Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2


Speedo Jaargangwedstrijd, 1
s-Gravenzande, 6.10.2007


Programmanr. 1
6-10-2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Floris Kotterink9800199WVZ1:15.341:13.98
50m:35.84100m:1:13.98
2.Rick van den Eng9800755D'Elft1:29.481:26.23
50m:40.56100m:1:26.23
3.Stan Zwinkels9800239ZV Westland Dijkglas1:28.301:30.23
50m:42.39100m:1:30.23
4.Rens Hoofs9800161WVZ1:36.831:31.55
50m:42.03100m:1:31.55
5.Luc van Dijk9802097ZV Westland DijkglasNT1:32.96
50m:43.59100m:1:32.96
6.Thijmen Pool9800703ZV Westland DijkglasNT1:33.02
50m:43.39100m:1:33.02
7.Nick Boekestijn9900291ZV Westland DijkglasNT1:35.01
50m:44.21100m:1:35.01
8.Antonio Lynch9800495WVZ1:37.441:35.11
50m:45.45100m:1:35.11
9.Jonne Schaafsma9800745WVZ1:43.501:37.26
50m:45.92100m:1:37.26
10.Rolan Bennis9800159WVZ1:44.761:40.41
50m:45.94100m:1:40.41
11.Jelmer Lankhorst9800353WVZ1:43.021:41.51
50m:46.28100m:1:41.51
12.Mike Vrolijk9800497DES1:44.811:41.81FJ 1
50m:47.82100m:1:41.81
13.Wouter Arnoldus9800581WVZ1:44.171:41.81FJ 2
50m:47.56100m:1:41.81
14.Ivar van Straaten9800107WVZ1:41.571:45.06
50m:49.06100m:1:45.06
15.Stefan Weegink9900207WVZNT1:51.11
50m:49.43100m:1:51.11
DISErwin Batist9800807ZV Westland DijkglasNTVRA


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-10-2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Iona van der Toorn9900884WVZNT1:54.84
50m:53.72100m:1:54.84
2.Julia Hazenberg9900384WVZNT1:58.71
50m:55.10100m:1:58.71
DISVera Bos9900886WVZNT2:06.80SA
50m:59.89100m:2:06.80


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-10-2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Krijn de Kievit9700277WVZ1:27.171:29.99
50m:42.57100m:1:29.99
2.Thom Bakker9700611Zoetermeer1:37.721:36.64
50m:46.04100m:1:36.64
3.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:36.821:36.73
50m:47.89100m:1:36.73
4.Pascal Nuyten9701353ZV Westland Dijkglas1:39.851:38.87
50m:47.88100m:1:38.87
5.Jerry Jubitana9702217D'ElftNT1:40.61
50m:49.16100m:1:40.61
6.Max van der Zijden9701281AZL1:37.801:41.47
50m:50.10100m:1:41.47
7.Erik van den Born9700479D'ElftNT1:42.00
50m:47.46100m:1:42.00
8.Louis IJpema9701603ZV Westland Dijkglas1:42.991:42.59
50m:51.32100m:1:42.59
9.Floris van der Meer9701041D'Elft1:38.511:43.02
50m:50.07100m:1:43.02
10.Ryan van Dijk9700751WVZNT1:54.05
50m:55.71100m:1:54.05
11.Rick Middendorp9701467ZV Westland DijkglasNT1:57.20
50m:57.39100m:1:57.20
DISJaïro Brook9701459WVZNT1:54.26RC+RH
50m:55.17100m:1:54.26
DISJoshua Knijnenburg9701409WZKNT1:58.80RF+RC
DISJason Everard9701277WZKNT2:02.04RH+RE
50m:58.88100m:2:02.04


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-10-2007
Meisjes, 50m vlinderslag

Minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raiesha Sardar9800604ZC Ooievaar (SG)41.6643.50
2.Diana van Halm Braam9800788WVZ47.6545.27
3.Marja Esmeijer9800776Zoetermeer46.1646.67
4.Brighid van Uffelen9800310ZV Westland Dijkglas58.8752.51
5.Valerie van Roon9802326D'ElftNT52.59
6.Myrthe de Jong9800244WVZ1:02.5654.29
7.Uma Kraus9802328D'ElftNT54.30
8.Meghan Ingram9801724WZKNT54.97
9.Barbara Matekovic9800786WVZNT55.31
10.Julia Litjens9801188ZV Westland DijkglasNT55.74
11.Vivienne Tucker9802320D'ElftNT1:03.54
12.Kim van der Putten9801202ZV Westland DijkglasNT1:13.88
DISAnouk van der Lans9801614ZV Westland DijkglasNT55.73VH
DISVera Martens9801572WVZNT56.59VD
DISAnouk Breugem9800784WVZNT1:00.05VI
DISCara Campbell9801722WZKNT1:02.33VI+VC


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-10-2007
Jongens, 200m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Timo van der Ende9601979WVZ2:38.912:37.71
50m:35.28100m:1:17.08150m:1:59.26200m:2:37.71
2.Luc Esmeijer9600855Zoetermeer3:00.622:53.51
50m:39.51100m:1:26.86150m:2:12.13200m:2:53.51
3.Stanley Klerks9600809WVZ3:08.802:54.63
50m:40.93100m:1:27.10150m:2:13.11200m:2:54.63
4.Koen Lems9603709WVZNT2:55.04
50m:38.92100m:1:25.48150m:2:12.60200m:2:55.04
5.Yoram Waarsing9601271Zoetermeer3:04.892:55.13
50m:39.80100m:1:26.51150m:2:12.80200m:2:55.13
6.Joost Zaalberg9602473DES3:07.132:57.29
50m:40.36100m:1:27.73150m:2:15.20200m:2:57.29
7.Brent Dijsselbloem9601981WVZ3:25.572:59.18
50m:40.96100m:1:28.96150m:2:17.34200m:2:59.18
8.Tim Hoogland9602435ZC Ooievaar (SG)3:04.603:01.43
50m:39.31100m:1:26.12150m:2:15.05200m:3:01.43
9.Romano Lynch9602759WVZ3:13.023:03.00
50m:41.15100m:1:28.52150m:2:17.78200m:3:03.00
10.Sybren Pool9601601ZV Westland Dijkglas3:18.583:06.00
50m:40.67100m:1:29.26150m:2:19.00200m:3:06.00
11.Vincent de Vries9602189ZoetermeerNT3:10.02
50m:42.45100m:1:31.92150m:2:24.70200m:3:10.02
12.Callum Ingram9602845WZKNT3:12.29
50m:40.78100m:1:30.71150m:2:23.81200m:3:12.29
13.Raoul Weegink9601221WVZNT3:12.76
50m:41.78100m:1:31.90150m:2:23.50200m:3:12.76
14.Arthur Soutendijk9600811WVZ3:30.763:21.33
50m:44.29100m:1:37.53150m:2:30.92200m:3:21.33
15.Kevin van den Bos9600747ZV Westland Dijkglas3:35.563:24.29
50m:44.16100m:1:37.80150m:2:33.70200m:3:24.29
16.Gijs Ruijgrok9600863WZK3:37.513:36.16
50m:50.62100m:1:47.45150m:2:45.98200m:3:36.16
17.Thomas van de Velde9601435WZKNT3:50.97
50m:50.68100m:1:50.10150m:2:51.47200m:3:50.97


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-10-2007
Meisjes, 200m wisselslag

Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Malka Reuben9703992ZC Ooievaar (SG)3:04.153:13.82
50m:40.00100m:1:29.64150m:2:26.54200m:3:13.82
2.Jessie Middendorp9700712ZV Westland DijkglasNT3:28.04
50m:44.60100m:1:39.02150m:2:44.02200m:3:28.04
3.Saskia van der Helm9700718WVZNT3:32.36
50m:47.10100m:1:40.42150m:2:41.10200m:3:32.36
4.Nacinda Paap9701684WVZ3:35.393:32.48
50m:49.60100m:1:38.80150m:2:41.23200m:3:32.48
5.Daphne Hulst9703042D'ElftNT3:42.02
50m:52.07100m:1:49.57150m:2:49.68200m:3:42.02
6.Kim Visser9702516WVZNT3:45.69
50m:53.00100m:1:48.53150m:2:53.27200m:3:45.69
7.Antonia Milicic9704070DESNT3:49.92
50m:55.04100m:1:48.61150m:2:56.04200m:3:49.92
8.Charlotte Kiffen9701972ZoetermeerNT3:50.36
50m:53.47100m:1:49.84150m:2:56.50200m:3:50.36
9.Valentina Foytlova9703636DESNT4:23.16
50m:1:01.82100m:2:10.02150m:3:16.86200m:4:23.16
10.Pascale Ooms9702196WVZNT4:26.27
50m:1:08.21100m:2:12.03150m:3:23.25200m:4:26.27
DISJamie van Ruijven9703318ZV Westland DijkglasNT3:41.78VI
50m:50.99100m:1:49.44150m:2:50.02200m:3:41.78
DISNadieh van der Hoek9702434ZV Westland DijkglasNT4:08.22SL
50m:1:01.72100m:2:04.55150m:3:11.42200m:4:08.22
NG.ZAVictoria-May Sinanovic9701926WVZNT
NGAnouk Wichers9703698D'ElftNT
AFGEMJoy Vavier9701686ZV Westland DijkglasNT


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-10-2007
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Olivier Nass9402933WVZ2:19.662:15.60
50m:31.23100m:1:05.86150m:1:41.48200m:2:15.60
2.Jakub Foytl9504687DES2:36.932:20.73
50m:32.80100m:1:09.54150m:1:46.13200m:2:20.73
3.Jurian Beukers9501327WVZ2:24.642:22.43
50m:32.46100m:1:09.10150m:1:46.64200m:2:22.43
4.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas2:41.072:34.60
50m:35.19100m:1:14.55150m:1:55.52200m:2:34.60
5.Jeroen van der Giessen9404751ZV Westland DijkglasNT2:36.36
50m:33.16100m:1:13.82150m:1:56.32200m:2:36.36
6.Patrick Soutendijk9401223WVZ2:42.522:39.49
50m:36.51100m:1:17.94150m:2:00.73200m:2:39.49
7.Thomas Chin-Kon-Sung9501853WVZ2:44.232:39.86
50m:35.76100m:1:16.42150m:1:59.23200m:2:39.86
8.Youcef Alili9404879D'Elft2:36.412:41.07
50m:34.47100m:1:14.04150m:1:56.83200m:2:41.07
9.Marc Zwart9503963ZV Westland Dijkglas3:02.642:45.11
50m:36.61100m:1:19.42150m:2:03.48200m:2:45.11
10.Arend de Nennie9401895ZC Ooievaar (SG)2:55.862:50.01
50m:38.17100m:1:21.82150m:2:06.89200m:2:50.01
11.Erik Schippers9403821De VlietNT2:53.30
50m:36.82100m:1:23.03150m:2:12.02200m:2:53.30
12.Nils Vanwezer9405579WZK3:25.292:57.80
50m:41.10100m:1:28.39150m:2:16.60200m:2:57.80
13.Glenn Roessen9504367D'Elft3:07.423:00.35
50m:41.08100m:1:29.04150m:2:15.84200m:3:00.35
14.Michael de Jong9502529D'Elft3:07.773:00.92
50m:40.64100m:1:27.20150m:2:15.89200m:3:00.92
15.Jonatan Baumgarten9404691AZL2:58.573:04.19
50m:38.48100m:1:25.32150m:2:15.14200m:3:04.19
16.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)3:05.953:18.08
50m:43.48100m:1:33.69150m:2:26.18200m:3:18.08
17.Jorg de Waard9405637AZLNT3:27.94
50m:42.48100m:1:36.00150m:2:32.82200m:3:27.94
18.Kanishk Kaushik9503947AZL3:32.193:37.63
50m:49.74100m:1:45.47150m:2:43.26200m:3:37.63
19.Mitchell van den Berg9405495D'ElftNT3:37.72
50m:43.82100m:1:43.68150m:2:43.10200m:3:37.72
20.Jordi Schoots9404901WZKNT3:59.57
50m:43.16100m:1:40.19150m:2:47.68200m:3:59.57
NG.ZAVictor Savenije9503749D'Elft3:16.32
NG.ZAJake Griffin9403813WZKNT
NG.ZAMarciano Lynch9401893WVZ2:11.98
NGThorben Bruggeling9405103ZV Westland Dijkglas3:08.81
NGRoald Hageman9503591ZV Westland DijkglasNT


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-10-2007
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Maartje de Wit9502362ZV Westland Dijkglas2:38.642:33.41
50m:36.31100m:1:16.24150m:1:56.34200m:2:33.41
2.Maud Hoofs9501206WVZ2:38.362:34.20
50m:35.95100m:1:16.45150m:1:57.48200m:2:34.20
3.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas2:43.702:36.61
50m:35.80100m:1:16.95150m:1:58.58200m:2:36.61
4.Sabine Koudijs9500024WVZ2:39.712:39.37
50m:37.24100m:1:18.09150m:2:00.21200m:2:39.37
5.Lisa van den Eng9602070D'Elft2:50.132:40.82
50m:36.93100m:1:19.44150m:2:02.10200m:2:40.82
6.Nicole Bennis9600470WVZ2:57.392:42.51
50m:36.44100m:1:19.43150m:2:02.85200m:2:42.51
7.Arienne de Jong9501210WVZ2:52.202:43.89
50m:36.95100m:1:20.07150m:2:03.89200m:2:43.89
8.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas2:36.422:46.43
50m:36.92100m:1:19.68150m:2:03.81200m:2:46.43
9.Iris Voogt9504364ZV Westland DijkglasNT2:46.67
50m:37.16100m:1:20.20150m:2:04.07200m:2:46.67
10.Lisanne Groeneveld9503612ZV Westland Dijkglas3:00.162:50.48
50m:39.04100m:1:23.61150m:2:08.95200m:2:50.48
11.Dewi Mattheyer9504798ZC Ooievaar (SG)3:07.312:53.16
50m:40.13100m:1:25.02150m:2:11.23200m:2:53.16
12.Aurélie Villette9504230DES3:00.252:55.15
50m:39.03100m:1:23.86150m:2:10.66200m:2:55.15
13.Rachael Kretsch9602904WZK3:02.882:55.29
50m:40.89100m:1:25.07150m:2:11.89200m:2:55.29
14.Sabina Inal9501252AZL2:56.152:56.00
50m:39.23100m:1:25.29150m:2:12.67200m:2:56.00
15.Josca Zondag9502334WVZ3:03.402:57.32
50m:39.35100m:1:26.27150m:2:09.28200m:2:57.32
16.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland Dijkglas2:53.422:57.35
50m:39.46100m:1:25.64150m:2:13.41200m:2:57.35
17.Amber Stienstra9604448D'Elft3:03.712:58.07
50m:38.93100m:1:26.64150m:2:14.10200m:2:58.07
18.Mylene IJpema9603284ZV Westland Dijkglas3:14.712:59.33
50m:40.14100m:1:25.82150m:2:14.04200m:2:59.33
19.Marisa Perfini9504354ZC Ooievaar (SG)3:00.983:00.23
50m:38.79100m:1:25.10150m:2:14.17200m:3:00.23
20.Margaretha Siem9500220D'Elft2:53.553:01.68
50m:38.89100m:1:26.13150m:2:14.47200m:3:01.68
21.Amanda Immerzeel9501534WVZ2:59.043:02.30
50m:39.53100m:1:25.93150m:2:15.96200m:3:02.30
22.Inge van den Born9600794D'Elft3:07.893:03.02
50m:41.64100m:1:28.81150m:2:17.09200m:3:03.02
23.Mijke Witkamp9601658WVZ3:21.073:05.77
50m:40.81100m:1:30.16150m:2:20.40200m:3:05.77
24.Kyra Zegers9604282WVZ3:27.893:06.07
50m:39.13100m:1:27.70150m:2:19.29200m:3:06.07
25.Michelle van der Grift9501208WVZ3:16.603:06.26
50m:39.73100m:1:27.04150m:2:17.23200m:3:06.26
26.Naomi vd Houwen9505672ZV Westland DijkglasNT3:08.17
50m:42.24100m:1:30.62150m:2:20.70200m:3:08.17
27.Tessa van Brink9502020AZL3:17.413:08.80
50m:42.91100m:1:31.74150m:2:21.78200m:3:08.80
28.Jaleesa Rolandus Boers9502722ZV Westland DijkglasNT3:09.05
50m:42.13100m:1:29.75150m:2:20.76200m:3:09.05
29.Rachel Tucker9602072D'Elft3:28.323:09.30
50m:41.58100m:1:30.76150m:2:21.57200m:3:09.30
30.Manon Falces9604496DESNT3:11.44
50m:41.41100m:1:29.61150m:2:20.56200m:3:11.44
31.Kimberley Jahja9603674AZLNT3:14.02
50m:41.32100m:1:31.60150m:2:24.13200m:3:14.02
32.Emma Walker9604210WZKNT3:17.58
50m:42.93100m:1:33.48150m:2:27.46200m:3:17.58
33.Freya Kirk9505674DESNT3:22.02
50m:44.84100m:1:35.97150m:2:30.37200m:3:22.02
34.Joelle Giezen9603898ZV Westland DijkglasNT3:26.04
50m:46.16100m:1:38.38150m:2:29.57200m:3:26.04
35.Eleonora Falesiedi9505566DESNT3:28.02
50m:44.60100m:1:38.13150m:2:35.28200m:3:28.02
36.Sascha de Zeeuw9505030ZV Westland DijkglasNT3:45.35
50m:46.34100m:1:46.50150m:2:47.98200m:3:45.35
37.Laura Vrolijk9602482DESNT3:55.23
50m:49.80100m:1:52.54150m:2:56.00200m:3:55.23
38.Andrea Rachkov9604834WZKNT3:56.10
50m:44.48100m:1:46.02150m:2:53.42200m:3:56.10
NG.ZAMichal Arad9604300WZKNT
AFGEMCarlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)2:44.84
AFGEMNaomi Meinders9603894ZV Westland DijkglasNT


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-10-2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Floris Kotterink9800199WVZ1:30.951:32.48
50m:44.26100m:1:32.48
2.Rick van den Eng9800755D'Elft1:46.321:39.86
50m:48.80100m:1:39.86
3.Rens Hoofs9800161WVZ1:40.781:44.17
50m:50.15100m:1:44.17
4.Nick Boekestijn9900291ZV Westland DijkglasNT1:44.39
50m:50.32100m:1:44.39
5.Thijmen Pool9800703ZV Westland DijkglasNT1:47.64
50m:53.04100m:1:47.64
6.Luc van Dijk9802097ZV Westland DijkglasNT1:48.31
50m:53.69100m:1:48.31
7.Stan Zwinkels9800239ZV Westland Dijkglas1:50.251:48.64
50m:54.02100m:1:48.64
8.Jonne Schaafsma9800745WVZNT1:48.92
50m:54.54100m:1:48.92
9.Wouter Arnoldus9800581WVZNT1:50.80
50m:53.20100m:1:50.80
10.Erwin Batist9800807ZV Westland DijkglasNT1:55.04
50m:56.40100m:1:55.04
11.Stefan Weegink9900207WVZNT1:55.13
50m:55.92100m:1:55.13
12.Mike Vrolijk9800497DES1:58.241:55.80
50m:55.20100m:1:55.80
13.Rolan Bennis9800159WVZNT1:56.39
50m:55.42100m:1:56.39
14.Antonio Lynch9800495WVZNT1:57.83
50m:59.60100m:1:57.83
15.Ivar van Straaten9800107WVZNT1:59.60
50m:58.89100m:1:59.60
16.Jelmer Lankhorst9800353WVZNT2:02.02
50m:1:00.29100m:2:02.02


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-10-2007
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Iona van der Toorn9900884WVZNT1:49.89
2.Vera Bos9900886WVZNT1:56.85
3.Julia Hazenberg9900384WVZNT1:58.24


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-10-2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Krijn de Kievit9700277WVZ1:17.611:17.21
50m:36.25100m:1:17.21
2.Pascal Nuyten9701353ZV Westland Dijkglas1:21.201:23.47
50m:38.07100m:1:23.47
3.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:23.421:23.67
50m:39.43100m:1:23.67
4.Max van der Zijden9701281AZL1:27.071:24.45
50m:40.39100m:1:24.45
5.Thom Bakker9700611Zoetermeer1:25.691:26.45
50m:39.82100m:1:26.45
6.Jerry Jubitana9702217D'ElftNT1:32.34
50m:42.06100m:1:32.34
7.Floris van der Meer9701041D'Elft1:34.071:33.67
50m:43.06100m:1:33.67
8.Louis IJpema9701603ZV Westland Dijkglas1:31.181:34.32
50m:44.07100m:1:34.32
9.Erik van den Born9700479D'Elft1:39.601:39.46
50m:45.96100m:1:39.46
10.Joshua Knijnenburg9701409WZKNT1:41.02
50m:45.57100m:1:41.02
11.Ryan van Dijk9700751WVZ1:45.281:42.86
50m:47.76100m:1:42.86
12.Jason Everard9701277WZK1:46.081:44.00
50m:49.20100m:1:44.00
13.Jaïro Brook9701459WVZNT1:44.37
50m:47.71100m:1:44.37
14.Rick Middendorp9701467ZV Westland DijkglasNT2:04.13
50m:56.95100m:2:04.13


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-10-2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marja Esmeijer9800776Zoetermeer1:39.221:42.89
50m:49.96100m:1:42.89
2.Valerie van Roon9802326D'ElftNT1:51.12
50m:51.75100m:1:51.12
3.Uma Kraus9802328D'ElftNT1:52.02
50m:52.57100m:1:52.02
4.Brighid van Uffelen9800310ZV Westland Dijkglas1:53.921:52.36
50m:51.92100m:1:52.36
5.Raiesha Sardar9800604ZC Ooievaar (SG)1:48.651:52.61
50m:54.09100m:1:52.61
6.Anouk van der Lans9801614ZV Westland DijkglasNT1:53.92
50m:53.97100m:1:53.92
7.Barbara Matekovic9800786WVZNT1:58.57
50m:55.61100m:1:58.57
8.Vera Martens9801572WVZNT1:59.10
50m:57.45100m:1:59.10
9.Vivienne Tucker9802320D'ElftNT1:59.32
50m:57.00100m:1:59.32
10.Julia Litjens9801188ZV Westland DijkglasNT2:00.61
50m:57.64100m:2:00.61
11.Myrthe de Jong9800244WVZ2:03.762:01.42
50m:55.76100m:2:01.42
12.Diana van Halm Braam9800788WVZ2:01.892:01.58
50m:56.74100m:2:01.58
13.Cara Campbell9801722WZKNT2:09.44
50m:59.54100m:2:09.44
14.Kim van der Putten9801202ZV Westland DijkglasNT2:23.04
50m:1:07.11100m:2:23.04
DISAnouk Breugem9800784WVZNT1:58.20SL
50m:54.92100m:1:58.20
DISMeghan Ingram9801724WZK2:08.632:07.95SK
50m:59.95100m:2:07.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-10-2007
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Timo van der Ende9601979WVZ1:23.991:25.87
2.Yoram Waarsing9601271Zoetermeer1:29.921:29.51
3.Stanley Klerks9600809WVZ1:31.421:29.76
4.Luc Esmeijer9600855Zoetermeer1:33.641:31.13
5.Tim Hoogland9602435ZC Ooievaar (SG)1:32.281:32.33
6.Koen Lems9603709WVZ1:30.881:33.29
7.Joost Zaalberg9602473DES1:33.481:33.51
8.Brent Dijsselbloem9601981WVZ1:45.251:35.57
9.Sybren Pool9601601ZV Westland Dijkglas1:49.661:36.41
10.Raoul Weegink9601221WVZNT1:39.29
11.Romano Lynch9602759WVZ1:34.011:40.49
12.Vincent de Vries9602189Zoetermeer1:46.731:41.42
13.Callum Ingram9602845WZK1:50.681:41.45
14.Kevin van den Bos9600747ZV Westland Dijkglas1:49.221:45.41
15.Gijs Ruijgrok9600863WZK1:44.011:50.20
16.Thomas van de Velde9601435WZK1:57.321:57.67
DISArthur Soutendijk9600811WVZ1:44.811:46.23SK


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-10-2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jessie Middendorp9700712ZV Westland Dijkglas1:18.281:14.98
50m:35.38100m:1:14.98
2.Malka Reuben9703992ZC Ooievaar (SG)1:18.171:19.04
50m:36.36100m:1:19.04
3.Nacinda Paap9701684WVZ1:26.931:28.36
50m:39.80100m:1:28.36
4.Jamie van Ruijven9703318ZV Westland DijkglasNT1:29.48
50m:41.36100m:1:29.48
5.Daphne Hulst9703042D'ElftNT1:29.54
50m:40.33100m:1:29.54
6.Antonia Milicic9704070DESNT1:30.93
50m:41.70100m:1:30.93
7.Kim Visser9702516WVZNT1:34.16
50m:40.95100m:1:34.16
8.Saskia van der Helm9700718WVZ1:30.821:35.20
50m:43.42100m:1:35.20
9.Charlotte Kiffen9701972ZoetermeerNT1:37.70
50m:45.10100m:1:37.70
10.Nadieh van der Hoek9702434ZV Westland Dijkglas1:51.061:40.02
50m:45.02100m:1:40.02
11.Valentina Foytlova9703636DES1:55.401:49.69
50m:51.20100m:1:49.69
12.Pascale Ooms9702196WVZNT1:55.44
50m:52.95100m:1:55.44
13.Anouk Wichers9703698D'ElftNT1:59.02
50m:52.76100m:1:59.02
NG.ZAVictoria-May Sinanovic9701926WVZNT
AFGEMJoy Vavier9701686ZV Westland Dijkglas1:34.43


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-10-2007
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Youcef Alili9404879D'ElftNT3:08.51
50m:41.81100m:1:29.34150m:2:19.31200m:3:08.51
2.Olivier Nass9402933WVZ3:22.263:10.11
50m:42.42100m:1:31.61150m:2:22.23200m:3:10.11
3.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas3:31.533:21.67
50m:46.10100m:1:37.02150m:2:29.32200m:3:21.67
4.Jurian Beukers9501327WVZ3:21.733:22.36
50m:46.18100m:1:38.90150m:2:32.43200m:3:22.36
5.Patrick Soutendijk9401223WVZ3:26.773:22.92
50m:47.45100m:1:39.33150m:2:32.51200m:3:22.92
6.Nils Vanwezer9405579WZK3:34.923:28.39
50m:47.51100m:1:41.20150m:2:34.48200m:3:28.39
7.Erik Schippers9403821De VlietNT3:31.92
50m:48.89100m:1:43.67150m:2:38.70200m:3:31.92
8.Arend de Nennie9401895ZC Ooievaar (SG)3:35.093:32.74
50m:48.61100m:1:44.01150m:2:40.31200m:3:32.74
9.Jonatan Baumgarten9404691AZLNT3:42.77
50m:50.48100m:1:47.77150m:2:46.39200m:3:42.77
10.Glenn Roessen9504367D'ElftNT3:47.54
50m:54.60100m:1:54.36150m:2:52.39200m:3:47.54
11.Michael de Jong9502529D'Elft4:07.043:55.80
50m:53.08100m:1:53.69150m:2:55.94200m:3:55.80
12.Kanishk Kaushik9503947AZLNT4:11.04
50m:55.57100m:2:00.54150m:3:06.29200m:4:11.04
13.Jorg de Waard9405637AZLNT4:11.51
50m:55.73100m:2:00.80150m:3:05.70200m:4:11.51
14.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)NT4:15.42
50m:58.76100m:2:06.00150m:3:13.00200m:4:15.42
DISJakub Foytl9504687DES3:17.503:04.77SK
50m:42.70100m:1:29.91150m:2:18.29200m:3:04.77
DISJeroen van der Giessen9404751ZV Westland DijkglasNT3:16.42SK
50m:43.00100m:1:33.48150m:2:24.64200m:3:16.42
DISMarc Zwart9503963ZV Westland DijkglasNT3:29.67SK
50m:45.26100m:1:38.57150m:2:34.92200m:3:29.67
DISMitchell van den Berg9405495D'ElftNT4:19.64SK
50m:57.02100m:2:06.42150m:3:14.76200m:4:19.64
NG.ZAVictor Savenije9503749D'ElftNT
NG.ZAJake Griffin9403813WZKNT
NG.ZAJordi Schoots9404901WZKNT
NGThorben Bruggeling9405103ZV Westland DijkglasNT
NGRoald Hageman9503591ZV Westland DijkglasNT


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-10-2007
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Larissa Immerzeel9501474WVZ3:10.923:12.93
50m:44.86100m:1:33.32150m:2:23.71200m:3:12.93
2.Nicole Bennis9600470WVZ3:37.843:14.07
50m:42.70100m:1:31.86150m:2:23.26200m:3:14.07
3.Iris Voogt9504364ZV Westland DijkglasNT3:17.58
50m:45.19100m:1:36.65150m:2:27.88200m:3:17.58
4.Lisa van den Eng9602070D'Elft3:28.013:17.70
50m:45.32100m:1:36.67150m:2:27.92200m:3:17.70
5.Aurélie Villette9504230DES3:22.683:19.38
50m:45.55100m:1:35.25150m:2:27.61200m:3:19.38
6.Arienne de Jong9501210WVZ3:23.373:24.42
50m:47.07100m:1:38.73200m:3:24.42
7.Sabine Koudijs9500024WVZ3:29.483:24.89
50m:46.65100m:1:39.26150m:2:32.75200m:3:24.89
8.Roos Brugman9500724ZV Westland DijkglasNT3:30.28
50m:48.74100m:1:43.45150m:2:37.64200m:3:30.28
9.Dewi Mattheyer9504798ZC Ooievaar (SG)3:26.543:31.45
50m:49.04100m:1:42.10150m:2:36.89200m:3:31.45
10.Maartje de Wit9502362ZV Westland DijkglasNT3:32.18
50m:48.69100m:1:44.03150m:2:39.34200m:3:32.18
11.Jaleesa Rolandus Boers9502722ZV Westland Dijkglas3:35.963:34.17
50m:48.83100m:1:42.89150m:2:39.54200m:3:34.17
12.Amanda Immerzeel9501534WVZ3:33.823:34.39
50m:47.23100m:1:42.58150m:2:39.16200m:3:34.39
13.Maud Hoofs9501206WVZNT3:34.89
50m:49.57100m:1:46.64150m:2:42.02200m:3:34.89
14.Mylene IJpema9603284ZV Westland DijkglasNT3:37.61
50m:48.96100m:1:45.41150m:2:42.69200m:3:37.61
15.Lisanne Groeneveld9503612ZV Westland DijkglasNT3:41.92
50m:50.53100m:1:48.29150m:2:45.84200m:3:41.92
16.Rachel Tucker9602072D'ElftNT3:42.20
50m:49.58100m:1:47.45150m:2:45.36200m:3:42.20
17.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland DijkglasNT3:42.26
50m:49.48100m:1:45.95150m:2:43.86200m:3:42.26
18.Amber Stienstra9604448D'ElftNT3:43.92
50m:50.57100m:1:50.16150m:2:48.48200m:3:43.92
19.Amber de Kroon9601098ZV Westland DijkglasNT3:47.39
50m:50.86100m:1:49.92150m:2:49.29200m:3:47.39
20.Michelle van der Grift9501208WVZNT3:47.50
50m:50.76100m:1:48.99150m:2:49.46200m:3:47.50
21.Rachael Kretsch9602904WZKNT3:47.80
50m:51.86100m:1:50.10150m:2:49.82200m:3:47.80
22.Sabina Inal9501252AZLNT3:48.76
50m:53.28100m:1:53.05150m:2:52.25200m:3:48.76
23.Kimberley Jahja9603674AZLNT3:49.39
50m:54.39100m:1:53.36150m:2:55.07200m:3:49.39
24.Naomi vd Houwen9505672ZV Westland DijkglasNT3:51.93
50m:51.01100m:1:50.48150m:2:52.40200m:3:51.93
25.Mijke Witkamp9601658WVZNT3:54.32
50m:51.39100m:1:52.60150m:2:53.02200m:3:54.32
26.Marisa Perfini9504354ZC Ooievaar (SG)NT3:55.48
50m:50.51100m:1:51.45150m:2:53.26200m:3:55.48
27.Freya Kirk9505674DESNT3:56.08
50m:52.93100m:1:53.14150m:2:55.10200m:3:56.08
28.Tessa van Brink9502020AZLNT3:57.39
50m:52.67100m:1:53.82150m:2:56.73200m:3:57.39
29.Manon Falces9604496DESNT3:59.23
50m:51.82100m:1:53.29150m:2:56.19200m:3:59.23
30.Inge van den Born9600794D'Elft4:13.104:00.70
50m:53.67100m:1:55.39150m:2:58.77200m:4:00.70
30.Andrea Rachkov9604834WZKNT4:00.70
50m:50.70100m:1:51.07150m:2:57.57200m:4:00.70
32.Josca Zondag9502334WVZNT4:01.86
50m:54.26100m:1:55.95150m:2:59.00200m:4:01.86
33.Emma Walker9604210WZKNT4:15.76
50m:57.57100m:2:04.02150m:3:10.23200m:4:15.76
DISMargaretha Siem9500220D'Elft3:28.853:37.16SK
50m:51.42100m:1:47.54150m:2:44.54200m:3:37.16
DISEleonora Falesiedi9505566DESNT3:54.95SK
50m:53.60100m:1:53.82150m:2:54.86200m:3:54.95
DISSascha de Zeeuw9505030ZV Westland DijkglasNT4:11.42SK
50m:56.45100m:2:02.54150m:3:05.77200m:4:11.42
DISJoelle Giezen9603898ZV Westland DijkglasNT4:22.26SL
50m:59.14100m:2:07.17150m:3:15.26200m:4:22.26
DISKyra Zegers9604282WVZNT4:31.39SK+SL
50m:1:00.16100m:2:10.92150m:3:20.95200m:4:31.39
DISLaura Vrolijk9602482DESNT5:09.34SL
50m:1:09.49100m:2:29.73150m:3:49.02200m:5:09.34
NG.ZAMichal Arad9604300WZKNT
AFGEMCarlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)NT
AFGEMNaomi Meinders9603894ZV Westland DijkglasNT