2007-06-02 Kringkampioenschappen BC-klasse - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.148, registered to Kring Gouwe Rijnstreek


Nr. 1  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 3  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 4  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en 6
Nr. 5  50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 6  50m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 7  50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 8  50m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 9  50m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 10  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 11  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 12  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 13  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 14  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 15  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en 6
Nr. 16  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 17  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 18  50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 19  50m schoolslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 20  50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 21  50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 22  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 23  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 24  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 25  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 26  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 5 en 6
Nr. 27  50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 28  50m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 29  50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 30  50m vrije slag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 31  50m schoolslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 32  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 33  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 34  50m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 35  50m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 36  50m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 37  50m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 5 en 6
Nr. 38  50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39  50m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 40  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41  50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 42  50m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 44  50m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 1
2-6-2007
50m rugslag  HerenJongens Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Erwin van Kooten98v. Uden De Gouw48.42
2.Wessel van Kooten97v. Uden De Gouw48.61
3.Bert Duivenvoorde97ZV Noordwijkerh49.17
4.Daniel van Vliet99De Columbiaan52.24
5.Giel van der Berg97De Zijl/LGB52.40
6.Kaj Heck98NZ&PC52.72
7.Tim de Jong97ZV Noordwijkerh52.87
8.Bob den Dulk98De Columbiaan53.32
9.Arthur Belt97Electrolux AZC53.58
10.Paul vd Wal97NZ&PC53.59
11.Kevin Slagmolen97v.Vliet Barracu54.77
12.Martijn Tamis97WIDEX GZC DONK58.64
13.Bryan Diekema99Alkemade1:02.05
14.Soufiane Belali97v.Vliet Barracu1:03.27
15.Thomas Wojcik98LZ 18861:03.29
dis.Bart Cok97v. Uden De Gouw46.62RC
dis.Miguel Møller97LZ 188651.78RC
ng.zaArjan Schrijer97De Zijl/LGB
ng.Stan Van Der Plas97Z&PC Katwijk
ng.Bas Sandifort97HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 2
2-6-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk44.32
2.Bojoura van Zoest97LZ 188647.43
3.Ruby Belfor99De Columbiaan47.67
4.Marsha van den Heuvel98WIDEX GZC DONK48.86
5.Janneke Radder97De Watervogels49.69
6.Wietske Voorham97De Columbiaan49.94
7.Anne Vergeer97WIDEX GZC DONK50.29
8.Chloe van Duyvenbode97LZ 188650.40
9.Simone Bunnik97HoogenboomTours50.72
10.Elise van Manen98De Columbiaan50.73
11.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB51.601
12.Nikki Langelaan97Electrolux AZC51.602
13.Beau vd Jagt97Alkemade52.56
14.Saskia de Mik97v. Uden De Gouw52.91
15.Stephanie Roskam97v. Uden De Gouw54.05
16.Julia Rietveld97Electrolux AZC54.50
17.Tess Heemskerk98Alkemade54.64
18.Sam Tas97v.Vliet Barracu55.72
19.Judith van der Heiden97Electrolux AZC56.14
20.Ylana van Amsterdam98Alkemade59.051
21.Esmée Rolloos98v.Vliet Barracu59.052
dis.Louse Foppen98De WatervogelsRE
ng.zaCharlot v d Zalm97De Zijl/LGB
ng.Susanne van der Zon97ZV Noordwijkerh


<< TOP >>
Nr. 3
2-6-2007
50m schoolslag  HerenJongens Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk45.611
2.Yannick van Kooten95v. Uden De Gouw45.612
3.Rick v.d. Stam95De Watervogels46.73
4.Jan-Willem de Klerk95NZ&PC47.37
5.Lukas Schouten96Electrolux AZC47.39
6.Mark Houtman95v. Uden De Gouw48.80
7.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB50.53
8.Brian Gelderblom95Electrolux AZC50.70
9.Marc van Rij95WIDEX GZC DONK50.92
10.Bas Langelaan95Electrolux AZC51.44
11.Paul van Grol96WIDEX GZC DONK51.46
12.Oscar Cramer Bornemann95De Columbiaan51.65
13.Gerjan Mientjes95ZV Sassenheim51.79
14.Robert Mohunlol95LZ 188651.93
15.Edward Groot95v.Vliet Barracu52.351
16.Niels vd Wal95NZ&PC52.352
17.Jordy Edelaar95ZV Noordwijkerh53.26
18.Jeff Duivenvoorden96ZV Noordwijkerh54.32
19.Mats den Dulk95De Columbiaan57.06
20.Jeroen Snel96WIDEX GZC DONK59.60
dis.Luuk Heck95NZ&PC48.61SA
dis.Martijn Vegt96De Zijl/LGB52.96SL


<< TOP >>
Nr. 4
2-6-2007
50m schoolslag  DamesMeisjes Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Debby van Egmond95ZV Noordwijkerh44.32
2.Manon de Vos95v. Uden De Gouw44.78
3.Margo v Gent95ZV Sassenheim45.99
4.Myrthe van Gestel95LZ 188646.28
5.Saskia Kommers95v.Vliet Barracu46.43
6.Giulia Rolloos95v.Vliet Barracu47.21
7.Moniek Heemskerk96LZ 188647.55
8.Merel Van Der Plas96Z&PC Katwijk47.57
9.Bodi Huisman95De Zijl/LGB48.32
10.Linda de Zeeuw96WIDEX GZC DONK48.78
11.Laura van der Knaap96De Watervogels48.84
12.Anne Zekveld95LZ 188649.35
13.Kyra de Lange95WIDEX GZC DONK50.00
14.Valery Visser95HoogenboomTours50.05
15.Lois vd Meer96Alkemade50.35
16.Amber Blaauw96Electrolux AZC52.52
17.Kaylee Mank95v.Vliet Barracu53.57
18.Emma Leltz96De Columbiaan53.90
19.Marieke van Rijn96De Watervogels56.25
ng.zaSacha Blackman96De Zijl/LGB
ng.zaMilou Hoogboom96v. Uden De Gouw
ng.Meggie van Alen95Electrolux AZC
ng.Laura de Zwaan96Electrolux AZC
ng.Tessa Warmenhoven95De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 5
2-6-2007
50m vrije slag  HerenJongens Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maikel Warmerdam93ZV Noordwijkerh28.59
2.Nick Duivenvoorden93ZV Noordwijkerh29.26
3.Martijn Hollaar93ZV Sassenheim29.46
4.Steve van Breukelen93De Watervogels29.86
5.Joeri de Mik93v. Uden De Gouw29.97
6.Bjorn Groot93De Zijl/LGB30.27
7.Rolf Boers93v. Uden De Gouw30.49
8.Joris Blokland93NZ&PC30.88
9.Jordi Penedo93De Zijl/LGB31.57
10.Kay de Kloet94Electrolux AZC31.981
11.Bjorn Hoogenboom93Alkemade31.982
12.Mike v.d. Beek94De Watervogels33.33
13.Sten Heck94LZ 188633.54
14.Marc Oostendorp93Electrolux AZC34.57
15.Mike van Veen94LZ 188635.111
16.Mark Slagmolen93v.Vliet Barracu35.112
17.Tim v Hoven93ZV Sassenheim35.491
18.Niek Oosthoek94De Columbiaan35.492
19.Wouter Speek94NZ&PC36.00
Dennis van der Bent94De Columbiaan36.00
21.James Acela94Alkemade40.22
22.Dylan Blaauw93Electrolux AZC40.53
23.Maarten Steekelenburg93v.Vliet Barracu41.38
ng.Steven Zwaan94Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 6
2-6-2007
50m vrije slag  DamesMeisjes Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nikki van der Hoorn93Electrolux AZC30.46
2.Simone de Boer93LZ 188630.81
3.Maaike de Leeuw94v. Uden De Gouw30.92
4.Anouk Aanhane93Z&PC Katwijk31.72
5.Sara Badawi93LZ 188631.80
6.Marloes Remmelzwaal93NZ&PC32.03
7.Anne Teeuwen93ZV Noordwijkerh32.10
8.Kris Siegers93WIDEX GZC DONK32.28
9.Yldau de Lange93WIDEX GZC DONK32.33
10.Marielle Henzen93De Columbiaan33.00
11.Dorien Tromm93De Zijl/LGB33.09
12.Tessa den Os93LZ 188633.37
13.Iris Kamminga93De Columbiaan33.57
14.Kristel van Egmond93ZV Noordwijkerh33.891
15.Tessa Werter94De Columbiaan33.892
16.Esther Radder93De Watervogels34.13
17.Kelsey Gielen94Electrolux AZC34.33
18.Melissa de Zeeuw93De Watervogels34.53
19.Amber Reijm94v.Vliet Barracu34.79
20.Lieselotte v Tol94ZV Sassenheim34.91
21.Jaman Au Tran93ZV Sassenheim34.95
22.Marieke Nederend93HoogenboomTours35.43
23.Renate van Leeuwen94NZ&PC35.49
24.Renate Oskam94WIDEX GZC DONK36.01
25.Daphne Schippers94v. Uden De Gouw36.97
26.Sanne Duivenvoorden94ZV Noordwijkerh37.40
27.Michelle Verbakel93De Watervogels37.73
ng.Marie Louise Klop93Electrolux AZC
ng.Laura Plug94Z&PC Katwijk
ng.Debbie Roodbol94HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 7
2-6-2007
50m rugslag  HerenJongens Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jeroen Matthijssen91Electrolux AZC30.99
2.Tim v / d Meer91Alkemade31.47
3.Jeroen van der Vlist91WIDEX GZC DONK32.26
4.Jaimy ten Dam91Electrolux AZC33.48
5.Elwin Kamminga91De Columbiaan34.241
6.Arne Harboe Sorensen91De Columbiaan34.242
7.Jos Beeuwkes92HoogenboomTours34.59
8.Bas Zierikzee92LZ 188635.45
9.Marc de Vos91v. Uden De Gouw35.87
10.Mark van den Hondel92WIDEX GZC DONK36.00
11.Koen de Leeuw92v. Uden De Gouw36.36
12.Owen Louwes91HoogenboomTours36.42
13.Tim Halvemaan92De Zijl/LGB36.52
14.Edgar van Oosten91v.Vliet Barracu37.45
15.Rick Heemskerk91ZV Sassenheim38.01
16.Michel Heschlé91De Watervogels38.26
17.Jeroen Lens92LZ 188638.28
18.Robin van Beusekom92v.Vliet Barracu40.37
19.Alexander Diekema91Alkemade42.18
20.Kevin Vermeulen92De Plas42.83
21.George Hambarian92De Zijl/LGB50.06
ng.Wouter Moggré91De Watervogels
ng.Sander ten Hoedt92LZ 1886
ng.Rein Krijgsman91Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 8
2-6-2007
50m rugslag  DamesDames Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kelly van Velzen91LZ 188635.18
2.Serena van der Spruit91De Columbiaan35.98
3.Ilona van der Knaap92De Watervogels36.681
4.Eline Schaft92De Zijl/LGB36.682
5.Donja Zandbergen91De Columbiaan37.15
6.Adelette Speek91NZ&PC38.08
7.Chahinaze Sahi91LZ 188638.93
8.Eva van Vliet92WIDEX GZC DONK39.18
9.Britt van 't Hart92Alkemade40.21
10.Romy Vooijs92Z&PC Katwijk41.23
11.Christel la Faille91Electrolux AZC41.45
12.Maaike Hofland92ZV Sassenheim43.05
13.Marilisa Warmenhoven92NZ&PC44.41
14.Tamara van Vliet91De Plas48.53
ng.Denise de Witte91v.Vliet Barracu
ng.Janneke van Velzen91Alkemade
ng.Mayke Stolwijk91v. Uden De Gouw
ng.Fleur Nieuwenhout92ZV Sassenheim
ng.Stefanie van Schie91De Columbiaan
ng.Stephanie Lina92HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 9
2-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Heren Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels van Kooten89WIDEX GZC DONK29.79
2.Marthijs Speek89NZ&PC30.281
3.Martijn Wuts89LZ 188630.282
4.Robbert Neijenhuis90De Columbiaan31.25
5.Thomas van Ast90Alkemade31.52
6.Dave Kranenburg90Electrolux AZC32.21
7.Martijn van der Lienden90v.Vliet Barracu33.42
8.Frenk Dongelmans89Electrolux AZC34.20
9.Guido van der Hooren89De Plas34.89
10.Mark van Giezen90LZ 188635.00
11.Stefan Oostendorp90Electrolux AZC35.07


<< TOP >>
Nr. 10
2-6-2007
50m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nathalie Schoonderwoerd86v. Uden De Gouw29.77
2.Elles van Leeuwen86WIDEX GZC DONK30.34
3.Karen Sluimer74De Watervogels30.361
4.Judith Lardee90De Zijl/LGB30.362
5.Daniëlle Bruggeling86v. Uden De Gouw30.45
6.Daniëlle Wijnen90WIDEX GZC DONK31.14
7.Esther Versteeg83v.Vliet Barracu31.39
8.Sabrina Solleveld89De Columbiaan31.67
9.Kim de Boer89De Plas32.74
10.Ramona Linting83Electrolux AZC33.36
11.Linda de Groot82v.Vliet Barracu34.26
12.Priscilla de Raad85LZ 188635.74
13.Marowa Badawi90LZ 188635.94
ng.Nathalie van Harskamp85Electrolux AZC
ng.Quinta Heeremans86ZV Noordwijkerh
ng.Carola van Hunnik71ZV Noordwijkerh
ng.Kim van Polanen87De Columbiaan
ng.Marleen den Hartog90HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 11
2-6-2007
50m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bastiaan de Knoop86WIDEX GZC DONK25.64
2.Michiel Reijns87De Watervogels26.66
3.Marco Dobbe78ZV Noordwijkerh26.921
4.Sjoerd van Kampen85ZV Noordwijkerh26.922
5.Dirk Hoek82De Zijl/LGB27.08
6.Erwin van der Aart78NZ&PC28.00
7.Bas van den Bulk88De Watervogels28.02
8.Jens Schiemann62ZV Noordwijkerh28.07
ng.Gideon de Mooij87NZ&PC
ng.Timo Dammers87De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 12
2-6-2007
50m vlinderslag  HerenJongens Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Erwin van Kooten98v. Uden De Gouw50.22
2.Wessel van Kooten97v. Uden De Gouw52.64
3.Bert Duivenvoorde97ZV Noordwijkerh54.52
4.Paul vd Wal97NZ&PC58.09
5.Tim de Jong97ZV Noordwijkerh59.82
6.Bob den Dulk98De Columbiaan1:00.12
7.Arthur Belt97Electrolux AZC1:00.74
dis.Mark Molenaar97Z&PC KatwijkAA
dis.Bryan Diekema99Alkemade1:20.29VB
ng.zaGiel van der Berg97De Zijl/LGB
ng.zaArjan Schrijer97De Zijl/LGB
ng.Stan Van Der Plas97Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 13
2-6-2007
50m vlinderslag  DamesMeisjes Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk48.82
2.Bojoura van Zoest97LZ 188650.42
3.Elise van Manen98De Columbiaan51.94
4.Nikki Langelaan97Electrolux AZC54.66
5.Janneke Radder97De Watervogels55.15
6.Beau vd Jagt97Alkemade55.42
7.Marsha van den Heuvel98WIDEX GZC DONK58.00
8.Vianne den Dulk99De Columbiaan59.41
9.Julia Rietveld97Electrolux AZC59.66
10.Judith van der Heiden97Electrolux AZC1:00.72
11.Emma de Waal98De Columbiaan1:01.29
12.Esmée Rolloos98v.Vliet Barracu1:06.84
dis.Tess Heemskerk98Alkemade1:03.98VC
dis.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB1:05.50VH
ng.zaCharlot v d Zalm97De Zijl/LGB
ng.Susanne van der Zon97ZV Noordwijkerh


<< TOP >>
Nr. 14
2-6-2007
50m rugslag  HerenJongens Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB41.13
2.Rick v.d. Stam95De Watervogels43.07
3.Marc van Rij95WIDEX GZC DONK43.49
4.Roy van Beelen96Z&PC Katwijk43.89
5.Mark Houtman95v. Uden De Gouw45.55
6.Jordy Edelaar95ZV Noordwijkerh46.14
7.Robert Mohunlol95LZ 188646.41
8.Brian Gelderblom95Electrolux AZC47.73
9.Mats den Dulk95De Columbiaan47.86
10.Jan-Willem de Klerk95NZ&PC48.23
11.Gerjan Mientjes95ZV Sassenheim49.33
12.Paul van Grol96WIDEX GZC DONK49.42
13.Lukas Schouten96Electrolux AZC49.82
14.Bas Langelaan95Electrolux AZC51.35
15.Luuk Heck95NZ&PC51.57
16.Edward Groot95v.Vliet Barracu52.16
17.Oscar Cramer Bornemann95De Columbiaan53.07
18.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk53.13
19.Jeff Duivenvoorden96ZV Noordwijkerh53.48
dis.Jeroen Snel96WIDEX GZC DONK52.03RH
ng.Pim Koch95De Plas


<< TOP >>
Nr. 15
2-6-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marisol van Helden95ZV Noordwijkerh38.90
2.Myrthe van Gestel95LZ 188640.45
3.Bodi Huisman95De Zijl/LGB40.55
4.Laura den Os95LZ 188641.54
5.Ike van Velzen95Alkemade41.621
6.Manon de Vos95v. Uden De Gouw41.622
7.Debby van Egmond95ZV Noordwijkerh43.36
8.Moniek Heemskerk96LZ 188645.81
9.Valery Visser95HoogenboomTours45.87
10.Lara Suijten96De Watervogels45.89
11.Victoria Smit96De Zijl/LGB46.22
12.Amber Blaauw96Electrolux AZC47.16
13.Margo v Gent95ZV Sassenheim47.74
14.Kaylee Mank95v.Vliet Barracu49.02
15.Linda de Zeeuw96WIDEX GZC DONK50.21
16.Kyra de Lange95WIDEX GZC DONK52.72
17.Lois vd Meer96Alkemade52.75
18.Marieke van Rijn96De Watervogels53.40
19.Femke Nederhoed96NZ&PC54.04
20.Emma Leltz96De Columbiaan54.32
ng.zaMilou Hoogboom96v. Uden De Gouw
ng.Laura de Zwaan96Electrolux AZC
ng.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh
ng.Tessa Warmenhoven95De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 16
2-6-2007
50m vlinderslag  HerenJongens Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maikel Warmerdam93ZV Noordwijkerh31.59
2.Martijn Hollaar93ZV Sassenheim33.30
3.Nick Duivenvoorden93ZV Noordwijkerh33.94
4.Joeri de Mik93v. Uden De Gouw35.36
5.Rolf Boers93v. Uden De Gouw35.47
6.Jordi Penedo93De Zijl/LGB35.97
7.Steve van Breukelen93De Watervogels36.45
8.Joris Blokland93NZ&PC36.60
9.Bjorn Hoogenboom93Alkemade38.281
10.Bjorn Groot93De Zijl/LGB38.282
11.Richard Barnhoorn94NZ&PC40.16
12.Roy Heemskerk94De Columbiaan41.47
13.Niek Oosthoek94De Columbiaan41.88
14.Imad Sahi94LZ 188642.52
15.Patrick Brouwer93Electrolux AZC43.43
16.Mark Slagmolen93v.Vliet Barracu44.62
17.Marc Oostendorp93Electrolux AZC45.58
18.Mike van Veen94LZ 188646.19
19.Sten Heck94LZ 188646.23
20.Christian van der Gaag93De Watervogels48.98
21.Maarten Steekelenburg93v.Vliet Barracu55.89
ng.Dennis Jansen94ZV Noordwijkerh
ng.Cas v Egmond94ZV Sassenheim
ng.Steven Zwaan94Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 17
2-6-2007
50m vlinderslag  DamesMeisjes Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nikki van der Hoorn93Electrolux AZC34.82
2.Anouk Aanhane93Z&PC Katwijk34.88
3.Maaike de Leeuw94v. Uden De Gouw36.02
4.Yvette Filippo94Z&PC Katwijk36.14
5.Griselda Klop93Electrolux AZC36.15
6.Iris Kamminga93De Columbiaan36.97
7.Anne Teeuwen93ZV Noordwijkerh37.70
8.Nina van Hooidonk94LZ 188637.77
9.Kris Siegers93WIDEX GZC DONK37.86
10.Marielle Henzen93De Columbiaan38.91
11.Brenda Ouwehand94LZ 188639.02
12.Lieselotte v Tol94ZV Sassenheim39.51
13.Seline Koek94LZ 188640.02
14.Sara Badawi93LZ 188641.33
15.Amber Reijm94v.Vliet Barracu42.12
16.Daphne Schippers94v. Uden De Gouw42.531
17.Jaman Au Tran93ZV Sassenheim42.532
18.Paulien Hemerik93De Zijl/LGB44.40
19.Esther Radder93De Watervogels44.72
20.Marieke Nederend93HoogenboomTours47.19
21.Renate Oskam94WIDEX GZC DONK49.27
22.Michelle Verbakel93De Watervogels49.45
23.Sanne Duivenvoorden94ZV Noordwijkerh50.64
ng.Debbie Roodbol94HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 18
2-6-2007
50m schoolslag  HerenJongens Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Elwin Kamminga91De Columbiaan35.09
2.Tim v / d Meer91Alkemade35.15
3.Jeroen van der Vlist91WIDEX GZC DONK35.49
4.Sven Regensburg91LZ 188636.511
5.Bas Zierikzee92LZ 188636.512
6.Koen de Leeuw92v. Uden De Gouw37.25
7.Jaimy ten Dam91Electrolux AZC38.00
8.Robin van Beusekom92v.Vliet Barracu38.29
Owen Louwes91HoogenboomTours38.29
10.Thomas Hansen92LZ 188638.52
11.Jeroen Matthijssen91Electrolux AZC38.99
12.Remco Oskam92WIDEX GZC DONK39.54
13.Jos Beeuwkes92HoogenboomTours39.79
14.Arne Harboe Sorensen91De Columbiaan40.49
15.Jeroen van Giezen92LZ 188641.62
16.Jos van Remmen91HoogenboomTours41.75
17.Alexander Diekema91Alkemade42.51
18.Roy Hoogendoorn92v. Uden De Gouw42.84
19.Rick Heemskerk91ZV Sassenheim44.70
20.Michel Heschlé91De Watervogels45.02
21.Jeroen Lens92LZ 188645.73
22.George Hambarian92De Zijl/LGB47.20
23.Kevin Vermeulen92De Plas52.12
dis.Tim Halvemaan92De Zijl/LGBAA
ng.Wouter Moggré91De Watervogels
ng.Sander ten Hoedt92LZ 1886
ng.Lars Steekelenburg91v.Vliet Barracu
ng.Silvan de Waart92WIDEX GZC DONK
ng.Rein Krijgsman91Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 19
2-6-2007
50m schoolslag  Dames

Dames Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Emy van Duijn91Z&PC Katwijk40.25
2.Serena van der Spruit91De Columbiaan40.98
3.Donja Zandbergen91De Columbiaan41.27
4.Eline Schaft92De Zijl/LGB41.71
5.Britt van 't Hart92Alkemade41.98
6.Ilona van der Knaap92De Watervogels42.49
7.Chahinaze Sahi91LZ 188643.71
8.Romy Vooijs92Z&PC Katwijk45.70
9.Marilisa Warmenhoven92NZ&PC49.10
10.Maaike Hofland92ZV Sassenheim49.23
11.Tamara van Vliet91De Plas51.47
ng.Denise de Witte91v.Vliet Barracu
ng.Janneke van Velzen91Alkemade
ng.Mayke Stolwijk91v. Uden De Gouw
ng.Fleur Nieuwenhout92ZV Sassenheim


<< TOP >>
Nr. 20
2-6-2007
50m rugslag  HerenHeren Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robbert Neijenhuis90De Columbiaan33.08
2.Dave Kranenburg90Electrolux AZC33.82
3.Martijn Wuts89LZ 188634.45
4.Thomas van Ast90Alkemade34.99
5.Niels van Kooten89WIDEX GZC DONK35.16
6.Martijn van der Lienden90v.Vliet Barracu35.76
7.Stefan Oostendorp90Electrolux AZC35.90
8.Mark van Giezen90LZ 188638.50
9.Frenk Dongelmans89Electrolux AZC41.87
dis.Guido van der Hooren89De Plas38.43RH


<< TOP >>
Nr. 21
2-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Dames Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Elles van Leeuwen86WIDEX GZC DONK31.75
2.Judith Lardee90De Zijl/LGB33.40
3.Melissa Lens90LZ 188633.51
4.Nathalie Schoonderwoerd86v. Uden De Gouw33.99
5.Daniëlle Bruggeling86v. Uden De Gouw34.01
6.Daniëlle Wijnen90WIDEX GZC DONK34.161
7.Iris Geerlings90ZV Noordwijkerh34.162
8.Karen Sluimer74De Watervogels34.89
9.Ramona Linting83Electrolux AZC35.23
10.Kim de Boer89De Plas35.81
11.Sabrina Solleveld89De Columbiaan37.23
12.Linda de Groot82v.Vliet Barracu39.49
13.Marowa Badawi90LZ 188643.00
ng.Nathalie van Harskamp85Electrolux AZC
ng.Quinta Heeremans86ZV Noordwijkerh
ng.Carola van Hunnik71ZV Noordwijkerh
ng.Kim van Polanen87De Columbiaan
ng.Marleen den Hartog90HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 22
2-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Heren Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bastiaan de Knoop86WIDEX GZC DONK27.46
2.Dirk Hoek82De Zijl/LGB29.41
3.Sjoerd van Kampen85ZV Noordwijkerh30.13
4.Michiel Reijns87De Watervogels30.27
5.Marco Dobbe78ZV Noordwijkerh30.84
6.Wouter Rams81v.Vliet Barracu32.561
7.Jens Schiemann62ZV Noordwijkerh32.562
8.Erwin van der Aart78NZ&PC32.95
9.Bas van den Bulk88De Watervogels36.00
ng.Gideon de Mooij87NZ&PC
ng.Timo Dammers87De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 23
2-6-2007
50m schoolslag  HerenJongens Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Wojcik98LZ 188653.75
Giel van der Berg97De Zijl/LGB53.75
3.Tim de Jong97ZV Noordwijkerh53.92
4.Daniel van Vliet99De Columbiaan54.86
5.Bart Cok97v. Uden De Gouw54.87
6.Kaj Heck98NZ&PC55.01
7.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk56.181
8.Bob den Dulk98De Columbiaan56.182
9.Martijn Tamis97WIDEX GZC DONK56.55
10.Miguel Møller97LZ 188658.00
11.Arthur Belt97Electrolux AZC59.22
dis.Bryan Diekema99Alkemade1:18.47SL
ng.zaArjan Schrijer97De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 24
2-6-2007
50m schoolslag  DamesMeisjes Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Elise van Manen98De Columbiaan50.20
2.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk50.95
3.Bojoura van Zoest97LZ 188651.12
4.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB53.08
5.Saskia de Mik97v. Uden De Gouw53.51
6.Lisa Postma97De Zijl/LGB54.39
7.Judith van der Heiden97Electrolux AZC54.971
8.Anne Leltz97De Columbiaan54.972
9.Emma de Waal98De Columbiaan55.17
10.Janneke Radder97De Watervogels55.51
11.Anne Vergeer97WIDEX GZC DONK55.81
12.Chloe van Duyvenbode97LZ 188656.11
13.Nikki Langelaan97Electrolux AZC56.15
14.Marsha van den Heuvel98WIDEX GZC DONK58.48
15.Stephanie Roskam97v. Uden De Gouw59.401
16.Saskia Koolen99De Watervogels59.402
17.Esmée Rolloos98v.Vliet Barracu1:00.92
18.Ylana van Amsterdam98Alkemade1:02.98
19.Sam Tas97v.Vliet Barracu1:03.42
20.Louse Foppen98De Watervogels1:03.45
21.Jessica vd Voort99Alkemade1:06.27
dis.Simone Bunnik97HoogenboomTours56.97AE
ng.Susanne van der Zon97ZV Noordwijkerh
ng.Annelou de Jong97WIDEX GZC DONK


<< TOP >>
Nr. 25
2-6-2007
50m vlinderslag  HerenJongens Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rick v.d. Stam95De Watervogels42.99
2.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk44.15
3.Yannick van Kooten95v. Uden De Gouw46.11
4.Brian Gelderblom95Electrolux AZC50.11
5.Niels vd Wal95NZ&PC50.38
6.Mark Houtman95v. Uden De Gouw51.31
7.Oscar Cramer Bornemann95De Columbiaan51.45
8.Jeff Duivenvoorden96ZV Noordwijkerh52.81
9.Lukas Schouten96Electrolux AZC53.40
10.Mats den Dulk95De Columbiaan54.21
11.Bas Langelaan95Electrolux AZC55.70
12.Robert Mohunlol95LZ 188657.58
13.Gerjan Mientjes95ZV Sassenheim1:00.47
14.Edward Groot95v.Vliet Barracu1:00.60
15.Jordy Edelaar95ZV Noordwijkerh1:03.24
dis.Martijn Vegt96De Zijl/LGB1:01.02VE


<< TOP >>
Nr. 26
2-6-2007
50m vlinderslag  DamesMeisjes Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Giulia Rolloos95v.Vliet Barracu40.07
2.Saskia Kommers95v.Vliet Barracu40.45
3.Laura den Os95LZ 188641.69
4.Lisanne Spoelstra95LZ 188642.10
5.Manon de Vos95v. Uden De Gouw43.95
6.Ike van Velzen95Alkemade44.46
7.Debby van Egmond95ZV Noordwijkerh45.25
8.Rielle Heemskerk95Alkemade45.99
9.Myrthe van Gestel95LZ 188646.64
10.Anne Zekveld95LZ 188646.76
11.Amber Blaauw96Electrolux AZC47.80
12.Victoria Smit96De Zijl/LGB49.60
13.Laura van der Knaap96De Watervogels49.67
14.Lara Suijten96De Watervogels49.82
15.Valery Visser95HoogenboomTours52.221
16.Amanda Sels96v. Uden De Gouw52.222
17.Kaylee Mank95v.Vliet Barracu53.64
18.Femke Nederhoed96NZ&PC55.83
19.Margo v Gent95ZV Sassenheim56.89
dis.Emma Leltz96De Columbiaan56.06VD
ng.zaSacha Blackman96De Zijl/LGB
ng.Meggie van Alen95Electrolux AZC
ng.Laura de Zwaan96Electrolux AZC
ng.Tessa Warmenhoven95De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 27
2-6-2007
50m schoolslag  HerenJongens Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nick Duivenvoorden93ZV Noordwijkerh37.34
2.Maikel Warmerdam93ZV Noordwijkerh37.86
3.Rolf Boers93v. Uden De Gouw38.07
4.Martijn Hollaar93ZV Sassenheim40.71
5.Joris Blokland93NZ&PC41.93
6.Jordi Penedo93De Zijl/LGB42.18
7.Joeri de Mik93v. Uden De Gouw42.26
8.Bjorn Groot93De Zijl/LGB42.30
9.Kay de Kloet94Electrolux AZC42.83
10.Richard Barnhoorn94NZ&PC43.32
11.Jeffrey Bakker94v. Uden De Gouw43.44
12.Imad Sahi94LZ 188644.61
13.Bjorn Hoogenboom93Alkemade45.17
14.Mark Slagmolen93v.Vliet Barracu47.12
15.Tim v Hoven93ZV Sassenheim47.54
16.Christian van der Gaag93De Watervogels47.80
17.James Acela94Alkemade51.46
18.Niek Oosthoek94De Columbiaan51.55
19.Maarten Steekelenburg93v.Vliet Barracu53.77
20.Dylan Blaauw93Electrolux AZC58.50
21.Michael Straver94De Watervogels58.86
ng.zaSten Heck94LZ 1886
ng.zaDennis van der Bent94De Columbiaan
ng.Steven Zwaan94Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 28
2-6-2007
50m schoolslag  DamesMeisjes Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Kamminga93De Columbiaan41.021
2.Kris Siegers93WIDEX GZC DONK41.022
3.Yldau de Lange93WIDEX GZC DONK41.06
4.Nikki van der Hoorn93Electrolux AZC41.24
5.Tessa Werter94De Columbiaan41.95
6.Seline Koek94LZ 188642.75
7.Karlijn Kerkvliet93LZ 188643.59
8.Marloes Remmelzwaal93NZ&PC43.73
9.Melissa de Zeeuw93De Watervogels44.38
10.Nina van Hooidonk94LZ 188644.97
11.Yvette Filippo94Z&PC Katwijk45.43
12.Kristel van Egmond93ZV Noordwijkerh45.68
13.Daphne Schippers94v. Uden De Gouw46.02
14.Marieke Nederend93HoogenboomTours46.34
15.Sharon Laarman94ZV Sassenheim46.82
16.Mieke Cornelisse94ZV Sassenheim47.19
17.Janneke van Rijn94De Watervogels48.46
18.Sanne Duivenvoorden94ZV Noordwijkerh48.57
19.Rinske Kluiwstra93LZ 188648.77
20.Renate van Leeuwen94NZ&PC49.90
dis.Amber Reijm94v.Vliet Barracu42.99SJ
ng.Marie Louise Klop93Electrolux AZC
ng.Laura Plug94Z&PC Katwijk
ng.Debbie Roodbol94HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 29
2-6-2007
50m vrije slag  HerenJongens Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tim v / d Meer91Alkemade26.82
2.Remco Oskam92WIDEX GZC DONK27.30
3.Jeroen van der Vlist91WIDEX GZC DONK27.37
4.Jeroen Matthijssen91Electrolux AZC27.71
5.Elwin Kamminga91De Columbiaan27.76
6.Sven Regensburg91LZ 188628.24
7.Arne Harboe Sorensen91De Columbiaan28.95
8.Mark van den Hondel92WIDEX GZC DONK29.48
9.Koen de Leeuw92v. Uden De Gouw29.82
10.Tim Halvemaan92De Zijl/LGB29.89
11.Bas Zierikzee92LZ 188630.47
12.Jos van Remmen91HoogenboomTours30.54
13.Alexander Diekema91Alkemade31.22
14.Robin van Beusekom92v.Vliet Barracu31.38
15.Rick Heemskerk91ZV Sassenheim31.59
16.Jeroen van Giezen92LZ 188631.80
17.Michel Heschlé91De Watervogels32.17
18.Jeroen Lens92LZ 188632.19
19.Roy Hoogendoorn92v. Uden De Gouw33.03
20.Kevin Vermeulen92De Plas34.40
21.George Hambarian92De Zijl/LGB37.60
ng.Wouter Moggré91De Watervogels
ng.Sander ten Hoedt92LZ 1886
ng.Rein Krijgsman91Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 30
2-6-2007
50m vrije slag  Dames

Dames Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kelly van Velzen91LZ 188629.73
2.Donja Zandbergen91De Columbiaan31.08
3.Emy van Duijn91Z&PC Katwijk31.19
4.Eline Schaft92De Zijl/LGB31.26
5.Ilona van der Knaap92De Watervogels31.44
6.Serena van der Spruit91De Columbiaan31.71
7.Eva van Vliet92WIDEX GZC DONK31.87
8.Britt van 't Hart92Alkemade31.94
9.Adelette Speek91NZ&PC32.49
10.Christel la Faille91Electrolux AZC32.90
11.Romy Vooijs92Z&PC Katwijk33.821
12.Chahinaze Sahi91LZ 188633.822
13.Marilisa Warmenhoven92NZ&PC37.09
14.Maaike Hofland92ZV Sassenheim37.63
15.Tamara van Vliet91De Plas44.63
ng.Denise de Witte91v.Vliet Barracu
ng.Janneke van Velzen91Alkemade
ng.Mayke Stolwijk91v. Uden De Gouw
ng.Fleur Nieuwenhout92ZV Sassenheim


<< TOP >>
Nr. 31
2-6-2007
50m schoolslag  Heren

Heren Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Mark van Giezen90LZ 188635.35
2.Marthijs Speek89NZ&PC35.57
3.Robbert Neijenhuis90De Columbiaan36.43
4.Martijn Wuts89LZ 188637.48
5.Frenk Dongelmans89Electrolux AZC37.81
6.Martijn van der Lienden90v.Vliet Barracu37.82
7.Dave Kranenburg90Electrolux AZC39.89
8.Stefan Oostendorp90Electrolux AZC40.55
9.Guido van der Hooren89De Plas41.25


<< TOP >>
Nr. 32
2-6-2007
50m rugslag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kim de Boer89De Plas35.97
2.Judith Lardee90De Zijl/LGB36.61
3.Iris Geerlings90ZV Noordwijkerh37.04
4.Elles van Leeuwen86WIDEX GZC DONK37.14
5.Melissa Lens90LZ 188637.21
6.Esther Versteeg83v.Vliet Barracu37.22
7.Nathalie Schoonderwoerd86v. Uden De Gouw38.35
8.Sabrina Solleveld89De Columbiaan39.07
9.Karen Sluimer74De Watervogels39.861
10.Linda de Groot82v.Vliet Barracu39.862
11.Desiree Collé90LZ 188640.14
12.Ramona Linting83Electrolux AZC41.79
13.Didi Redegeld90WIDEX GZC DONK42.37
ng.Nathalie van Harskamp85Electrolux AZC
ng.Quinta Heeremans86ZV Noordwijkerh
ng.Carola van Hunnik71ZV Noordwijkerh
ng.Kim van Polanen87De Columbiaan
ng.Marleen den Hartog90HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 33
2-6-2007
50m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bastiaan de Knoop86WIDEX GZC DONK30.84
2.Wim van Beelen88Z&PC Katwijk31.32
3.Sjoerd van Kampen85ZV Noordwijkerh31.48
4.Marco Dobbe78ZV Noordwijkerh32.02
5.Dirk Hoek82De Zijl/LGB32.70
6.Michiel Reijns87De Watervogels33.11
7.Bas van den Bulk88De Watervogels37.22
8.Jens Schiemann62ZV Noordwijkerh38.12
9.Wouter Rams81v.Vliet Barracu38.41
ng.Gideon de Mooij87NZ&PC
ng.Timo Dammers87De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 34
2-6-2007
50m vrije slag  HerenJongens Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bart Cok97v. Uden De Gouw41.82
2.Kaj Heck98NZ&PC42.09
3.Miguel Møller97LZ 188642.70
4.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk42.98
5.Daniel van Vliet99De Columbiaan43.30
6.Bob den Dulk98De Columbiaan44.48
7.Paul vd Wal97NZ&PC44.73
8.Tim de Jong97ZV Noordwijkerh45.13
9.Giel van der Berg97De Zijl/LGB45.20
10.Arthur Belt97Electrolux AZC48.31
11.Soufiane Belali97v.Vliet Barracu49.94
12.Kevin Slagmolen97v.Vliet Barracu51.02
13.Martijn Tamis97WIDEX GZC DONK52.75
14.Thomas Wojcik98LZ 188654.64
15.Bryan Diekema99Alkemade56.52
ng.zaArjan Schrijer97De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 35
2-6-2007
50m vrije slag  DamesMeisjes Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anne Vergeer97WIDEX GZC DONK42.23
2.Janneke Radder97De Watervogels43.11
3.Anne Leltz97De Columbiaan44.20
4.Nikki Langelaan97Electrolux AZC44.47
5.Elise van Manen98De Columbiaan44.53
6.Chloe van Duyvenbode97LZ 188644.92
7.Judith van der Heiden97Electrolux AZC46.10
8.Stephanie Roskam97v. Uden De Gouw46.51
9.Emma de Waal98De Columbiaan46.59
10.Beau vd Jagt97Alkemade47.25
11.Tess Heemskerk98Alkemade47.50
12.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB47.91
13.Julia Rietveld97Electrolux AZC48.00
14.Esmée Rolloos98v.Vliet Barracu49.08
15.Saskia de Mik97v. Uden De Gouw49.45
16.Ylana van Amsterdam98Alkemade50.61
17.Saskia Koolen99De Watervogels51.60
18.Sam Tas97v.Vliet Barracu52.49
19.Louse Foppen98De Watervogels53.19
dis.Miranda Guijt97Z&PC KatwijkAA
ng.zaCharlot v d Zalm97De Zijl/LGB
ng.Susanne van der Zon97ZV Noordwijkerh
ng.Annelou de Jong97WIDEX GZC DONK


<< TOP >>
Nr. 36
2-6-2007
50m vrije slag  HerenJongens Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB35.80
2.Roy van Beelen96Z&PC Katwijk35.86
3.Rick v.d. Stam95De Watervogels36.11
4.Marc van Rij95WIDEX GZC DONK38.16
5.Luuk Heck95NZ&PC38.37
6.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk38.93
7.Mark Houtman95v. Uden De Gouw38.97
8.Niels vd Wal95NZ&PC39.37
9.Brian Gelderblom95Electrolux AZC39.68
10.Mats den Dulk95De Columbiaan40.17
11.Gerjan Mientjes95ZV Sassenheim40.34
12.Bas Langelaan95Electrolux AZC40.56
13.Jan-Willem de Klerk95NZ&PC41.14
14.Paul van Grol96WIDEX GZC DONK41.77
15.Jordy Edelaar95ZV Noordwijkerh42.73
16.Robert Mohunlol95LZ 188643.20
17.Lukas Schouten96Electrolux AZC43.90
18.Jeroen Snel96WIDEX GZC DONK44.58
19.Jeff Duivenvoorden96ZV Noordwijkerh45.02
20.Oscar Cramer Bornemann95De Columbiaan46.32
21.Edward Groot95v.Vliet Barracu46.89
ng.Pim Koch95De Plas


<< TOP >>
Nr. 37
2-6-2007
50m vrije slag  DamesMeisjes Minioren 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marisol van Helden95ZV Noordwijkerh33.26
2.Myrthe van Gestel95LZ 188633.30
3.Lisanne Spoelstra95LZ 188634.45
4.Manon de Vos95v. Uden De Gouw35.58
5.Ike van Velzen95Alkemade36.13
6.Laura den Os95LZ 188636.68
7.Laura van der Knaap96De Watervogels36.95
Debby van Egmond95ZV Noordwijkerh36.95
9.Margo v Gent95ZV Sassenheim37.27
10.Lara Suijten96De Watervogels38.58
11.Victoria Smit96De Zijl/LGB39.38
12.Amber Blaauw96Electrolux AZC40.49
13.Valery Visser95HoogenboomTours40.74
14.Kaylee Mank95v.Vliet Barracu40.91
15.Amanda Sels96v. Uden De Gouw43.96
16.Kyra de Lange95WIDEX GZC DONK44.29
17.Emma Leltz96De Columbiaan45.90
18.Marieke van Rijn96De Watervogels46.00
19.Lois vd Meer96Alkemade46.54
20.Femke Nederhoed96NZ&PC48.18
ng.zaSacha Blackman96De Zijl/LGB
ng.Meggie van Alen95Electrolux AZC
ng.Laura de Zwaan96Electrolux AZC
ng.Tessa Warmenhoven95De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 38
2-6-2007
50m rugslag  HerenJongens Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Joeri de Mik93v. Uden De Gouw34.30
2.Rolf Boers93v. Uden De Gouw35.22
3.Bjorn Groot93De Zijl/LGB36.521
4.Jordi Penedo93De Zijl/LGB36.522
5.Nick Duivenvoorden93ZV Noordwijkerh36.84
6.Maikel Warmerdam93ZV Noordwijkerh36.87
7.Richard Barnhoorn94NZ&PC38.55
8.Mike v.d. Beek94De Watervogels38.78
9.Jeffrey Bakker94v. Uden De Gouw39.85
10.Patrick Brouwer93Electrolux AZC40.16
Bjorn Hoogenboom93Alkemade40.16
12.Mark Slagmolen93v.Vliet Barracu42.67
13.Niek Oosthoek94De Columbiaan42.68
14.Imad Sahi94LZ 188642.94
15.Marc Oostendorp93Electrolux AZC43.92
16.Tim v Hoven93ZV Sassenheim44.17
17.Roy Heemskerk94De Columbiaan46.41
18.Wouter Speek94NZ&PC47.09
19.Michael Straver94De Watervogels47.52
20.Maarten Steekelenburg93v.Vliet Barracu51.47
21.James Acela94Alkemade51.68
ng.Cas v Egmond94ZV Sassenheim
ng.Steven Zwaan94Z&PC Katwijk
zk.Sten Heck94LZ 1886


<< TOP >>
Nr. 39
2-6-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Junioren 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Karlijn Kerkvliet93LZ 188636.16
2.Kris Siegers93WIDEX GZC DONK37.39
3.Maaike de Leeuw94v. Uden De Gouw37.43
4.Griselda Klop93Electrolux AZC37.60
5.Rebecca Johnson94De Columbiaan37.79
6.Nikki van der Hoorn93Electrolux AZC37.84
7.Anne Teeuwen93ZV Noordwijkerh38.22
8.Tessa den Os93LZ 188638.36
9.Simone de Boer93LZ 188638.661
10.Anouk Aanhane93Z&PC Katwijk38.662
11.Tessa Werter94De Columbiaan38.73
12.Brenda Ouwehand94LZ 188639.37
13.Kristel van Egmond93ZV Noordwijkerh39.65
14.Yldau de Lange93WIDEX GZC DONK39.73
15.Mieke Cornelisse94ZV Sassenheim39.94
16.Marielle Henzen93De Columbiaan40.47
17.Amber Reijm94v.Vliet Barracu41.15
18.Melissa de Zeeuw93De Watervogels41.18
19.Sharon Laarman94ZV Sassenheim41.43
20.Marloes Remmelzwaal93NZ&PC41.64
21.Yvette Filippo94Z&PC Katwijk42.36
22.Rinske Kluiwstra93LZ 188643.81
23.Janneke van Rijn94De Watervogels44.52
24.Daphne Schippers94v. Uden De Gouw45.27
25.Marieke Nederend93HoogenboomTours45.37
26.Renate van Leeuwen94NZ&PC46.54
27.Michelle Verbakel93De Watervogels49.93
dis.Kelsey Gielen94Electrolux AZC44.72RC
ng.Marie Louise Klop93Electrolux AZC
ng.Debbie Roodbol94HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 40
2-6-2007
50m vlinderslag  HerenJongens Junioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Elwin Kamminga91De Columbiaan30.53
2.Jeroen Matthijssen91Electrolux AZC30.80
3.Mark van den Hondel92WIDEX GZC DONK31.13
4.Jaimy ten Dam91Electrolux AZC31.25
5.Jeroen van der Vlist91WIDEX GZC DONK31.80
6.Thomas Hansen92LZ 188631.84
7.Arne Harboe Sorensen91De Columbiaan32.01
8.Marc de Vos91v. Uden De Gouw32.08
9.Sven Regensburg91LZ 188632.64
10.Jos Beeuwkes92HoogenboomTours33.67
11.Edgar van Oosten91v.Vliet Barracu34.25
12.Rick Heemskerk91ZV Sassenheim34.94
13.Koen de Leeuw92v. Uden De Gouw35.44
14.Robin van Beusekom92v.Vliet Barracu36.581
15.Remco Oskam92WIDEX GZC DONK36.582
16.Jos van Remmen91HoogenboomTours37.37
17.Tim Halvemaan92De Zijl/LGB38.02
18.Michel Heschlé91De Watervogels38.88
19.Alexander Diekema91Alkemade41.30
20.George Hambarian92De Zijl/LGB52.54
21.Kevin Vermeulen92De Plas54.84
ng.Wouter Moggré91De Watervogels
ng.Sander ten Hoedt92LZ 1886
ng.Rein Krijgsman91Z&PC Katwijk


<< TOP >>
Nr. 41
2-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Dames Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Emy van Duijn91Z&PC Katwijk34.08
2.Kelly van Velzen91LZ 188634.18
3.Serena van der Spruit91De Columbiaan35.72
4.Britt van 't Hart92Alkemade36.01
5.Eline Schaft92De Zijl/LGB36.36
6.Christel la Faille91Electrolux AZC36.91
7.Romy Vooijs92Z&PC Katwijk37.15
8.Adelette Speek91NZ&PC37.44
9.Eva van Vliet92WIDEX GZC DONK38.41
10.Chahinaze Sahi91LZ 188638.50
11.Ilona van der Knaap92De Watervogels38.68
12.Maaike Hofland92ZV Sassenheim44.57
13.Tamara van Vliet91De Plas47.73
ng.Denise de Witte91v.Vliet Barracu
ng.Mayke Stolwijk91v. Uden De Gouw
ng.Fleur Nieuwenhout92ZV Sassenheim
ng.Stefanie van Schie91De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 42
2-6-2007
50m vrije slag  Heren

Heren Jeugd 1 en 2
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels van Kooten89WIDEX GZC DONK26.57
2.Robbert Neijenhuis90De Columbiaan27.05
3.Marthijs Speek89NZ&PC27.80
4.Martijn Wuts89LZ 188628.04
5.Martijn van der Lienden90v.Vliet Barracu28.56
6.Guido van der Hooren89De Plas29.05
7.Dave Kranenburg90Electrolux AZC29.30
8.Thomas van Ast90Alkemade29.32
9.Stefan Oostendorp90Electrolux AZC30.31
10.Frenk Dongelmans89Electrolux AZC31.37
11.Mark van Giezen90LZ 188632.22


<< TOP >>
Nr. 43
2-6-2007
50m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sabrina Solleveld89De Columbiaan38.27
2.Nathalie Schoonderwoerd86v. Uden De Gouw38.81
3.Elles van Leeuwen86WIDEX GZC DONK39.26
4.Didi Redegeld90WIDEX GZC DONK40.04
5.Judith Lardee90De Zijl/LGB41.72
6.Daniëlle Bruggeling86v. Uden De Gouw42.07
7.Esther Versteeg83v.Vliet Barracu43.03
8.Iris Geerlings90ZV Noordwijkerh43.21
9.Desiree Collé90LZ 188643.91
10.Vera van Vliet89WIDEX GZC DONK44.42
11.Linda de Groot82v.Vliet Barracu46.68
12.Priscilla de Raad85LZ 188647.64
13.Marowa Badawi90LZ 188649.66
ng.Nathalie van Harskamp85Electrolux AZC
ng.Carola van Hunnik71ZV Noordwijkerh
ng.Karin Vrijburg61De Columbiaan
ng.Marleen den Hartog90HoogenboomTours


<< TOP >>
Nr. 44
2-6-2007
50m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Wim van Beelen88Z&PC Katwijk34.73
2.Michiel Reijns87De Watervogels34.90
3.Marco Dobbe78ZV Noordwijkerh35.40
4.Sjoerd van Kampen85ZV Noordwijkerh36.25
5.Jens Schiemann62ZV Noordwijkerh37.22
6.Dirk Hoek82De Zijl/LGB39.03
7.Bas van den Bulk88De Watervogels44.04
ng.zaErwin van der Aart78NZ&PC
ng.Gideon de Mooij87NZ&PC
ng.Timo Dammers87De Columbiaan