Heuvelrug Zwemcircuit deel 1
Veenendaal, Netherlands,    06.10.2007,     25m-baan

Nr. 1 200m rugslag Dames 11   

Nr. 2 200m schoolslag Dames 12   

Nr. 3 200m schoolslag Heren 12   

Nr. 4 200m vrije slag Dames 13   

Nr. 5 200m vrije slag Heren 13   

Nr. 6 200m wisselslag Dames 14   

Nr. 7 200m wisselslag Heren 14   

Nr. 8 200m rugslag Dames 15   

Nr. 9 200m rugslag Heren 15   

Nr. 10 200m schoolslag Dames 16 +   

Nr. 11 200m schoolslag Heren 16 +   

Nr. 12 100m vrije slag Dames 12   

Nr. 13 100m vrije slag Heren 12   

Nr. 14 100m vlinderslag Dames 13   

Nr. 15 100m vlinderslag Heren 13   

Nr. 16 100m rugslag Dames 14   

Nr. 17 100m rugslag Heren 14   

Nr. 18 100m schoolslag Dames 15   

Nr. 19 100m schoolslag Heren 15   

Nr. 20 100m vrije slag Dames 16 +   

Nr. 21 100m vrije slag Heren 16 +   

Nr. 22 100m schoolslag Dames 11   

Nr. 23 50m vlinderslag Dames 12   

Nr. 24 50m vlinderslag Heren 12   

Nr. 25 50m rugslag Dames 13   

Nr. 26 50m rugslag Heren 13   

Nr. 27 50m schoolslag Dames 14   

Nr. 28 50m schoolslag Heren 14   

Nr. 29 50m vrije slag Dames 15   

Nr. 30 50m vrije slag Heren 15   

Nr. 31 50m vrije slag Dames 16 +   

Nr. 32 50m vrije slag Heren 16 +   

Nr. 33 8 x 50m vrije slag Gemengd 12 +   

   

 

 
Nr. 1   200m rugslag Dames                                    junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Kamperman Linda                96  Aquarijn          3:03.55
    2. Becker Elles                   96  ZwemclubZeist     3:13.46
    3. Heeres Pauline                 96  ZwemclubZeist     4:16.92
 
 
 
TOP
Nr. 2   200m schoolslag Dames                                 junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Zijl Zoë                   95  Aquarijn          3:17.84
    2. Geisler Michelle               95  Aquarijn          3:27.68
    3. Verkuil Janita                 95  Aquarijn          3:39.08
    4. Bos Katja                      95  VZCVeenendaal     3:39.42
    5. van de Kraats Manon            95  VZCVeenendaal     3:42.24
    6. van Baaren Elisa               95  VZCVeenendaal     3:43.09
    7. Siswanto Kevary                95  ZwemclubZeist     3:43.73
    8. Welkzijn Valerie               95  ZwemclubZeist     3:46.06
 
 
 
TOP
Nr. 3   200m schoolslag Heren                                 junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Nap Jelle                      95  VZCVeenendaal     3:27.80
    2. van Keulen Kjeld               95  Aquarijn          3:42.42
    3. van de Sant Luc                95  ZwemclubZeist     3:44.23
  dis. Koot Berend                    95  ZwemclubZeist     3:35.29
 
 
 
TOP
Nr. 4   200m vrije slag Dames                                  junioren3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Slagmaat Romy              94  GoSwim            2:31.60
    2. Hanegraaf Irene                94  DeVrijeSlag       2:37.17
    3. van Dijk Ellen                 94  VZCVeenendaal     2:48.02
    4. Boere Stefanie                 94  VZCVeenendaal     3:27.76
   bm. de Ruiter Elina                94  VZCVeenendaal     2:26.68
 
 
 
TOP
TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                    jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Schipper Vita                  93  GoSwim            2:41.78
    2. van Veldhuijzen Ilka           93  ZwemclubZeist     2:49.13
    3. Wagelaar Esther                93  DWK-XCESS         2:50.04
    4. Kool Iris                      93  DWK-XCESS         2:51.00
    5. Theijn Robin                   93  ZwemclubZeist     2:55.36
    6. Erdbrink Rozemarijn            93  VZCVeenendaal     2:59.59
    7. Hoveling Liza                  93  DeVrijeSlag       3:01.72
    8. Langlere Marlot                93  Aquarijn          3:03.32
    9. Cornelissen Merel              93  GoSwim            3:06.25
   10. Pechler Amalia                 93  Aquarijn          3:10.68
   11. v d Dikkenberg Cynthia         93  VZCVeenendaal     3:23.51
   bm. van den Brink Trudy            93  GoSwim            2:50.77
 
 
 
TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                                 junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Stolk Paul                     93  DeVrijeSlag       2:44.44
    2. de Jong Timo                   93  GoSwim            2:44.80
    3. Schaekers Jesse                93  Aquarijn          2:47.88
    4. de Jong Jesper                 93  Aquarijn          2:51.17
    5. Meijs Jan Willem               93  Aquarijn          2:59.95
    6. de Brabander Wouter            93  DWK-XCESS         3:17.96
 
 
 
TOP
Nr. 8   200m rugslag Dames                                       jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Selten Iris                    92  Aquarijn          2:45.84
    2. Jansen Charlotte               92  VZCVeenendaal     2:51.44
    3. Burgers Rianne                 92  DWK-XCESS         2:51.68
    4. van Driel Marlissa             92  DeVrijeSlag       2:58.23
    5. de Man Floor                   92  DeVrijeSlag       3:00.50
    6. van Dijk Annika                92  ZwemclubZeist     3:03.22
    7. van den Heuvel Anouk           92  ZwemclubZeist     3:14.41
    8. Westendorp Eva                 92  VZCVeenendaal     3:19.49
 
 
 
TOP
Nr. 9   200m rugslag Heren                                    junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Asseldonk Koen             92  DeVrijeSlag       2:36.42
    2. van Baaren Marijn              92  VZCVeenendaal     2:40.53
    3. van Zoelen Jean Maurice        92  GoSwim            2:53.25
    4. Okkersen Lennart               92  Aquarijn          2:55.84
   bm. Groeneveld Joost               92  VZCVeenendaal     2:21.55
   bm. van Kilsdonk Robbin            92  GoSwim            2:26.52
   bm. van de Waal Thijmen            92  Aquarijn          2:35.08
 
 
 
TOP
Nr. 10   200m schoolslag Dames                      senioren 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Beek Rana                  84  GoSwim            2:56.90
    2. van Maanen Leonie              88  DWK-XCESS         2:57.06
    3. Boersen Anouk                  90  VZCVeenendaal     2:57.85
    4. Monsma Marijke                 85  DWK-XCESS         2:58.51
    5. de Jager Sanne                 89  GoSwim            3:08.18
    6. de Jong Marlous                90  Aquarijn          3:10.21
    7. de Klerk Saskia                90  GoSwim            3:11.91
    8. Diks Mara                      90  Aquarijn          3:14.45
    9. Groenevelt Jessica             90  DWK-XCESS         3:15.48
   10. Hazeleger Roelien              90  DWK-XCESS         3:20.21
   11. Snijder Sarina                 91  VZCVeenendaal     3:20.96
   12. van der Vegt Michelle          91  GoSwim            3:22.64
   13. van Zoelen Stéphanie           87  GoSwim            3:24.25
   14. van Mill Liesbeth              87  DWK-XCESS         3:24.82
   15. Reuter Danielle                91  Aquarijn          3:33.39
   16. Onwezen Heidi                  89  GoSwim            3:51.14
 
 
 
TOP
Nr. 11   200m schoolslag Heren                         jeugd 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Drewes Jeroen                  90  DeVrijeSlag       2:47.39
    2. van Middelaar Guus             90  GoSwim            2:48.43
    3. Ottens Quint                   87  VZCVeenendaal     2:51.69
    4. de Boer Guido                  88  DWK-XCESS         2:55.76
    5. Okkersen Vincent               89  Aquarijn          2:56.81
    6. Butselaar Rudi                 87  GoSwim            2:59.98
    7. Swint Mathijs                  84  DeVrijeSlag       3:01.69
    8. Boersen Jorrit                 89  VZCVeenendaal     3:03.36
    9. van Velzen Carlo               91  GoSwim            3:07.80
   10. Valentijn Bob                  86  ZwemclubZeist     3:12.89
   11. Rondeel Jordi                  88  ZwemclubZeist     3:13.93
   12. van den Dool Peter             87  GoSwim            3:18.13
   bm. van der Veer Yelmar            88  GoSwim            2:36.10
   bm. vd Haar Erwin                  90  VZCVeenendaal     2:46.34
   bm. Wagenmans Tim                  91  Aquarijn          2:47.01
   bm. Scheidt Joeri                  91  VZCVeenendaal     2:50.25
   bm. v Ginkel Menno                 91  VZCVeenendaal     2:58.75
  dis. van Ginkel Lars                91  DWK-XCESS         3:25.40
 
 
 
TOP
Nr. 12   100m vrije slag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Zijl Zoë                   95  Aquarijn          1:09.34
    2. Geisler Michelle               95  Aquarijn          1:16.58
    3. Bos Katja                      95  VZCVeenendaal     1:18.39
    4. van de Kraats Manon            95  VZCVeenendaal     1:21.51
    5. van Baaren Elisa               95  VZCVeenendaal     1:22.56
    6. Verkuil Janita                 95  Aquarijn          1:26.81
    7. Welkzijn Valerie               95  ZwemclubZeist     1:27.39
    8. Siswanto Kevary                95  ZwemclubZeist     1:28.81
 
 
 
TOP
Nr. 13   100m vrije slag Heren                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Nap Jelle                      95  VZCVeenendaal     1:16.08
    2. van Keulen Kjeld               95  Aquarijn          1:26.78
    3. van de Sant Luc                95  ZwemclubZeist     1:29.53
    4. Koot Berend                    95  ZwemclubZeist     1:31.39
    5. Jans Arthur                    95  VZCVeenendaal     1:47.60
    6. Doornenbal Stefan              95  VZCVeenendaal     1:55.07
 
 
 
TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Dames                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Slagmaat Romy              94  GoSwim            1:22.08
    2. Hanegraaf Irene                94  DeVrijeSlag       1:28.60
    3. van Dijk Ellen                 94  VZCVeenendaal     1:45.21
   bm. de Ruiter Elina                94  VZCVeenendaal     1:24.09
 
 
 
TOP
TOP
Nr. 16   100m rugslag Dames                                      jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Veldhuijzen Ilka           93  ZwemclubZeist     1:17.63
    2. Kool Iris                      93  DWK-XCESS         1:18.32
    3. Schipper Vita                  93  GoSwim            1:19.06
    4. Theijn Robin                   93  ZwemclubZeist     1:20.70
    5. Hoveling Liza                  93  DeVrijeSlag       1:24.08
    6. Wagelaar Esther                93  DWK-XCESS         1:24.63
    7. Erdbrink Rozemarijn            93  VZCVeenendaal     1:26.27
    8. Cornelissen Merel              93  GoSwim            1:26.80
    9. Pechler Amalia                 93  Aquarijn          1:28.79
   10. Langlere Marlot                93  Aquarijn          1:29.08
   11. v d Dikkenberg Cynthia         93  VZCVeenendaal     1:40.16
   bm. van den Brink Trudy            93  GoSwim            1:19.87
 
 
 
TOP
Nr. 17   100m rugslag Heren                                   junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Stolk Paul                     93  DeVrijeSlag       1:15.65
    2. de Jong Jesper                 93  Aquarijn          1:16.55
    3. Schaekers Jesse                93  Aquarijn          1:19.78
    4. de Jong Timo                   93  GoSwim            1:21.10
    5. Meijs Jan Willem               93  Aquarijn          1:23.00
    6. Franken Thim                   93  DWK-XCESS         1:24.34
  dis. de Brabander Wouter            93  DWK-XCESS         1:36.46
 
 
 
TOP
Nr. 18   100m schoolslag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Selten Iris                    92  Aquarijn          1:25.95
    2. de Man Floor                   92  DeVrijeSlag       1:28.41
    3. van den Heuvel Anouk           92  ZwemclubZeist     1:30.54
    4. Burgers Rianne                 92  DWK-XCESS         1:31.81
    5. Jansen Charlotte               92  VZCVeenendaal     1:38.03
    6. van Dijk Annika                92  ZwemclubZeist     1:39.16
    7. van Driel Marlissa             92  DeVrijeSlag       1:39.78
    8. Westendorp Eva                 92  VZCVeenendaal     1:40.40
    9. Dirksen Wencke                 92  VZCVeenendaal     1:48.84
 
 
 
TOP
Nr. 19   100m schoolslag Heren                                junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Asseldonk Koen             92  DeVrijeSlag       1:24.67
    2. van Zoelen Jean Maurice        92  GoSwim            1:26.99
    3. Okkersen Lennart               92  Aquarijn          1:27.61
    4. van Wely Wesley                92  DeVrijeSlag       1:28.39
    5. van Baaren Marijn              92  VZCVeenendaal     1:35.98
   bm. Groeneveld Joost               92  VZCVeenendaal     1:18.57
   bm. van de Waal Thijmen            92  Aquarijn          1:18.73
   bm. van Kilsdonk Robbin            92  GoSwim            1:22.78
 
 
 
TOP
Nr. 20   100m vrije slag Dames                      senioren 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Zeegers Rianne                 91  DWK-XCESS         1:01.64
    2. van Maanen Leonie              88  DWK-XCESS         1:03.16
    3. de Klerk Saskia                90  GoSwim            1:05.07
    4. Monsma Marijke                 85  DWK-XCESS         1:05.30
    5. van Beek Rana                  84  GoSwim            1:05.48
    6. van den Brink Petra            91  GoSwim            1:06.51
    7. Snijder Sarina                 91  VZCVeenendaal     1:06.88
    8. de Jager Sanne                 89  GoSwim            1:06.88
    9. de Jong Marlous                90  Aquarijn          1:07.61
   10. Groenevelt Jessica             90  DWK-XCESS         1:08.76
   11. Diks Mara                      90  Aquarijn          1:08.92
   12. Hazeleger Roelien              90  DWK-XCESS         1:09.66
   13. van der Vegt Michelle          91  GoSwim            1:09.76
   14. van Holland Arine              87  DeVrijeSlag       1:10.26
   15. Onwezen Heidi                  89  GoSwim            1:11.05
   16. Boersen Anouk                  90  VZCVeenendaal     1:12.14
   17. Reuter Danielle                91  Aquarijn          1:14.51
   18. van Mill Liesbeth              87  DWK-XCESS         1:17.42
   19. van Zoelen Stéphanie           87  GoSwim            1:21.62
 
 
 
TOP
Nr. 21   100m vrije slag Heren                         jeugd 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Okkersen Vincent               89  Aquarijn            57.26
    2. Ottens Quint                   87  VZCVeenendaal       57.64
    3. van Middelaar Guus             90  GoSwim              58.61
    4. Swint Mathijs                  84  DeVrijeSlag       1:01.20
    5. Drewes Jeroen                  90  DeVrijeSlag       1:01.90
    6. de Boer Guido                  88  DWK-XCESS         1:03.87
    7. van den Dool Peter             87  GoSwim            1:03.96
    8. Butselaar Rudi                 87  GoSwim            1:04.45
    9. Boersen Jorrit                 89  VZCVeenendaal     1:05.25
   10. Rondeel Jordi                  88  ZwemclubZeist     1:06.43
   11. van Ginkel Lars                91  DWK-XCESS         1:07.46
   12. van Velzen Carlo               91  GoSwim            1:10.30
   13. Valentijn Bob                  86  ZwemclubZeist     1:13.00
   bm. van der Veer Yelmar            88  GoSwim              54.28
   bm. Wagenmans Tim                  91  Aquarijn            56.30
   bm. Scheidt Joeri                  91  VZCVeenendaal       58.35
   bm. v Ginkel Menno                 91  VZCVeenendaal       58.60
   bm. vd Haar Erwin                  90  VZCVeenendaal       59.35
 
 
 
TOP
Nr. 22   100m schoolslag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Kamperman Linda                96  Aquarijn          1:37.21
    2. Becker Elles                   96  ZwemclubZeist     1:41.98
    3. Heeres Pauline                 96  ZwemclubZeist     1:56.57
 
 
 
TOP
Nr. 23   50m vlinderslag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Zijl Zoë                   95  Aquarijn            38.69
    2. Geisler Michelle               95  Aquarijn            38.70
    3. Bos Katja                      95  VZCVeenendaal       39.37
    4. van de Kraats Manon            95  VZCVeenendaal       43.82
    5. Siswanto Kevary                95  ZwemclubZeist       44.70
    6. van Baaren Elisa               95  VZCVeenendaal       47.23
    7. Welkzijn Valerie               95  ZwemclubZeist       51.02
  dis. Verkuil Janita                 95  Aquarijn            54.00
 
 
 
TOP
Nr. 24   50m vlinderslag Heren                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Nap Jelle                      95  VZCVeenendaal       41.29
    2. van Keulen Kjeld               95  Aquarijn            48.34
    3. van de Sant Luc                95  ZwemclubZeist       53.29
    4. Koot Berend                    95  ZwemclubZeist     1:00.79
  dis. Doornenbal Stefan              95  VZCVeenendaal     1:03.54
  dis. Jans Arthur                    95  VZCVeenendaal     1:05.59
 
 
 
TOP
Nr. 25   50m rugslag Dames                                    junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Slagmaat Romy              94  GoSwim              36.98
    2. van Dijk Ellen                 94  VZCVeenendaal       41.34
    3. Hanegraaf Irene                94  DeVrijeSlag         43.85
    4. Boere Stefanie                 94  VZCVeenendaal       46.36
   bm. de Ruiter Elina                94  VZCVeenendaal       39.82
 
 
 
TOP
TOP
Nr. 27   50m schoolslag Dames                                    jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Erdbrink Rozemarijn            93  VZCVeenendaal       38.10
    2. Schipper Vita                  93  GoSwim              39.67
    3. Wagelaar Esther                93  DWK-XCESS           41.79
    4. Kool Iris                      93  DWK-XCESS           41.90
    5. van Veldhuijzen Ilka           93  ZwemclubZeist       42.83
    6. Theijn Robin                   93  ZwemclubZeist       44.46
    7. Langlere Marlot                93  Aquarijn            44.57
    8. Hoveling Liza                  93  DeVrijeSlag         45.12
    9. Pechler Amalia                 93  Aquarijn            46.11
   10. v d Dikkenberg Cynthia         93  VZCVeenendaal       47.13
   11. Cornelissen Merel              93  GoSwim              48.28
   bm. van den Brink Trudy            93  GoSwim              45.83
 
 
 
TOP
Nr. 28   50m schoolslag Heren                                 junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. de Jong Timo                   93  GoSwim              35.86
    2. Schaekers Jesse                93  Aquarijn            38.73
    3. de Jong Jesper                 93  Aquarijn            41.06
    4. Stolk Paul                     93  DeVrijeSlag         41.35
    5. Franken Thim                   93  DWK-XCESS           43.23
    6. de Brabander Wouter            93  DWK-XCESS           45.30
    7. Meijs Jan Willem               93  Aquarijn            45.96
 
 
 
TOP
Nr. 29   50m vrije slag Dames                                    jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Selten Iris                    92  Aquarijn            30.22
    2. Jansen Charlotte               92  VZCVeenendaal       31.63
    3. van Dijk Annika                92  ZwemclubZeist       31.93
    4. van Driel Marlissa             92  DeVrijeSlag         32.14
    5. Burgers Rianne                 92  DWK-XCESS           32.40
    6. de Man Floor                   92  DeVrijeSlag         32.76
    7. Westendorp Eva                 92  VZCVeenendaal       33.93
    8. van den Heuvel Anouk           92  ZwemclubZeist       34.42
    9. Dirksen Wencke                 92  VZCVeenendaal       40.80
 
 
 
TOP
Nr. 30   50m vrije slag Heren                                 junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. van Asseldonk Koen             92  DeVrijeSlag         29.32
    2. van Baaren Marijn              92  VZCVeenendaal       29.37
    3. Okkersen Lennart               92  Aquarijn            30.30
    4. van Zoelen Jean Maurice        92  GoSwim              30.68
    5. van Wely Wesley                92  DeVrijeSlag         33.39
   bm. Groeneveld Joost               92  VZCVeenendaal       25.60
   bm. van Kilsdonk Robbin            92  GoSwim              26.13
   bm. van de Waal Thijmen            92  Aquarijn            27.36
 
 
 
TOP
Nr. 31   50m vrije slag Dames                       senioren 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Monsma Marijke                 85  DWK-XCESS           28.86
    2. Zeegers Rianne                 91  DWK-XCESS           28.98
    3. de Klerk Saskia                90  GoSwim              29.43
    4. van Maanen Leonie              88  DWK-XCESS           29.55
    5. van Beek Rana                  84  GoSwim              30.18
    6. van den Brink Petra            91  GoSwim              30.18
    7. de Jager Sanne                 89  GoSwim              30.26
    8. Groenevelt Jessica             90  DWK-XCESS           30.43
    9. Diks Mara                      90  Aquarijn            31.06
   10. Snijder Sarina                 91  VZCVeenendaal       31.25
   11. de Jong Marlous                90  Aquarijn            31.33
   12. van der Vegt Michelle          91  GoSwim              31.89
   13. Hazeleger Roelien              90  DWK-XCESS           31.95
   14. Onwezen Heidi                  89  GoSwim              32.42
   15. van Holland Arine              87  DeVrijeSlag         32.64
   16. Reuter Danielle                91  Aquarijn            34.20
   17. van Zoelen Stéphanie           87  GoSwim              34.26
   18. van Mill Liesbeth              87  DWK-XCESS           34.56
   19. Boersen Anouk                  90  VZCVeenendaal       37.81
 
 
 
TOP
Nr. 32   50m vrije slag Heren                          jeugd 1 en eerder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ottens Quint                   87  VZCVeenendaal       25.98
    2. Okkersen Vincent               89  Aquarijn            26.13
    3. van Middelaar Guus             90  GoSwim              26.45
    4. Drewes Jeroen                  90  DeVrijeSlag         27.12
    5. de Boer Guido                  88  DWK-XCESS           28.24
    6. Swint Mathijs                  84  DeVrijeSlag         28.33
    7. Butselaar Rudi                 87  GoSwim              28.86
    8. van den Dool Peter             87  GoSwim              29.15
    9. Boersen Jorrit                 89  VZCVeenendaal       29.25
   10. Rondeel Jordi                  88  ZwemclubZeist       29.36
   11. van Ginkel Lars                91  DWK-XCESS           30.53
   12. van Velzen Carlo               91  GoSwim              31.18
   13. Valentijn Bob                  86  ZwemclubZeist       33.50
   bm. van der Veer Yelmar            88  GoSwim              25.08
   bm. Wagenmans Tim                  91  Aquarijn            25.87
   bm. Scheidt Joeri                  91  VZCVeenendaal       26.84
   bm. vd Haar Erwin                  90  VZCVeenendaal       27.00
   bm. v Ginkel Menno                 91  VZCVeenendaal       28.16
 
 
 
TOP
Nr. 33   8 x 50m vrije slag Gemengd                     12 jaar en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Aquarijn 1                         Aquarijn          4:04.36
    2. VZC-E&P                            VZCVeenendaal     4:21.40
    3. Zwemclub Zeist                     ZwemclubZeist     4:39.63
   bm. GoSwim 1                           GoSwim            3:55.99
   bm. de Vrije Slag 1                    DeVrijeSlag       4:12.37
   bm. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         4:17.88