2007-05-19 Kringkampioenschappen dag 3 (s)
Leiden, Netherlands,    19-5-2007,     25m-baan
Nr. 77 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 78 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 79 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 85 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 91 200m vrije slag Dames Min 5   Nr. 92 200m vrije slag Heren Min 5   
Nr. 93 200m vrije slag Heren Min 6   Nr. 94 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 100 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 106 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 112 4 x 100m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 113 4 x 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 114 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 115 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   


Nr. 77   50m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan        26.79
    2. Kim van den Berg               83  Noordwijkerhout     27.60
    3. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan        27.89
    4. Esther Nijgh                   84  LZ1886              28.08
    5. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB          28.23
    6. Iris Visser                    88  Noordwijkerhout     28.41
    7. JoŽlle Scheps                  92  VanUden-DeGou       28.46
    8. Merel Barendregt               91  VanVlietBarra       28.60
    9. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan        28.67
   10. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886              28.67
   11. Sabine Lina                    89  HoogenboomTour      29.00
   12. Paula van der Werff            91  LZ1886              29.52



TOP
Nr. 78   50m vlinderslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Steven Nonnekes                90  VanVlietBarra       26.46
    2. Kas Kop Jansen                 85  VanVlietBarra       27.56
    3. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan        27.65
    4. Davey de Vos                   89  VanUden-DeGou       28.15
    5. Ricardo Kombrink               89  VanUden-DeGou       28.37
    6. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout     28.56
    7. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout     28.61
    8. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886              28.67
    9. Thommy Nickel                  84  VanVlietBarra       28.82
   10. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886              28.89
   11. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB          29.48



TOP
Nr. 79   200m schoolslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:39.17
    2. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:44.87
    3. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:46.21
    4. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan      2:46.96
    5. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:49.09
    6. JoŽlle Scheps                  92  VanUden-DeGou     2:51.75
    7. Lis Kop Jansen                 91  VanVlietBarra     2:52.27
    8. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:54.27
    9. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:55.75
   10. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:57.05
   11. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:57.20
   12. Nathalie Schoonderwoerd        86  VanUden-DeGou     2:57.28
   13. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:58.15
   14. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:58.44
   15. Christel la Faille             91  ElectroluxAZC     2:58.47
   16. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:59.66
   17. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        3:01.41
   18. Iris Barendregt                86  VanVlietBarra     3:02.37
   19. Denise Boereboom               92  VanVlietBarra     3:02.70
   20. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTour    3:04.19
   21. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      3:04.87
   22. Rebecca Johnson                94  DeColumbiaan      3:06.79
   23. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      3:07.20
   24. Marissa Humme                  92  HoogenboomTour    3:07.35
   25. Marijke Kommers                93  VanVlietBarra     3:07.50
   26. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTour    3:08.70
   27. Seline Koek                    94  LZ1886            3:09.09
   28. Anne Teeuwen                   93  Noordwijkerhout   3:10.05
   29. Marisol van Helden             95  Noordwijkerhout   3:10.07
   30. Maaike de Leeuw                94  VanUden-DeGou     3:10.17
   31. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   3:10.83
   32. Melanie Hoogeveen              94  DeColumbiaan      3:12.64
   33. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      3:23.72
   34. Bodil Nauta                    95  HoogenboomTour    3:25.94
   35. Saskia Kommers                 95  VanVlietBarra     3:37.63
  dis. Sara Badawi                    93  LZ1886            3:10.12



TOP
Nr. 85   400m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ricardo Kombrink               89  VanUden-DeGou     4:11.75
    2. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        4:17.79
    3. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            4:17.96
    4. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        4:18.47
    5. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        4:20.50
    6. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      4:21.51
    7. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      4:22.40
    8. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        4:22.96
    9. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            4:25.72
   10. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout   4:27.81
   11. Lars Sieval                    93  LZ1886            4:29.03
   12. Davey de Vos                   89  VanUden-DeGou     4:29.07
   13. Bas Onderstal                  92  LZ1886            4:29.32
   14. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      4:30.45
   15. Robin Sprinkhuizen             74  DeZijl/LGB        4:31.20
   16. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        4:31.60
   17. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        4:33.37
   18. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            4:34.68
   19. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     4:36.75
   20. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      4:39.50
   21. Nick Duivenvoorden             93  Noordwijkerhout   4:51.35
   22. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        4:53.50
   23. Sten Heck                      94  LZ1886            5:32.46
   24. Jeffrey Bakker                 94  VanUden-DeGou     5:32.66
   25. Roan Hagebeek                  94  VanVlietBarra     5:56.86



TOP
Nr. 91   200m vrije slag Dames                        Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilse van Beelen                96  DeColumbiaan      2:33.46
    2. Anouk van der Vlies            96  WIDEXGZCDONK      2:34.90
    3. Mariska Teske                  96  LZ1886            2:35.21
    4. Nikki van Duijn                96  DeColumbiaan      2:37.52
    5. Joyce Penedo                   96  DeZijl/LGB        2:39.15
    6. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886            2:47.46
    7. Eveline van der Zwaan          96  HoogenboomTour    2:48.87
    8. Chantal Warmerdam              96  Noordwijkerhout   2:58.36



TOP
Nr. 92   200m vrije slag Heren                        Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Jacobs                   96  DeColumbiaan      2:45.38
    2. Mark Dros                      96  WIDEXGZCDONK      2:54.10
    3. Tiamo van Ijperen              96  HoogenboomTour    2:56.24



TOP
Nr. 93   200m vrije slag Heren                        Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Oscar van den Heuvel           95  Noordwijkerhout   2:22.34
    2. Damon Jongeleen                95  DeColumbiaan      2:32.82
    3. Toby v Zundert                 95  ZVSassenheim      2:33.57
    4. Robin vd Voort                 95  ZVSassenheim      2:33.57
    5. Arno Kamminga                  95  DeColumbiaan      2:37.30
    6. Bas Perik                      95  ElectroluxAZC     2:38.05
    7. Remco de Mik                   95  VanUden-DeGou     2:42.92
    8. Nick van der Krogt             95  DeZijl/LGB        2:43.07
    9. Koen van Lieshout              95  DeZijl/LGB        2:44.48
   10. Dave Edelaar                   95  DeColumbiaan      2:46.50
   11. Niels de Jong                  95  VanUden-DeGou     2:47.43
   12. Amro Badawi                    95  LZ1886            2:51.71
   13. Daan Egberts                   95  ElectroluxAZC     3:00.72



TOP
Nr. 94   100m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      1:07.74
    2. Danya Muilwijk                 88  VanVlietBarra     1:08.07
    3. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      1:08.82
    4. JoŽlle Scheps                  92  VanUden-DeGou     1:08.91
    5. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      1:09.00
    6. Lis Kop Jansen                 91  VanVlietBarra     1:09.27
    7. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:09.80
    8. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      1:09.81
    9. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            1:10.27
   10. Chantal Elsgeest               90  DeColumbiaan      1:10.79
   11. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan      1:11.05
   12. Sabine Lina                    89  HoogenboomTour    1:11.85
   13. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:12.21
   14. Esther Nijgh                   84  LZ1886            1:12.21
   15. Merel Barendregt               91  VanVlietBarra     1:12.79
   16. DaniŽlle Bruggeling            86  VanUden-DeGou     1:12.98
   17. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:13.14
   18. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:13.44
   19. Iris Visser                    88  Noordwijkerhout   1:13.49
   20. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   1:13.86
   21. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      1:14.51
   22. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      1:14.67
   23. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:14.69
   24. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:14.77
   25. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:14.99
   26. Denise Boereboom               92  VanVlietBarra     1:15.16
   27. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            1:15.32
   28. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:15.76
   29. Ivana Lingen                   93  WIDEXGZCDONK      1:16.07
   30. Manon Steekers                 91  Noordwijkerhout   1:16.32
   31. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:16.75
   32. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:17.18
   33. Tess van der Zon               95  Noordwijkerhout   1:18.39
   34. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:19.12
   35. Iris Berg                      95  DeColumbiaan      1:19.78
   36. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      1:24.93



TOP
Nr. 100   100m schoolslag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Steven Nonnekes                90  VanVlietBarra     1:08.97
    2. Kas Kop Jansen                 85  VanVlietBarra     1:10.06
    3. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        1:10.14
    4. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      1:10.41
    5. Davey de Vos                   89  VanUden-DeGou     1:10.53
    6. Thommy Nickel                  84  VanVlietBarra     1:11.35
    7. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:12.26
    8. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      1:13.17
    9. Bastiaan de Knoop              86  WIDEXGZCDONK      1:13.32
   10. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:13.44
   11. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886            1:13.72
   12. Hans van Wijk                  89  HoogenboomTour    1:14.39
   13. Bart van der Zwaan             90  HoogenboomTour    1:14.44
   14. Bastiaan Lijesen               90  VanVlietBarra     1:14.76
   15. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     1:15.27
   16. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout   1:15.28
   17. Paul Geurink                   83  DeColumbiaan      1:16.41
   18. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   1:16.55
   19. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        1:17.50
   20. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            1:17.58
   21. Anshel Hofstede                93  VanVlietBarra     1:18.89
   22. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      1:19.37
   23. Jonathan Cassuto               93  ZVSassenheim      1:19.58
   24. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      1:19.66
   25. Nick Duivenvoorden             93  Noordwijkerhout   1:20.01
   26. Sibrand Rinzema                93  DeColumbiaan      1:21.02
   27. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:21.60
   28. Silvan de Waart                92  WIDEXGZCDONK      1:23.89
   29. Jeffrey Bakker                 94  VanUden-DeGou     1:31.99
   30. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:32.95
   31. Alexander Neijenhuijs          94  DeColumbiaan      1:33.57
   32. Roan Hagebeek                  94  VanVlietBarra     1:33.95



TOP
Nr. 106   200m wisselslag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:27.20
    2. JoŽlle Scheps                  92  VanUden-DeGou     2:28.71
    3. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:29.13
    4. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:30.86
    5. Lis Kop Jansen                 91  VanVlietBarra     2:32.90
    6. Kim van den Berg               83  Noordwijkerhout   2:32.90
    7. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:34.03
    8. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan      2:34.19
    9. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:34.65
   10. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:34.69
   11. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:35.03
   12. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:35.19
   13. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:35.69
   14. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:36.31
   15. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:36.42
   16. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:36.63
   17. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:36.76
   18. Danya Muilwijk                 88  VanVlietBarra     2:37.63
   19. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTour    2:38.08
   20. Chantal Elsgeest               90  DeColumbiaan      2:38.29
   21. Iris Barendregt                86  VanVlietBarra     2:39.09
   22. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:40.58
   23. Denise Boereboom               92  VanVlietBarra     2:41.41
   24. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:41.69
   25. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:41.89
   26. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:42.72
   27. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC     2:43.69
   28. Chiara Ligthart                94  VanVlietBarra     2:44.76
   29. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:45.38
   30. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      2:45.53
   31. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   2:45.57
   32. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:45.72
   33. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:45.73
   34. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     2:47.50
   35. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTour    2:49.85
   36. Marijke Kommers                93  VanVlietBarra     2:53.74
   37. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:54.22
   38. Maaike de Leeuw                94  VanUden-DeGou     2:54.41
   39. Iris Berg                      95  DeColumbiaan      2:55.65
   40. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      2:56.32
   41. Sanne van Rijs                 95  VanUden-DeGou     2:59.97
   42. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      3:03.80



TOP
Nr. 112   4 x 100m wisselslag Heren               Jongens Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noordwijkerhout 1                  Noordwijkerhout   4:55.04
    2. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:56.07
    3. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      5:09.64



TOP
Nr. 113   4 x 100m vrije slag Dames               Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:24.24
    2. LZ 1886 1                          LZ1886            4:29.93
    3. De Columbiaan 2                    DeColumbiaan      4:39.28
    4. Noordwijkerhout 1                  Noordwijkerhout   4:45.67



TOP
Nr. 114   4 x 100m wisselslag Heren                  Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Van Vliet Barracuda 2              VanVlietBarra     4:06.83
    2. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:08.98
    3. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:15.01
    4. LZ 1886 1                          LZ1886            4:23.23



TOP
Nr. 115   4 x 100m vrije slag Dames                  Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:05.96
    2. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:07.52
    3. Van Vliet Barracuda 2              VanVlietBarra     4:11.34
    4. Noordwijkerhout 1                  Noordwijkerhout   4:17.65
    5. LZ 1886 1                          LZ1886            4:23.76