Zeeuwse Zomerkampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to De Bruinvis


Nr. 17  200m rugslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 18  400m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 19  100m schoolslag  Heren  9 - 11 jaar
Nr. 20  100m rugslag  Dames  12 - 13 jaar
Nr. 21  100m vrije slag  Heren  14 - 15 jaar
Nr. 22  100m schoolslag  Heren  20 jaar en ouder
Nr. 23  100m schoolslag  Heren  18 - 19 jaar
Nr. 24  100m schoolslag  Heren  16 - 17 jaar
Nr. 25  100m vlinderslag  Dames  18 jaar en ouder
Nr. 26  100m vlinderslag  Dames  16 - 17 jaar
Nr. 27  200m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 28  50m vlinderslag  Heren  9 - 11 jaar
Nr. 29  100m vrije slag  Dames  12 - 13 jaar
Nr. 30  100m schoolslag  Heren  14 - 15 jaar
Nr. 31  4 x 100m wisselslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 32  4 x 100m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder


Nr. 17
13-5-2007
200m rugslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:23.971:08.771:15.20
2.Toby Aarnoutse89De Bevelanders2:29.351:12.861:16.49
3.Niek de Ridder88De Bruinvis2:30.471:12.561:17.91
4.Joeri van Wallenburg90luctor et emerg2:30.751:12.201:18.55
5.Roel Dellaert84De Bruinvis2:32.521:11.981:20.54
6.Stefan Roovers91De Stormvogel2:33.771:13.291:20.48
7.Charles Potin83luctor et emerg2:35.641:13.991:21.65
8.Bas van Houwelingen92De Schelde2:37.561:17.331:20.23
9.Florian Boekhorst89Scheldestroom2:41.581:17.791:23.79
10.Roderick van Doeselaar92ZCKoewacht2:42.471:19.471:23.00
11.Davy Hermans91Scheldestroom2:46.921:19.951:26.97
12.Paul van den Driest92luctor et emerg2:47.461:19.511:27.95
ng.zaTommy van Overmeeren84De Schelde
ng.zaSander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 18
13-5-2007
400m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Judith Stap93De Stormvogel4:50.551:07.421:15.301:15.681:12.15
2.Josje van Houwelingen90De Schelde4:50.831:06.951:15.361:16.201:12.32
3.Carmen de Ridder88De Bruinvis4:55.991:07.741:15.701:16.491:16.06
4.Mieke van Dort91De Stormvogel4:56.651:07.7207.7401.903:39.29
5.Anniek Minderhoud93De Stormvogel5:07.151:10.111:18.321:20.091:18.63
6.Manon Minneboo93De Stormvogel5:13.191:10.61
7.Priscilla Meerman94luctor et emerg5:19.461:11.351:21.871:24.631:21.61
8.Marlinda Eggermont85Scheldestroom5:20.861:13.761:21.651:23.411:22.04
9.Jaimy Kort92De Stormvogel5:26.621:14.07
10.Joy Tramper92De Bevelanders5:35.90
11.Eline Nijskens88ZCKoewacht5:37.001:17.421:25.92
12.Sabina van Doeselaar89ZCKoewacht5:47.161:15.631:28.16
ng.zaStephanie Rombout88ZCKoewacht


<< TOP >>
Nr. 19
13-5-2007
100m schoolslag  Heren

9 - 11 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bjorn Scherbeijn96Scheldestroom1:32.99
2.Pedro Mol96De Stormvogel1:37.04
3.Sjoerd van de Poele95ZCKoewacht1:37.37
4.Lennard Breel95De Stormvogel1:37.95
5.Christian de Die95De Schelde1:39.07
6.Mariano Kamoen96ZCKoewacht1:40.18
7.Levy Kort96De Stormvogel1:41.44
8.Diego De Meyer95De Bruinvis1:41.711
9.Luka Jaksic96De Schelde1:41.712
10.Mees Leijnse95De Stormvogel1:46.54
11.Sjakko Bekkers95De Stormvogel1:49.05
dis.Siegert van Dieren95De BevelandersAF
af Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)
ng.zaJochem Folkersma95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 20
13-5-2007
100m rugslag  Dames

12 - 13 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Manon Minneboo93De Stormvogel1:14.72
2.Judith Stap93De Stormvogel1:15.51
3.Iris Erpelinck93De Honte1:16.99
4.Janneke van de Poele93ZCKoewacht1:18.59
5.Merel van der Ent93De Stormvogel1:20.05
6.Priscilla Meerman94luctor et emerg1:22.75
7.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:24.54
8.Saskia de Haard94De Stormvogel1:25.18
9.Esther Brinkman93luctor et emerg1:25.22
10.Kirsten de Boevere93Scheldestroom1:25.48
11.Melissa van Assel94ZCKoewacht1:27.90
12.Josephien Jansen93De Bevelanders1:31.10


<< TOP >>
Nr. 21
13-5-2007
100m vrije slag  Heren

14 - 15 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel58.34
2.Bas van Houwelingen92De Schelde1:00.61
3.Stefan Roovers91De Stormvogel1:01.35
4.Edwin de Jong91De Schelde1:02.22
5.Roderick van Doeselaar92ZCKoewacht1:02.36
6.Tom Erpelinck91De Honte1:02.49
7.Lorenzo van Poele91De Schelde1:03.33
8.Vincent Keijmel91Scheldestroom1:03.40
9.René van Wallenburg92luctor et emerg1:03.55
10.Kevin Dooms92De Schelde1:03.63
11.Dennis Wolfert92De Schelde1:05.40
12.Davy Hermans91Scheldestroom1:06.12


<< TOP >>
Nr. 22
13-5-2007
100m schoolslag  Heren

20 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tommy van Overmeeren84De Schelde1:15.35
2.Davy Bisslik82luctor et emerg1:15.50
3.Cees van Houwelingen63De Schelde1:15.95
4.Charles Potin83luctor et emerg1:18.23
5.Peter Romkes59luctor et emerg1:20.06
6.Robbert Dellaert83De Bruinvis1:25.77
7.Bert van Waes78ZCKoewacht1:26.15
8.Roel v/d Velde85De Bruinvis1:27.57
9.Maarten Hemelaar82De Bruinvis1:28.05
10.Martijn Eggermont82Scheldestroom1:31.81
11.Roel Dellaert84De Bruinvis1:37.96
ng.zaJeroen Dellebeke81De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 23
13-5-2007
100m schoolslag  Heren

18 - 19 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde1:15.11
2.Niek de Ridder88De Bruinvis1:15.60
3.Brian Oosting88De Bruinvis1:20.31
4.Rick Visser88De Stormvogel1:22.42
5.Jonas de Maet88De Bruinvis1:23.68
6.Robin Dellaert88Scheldestroom1:25.54
7.Tobias Haak88De Otters1:36.74


<< TOP >>
Nr. 24
13-5-2007
100m schoolslag  Heren

16 - 17 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.57
2.Nathan Tramper90De Bevelanders1:15.94
3.Daniël Kunne90De Schelde1:17.32
4.Florian Boekhorst89Scheldestroom1:17.85
5.Joeri van Wallenburg90luctor et emerg1:18.01
6.Niek Kampman89De Schelde1:18.27
7.Martijn Mechielsen90De Stormvogel1:18.65
8.Toby Aarnoutse89De Bevelanders1:20.09
9.Mertijn Loof90De Schelde1:21.73
10.Jorg Portegies90luctor et emerg1:21.76
11.Yanick Breukers90De Bevelanders1:25.16
12.Sebastiaan Haak90De Otters1:27.15


<< TOP >>
Nr. 25
13-5-2007
100m vlinderslag  Dames

18 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Stephanie Rombout88ZCKoewacht1:06.87
2.Ryan Verplanke77Scheldestroom1:07.26
3.Marieke van der Steen-Smeding83luctor et emerg1:11.82
4.Sabine van Waes85ZCKoewacht1:13.15
5.Carmen de Ridder88De Bruinvis1:13.20
6.Marlinda Eggermont85Scheldestroom1:16.52
7.Cynthia Potin85luctor et emerg1:16.74
8.Linda Vink84De Honte1:16.89
9.Valerie Manhave88Scheldestroom1:21.51
10.Eline Nijskens88ZCKoewacht1:21.87
11.Zoë Braal87luctor et emerg1:22.96
12.Josine van Dorsselaer88ZCKoewacht1:33.98
ng.zaDaisy de Ridder84De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 26
13-5-2007
100m vlinderslag  Dames

16 - 17 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Claudia Terpstra89Onderdak1:13.311
2.Josje van Houwelingen90De Schelde1:13.312
3.Evi Erpelinck89De Honte1:16.19
4.Anouk Meesen89ZCKoewacht1:16.97
5.Nikita Kruis89De Stormvogel1:17.32
6.Naomi Smits90Scheldestroom1:20.26
7.Sabina van Doeselaar89ZCKoewacht1:22.11
8.Lieselotte de Kock89De Bruinvis1:22.78
9.Wendij van Geertruij90ZCKoewacht1:24.58
10.Naomi Gelderland90ZCKoewacht1:26.89
11.Leonie Cornelis89Scheldestroom1:28.07


<< TOP >>
Nr. 27
13-5-2007
200m schoolslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:38.411:16.621:21.79
2.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:41.661:17.461:24.20
3.Simon Edenburg93luctor et emerg2:42.421:17.581:24.84
4.Nathan Tramper90De Bevelanders2:45.021:19.581:25.44
5.Niek de Ridder88De Bruinvis2:48.801:19.561:29.24
6.Charles Potin83luctor et emerg2:52.531:20.331:32.20
7.Tommy van Overmeeren84De Schelde2:53.171:21.821:31.35
8.Christoph Bral92ZCKoewacht2:59.251:26.361:32.89
9.Florian Boekhorst89Scheldestroom2:59.521:25.561:33.96
10.Davy Bisslik82luctor et emerg2:59.621:22.931:36.69
11.Joeri van Wallenburg90luctor et emerg3:03.421:24.971:38.45
12.Jonas de Maet88De Bruinvis3:08.311:29.981:38.33
ng.zaJeroen Dellebeke81De Stormvogel
ng.zaSander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 28
13-5-2007
50m vlinderslag  Heren

9 - 11 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Bjorn Scherbeijn96Scheldestroom35.06
2.Pedro Mol96De Stormvogel35.93
3.Christian de Die95De Schelde36.14
4.Lennard Breel95De Stormvogel36.95
5.Sjoerd van de Poele95ZCKoewacht40.02
6.Levy Kort96De Stormvogel40.72
7.Siegert van Dieren95De Bevelanders41.00
8.Wouter Stap97De Stormvogel42.13
9.Mees Leijnse95De Stormvogel42.73
10.Sjakko Bekkers95De Stormvogel44.52
dis.Ozzie Hoogesteger95De StormvogelAA
aA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
dis.Diego De Meyer95De BruinvisAA
aA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
ng.zaGuimar van der Weele96De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 29
13-5-2007
100m vrije slag  Dames

12 - 13 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Judith Stap93De Stormvogel1:04.03
2.Manon Minneboo93De Stormvogel1:05.60
3.Merel van der Ent93De Stormvogel1:05.94
4.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:06.43
5.Iris Erpelinck93De Honte1:06.98
6.Kirsten de Boevere93Scheldestroom1:09.44
7.Priscilla Meerman94luctor et emerg1:09.62
8.Esther Brinkman93luctor et emerg1:12.05
9.Saskia de Haard94De Stormvogel1:12.99
10.Josephien Jansen93De Bevelanders1:13.031
11.Amira Fathi94De Stormvogel1:13.032
12.Manon Boone93De Schelde1:14.57


<< TOP >>
Nr. 30
13-5-2007
100m schoolslag  Heren

14 - 15 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Christoph Bral92ZCKoewacht1:16.96
2.Bas van Houwelingen92De Schelde1:17.39
3.Sander v. Nieuwenhuyzen91De Stormvogel1:18.29
4.Edwin de Jong91De Schelde1:18.49
5.Tristan Loof92De Schelde1:20.491
6.Lorenzo van Poele91De Schelde1:20.492
7.Dennis Wolfert92De Schelde1:22.65
8.Kevin Dooms92De Schelde1:25.00
9.Sander Boidin92Scheldestroom1:25.68
10.Dominique Rombout91ZCKoewacht1:28.82
11.Tom Erpelinck91De Honte1:29.01
12.Roderick van Doeselaar92ZCKoewacht1:30.40


<< TOP >>
Nr. 31
13-5-2007
4 x 100m wisselslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel4:54.50
Judith Stap
Manon Minneboo
93
93
1:13.861:13.86
-:--.--
Mieke van Dort
Nikita Kruis
91
89
-:--.--
4:54.50
2.Luctor et Emergo 1luctor et emerg4:58.01
Cynthia Potin
Ilse Snaayer
85
88
1:15.21
1:24.93
1:15.21
2:40.14
Marieke van der Steen-Smeding
Zoë Braal
83
87
1:11.07
1:06.80
3:51.21
4:58.01
3.Scheldestroom 1Scheldestroom4:59.26
Valerie Manhave
Ryan Verplanke
88
77
1:17.061:17.06
-:--.--
Marlinda Eggermont
Naomi Smits
85
90
-:--.--
4:59.26
4.ZCKoewacht 1ZCKoewacht5:04.38
Emelie Bral
Stephanie Rombout
91
88
1:20.431:20.43
-:--.--
Sabine van Waes
Talitha Ruissen
85
91
-:--.--
5:04.38
5.Stormvogel 2De Stormvogel5:11.81
Sanne Klompe
Amira Fathi
92
94
1:19.02
1:26.97
1:19.02
2:45.99
Iris Dingemanse
Merel van der Ent
92
93
1:17.98
1:07.84
4:03.97
5:11.81
6.ZCKoewacht 2ZCKoewacht5:14.20
Janneke van de Poele
Naomi Gelderland
93
90
1:19.141:19.14
-:--.--
Anouk Meesen
Eline Nijskens
89
88
-:--.--
5:14.20
7.De Honte 1De Honte5:15.66
Linda Vink
Merel van Drongelen
84
95
1:17.031:17.03
-:--.--
Evi Erpelinck
Iris Erpelinck
89
93
-:--.--
5:15.66
8.De Bruinvis 1De Bruinvis5:23.54
Lieselotte de Kock
Daphne Wiskerke
89
87
1:24.791:24.79
-:--.--
Carmen de Ridder
Karen Coone
88
91
-:--.--
5:23.54
9.De Schelde 2De Schelde5:33.78
Josje van Houwelingen
Lieke Beezemer
90
91
1:13.41
1:34.28
1:13.41
2:47.69
Manon Boone
Rowie van der Velden
93
93
1:31.40
1:14.69
4:19.09
5:33.78
10.ZCKoewacht 3ZCKoewacht5:34.49
Melissa van Assel
Michelle Picavet
94
92
1:30.531:30.53
-:--.--
Wendij van Geertruij
Sabina van Doeselaar
90
89
-:--.--
5:34.49
11.Scheldestroom 2Scheldestroom5:40.06
Nicky Vanhijfte
Rody Vanhijfte
92
94
1:28.421:28.42
-:--.--
Leonie Cornelis
Kirsten de Boevere
89
93
-:--.--
5:40.06
12.De Bruinvis 2De Bruinvis6:03.44
Nicole van Dorst
Suzanne Eversdijk
94
92
1:34.54
1:36.69
1:34.54
3:11.23
Tamara van de Plasse
Jessica Geldof
94
83
1:37.10
1:15.11
4:48.33
6:03.44


<< TOP >>
Nr. 32
13-5-2007
4 x 100m vrije slag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Bruinvis 1De Bruinvis3:54.02
Robbert Dellaert
Roel v/d Velde
83
85
59.8159.81
-:--.--
Niek de Ridder
Roel Dellaert
88
84
-:--.--
3:54.02
2.Luctor et Emergo 1luctor et emerg3:55.99
Charles Potin
Joeri van Wallenburg
83
90
58.87
58.78
58.87
1:57.65
Simon Edenburg
Davy Bisslik
93
82
1:02.23
56.11
2:59.88
3:55.99
3.De Schelde 2De Schelde3:58.30
Kevin Hondsmerk
Tommy van Overmeeren
88
84
57.17
02.99
57.17
1:00.16
Daniël Kunne
Cees van Houwelingen
90
63
02.32
2:55.82
1:02.48
3:58.30
4.De Stromvogel 1De Stormvogel4:04.81
Sander v. Nieuwenhuyzen
Rick Visser
91
88
1:01.601:01.60
-:--.--
Jeroen Dellebeke
Sonny Corré
81
93
-:--.--
4:04.81
5.Scheldestroom 1Scheldestroom4:11.94
Martijn Eggermont
Florian Boekhorst
82
89
1:03.041:03.04
-:--.--
Robin Dellaert
Vincent Keijmel
88
91
-:--.--
4:11.94
6.De Schelde 3De Schelde4:12.29
Niek Kampman
Mertijn Loof
89
90
1:02.611:02.61
-:--.--
Dennis Wolfert
Bas van Houwelingen
92
92
-:--.--
4:12.29
7.De Bruinvis 2De Bruinvis4:12.57
Jonas de Maet
Brian Oosting
88
88
1:05.59
1:02.61
1:05.59
2:08.20
Jan-Willem Ramondt
Alex Eversdijk
81
90
1:02.37
1:02.00
3:10.57
4:12.57
8.ZCKoewacht 1ZCKoewacht4:27.69
Roderick van Doeselaar
Christoph Bral
92
92
1:00.17
09.06
1:00.17
1:09.23
Marlon van Gremberghe
Bert van Waes
91
78

3:19.25
1:08.44
4:27.69
9.Scheldestroom 2Scheldestroom4:38.48
Joris Boekhorst
Sander Boidin

92
1:13.981:13.98
-:--.--
Davy Hermans
Robin Hermans
91
94
-:--.--
4:38.48
10.ZCKoewacht 2ZCKoewacht5:11.56
Sjoerd van de Poele
Joris van Bunder
95
93
1:23.81
1:18.93
1:23.81
2:42.74
Aaron v d Broeke
Dominique Rombout
93
91
1:17.16
1:11.66
3:59.90
5:11.56
ng.Stormvogel 2De Stormvogel