Netherlands Invitational 2007
Eindhoven, Netherlands,    7-/8-7-2007,     50m-baan
Nr. 29 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 30 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 31 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 32 50m vlinderslag Dames 7-8   
Nr. 33 50m vlinderslag Dames 9-10   Nr. 34 50m rugslag Dames Sen.   
Nr. 35 50m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 36 100m vrije slag Heren 7-8   
Nr. 37 100m vrije slag Heren 9-10   Nr. 38 100m rugslag Dames 7-8   
Nr. 39 100m rugslag Dames 9-10   Nr. 40 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 41 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 42 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 43 100m rugslag Heren 7-8   Nr. 44 100m rugslag Heren 9-10   
Nr. 45 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 46 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 47 100m vrije slag Dames 7-8   Nr. 48 100m vrije slag Dames 9-10   
Nr. 49 50m schoolslag Heren 7-8   Nr. 50 50m schoolslag Heren 9-10   
Nr. 51 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 52 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 53 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 54 200m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 29   400m vrije slag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Vangeneugden               83  OZV               4:03.38
          28.97    59.35  1:30.86  2:01.92  2:32.43  3:03.20  3:33.93  4:03.38 
    2. Rolan vd Lugt                  90  ZVWestlandDij     4:28.14
          30.26  1:02.73  1:36.38  2:10.83  2:45.34  3:20.12  3:54.72  4:28.14 
    3. Haico Weijers                  88  Numansdorp        4:28.70
          29.67  1:02.01  1:36.26  2:10.49  2:46.07  3:21.17  3:56.45  4:28.70 
    4. Tjark Blokzijl                 79  TZC-Vahalis       4:34.30
          29.27  1:01.45  1:35.95  2:11.10  2:46.87  3:23.55  4:00.78  4:34.30 
    5. Sven Decaestecker              85  ROSC              4:38.98
          31.15  1:05.62  1:41.78  2:17.88  2:53.70  3:29.67  4:06.29  4:38.98 
    6. Roy Goossens                   90  OZV               4:39.14
          31.28  1:05.65  1:41.96  2:18.26  2:54.27  3:30.32  4:06.09  4:39.14 
    7. Robbert Donk                   89  ZVH               4:41.47
          30.39  1:04.52  1:40.83  2:18.35  2:55.63  3:32.37  4:08.78  4:41.47 
    8. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      4:43.83
          31.64  1:06.34  1:42.13  2:18.68  2:54.70  3:31.65  4:08.38  4:43.83 
    9. Emile Manni                    90  Octopus           4:44.80
          31.08  1:05.91  1:42.33  2:19.64  2:56.71  3:33.32  4:10.25  4:44.80 
   10. Richard Huisken                85  Maarkel           4:51.17
          29.54  1:04.00  1:39.97  2:17.49  2:55.66  3:34.76  4:13.22  4:51.17 
   11. Sander van Elburg              88  MZ&PC             4:53.14
          31.72  1:06.58  1:41.47  2:18.71  2:55.87  3:35.64  4:14.91  4:53.14 
   12. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   4:54.94
          32.51  1:09.29  1:46.38  2:23.89  3:01.63  3:40.31  4:18.21  4:54.94 
   13. Emiel Huisken                  85  Maarkel           5:03.93
          31.31  1:06.22  1:43.77  2:22.90  3:03.16  3:43.07  4:24.23  5:03.93 
   14. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        5:10.54
          33.14  1:10.29  1:49.10  2:29.38  3:09.92  3:51.57  4:31.87  5:10.54 
   15. Marciano Millenaar             91  TZC-Vahalis       5:44.11
          32.68  1:11.28  1:53.48  2:38.31  3:23.78  4:10.61  4:57.69  5:44.11 
   16. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    5:46.03
          38.48  1:22.15  2:05.96  2:50.57  3:35.52  4:20.03  5:05.00  5:46.03 
   17. Niels Polman                   89  DorestadDolphi    5:52.65
          38.04  1:23.04  2:09.03  2:56.18  3:41.66  4:29.13  5:15.04  5:52.65 
   18. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         5:53.98
          41.52  1:26.94  2:13.56  3:00.04  3:46.46  4:32.16  5:15.63  5:53.98 
   19. Henk van Zetten                67  Octopus           6:18.77
          39.64  1:25.42  2:13.19  3:01.81  3:51.07  4:42.05  5:33.79  6:18.77 



Nr. 29   400m vrije slag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen       4:33.47
          30.46  1:04.22  1:38.40  2:13.38  2:48.12  3:23.31  3:58.34  4:33.47 
    2. Jef Stalmans                   92  OZV               4:35.48
          30.10  1:03.74  1:38.03  2:13.25  2:48.62  3:24.42  4:00.37  4:35.48 
    3. Boris Galjart                  92  Vlaardingen       4:46.78
          31.43  1:06.76  1:43.64  2:21.57  2:58.55  3:35.56  4:12.43  4:46.78 
    4. Milan Lamote                   93  ROSC              4:50.05
          32.03  1:08.33  1:44.62  2:22.56  2:59.33  3:37.10  4:14.17  4:50.05 
    5. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       4:59.10
          32.86  1:08.58  1:45.88  2:24.43  3:03.03  3:42.26  4:21.60  4:59.10 
    6. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen       4:59.40
          33.25  1:10.34  1:48.60  2:26.62  3:04.63  3:43.44  4:21.91  4:59.40 
    7. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      5:05.12
          35.23  1:13.60  1:52.45  2:31.48  3:10.04  3:49.08  4:27.91  5:05.12 
    8. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         5:06.42
          32.34  1:08.97  1:47.82  2:27.37  3:07.61  3:48.04  4:28.21  5:06.42 
    9. Vincent Vermeersch             93  ZTB               5:07.01
          34.21  1:12.83  1:51.81  2:31.88  3:11.28  3:51.06  4:31.03  5:07.01 
   10. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker    5:08.54
          34.79  1:12.25  1:51.50  2:31.66  3:10.34  3:50.84  4:31.06  5:08.54 
   11. Quentin Buiteman               92  ZVH               5:44.30
          36.80  1:18.98  2:02.99  2:48.30  3:33.52  4:18.92  5:03.95  5:44.30 
   12. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom      6:12.29
          38.37  1:24.24  2:12.13  2:59.60  3:49.28  4:36.90  5:26.92  6:12.29 
   13. Stefan Engels                  92  Zegenwerp         6:14.59
          39.67  1:26.01  2:14.39  3:03.02  3:52.43  4:42.85  5:29.10  6:14.59 



Nr. 29   400m vrije slag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gauthier Sabot                 94  ROSC              4:52.44
          33.20  1:10.02  1:47.61  2:24.79  3:01.96  3:40.08  4:16.91  4:52.44 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         4:54.72
          31.27  1:06.77  1:43.20  2:21.05  2:59.99  3:39.84  4:18.26  4:54.72 
    3. Niels Arne                     94  ROSC              5:12.79
          32.75  1:10.41  1:50.89  2:32.83  3:14.21  3:55.53  4:35.37  5:12.79 
    4. Jeffry van Zetten              95  Octopus           5:21.24
          36.81  1:15.95  1:56.68  2:38.80  3:20.00  4:02.19  4:43.98  5:21.24 
    5. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         5:32.10
          35.97  1:16.08  1:57.73  2:41.29  3:23.89  4:08.71  4:51.93  5:32.10 
    6. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       5:34.38
          36.54  1:18.70  2:01.45  2:44.32  3:28.58  4:10.97  4:54.79  5:34.38 
    7. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        5:37.17
          37.56  1:21.54  2:06.40  2:50.97  3:34.54  4:18.33  4:59.36  5:37.17 
    8. Mike Dubois                    95  ROSC              5:39.81
          38.91  1:22.82  2:06.18  2:49.83  3:32.04  4:16.15  4:59.07  5:39.81 
    9. Kevin Meuwissen                95  Patrick           5:42.95
          36.82  1:19.14  2:03.08  2:47.79  3:33.11  4:18.22  5:03.30  5:42.95 
   10. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        6:01.55
          39.81  1:26.94  2:13.75  3:01.73  3:48.68  4:34.97  5:20.74  6:01.55 
   11. Sjors Boverhoff                95  Octopus           6:03.01
          39.51  1:24.08  2:09.85  2:56.56  3:43.20  4:29.99  5:17.88  6:03.01 
   12. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     6:05.66
          39.50  1:24.67  2:13.26  3:00.35  3:48.20  4:35.69  5:22.65  6:05.66 
   13. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen       6:23.99
          41.79  1:28.70  2:16.70  3:06.83  3:55.83  4:46.06  5:35.23  6:23.99 
   14. Marco Hoogenraad               95  BZV               6:30.50
          43.66  1:30.87  2:20.30  3:11.39  4:01.95  4:53.19  5:43.48  6:30.50 



TOP
Nr. 30   100m vrije slag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lien Meijlaers                 91  OZV               1:00.75
          29.44  1:00.75 
    2. Iris Swennen                   90  OZV               1:01.29
          29.77  1:01.29 
    3. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:03.74
          30.24  1:03.74 
    4. Nele Vanbuel                   85  OZV               1:04.94
          31.05  1:04.94 
    5. Nadya Putter                   83  Vlaardingen       1:05.42
          30.81  1:05.42 
    6. Anouk Burger                   90  DeHoutrib         1:06.77
          32.09  1:06.77 
    7. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi    1:07.82
          32.68  1:07.82 
    8. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC         1:08.46
          32.98  1:08.46 
    9. Lieselot Vanhevel              90  ZTB               1:08.59
          32.83  1:08.59 
   10. Inge Meengs                    91  Maarkel           1:08.71
          31.67  1:08.71 
   11. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:09.05
          32.52  1:09.05 
   12. Joke Velthuijs                 90  Njord             1:09.54
          34.47  1:09.54 
   13. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw     1:09.64
          34.08  1:09.64 
   14. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker    1:10.10
          33.60  1:10.10 
   15. Rosalinde Tramper              86  Numansdorp        1:10.32
          32.97  1:10.32 
   16. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        1:10.64
          34.42  1:10.64 
   17. Daniëlle Bek                   88  Arethusa          1:11.40
          34.76  1:11.40 
   18. Alja Huibers                   91  DeWaalstroom      1:11.64
          34.87  1:11.64 
   19. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73      1:11.66
          34.13  1:11.66 
   20. Erika Aan Het Rot              90  Octopus           1:11.80
          33.99  1:11.80 
   21. Miranda Buiteman               90  ZVH               1:12.02
          34.41  1:12.02 
   22. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis       1:12.45
          36.07  1:12.45 
   23. Anita Engels                   90  Zegenwerp         1:13.48
          34.64  1:13.48 
   24. Lonneke Peter                  91  OZV               1:14.44
          34.99  1:14.44 
   25. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73      1:14.56
          35.90  1:14.56 
   26. Veerle Ruinemans               87  Maarkel           1:15.43
          36.77  1:15.43 
   27. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           1:15.77
          36.52  1:15.77 
   28. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       1:15.78
          36.64  1:15.78 
   29. Joyce Bakker                   87  MZ&PC             1:15.92
          35.89  1:15.92 
   30. Marit ten Kampe                91  Maarkel           1:16.00
          35.75  1:16.00 
   31. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73      1:17.26
          35.33  1:17.26 
   32. Annemijn van Grinsven          88  BZV               1:17.60
          36.63  1:17.60 
   33. Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB              1:19.29
          38.16  1:19.29 
   34. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw     1:19.62
          37.19  1:19.62 
   35. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp        1:19.94
          37.87  1:19.94 
   36. Ingrid van Slooten             89  Octopus           1:20.06
          37.87  1:20.06 
   37. Dominique Sik                  88  Octopus           1:20.28
          37.24  1:20.28 
   38. Annebeth van Ark               88  Octopus           1:21.05
          38.86  1:21.05 
   39. Monique van Gortel             86  Octopus           1:21.73
          39.93  1:21.73 
   40. Janine Kooij                   91  Alkemade          1:26.13
          39.21  1:26.13 
   41. Janneke van Velzen             91  Alkemade          1:26.21
          41.33  1:26.21 
   42. Kimberly Perdon                89  Maarkel           1:27.48
          41.13  1:27.48 
   43. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC         1:30.49
          42.07  1:30.49 
   44. Chastity Perdon                90  Maarkel           1:31.77
          42.78  1:31.77 
   45. Francis Egbers                 88  DeAlbatros        1:33.60
          44.05  1:33.60 



Nr. 30   100m vrije slag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lore Stalmans                  93  OZV               1:05.25
          32.28  1:05.25 
    2. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       1:05.78
          31.60  1:05.78 
    3. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg      1:06.77
          32.41  1:06.77 
    4. Ellen Jansen                   92  Maarkel           1:07.03
          32.41  1:07.03 
    5. Maaike Boschman                92  Octopus           1:07.65
          32.06  1:07.65 
    6. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     1:08.42
          32.64  1:08.42 
    7. Elke Doumen                    93  OZV               1:08.44
          32.53  1:08.44 
    8. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:09.19
          33.49  1:09.19 
    9. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        1:09.31
          32.77  1:09.31 
   10. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:10.19
          33.49  1:10.19 
   11. Kristel Huiskamp               92  Octopus           1:10.28
          33.12  1:10.28 
   12. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel           1:10.42
          33.43  1:10.42 
   13. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         1:10.86
          33.98  1:10.86 
   14. Laura Donk                     93  ZVH               1:10.91
          35.21  1:10.91 
   15. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:11.06
          34.58  1:11.06 
   16. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     1:11.26
          34.62  1:11.26 
   17. Rebecca Evers                  92  Numansdorp        1:11.94
          34.15  1:11.94 
   18. Tara van Bottenburg            93  Octopus           1:12.07
          34.38  1:12.07 
   19. Sarah Drenth                   93  TZC-Vahalis       1:12.43
          35.37  1:12.43 
   20. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         1:12.75
          34.15  1:12.75 
   21. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis       1:12.91
          34.51  1:12.91 
   22. Britt van 't Hart              92  Alkemade          1:14.15
          33.66  1:14.15 
   23. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg      1:15.05
          36.05  1:15.05 
   24. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker    1:15.23
          36.34  1:15.23 
   25. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      1:15.66
          35.96  1:15.66 
   26. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom      1:17.30
          37.47  1:17.30 
   27. Elke Schellekens               93  Neptunus'58       1:18.00
          37.21  1:18.00 
   28. Kiara Linger                   93  DeHoutrib         1:19.02
          39.68  1:19.02 
   29. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     1:20.33
          39.09  1:20.33 
   30. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         1:20.64
          37.82  1:20.64 
   31. Mariska de Witt                93  EurodeKZC         1:23.04
          38.14  1:23.04 
   32. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen       1:24.01
          39.87  1:24.01 
   33. Pauline van Berkel             92  TZC-Vahalis       1:26.38
          41.04  1:26.38 
   34. Pauline Moerman                92  DeZeehond'73      1:37.93
          45.34  1:37.93 



Nr. 30   100m vrije slag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:06.21
          32.72  1:06.21 
    2. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV               1:07.53
          32.80  1:07.53 
    3. Celine Janssenswillen          95  OZV               1:07.65
          33.27  1:07.65 
    4. Annemarie Worst                95  Octopus           1:07.87
          32.98  1:07.87 
    5. Hermijntje Drenth              94  TZC-Vahalis       1:08.06
          32.41  1:08.06 
    6. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         1:08.12
          33.03  1:08.12 
    7. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker    1:08.28
          31.78  1:08.28 
    8. Karlien Bourgois               95  ROSC              1:08.38
          33.20  1:08.38 
    9. Lien Vanderlinden              95  OZV               1:08.71
          33.65  1:08.71 
   10. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib         1:11.29
          32.82  1:11.29 
   11. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       1:11.77
          34.23  1:11.77 
   12. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis       1:12.93
          35.59  1:12.93 
   13. Suzanne Brummel                94  Octopus           1:13.38
          34.18  1:13.38 
   14. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     1:13.66
          35.94  1:13.66 
   15. Lien Evens                     95  OZV               1:13.69
          35.04  1:13.69 
   16. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:13.73
          35.46  1:13.73 
   17. Nelly Velthuijs                94  Njord             1:13.84
          35.25  1:13.84 
   18. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib         1:13.90
          35.27  1:13.90 
   19. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     1:14.31
          35.38  1:14.31 
   20. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker    1:14.33
          35.76  1:14.33 
   21. Julie Haese                    94  ROSC              1:14.56
          36.19  1:14.56 
   22. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   1:15.76
          36.06  1:15.76 
   23. Laura Seynaeve                 94  ROSC              1:16.25
          36.81  1:16.25 
   24. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73      1:16.30
          36.89  1:16.30 
   25. Cindy Reijnders                94  OZV               1:16.44
          37.07  1:16.44 
   26. Anouk Bosma                    94  DeHoutrib         1:16.66
          37.10  1:16.66 
   27. Michelle Franssen              94  OZV               1:16.73
          36.55  1:16.73 
   28. Astrid Dunweg                  95  Vlaardingen       1:16.90
          36.89  1:16.90 
   29. Dorette Vruwink                94  Maarkel           1:16.91
          36.88  1:16.91 
   30. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen       1:17.06
          37.02  1:17.06 
   31. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker    1:17.18
          37.55  1:17.18 
   32. Dashney Verweij                94  BZV               1:17.46
          37.17  1:17.46 
   33. Ilse de Heus                   95  TZC-Vahalis       1:18.80
          37.87  1:18.80 
   34. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel           1:19.20
          37.47  1:19.20 
   35. Shirley Voets                  95  Neptunus'58       1:19.38
          37.81  1:19.38 
   36. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen       1:19.56
          37.12  1:19.56 
   37. Simone Waanders                95  Octopus           1:19.64
          37.80  1:19.64 
   38. Laura over de Vest             95  Vlaardingen       1:20.98
          40.02  1:20.98 
   39. Fiona Meuffels                 95  Patrick           1:21.65
          39.97  1:21.65 
   40. Marije van der Windt           95  Vlaardingen       1:21.75
          39.06  1:21.75 
   41. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis       1:21.92
          39.02  1:21.92 
   42. Romy Worst                     95  Octopus           1:22.39
          38.53  1:22.39 
   43. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           1:22.46
          40.05  1:22.46 
   44. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker    1:23.08
          39.62  1:23.08 
   45. Jill Seventer                  95  DeDevel           1:23.78
          39.26  1:23.78 
   46. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi    1:24.34
          39.48  1:24.34 
   47. Ike van Velzen                 95  Alkemade          1:24.66
          39.72  1:24.66 
   48. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist     1:24.77
          40.76  1:24.77 
   49. Claudia Bijl                   94  Numansdorp        1:25.27
          39.17  1:25.27 
   50. Nicole Schoonbeek              95  Njord             1:25.33
          40.19  1:25.33 
   51. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist     1:25.75
          42.58  1:25.75 
   52. Renée van den Berg             95  DeAlbatros        1:25.99
          41.24  1:25.99 
   53. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:26.28
          42.27  1:26.28 
   54. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis       1:26.57
          42.16  1:26.57 
   55. Rielle Heemskerk               95  Alkemade          1:27.37
          41.59  1:27.37 
   56. Loraine Seliger                95  EZC               1:27.57
          41.05  1:27.57 
   57. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       1:29.29
          40.59  1:29.29 
   58. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros        1:31.28
          44.04  1:31.28 
   59. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros        1:31.38
          42.60  1:31.38 
   60. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73      1:31.70
          40.50  1:31.70 
   61. Heleen Wissink                 95  Maarkel           1:35.78
          44.87  1:35.78 
   62. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     1:36.52
          42.01  1:36.52 
   63. Jennifer Rijnberg              95  DorestadDolphi    1:36.89
          43.91  1:36.89 
   64. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn          1:37.59
          45.16  1:37.59 
   65. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73      1:42.88
          49.27  1:42.88 
   66. Linda Lith, Van                94  WVDB              1:43.38
          49.64  1:43.38 
   67. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73      1:46.46
          49.73  1:46.46 
   68. Daniela Riitano                95  WVDB              1:54.82
          48.29  1:54.82 



TOP
Nr. 31   100m schoolslag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Teun Groeneweg                 87  EZC               1:12.32
          34.08  1:12.32 
    2. Albert van Piekeren            84  Octopus           1:12.56
          34.64  1:12.56 
    3. Rolan vd Lugt                  90  ZVWestlandDij     1:15.16
          35.32  1:15.16 
    4. Stefan van der Grift           87  Octopus           1:15.84
          35.18  1:15.84 
    5. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:17.75
          36.20  1:17.75 
    6. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg      1:18.84
          36.06  1:18.84 
    7. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:19.49
          37.52  1:19.49 
    8. Bram Piederiet                 90  Numansdorp        1:19.52
          37.19  1:19.52 
    9. Rodney Cobussen                88  DeWaalstroom      1:19.96
          35.76  1:19.96 
   10. Niels Andelhofs                91  OZV               1:21.06
          37.55  1:21.06 
   11. Roy Goossens                   90  OZV               1:22.35
          40.75  1:22.35 
   12. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        1:23.28
          38.65  1:23.28 
   13. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         1:23.82
          38.58  1:23.82 
   14. Bob van Egmond                 87  Alkemade          1:25.19
          41.48  1:25.19 
   15. Justin Rijnberg                91  DorestadDolphi    1:25.49
          39.63  1:25.49 
   16. Michiel Tramper                89  Numansdorp        1:25.99
          38.34  1:25.99 
   17. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros        1:27.99
          40.17  1:27.99 
   18. Niels Polman                   89  DorestadDolphi    1:29.59
          43.02  1:29.59 
   19. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     1:30.93
          44.01  1:30.93 
   20. Fons Westerdijk                87  Vlaardingen       1:33.48
          43.09  1:33.48 
   21. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker    1:33.64
          43.68  1:33.64 
   22. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC      1:34.36
          45.74  1:34.36 
   23. Henk van Zetten                67  Octopus           1:34.47
          44.99  1:34.47 
   24. Henrie Renshoff                65  Octopus           1:38.02
          45.60  1:38.02 
   25. Bert Gelmers                   61  Octopus           1:48.56
          49.05  1:48.56 
   26. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73      1:55.41
          52.25  1:55.41 
   27. Roy van Elk                    90  Aquarijn          2:31.42
        1:11.24  2:31.42 



Nr. 31   100m schoolslag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roald Blok                     93  Octopus           1:14.12
          34.47  1:14.12 
    2. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg      1:15.90
          35.33  1:15.90 
    3. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       1:17.11
          38.05  1:17.11 
    4. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:17.87
          36.51  1:17.87 
    5. Brecht Reynders                93  OZV               1:24.32
          40.57  1:24.32 
    6. Yaniv Davidson                 92  TZC-Vahalis       1:24.42
          40.13  1:24.42 
    7. Jens Verburgh                  93  ROSC              1:24.71
          39.71  1:24.71 
    8. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC      1:25.17
          40.48  1:25.17 
    9. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73      1:27.32
          41.61  1:27.32 
   10. Jelger Rietveld                92  DeAquaflippers    1:28.43
          41.19  1:28.43 
   11. Robert Meengs                  93  Maarkel           1:29.22
          40.18  1:29.22 
   12. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73      1:37.03
          45.16  1:37.03 
   13. Koen Bouma                     93  Vlaardingen       1:39.38
          48.14  1:39.38 
   14. Rob Stolk                      92  Numansdorp        1:39.63
          47.72  1:39.63 
   15. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade          1:43.55
          46.86  1:43.55 
   16. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi    1:45.55
          50.77  1:45.55 



Nr. 31   100m schoolslag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               1:18.21
          37.55  1:18.21 
    2. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:20.85
          37.33  1:20.85 
    3. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:22.78
          38.56  1:22.78 
    4. Christian Renshoff             94  Octopus           1:23.26
          38.72  1:23.26 
    5. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73      1:26.61
          40.73  1:26.61 
    6. Daan Viering                   94  DeWaalstroom      1:27.39
          41.06  1:27.39 
    7. Jory Willemsen                 95  Octopus           1:28.73
          41.36  1:28.73 
    8. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:30.08
          42.06  1:30.08 
    9. Youri Appeljan                 95  Numansdorp        1:32.10
          42.86  1:32.10 
   10. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis       1:34.36
          44.26  1:34.36 
   11. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis       1:37.44
          46.59  1:37.44 
   12. Daan Nijland                   95  DeBerkelduiker    1:38.22
          46.41  1:38.22 
   13. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis       1:39.81
          47.90  1:39.81 
   14. Lars Defever                   95  LIZV              1:40.58
          48.78  1:40.58 
   15. Kirill Goloivanenko            95  ROSC              1:40.66
          48.06  1:40.66 
   16. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73      1:44.79
          48.97  1:44.79 
   17. Nick Out                       94  DeZeehond'73      1:46.34
          49.55  1:46.34 
   18. Auke Koops                     95  DorestadDolphi    1:56.12
          53.53  1:56.12 
   19. Johan Hegener                  95  DeHoutrib         2:21.67
        1:03.70  2:21.67 
  dis. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     1:43.23
          49.52  1:43.23 



TOP
Nr. 32   50m vlinderslag Dames                                         1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tess Tjokrodikromo             98  DeHoutrib           41.33
    2. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG       41.66
    3. Elize Bouman                   98  Numansdorp          45.82
    4. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           47.32
    5. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73        49.89
    6. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben           55.30
    7. Tess Heemskerk                 98  Alkemade            57.62
    8. Anne van de Loo                98  Arethusa          1:01.59
    9. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     1:07.45
   10. Janina Beckers                 98  EurodeKZC         1:10.42
   11. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC         1:10.63
   12. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        1:14.82
  dis. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp           58.97
  dis. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73      1:05.35
  dis. Lisanne van Ringelesteijn      99  DeZeehond'73      1:27.61
  dis. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      1:27.94



TOP
Nr. 33   50m vlinderslag Dames                                         1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73        33.73
    2. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           37.38
    3. Karen Bourgois                 97  ROSC                41.05
    4. Sharon Julius                  96  Octopus             41.07
    5. Nathalie Doumen                96  OZV                 41.90
    6. Karla Westenberg               96  EZC                 42.04
    7. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist       42.36
    8. Asmara Bello                   96  Vlaardingen         42.52
    9. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      42.63
   10. Amber Bijl                     96  DeHoutrib           42.71
   11. May Geelen                     96  OZV                 42.84
   12. Ruth Vanderheyden              96  OZV                 43.37
   13. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp           43.70
   14. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom        44.39
   15. Claudia Schreurs               96  Maarkel             44.77
   16. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist       45.44
   17. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis         45.67
   18. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib           46.79
   19. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker      47.73
   20. Zoë Hellings                   96  Neptunus'58         47.77
   21. Tessa van Dijk                 96  DeHoutrib           47.89
   22. Marijke van de Beek            96  Octopus             48.40
   23. Senna Pols                     97  DeZeehond'73        48.63
   24. Katrien Huysmans               96  OZV                 49.08
   25. Dorien Reynders                96  OZV                 49.10
   26. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC           49.43
   27. Vivian Renshoff                96  Octopus             50.09
   28. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp           51.99
   29. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73        52.12
   30. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw       52.77
   31. Denise van Zetten              96  Octopus             52.89
   32. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73        53.06
   33. Rachel Seesink                 96  Numansdorp          53.57
   34. Lian Beenhakker                96  Alkemade            53.89
   35. Charlotte Van Hertem           97  OZV                 54.55
   36. Jana Vandersanden              97  OZV                 56.03
   37. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73      1:00.21
   38. Melinda Maassen                96  DeAlbatros        1:00.53
   39. Saskia Bijl                    97  Numansdorp        1:00.69
   40. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi    1:01.10
   41. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi    1:03.19
   42. Danique Gelmers                96  Octopus           1:04.63
   43. Sanne Mylle                    97  DeZilvermeeuw     1:04.68
   44. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     1:05.35
  dis. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp        1:01.85
  dis. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp        1:03.42



TOP
Nr. 34   50m rugslag Dames                                         1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Swennen                   90  OZV                 33.23
    2. Inge Meengs                    91  Maarkel             34.59
    3. Evi Desmeth                    91  ROSC                35.48
    4. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73        35.79
    5. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp          36.12
    6. Adeline Maton                  91  ROSC                36.52
    7. Laura van Hassel               83  BZV                 36.84
    8. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi      36.98
    9. Marit ten Kampe                91  Maarkel             37.73
   10. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp          38.71
   11. Rosalinde Tramper              86  Numansdorp          38.94
   12. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73        39.12
   13. Mariska Stuurstraat            91  Njord               39.56
   14. Femke Otter                    89  DorestadDolphi      39.62
   15. Ingrid van Slooten             89  Octopus             40.25
   16. Veerle Ruinemans               87  Maarkel             41.12
   17. Monique Polman     M           63  DorestadDolphi      41.66
   18. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw       41.83
   19. Kimberly Perdon                89  Maarkel             42.70
   20. Annamarie Piederiet            87  Numansdorp          42.89
   21. Annebeth van Ark               88  Octopus             42.92
   22. Monique van Gortel             86  Octopus             42.95
   23. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73        43.06
   24. Annemijn van Grinsven          88  BZV                 43.15
   25. Dominique Sik                  88  Octopus             43.20
   26. Janneke van Velzen             91  Alkemade            44.12
   27. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp          45.07
   28. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC           48.01
   29. Annelies Helsloot              55  Numansdorp          50.14
   30. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker      50.56
   31. Francis Egbers                 88  DeAlbatros          54.70



Nr. 34   50m rugslag Dames                                             1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers      32.38
    2. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval     33.73
    3. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC           34.42
    4. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           35.05
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       36.52
    6. Lore Stalmans                  93  OZV                 36.71
    7. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg        37.08
       Kristel Huiskamp               92  Octopus             37.08
    9. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist       37.41
   10. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     37.62
   11. Ellen Jansen                   92  Maarkel             38.25
   12. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp           38.73
   13. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom        39.04
   14. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros          39.06
   15. Carlette Blok                  92  Numansdorp          39.21
   16. Elke Schellekens               93  Neptunus'58         39.25
   17. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           39.57
   18. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp          39.68
   19. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen         39.89
   20. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis         40.62
   21. Mariska de Witt                93  EurodeKZC           41.53
   22. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg        41.97
   23. Kiara Linger                   93  DeHoutrib           41.99
       Britt van 't Hart              92  Alkemade            41.99
   25. Tessa Visser                   93  Zegenwerp           42.71
   26. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom        44.31
   27. Aranka Vink                    93  EurodeKZC           44.46
   28. Barbara van Loon               92  DeZilvermeeuw       47.74
   29. Pauline Moerman                92  DeZeehond'73        57.63



Nr. 34   50m rugslag Dames                                             1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             32.98
    2. Annemarie Worst                95  Octopus             35.55
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           36.84
    4. Dashney Verweij                94  BZV                 37.50
    5. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73        37.92
    6. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker      38.07
    7. Kim Knopers                    94  Maarkel             38.26
    8. Laura over de Vest             95  Vlaardingen         38.45
    9. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib           39.15
   10. Lien Vanderlinden              95  OZV                 39.36
   11. Estrella Wierikx               94  Numansdorp          39.91
   12. Chantal Lokhorst               94  Octopus             40.08
   13. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval     40.16
   14. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib           40.49
   15. Anouk Bosma                    94  DeHoutrib           41.67
   16. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen         42.12
   17. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen         42.31
   18. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis         42.73
   19. Ike van Velzen                 95  Alkemade            43.02
   20. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist       43.36
   21. Nathalie Venema                95  Numansdorp          43.42
   22. Shirley Voets                  95  Neptunus'58         43.65
   23. Simone Waanders                95  Octopus             43.91
   24. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist       43.95
   25. Soraya van Veen                95  EZC                 44.10
   26. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist       44.39
   27. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw       44.49
   28. Jill Seventer                  95  DeDevel             44.67
   29. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist       45.98
   30. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist       46.05
   31. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel             46.08
   32. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi      47.08
   33. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros          48.19
   34. Claudia Bijl                   94  Numansdorp          48.38
   35. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73        49.45
   36. Jennifer Rijnberg              95  DorestadDolphi      49.93
   37. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73        50.41
   38. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros          50.55
   39. Heleen Wissink                 95  Maarkel             53.02
   40. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn            54.12
   41. Linda Lith, Van                94  WVDB                54.20
   42. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73        55.89



TOP
Nr. 35   50m vlinderslag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Smit                    87  Njord               26.83
    2. Hermie Minkels                 87  BZV                 26.88
    3. Remco Evers                    89  Numansdorp          27.03
    4. Teun Groeneweg                 87  EZC                 27.09
    5. Emile Manni                    90  Octopus             27.85
    6. Robbert Donk                   89  ZVH                 28.56
    7. Lorenz Vermeersch              91  ZTB                 28.85
       Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg        28.85
    9. Sander van Elburg              88  MZ&PC               29.20
   10. Frank van der Loo              90  Aquarijn            29.42
   11. Tjark Blokzijl                 79  TZC-Vahalis         29.54
   12. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         29.57
   13. Stefan van der Grift           87  Octopus             29.66
   14. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     29.90
   15. Floris Manni                   88  Octopus             30.06
   16. Niels Andelhofs                91  OZV                 30.33
   17. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib           30.64
   18. Han Nijland         M          63  DeBerkelduiker      30.78
   19. Paul Weijers                   86  Numansdorp          31.30
   20. Bram Piederiet                 90  Numansdorp          31.33
   21. Robin Rood                     91  DorestadDolphi      31.45
   22. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib           31.67
   23. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom        31.68
   24. Rodney Cobussen                88  DeWaalstroom        31.70
   25. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       31.88
   26. Michiel Tramper                89  Numansdorp          31.98
   27. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib           32.56
   28. Phil Jilleba                   85  DeZeehond'73        32.82
   29. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros          32.92
   30. Thomas van Ast                 90  Alkemade            33.16
   31. Marciano Millenaar             91  TZC-Vahalis         33.52
   32. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi      35.74
   33. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73        35.86
   34. Ashwin Julius      M           73  Octopus             37.49
   35. Melvin Vink                    91  EurodeKZC           38.26
   36. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC        40.79
   37. Justin Rijnberg                91  DorestadDolphi      41.03
   38. Alexander Diekema              91  Alkemade            42.87
   39. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist       42.91
   40. Edwin van Velzen         M     73  DeZeehond'73        44.31
   41. Fons Westerdijk                87  Vlaardingen         45.29
   42. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73        53.56
  dis. Ard van Bottenburg   M         67  Octopus



Nr. 35   50m vlinderslag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Emmanuel Vanluchene            92  ZTB                 28.04
    2. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg        29.53
    3. Boris Galjart                  92  Vlaardingen         29.97
    4. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen         30.79
    5. Tom Meijlaers                  92  OZV                 31.10
    6. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom        31.73
    7. Milan Lamote                   93  ROSC                31.82
    8. Boris Bijl                     93  DeHoutrib           32.03
    9. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC        32.04
   10. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen         32.74
   11. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73        32.93
   12. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      33.34
   13. Ruud Scheepers                 92  Njord               33.37
   14. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel             36.26
   15. Vincent Vermeersch             93  ZTB                 36.35
   16. Ramon Westhof                  93  Octopus             37.75
   17. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade            38.00
   18. Stefan Engels                  92  Zegenwerp           38.09
   19. Quentin Buiteman               92  ZVH                 38.75
   20. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73        39.60
   21. Jeroen Coelingh                93  BZV                 40.41
   22. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi      40.80
   23. Koen Bouma                     93  Vlaardingen         40.94
   24. Jens Verburgh                  93  ROSC                41.09
   25. Rob Stolk                      92  Numansdorp          43.77
   26. Pascal Chaigneau               92  DeAlbatros          43.89
   27. Nick van der Meer              92  DeAlbatros          44.20
   28. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi      53.58



Nr. 35   50m vlinderslag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC                 29.22
    2. Giel Stalmans                  95  OZV                 31.94
    3. Christian Renshoff             94  Octopus             33.41
    4. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           34.08
    5. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen         34.95
    6. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73        35.24
    7. Michiel Sevens                 95  OZV                 36.53
    8. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73        36.70
    9. Gauthier Sabot                 94  ROSC                36.79
   10. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp          37.40
   11. Kevin Meuwissen                95  Patrick             38.13
   12. Jory Willemsen                 95  Octopus             38.33
   13. Alexander Tack                 94  ZTB                 38.39
   14. Richard Bestebreur             94  Numansdorp          39.68
   15. Jeffry van Zetten              95  Octopus             40.32
   16. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           40.33
   17. Youri Appeljan                 95  Numansdorp          42.20
   18. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis         42.49
   19. Sjors Boverhoff                95  Octopus             42.72
   20. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis         45.21
   21. Nick Out                       94  DeZeehond'73        45.87
   22. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist       47.07
   23. Marco Hoogenraad               95  BZV                 47.22
   24. Victor Westhof                 95  Octopus             47.28
   25. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist       50.57
   26. Auke Koops                     95  DorestadDolphi      51.47
   27. Ralf Höppener                  94  Octopus             51.80
   28. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker      52.05
   29. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73        53.25
   30. Johan Hegener                  95  DeHoutrib         1:01.11



TOP
Nr. 36   100m vrije slag Heren                                         1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC               1:18.26
          37.24  1:18.26 
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73      1:26.25
          40.00  1:26.25 
    3. Simon Geelen                   98  OZV               1:28.44
          40.04  1:28.44 
    4. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         1:29.03
          42.53  1:29.03 
    5. Thomas Luchies                 98  DeBerkelduiker    1:40.33
          44.22  1:40.33 
    6. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     1:56.11
          57.64  1:56.11 
    7. Daaf vd Geest                  99  Alkemade          2:02.23
          56.84  2:02.23 
    8. Bryan Diekema                  99  Alkemade          2:03.60
          58.50  2:03.60 
    9. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist     2:06.98
          58.07  2:06.98 



TOP
Nr. 37   100m vrije slag Heren                                         1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC               1:11.97
          34.50  1:11.97 
    2. Thijs Degrijse                 96  ROSC              1:12.21
          34.63  1:12.21 
    3. Casper Muselaers               96  Octopus           1:16.80
          37.12  1:16.80 
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:18.41
          37.60  1:18.41 
    5. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker    1:19.21
          37.79  1:19.21 
    6. Vincent van der Kraan          96  Vlaardingen       1:20.34
          38.94  1:20.34 
    7. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker    1:20.77
          38.05  1:20.77 
    8. Robin Meuwissen                96  Patrick           1:23.14
          38.83  1:23.14 
    9. Axel Julius                    97  Octopus           1:25.65
          39.75  1:25.65 
   10. Jan-Yang Brummer               96  BZV               1:26.33
          38.56  1:26.33 
   11. Kris Kunnen                    96  OZV               1:27.74
          40.19  1:27.74 
   12. Bobby Visser                   96  Zegenwerp         1:29.26
          41.76  1:29.26 
   13. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker    1:30.71
          42.84  1:30.71 
   14. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:31.56
          43.01  1:31.56 
   15. Thom Hansen                    97  DeAlbatros        1:32.64
          39.51  1:32.64 
   16. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker    1:33.78
          45.27  1:33.78 
   17. Juul Stalmans                  97  OZV               1:40.62
          46.73  1:40.62 
   18. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73      1:42.96
          47.47  1:42.96 
   19. Kenneth Luys                   97  OZV               1:44.07
          48.59  1:44.07 
   20. Martijn Wissink                97  Maarkel           1:48.77
          50.91  1:48.77 
   21. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi    1:53.39
          55.10  1:53.39 
   22. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73      1:54.22
          52.18  1:54.22 
   23. Jorn Velda                     97  DeZeehond'73      2:00.87
          53.63  2:00.87 
   24. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp        2:12.34
        1:02.03  2:12.34 
  dis. Jort van der Geest             96  Alkemade
  dis. Thijs van Tol                  97  Alkemade



TOP
Nr. 38   100m rugslag Dames                                            1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG     1:33.51
          46.83  1:33.51 
    2. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:38.20
          49.00  1:38.20 
    3. Silke Voets                    98  LIZV              1:39.59
          48.36  1:39.59 
    4. Sterre Mooiweer                98  Maarkel           1:46.06
          49.92  1:46.06 
    5. Tess Tjokrodikromo             98  DeHoutrib         1:48.06
          53.48  1:48.06 
    6. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73      1:48.40
          53.32  1:48.40 
    7. Bo van Aalst                   98  Arethusa          1:50.02
          50.51  1:50.02 
    8. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist     1:58.31
          57.13  1:58.31 
    9. Anne van de Loo                98  Arethusa          1:59.57
          55.60  1:59.57 
   10. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC         2:00.26
          55.33  2:00.26 
   11. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73      2:01.82
        1:00.87  2:01.82 
   12. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp         2:05.28
        1:04.51  2:05.28 
   13. Tess Heemskerk                 98  Alkemade          2:05.95
          59.06  2:05.95 
   14. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade          2:12.75
        1:03.22  2:12.75 
   15. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     2:14.42
        1:05.86  2:14.42 
   16. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     2:14.64
        1:05.71  2:14.64 
   17. Lisanne van Ringelesteijn      99  DeZeehond'73      2:24.64
        1:09.46  2:24.64 
   18. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        2:33.67
        1:12.57  2:33.67 
   19. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      2:39.39
        1:19.53  2:39.39 
  dis. Elize Bouman                   98  Numansdorp        1:41.99
          50.25  1:41.99 
  dis. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben         1:52.57
          54.89  1:52.57 



TOP
Nr. 39   100m rugslag Dames                                            1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73      1:22.35
          40.05  1:22.35 
    2. May Geelen                     96  OZV               1:23.93
          41.67  1:23.93 
    3. Ruth Vanderheyden              96  OZV               1:24.33
          41.18  1:24.33 
    4. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis       1:30.33
          43.72  1:30.33 
    5. Nathalie Doumen                96  OZV               1:30.59
          44.27  1:30.59 
    6. Karla Westenberg               96  EZC               1:31.78
          43.51  1:31.78 
    7. Karen Bourgois                 97  ROSC              1:32.75
          45.57  1:32.75 
    8. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib         1:32.85
          46.72  1:32.85 
    9. Sharon Julius                  96  Octopus           1:33.48
          45.91  1:33.48 
   10. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom      1:34.33
          47.25  1:34.33 
   11. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:35.07
          46.57  1:35.07 
   12. Asmara Bello                   96  Vlaardingen       1:35.87
          48.62  1:35.87 
   13. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib         1:36.56
          47.26  1:36.56 
   14. Marijke van de Beek            96  Octopus           1:36.93
          46.22  1:36.93 
   15. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     1:37.00
          47.38  1:37.00 
   16. Amber Bijl                     96  DeHoutrib         1:37.11
          46.01  1:37.11 
   17. Denise van Zetten              96  Octopus           1:37.99
          49.94  1:37.99 
   18. Esther Gerritzen               96  DeHoutrib         1:38.25
          47.50  1:38.25 
   19. Zoë Hellings                   96  Neptunus'58       1:39.88
          48.70  1:39.88 
   20. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:40.10
          49.06  1:40.10 
   21. Dorien Reynders                96  OZV               1:40.45
          49.81  1:40.45 
   22. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73      1:41.29
          48.23  1:41.29 
   23. Charlotte Van Hertem           97  OZV               1:42.08
          49.53  1:42.08 
   24. Katrien Huysmans               96  OZV               1:42.19
          49.93  1:42.19 
   25. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp         1:43.39
          49.47  1:43.39 
   26. Marlies Wilkens                97  Arethusa          1:44.67
          51.36  1:44.67 
   27. Senna Pols                     97  DeZeehond'73      1:45.06
          49.70  1:45.06 
   28. Manon Lith, Van                96  WVDB              1:45.50
          50.82  1:45.50 
   29. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp         1:45.93
          51.98  1:45.93 
   30. Lobke van Osch                 97  Arethusa          1:46.44
          52.43  1:46.44 
   31. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw     1:47.22
          53.50  1:47.22 
   32. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC         1:47.70
          51.44  1:47.70 
   33. Jana Vandersanden              97  OZV               1:48.15
          55.22  1:48.15 
   34. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp        1:49.56
          54.98  1:49.56 
   35. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73      1:50.74
          53.27  1:50.74 
   36. Rachel Seesink                 96  Numansdorp        1:51.23
          55.08  1:51.23 
   37. Tessa van Dijk                 96  DeHoutrib         1:51.24
          54.23  1:51.24 
   38. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi    1:51.65
          56.03  1:51.65 
   39. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73      1:52.64
          56.94  1:52.64 
   40. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi    1:53.56
          56.85  1:53.56 
   41. Lois vd Meer                   96  Alkemade          1:55.20
          54.16  1:55.20 
   42. Sanne Mylle                    97  DeZilvermeeuw     1:56.43
          56.08  1:56.43 
   43. Lian Beenhakker                96  Alkemade          1:57.62
          58.43  1:57.62 
   44. Danique Gelmers                96  Octopus           1:59.56
          59.03  1:59.56 
   45. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     2:03.34
        1:00.00  2:03.34 
   46. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp        2:17.60
        1:03.87  2:17.60 
  dis. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi    2:08.29
        1:00.24  2:08.29 
  dis. Saskia Bijl                    97  Numansdorp        2:09.75
        1:04.25  2:09.75 



TOP
Nr. 40   200m wisselslag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lien Meijlaers                 91  OZV               2:33.40
          32.68  1:13.17  1:59.24  2:33.40 
    2. Nele Vanbuel                   85  OZV               2:34.51
          32.02  1:14.10  1:57.67  2:34.51 
    3. Nadya Putter                   83  Vlaardingen       2:38.89
          34.49  1:15.15  2:02.75  2:38.89 
    4. Iris Swennen                   90  OZV               2:40.60
          34.98  1:16.10  2:05.25  2:40.60 
    5. Daniëlle Scheepers             90  Njord             2:46.50
          33.66  1:18.16  2:07.12  2:46.50 
    6. Erika Aan Het Rot              90  Octopus           2:49.37
          36.82  1:21.42  2:08.52  2:49.37 
    7. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        2:50.19
          38.37  1:24.15  2:11.62  2:50.19 
    8. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        2:53.99
          38.12  1:25.68  2:14.99  2:53.99 
    9. Laura van Hassel               83  BZV               2:54.38
          36.45  1:21.80  2:14.78  2:54.38 
   10. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker    2:54.56
          39.60  1:26.49  2:16.94  2:54.56 
   11. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis       2:54.84
          36.08  1:23.63  2:14.86  2:54.84 
   12. Rosalinde Tramper              86  Numansdorp        2:54.98
          37.20  1:24.01  2:15.60  2:54.98 
   13. Helene Vos                     90  EurodeKZC         2:55.63
          37.27  1:24.16  2:15.11  2:55.63 
   14. Lonneke Peter                  91  OZV               2:58.48
          39.82  1:25.18  2:17.00  2:58.48 
   15. Daniëlle Bek                   88  Arethusa          3:00.60
          38.38  1:26.00  2:21.34  3:00.60 
   16. Patricia Becks                 87  WVDB              3:02.13
          39.57  1:28.27  2:21.24  3:02.13 
   17. Alja Huibers                   91  DeWaalstroom      3:03.98
          40.53  1:28.85  2:23.54  3:03.98 
   18. Annamarie Piederiet            87  Numansdorp        3:05.14
          37.05  1:24.59  2:16.89  3:05.14 
   19. Anita Engels                   90  Zegenwerp         3:07.30
          42.26  1:30.17  2:25.84  3:07.30 
   20. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        3:08.06
          44.50  1:32.04  2:24.87  3:08.06 
   21. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           3:17.41
          44.52  1:36.09  2:34.25  3:17.41 
   22. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       3:22.79
          47.24  1:35.96  2:36.29  3:22.79 



Nr. 40   200m wisselslag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   2:33.73
          31.95  1:10.69  1:58.19  2:33.73 
    2. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:42.67
          34.13  1:16.33  2:06.42  2:42.67 
    3. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       2:42.68
          34.57  1:18.70  2:05.55  2:42.68 
    4. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   2:42.71
          35.21  1:19.10  2:07.91  2:42.71 
    5. Elke Doumen                    93  OZV               2:45.75
          35.30  1:19.49  2:06.06  2:45.75 
    6. Rebecca Evers                  92  Numansdorp        2:55.78
          36.73  1:22.99  2:14.78  2:55.78 
    7. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel           2:55.90
          38.41  1:24.09  2:17.72  2:55.90 
    8. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        2:56.90
          37.05  1:22.66  2:16.82  2:56.90 
    9. Laura Donk                     93  ZVH               2:57.73
          40.77  1:26.54  2:20.34  2:57.73 
   10. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         2:58.85
          37.00  1:23.70  2:18.02  2:58.85 
   11. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     2:59.78
          37.86  1:25.29  2:20.07  2:59.78 
   12. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         3:01.02
          43.17  1:28.61  2:21.16  3:01.02 
   13. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         3:01.47
          41.79  1:29.38  2:21.89  3:01.47 
   14. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         3:02.74
          38.13  1:26.43  2:19.70  3:02.74 
   15. Carlette Blok                  92  Numansdorp        3:03.34
          42.09  1:28.75  2:19.71  3:03.34 
   16. Tara van Bottenburg            93  Octopus           3:03.79
          41.49  1:31.59  2:23.15  3:03.79 
   17. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         3:07.78
          40.72  1:27.92  2:25.73  3:07.78 
   18. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker    3:07.97
          40.20  1:30.35  2:24.29  3:07.97 
   19. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros        3:11.56
          45.13  1:31.12  2:29.61  3:11.56 
   20. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     3:12.81
          43.50  1:37.16  2:28.40  3:12.81 
   21. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         3:14.00
          43.38  1:34.38  2:30.37  3:14.00 
   22. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi    3:19.42
          43.88  1:37.27  2:35.70  3:19.42 
   23. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         3:28.52
          45.10  1:37.83  2:40.74  3:28.52 
   24. Pauline van Berkel             92  TZC-Vahalis       3:29.69
          43.41  1:34.32  2:39.37  3:29.69 
   25. Bernette Oosterlaken           93  Zegenwerp         3:35.57
          50.17  1:47.79  2:50.33  3:35.57 
  dis. Lisa Smits                     93  Neptunus'58       3:15.50
          44.15  1:34.12  2:31.61  3:15.50 



Nr. 40   200m wisselslag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus           2:44.26
          33.59  1:16.15  2:07.31  2:44.26 
    2. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   2:44.53
          34.65  1:17.63  2:08.36  2:44.53 
    3. Karlien Bourgois               95  ROSC              2:49.23
          36.38  1:21.19  2:11.59  2:49.23 
    4. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV               2:49.81
          39.18  1:23.36  2:14.03  2:49.81 
    5. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:50.58
          36.17  1:20.33  2:13.76  2:50.58 
    6. Estrella Wierikx               94  Numansdorp        2:55.35
          36.61  1:26.20  2:14.32  2:55.35 
    7. Suzanne Brummel                94  Octopus           2:55.43
          39.86  1:27.82  2:15.98  2:55.43 
    8. Celine Janssenswillen          95  OZV               3:00.01
          41.40  1:25.27  2:22.04  3:00.01 
    9. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       3:01.33
          38.34  1:25.57  2:21.41  3:01.33 
   10. Dashney Verweij                94  BZV               3:02.56
          40.54  1:29.15  2:19.35  3:02.56 
   11. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    3:02.93
          44.22  1:33.58  2:20.90  3:02.93 
   12. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib         3:03.74
          40.85  1:29.07  2:24.90  3:03.74 
   13. Lien Evens                     95  OZV               3:03.94
          44.10  1:32.54  2:23.13  3:03.94 
   14. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker    3:04.13
          41.70  1:29.14  2:22.33  3:04.13 
   15. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         3:04.66
          43.16  1:30.98  2:21.92  3:04.66 
   16. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib         3:05.19
          45.16  1:30.31  2:23.12  3:05.19 
   17. Michelle Franssen              94  OZV               3:05.43
          42.15  1:28.98  2:23.81  3:05.43 
   18. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   3:07.94
          41.07  1:31.55  2:24.17  3:07.94 
   19. Cindy Reijnders                94  OZV               3:08.45
          41.59  1:27.94  2:24.98  3:08.45 
   20. Chantal Lokhorst               94  Octopus           3:09.44
          43.60  1:32.21  2:26.67  3:09.44 
   21. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:10.79
          41.75  1:33.06  2:29.47  3:10.79 
   22. Astrid Dunweg                  95  Vlaardingen       3:12.40
          42.36  1:33.22  2:31.11  3:12.40 
   23. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker    3:14.01
          43.65  1:33.20  2:27.62  3:14.01 
   24. Anouk Bosma                    94  DeHoutrib         3:14.92
          43.26  1:33.18  2:30.39  3:14.92 
   25. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           3:16.14
          46.47  1:35.48  2:33.59  3:16.14 
   26. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       3:21.45
          46.77  1:39.66  2:34.74  3:21.45 
   27. Laura over de Vest             95  Vlaardingen       3:21.59
          47.48  1:36.46  2:36.84  3:21.59 
   28. Romy Worst                     95  Octopus           3:22.33
          47.14  1:37.84  2:37.81  3:22.33 
   29. Fiona Meuffels                 95  Patrick           3:28.62
          53.05  1:45.76  2:44.61  3:28.62 
   30. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist     3:30.17
          49.67  1:43.86  2:42.12  3:30.17 
   31. Emy Liebregts                  95  Njord             3:30.37
          48.60  1:43.88  2:42.77  3:30.37 
   32. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker    3:31.42
          50.56  1:43.39  2:43.85  3:31.42 
   33. Rielle Heemskerk               95  Alkemade          3:32.12
          48.11  1:42.15  2:44.34  3:32.12 
   34. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis       3:32.26
          48.34  1:42.11  2:41.90  3:32.26 
   35. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         3:33.36
          51.53  1:51.95  2:44.21  3:33.36 
   36. Claudia Bijl                   94  Numansdorp        3:39.45
          46.47  1:48.10  2:50.86  3:39.45 



TOP
Nr. 41   200m rugslag Heren                                        1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lorenz Vermeersch              91  ZTB               2:25.62
          33.23  1:10.73  1:49.07  2:25.62 
    2. Floris Manni                   88  Octopus           2:28.35
          34.17  1:12.50  1:51.30  2:28.35 
    3. Paul Weijers                   86  Numansdorp        2:29.92
          35.14  1:12.71  1:52.15  2:29.92 
    4. Albert van Piekeren            84  Octopus           2:30.18
          35.58  1:14.32  1:52.52  2:30.18 
    5. Remco Evers                    89  Numansdorp        2:34.35
          35.75  1:14.03  1:54.77  2:34.35 
    6. Sander van Elburg              88  MZ&PC             2:34.71
          35.99  1:14.57  1:55.96  2:34.71 
    7. Richard Huisken                85  Maarkel           2:36.01
          34.58  1:14.23  1:55.97  2:36.01 
    8. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      2:37.11
          37.73  1:17.29  1:57.70  2:37.11 
    9. Haico Weijers                  88  Numansdorp        2:38.99
          36.95  1:18.09  1:58.35  2:38.99 
   10. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       2:42.96
          37.37  1:18.71  2:01.93  2:42.96 
   11. Michiel Tramper                89  Numansdorp        2:43.17
          36.84  1:17.92  2:00.42  2:43.17 
   12. Emiel Huisken                  85  Maarkel           2:50.14
          35.56  1:16.63  2:02.87  2:50.14 
   13. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        2:50.64
          39.88  1:21.83  2:05.80  2:50.64 
   14. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    2:54.76
          42.21  1:26.69  2:12.12  2:54.76 



Nr. 41   200m rugslag Heren                                            1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Emmanuel Vanluchene            92  ZTB               2:28.17
          34.82  1:12.24  1:51.20  2:28.17 
    2. Victor Poot                    92  Vlaardingen       2:28.97
          34.85  1:13.04  1:51.20  2:28.97 
    3. Jef Stalmans                   92  OZV               2:31.99
          34.96  1:13.69  1:53.50  2:31.99 
    4. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:38.37
          38.45  1:18.18  1:58.75  2:38.37 
    5. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73      2:54.82
          41.63  1:27.39  2:11.54  2:54.82 
    6. Jelger Rietveld                92  DeAquaflippers    3:02.54
          41.31  1:28.50  2:15.57  3:02.54 



Nr. 41   200m rugslag Heren                                            1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daan Viering                   94  DeWaalstroom      2:44.93
          39.75  1:20.52  2:02.98  2:44.93 
    2. Bjorn Umans                    94  OZV               2:45.06
          38.45  1:20.36  2:03.80  2:45.06 
    3. Nick Out                       94  DeZeehond'73      2:50.92
          41.79  1:25.59  2:09.80  2:50.92 
    4. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       2:51.25
          40.29  1:23.43  2:08.05  2:51.25 
    5. Niels Arne                     94  ROSC              2:51.38
          39.59  1:23.38  2:08.73  2:51.38 
    6. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        2:56.32
          41.62  1:26.46  2:12.98  2:56.32 
    7. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         2:58.79
          42.89  1:28.50  2:15.64  2:58.79 
    8. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73      3:01.13
          42.32  1:30.13  2:17.14  3:01.13 
    9. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis       3:15.16
          47.31  1:35.97  2:27.03  3:15.16 
   10. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        3:24.01
          45.56  1:39.41  2:32.38  3:24.01 
   11. Marco Hoogenraad               95  BZV               3:37.93
          51.81  1:47.39  2:43.99  3:37.93 
  dis. Youri Appeljan                 95  Numansdorp        3:09.21
          44.49  1:32.93  2:22.96  3:09.21 



TOP
Nr. 42   400m vrije slag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       5:10.90
          32.66  1:10.71  1:50.64  2:31.39  3:11.23  3:51.71  4:32.18  5:10.90 
    2. Anouk Burger                   90  DeHoutrib         5:19.31
          36.35  1:16.33  1:57.36  2:38.94  3:20.62  4:02.32  4:42.97  5:19.31 
    3. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker    5:21.39
          35.98  1:16.39  1:57.52  2:39.30  3:20.16  4:01.43  4:42.10  5:21.39 
    4. Daniëlle Scheepers             90  Njord             5:23.94
          35.38  1:15.52  1:57.08  2:38.63  3:20.83  4:03.12  4:43.67  5:23.94 
    5. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi    5:30.69
          36.53  1:17.52  2:00.11  2:43.51  3:26.93  4:10.47  4:52.17  5:30.69 
    6. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        5:31.02
          37.08  1:18.12  1:59.05  2:41.53  3:24.02  4:07.35  4:50.63  5:31.02 
    7. Liset de Veer                  87  Arethusa          5:41.51
          37.47  1:19.27  2:02.28  2:46.55  3:30.52  4:14.91  4:58.50  5:41.51 
    8. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       5:58.20
          39.67  1:23.71  2:10.03  2:56.43  3:43.43  4:30.31  5:15.58  5:58.20 
    9. Anita Engels                   90  Zegenwerp         5:58.26
          39.13  1:23.69  2:08.96  2:55.60  3:41.99  4:29.90  5:14.31  5:58.26 
   10. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           6:02.46
          38.50  1:22.05  2:08.77  2:55.85  3:43.44  4:31.61  5:18.94  6:02.46 
   11. Miranda Buiteman               90  ZVH               6:08.61
          39.86  1:24.86  2:11.20  2:59.28  3:47.14  4:36.43  5:25.04  6:08.61 
   12. Annebeth van Ark               88  Octopus           6:14.84
          41.50  1:28.59  2:16.80  3:05.11  3:53.47  4:41.85  5:30.64  6:14.84 
   13. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        6:16.50
          43.94  1:32.05  2:20.57  3:08.85  3:57.59  4:45.21  5:32.91  6:16.50 
   14. Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB              6:23.95
          40.05  1:26.26  2:14.67  3:04.22  3:54.37  4:44.82  5:35.16  6:23.95 
   15. Femke Otter                    89  DorestadDolphi    6:24.84
          41.41  1:29.28  2:18.61  3:09.27  3:59.81  4:50.36  5:39.49  6:24.84 
   16. Chastity Perdon                90  Maarkel           7:26.98
          45.79  1:38.85  2:34.77  3:32.70  4:30.52  5:31.45  6:29.06  7:26.98 



Nr. 42   400m vrije slag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lore Stalmans                  93  OZV               4:55.18
          34.21  1:11.39  1:49.50  2:27.65  3:05.73  3:43.13  4:20.13  4:55.18 
    2. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   4:56.34
          33.39  1:10.24  1:48.20  2:26.52  3:04.40  3:42.42  4:19.96  4:56.34 
    3. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         5:09.18
          34.03  1:12.98  1:52.94  2:32.61  3:12.23  3:52.14  4:31.24  5:09.18 
    4. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   5:09.46
          34.78  1:12.81  1:51.60  2:30.98  3:10.16  3:50.76  4:30.98  5:09.46 
    5. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        5:38.25
          37.22  1:18.67  2:00.91  2:44.81  3:28.39  4:12.48  4:55.93  5:38.25 
    6. Sarah Drenth                   93  TZC-Vahalis       5:42.64
          37.73  1:20.03  2:03.58  2:48.09  3:33.17  4:17.45  5:01.13  5:42.64 
    7. Tara van Bottenburg            93  Octopus           5:42.74
          38.61  1:21.77  2:06.16  2:50.81  3:35.54  4:19.62  5:03.22  5:42.74 
    8. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     5:44.05
          37.24  1:19.34  2:04.05  2:48.63  3:33.52  4:18.82  5:03.56  5:44.05 
    9. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      5:51.43
          41.12  1:26.95  2:12.89  2:58.21  3:43.12  4:27.45  5:09.97  5:51.43 
   10. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     6:20.28
          43.72  1:31.90  2:20.32  3:08.77  3:57.44  4:46.23  5:34.75  6:20.28 
   11. Bernette Oosterlaken           93  Zegenwerp         6:49.29
          43.70  1:34.65  2:27.06  3:20.67  4:14.09  5:09.37  6:01.90  6:49.29 



Nr. 42   400m vrije slag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV               5:06.71
          36.89  1:15.77  1:54.49  2:33.51  3:12.74  3:52.36  4:29.70  5:06.71 
    2. Lien Vanderlinden              95  OZV               5:12.95
          35.18  1:15.10  1:55.46  2:35.57  3:15.50  3:56.60  4:35.98  5:12.95 
    3. Hermijntje Drenth              94  TZC-Vahalis       5:23.82
          36.40  1:17.26  1:58.47  2:40.30  3:22.41  4:04.31  4:45.07  5:23.82 
    4. Annemarie Worst                95  Octopus           5:35.22
          38.30  1:20.38  2:03.66  2:47.06  3:30.83  4:13.87  4:56.73  5:35.22 
    5. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker    5:54.65
          39.38  1:22.88  2:05.38  2:46.60  3:35.38  4:20.88  5:10.23  5:54.65 
    6. Chantal Lokhorst               94  Octopus           6:00.03
          42.02  1:28.85  2:15.30  3:01.54  3:48.45  4:35.02  5:20.69  6:00.03 
    7. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     6:00.13
          40.03  1:26.28  2:13.64  3:01.32  3:48.14  4:35.13  5:20.22  6:00.13 
    8. Romy Worst                     95  Octopus           6:08.08
          41.02  1:27.23  2:14.47  3:02.18  3:50.27  4:38.90  5:23.27  6:08.08 
    9. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis       6:10.26
          40.98  1:26.90  2:14.95  3:02.71  3:51.16  4:39.10  5:26.12  6:10.26 
   10. Dorette Vruwink                94  Maarkel           6:10.55
          39.52  1:24.18  2:10.97  2:58.50  3:47.13  4:35.57  5:24.07  6:10.55 
   11. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    6:12.38
          40.74  1:27.63  2:16.40  3:04.49  3:52.31  4:40.44  5:28.71  6:12.38 
   12. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         6:13.31
          42.29  1:30.20  2:17.68  3:06.96  3:56.08  4:44.76  5:31.10  6:13.31 
   13. Anouk Bosma                    94  DeHoutrib         6:19.31
          40.30  1:26.52  2:14.97  3:05.38  3:55.76  4:46.47  5:39.49  6:19.31 
   14. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   6:21.16
          41.76  1:29.84  2:18.22  3:07.63  3:56.69  4:46.14  5:34.74  6:21.16 
   15. Fiona Meuffels                 95  Patrick           6:34.46
          45.44  1:34.91  2:24.34  3:14.71  4:05.12  4:56.56  5:47.89  6:34.46 
   16. Laura over de Vest             95  Vlaardingen       6:35.40
          42.92  1:33.70  2:25.19  3:17.26  4:10.13  5:03.04  5:51.64  6:35.40 
   17. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn          7:25.67
          48.14  1:45.02  2:42.78  3:40.82  4:39.63  5:37.03  6:34.56  7:25.67 



TOP
Nr. 43   100m rugslag Heren                                            1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC               1:30.95
          46.66  1:30.95 
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73      1:38.06
          49.07  1:38.06 
    3. Simon Geelen                   98  OZV               1:42.65
          48.93  1:42.65 
    4. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         1:44.93
          51.33  1:44.93 
    5. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     2:07.26
        1:05.15  2:07.26 
    6. Thomas Luchies                 98  DeBerkelduiker    2:07.56
        1:00.87  2:07.56 
    7. Bryan Diekema                  99  Alkemade          2:08.04
        1:05.79  2:08.04 
    8. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist     2:24.60
        1:07.64  2:24.60 
    9. Daaf vd Geest                  99  Alkemade          2:27.34
        1:10.44  2:27.34 



TOP
Nr. 44   100m rugslag Heren                                            1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC               1:19.82
          38.93  1:19.82 
    2. Thijs Degrijse                 96  ROSC              1:26.99
          42.99  1:26.99 
    3. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker    1:27.49
          43.67  1:27.49 
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:32.99
          46.56  1:32.99 
    5. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker    1:33.89
          45.96  1:33.89 
    6. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker    1:33.94
          45.46  1:33.94 
    7. Vincent van der Kraan          96  Vlaardingen       1:36.23
          46.52  1:36.23 
    8. Jan-Yang Brummer               96  BZV               1:37.04
          46.59  1:37.04 
    9. Casper Muselaers               96  Octopus           1:37.47
          48.50  1:37.47 
   10. Kris Kunnen                    96  OZV               1:42.46
          49.38  1:42.46 
   11. Martijn Wissink                97  Maarkel           1:43.54
          51.39  1:43.54 
   12. Thom Hansen                    97  DeAlbatros        1:43.74
          50.15  1:43.74 
   13. Bobby Visser                   96  Zegenwerp         1:44.90
          50.58  1:44.90 
   14. Jort van der Geest             96  Alkemade          1:45.79
          52.09  1:45.79 
   15. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:48.70
          53.53  1:48.70 
   16. Juul Stalmans                  97  OZV               1:50.93
          55.35  1:50.93 
   17. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker    1:53.12
          58.26  1:53.12 
   18. Kenneth Luys                   97  OZV               1:59.58
          58.49  1:59.58 
   19. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73      2:00.97
        1:00.64  2:00.97 
   20. Jorn Velda                     97  DeZeehond'73      2:09.98
        1:00.53  2:09.98 
   21. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp        2:10.18
        1:03.67  2:10.18 
   22. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73      2:12.00
        1:04.91  2:12.00 
  dis. Axel Julius                    97  Octopus
          47.36 



TOP
Nr. 45   100m schoolslag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nele Vanbuel                   85  OZV               1:20.85
          37.58  1:20.85 
    2. Erika Aan Het Rot              90  Octopus           1:23.91
          39.25  1:23.91 
    3. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        1:26.52
          40.34  1:26.52 
    4. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:27.71
          41.29  1:27.71 
    5. Joke Velthuijs                 90  Njord             1:30.14
          42.58  1:30.14 
    6. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw     1:32.25
          43.27  1:32.25 
    7. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        1:33.02
          44.44  1:33.02 
    8. Joyce Bakker                   87  MZ&PC             1:33.14
          44.20  1:33.14 
    9. Annamarie Piederiet            87  Numansdorp        1:33.99
          44.05  1:33.99 
   10. Patricia Becks                 87  WVDB              1:34.37
          46.40  1:34.37 
   11. Rosalinde Tramper              86  Numansdorp        1:35.15
          43.40  1:35.15 
   12. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis       1:35.58
          45.51  1:35.58 
   13. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73      1:38.86
          45.35  1:38.86 
   14. Monique van Gortel             86  Octopus           1:39.50
          46.82  1:39.50 
   15. Femke Otter                    89  DorestadDolphi    1:40.13
          47.13  1:40.13 
   16. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw     1:42.25
          48.40  1:42.25 
   17. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73      1:44.02
          48.33  1:44.02 
   18. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           1:46.79
          49.81  1:46.79 
   19. Janine Kooij                   91  Alkemade          1:47.09
          49.67  1:47.09 
   20. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker    1:47.51
          50.72  1:47.51 
   21. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp        1:47.62
          50.59  1:47.62 
   22. Kimberly Perdon                89  Maarkel           1:47.91
          50.54  1:47.91 
   23. Anita Engels                   90  Zegenwerp         1:49.46
          51.83  1:49.46 
   24. Annelies Helsloot              55  Numansdorp        1:50.02
          50.37  1:50.02 
   25. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC         1:55.02
          52.81  1:55.02 



Nr. 45   100m schoolslag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elke Doumen                    93  OZV               1:23.16
          38.97  1:23.16 
    2. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       1:25.20
          40.11  1:25.20 
    3. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers    1:27.04
          40.75  1:27.04 
    4. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg      1:27.11
          40.84  1:27.11 
    5. Carlette Blok                  92  Numansdorp        1:30.66
          42.47  1:30.66 
    6. Rebecca Evers                  92  Numansdorp        1:33.31
          43.66  1:33.31 
    7. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:33.39
          44.05  1:33.39 
    8. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     1:35.46
          46.39  1:35.46 
    9. Laura Donk                     93  ZVH               1:35.54
          45.16  1:35.54 
   10. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         1:35.71
          44.89  1:35.71 
   11. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         1:35.73
          45.81  1:35.73 
   12. Maaike Boschman                92  Octopus           1:36.18
          44.49  1:36.18 
   13. Mariska de Witt                93  EurodeKZC         1:36.92
          46.48  1:36.92 
   14. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker    1:38.96
          47.94  1:38.96 
   15. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg      1:40.04
          47.71  1:40.04 
   16. Elke Schellekens               93  Neptunus'58       1:40.08
          46.96  1:40.08 
   17. Britt van 't Hart              92  Alkemade          1:40.82
          47.06  1:40.82 
   18. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:40.97
          46.64  1:40.97 
   19. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:41.62
          47.14  1:41.62 
   20. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis       1:42.99
          48.52  1:42.99 
   21. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi    1:48.14
          51.18  1:48.14 
   22. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         1:49.66
          51.36  1:49.66 
   23. Pauline Moerman                92  DeZeehond'73      2:03.38
          57.54  2:03.38 
  dis. Kiara Linger                   93  DeHoutrib         1:46.49
          50.44  1:46.49 



Nr. 45   100m schoolslag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Estrella Wierikx               94  Numansdorp        1:25.66
          40.15  1:25.66 
    2. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    1:26.82
          41.22  1:26.82 
    3. Suzanne Brummel                94  Octopus           1:26.94
          41.39  1:26.94 
    4. Dashney Verweij                94  BZV               1:31.57
          42.70  1:31.57 
    5. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib         1:33.00
          44.20  1:33.00 
    6. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen       1:34.15
          42.96  1:34.15 
    7. Lien Evens                     95  OZV               1:34.60
          44.94  1:34.60 
    8. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis       1:36.22
          45.37  1:36.22 
    9. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker    1:37.82
          45.82  1:37.82 
   10. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen       1:38.27
          46.82  1:38.27 
   11. Kim Knopers                    94  Maarkel           1:38.31
          45.81  1:38.31 
   12. Simone Waanders                95  Octopus           1:39.07
          46.56  1:39.07 
   13. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       1:39.72
          46.89  1:39.72 
   14. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:40.19
          49.67  1:40.19 
   15. Renée van den Berg             95  DeAlbatros        1:40.68
          46.80  1:40.68 
   16. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73      1:42.80
          48.81  1:42.80 
   17. Emy Liebregts                  95  Njord             1:42.91
          48.35  1:42.91 
   18. Marije van der Windt           95  Vlaardingen       1:43.31
          49.17  1:43.31 
   19. Shirley Voets                  95  Neptunus'58       1:43.59
          49.32  1:43.59 
   20. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist     1:44.57
          50.00  1:44.57 
   21. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     1:45.24
          49.99  1:45.24 
   22. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis       1:45.37
          49.55  1:45.37 
   23. Nicole Schoonbeek              95  Njord             1:45.93
          50.08  1:45.93 
   24. Jill Seventer                  95  DeDevel           1:46.69
          49.70  1:46.69 
   25. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw     1:47.22
          50.84  1:47.22 
   26. Loraine Seliger                95  EZC               1:47.51
          52.39  1:47.51 
   27. Heleen Wissink                 95  Maarkel           1:47.79
          51.31  1:47.79 
   28. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist     1:48.32
          50.89  1:48.32 
   29. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           1:49.15
          53.62  1:49.15 
   30. Claudia Bijl                   94  Numansdorp        1:49.32
          50.45  1:49.32 
   31. Daniela Riitano                95  WVDB              1:49.70
          50.68  1:49.70 
   32. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker    1:50.21
          51.73  1:50.21 
   33. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros        1:52.80
          54.56  1:52.80 
   34. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist     1:53.50
          55.73  1:53.50 
   35. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros        1:57.12
          53.72  1:57.12 
   36. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel           1:58.11
          55.40  1:58.11 
   37. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73      1:58.95
          54.17  1:58.95 
   38. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73      1:59.07
          55.66  1:59.07 
   39. Ike van Velzen                 95  Alkemade          1:59.31
          53.79  1:59.31 
   40. Linda Lith, Van                94  WVDB              2:04.57
          59.37  2:04.57 
   41. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73      2:05.72
          59.06  2:05.72 



TOP
Nr. 46   100m vrije slag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Smit                    87  Njord               54.48
          26.02    54.48 
    2. Tom Vangeneugden               83  OZV                 55.20
          27.57    55.20 
    3. Hermie Minkels                 87  BZV                 55.79
          27.31    55.79 
    4. Tjark Blokzijl                 79  TZC-Vahalis         56.28
          26.73    56.28 
    5. Robbert Donk                   89  ZVH                 57.04
          27.67    57.04 
    6. Teun Groeneweg                 87  EZC                 57.94
          27.66    57.94 
    7. Lorenz Vermeersch              91  ZTB                 58.39
          27.95    58.39 
    8. Rolan vd Lugt                  90  ZVWestlandDij       58.66
          28.44    58.66 
    9. Haico Weijers                  88  Numansdorp          58.89
          28.26    58.89 
   10. Emile Manni                    90  Octopus             59.42
          28.38    59.42 
   11. Remco Evers                    89  Numansdorp          59.47
          28.76    59.47 
   12. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         59.54
          28.37    59.54 
   13. Emiel Huisken                  85  Maarkel             59.67
          27.71    59.67 
   14. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg        59.92
          28.75    59.92 
   15. Roy Goossens                   90  OZV                 59.95
          29.77    59.95 
   16. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:00.34
          29.93  1:00.34 
   17. Richard Huisken                85  Maarkel           1:00.47
          28.06  1:00.47 
   18. Floris Manni                   88  Octopus           1:00.94
          29.90  1:00.94 
   19. Tim v / d Meer                 91  Alkemade          1:01.19
          29.19  1:01.19 
   20. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:01.25
          29.50  1:01.25 
   21. Marciano Millenaar             91  TZC-Vahalis       1:01.37
          29.54  1:01.37 
   22. Niels Andelhofs                91  OZV               1:01.39
          29.49  1:01.39 
   23. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib         1:01.76
          29.79  1:01.76 
   24. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:01.77
          29.54  1:01.77 
   25. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:02.25
          28.60  1:02.25 
   26. Paul Weijers                   86  Numansdorp        1:02.45
          29.94  1:02.45 
   27. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      1:03.18
          30.09  1:03.18 
   28. Michiel Tramper                89  Numansdorp        1:03.47
          30.40  1:03.47 
   29. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         1:03.90
          30.19  1:03.90 
   30. Bram Piederiet                 90  Numansdorp        1:04.51
          30.12  1:04.51 
   31. Robin Rood                     91  DorestadDolphi    1:04.56
          31.25  1:04.56 
   32. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros        1:04.96
          30.70  1:04.96 
   33. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        1:05.88
          30.53  1:05.88 
   34. Phil Jilleba                   85  DeZeehond'73      1:06.25
          31.34  1:06.25 
   35. Niels Polman                   89  DorestadDolphi    1:06.34
          31.87  1:06.34 
   36. Bob van Egmond                 87  Alkemade          1:06.44
          32.04  1:06.44 
   37. Rodney Cobussen                88  DeWaalstroom      1:06.86
          31.87  1:06.86 
   38. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw     1:07.92
          31.97  1:07.92 
   39. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    1:10.33
          32.82  1:10.33 
   40. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73      1:12.12
          34.52  1:12.12 
   41. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         1:12.17
          34.87  1:12.17 
   42. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC      1:12.25
          34.90  1:12.25 
   43. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     1:12.43
          34.86  1:12.43 
   44. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker    1:14.17
          34.22  1:14.17 
   45. Henk van Zetten                67  Octopus           1:16.96
          36.61  1:16.96 
   46. Edwin van Velzen         M     73  DeZeehond'73      1:18.83
          38.81  1:18.83 
   47. Gerard Pot                     58  DorestadDolphi    1:19.46
          34.95  1:19.46 
   48. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73      1:27.58
          43.45  1:27.58 
   49. Henrie Renshoff                65  Octopus           1:30.46
          40.33  1:30.46 
   50. Roy van Elk                    90  Aquarijn          1:44.05
          47.92  1:44.05 



Nr. 46   100m vrije slag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen         57.55
          27.88    57.55 
    2. Emmanuel Vanluchene            92  ZTB                 57.84
          28.07    57.84 
    3. Tom Meijlaers                  92  OZV                 59.30
          28.83    59.30 
    4. Jef Stalmans                   92  OZV               1:00.90
          29.05  1:00.90 
    5. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg      1:01.00
          28.71  1:01.00 
    6. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:01.48
          29.20  1:01.48 
    7. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         1:01.76
          29.41  1:01.76 
    8. Boris Galjart                  92  Vlaardingen       1:02.04
          30.50  1:02.04 
    9. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen       1:02.40
          29.87  1:02.40 
   10. Roald Blok                     93  Octopus           1:02.90
          29.81  1:02.90 
   11. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       1:03.48
          31.69  1:03.48 
   12. Yaniv Davidson                 92  TZC-Vahalis       1:05.09
          31.99  1:05.09 
   13. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker    1:05.33
          31.49  1:05.33 
   14. Robert Meengs                  93  Maarkel           1:05.39
          30.14  1:05.39 
   15. Vincent Vermeersch             93  ZTB               1:06.44
          32.47  1:06.44 
   16. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73      1:06.62
          32.29  1:06.62 
   17. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      1:07.22
          32.05  1:07.22 
   18. Brecht Reynders                93  OZV               1:07.48
          33.08  1:07.48 
   19. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel           1:09.66
          33.09  1:09.66 
   20. Quentin Buiteman               92  ZVH               1:10.27
          34.70  1:10.27 
   21. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73      1:11.55
          33.75  1:11.55 
   22. Ramon Westhof                  93  Octopus           1:11.64
          34.60  1:11.64 
   23. Stefan Engels                  92  Zegenwerp         1:13.55
          36.48  1:13.55 
   24. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade          1:14.26
          34.57  1:14.26 
   25. Koen Bouma                     93  Vlaardingen       1:14.52
          35.52  1:14.52 
   26. Rudy Stoel                     92  Octopus           1:15.99
          36.35  1:15.99 
   27. Nick van der Meer              92  DeAlbatros        1:17.48
          36.21  1:17.48 
   28. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi    1:20.44
          35.68  1:20.44 
   29. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom      1:21.43
          37.76  1:21.43 
   30. Jeroen Coelingh                93  BZV               1:23.95
          38.07  1:23.95 
   31. Pascal Chaigneau               92  DeAlbatros        1:26.11
          40.04  1:26.11 
   32. Rob Stolk                      92  Numansdorp        1:27.76
          41.72  1:27.76 
   33. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi    1:38.74
          45.66  1:38.74 



Nr. 46   100m vrije slag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC                 59.95
          28.97    59.95 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:00.25
          29.44  1:00.25 
    3. Giel Stalmans                  95  OZV               1:04.60
          31.28  1:04.60 
    4. Bjorn Umans                    94  OZV               1:06.91
          32.27  1:06.91 
    5. Christian Renshoff             94  Octopus           1:08.01
          32.12  1:08.01 
    6. Michiel Sevens                 95  OZV               1:08.04
          32.64  1:08.04 
    7. Alexander Tack                 94  ZTB               1:08.92
          32.29  1:08.92 
    8. Jeffry van Zetten              95  Octopus           1:09.98
          34.81  1:09.98 
    9. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:10.19
          33.06  1:10.19 
   10. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:10.33
          34.22  1:10.33 
   11. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73      1:10.79
          33.02  1:10.79 
   12. Jory Willemsen                 95  Octopus           1:11.20
          34.38  1:11.20 
   13. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       1:11.61
          34.37  1:11.61 
   14. Kevin Meuwissen                95  Patrick           1:11.75
          34.60  1:11.75 
   15. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         1:12.45
          34.73  1:12.45 
   16. Lars v.d. Voorden              94  Vlaardingen       1:12.67
          35.16  1:12.67 
   17. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73      1:12.68
          34.47  1:12.68 
   18. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        1:13.69
          35.08  1:13.69 
   19. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     1:14.38
          35.95  1:14.38 
   20. Sjors Boverhoff                95  Octopus           1:15.25
          36.73  1:15.25 
   21. Youri Appeljan                 95  Numansdorp        1:15.30
          36.22  1:15.30 
   22. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis       1:16.73
          35.45  1:16.73 
   23. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        1:18.12
          35.67  1:18.12 
   24. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis       1:19.26
          38.71  1:19.26 
   25. Nick Out                       94  DeZeehond'73      1:24.33
          39.35  1:24.33 
   26. Victor Westhof                 95  Octopus           1:24.45
          41.40  1:24.45 
   27. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker    1:24.64
          38.73  1:24.64 
   28. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen       1:28.38
          40.58  1:28.38 
   29. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     1:29.45
          41.10  1:29.45 
   30. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis       1:29.94
          41.47  1:29.94 
   31. Lars Defever                   95  LIZV              1:30.01
          42.08  1:30.01 
   32. Ralf Höppener                  94  Octopus           1:30.99
          43.68  1:30.99 
   33. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73      1:31.95
          43.59  1:31.95 
   34. Johan Hegener                  95  DeHoutrib         1:59.46
          49.58  1:59.46 



TOP
Nr. 47   100m vrije slag Dames                                         1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG     1:26.58
          41.86  1:26.58 
    2. Silke Voets                    98  LIZV              1:27.68
          41.22  1:27.68 
    3. Tess Tjokrodikromo             98  DeHoutrib         1:27.76
          41.63  1:27.76 
    4. Elize Bouman                   98  Numansdorp        1:28.22
          41.18  1:28.22 
    5. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73      1:33.81
          42.83  1:33.81 
    6. Sterre Mooiweer                98  Maarkel           1:34.23
          45.28  1:34.23 
    7. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:34.71
          45.89  1:34.71 
    8. Carmen ter Weele               98  Octopus           1:36.89
          44.49  1:36.89 
    9. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben         1:43.39
          48.83  1:43.39 
   10. Bo van Aalst                   98  Arethusa          1:43.54
          46.95  1:43.54 
   11. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist     1:45.02
          48.29  1:45.02 
   12. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73      1:48.79
          50.23  1:48.79 
   13. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC         1:53.61
          51.37  1:53.61 
   14. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp         1:54.09
          54.41  1:54.09 
   15. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade          1:58.19
          52.90  1:58.19 
   16. Anne van de Loo                98  Arethusa          1:58.57
          52.78  1:58.57 
   17. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     1:59.07
          55.26  1:59.07 
   18. Tess Heemskerk                 98  Alkemade          1:59.24
          54.26  1:59.24 
   19. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        2:07.75
          55.95  2:07.75 
   20. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      2:29.60
        1:09.03  2:29.60 
   21. Lisanne van Ringelesteijn      99  DeZeehond'73      2:30.46
        1:08.92  2:30.46 
   22. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     2:32.11
        1:04.52  2:32.11 



TOP
Nr. 48   100m vrije slag Dames                                         1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. May Geelen                     96  OZV               1:14.34
          36.85  1:14.34 
    2. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73      1:15.38
          35.51  1:15.38 
    3. Nathalie Doumen                96  OZV               1:15.96
          37.03  1:15.96 
    4. Ruth Vanderheyden              96  OZV               1:16.14
          36.13  1:16.14 
    5. Sharon Julius                  96  Octopus           1:16.81
          37.28  1:16.81 
    6. Amber Bijl                     96  DeHoutrib         1:17.85
          36.94  1:17.85 
    7. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis       1:18.79
          37.44  1:18.79 
    8. Robin Hilgerdenaar             96  WVDB              1:21.12
          38.35  1:21.12 
    9. Asmara Bello                   96  Vlaardingen       1:21.27
          38.78  1:21.27 
   10. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib         1:21.47
          40.34  1:21.47 
   11. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom      1:21.65
          39.44  1:21.65 
   12. Claudia Schreurs               96  Maarkel           1:21.77
          38.79  1:21.77 
   13. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     1:22.26
          39.10  1:22.26 
   14. Karla Westenberg               96  EZC               1:23.70
          38.02  1:23.70 
   15. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib         1:24.32
          39.46  1:24.32 
   16. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:24.68
          39.67  1:24.68 
   17. Marijke van de Beek            96  Octopus           1:25.59
          40.36  1:25.59 
   18. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp         1:27.75
          40.59  1:27.75 
   19. Denise van Zetten              96  Octopus           1:27.81
          43.57  1:27.81 
   20. Dorien Reynders                96  OZV               1:28.92
          42.56  1:28.92 
   21. Esther Gerritzen               96  DeHoutrib         1:29.00
          41.66  1:29.00 
   22. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:30.10
          42.30  1:30.10 
   23. Katrien Huysmans               96  OZV               1:30.81
          42.29  1:30.81 
   24. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73      1:32.52
          42.22  1:32.52 
   25. Zoë Hellings                   96  Neptunus'58       1:32.60
          42.72  1:32.60 
   26. Jana Vandersanden              97  OZV               1:33.94
          46.04  1:33.94 
   27. Marlies Wilkens                97  Arethusa          1:34.10
          45.35  1:34.10 
   28. Charlotte Van Hertem           97  OZV               1:34.47
          44.19  1:34.47 
   29. Vivian Renshoff                96  Octopus           1:36.11
          44.07  1:36.11 
   30. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker    1:36.68
          44.11  1:36.68 
   31. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp         1:36.82
          46.04  1:36.82 
   32. Senna Pols                     97  DeZeehond'73      1:37.10
          44.56  1:37.10 
   33. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp        1:37.92
          46.53  1:37.92 
   34. Tessa van Dijk                 96  DeHoutrib         1:38.71
          44.16  1:38.71 
   35. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73      1:38.89
          48.16  1:38.89 
   36. Lian Beenhakker                96  Alkemade          1:39.40
          49.52  1:39.40 
   37. Manon Lith, Van                96  WVDB              1:39.49
          45.12  1:39.49 
   38. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw     1:39.61
          47.31  1:39.61 
   39. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi    1:39.68
          46.77  1:39.68 
   40. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi    1:39.99
          46.36  1:39.99 
   41. Sanne Mylle                    97  DeZilvermeeuw     1:40.05
          47.93  1:40.05 
   42. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73      1:40.71
          49.37  1:40.71 
   43. Saskia Bijl                    97  Numansdorp        1:43.06
          47.53  1:43.06 
   44. Rachel Seesink                 96  Numansdorp        1:43.26
          47.32  1:43.26 
   45. Lois vd Meer                   96  Alkemade          1:45.01
          46.72  1:45.01 
   46. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC         1:48.30
          48.54  1:48.30 
   47. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     1:50.43
          52.06  1:50.43 
   48. Lobke van Osch                 97  Arethusa          1:51.63
          49.40  1:51.63 
   49. Melinda Maassen                96  DeAlbatros        1:57.37
          54.58  1:57.37 
   50. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi    1:58.61
          53.10  1:58.61 
   51. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp        2:13.16
          58.22  2:13.16 



TOP
Nr. 49   50m schoolslag Heren                                          1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC                 48.13
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73        51.56
    3. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           52.22
    4. Simon Geelen                   98  OZV                 54.26
    5. Daaf vd Geest                  99  Alkemade          1:00.10
    6. Thomas Luchies                 98  DeBerkelduiker    1:01.99
    7. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     1:07.74
    8. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist     1:09.10
    9. Bryan Diekema                  99  Alkemade          1:20.04



TOP
Nr. 50   50m schoolslag Heren                                          1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC                 41.80
    2. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       43.58
    3. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker      44.54
    4. Robin Meuwissen                96  Patrick             47.83
    5. Casper Muselaers               96  Octopus             48.50
    6. Bobby Visser                   96  Zegenwerp           49.02
    7. Vincent van der Kraan          96  Vlaardingen         49.81
    8. Jort van der Geest             96  Alkemade            52.36
    9. Thom Hansen                    97  DeAlbatros          52.68
   10. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker      53.15
   11. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      53.35
   12. Axel Julius                    97  Octopus             54.44
   13. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist       55.43
   14. Jan-Yang Brummer               96  BZV                 56.09
   15. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi      56.32
   16. Thijs van Tol                  97  Alkemade            56.34
   17. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp          56.64
   18. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73      1:03.61
   19. Martijn Wissink                97  Maarkel           1:05.31
   20. Kenneth Luys                   97  OZV               1:05.32
   21. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73      1:05.62
   22. Juul Stalmans                  97  OZV               1:06.11
   23. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker    1:09.63
   24. Jorn Velda                     97  DeZeehond'73      1:31.03



TOP
Nr. 51   50m vlinderslag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nele Vanbuel                   85  OZV                 30.80
    2. Lien Meijlaers                 91  OZV                 31.07
    3. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           31.63
    4. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73        32.17
    5. Linda Schellekens              88  Neptunus'58         32.72
    6. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw       33.37
    7. Anouk Burger                   90  DeHoutrib           33.43
    8. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi      34.32
    9. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis         34.81
   10. Inge Meengs                    91  Maarkel             34.84
   11. Laura van Hassel               83  BZV                 35.18
   12. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp          35.29
   13. Rosalinde Tramper              86  Numansdorp          35.30
       Lieselot Vanhevel              90  ZTB                 35.30
   15. Annamarie Piederiet            87  Numansdorp          36.56
   16. Veerle Ruinemans               87  Maarkel             36.82
   17. Patricia Becks                 87  WVDB                37.14
   18. Monique Polman     M           63  DorestadDolphi      37.67
   19. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp          38.08
   20. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73        38.27
   21. Alja Huibers                   91  DeWaalstroom        38.54
   22. Annemijn van Grinsven          88  BZV                 38.88
   23. Mariska Stuurstraat            91  Njord               38.89
   24. Marit ten Kampe                91  Maarkel             38.99
   25. Lonneke Peter                  91  OZV                 39.07
   26. Miranda Buiteman               90  ZVH                 39.72
   27. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw       39.98
   28. Ingrid van Slooten             89  Octopus             40.89
   29. Annebeth van Ark               88  Octopus             41.38
   30. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73        41.91
   31. Janine Kooij                   91  Alkemade            46.58
   32. Janneke van Velzen             91  Alkemade            47.35
   33. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp          48.18
   34. Chastity Perdon                90  Maarkel             49.63
   35. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker      50.95
   36. Francis Egbers                 88  DeAlbatros          54.47



Nr. 51   50m vlinderslag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval     31.51
    2. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           31.57
    3. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers      31.92
    4. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     32.88
    5. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen         33.01
    6. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg        33.03
    7. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC           33.96
    8. Rebecca Evers                  92  Numansdorp          34.16
    9. Ellen Jansen                   92  Maarkel             34.30
   10. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist       34.66
   11. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           35.44
   12. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp          35.58
   13. Kristel Huiskamp               92  Octopus             36.13
   14. Laura Donk                     93  ZVH                 36.34
   15. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel             36.91
   16. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist       37.03
   17. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           37.42
   18. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       37.67
   19. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom        38.03
   20. Elke Schellekens               93  Neptunus'58         38.11
   21. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg        38.14
   22. Tara van Bottenburg            93  Octopus             38.64
   23. Maaike Boschman                92  Octopus             39.28
   24. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis         39.88
   25. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp           40.25
   26. Tessa Visser                   93  Zegenwerp           42.86
   27. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi      43.06
   28. Lisa Smits                     93  Neptunus'58         43.13
   29. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen         43.89
   30. Kiara Linger                   93  DeHoutrib           46.49
   31. Mariska de Witt                93  EurodeKZC           46.77
   32. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom        47.20
   33. Barbara van Loon               92  DeZilvermeeuw       50.61



Nr. 51   50m vlinderslag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             31.35
    2. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     32.99
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           33.03
    4. Estrella Wierikx               94  Numansdorp          34.23
    5. Dashney Verweij                94  BZV                 35.08
    6. Nelly Velthuijs                94  Njord               35.33
    7. Kim Knopers                    94  Maarkel             35.79
    8. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV                 37.02
    9. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58         37.24
   10. Michelle Franssen              94  OZV                 38.71
   11. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib           38.75
   12. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker      39.00
   13. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist       39.82
   14. Astrid Dunweg                  95  Vlaardingen         40.14
   15. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval     40.17
   16. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker      40.18
   17. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist       40.29
   18. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis         40.75
   19. Cindy Reijnders                94  OZV                 40.94
   20. Jill Seventer                  95  DeDevel             41.21
   21. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi      41.95
   22. Laura over de Vest             95  Vlaardingen         42.06
   23. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen         42.20
   24. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73        42.82
   25. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw       43.25
   26. Soraya van Veen                95  EZC                 43.44
   27. Ilse de Heus                   95  TZC-Vahalis         43.95
   28. Rielle Heemskerk               95  Alkemade            44.09
   29. Simone Waanders                95  Octopus             44.36
   30. Claudia Bijl                   94  Numansdorp          44.65
   31. Anouk Bosma                    94  DeHoutrib           44.96
   32. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis         46.30
   33. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen         46.42
   34. Leonora Arets                  95  EurodeKZC           46.68
   35. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel             47.44
   36. Nathalie Venema                95  Numansdorp          49.03
   37. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist       49.10
   38. Loraine Seliger                95  EZC                 50.65
   39. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73        51.39
   40. Renée van den Berg             95  DeAlbatros          51.71
   41. Daniela Riitano                95  WVDB                55.38
   42. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73        56.93
   43. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros          57.40
   44. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73        57.53
  dis. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros          51.14
  dis. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn            58.01
  dis. Jennifer Rijnberg              95  DorestadDolphi    1:07.73



TOP
Nr. 52   50m rugslag Heren                                         1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie Minkels                 87  BZV                 28.70
    2. Albert van Piekeren            84  Octopus             30.78
    3. Floris Manni                   88  Octopus             31.40
    4. Richard Huisken                85  Maarkel             31.67
    5. Emiel Huisken                  85  Maarkel             31.74
    6. Michiel Tramper                89  Numansdorp          32.36
    7. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib           32.44
    8. Tim v / d Meer                 91  Alkemade            32.45
    9. Paul Weijers                   86  Numansdorp          32.59
   10. Remco Evers                    89  Numansdorp          32.82
   11. Han Nijland         M          63  DeBerkelduiker      33.08
   12. Robbert Donk                   89  ZVH                 33.32
   13. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom        34.05
   14. Thomas van Ast                 90  Alkemade            35.27
   15. Frank van der Loo              90  Aquarijn            35.76
   16. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       36.61
   17. Justin Rijnberg                91  DorestadDolphi      37.65
   18. Phil Jilleba                   85  DeZeehond'73        38.30
   19. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker      38.43
   20. Ashwin Julius      M           73  Octopus             39.48
   21. Robin Rood                     91  DorestadDolphi      39.91
   22. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73        42.21
   23. Alexander Diekema              91  Alkemade            42.28
   24. Ard van Bottenburg   M         67  Octopus             42.31
   25. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist       44.13
   26. Henk van Zetten                67  Octopus             46.26
   27. Gerard Pot                     58  DorestadDolphi      48.66
   28. Edwin van Velzen         M     73  DeZeehond'73        49.60
   29. Bert Gelmers                   61  Octopus             52.19
   30. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73        53.00
   31. Roy van Elk                    90  Aquarijn            56.30



Nr. 52   50m rugslag Heren                                             1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen         31.04
    2. Jef Stalmans                   92  OZV                 33.12
    3. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73        34.61
    4. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      35.90
    5. Robert Meengs                  93  Maarkel             36.18
    6. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom        37.24
    7. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi      38.57
    8. Stefan Engels                  92  Zegenwerp           39.02
    9. Ramon Westhof                  93  Octopus             39.96
   10. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73        41.58
   11. Jeroen Coelingh                93  BZV                 42.60
   12. Rudy Stoel                     92  Octopus             42.75
   13. Nick van der Meer              92  DeAlbatros          43.48
   14. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel             43.57
   15. Pascal Chaigneau               92  DeAlbatros          44.19
   16. Rob Stolk                      92  Numansdorp          45.47
   17. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi      50.06



Nr. 52   50m rugslag Heren                                             1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           33.08
    2. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           37.36
    3. Nick Out                       94  DeZeehond'73        37.90
    4. Joep van Grunsven              95  Arethusa            38.37
    5. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73        39.35
    6. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73        39.76
    7. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist       40.30
    8. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           40.92
    9. Youri Appeljan                 95  Numansdorp          42.03
   10. Sjors Boverhoff                95  Octopus             42.17
   11. Lars v.d. Voorden              94  Vlaardingen         42.92
   12. Marco Hoogenraad               95  BZV                 43.32
   13. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73        45.41
   14. Daan Nijland                   95  DeBerkelduiker      45.53
   15. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker      45.54
   16. Victor Westhof                 95  Octopus             46.54
   17. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen         47.28
   18. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist       47.45
   19. Ralf Höppener                  94  Octopus             48.22
   20. Johan Hegener                  95  DeHoutrib         1:02.90



TOP
Nr. 53   200m rugslag Dames                                        1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Swennen                   90  OZV               2:34.45
          36.16  1:15.50  1:56.16  2:34.45 
    2. Nadya Putter                   83  Vlaardingen       2:44.01
          39.37  1:21.26  2:03.32  2:44.01 
    3. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73      2:56.38
          42.39  1:27.27  2:13.30  2:56.38 
    4. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        2:58.01
          42.70  1:28.81  2:14.38  2:58.01 
    5. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        2:58.34
          42.64  1:29.19  2:16.23  2:58.34 
    6. Anita Engels                   90  Zegenwerp         2:59.28
          42.82  1:28.41  2:15.03  2:59.28 
    7. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi    3:02.17
          43.71  1:30.08  2:17.56  3:02.17 
    8. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       3:07.09
          43.13  1:30.02  2:18.81  3:07.09 
    9. Femke Otter                    89  DorestadDolphi    3:10.62
          43.79  1:32.53  2:22.25  3:10.62 



Nr. 53   200m rugslag Dames                                            1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   2:33.07
          36.71  1:15.46  1:54.84  2:33.07 
    2. Lore Stalmans                  93  OZV               2:44.29
          39.05  1:20.92  2:02.60  2:44.29 
    3. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:44.32
          38.50  1:20.91  2:04.22  2:44.32 
    4. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         2:48.56
          40.93  1:24.89  2:08.11  2:48.56 
    5. Sarah Drenth                   93  TZC-Vahalis       2:58.04
          42.51  1:28.20  2:14.85  2:58.04 
    6. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         2:59.67
          43.00  1:29.23  2:15.49  2:59.67 
    7. Carlette Blok                  92  Numansdorp        3:01.77
          42.01  1:28.37  2:15.40  3:01.77 
    8. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros        3:10.98
          46.69  1:36.47  2:27.71  3:10.98 
    9. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         3:18.64
          48.84  1:39.39  2:32.18  3:18.64 



Nr. 53   200m rugslag Dames                                            1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus           2:43.75
          38.19  1:20.42  2:03.64  2:43.75 
    2. Annemarie Worst                95  Octopus           2:45.42
          38.88  1:21.13  2:04.34  2:45.42 
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:47.63
          40.64  1:24.43  2:07.10  2:47.63 
    4. Celine Janssenswillen          95  OZV               2:52.86
          41.61  1:25.43  2:09.98  2:52.86 
    5. Chantal Lokhorst               94  Octopus           3:09.03
          45.67  1:32.92  2:22.16  3:09.03 
    6. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         3:10.43
          47.78  1:37.06  2:25.53  3:10.43 
    7. Marije van der Windt           95  Vlaardingen       3:10.91
          45.61  1:34.76  2:26.17  3:10.91 
    8. Dorette Vruwink                94  Maarkel           3:11.01
          44.70  1:33.00  2:22.84  3:11.01 
    9. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    3:12.30
          46.40  1:36.68  2:26.67  3:12.30 
   10. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73      3:15.48
          46.50  1:38.36  2:29.88  3:15.48 
   11. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           3:16.95
          47.71  1:37.55  2:30.00  3:16.95 
   12. Romy Worst                     95  Octopus           3:17.67
          46.84  1:36.39  2:27.75  3:17.67 
   13. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       3:17.82
          47.13  1:39.60  2:31.92  3:17.82 
   14. Nathalie Venema                95  Numansdorp        3:20.49
          48.43  1:41.15  2:31.91  3:20.49 
   15. Fiona Meuffels                 95  Patrick           3:37.59
          54.30  1:50.80  2:46.50  3:37.59 
   16. Ike van Velzen                 95  Alkemade          3:38.04
          50.66  1:48.18  2:44.91  3:38.04 



TOP
Nr. 54   200m wisselslag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Vangeneugden               83  OZV               2:19.08
          30.70  1:09.55  1:49.46  2:19.08 
    2. Sven Decaestecker              85  ROSC              2:25.43
          30.92  1:09.46  1:51.36  2:25.43 
    3. Lorenz Vermeersch              91  ZTB               2:27.42
          30.80  1:08.12  1:54.14  2:27.42 
    4. Rolan vd Lugt                  90  ZVWestlandDij     2:28.24
          32.08  1:11.98  1:54.02  2:28.24 
    5. Robbert Donk                   89  ZVH               2:30.67
          31.55  1:12.68  1:57.89  2:30.67 
    6. Roy Goossens                   90  OZV               2:30.75
          33.45  1:16.04  1:59.23  2:30.75 
    7. Sander van Elburg              88  MZ&PC             2:30.97
          29.77  1:09.34  1:54.07  2:30.97 
    8. Tjark Blokzijl                 79  TZC-Vahalis       2:31.45
          30.40  1:11.09  1:57.52  2:31.45 
    9. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg      2:31.71
          30.50  1:11.48  1:57.26  2:31.71 
   10. Niels Andelhofs                91  OZV               2:33.74
          30.67  1:11.22  1:58.28  2:33.74 
   11. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   2:36.03
          32.11  1:11.45  1:59.11  2:36.03 
   12. Haico Weijers                  88  Numansdorp        2:36.07
          32.65  1:14.22  2:02.12  2:36.07 
   13. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       2:38.48
          31.97  1:14.60  2:02.78  2:38.48 
   14. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         2:40.76
          35.20  1:19.41  2:06.35  2:40.76 
   15. Bram Piederiet                 90  Numansdorp        2:41.76
          33.36  1:19.69  2:04.84  2:41.76 
   16. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros        2:42.33
          33.55  1:15.67  2:05.10  2:42.33 
   17. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        2:46.63
          35.76  1:19.93  2:08.48  2:46.63 
   18. Thomas van Ast                 90  Alkemade          2:47.84
          35.82  1:20.15  2:11.92  2:47.84 
   19. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    2:57.62
          38.10  1:24.08  2:16.51  2:57.62 



Nr. 54   200m wisselslag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Emmanuel Vanluchene            92  ZTB               2:26.03
          30.59  1:10.39  1:53.43  2:26.03 
    2. Tom Meijlaers                  92  OZV               2:29.56
          31.82  1:10.73  1:54.94  2:29.56 
    3. Victor Poot                    92  Vlaardingen       2:30.40
          33.58  1:13.36  1:59.70  2:30.40 
    4. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg      2:31.37
          31.89  1:13.04  1:56.11  2:31.37 
    5. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       2:35.97
          34.22  1:16.55  2:01.47  2:35.97 
    6. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen       2:36.78
          33.07  1:15.04  2:01.00  2:36.78 
    7. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       2:36.80
          33.42  1:14.43  2:02.52  2:36.80 
    8. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         2:36.81
          34.57  1:16.31  2:02.29  2:36.81 
    9. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:40.87
          35.57  1:17.55  2:04.29  2:40.87 
   10. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC      2:43.02
          34.24  1:19.08  2:05.88  2:43.02 
   11. Vincent Vermeersch             93  ZTB               2:48.39
          36.76  1:23.22  2:10.62  2:48.39 
   12. Ruud Scheepers                 92  Njord             2:52.84
          34.61  1:21.49  2:14.72  2:52.84 
   13. Brecht Reynders                93  OZV               2:54.21
          42.73  1:31.51  2:17.00  2:54.21 
   14. Quentin Buiteman               92  ZVH               2:58.00
          41.02  1:25.24  2:18.93  2:58.00 
   15. Jeroen Coelingh                93  BZV               3:17.29
          44.11  1:34.90  2:31.99  3:17.29 
   16. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom      3:26.56
          51.84  1:46.10  2:42.03  3:26.56 



Nr. 54   200m wisselslag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:24.43
          30.53  1:07.15  1:51.31  2:24.43 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:35.20
          31.88  1:11.99  1:58.49  2:35.20 
    3. Christian Renshoff             94  Octopus           2:39.89
          36.06  1:18.13  2:04.49  2:39.89 
    4. Bjorn Umans                    94  OZV               2:44.89
          37.46  1:20.72  2:08.17  2:44.89 
    5. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         2:47.39
          35.44  1:20.63  2:07.76  2:47.39 
    6. Giel Stalmans                  95  OZV               2:47.77
          33.68  1:16.82  2:10.31  2:47.77 
    7. Daan Viering                   94  DeWaalstroom      2:51.25
          39.20  1:21.96  2:10.79  2:51.25 
    8. Joep van Grunsven              95  Arethusa          2:53.23
          38.59  1:25.08  2:14.83  2:53.23 
    9. Michiel Sevens                 95  OZV               2:57.03
          38.53  1:25.70  2:17.62  2:57.03 
   10. Jeffry van Zetten              95  Octopus           3:01.16
          41.05  1:28.88  2:24.82  3:01.16 
   11. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        3:07.92
          41.16  1:28.88  2:26.03  3:07.92 
   12. Alexander Tack                 94  ZTB               3:07.96
          40.00  1:29.82  2:26.75  3:07.96 
   13. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis       3:14.96
          47.24  1:38.96  2:31.88  3:14.96 
   14. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis       3:19.26
          44.61  1:35.25  2:31.36  3:19.26 
   15. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis       3:31.98
          47.27  1:43.28  2:40.39  3:31.98 
   16. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker    3:36.16
          55.16  1:47.04  2:47.25  3:36.16 
  dis. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        3:18.53
          42.41  1:36.43  2:33.37  3:18.53 
  dis. Auke Koops                     95  DorestadDolphi    3:34.42
          52.42  1:47.84  2:49.46  3:34.42