Kring Speedo Finales 2007
Vlissingen, Netherlands,    09./10.06.2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Heren Min 3+4   Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6   Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 5 200m wisselslag Dames Min 5   Nr. 6 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 7 100m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 8 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Min 5   Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren Min 3+4   Nr. 12 50m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Min 6   Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 15 100m rugslag Heren Min 5   Nr. 16 100m rugslag Dames Min 5   
Nr. 17 100m vlinderslag Heren Min 6   Nr. 18 100m rugslag Heren Min 3+4   
Nr. 19 100m rugslag Dames Min 3+4   Nr. 20 50m vlinderslag Heren Min 5   
Nr. 21 50m vlinderslag Dames Min 5   Nr. 22 200m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 23 100m schoolslag Heren Min 3+4   Nr. 24 100m schoolslag Dames Min 3+4   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Min 5   Nr. 26 400m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 27 100m vrije slag Heren Min 6      


Nr. 1   100m wisselslag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:23.35  BjŲrn Scherbeijn 96  ZVS  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel      1:29.45
          41.60  1:29.45 
    2. Casper Zwier                   97  Onderdak          1:35.25
          46.63  1:35.25 
    3. Alex Breel                     97  DeStormvogel      1:39.88
          49.53  1:39.88 
    4. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom     1:40.80
          49.63  1:40.80 
    5. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom     1:50.38
          58.12  1:50.38 
    6. Niels van Geersaem             97  De†Bruinvis       1:53.17
          55.79  1:53.17 
    7. Jochem Neels                   98  Zeelandia         1:53.99
          54.15  1:53.99 
    8. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     1:54.37
          55.01  1:54.37 
    9. Arthur van Hoije               97  De†Honte          2:02.13
        1:00.93  2:02.13 
  dis. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel      1:48.95
          52.51  1:48.95 
  dis. DaniŽl Waterman                98  Scheldestroom     2:02.09
          56.66  2:02.09 
  dis. Ruben de Kraker                98  Scheldestroom     2:10.48
        1:06.31  2:10.48 
  dis. Wouter Ruissen                 98  Koewacht          2:31.37
        1:11.73  2:31.37 



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000   1:23.96  Shanyra Van Bambost 90  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel      1:30.47
          44.31  1:30.47 
    2. Manon Kloosterman              97  De†Bevelanders    1:34.26
          43.87  1:34.26 
    3. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:35.98
          45.53  1:35.98 
    4. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         1:36.05
          44.02  1:36.05 
    5. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel      1:37.55
          45.89  1:37.55 
    6. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak          1:39.56
          46.14  1:39.56 
    7. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde         1:40.89
          47.59  1:40.89 
    8. Cherida Dieleman               97  Koewacht          1:42.05
          47.40  1:42.05 
    9. Kabi Schouwenaar               97  De†Bevelanders    1:43.23
          49.57  1:43.23 
   10. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom     1:45.66
          49.00  1:45.66 
   11. Vera Poot                      97  De†Ganze          1:45.69
          51.28  1:45.69 
   12. Lise Vossen                    97  Onderdak          1:47.97
          55.43  1:47.97 
   13. Gevena Joval                   97  LuctoretEmerg     1:48.09
          54.87  1:48.09 
   14. Sabine Verweel                 98  Onderdak          1:49.24
          53.95  1:49.24 
   15. Romy Bonte                     98  Koewacht          1:50.90
          49.13  1:50.90 
   16. Nadine Koster                  97  Koewacht          1:54.94
          58.32  1:54.94 



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                                         Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005   1:20.79  Simon Edenburg 93  OND  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:33.75
          45.12  1:33.75 
    2. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          1:34.63
          44.87  1:34.63 
    3. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    1:34.98
          45.24  1:34.98 
    4. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       1:36.46
          47.08  1:36.46 
    5. Christian de Die               95  DeSchelde         1:38.42
          47.70  1:38.42 
    6. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:38.85
          46.84  1:38.85 
    7. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      1:41.45
          47.81  1:41.45 
    8. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      1:42.61
          49.16  1:42.61 
    9. Karsten van Assel              95  Koewacht          1:42.94
          49.11  1:42.94 
   10. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      1:44.81
          48.81  1:44.81 
   11. Bas Klompe                     95  DeStormvogel      1:45.47
          48.79  1:45.47 
   12. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom     1:45.82
          50.17  1:45.82 
   13. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     1:48.55
          52.46  1:48.55 
   14. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:51.04
          52.86  1:51.04 
   15. Wouter van Kerckhoven          95  De†Honte          1:51.38
          52.12  1:51.38 
   16. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     1:52.01
          53.51  1:52.01 



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2001   2:51.75  YaÔr Klazen 90  STV  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     2:46.89
          36.59  1:19.63  2:09.71  2:46.89 
    2. Pedro Mol                      96  DeStormvogel      2:57.22
          39.12  1:25.33  2:19.50  2:57.22 
    3. Levy Kort                      96  DeStormvogel      3:00.30
          43.37  1:27.98  2:21.38  3:00.30 
    4. Guimar van der Weele           96  DeStormvogel      3:15.67
          43.06  1:31.67  2:32.02  3:15.67 
    5. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          3:17.65
          48.45  1:36.07  2:35.13  3:17.65 
    6. Luka Jaksic                    96  DeSchelde         3:25.87
          45.25  1:43.02  2:38.89  3:25.87 
    7. Max Engelen                    96  Scheldestroom     3:35.36
          55.76  1:46.15  2:47.64  3:35.36 
    8. Jeroen Reijnhout               96  De†Bevelanders    3:45.78
          57.31  1:52.66  2:53.66  3:45.78 
  dis. Jean-Paul de Pooter            96  DeStormvogel      3:35.89
          49.89  1:42.79  2:48.82  3:35.89 



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   2:46.20  Manon Minneboo 93  STV  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          2:46.63
          37.64  1:19.22  2:10.65  2:46.63 
    2. Larissa Gelderland             96  Koewacht          3:00.07
          39.26  1:25.32  2:17.67  3:00.07 
    3. Charlotte Bral                 96  Koewacht          3:02.15
          41.36  1:27.86  2:21.16  3:02.15 
    4. Sophie Bonte                   96  Koewacht          3:02.74
          39.95  1:26.59  2:22.01  3:02.74 
    5. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     3:03.09
          39.54  1:24.94  2:19.21  3:03.09 
    6. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      3:03.12
          44.59  1:29.65  2:18.70  3:03.12 
    7. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      3:04.21
          39.61  1:24.65  2:20.87  3:04.21 
    8. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     3:08.11
          40.48  1:26.93  2:26.73  3:08.11 
    9. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel      3:09.87
          41.80  1:29.64  2:25.80  3:09.87 
   10. Eileen van Bunder              96  Koewacht          3:10.55
          44.40  1:33.99  2:28.83  3:10.55 
   11. Eva Oyevaar                    96  De†Ganze          3:14.23
          41.74  1:32.02  2:30.39  3:14.23 
   12. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         3:16.24
          47.29  1:35.65  2:30.91  3:16.24 
   13. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     3:21.10
          45.60  1:33.40  2:34.81  3:21.10 
   14. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         3:23.39
          48.37  1:40.35  2:37.38  3:23.39 
   15. Manon Terpstra                 96  Onderdak          3:24.99
          45.65  1:36.45  2:34.63  3:24.99 
   16. Rowena de Kok                  96  DeStormvogel      3:28.45
          50.99  1:43.61  2:38.94  3:28.45 



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 1999   1:14.80  Kevin De Jong 89  SCH  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel      1:17.29
          36.97  1:17.29 
    2. Casper Zwier                   97  Onderdak          1:19.24
          38.58  1:19.24 
    3. Alex Breel                     97  DeStormvogel      1:29.53
          42.48  1:29.53 
    4. Arco Nahon                     97  De†Bevelanders    1:32.80
          43.14  1:32.80 
    5. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom     1:35.35
          44.98  1:35.35 
    6. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel      1:35.92
          45.18  1:35.92 
    7. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom     1:37.16
          46.68  1:37.16 
    8. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     1:37.71
          44.13  1:37.71 
    9. Thom Allonsius                 97  DeSchelde         1:41.99
          46.96  1:41.99 
   10. Robbie van As                  97  LuctoretEmerg     1:42.19
          47.22  1:42.19 
   11. Bob Boer                       97  DeOttersAxel      1:42.79
          46.02  1:42.79 
   12. Arthur van Hoije               97  De†Honte          1:42.89
          46.84  1:42.89 
   13. Niels van Geersaem             97  De†Bruinvis       1:47.49
          49.70  1:47.49 
   14. Jochem Neels                   98  Zeelandia         1:49.23
          51.36  1:49.23 
   15. Lars Platjouw                  97  DeOttersAxel      1:52.85
          51.33  1:52.85 
   16. Arjen Hiel                     98  Koewacht          2:01.03
          55.51  2:01.03 



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:14.22  Manon Minneboo 93  STV  Oostburg
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel      1:22.46
          39.02  1:22.46 
    2. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak          1:24.74
          39.85  1:24.74 
    3. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak          1:25.52
          41.08  1:25.52 
    4. Manon Kloosterman              97  De†Bevelanders    1:25.80
          39.29  1:25.80 
    5. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel      1:29.03
          42.93  1:29.03 
    6. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:30.61
          42.15  1:30.61 
    7. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         1:31.79
          41.75  1:31.79 
    8. Cherida Dieleman               97  Koewacht          1:32.48
          43.36  1:32.48 
    9. Sabine Verweel                 98  Onderdak          1:32.55
          43.16  1:32.55 
   10. Gevena Joval                   97  LuctoretEmerg     1:34.70
          44.46  1:34.70 
   11. Kabi Schouwenaar               97  De†Bevelanders    1:35.14
          45.70  1:35.14 
   12. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde         1:38.17
          46.30  1:38.17 
   13. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom     1:39.85
          46.50  1:39.85 
   14. Maja Sevic                     97  DeSchelde         1:40.32
          45.99  1:40.32 
   15. Romy Bonte                     98  Koewacht          1:46.46
          48.73  1:46.46 
   16. Vera Poot                      97  De†Ganze          1:53.39
          50.84  1:53.39 



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                                            Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000   1:15.24  Kevin Hondsmerk 88  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Christian de Die               95  DeSchelde         1:21.23
          40.36  1:21.23 
    2. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:21.59
          40.09  1:21.59 
    3. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    1:21.91
          40.11  1:21.91 
    4. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       1:26.69
          43.21  1:26.69 
    5. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:29.63
          44.81  1:29.63 
    6. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      1:30.63
          44.21  1:30.63 
    7. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     1:31.67
          45.36  1:31.67 
    8. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      1:32.43
          44.90  1:32.43 
    9. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          1:33.03
          45.23  1:33.03 
   10. Daniel Mehlbaum                95  De†Ganze          1:33.80
          44.80  1:33.80 
   11. William de Jonge               95  Scheldestroom     1:36.82
          48.44  1:36.82 
   12. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      1:37.58
          48.56  1:37.58 
   13. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:41.81
          50.26  1:41.81 
   14. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     1:42.89
          50.95  1:42.89 
   15. Wouter van Kerckhoven          95  De†Honte          1:45.00
          50.29  1:45.00 
  dis. Bas Klompe                     95  DeStormvogel      1:39.59
          48.74  1:39.59 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:26.14  Simon Edenburg 93  OND  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     1:29.38
          44.57  1:29.38 
    2. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          1:36.13
          46.71  1:36.13 
    3. Pedro Mol                      96  DeStormvogel      1:36.70
          46.31  1:36.70 
    4. Levy Kort                      96  DeStormvogel      1:37.73
          46.21  1:37.73 
    5. Luka Jaksic                    96  DeSchelde         1:38.30
          46.83  1:38.30 
    6. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg     1:45.43
          48.41  1:45.43 
    7. Guimar van der Weele           96  DeStormvogel      1:50.14
          52.11  1:50.14 
    8. Jeroen Reijnhout               96  De†Bevelanders    1:51.50
          51.63  1:51.50 
    9. Max Engelen                    96  Scheldestroom     1:57.86
          55.40  1:57.86 
   10. Jean-Paul de Pooter            96  DeStormvogel      2:00.10
          58.73  2:00.10 



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2001   1:28.75  Shanyra Van Bambost 90  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          1:25.93
          40.55  1:25.93 
    2. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      1:27.01
          40.97  1:27.01 
    3. Larissa Gelderland             96  Koewacht          1:32.49
          43.61  1:32.49 
    4. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel      1:36.07
          44.64  1:36.07 
    5. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         1:37.09
          46.33  1:37.09 
    6. Charlotte Bral                 96  Koewacht          1:37.63
          47.62  1:37.63 
    7. Eileen van Bunder              96  Koewacht          1:37.97
          47.02  1:37.97 
    8. Sophie Bonte                   96  Koewacht          1:38.29
          47.25  1:38.29 
    9. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      1:38.37
          48.34  1:38.37 
   10. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     1:38.76
          46.66  1:38.76 
   11. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:41.45
          48.67  1:41.45 
   12. Rowena de Kok                  96  DeStormvogel      1:41.55
          48.78  1:41.55 
   13. Jamie van Driel                96  DeSchelde         1:42.22
          49.21  1:42.22 
   14. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     1:49.25
          52.64  1:49.25 
   15. Manon Terpstra                 96  Onderdak          1:49.90
          51.63  1:49.90 
  dis. Eva Oyevaar                    96  De†Ganze          1:43.77
          51.04  1:43.77 



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000     38.71  YaÔr Klazen 90  STV  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel        40.14
    2. Casper Zwier                   97  Onderdak            42.65
    3. Alex Breel                     97  DeStormvogel        53.78
    4. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel        54.92
    5. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom       58.67
    6. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom       59.13
    7. Arthur van Hoije               97  De†Honte          1:06.37
  dis. Ruben de Kraker                98  Scheldestroom     1:05.29



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2001     39.00  Jacqueline Boonman 91  BEV  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel        43.42
    2. Manon Kloosterman              97  De†Bevelanders      43.51
    3. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde           44.59
    4. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak            45.37
    5. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom       47.36
    6. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde           49.61
    7. Cherida Dieleman               97  Koewacht            50.60
    8. Romy Bonte                     98  Koewacht            51.67
    9. Lise Vossen                    97  Onderdak            51.93
   10. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak            53.14
   11. Stephanie Mieras               97  De†Bevelanders      53.40
   12. Manouschka de Block            97  De†Bruinvis         53.99
   13. Elvira de Nood                 97  De†Bevelanders      57.01
   14. Amy Verhallen                  97  De†Honte            58.93
  dis. Sabine Verweel                 98  Onderdak            52.69



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record                 Niet verzwommen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      5:29.54
          35.46  1:16.38  1:58.16  2:40.58  3:23.84  4:07.09  4:50.01  5:29.54 
    2. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    5:38.75
          36.28  1:17.31  1:59.63  2:42.65  3:26.50  4:10.94  4:55.53  5:38.75 
    3. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      5:51.69
          37.76  1:20.79  2:05.16  2:50.69  3:36.54  4:23.02  5:09.32  5:51.69 
    4. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       5:53.24
          36.90  1:19.57  2:04.76  2:51.59  3:38.56  4:24.96  5:10.53  5:53.24 
    5. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          5:58.24
          39.11  1:23.56  2:09.35  2:55.30  3:41.66  4:28.26  5:14.18  5:58.24 
    6. Tom van Gils                   95  Onderdak          6:09.81
          38.84  1:24.08  2:10.97  2:58.20  3:46.55  4:34.58  5:22.40  6:09.81 
    7. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      6:15.82
          38.13  1:24.60  2:13.73  3:02.82  3:52.00  4:41.02  5:30.19  6:15.82 
    8. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      6:16.27
          40.52  1:27.30  2:15.19  3:03.11  3:52.50  4:41.43  5:30.59  6:16.27 
    9. Wouter van Kerckhoven          95  De†Honte          6:36.11
          45.67  1:36.45  2:27.94  3:18.76  4:09.03  4:59.43  5:48.57  6:36.11 
   10. Karsten van Assel              95  Koewacht          6:41.91
          44.68  1:35.32  2:27.03  3:19.05  4:11.81  5:05.14  5:55.87  6:41.91 
   11. William de Jonge               95  Scheldestroom     6:43.26
          43.21  1:32.87  2:25.36  3:17.51  4:10.26  5:03.68  5:54.96  6:43.26 
   12. Bas Klompe                     95  DeStormvogel      6:45.10
          41.05  1:28.80  2:19.26  3:12.16  4:05.89  5:00.95  5:55.29  6:45.10 
   13. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     6:47.17
          45.26  1:35.27  2:26.56  3:20.62  4:14.08  5:07.60  6:00.75  6:47.17 
   14. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     6:51.13
          44.19  1:35.08  2:28.85  3:22.40  4:16.19  5:10.56  6:01.85  6:51.13 
   15. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom     7:02.10
          44.17  1:34.61  2:28.67  3:23.89  4:17.17  5:15.42  6:10.33  7:02.10 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2001   1:08.56  Shanyra Van Bambost 90  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          1:10.63
          33.43  1:10.63 
    2. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     1:13.46
          35.54  1:13.46 
    3. Sophie Bonte                   96  Koewacht          1:13.97
          34.97  1:13.97 
    4. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      1:16.50
          35.95  1:16.50 
    5. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     1:17.15
          35.31  1:17.15 
    6. Larissa Gelderland             96  Koewacht          1:18.57
          37.82  1:18.57 
    7. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      1:20.00
          37.52  1:20.00 
    8. Charlotte Bral                 96  Koewacht          1:20.62
          37.94  1:20.62 
    9. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel      1:21.68
          37.08  1:21.68 
   10. Eva Oyevaar                    96  De†Ganze          1:21.96
          39.77  1:21.96 
   11. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         1:22.41
          40.65  1:22.41 
   12. Eileen van Bunder              96  Koewacht          1:22.51
          40.31  1:22.51 
   13. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     1:22.56
          39.25  1:22.56 
   14. Laura Hermans                  96  Scheldestroom     1:26.04
          40.59  1:26.04 
   15. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:27.33
          41.72  1:27.33 
   16. Rowena de Kok                  96  DeStormvogel      1:28.42
          42.30  1:28.42 



TOP
Nr. 15   100m rugslag Heren                                           Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:18.71  Bas Van Houwelingen 92  SCH  Oostburg
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     1:18.52
          38.37  1:18.52 
    2. Pedro Mol                      96  DeStormvogel      1:23.57
          41.36  1:23.57 
    3. Levy Kort                      96  DeStormvogel      1:23.62
          41.14  1:23.62 
    4. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          1:30.06
          44.51  1:30.06 
    5. Jean-Paul de Pooter            96  DeStormvogel      1:35.47
          46.79  1:35.47 
    6. Max Engelen                    96  Scheldestroom     1:40.30
          48.29  1:40.30 
    7. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg     1:42.48
          48.96  1:42.48 
    8. Thomas de Vos                  96  DeSchelde         1:45.80
          51.75  1:45.80 
    9. Luka Jaksic                    96  DeSchelde         1:46.71
          48.46  1:46.71 
   10. Jeroen Reijnhout               96  De†Bevelanders    1:47.70
          51.90  1:47.70 
   11. Jordy Johann                   96  Zeelandia         2:01.21
          56.57  2:01.21 
   12. Lasse Roovers                  96  DeSchelde         2:06.63
        1:00.32  2:06.63 



TOP
Nr. 16   100m rugslag Dames                                           Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:16.90  Manon Minneboo 93  STV  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          1:20.73
          38.86  1:20.73 
    2. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     1:23.05
          40.36  1:23.05 
    3. Charlotte Bral                 96  Koewacht          1:24.84
          41.74  1:24.84 
    4. Sophie Bonte                   96  Koewacht          1:24.94
          40.50  1:24.94 
    5. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     1:25.24
          41.44  1:25.24 
    6. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      1:25.77
          40.55  1:25.77 
    7. Larissa Gelderland             96  Koewacht          1:25.96
          42.23  1:25.96 
    8. Eileen van Bunder              96  Koewacht          1:26.73
          42.12  1:26.73 
    9. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel      1:27.63
          40.74  1:27.63 
   10. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      1:28.33
          43.45  1:28.33 
   11. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         1:31.37
          44.08  1:31.37 
   12. Laura Hermans                  96  Scheldestroom     1:31.56
          44.58  1:31.56 
   13. Eva Oyevaar                    96  De†Ganze          1:31.70
          44.93  1:31.70 
   14. Jamie van Driel                96  DeSchelde         1:34.72
          46.56  1:34.72 
   15. Claudia Berndsen               96  Zeelandia         1:34.77
          46.09  1:34.77 
   16. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     1:34.94
          46.01  1:34.94 



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Heren                                       Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000   1:17.49  Kevin Hondsmerk 88  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    1:25.41
          39.90  1:25.41 
    2. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:27.03
          40.44  1:27.03 
    3. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      1:27.30
          39.72  1:27.30 
    4. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          1:27.86
          40.50  1:27.86 
    5. Siegert van Dieren             95  De†Bevelanders    1:28.68
          41.70  1:28.68 
    6. Christian de Die               95  DeSchelde         1:31.17
          41.89  1:31.17 
    7. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:35.00
          42.71  1:35.00 
    8. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      1:37.88
          45.06  1:37.88 
    9. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       1:41.99
          43.27  1:41.99 
   10. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     1:42.36
          45.30  1:42.36 
   11. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     1:47.31
          50.18  1:47.31 
   12. Wouter van Kerckhoven          95  De†Honte          1:51.37
          50.70  1:51.37 
  dis. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      1:38.81
          43.91  1:38.81 
  dis. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom     1:39.49
          43.07  1:39.49 
  dis. Karsten van Assel              95  Koewacht          1:53.41
          53.10  1:53.41 
  dis. Bas Goossen                    95  Koewacht          2:02.43
          54.68  2:02.43 



TOP
Nr. 18   100m rugslag Heren                                      Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:24.16  BjŲrn Scherbeijn 96  ZVS  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel      1:27.33
          42.51  1:27.33 
    2. Sander de Hamer                97  De†Ganze          1:34.43
          45.12  1:34.43 
    3. Alex Breel                     97  DeStormvogel      1:38.82
          47.45  1:38.82 
    4. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom     1:39.66
          49.40  1:39.66 
    5. Casper Zwier                   97  Onderdak          1:40.52
          50.33  1:40.52 
    6. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom     1:45.22
          53.77  1:45.22 
    7. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel      1:45.31
          51.05  1:45.31 
    8. Niels van Geersaem             97  De†Bruinvis       1:49.03
          52.19  1:49.03 
    9. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     1:50.80
          55.16  1:50.80 
   10. DaniŽl Waterman                98  Scheldestroom     1:56.54
          55.52  1:56.54 
   11. Arthur van Hoije               97  De†Honte          2:02.91
          58.69  2:02.91 
   12. Lars Platjouw                  97  DeOttersAxel      2:04.90
        1:01.30  2:04.90 
   13. Ruben de Kraker                98  Scheldestroom     2:05.08
        1:00.34  2:05.08 
   14. Arjen Hiel                     98  Koewacht          2:06.80
        1:00.02  2:06.80 
  dis. Bob Boer                       97  DeOttersAxel
          57.26 
  dis. Arco Nahon                     97  De†Bevelanders    1:45.60
          50.59  1:45.60 



TOP
Nr. 19   100m rugslag Dames                                      Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:21.57  Manon Minneboo 93  STV  Oostburg
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel      1:33.57
          45.03  1:33.57 
    2. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak          1:35.34
          47.86  1:35.34 
    3. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:39.32
          49.13  1:39.32 
    4. Cherida Dieleman               97  Koewacht          1:40.49
          47.17  1:40.49 
    5. Manon Kloosterman              97  De†Bevelanders    1:41.68
          48.62  1:41.68 
    6. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         1:43.74
          49.08  1:43.74 
    7. Romy Bonte                     98  Koewacht          1:45.45
          51.02  1:45.45 
    8. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak          1:45.62
          52.73  1:45.62 
    9. Lisa Davidse                   98  LuctoretEmerg     1:46.61
          51.16  1:46.61 
   10. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom     1:46.79
          51.13  1:46.79 
   11. Vera Poot                      97  De†Ganze          1:47.11
          50.30  1:47.11 
   12. Maja Sevic                     97  DeSchelde         1:48.54
          51.10  1:48.54 
   13. Manouschka de Block            97  De†Bruinvis       1:48.59
          50.30  1:48.59 
  dis. Kabi Schouwenaar               97  De†Bevelanders    1:46.98
          52.73  1:46.98 
  dis. Amy Verhallen                  97  De†Honte          1:49.24     *
          51.34  1:49.24 



TOP
Nr. 20   50m vlinderslag Heren                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000     35.52  Kevin De Jong 89  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom       34.06
    2. Pedro Mol                      96  DeStormvogel        36.63
    3. Levy Kort                      96  DeStormvogel        41.07
    4. Luka Jaksic                    96  DeSchelde           43.14
    5. Mariano Kamoen                 96  Koewacht            43.31
    6. Jean-Paul de Pooter            96  DeStormvogel        50.70
    7. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg       51.14
    8. Thomas de Vos                  96  DeSchelde           52.13
    9. Max Engelen                    96  Scheldestroom       52.58
   10. Jeroen Reijnhout               96  De†Bevelanders      56.33
   11. Jordy Johann                   96  Zeelandia           57.64
  dis. Lasse Roovers                  96  DeSchelde           59.39



TOP
Nr. 21   50m vlinderslag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003     35.53  Joy Tramper 92  ZEE  Oostburg
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak            36.13
    2. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel        37.10
    3. Larissa Gelderland             96  Koewacht            37.42
    4. Eva Oyevaar                    96  De†Ganze            38.15
    5. Sophie Bonte                   96  Koewacht            38.33
    6. Eline de Haard                 96  DeStormvogel        39.03
       Kelly Bergez                   96  Scheldestroom       39.03
    8. Charlotte Bral                 96  Koewacht            41.61
       Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg       41.61
   10. Eileen van Bunder              96  Koewacht            42.21
   11. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel        42.37
   12. Manon Terpstra                 96  Onderdak            42.80
   13. Claudia Berndsen               96  Zeelandia           45.01
   14. Jamie van Driel                96  DeSchelde           45.48
   15. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom       45.95
  dis. Romy de Bruijne                96  DeSchelde           43.91



TOP
Nr. 22   200m wisselslag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000   2:41.39  Kevin Hondsmerk 88  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      2:54.42
          40.63  1:22.56  2:14.18  2:54.42 
    2. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    2:59.37
          38.67  1:23.77  2:18.40  2:59.37 
    3. Christian de Die               95  DeSchelde         2:59.93
          42.15  1:24.82  2:19.15  2:59.93 
    4. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       3:06.26
          44.09  1:32.93  2:26.09  3:06.26 
    5. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          3:08.84
          41.98  1:30.08  2:25.54  3:08.84 
    6. Tom van Gils                   95  Onderdak          3:08.89
          43.76  1:32.47  2:25.22  3:08.89 
    7. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      3:09.81
          41.03  1:29.49  2:24.91  3:09.81 
    8. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      3:12.92
          43.12  1:33.34  2:28.70  3:12.92 
    9. Siegert van Dieren             95  De†Bevelanders    3:14.26
          43.86  1:33.50  2:28.45  3:14.26 
   10. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      3:17.73
          45.36  1:35.91  2:33.77  3:17.73 
   11. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     3:23.71
          48.95  1:38.04  2:38.83  3:23.71 
   12. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     3:25.08
          49.01  1:42.13  2:43.86  3:25.08 
   13. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom     3:25.96
          45.60  1:37.99  2:33.54  3:25.96 
   14. Bas Klompe                     95  DeStormvogel      3:30.53
          48.45  1:40.94  2:40.81  3:30.53 
   15. Wouter van Kerckhoven          95  De†Honte          3:30.61
          53.47  1:47.33  2:48.40  3:30.61 
  dis. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         3:31.53
          49.19  1:42.27  2:45.98  3:31.53 



TOP
Nr. 23   100m schoolslag Heren                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 1999   1:32.81  Kevin De Jong 89  SCH  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel      1:44.44
          50.76  1:44.44 
    2. Alex Breel                     97  DeStormvogel      1:47.53
          52.80  1:47.53 
    3. Casper Zwier                   97  Onderdak          1:49.28
          52.70  1:49.28 
    4. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom     1:49.46
          54.46  1:49.46 
    5. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom     1:54.14
          55.27  1:54.14 
    6. Sander de Hamer                97  De†Ganze          1:54.34     *
          54.99  1:54.34 
       Thom Allonsius                 97  DeSchelde         1:54.34
          54.56  1:54.34 
    8. Niels van Geersaem             97  De†Bruinvis       1:55.78
          55.29  1:55.78 
    9. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel      1:55.84
          56.04  1:55.84 
   10. Ruben de Kraker                98  Scheldestroom     1:56.32
          53.98  1:56.32 
   11. Jochem Neels                   98  Zeelandia         1:59.45
          56.95  1:59.45 
   12. DaniŽl Waterman                98  Scheldestroom     2:00.50
          57.76  2:00.50 
   13. Arco Nahon                     97  De†Bevelanders    2:01.71
          57.56  2:01.71 
   14. Arthur van Hoije               97  De†Honte          2:10.18
        1:01.63  2:10.18 
  dis. Arjen Hiel                     98  Koewacht          1:55.73
          53.63  1:55.73 
  dis. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     2:11.36
        1:01.09  2:11.36 



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2006   1:34.52  Tulany de Wilde 96  STV  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel      1:36.55
          45.80  1:36.55 
    2. Manon Kloosterman              97  De†Bevelanders    1:41.15
          47.59  1:41.15 
    3. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde         1:41.51
          49.14  1:41.51 
    4. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:43.68
          49.52  1:43.68 
    5. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel      1:45.74
          50.47  1:45.74 
    6. Lise Vossen                    97  Onderdak          1:45.85
          49.14  1:45.85 
    7. Maja Sevic                     97  DeSchelde         1:49.11
          53.35  1:49.11 
    8. Kabi Schouwenaar               97  De†Bevelanders    1:49.88
          53.39  1:49.88 
    9. Cherida Dieleman               97  Koewacht          1:51.92
          52.98  1:51.92 
   10. Nadine Koster                  97  Koewacht          1:52.26
          52.46  1:52.26 
   11. Gevena Joval                   97  LuctoretEmerg     1:52.43
          52.70  1:52.43 
   12. Manouschka de Block            97  De†Bruinvis       1:53.28
          52.21  1:53.28 
   13. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak          1:58.47
          58.96  1:58.47 
   14. Vera Poot                      97  De†Ganze          1:58.80
          56.25  1:58.80 
   15. Romy Bonte                     98  Koewacht          2:00.31
          55.99  2:00.31 
  dis. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         1:52.96
          53.15  1:52.96 



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2001   1:08.76  YaÔr Klazen 90  STV  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     1:09.11
          33.28  1:09.11 
    2. Pedro Mol                      96  DeStormvogel      1:10.47
          33.86  1:10.47 
    3. Levy Kort                      96  DeStormvogel      1:14.26
          35.13  1:14.26 
    4. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          1:22.49
          40.11  1:22.49 
    5. Luka Jaksic                    96  DeSchelde         1:25.21
          38.55  1:25.21 
    6. Max Engelen                    96  Scheldestroom     1:31.06
          43.25  1:31.06 
    7. Jeroen Reijnhout               96  De†Bevelanders    1:31.82
          43.58  1:31.82 
    8. Thomas de Vos                  96  DeSchelde         1:33.41
          43.80  1:33.41 
    9. Jean-Paul de Pooter            96  DeStormvogel      1:35.14
          43.07  1:35.14 
   10. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg     1:35.26
          44.59  1:35.26 
   11. Lasse Roovers                  96  DeSchelde         1:50.26
          51.24  1:50.26 
   12. Jordy Johann                   96  Zeelandia         1:52.99
          52.58  1:52.99 



TOP
Nr. 26   400m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record                 Niet verzwommen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          5:27.77
          35.21  1:15.80  1:56.61  2:39.11  3:22.13  4:04.41  4:46.48  5:27.77 
    2. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     5:31.47
          36.79  1:18.35  1:59.94  2:43.01  3:25.53  4:07.73  4:49.94  5:31.47 
    3. Larissa Gelderland             96  Koewacht          5:49.18
          39.20  1:23.65  2:08.44  2:53.41  3:38.87  4:23.61  5:08.26  5:49.18 
    4. Sophie Bonte                   96  Koewacht          5:57.18
          38.44  1:23.25  2:10.07  2:56.79  3:43.03  4:27.19  5:11.47  5:57.18 
    5. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     5:58.70
          36.81  1:22.26  2:09.17  2:56.10  3:42.94  4:29.24  5:15.30  5:58.70 
    6. Charlotte Bral                 96  Koewacht          6:01.99
          40.15  1:25.16  2:11.11  2:57.46  3:44.60  4:31.94  5:17.66  6:01.99 
    7. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      6:04.94
          39.76  1:24.67  2:11.58  2:58.72  3:46.01  4:33.35  5:20.02  6:04.94 
    8. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      6:12.09
          39.40  1:26.06  2:13.40  3:00.55  3:49.49  4:38.17  5:26.84  6:12.09 
    9. Eileen van Bunder              96  Koewacht          6:12.76
          42.21  1:30.01  2:19.56  3:08.37  3:56.68  4:43.25  5:30.56  6:12.76 
   10. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     6:27.94
          39.99  1:27.08  2:17.18  3:06.43  3:57.67  4:48.27  5:39.23  6:27.94 
   11. Savannah Leenheer              96  DeStormvogel      6:28.47
          40.61  1:29.05  2:19.22  3:09.86  4:00.70  4:52.53  5:43.77  6:28.47 
   12. Laura Hermans                  96  Scheldestroom     6:48.39
          42.41  1:32.52  2:24.44  3:16.57  4:09.22  5:03.34  5:57.14  6:48.39 
   13. Esmee de Kok                   96  De†Bevelanders    7:09.97
          46.22  1:40.62  2:36.29  3:33.60  4:30.20  5:26.33  6:20.74  7:09.97 
   14. Jamie van Driel                96  DeSchelde         7:13.51
          47.27  1:41.13  2:36.57  3:32.77  4:28.20  5:25.72  6:23.39  7:13.51 
   15. Claudia Berndsen               96  Zeelandia         7:23.25
          47.20  1:41.65  2:38.26  3:35.78  4:33.38  5:33.29  6:32.07  7:23.25 



TOP
Nr. 27   100m vrije slag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:04.90  Roderick van Doeselaar 92  ZCK  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Gevaert                  95  De†Bevelanders    1:10.35
          34.55  1:10.35 
    2. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:12.81
          35.07  1:12.81 
    3. Christian de Die               95  DeSchelde         1:15.24
          36.78  1:15.24 
    4. Diego De Meijer                95  De†Bruinvis       1:18.18
          37.36  1:18.18 
    5. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel      1:18.34
          37.74  1:18.34 
    6. Siegert van Dieren             95  De†Bevelanders    1:18.55
          36.93  1:18.55 
    7. Mees Leijnse                   95  DeStormvogel      1:18.61
          36.78  1:18.61 
    8. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          1:20.23
          39.00  1:20.23 
    9. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:20.61
          38.30  1:20.61 
   10. Ozzie Hoogesteger              95  DeStormvogel      1:22.97
          38.65  1:22.97 
   11. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     1:24.19
          40.59  1:24.19 
   12. Daniel Mehlbaum                95  De†Ganze          1:24.40
          39.17  1:24.40 
   13. Bas Klompe                     95  DeStormvogel      1:25.28
          39.46  1:25.28 
   14. William de Jonge               95  Scheldestroom     1:26.93
          41.07  1:26.93 
   15. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:27.16
          40.69  1:27.16 
   16. Yoshua Rijk                    95  Scheldestroom     1:28.18
          41.60  1:28.18