Limiet Sprint wedstrijd
Tilburg, Netherlands,    9-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 3 100m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 4 100m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 5 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 6 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 7 50m vlinderslag Dames Min 5-   Nr. 8 50m vlinderslag Heren Min 5-   
Nr. 9 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 10 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 11 50m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 12 50m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 13 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 14 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 15 50m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 16 50m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 17 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 18 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m rugslag Dames Min 5-   Nr. 20 50m rugslag Heren Min 5-   
Nr. 21 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 22 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 23 100m wisselslag Dames Min 5-   Nr. 24 100m wisselslag Heren Min 5-   


Nr. 1   100m wisselslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Peeters                  91                    1:10.23
    2. Jantine Jongenotter            90                    1:10.95
    3. Jolanda Post                   90  DIO               1:11.29
    4. Valerie Hemesath               91                    1:12.35
    5. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:14.48
    6. Kim vd Beek                    87                    1:14.74
    7. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES           1:15.39
    8. Martje Godschalk               90  DIO               1:15.59
    9. Anne Michelle Vos              91                    1:15.71
   10. Ilse Resink                    93  DIO               1:17.36
   11. Kristie Dekkers                94  DIO               1:17.58
   12. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           1:17.95
   13. Susette Lauwen                 93  DIO               1:18.26
   14. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:18.60
   15. Janine Verhaegh                95                    1:18.81
   16. Mariëlle van Wierst            91                    1:18.94
   17. Manon Houtman                  91                    1:19.60
   18. Berit Blommendaal              89  DIO               1:19.67
   19. Milena van Schijndel           94  DZT               1:20.31
   20. Myrthe Konings                 92  DIO               1:20.38
   21. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:20.48
   22. Kim Smulders                   95  TRB/RES           1:20.91
   23. Kelly Mekes                    94  TRB/RES           1:20.91
   24. Liza van Calis                 94  DZT               1:20.98
   25. Anne van Vroonhoven            92                    1:21.39
   26. Annemarie Mensen               90  DIO               1:21.42
   27. Yvon Vromans                   92  TRB/RES           1:21.68
   28. Lichelle Groot                 90  De Krabben        1:21.76
   29. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:21.80
   30. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:22.54
   31. Louise van de Meer             95  TRB/RES           1:23.16
   32. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES           1:23.92
   33. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES           1:24.04
   34. Maxime Schoones                95  Budel             1:25.22
   35. Lotte van de Rijt              91  TRB/RES           1:25.22
   36. Indy Diependaal                95  TRB/RES           1:25.60
   37. Susan Teijken                  95  Nuenen            1:26.16
   38. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES           1:26.36
   39. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       1:26.53
   40. Yvette Bouthoorn               90  TRB/RES           1:26.80
   41. Femke van Hest                 96  TRB/RES           1:30.02
   42. Mandy de Bruin                 95  Budel             1:30.69
   43. Colinda Bastiaansen            96  DIO               1:33.57
   44. Vera d. Laat                   94  Neptunus'58       1:33.88
   45. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES           1:35.32
   46. Renate Peppenster              96  TRB/RES           1:35.76
   47. Mariska Bastiaansen            96  DIO               1:38.32
   48. Monique Melief                 82  TRB/RES           1:40.25
   49. Valérie Obbens                 91  TRB/RES           1:41.11
   50. Britt van Diessen              89  TRB/RES           1:43.17



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Wisse                    89  DZT               1:01.00
    2. Jasper van Mierlo              90  Budel             1:04.08
    3. Robin van Gulik                90  TRB/RES           1:04.86
    4. Sil Hoving                     91                    1:07.50
    5. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:07.92
    6. Bob van Hees                   91  DIO               1:08.61
    7. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:10.18
    8. Robert Groot                   93  De Krabben        1:10.42
    9. Maurice Soudant                93                    1:10.70
   10. Paul Koster                    93  DIO               1:10.73
   11. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:11.51
   12. Stef v.d. Struijk              93                    1:11.94
   13. Ferry J. Claassen              92  Budel             1:12.35
   14. Geert Janssen                  92                    1:12.45
   15. Christian Bingel               93  DIO               1:13.04
   16. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:14.51
   17. Tian Tjioe                     93  TRB/RES           1:17.00
   18. Mark de Jong                   79  TRB/RES           1:17.70
   19. Matti de Bruijn                93  TRB/RES           1:18.42
   20. Nick Janssen                   93  Budel             1:19.34
   21. Patrick Geurts                 91                    1:21.35
   22. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:21.79
   23. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES           1:23.16
   24. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58       1:23.73
   25. Remco Schaap                   91  TRB/RES           1:23.82
   26. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:24.26
   27. Floris Lafeber                 96  TRB/RES           1:24.64
   28. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES           1:26.33
   29. Thomas Bertens                 95  DIO               1:29.16
   30. Bart Gubbels                   96  TRB/RES           1:30.02



TOP
Nr. 3   100m vrije slag Dames                         Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Katty Groot                    97  De Krabben        1:25.09
    2. Myrle Schoones                 98  Budel             1:27.45
    3. Maayke Voets                   97  Nuenen            1:31.13
    4. Nikita Ouden                   99  De Krabben        1:33.29
    5. Lisan Tjioe                    98  TRB/RES           1:38.75
    6. Maaike Zandberg                99  TRB/RES           1:39.57
    7. Maud Schalken                  98  TRB/RES           1:42.85
    8. Yara Hoofs                     98  TRB/RES           2:00.45
  dis. Lisa Bonhof                    97  TRB/RES                       AF



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Heren                         Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  Budel             1:17.37
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB/RES           1:23.10
    3. Rick Minkman                   97  De Krabben        1:32.15
    4. Ruben Schellekens              97  TRB/RES           1:32.15
    5. Rick van den Boer              97  TRB/RES           1:34.45
    6. Noël Heidt                     99  TRB/RES           2:19.12



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                            Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura de Jong                  91  Nuenen              33.57
    2. Laura vd Laar                  92  DZT                 34.02
    3. Idoia Hidalgo                  91                      34.10
    4. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             34.56
    5. Ilse Resink                    93  DIO                 34.60
    6. Emily Harks                    93                      34.76
    7. Chantalle van der Linden       92  DIO                 35.39
    8. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             37.22
    9. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         38.20
   10. Kelly Mekes                    94  TRB/RES             39.02
   11. Joëlle Vaes                    90  DIO                 39.17
   12. Lisa Hartogs                   95  Nuenen              39.95
   13. Eveline van Avezaath           87  TRB/RES             40.41
   14. Jara Mertens                   96  DIO                 42.68
   15. Vera d. Laat                   94  Neptunus'58         42.68
   16. Jessica Manders                96  Nuenen              42.72
   17. Vivianne van Avezaath          91  TRB/RES             43.02
   18. Mandy de Bruin                 95  Budel               44.73
   19. Monique Melief                 82  TRB/RES             45.24
   20. Angela Mekes                   90  TRB/RES             45.29
   21. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES             46.13
   22. Kimberly van der Smissen       95  TRB/RES             46.86
   23. Anastasia Novikova             96  TRB/RES             49.13



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                            Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van Mierlo              90  Budel               30.42
    2. Mathijs van der Logt           91  DIO                 32.45
    3. Jeroen van Erve                90  TRB/RES             32.54
    4. Maurice Soudant                93                      32.89
    5. Ferry J. Claassen              92  Budel               33.51
    6. Thomas van Mierlo              93  Budel               34.06
    7. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 34.80
    8. Mark de Jong                   79  TRB/RES             36.31
    9. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             36.70
   10. Robin Bertens                  92  DIO                 37.13
   11. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             38.22
   12. Tim Schalken                   96  TRB/RES             38.32
   13. Emiel van Avezaath             92  TRB/RES             40.06
   14. Joris Sauvé                    90  TRB/RES             46.32
   15. Sjoerd Cornelis                96  DIO                 47.39



TOP
Nr. 7   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Bonhof                    97  TRB/RES             52.23
    2. Nikita Ouden                   99  De Krabben          52.70
    3. Eline Hartogs                  99  Nuenen              53.02
    4. Marjolein Wijnen               97  Nuenen              53.85
    5. Maaike Zandberg                99  TRB/RES             55.20



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                         Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  Budel               41.91
    2. Ruben Schellekens              97  TRB/RES             47.48
    3. Hein Lafeber                   98  TRB/RES             47.48
    4. Stef Kissen                    98  Budel               58.29



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Dames                         Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne Michelle Vos              91                      28.02
    2. Jolanda Post                   90  DIO                 28.58
    3. Linda Schellekens              88  Neptunus'58         28.70
    4. Sahar Hamam                    94  DZT                 29.23
    5. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             29.57
    6. Irma Verbeek                   92  DZT                 30.32
    7. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES             30.90
    8. Marissa Minkman                93  De Krabben          31.06
    9. Laura vd Laar                  92  DZT                 31.07
   10. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             31.38
   11. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES             31.48
   12. Susette Lauwen                 93  DIO                 31.64
   13. Yvon Vromans                   92  TRB/RES             31.64
   14. Kim Smulders                   95  TRB/RES             31.98
   15. Berit Blommendaal              89  DIO                 32.10
   16. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         32.20
   17. Milena van Schijndel           94  DZT                 32.23
   18. Louise van de Meer             95  TRB/RES             32.32
   19. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58         32.42
   20. Estee Verdonk                  94  TRB/RES             32.57
   21. Samantha Kardol                95  Nuenen              32.64
   22. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES             33.39
   23. Mónica van Schijndel           92  DZT                 33.48
   24. Lisa Hartogs                   95  Nuenen              33.72
   25. Maxime Schoones                95  Budel               33.88
   26. Manissa v.d. Brand             92  Neptunus'58         33.98
   27. Eva van der Putten             90  TRB/RES             34.06
   28. Indy Diependaal                95  TRB/RES             34.20
   29. Kris van der Putten            92  TRB/RES             34.27
   30. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES             34.39
   31. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES             34.42
   32. Femke van Hest                 96  TRB/RES             34.62
   33. Vanessa van Schijndel          95  DZT                 34.67
   34. Lotte van de Rijt              91  TRB/RES             35.23
   35. Eveline van Avezaath           87  TRB/RES             35.32
   36. Angela Mekes                   90  TRB/RES             37.37
   37. Jara Mertens                   96  DIO                 37.64
   38. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES             37.98
   39. Mandy de Bruin                 95  Budel               38.32
   40. Renate Peppenster              96  TRB/RES             38.57
   41. Kimberly van der Smissen       95  TRB/RES             38.95
   42. Valérie Obbens                 91  TRB/RES             39.20
   43. Jessica Manders                96  Nuenen              39.38
   44. Britt van Diessen              89  TRB/RES             39.82
   45. Nikki Hoofs                    96  TRB/RES             43.54
   46. Anastasia Novikova             96  TRB/RES             43.65



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van Mierlo              90  Budel               24.78
    2. Sil Hoving                     91                      26.00
    3. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         26.70
    4. Paul Koster                    93  DIO                 26.97
    5. Rik Bakker                     91  TRB/RES             27.13
    6. Thomas van Mierlo              93  Budel               27.45
    7. Jeroen van Erve                90  TRB/RES             27.74
    8. Ferry J. Claassen              92  Budel               28.10
    9. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             29.02
   10. Stef v.d. Struijk              93                      29.10
   11. Tian Tjioe                     93  TRB/RES             29.22
   12. Matti de Bruijn                93  TRB/RES             29.77
   13. Geert Janssen                  92                      29.77
   14. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             30.23
   15. Nick Janssen                   93  Budel               31.26
   16. Remco Schaap                   91  TRB/RES             31.89
   17. Patrick Geurts                 91                      31.95
   18. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES             32.02
   19. Robin Bertens                  92  DIO                 32.38
   20. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES             32.44
   21. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58         32.56
   22. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             33.16
   23. Lars Ackerman                  94  DIO                 34.36
   24. Bart Gubbels                   96  TRB/RES             34.45
   25. Thomas Bertens                 95  DIO                 34.57
   26. Tim Schalken                   96  TRB/RES             34.61
   27. Joris Sauvé                    90  TRB/RES             37.36
   28. Mark Smits                     96  DZT                 39.42
   29. Yaro Smetsers                  96  DZT                 40.57
   30. Wouter Stokkermans             96  TRB/RES             45.16
   31. Tom Donders                    96  TRB/RES             45.20



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Dames                         Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Selene Wortel                  97  DIO                 46.04
    2. Katty Groot                    97  De Krabben          48.53
    3. Lisan Tjioe                    98  TRB/RES             50.36
    4. Lilly Wit                      98  De Krabben          51.67
    5. Cynthia van den Broek          99  TRB/RES             55.29
    6. Lara Verdonk                   97  TRB/RES             55.50
    7. Yara Hoofs                     98  TRB/RES             55.70
    8. Carina Spronk                  97  TRB/RES             56.34
    9. Boukje van Hest                99  TRB/RES             58.82
   10. Maud Schalken                  98  TRB/RES           1:00.57
   11. Maaike Zandberg                99  TRB/RES           1:01.63
   12. Kim Verstijnen                 98  TRB/RES           1:03.51
   13. Myrna Stals                    99  Budel             1:06.89



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Heren                         Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  Budel               47.58
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB/RES             48.28
    3. Ruben Schellekens              97  TRB/RES             51.26
    4. Hein Lafeber                   98  TRB/RES             51.29
    5. Rick Minkman                   97  De Krabben          53.26
    6. Noël Heidt                     99  TRB/RES           1:08.13



TOP
Nr. 13   50m schoolslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91                      35.49
    2. Tanja Peeters                  91                      35.81
    3. Emily Harks                    93                      37.22
    4. Jantine Jongenotter            90                      37.43
    5. Kim vd Beek                    87                      37.66
    6. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             38.13
    7. Simone Soudant                 95                      38.93
    8. Chantalle van der Linden       92  DIO                 39.60
    9. Kristie Dekkers                94  DIO                 39.78
   10. Janine Verhaegh                95                      39.90
   11. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES             40.39
   12. Mariëlle van Wierst            91                      41.31
   13. Colet Claessens                94  Nuenen              41.58
   14. Yvon Vromans                   92  TRB/RES             42.73
   15. Manon Houtman                  91                      42.75
   16. Kelly Mekes                    94  TRB/RES             42.78
   17. Susan Teijken                  95  Nuenen              43.06
   18. Yvette Bouthoorn               90  TRB/RES             43.83
   19. Veerle v.d. Waardenburg        90                      44.20
   20. Indy Diependaal                95  TRB/RES             44.21
   21. Vanessa van Schijndel          95  DZT                 44.83
   22. Manissa v.d. Brand             92  Neptunus'58         45.12
   23. Mandy de Bruin                 95  Budel               46.72
   24. Femke van Hest                 96  TRB/RES             47.39
   25. Vivianne van Avezaath          91  TRB/RES             48.57
   26. Joëlle Vaes                    90  DIO                 49.12
   27. Colinda Bastiaansen            96  DIO                 49.77
   28. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES             50.20
   29. Jessica Manders                96  Nuenen              50.48
   30. Anastasia Novikova             96  TRB/RES             50.74
   31. Nikki Hoofs                    96  TRB/RES             50.84
   32. Kimberly van der Smissen       95  TRB/RES             51.06
   33. Jara Mertens                   96  DIO                 51.89
   34. Mariska Bastiaansen            96  DIO                 52.31



TOP
Nr. 14   50m schoolslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Christian Bingel               93  DIO                 34.81
    2. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             35.05
    3. Jasper van Mierlo              90  Budel               35.36
    4. Robert Groot                   93  De Krabben          35.86
    5. Nick Janssen                   93  Budel               37.15
    6. Thomas van Mierlo              93  Budel               37.63
    7. Tian Tjioe                     93  TRB/RES             39.76
    8. Maurice Soudant                93                      40.12
    9. Joey Smits                     93  DZT                 40.32
   10. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES             40.96
   11. Jordy Jongenelen               95  De Krabben          41.09
   12. Emiel van Avezaath             92  TRB/RES             41.16
   13. Remco Schaap                   91  TRB/RES             42.32
   14. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES             43.25
   15. Floris Lafeber                 96  TRB/RES             43.50
   16. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             43.65
   17. Tim Schalken                   96  TRB/RES             43.68
   18. Bart Gubbels                   96  TRB/RES             44.21
   19. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             47.63
   20. Yaro Smetsers                  96  DZT                 47.64
   21. Wouter Stokkermans             96  TRB/RES             50.44
   22. Joris Sauvé                    90  TRB/RES             50.60
   23. Sjoerd Cornelis                96  DIO                 51.29
  dis. Tom Donders                    96  TRB/RES             56.58     SL



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Dames                         Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Selene Wortel                  97  DIO                 37.66
    2. Myrle Schoones                 98  Budel               39.98
    3. Daniek Peppenster              97  TRB/RES             41.61
    4. Lilly Wit                      98  De Krabben          42.17
    5. Eline Hartogs                  99  Nuenen              42.43
    6. Lisa Bonhof                    97  TRB/RES             43.32
    7. Lisan Tjioe                    98  TRB/RES             43.56
    8. Cynthia van den Broek          99  TRB/RES             45.80
    9. Carina Spronk                  97  TRB/RES             49.43
   10. Maud Schalken                  98  TRB/RES             49.89
   11. Lara Verdonk                   97  TRB/RES             51.72
   12. Boukje van Hest                99  TRB/RES             52.88
   13. Yara Hoofs                     98  TRB/RES             54.14
   14. Kim Verstijnen                 98  TRB/RES             55.96



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Heren                         Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  Budel               35.30
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB/RES             37.40
    3. Loed Jacobs                    98  DZT                 39.07
    4. Rick van den Boer              97  TRB/RES             41.94
    5. Rick Minkman                   97  De Krabben          42.14
    6. Stef Kissen                    98  Budel               43.18



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jolanda Post                   90  DIO                 31.40
    2. Kim vd Beek                    87                      31.43
    3. Idoia Hidalgo                  91                      32.63
    4. Sahar Hamam                    94  DZT                 33.09
    5. Simone Soudant                 95                      33.40
    6. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             34.11
    7. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES             34.17
    8. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES             34.24
    9. Marissa Minkman                93  De Krabben          35.16
   10. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             35.20
   11. Ilse Resink                    93  DIO                 35.29
   12. Milena van Schijndel           94  DZT                 35.77
   13. Mariëlle van Wierst            91                      35.92
   14. Lichelle Groot                 90  De Krabben          36.10
   15. Berit Blommendaal              89  DIO                 36.47
   16. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58         36.50
   17. Estee Verdonk                  94  TRB/RES             36.66
   18. Maxime Schoones                95  Budel               36.67
   19. Kim Smulders                   95  TRB/RES             36.69
   20. Mónica van Schijndel           92  DZT                 37.02
   21. Anne van Vroonhoven            92                      37.06
   22. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES             37.79
   23. Lotte van de Rijt              91  TRB/RES             38.16
   24. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES             38.16
   25. Louise van de Meer             95  TRB/RES             39.62
   26. Vanessa van Schijndel          95  DZT                 40.21
   27. Indy Diependaal                95  TRB/RES             41.96
   28. Renate Peppenster              96  TRB/RES             44.49
   29. Femke van Hest                 96  TRB/RES             46.41
   30. Eveline van Avezaath           87  TRB/RES             47.95
   31. Jara Mertens                   96  DIO                 50.03
   32. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES             51.51
   33. Anastasia Novikova             96  TRB/RES             53.84



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Gulik                90  TRB/RES             28.05
    2. Jasper van Mierlo              90  Budel               28.56
    3. Maurice Soudant                93                      28.95
    4. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 31.03
    5. Geert Janssen                  92                      31.27
    6. Rik Bakker                     91  TRB/RES             32.25
    7. Thomas van Mierlo              93  Budel               32.40
    8. Stef v.d. Struijk              93                      32.56
    9. Joey Smits                     93  DZT                 33.62
   10. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             33.77
   11. Matti de Bruijn                93  TRB/RES             34.40
   12. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES             35.39
   13. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             38.53
   14. Tim Schalken                   96  TRB/RES             40.39
   15. Lars Ackerman                  94  DIO                 41.24
   16. Joris Sauvé                    90  TRB/RES             49.89
  dis. Robin Bertens                  92  DIO                 39.96     VC



TOP
Nr. 19   50m rugslag Dames                            Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maayke Voets                   97  Nuenen              44.93
    2. Lilly Wit                      98  De Krabben          48.14
    3. Cynthia van den Broek          99  TRB/RES             52.14
    4. Daniek Peppenster              97  TRB/RES             53.74
    5. Marjolein Wijnen               97  Nuenen              54.76
    6. Maaike Zandberg                99  TRB/RES             58.59
    7. Maud Schalken                  98  TRB/RES           1:02.53
    8. Boukje van Hest                99  TRB/RES           1:06.33
    9. Kim Verstijnen                 98  TRB/RES           1:08.47
   10. Myrna Stals                    99  Budel             1:14.82



TOP
Nr. 20   50m rugslag Heren                            Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rick van den Boer              97  TRB/RES             51.16
    2. Noël Heidt                     99  TRB/RES           1:07.75



TOP
Nr. 21   100m vrije slag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne Michelle Vos              91                    1:00.99
    2. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:02.79
    3. Martje Godschalk               90  DIO               1:03.71
    4. Idoia Hidalgo                  91                    1:03.71
    5. Jantine Jongenotter            90                    1:03.85
    6. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:04.15
    7. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:04.87
    8. Tanja Peeters                  91                    1:04.87
    9. Valerie Hemesath               91                    1:05.52
   10. Manon Houtman                  91                    1:05.91
   11. Irma Verbeek                   92  DZT               1:06.72
   12. Ilse Resink                    93  DIO               1:07.58
   13. Susette Lauwen                 93  DIO               1:07.87
   14. Kristie Dekkers                94  DIO               1:07.87
   15. Annemarie Mensen               90  DIO               1:09.25
   16. Emily Harks                    93                    1:09.40
   17. Milena van Schijndel           94  DZT               1:09.52
   18. Kim Smulders                   95  TRB/RES           1:09.95
   19. Kelly Mekes                    94  TRB/RES           1:10.50
   20. Janine Verhaegh                95                    1:10.96
   21. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES           1:11.16
   22. Yvon Vromans                   92  TRB/RES           1:11.41
   23. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:11.51
   24. Estee Verdonk                  94  TRB/RES           1:11.68
   25. Myrthe Konings                 92  DIO               1:12.02
   26. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       1:12.18
   27. Liza van Calis                 94  DZT               1:12.28
   28. Mónica van Schijndel           92  DZT               1:12.70
   29. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:12.71
   30. Kris van der Putten            92  TRB/RES           1:13.25
   31. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES           1:14.37
   32. Susan Teijken                  95  Nuenen            1:15.08
   33. Lichelle Groot                 90  De Krabben        1:15.13
   34. Colet Claessens                94  Nuenen            1:15.46
   35. Eva van der Putten             90  TRB/RES           1:16.49
   36. Indy Diependaal                95  TRB/RES           1:17.07
   37. Lisa Hartogs                   95  Nuenen            1:17.07
   38. Lotte van de Rijt              91  TRB/RES           1:17.22
   39. Yvette Bouthoorn               90  TRB/RES           1:17.85
   40. Femke van Hest                 96  TRB/RES           1:18.08
   41. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:18.68
   42. Maxime Schoones                95  Budel             1:18.83
   43. Veerle v.d. Waardenburg        90                    1:20.11
   44. Vera d. Laat                   94  Neptunus'58       1:21.21
   45. Manissa v.d. Brand             92  Neptunus'58       1:21.31
   46. Vivianne van Avezaath          91  TRB/RES           1:22.65
   47. Angela Mekes                   90  TRB/RES           1:22.79
   48. Mandy de Bruin                 95  Budel             1:24.90
   49. Colinda Bastiaansen            96  DIO               1:26.56
   50. Daphne Verstijnen              96  TRB/RES           1:26.65
   51. Renate Peppenster              96  TRB/RES           1:26.90
   52. Valérie Obbens                 91  TRB/RES           1:28.83
   53. Mariska Bastiaansen            96  DIO               1:30.67
   54. Nikki Hoofs                    96  TRB/RES           1:36.88



TOP
Nr. 22   100m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van Mierlo              90  Budel               54.09
    2. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         57.95
    3. Sil Hoving                     91                      58.66
    4. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:00.00
    5. Paul Koster                    93  DIO               1:00.79
    6. Jeroen van Erve                90  TRB/RES           1:01.47
    7. Ferry J. Claassen              92  Budel             1:01.95
    8. Bob van Hees                   91  DIO               1:02.15
    9. Mathijs van der Logt           91  DIO               1:04.35
   10. Matti de Bruijn                93  TRB/RES           1:04.71
   11. Tian Tjioe                     93  TRB/RES           1:05.24
   12. Christian Bingel               93  DIO               1:05.58
   13. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:05.96
   14. Robert Groot                   93  De Krabben        1:05.96
   15. Joey Smits                     93  DZT               1:09.65
   16. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:10.31
   17. Wiebe van de Rijt              94  TRB/RES           1:10.85
   18. Nick Janssen                   93  Budel             1:11.69
   19. Patrick Geurts                 91                    1:11.75
   20. Mark v. Dinther                94  Neptunus'58       1:12.90
   21. Emiel van Avezaath             92  TRB/RES           1:13.31
   22. Jordy Jongenelen               95  De Krabben        1:17.16
   23. Floris Lafeber                 96  TRB/RES           1:17.58
   24. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:19.14
   25. Bart Gubbels                   96  TRB/RES           1:20.00
   26. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES           1:20.43
   27. Thomas Bertens                 95  DIO               1:20.76
   28. Sjoerd Cornelis                96  DIO               1:24.97
   29. Mark Smits                     96  DZT               1:30.50
   30. Wouter Stokkermans             96  TRB/RES           1:47.34



TOP
Nr. 23   100m wisselslag Dames                        Meisjes Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Katty Groot                    97  De Krabben        1:32.81
    2. Selene Wortel                  97  DIO               1:35.44
    3. Myrle Schoones                 98  Budel             1:43.40
    4. Nikita Ouden                   99  De Krabben        1:43.89
    5. Lisan Tjioe                    98  TRB/RES           1:50.12
    6. Daniek Peppenster              97  TRB/RES           1:55.80
    7. Maaike Zandberg                99  TRB/RES           2:00.82
    8. Carina Spronk                  97  TRB/RES           2:02.89
    9. Maud Schalken                  98  TRB/RES           2:06.28
   10. Myrna Stals                    99  Budel             2:30.26



TOP
Nr. 24   100m wisselslag Heren                        Jongens Min. 3,4,5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loed Jacobs                    98  DZT               1:36.11
    2. Hein Lafeber                   98  TRB/RES           1:37.34
    3. Stef Kissen                    98  Budel             1:51.00