    5. Wilschut Matthijs              95  GoSwim            3:01.62
    6. Koops Auke                     95  DorestadDolphi    3:06.30
 
 
 
TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                     Meisjes Junioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lancee Lotte                   95  IJZPC             2:47.56
    2. Wijnen Daphne                  95  IJZPC             2:52.77
    3. Berculo Suzan                  95  IJZPC             2:55.10
    4. Aarsen Mallory                 95  IJZPC             2:56.48
    5. van Kilsdonk Alyssa            96  IJZPC             3:00.67
    6. van Aalst Esther               95  DorestadDolphi    3:01.81
    7. de Vries Kim                   95  IJZPC             3:06.70
    8. Lauwers Amber                  95  ZwemclubZeist     3:08.88
    9. Need Manon                     95  IJZPC             3:11.95
   10. Hoek Michelle                  95  ZwemclubZeist     3:13.07
   11. Dirksen Rinske                 95  VZCVeenendaal     3:14.90
   12. van de Kraats Chantal          96  VZCVeenendaal     3:23.27
   13. Jansen Juliette                96  DorestadDolphi    3:28.06
   14. van Ooijik Nicolle             95  VZCVeenendaal     3:47.82
   15. van Wijngaarden Jennifer       96  IJZPC             3:56.02
   16. van Kooten Tamara              96  VZCVeenendaal     4:00.56
   17. Urban Chantal                  96  VZCVeenendaal     4:23.70
 
 
 
TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                    7 - 9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. de Bruin Wout                  98  IJZPC             1:40.10
    2. Ykema Justus                   99  VZCVeenendaal     1:41.38
    3. van Beek Niels                 98  VZCVeenendaal     1:49.98
    4. van Ooijik Leroy               98  VZCVeenendaal     1:51.13
    5. Nap Ruben                      98  VZCVeenendaal     1:55.23
    6. Haaksman Jesse                 98  ZwemclubZeist     1:57.95
    7. Kunz Max                       99  VZCVeenendaal     2:15.82
 
 
 
TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                    Meisjes Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Baars Melissa                  99  IJZPC             1:44.95
  dis. Korving Lisa                   99  VZCVeenendaal     2:20.11
  dis. van de Kraats Amber            99  VZCVeenendaal     2:22.57
  dis. Cronau Laura                   99  Aquarijn          2:26.54
 
 
 
TOP
Nr. 11   100m vrije slag Heren                                   10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van der Bijl Colin             97  Aquarijn          1:24.48
    2. Hansen Thom                    97  DeZwoer           1:28.78
    3. van den Bosch Damien           97  IJZPC             1:29.13
    4. Bredenhof Tim                  97  Aquarijn          1:34.90
    5. vd Bovenkamp Brian             97  VZCVeenendaal     1:36.92
    6. Giezeman Bas                   97  ZwemclubZeist     1:42.39
    7. Meyer Yannick                  97  VZCVeenendaal     1:48.76
    8. Pauw Steven                    97  DeAlbatros        1:50.81
    9. Kwadijk Niels                  97  ZwemclubZeist     1:52.26
 
 
 
TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                                    9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Douma Elja                     98  DeZwoer           2:01.54
    2. Schoonderbeek Lobke            98  VZCVeenendaal     2:04.90
    3. van den Bosch Danique          98  IJZPC             2:10.12
  dis. Eggenhuizen Tosca              98  VZCVeenendaal     2:15.33
 
 
 
TOP
Nr. 13   100m wisselslag Heren                                   11 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Theijn Rick                    96  ZwemclubZeist     1:25.39
    2. Dogger Sven                    96  DeZwoer           1:30.15
    3. Ykema Marnix                   96  VZCVeenendaal     1:33.97
    4. Haaksman Max                   96  ZwemclubZeist     1:43.10
    5. van der Steeg Sean             96  IJZPC             1:51.43
    6. Advocaat Bryan                 96  ZwemclubZeist     1:59.01
    7. Wallenburg Pim                 96  ZwemclubZeist     2:10.15
  dis. Misic Loris                    96  VZCVeenendaal     1:43.69
  dis. Tils Floris                    96  IJZPC             1:54.64
  dis. Sickmann Jordy                 96  DorestadDolphi    2:02.49
  dis. Schippers Reinier              96  DorestadDolphi    2:20.17
 
 
 
TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                   10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Schulpen Denise                97  Aquarijn          1:14.73
    2. van Diermen Belle              97  IJZPC             1:21.00
    3. Weijburg Amy                   97  DeZwoer           1:34.11
    4. Mooij Davita                   97  VZCVeenendaal     1:36.76
    5. de Goede Merel                 97  DeZwoer           1:42.92
    6. van Asselt Amy                 97  GoSwim            1:50.50
    7. Allewelt Eva                   97  ZwemclubZeist     1:51.95
 
 
 
TOP
Nr. 15   200m schoolslag Heren                              12 - 13 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Wilmes Erik                    94  GoSwim            3:04.36
    2. Harms Joren                    94  GoSwim            3:06.32
    3. Murk Sjoerd                    95  IJZPC             3:13.99
    4. van den Bosch Donny            95  IJZPC             3:19.71
    5. Koops Auke                     95  DorestadDolphi    3:42.54
    6. Wilschut Matthijs              95  GoSwim            3:53.87
 
 
 
TOP
Nr. 16   200m schoolslag Dames                    Meisjes Junioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lancee Lotte                   95  IJZPC             3:35.29
    2. Berculo Suzan                  95  IJZPC             3:39.11
    3. Hoek Michelle                  95  ZwemclubZeist     3:41.20
    4. Lauwers Amber                  95  ZwemclubZeist     3:42.47
    5. van Kilsdonk Alyssa            96  IJZPC             3:45.84
    6. Wijnen Daphne                  95  IJZPC             3:49.52
    7. de Vries Kim                   95  IJZPC             3:51.88
    8. van Aalst Esther               95  DorestadDolphi    3:57.18
    9. Jansen Juliette                96  DorestadDolphi    3:58.76
   10. Dirksen Rinske                 95  VZCVeenendaal     4:00.47
   11. Need Manon                     95  IJZPC             4:07.51
   12. van de Kraats Chantal          96  VZCVeenendaal     4:11.07
   13. van Kooten Tamara              96  VZCVeenendaal     4:11.38
   14. van Ooijik Nicolle             95  VZCVeenendaal     4:19.15
   15. van Wijngaarden Jennifer       96  IJZPC             4:33.97
   16. Urban Chantal                  96  VZCVeenendaal     4:50.38
  dis. Aarsen Mallory                 95  IJZPC             3:38.75