Nr. 1. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag  6 - 8 jaar
Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


LAC-Limiet wedstrijd


Programmanr. 1
16.09.2007 - 13:00
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon , van der LEESTWZ&PC Purmerend2:33.7292027722:34.13
50m:34.32200m:2:34.13
2.Melissa , ZWAANZaanstad (sg)2:38.7491036662:35.42
50m:31.95200m:2:35.42
3.Elisa , KERKHOVENNoordkop-Zeemacht SG2:34.2291054602:35.99
50m:33.41200m:2:35.99
4.Pascalle , SPIEKERMANWZ&PC Purmerend2:44.2894030302:40.29
50m:33.07200m:2:40.29
5.Marije , de WINTERNoordkop-Zeemacht SG2:40.2688049302:41.41
50m:35.44200m:2:41.41
6.Shelley , de BOERZaanstad (sg)2:39.7093028402:41.54
50m:33.45200m:2:41.54
7.Tessa , MOSCHNoordkop-Zeemacht SG2:42.7091021722:42.26
50m:34.13200m:2:42.26
8.Yvonne , VERBEEKWZ&PC Purmerend2:44.6394027882:44.07
50m:35.33200m:2:44.07
9.Maureen , UDESWZ&PC Purmerend2:50.8991031282:44.92
50m:35.13200m:2:44.92
10.Lisa , BOERSNoordkop-Zeemacht SG2:40.1294009942:45.32
50m:33.32200m:2:45.32
11.Nickey , de KLERKWZ&PC Purmerend2:46.9886043942:45.88
50m:34.33200m:2:45.88
12.Carmen , KRIJNENWZ&PC Purmerend2:43.9093014542:46.48
50m:34.99200m:2:46.48
13.Nathalie , van VELZENWZ&PC Purmerend2:43.8085029702:48.16
50m:33.58200m:2:48.16
14.Anouk , LIMBURGNoordkop-Zeemacht SG2:55.0095018062:50.51
50m:35.71200m:2:50.51
15.Suzanne , MOSCHNoordkop-Zeemacht SG2:49.1594005482:52.23
50m:36.03200m:2:52.23
16.Linda , van der VOORTDe Zijl lgb2:34.6992019082:54.61
50m:35.92200m:2:54.61
17.Evelien , JURRIANSENNoordkop-Zeemacht SG2:59.4392075042:54.81
50m:38.06200m:2:54.81
18.Melonie , HOONAKKERWZ&PC Purmerend2:46.5392022162:55.19
50m:36.82200m:2:55.19
19.Daisy , KONINGDe Zeeschuimers2:55.2195003142:55.36
50m:37.07200m:2:55.36
20.Lola , HOLSBOERDe Zeeschuimers3:03.8796015543:02.38
50m:40.54200m:3:02.38
21.Marit , HOOGLANDWZ&PC Purmerend2:58.5893003423:03.38
50m:38.93200m:3:03.38
22.Medea , KRIJNENWZ&PC Purmerend3:05.2090021443:05.89
50m:40.02200m:3:05.89
23.Nina , BROUWERSWZ&PC Purmerend3:13.3893014143:08.71
50m:43.37200m:3:08.71
24.Marcha , KEMPWZ&PC Purmerend3:10.7595048103:18.32
50m:48.86200m:3:18.32
25.Marloes , JELLEMAWZ&PC Purmerend3:25.8195009223:23.25
50m:46.09200m:3:23.25
DISCaitlin , SMITHDe Zeeschuimers3:25.0097011003:37.39VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:49.56200m:3:37.39
NGLisa , ALERSWZ&PC Purmerend3:20.109205526
NGCleo Denise , BOLWZ&PC Purmerend2:35.479403314


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.09.2007 - 13:15
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthijs , BOERSNoordkop-Zeemacht SG2:16.7591027172:14.61
50m:29.01200m:2:14.61
2.Daley , PINEDOENoordkop-Zeemacht SG2:14.1485036192:16.98
50m:28.51200m:2:16.98
3.Michael , van der LINDENDe Zijl lgb2:17.9586019212:17.77
50m:29.15200m:2:17.77
4.Bart , BEEMSTERWZ&PC Purmerend2:17.4487001532:21.16
50m:29.42200m:2:21.16
5.Dingeman , van der PLUIJMDe Zijl lgb2:10.3890023012:21.21
50m:29.22200m:2:21.21
6.Jeroen , BEEMSTERWZ&PC Purmerend2:17.0487001552:23.16
50m:29.39200m:2:23.16
7.Matthijs , DEKKERZaanstad (sg)2:30.1690006212:26.80
50m:31.89200m:2:26.80
8.Sverre , OELENWZ&PC Purmerend2:28.1090021472:26.92
50m:30.64200m:2:26.92
9.Bart , KNIJNWZ&PC Purmerend2:27.5491012492:27.36
50m:32.16200m:2:27.36
10.Mike , ter HORSTDe Zeeschuimers2:35.8194027852:29.29
50m:32.37200m:2:29.29
11.Alex , BAKKENESZaanstad (sg)2:26.1563009412:29.66
50m:30.79200m:2:29.66
12.Jordy , de KLERKWZ&PC Purmerend2:30.9693002692:29.91
50m:33.75200m:2:29.91
13.Ruben , DEKKERZaanstad (sg)2:32.0493006272:31.09
50m:33.13200m:2:31.09
14.Donald , HILLEBREGTDe Zijl lgb2:28.3692026292:31.91FJ 1
50m:31.94200m:2:31.91
15.Kristian , STAMZaanstad (sg)2:30.0991021872:31.91FJ 2
50m:35.32200m:2:31.91
16.Ron , SALMWZ&PC Purmerend2:44.1090025432:32.44
50m:31.38200m:2:32.44
17.Ritchoberto , PETERNELLAWZ&PC Purmerend2:31.9893009912:35.29
50m:33.41200m:2:35.29
18.Matthew , van den ENTZaanstad (sg)2:42.6190038592:39.94
50m:34.66200m:2:39.94
19.Kingue , STRUIJFWZ&PC Purmerend2:45.1194009132:41.57
50m:33.41200m:2:41.57
20.Axel , TIETZEWZ&PC Purmerend2:36.4688033792:44.76
50m:33.04200m:2:44.76
21.Remy , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend2:54.2593030652:47.07
50m:34.54200m:2:47.07
22.Mike , HOONAKKERWZ&PC Purmerend2:41.5793017092:47.08
50m:30.97200m:2:47.08
23.Sjors , LIEVERSTZaanstad (sg)NT95013892:47.57
50m:37.29200m:2:47.57
24.Milan , TUMPZaanstad (sg)2:45.8994014112:48.51
50m:36.82200m:2:48.51
25.Robin , DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend3:13.5493024472:54.51
50m:38.09200m:2:54.51
26.Richard , BRINKNoordkop-Zeemacht SG2:56.4392036912:56.59
50m:37.33200m:2:56.59
27.Kjeld , GRAVESTEIJNZaanstad (sg)2:53.7995005152:57.31
50m:39.04200m:2:57.31
28.Dave , HESHOFWZ&PC Purmerend3:16.9495014032:59.82
50m:40.06200m:2:59.82
29.Sven , GRAVESTEIJNZaanstad (sg)3:06.1695005173:00.92
50m:39.90200m:3:00.92
30.Michel , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend3:27.7294021353:12.04
50m:43.48200m:3:12.04
31.Rick , JELLEMAWZ&PC Purmerend3:24.5793030633:13.75
50m:44.99200m:3:13.75
DISChristiaan , ZWAALNoordkop-Zeemacht SG3:32.4295038813:15.24SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:39.96200m:3:15.24
NGJerry , HUYGENSZaanstad (sg)2:30.929101021
NGMichel , de MAESSCHALCKNoordkop-Zeemacht SG2:24.799101525
NGRoel , ALERSWZ&PC Purmerend3:01.619501593


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.09.2007 - 13:30
50m schoolslag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mara , DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend1:11.03000041256.11
2.Anne , BERENDRECHTZaanstad (sg)NT99007821:03.44


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.09.2007 - 13:35
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee , VERMEULENZaanstad (sg)1:07.7096006781:07.04
2.Janine , ROOKERWZ&PC Purmerend1:11.1196003161:08.82
3.Femke , AANZaanstad (sg)1:15.2696014981:12.54
4.Julia , BROUWERSWZ&PC Purmerend1:15.1196008681:13.05
5.Amber , RUIGZaanstad (sg)1:14.6196032401:15.70
6.Kimberly , ANICETOZaanstad (sg)1:21.3697017261:16.50
7.Lucille , STROOBACHNoordkop-Zeemacht SG1:17.3496014821:17.88
8.Johnny May , HAUSERZaanstad (sg)1:22.4597006821:19.48
9.Elise , DEKKERZaanstad (sg)1:23.2097009761:21.21
10.Bente , ROGGEZaanstad (sg)1:25.2297015361:22.07
11.José , VERBEEKWZ&PC Purmerend1:21.4897012481:22.73
12.Tessa , VERMEULENZaanstad (sg)1:22.0098000681:23.38
13.Eline , den BRAVEZaanstad (sg)1:25.4096016821:24.41
14.Renee , v.d. BRINKNoordkop-Zeemacht SG1:25.8796027321:25.06
15.Maud , KOOPMANZaanstad (sg)1:28.1297004461:27.11
16.Demi , KOELEMEIJZaanstad (sg)1:27.8997017241:28.94
17.Yara , TUMPZaanstad (sg)1:37.5997005481:31.02
18.Anne , NOOMZaanstad (sg)1:35.9698000621:33.81
19.Samira , MIJNENZaanstad (sg)1:34.3597013201:34.32
20.Britt , DOEDSEWZ&PC Purmerend1:53.1097007521:42.28
DISLieke , KOENDERINKZaanstad (sg)1:44.999703566
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.09.2007 - 13:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo , KEMPWZ&PC Purmerend1:12.2996004671:12.26
2.Joost , BOERSNoordkop-Zeemacht SG1:16.1496004971:16.32
3.Erno , SNOEKZaanstad (sg)1:23.2996009251:22.02
4.Kevin , MENAGIEZaanstad (sg)1:27.1696009331:28.89
5.Chris , DEKKERZaanstad (sg)1:32.1097009151:29.87
6.Ryan , SNELDERWAARDZaanstad (sg)NT97012351:34.18
7.Ilmar , DENNEBOSZaanstad (sg)1:33.7697012211:37.13
8.Justin , SPAANSZaanstad (sg)1:44.2597009131:37.40
9.Koen , de JONGZaanstad (sg)1:34.9897003471:40.92
10.Matthijs , FLEUMERZaanstad (sg)1:43.4396032731:41.80
11.Danny , SCHMIDTZaanstad (sg)1:11.4796023111:47.16
12.Nick , SCHMIDTZaanstad (sg)2:00.3298013051:49.76


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.09.2007 - 13:45
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nathalie , van VELZENWZ&PC Purmerend1:17.3585029701:19.72
2.Sharon , van der LEESTWZ&PC Purmerend1:18.2992027721:19.77
3.Pascalle , SPIEKERMANWZ&PC Purmerend1:23.1094030301:23.76
4.Sanne , BOMMERZaanstad (sg)1:29.4595011321:25.92
5.Cindy , van HEUSDENZaanstad (sg)1:23.7892063101:26.54
6.Maureen , UDESWZ&PC Purmerend1:27.1091031281:27.07
7.Marsha , SPAANSZaanstad (sg)1:28.5394022641:27.35
8.Yvonne , VERBEEKWZ&PC Purmerend1:28.7294027881:28.57
9.Tatjana , WITDe Zeeschuimers1:29.9890077441:30.63
10.Nickey , de KLERKWZ&PC Purmerend1:30.3486043941:34.56FJ 1
11.Carmen , KRIJNENWZ&PC Purmerend1:31.6993014541:34.56FJ 2
12.Ellen , HOORNZaanstad (sg)1:34.8793011321:35.11
13.Medea , KRIJNENWZ&PC Purmerend1:31.9290021441:35.12
14.Nina , BROUWERSWZ&PC Purmerend1:35.4993014141:35.32
15.Marcha , KEMPWZ&PC Purmerend1:33.8995048101:35.47
16.Melonie , HOONAKKERWZ&PC Purmerend1:35.9292022161:36.25
17.Kimberly , MIJNENZaanstad (sg)1:38.3495036441:39.23
18.Marit , HOOGLANDWZ&PC Purmerend1:37.4693003421:39.71
19.Cheryl , CORNWALLZaanstad (sg)1:42.3892037501:41.07
20.Saskia , van LANGELAARZaanstad (sg)1:39.3491052221:43.48
21.Louelle , KLINKENBERGZaanstad (sg)1:44.7494033501:45.05
22.Lisanne , van ZIJLZaanstad (sg)1:46.6695054541:46.75
23.Sabrina , ALZaanstad (sg)1:38.1494037881:47.25
24.Marloes , JELLEMAWZ&PC Purmerend1:42.0995009221:48.77
NGAnne Fleur , op den VELDEZaanstad (sg)1:36.129405876
NGNaomi , STENSZaanstad (sg)1:22.599302266
NGLisa , ALERSWZ&PC Purmerend1:40.069205526
NGCleo Denise , BOLWZ&PC Purmerend1:19.139403314


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.09.2007 - 13:55
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas , TIETZEWZ&PC Purmerend1:08.7487033511:11.37
2.Michael , van der LINDENDe Zijl lgb1:10.1486019211:11.75
3.Robin , SCHORTINGHUISZaanstad (sg)1:13.0090029151:15.89
4.Bart , BEEMSTERWZ&PC Purmerend1:15.2687001531:16.31
5.Bart , KNIJNWZ&PC Purmerend1:15.9091012491:16.44
6.Daan , REMMELZWAALZaanstad (sg)1:17.9793025531:17.82
7.Donald , HILLEBREGTDe Zijl lgb1:13.9392026291:18.04
8.Bjorn , de GOEDEZaanstad (sg)1:18.5487010411:18.22
9.Ritchoberto , PETERNELLAWZ&PC Purmerend1:17.9393009911:19.93
10.Gerben , ROZIENoordkop-Zeemacht SG1:19.5690025071:20.43
11.Axel , TIETZEWZ&PC Purmerend1:18.7688033791:20.60
12.Alex , SLOOTENZaanstad (sg)1:15.5576008491:21.52
13.Sverre , OELENWZ&PC Purmerend1:21.6290021471:22.16FJ 1
14.Ron , SALMWZ&PC Purmerend1:23.9990025431:22.16FJ 2
15.Kingue , STRUIJFWZ&PC Purmerend1:22.5494009131:22.43
16.Jeffrey , SCHIPPERSZaanstad (sg)1:22.6190025931:24.38
17.Thom , SCHEEVEZaanstad (sg)1:25.7992030891:25.32
18.Milan , TUMPZaanstad (sg)1:22.1294014111:26.94
19.Jeroen , SCHORTINGHUISZaanstad (sg)1:25.8387029811:27.13
20.Richard , LANGENBERGZaanstad (sg)1:29.9194005791:28.08
21.Mike , CORNWALLZaanstad (sg)1:21.0490038551:28.35
22.Maurice , REPZaanstad (sg)1:30.2684018571:31.01
23.Kenneth , OLOFSENZaanstad (sg)1:35.9692018911:31.22
24.Remy , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend1:36.2893030651:33.46
25.Maarten , van der PARKZaanstad (sg)1:34.4794028011:35.24
26.Jesse , MEYERZaanstad (sg)1:40.6794036331:36.58
27.Brain , de BOERZaanstad (sg)NT93066771:38.21
28.Arno , de GRAAFZaanstad (sg)1:33.0960008411:38.51
29.Pjotr , KOOPMANZaanstad (sg)1:37.1594010911:39.59
30.Stijn , JONGBLOEDZaanstad (sg)1:39.6995015071:40.90
31.Rick , JELLEMAWZ&PC Purmerend1:43.0093030631:41.49
32.Robin , DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend1:42.4693024471:41.57
33.Casper , GRASZaanstad (sg)1:41.6492004031:43.80
34.Frank , ZWEETZaanstad (sg)1:47.8994028031:44.06
35.Michel , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend1:58.3094021351:44.72
36.Jordi , BERENDRECHTZaanstad (sg)NT95039131:49.19
DISStefan , STOELZaanstad (sg)1:42.1895020411:46.00SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCollin , HUSSLAGEZaanstad (sg)1:47.9395020291:49.39SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDave , HESHOFWZ&PC Purmerend1:49.6895014031:49.98SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGDennis , de REEZaanstad (sg)1:19.338001223
NGSerge , SNELZaanstad (sg)1:16.587901157
NGEdwin , van BERGEZaanstad (sg)NT8500161
NGRoy , VENSZaanstad (sg)1:28.319303639
NGDarcey , HELSTONENoordkop-Zeemacht SG1:16.538901181
NGRoel , ALERSWZ&PC Purmerend1:41.139501593


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.09.2007 - 14:10
50m vrije slag6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne , BERENDRECHTZaanstad (sg)NT990078246.25
2.Mara , DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend59.48000041257.69


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.09.2007 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber , RUIGZaanstad (sg)1:28.6596032401:27.33
2.Esmee , VERMEULENZaanstad (sg)1:30.3696006781:29.97
3.Julia , BROUWERSWZ&PC Purmerend1:34.2196008681:33.62
4.Janine , ROOKERWZ&PC Purmerend1:37.3596003161:34.56
5.Lucille , STROOBACHNoordkop-Zeemacht SG1:36.2096014821:34.63
6.Johnny Mae , HAUSERZaanstad (sg)1:34.9297006821:35.44
7.Kimberly , ANICETOZaanstad (sg)1:41.7597017261:37.65
8.Femke , AANZaanstad (sg)1:45.0296014981:41.25
9.Yara , TUMPZaanstad (sg)1:42.6997005481:43.31
10.Tessa , VERMEULENZaanstad (sg)1:42.3198000681:44.32
11.José , VERBEEKWZ&PC Purmerend1:39.8597012481:45.26
12.Maud , KOOPMANZaanstad (sg)1:45.5897004461:47.12
13.Anne , NOOMZaanstad (sg)1:47.8498000621:47.34
14.Eline , den BRAVEZaanstad (sg)1:49.8096016821:48.01
15.Lieke , KOENDERINKZaanstad (sg)1:47.6197035661:48.99
16.Bente , ROGGEZaanstad (sg)1:47.5697015361:50.65
17.Demi , KOELEMEIJZaanstad (sg)1:44.6097017241:50.92
18.Renee , v.d. BRINKNoordkop-Zeemacht SG1:55.3496027321:56.07
19.Elise , DEKKERZaanstad (sg)1:54.0197009761:56.85
20.Britt , DOEDSEWZ&PC Purmerend1:52.8497007521:57.68
21.Samira , MIJNENZaanstad (sg)2:00.7997013201:58.58


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.09.2007 - 14:20
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo , KEMPWZ&PC Purmerend1:32.6696004671:32.61
2.Joost , BOERSNoordkop-Zeemacht SG1:44.4096004971:45.21
3.Erno , SNOEKZaanstad (sg)1:45.4396009251:45.62
4.Justin , SPAANSZaanstad (sg)1:48.1597009131:49.94
5.Kevin , MENAGIEZaanstad (sg)1:46.5396009331:51.80
6.Ryan , SNELDERWAARDZaanstad (sg)NT97012351:52.82
7.Chris , DEKKERZaanstad (sg)1:56.7897009151:56.00
8.Danny , SCHMIDTZaanstad (sg)2:01.6096023111:58.94
9.Nick , SCHMIDTZaanstad (sg)1:57.1698013051:59.34
10.Matthijs , FLEUMERZaanstad (sg)1:59.6396032732:00.22
11.Koen , de JONGZaanstad (sg)2:03.1397003472:08.28FJ 1
12.Ilmar , DENNEBOSZaanstad (sg)1:59.8397012212:08.28FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.09.2007 - 14:25
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa , ZWAANZaanstad (sg)1:01.5391036661:01.94
2.Elisa , KERKHOVENNoordkop-Zeemacht SG1:01.2291054601:01.96
3.Lisa , BOERSNoordkop-Zeemacht SG1:02.8494009941:02.43
4.Shelley , de BOERZaanstad (sg)1:03.3493028401:03.56
5.Tessa , MOSCHNoordkop-Zeemacht SG1:01.6891021721:03.85
6.Marije , de WINTERNoordkop-Zeemacht SG1:02.0788049301:04.21
7.Sharon , van der LEESTWZ&PC Purmerend1:05.8192027721:05.62
8.Corine , ROOKERWZ&PC Purmerend1:04.2092015221:05.63
9.Yvonne , VERBEEKWZ&PC Purmerend1:07.1994027881:05.99
10.Maureen , UDESWZ&PC Purmerend1:05.4491031281:06.04
11.Suzanne , MOSCHNoordkop-Zeemacht SG1:05.4094005481:07.09
12.Pascalle , SPIEKERMANWZ&PC Purmerend1:07.7894030301:07.91
13.Carmen , KRIJNENWZ&PC Purmerend1:07.3293014541:08.47
14.Melonie , HOONAKKERWZ&PC Purmerend1:06.2392022161:08.57
15.Linda , van der VOORTDe Zijl lgb1:02.8392019081:09.34
16.Evelien , JURRIANSENNoordkop-Zeemacht SG1:10.0092075041:09.38
17.Marsha , SPAANSZaanstad (sg)1:09.3894022641:10.41
18.Anouk , LIMBURGNoordkop-Zeemacht SG1:09.2595018061:10.79
19.Sanne , BOMMERZaanstad (sg)1:11.3795011321:11.56
20.Tatjana , WITDe Zeeschuimers1:09.0090077441:12.09
21.Nickey , de KLERKWZ&PC Purmerend1:07.0886043941:12.19
22.Kimberly , MIJNENZaanstad (sg)1:17.4395036441:13.93
23.Cindy , van HEUSDENZaanstad (sg)1:11.3692063101:14.03
24.Cheryl , CORNWALLZaanstad (sg)1:10.7892037501:14.90
25.Tamara , UIJTEWAALZaanstad (sg)NT94048521:15.07
26.Nina , BROUWERSWZ&PC Purmerend1:13.2293014141:15.46
27.Marit , HOOGLANDWZ&PC Purmerend1:12.8393003421:15.79
28.Medea , KRIJNENWZ&PC Purmerend1:12.0390021441:16.46
29.Saskia , van LANGELAARZaanstad (sg)1:15.2691052221:19.65
30.Ellen , HOORNZaanstad (sg)1:17.3293011321:21.06FJ 1
31.Marcha , KEMPWZ&PC Purmerend1:20.2395048101:21.06FJ 2
32.Sabrina , ALZaanstad (sg)1:27.3994037881:24.47
33.Marloes , JELLEMAWZ&PC Purmerend1:25.4495009221:26.29
34.Louelle , KLINKENBERGZaanstad (sg)1:32.4494033501:27.59
35.Lisanne , van ZIJLZaanstad (sg)1:38.0295054541:34.51
NGAnne Fleur , op den VELDEZaanstad (sg)1:14.229405876
NGNaomi , STENSZaanstad (sg)1:12.709302266
NGLisa , ALERSWZ&PC Purmerend1:18.059205526
NGCleo Denise , BOLWZ&PC Purmerend1:03.009403314
NGNathalie , van VELZENWZ&PC Purmerend1:07.508502970


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.09.2007 - 14:35
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthijs , BOERSNoordkop-Zeemacht SG53.95910271753.44
2.Mike , CORNWALLZaanstad (sg)55.63900385554.85
3.Michael , van der LINDENDe Zijl lgb52.62860192156.72
4.Jeroen , BEEMSTERWZ&PC Purmerend55.39870015556.85
5.Sverre , OELENWZ&PC Purmerend56.60900214756.97
6.Dingeman , van der PLUIJMDe Zijl lgb54.52900230157.00
7.Matthijs , DEKKERZaanstad (sg)1:00.96900062158.32
8.Jordy , de KLERKWZ&PC Purmerend59.56930026958.56
9.Bas , TIETZEWZ&PC Purmerend56.42870335158.77
10.Ruben , DEKKERZaanstad (sg)1:00.64930062759.02
11.Alex , BAKKENESZaanstad (sg)58.49630094159.65
12.Bart , KNIJNWZ&PC Purmerend57.2191012491:00.23
13.Bjorn , de GOEDEZaanstad (sg)59.8587010411:00.76
14.Matthew , van den ENTZaanstad (sg)1:00.9290038591:01.80
14.Daley , PINEDOENoordkop-Zeemacht SG56.0085036191:01.80
16.Ron , SALMWZ&PC Purmerend1:02.0790025431:02.41
17.Mike , HOONAKKERWZ&PC Purmerend1:01.7793017091:02.54
18.Axel , TIETZEWZ&PC Purmerend1:00.4488033791:02.93
19.Edwin , van BERGEZaanstad (sg)58.1985001611:03.34
20.Robin , SCHORTINGHUISZaanstad (sg)1:02.6490029151:03.37
21.Kenneth , OLOFSENZaanstad (sg)1:05.0692018911:03.53
22.Kristian , STAMZaanstad (sg)1:04.1591021871:03.64
23.Ritchoberto , PETERNELLAWZ&PC Purmerend1:01.8893009911:04.03
24.Maurice , REPZaanstad (sg)1:02.5584018571:04.71
25.Kingue , STRUIJFWZ&PC Purmerend1:02.2894009131:05.00
26.Jeroen , SCHORTINGHUISZaanstad (sg)1:02.5687029811:05.54
27.Jeffrey , SCHIPPERSZaanstad (sg)1:04.5290025931:06.18
28.Gerben , ROZIENoordkop-Zeemacht SG1:04.9790025071:06.36
29.Daan , REMMELZWAALZaanstad (sg)1:12.2693025531:06.41
30.Remy , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend1:10.0193030651:07.32
31.Thom , SCHEEVEZaanstad (sg)1:12.2092030891:07.88
32.Arno , de GRAAFZaanstad (sg)1:07.3760008411:08.28
33.Alex , SLOOTENZaanstad (sg)1:02.3776008491:08.32
34.Sjors , LIEVERSTZaanstad (sg)1:08.2895013891:08.88
35.Milan , TUMPZaanstad (sg)1:10.1694014111:10.05
36.Kjeld , GRAVESTEIJNZaanstad (sg)1:08.1695005151:10.45
37.Robin , DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend1:11.5593024471:10.80
38.Dave , HESHOFWZ&PC Purmerend1:13.2995014031:12.11
39.Brain , de BOERZaanstad (sg)NT93066771:12.85
39.Richard , BRINKNoordkop-Zeemacht SG1:14.9792036911:12.85
41.Jesse , MEYERZaanstad (sg)1:17.3994036331:14.85FJ 1
42.Richard , LANGENBERGZaanstad (sg)1:19.3194005791:14.85FJ 2
43.Sven , GRAVESTEIJNZaanstad (sg)1:14.1195005171:15.06
44.Maarten , van der PARKZaanstad (sg)1:16.9794028011:15.32
45.Michel , NAPOROWSKIWZ&PC Purmerend1:27.9094021351:16.54
46.Christiaan , ZWAALNoordkop-Zeemacht SG1:26.7295038811:17.46
47.Pjotr , KOOPMANZaanstad (sg)1:17.2594010911:18.85
48.Casper , GRASZaanstad (sg)1:17.4492004031:19.68
49.Rick , JELLEMAWZ&PC Purmerend1:24.5393030631:21.36
50.Stijn , JONGBLOEDZaanstad (sg)1:20.6595015071:23.55
51.Jordi , BERENDRECHTZaanstad (sg)NT95039131:25.90
52.Collin , HUSSLAGEZaanstad (sg)1:30.7995020291:27.06
53.Frank , ZWEETZaanstad (sg)1:27.6294028031:31.36
DISStefan , STOELZaanstad (sg)1:28.389502041AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGDennis , de REEZaanstad (sg)1:00.188001223
NGJerry , HUYGENSZaanstad (sg)57.969101021
NGSerge , SNELZaanstad (sg)57.267901157
NGRoy , VENSZaanstad (sg)1:05.809303639
NGMichel , de MAESSCHALCKNoordkop-Zeemacht SG56.729101525
NGDarcey , HELSTONENoordkop-Zeemacht SG1:02.668901181
NGRoel , ALERSWZ&PC Purmerend1:14.669501593
NGBart , BEEMSTERWZ&PC Purmerend56.188700153