Gelderse Sprint Kampioenschappen 2007 dag 2
Doetinchem, Netherlands,    28./29.04.2007,     25m-baan
Nr. 39 100m wisselslag Dames Jgd 1   Nr. 40 100m wisselslag Heren Jgd 1   
Nr. 41 50m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 42 50m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 43 50m schoolslag Dames Min 4   Nr. 44 50m schoolslag Heren Min 4   
Nr. 45 50m schoolslag Dames Min 5   Nr. 46 50m schoolslag Heren Min 5   
Nr. 47 50m vlinderslag Dames Min 6   Nr. 48 50m vlinderslag Heren Min 6   
Nr. 49 50m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 50 50m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 51 50m rugslag Dames Jgd 2   Nr. 52 50m rugslag Heren Jgd 2   
Nr. 53 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 54 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 55 50m rugslag Dames Jgd 1   Nr. 56 50m rugslag Heren Jgd 1   
Nr. 57 50m vrije slag Heren Jun 3   Nr. 58 50m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 59 50m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 60 50m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 61 50m schoolslag Dames Jgd 2   Nr. 62 50m schoolslag Heren Jgd 2   
Nr. 63 50m vlinderslag Dames Min 4   Nr. 64 50m vlinderslag Heren Min 4   
Nr. 65 50m vlinderslag Dames Min 5   Nr. 66 50m vlinderslag Heren Min 5   
Nr. 67 50m schoolslag Dames Min 6   Nr. 68 50m schoolslag Heren Min 6   
Nr. 69 50m schoolslag Dames Jgd 1   Nr. 70 50m schoolslag Heren Jgd 1   
Nr. 71 50m vlinderslag Heren Jun 3   Nr. 72 50m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 73 50m vrije slag Dames Jgd 2   Nr. 74 50m vrije slag Heren Jgd 2   
Nr. 75 50m vlinderslag Dames Jun 1   Nr. 76 50m vlinderslag Heren Jun 1   
Nr. 77 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 78 50m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 39   100m wisselslag Dames                                           jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anisa Memic                    92  WWV               1:09.14
          32.38  1:09.14 
    2. Nynke van der Steur            92  ESCA              1:10.49
          32.34  1:10.49 
    3. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         1:12.54
          33.22  1:12.54 
    4. Melissa vd Sluijs              92  Kerkdriel         1:12.68
          33.16  1:12.68 
    5. Svenja Peters                  92  ESCA              1:14.02
          33.99  1:14.02 
    6. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:14.67
          35.50  1:14.67 
    7. Loes Karemaker                 92  NDD               1:15.53
          34.31  1:15.53 
    8. Kristel Huiskamp               92  Octopus           1:16.47
          34.83  1:16.47 
    9. Thirsa Fokker                  92  ESCA              1:17.13
          36.54  1:17.13 
   10. Laura Miller                   92  ESCA              1:17.19
          36.77  1:17.19 
   11. Shanika de Graaf               92  Aquapoldro        1:17.65
          36.67  1:17.65 
   12. Lisette van der Lende          92  WWV               1:18.05
          37.01  1:18.05 
   13. Diede Oldenhave                92  NDD               1:18.17
          34.93  1:18.17 
   14. Lenja Witlox                   92  ZC'90             1:18.31
          35.22  1:18.31 
   15. Elisa Derksen                  92  TZC-Vahalis       1:18.43
          36.97  1:18.43 
   16. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:18.54
          37.35  1:18.54 
   17. Daphne Meinicke                92  NDD               1:18.67
          36.28  1:18.67 
   18. Sanella Hodzic                 92  WWV               1:19.39
          39.56  1:19.39 
   19. Maaike Boschman                92  Octopus           1:19.55
          37.68  1:19.55 
   20. Lorin te Woerd                 92  GZVMarveld        1:22.82
          39.32  1:22.82 
   21. Gwen Kamphuis                  92  DWV               1:22.94
        1:22.94 
   22. Lia Witteveen                  92  ZVV               1:24.30
          38.20  1:24.30 



TOP
Nr. 40   100m wisselslag Heren                                           jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          59.99
          26.46    59.99 
    2. Daan Ratering                  90  Livo              1:03.00
          29.03  1:03.00 
    3. Johan Bosma                    90  NoordVeluwe       1:05.57
          31.33  1:05.57 
    4. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro        1:05.81
          30.95  1:05.81 
    5. Jeroen Trietsch                90  Zaltbommel        1:06.22
          31.17  1:06.22 
    6. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:07.49
          31.69  1:07.49 
    7. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:07.62
          31.25  1:07.62 
    8. Jelmer Staring                 90  DeIJsselmeeuwe    1:08.47
          31.19  1:08.47 
    9. Victor Pepplinkhuizen          90  RZC               1:08.80
          31.01  1:08.80 
   10. Frank Buiting                  90  DeIJsselmeeuwe    1:09.03
          32.06  1:09.03 
   11. Ruben Vermeulen                90  Wijchen           1:09.44
          31.88  1:09.44 
   12. Richard Oosterbroek            90  NoordVeluwe       1:09.79
          32.38  1:09.79 
   13. Wouter van den Bijgaart        90  DeIJsselmeeuwe    1:10.26
          32.16  1:10.26 
   14. Peter Visser                   90  HattoHeim         1:11.67
          33.44  1:11.67 
   15. Richard Ebbers                 90  DeBerkelduiker    1:14.82
          33.00  1:14.82 
   16. Mike Jansen                    90  Wijchen           1:14.96
          35.44  1:14.96 
   17. Ruud vd Brug                   90  TritonPutten      1:16.13
          34.67  1:16.13 
  dis. Jeroen Boon                    90  NDD                           AA
  dis. Yoshi Barnier                  90  DeHoutrib         1:14.25     RH
          35.35  1:14.25 



TOP
Nr. 41   50m vlinderslag Dames                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg         31.42
    2. Linda Kolkman                  93  ESCA                32.91
    3. Margreet Laar                  93  NDD                 33.50
    4. Marlou Baijense                93  Zaltbommel          34.37
    5. Manuela de Bruin               93  Olympia             34.47
    6. Ayleen Fiechter                93  RZC                 35.43
    7. Annemiek Arts                  93  Montferland         35.48
    8. Anne de Vries                  93  NDD                 35.93
    9. Maike Bos                      93  NDD                 36.33
   10. Sylvana van Rantwijk           93  Zuiderzeezwemme     36.63
   11. Lisanne Knapen                 93  Aquapoldro          37.02
   12. Tara van Bottenburg            93  Octopus             37.68
   13. Gerda van Mook                 93  Kerkdriel           37.88
   14. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker      38.19
   15. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              38.50
   16. Eline Vester                   93  NoordVeluwe         39.70
   17. Michelle van Limburg           93  HattoHeim           41.92



TOP
Nr. 42   50m vlinderslag Heren                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frans Slaats                   93  ZC'90               30.54
    2. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      31.75
    3. Boris Bijl                     93  DeHoutrib           31.93
    4. Robin Bos                      93  Aquapoldro          31.99
    5. Puck Smit                      93  RZC                 32.18
    6. Eke van Berkel                 93  ESCA                32.43
    7. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              32.77
    8. Joost de Bruijn                93  DeRijn              33.08
    9. Max Middelman                  93  ESCA                33.18
   10. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg         33.21
   11. Nick van de Esschert           93  Aquapoldro          33.24
   12. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 33.83
   13. Kay-Arne Bulsink               93  Natare              34.64
   14. Roald Blok                     93  HattoHeim           35.28
   15. Bram Kleinhout                 93  DeRijn              35.32
   16. Ico Broekhuizen                93  ZC'90               35.48
   17. Daan Brinkerink                93  DeBerkelduiker      35.77
   18. Twan Baert                     93  Kerkdriel           37.61



TOP
Nr. 43   50m schoolslag Dames                                         minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Naomi Janssen                  97  Wijchen             44.11
    2. Susan Kok                      97  DeIJsselmeeuwe      44.92
    3. Maike Blom                     97  NDD                 47.55
    4. Chantal Kuiper                 97  Montferland         48.69
    5. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      48.72
    6. Britt Schoonhoven              97  Octopus             49.20
    7. Debby Staring                  97  DWV                 49.35
    8. Femke van der Koppel           97  Olympia             49.62
    9. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           49.68
   10. Tessa van Eijk                 97  Zaltbommel          50.01
   11. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn              50.37
   12. Lisanne Rietman                97  DeBerkelduiker      50.48
       Sophie v.d. Broek              97  Kerkdriel           50.48
   14. Manon Tolkamp                  97  Natare              50.87
   15. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker      50.97
   16. Kiki Kuijpers                  97  Proteus             51.01
       Sarah Burgers                  97  DeHoutrib           51.01
   18. Elze te Winkel                 97  Natare              54.74



TOP
Nr. 44   50m schoolslag Heren                                         minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. David van Zelst                97  Kerkdriel           47.32
    2. Stan Ruessink                  97  NoordVeluwe         48.54
    3. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      48.73
    4. Ruben Jeurissen                97  Wijchen             49.06
    5. Tony Hacquebord                97  ESCA                49.09
    6. Jorn Wolterinck                97  GZVMarveld          50.08
    7. Bram van Gils                  97  DeGelenberg         50.29
    8. Eric Snijder                   97  HattoHeim           51.13
    9. Cas Wieggers                   97  GZVMarveld          53.09     bu
   10. Axel Julius                    97  Octopus             53.55
   11. Karsten Zuidgeest              97  Natare              54.30
   12. Angelo Monasso                 97  Natare              54.98
  dis. Rens Oliemans                  97  DeRijn                        AA
  dis. Gijs van der Wal               97  DeRijn                        AA



TOP
Nr. 45   50m schoolslag Dames                                         minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Breanne Lensink                96  Livo                39.03
    2. Esmée Bos                      96  Aquapoldro          39.58
    3. Nienke de Bruijn               96  DeRijn              41.36
    4. Esther Kuhlman                 96  Aquapoldro          42.84
    5. Georgette Wortelboer           96  RZC                 43.41
    6. Annelot Pannekoek              96  Zaltbommel          43.65
    7. Sanne Wassing                  96  ESCA                44.22
    8. Marijke van de Beek            96  Octopus             44.52
    9. Amber Bijl                     96  DeHoutrib           44.75
   10. Demi Woeltjes                  96  GZVMarveld          45.08
   11. Ellis Menting                  96  Montferland         45.11
   12. Amber Vermeulen                96  Wijchen             45.56
   13. Sabine Wentink                 96  NDD                 45.88
   14. Sharon Julius                  96  Octopus             46.31
   15. Laura Bruins                   96  Wijchen             46.67
   16. Aniek Broekhuizen              96  ZC'90               46.78
   17. Denise vd Kop                  96  TZC-Vahalis         47.63
   18. Diantha Schipaanboord          96  DeWoelwaters        47.77
   19. Janne Giesen                   96  NDD                 47.80
   20. Ellen Legters                  96  Natare              48.00
   21. Sanne Nieuwenhuis              96  NDD                 48.05
   22. Shanon Doldersum               96  TritonPutten        49.14     bu
   23. Enya Schouten                  96  ESCA                49.35
   24. Denise van Zetten              96  Octopus             49.42



TOP
Nr. 46   50m schoolslag Heren                                         minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jidde Wiegertjes               96  DeRijn              40.56
    2. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker      43.00
    3. Erik Pape                      96  NoordVeluwe         44.34
    4. Jeroen de Graaf                96  ESCA                44.83
    5. Koen Jansen                    96  DeRijn              44.86
    6. Jesse Smilda                   96  Natare              45.13
    7. Youri Kool                     96  Zaltbommel          46.03
    8. Casper Muselaers               96  Octopus             46.24
    9. Emiel Tholen                   96  DeIJsselmeeuwe      46.26
   10. Mike van de Kraats             96  DeRijn              46.90
   11. Rick Haijtink                  96  DeBerkelduiker      47.20
   12. Tibet van der Steenhoven       96  ESCA                47.78
   13. Mark Huistra                   96  RZC                 48.29
   14. Coen Aalbers                   96  Natare              49.25
   15. Bart Pruijmboom                96  Wijchen             49.60
   16. Thijs de Vos                   96  DeRijn              49.72
   17. Jort Doornhof                  96  HattoHeim           49.91
   18. Sander Rouwenhorst             96  HattoHeim           49.94
   19. Jeroen Willemsen               96  Olympia             49.96
   20. Floris Tieben                  96  DWV                 49.99
   21. Jan-Willem Kuijpers            96  Proteus             50.26
   22. Desmond Traa                   96  DeGelenberg         51.64
   23. Joris Kerckhoffs               96  Wijchen             51.98
  dis. Jorvik Verhoeve                96  Zuiderzeezwemme     44.41     SK



TOP
Nr. 47   50m vlinderslag Dames                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          32.70
    2. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          33.54
    3. Isolde de Louw                 95  Aquapoldro          34.51
    4. Alissa Onstenk                 95  WWV                 35.89
    5. Samantha Elschot               95  Livo                36.38
    6. Lianne Slagter                 95  WWV                 36.78
    7. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker      36.99
    8. Romy van Alphen                95  Olympia             37.38
    9. Tessa Mol                      95  DeRijn              37.63
   10. Guusje Vrieze                  95  NDD                 37.75
   11. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker      38.26
   12. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis         38.46
   13. Maureen Tissink                95  DeWoelwaters        38.68
   14. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib           39.02
   15. Femke Klein Gunnewiek          95  Livo                39.14
   16. Eline van der Linde            95  WWV                 39.39
   17. Annika Groothuis               95  Zuiderzeezwemme     39.73
   18. Carmen Nijenhuis               95  Livo                39.76
   19. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis         40.15
   20. Bo van Ottelen                 95  WWV                 40.24
   21. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker      40.89
   22. Renske Bos                     95  NDD                 41.35
   23. Marit Verwilligen              95  ESCA                42.34
   24. Anne te Welscher               95  Natare              42.64



TOP
Nr. 48   50m vlinderslag Heren                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. David Koers                    95  Zaltbommel          34.99
    2. Nick Alink                     95  Olympia             36.04
    3. Arjan Hanse                    95  Zuiderzeezwemme     36.33
    4. Pike Kijlstra                  95  Aquapoldro          36.58
    5. Bryan Tankink                  95  WWV                 36.82
    6. Jory Willemsen                 95  Octopus             37.67
    7. Niels Thomassen                95  Aquapoldro          37.79
    8. Jeffry van Zetten              95  Octopus             38.89
    9. Daan Nijland                   95  DeBerkelduiker      39.57
   10. Joshua Kuipers                 95  Zaltbommel          40.54
   11. Sjoerd Barts                   95  NDD                 40.67
   12. Luc Evertzen                   95  GZVMarveld          40.80     bu
   13. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           41.17
   14. Mike van de Streek             95  NoordVeluwe         41.19
   15. Leander Heuvels                95  NDD                 41.44
   16. Sjors Boverhoff                95  Octopus             41.71
   17. Richard Meinicke               95  NDD                 42.88     bu
   18. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis         45.14



TOP
Nr. 49   50m vrije slag Dames                                         junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             29.12
    2. Marjolein Delno                94  DeRijn              29.40
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           29.57
    4. Inge Pepping                   94  DeRijn              29.59
    5. Femke Wolvetang                94  NDD                 30.09
    6. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker      30.23
    7. Kelly van der Hoeven           94  NDD                 30.83
    8. Iris van Zuilen                94  Olympia             30.93
    9. Eva Engelen                    94  NDD                 31.04
   10. Marloes van der Beek           94  Aquapoldro          31.05
   11. Daphne Krabben                 94  GZVMarveld          31.12
   12. Marjolein v.d. Broek           94  Kerkdriel           31.88
   13. Sara Konings                   94  GZVMarveld          32.07
   14. Henrieke ten Bokkel            94  NDD                 32.14
   15. Amelia Klein Gunnewiek         94  GZVMarveld          32.18
   16. Silke Penterman                94  GZVMarveld          32.23
   17. Chantal Lokhorst               94  Octopus             32.45
   18. Suzanne Brummel                94  Octopus             32.54
   19. Lara Rissewijck                94  Wijchen             32.58
   20. Lysanne Smeenk                 94  Montferland         32.62
   21. Rianne van Veluw               94  Zuiderzeezwemme     33.17
   22. Sophie de Been                 94  Aquapoldro          33.49
   23. Evi Groenen                    94  Wijchen             33.70
   24. Kim Reijers                    94  DeGelenberg         33.72



TOP
Nr. 50   50m vrije slag Heren                                         junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Brouwers                   94  RZC                 28.00
    2. Christian Renshoff             94  Octopus             29.44
    3. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           29.55
    4. Bram Meijlis                   94  ESCA                29.96
    5. Marcel van Essen               94  DeHokseberg         30.38
    6. Mart Vrieze                    94  NDD                 30.41
    7. Gijs Sterenborg                94  Livo                31.12
    8. Coen Wilterdink                94  WWV                 31.26
    9. Joren Woeltjes                 94  GZVMarveld          31.45
   10. Mike Schel                     94  NDD                 31.48
   11. Stefan Timmermans              94  RZC                 31.63
   12. Thomas Meijer                  94  Aquapoldro          31.72
   13. Arjan Knipping                 94  Livo                31.79
   14. Thomas Bos                     94  GZVMarveld          32.08



TOP
Nr. 51   50m rugslag Dames                                               jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Ebben                     91  Olympia             31.68
    2. José Adema                     91  Aquapoldro          33.30
    3. Tara Oldenhave                 91  NDD                 33.35
    4. Madelon van Zanten             91  ZC'90               33.53
    5. Manon van Essen                91  DeHokseberg         33.84
    6. Danique Stoop                  91  Zuiderzeezwemme     33.95
    7. Susanne Bos                    91  RZC                 33.99
    8. Thaisa Fiering                 91  Livo                35.53
    9. Eline Kuenen                   91  WWV                 35.68
   10. Corry Floor                    91  Kerkdriel           36.08



TOP
Nr. 52   50m rugslag Heren                                               jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raynor Wolf                    89  RZC                 29.42
    2. Sander de Vrught               89  ESCA                30.80
    3. Carlo Meijer                   89  NDD                 31.84
    4. Kevin van Susteren             89  RZC                 32.50
    5. Ricky Broekhof                 89  Proteus             32.69
    6. René Zuyderwijk                89  TZC-Vahalis         33.29



TOP
Nr. 53   50m schoolslag Dames                                   senioren D1 e.o.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jantina Bredewoud              88  Octopus             35.38
    2. Mignon Brussen                 85  NDD                 36.55
    3. Sharon Verstegen               90  NDD                 36.63
    4. Tessa Miller                   89  ESCA                37.02
    5. Erika Aan Het Rot              90  Octopus             37.28
    6. Florielle Domin                89  Montferland         38.49



TOP
Nr. 54   50m schoolslag Heren                                   senioren H1 e.o.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Verholt                   88  NoordVeluwe         30.12
    2. Merijn Ellenkamp               85  WWV                 30.26
    3. John van Susteren              85  RZC                 32.05
    4. Emil Wassink                   74  NDD                 32.62
    5. Remco Jorink                   80  Octopus             32.74
    6. Stefan van Susteren            87  RZC                 33.22     bu
    7. Bernie Klompmaker              85  NoordVeluwe         33.27
    8. Stefan van der Grift           87  Octopus             33.70



TOP
Nr. 55   50m rugslag Dames                                               jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anisa Memic                    92  WWV                 32.69
    2. Melissa vd Sluijs              92  Kerkdriel           32.73
    3. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           33.04
    4. Diede Oldenhave                92  NDD                 33.17
    5. Nynke van der Steur            92  ESCA                33.30
    6. Svenja Peters                  92  ESCA                34.43
    7. Charelle Cordewener            92  DeRijn              34.73
    8. Loes Karemaker                 92  NDD                 35.43
    9. Kristel Huiskamp               92  Octopus             36.00
   10. Thirsa Fokker                  92  ESCA                36.09
   11. Laura Miller                   92  ESCA                36.15
   12. Daphne Meinicke                92  NDD                 36.70
   13. Lenja Witlox                   92  ZC'90               36.76     bu
   14. Elisa Derksen                  92  TZC-Vahalis         37.23
   15. Shanika de Graaf               92  Aquapoldro          37.33
   16. Romay Chris                    92  DWV                 37.93



TOP
Nr. 56   50m rugslag Heren                                               jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          26.80
    2. Daan Ratering                  90  Livo                29.74
    3. Jelmer Staring                 90  DeIJsselmeeuwe      31.07
    4. Richard Oosterbroek            90  NoordVeluwe         32.00
    5. Victor Pepplinkhuizen          90  RZC                 32.20
    6. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro          32.24
    7. Johan Bosma                    90  NoordVeluwe         32.38
    8. Wouter van den Bijgaart        90  DeIJsselmeeuwe      32.40
    9. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              32.49
   10. Ruben Vermeulen                90  Wijchen             32.75
   11. Frank Buiting                  90  DeIJsselmeeuwe      32.77
   12. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib           32.79
   13. Jeroen Trietsch                90  Zaltbommel          33.22
   14. Ruud vd Brug                   90  TritonPutten        33.78



TOP
Nr. 57   50m vrije slag Heren                                         junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pascal Timmermans              92  RZC                 25.54
    2. Alex van der Hoeven            92  NDD                 25.66
    3. Marc Keyser                    92  Zaltbommel          26.61
    4. Barry Bloemberg                92  Livo                26.84
    5. Laurens Pepping                92  DeRijn              26.94
    6. Bas Ebbers                     92  NDD                 27.11
    7. Anton van Zantvoort            92  Zuiderzeezwemme     27.56
    8. Nick Oortwijn                  92  Aquapoldro          27.60
    9. Koen Sterenborg                92  Livo                28.03
   10. Taco Braakhekke                92  DeBerkelduiker      28.19
   11. Mark van de Brug               92  TritonPutten        28.88
   12. Sjoerd ten Brinke              92  ZC'90               29.06
   13. Thijs Bomers                   92  GZVMarveld          29.25
   14. Robin Trietsch                 92  Zaltbommel          29.39
   15. Michiel Peters                 92  Aquapoldro          29.82
   16. Yaniv Davidson                 92  TZC-Vahalis         30.15
   17. Patrick Vos                    92  Olympia             30.25
   18. Dion ten Barge                 92  DeGelenberg         30.87



TOP
Nr. 58   50m vrije slag Heren                                         junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roy Awater                     91  RZC                 25.45
    2. Kevin Eltink                   91  NDD                 25.94
    3. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          26.66
    4. Romario Schenker               91  ESCA                26.87
    5. Bart Beumer                    91  RZC                 26.90
    6. Tom van Silfhout               91  RZC                 26.98
    7. Maik Steenkamp                 91  NDD                 27.37
    8. Mark van Gelderen              91  Olympia             27.83
    9. Teunis Haklander               91  DeWoelwaters        27.86
   10. Marciano Millenaar             91  TZC-Vahalis         27.99
   11. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib           28.15
   12. Quinten van Kampen             91  Wijchen             28.73
   13. Roy Siemes                     91  Montferland         28.84
   14. Yannick van de Peppel          91  TritonPutten        29.01
   15. Kevin Dieker                   91  Montferland         29.34



TOP
Nr. 59   50m vrije slag Dames                                         junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg         28.57
    2. Margreet Laar                  93  NDD                 29.55
    3. Linda Kolkman                  93  ESCA                29.62
    4. Anne de Vries                  93  NDD                 30.35
    5. Manuela de Bruin               93  Olympia             30.41
    6. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              30.69
    7. Ayleen Fiechter                93  RZC                 30.79
    8. Annemiek Arts                  93  Montferland         31.23
    9. Sylvana van Rantwijk           93  Zuiderzeezwemme     31.45
   10. Marlou Baijense                93  Zaltbommel          31.58
   11. Lisanne Knapen                 93  Aquapoldro          31.75
   12. Eline Vester                   93  NoordVeluwe         31.79
   13. Maike Bos                      93  NDD                 31.83
   14. Jorin Rouwenhorst              93  HattoHeim           32.08
   15. Lisa Gankema                   93  GZVMarveld          32.91
   16. Kelly de Langen                93  DeHoutrib           32.92
   17. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis         33.37
   18. Michelle van Limburg           93  HattoHeim           33.42
   19. Tara van Bottenburg            93  Octopus             33.44
   20. Gerda van Mook                 93  Kerkdriel           33.86
   21. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker      33.95
   22. Iris van Leeuwen               93  DeRijn              34.07



TOP
Nr. 60   50m vrije slag Heren                                         junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              27.36
    2. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg         27.40
    3. Boris Bijl                     93  DeHoutrib           27.54
    4. Frans Slaats                   93  ZC'90               27.82
    5. Puck Smit                      93  RZC                 28.08
    6. Roald Blok                     93  HattoHeim           28.14
    7. Robin Bos                      93  Aquapoldro          28.39
    8. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      28.83
    9. Ico Broekhuizen                93  ZC'90               29.58
   10. Daan Brinkerink                93  DeBerkelduiker      29.68
   11. Max Middelman                  93  ESCA                29.82
   12. Eke van Berkel                 93  ESCA                30.05
   13. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 30.24
   14. Patrick Lageschaar             93  GZVMarveld          30.54
   15. Nick van de Esschert           93  Aquapoldro          30.80
   16. Bram Kleinhout                 93  DeRijn              30.92



TOP
Nr. 61   50m schoolslag Dames                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Madelon van Zanten             91  ZC'90               36.73
    2. Thaisa Fiering                 91  Livo                37.94
    3. Danique Stoop                  91  Zuiderzeezwemme     39.05
    4. Josje van der Wel              91  NDD                 39.11
    5. Manon van Essen                91  DeHokseberg         39.63
    6. Susanne Bos                    91  RZC                 39.90
    7. Eline Kuenen                   91  WWV                 40.01
    8. Iris Ebben                     91  Olympia             40.10
    9. Lisa van Beek                  91  Montferland         41.03
   10. Alicia vd Helm                 91  Kerkdriel           41.54



TOP
Nr. 62   50m schoolslag Heren                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raynor Wolf                    89  RZC                 31.71
    2. Sander de Vrught               89  ESCA                33.31
    3. Kevin van Susteren             89  RZC                 33.39
    4. René Zuyderwijk                89  TZC-Vahalis         34.99
    5. David Kuiperij                 89  Natare              36.30



TOP
Nr. 63   50m vlinderslag Dames                                        minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sophie v.d. Broek              97  Kerkdriel           39.60
    2. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           40.87
    3. Naomi Janssen                  97  Wijchen             41.65
    4. Tessa van Eijk                 97  Zaltbommel          42.21
    5. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn              44.12
    6. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      45.17
    7. Judith Wentink                 97  DeBerkelduiker      46.64
    8. Manon Tolkamp                  97  Natare              48.19
    9. Jessie Hoskam                  97  Kerkdriel           48.38     VC
   10. Lisanne Rietman                97  DeBerkelduiker      48.79



TOP
Nr. 64   50m vlinderslag Heren                                        minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      39.47
    2. Ruben Jeurissen                97  Wijchen             40.08
    3. Axel Julius                    97  Octopus             43.49
    4. Gijs van der Wal               97  DeRijn              44.32
    5. David van Zelst                97  Kerkdriel           45.74
    6. Sjoerd van de Oord             97  Kerkdriel           48.95



TOP
Nr. 65   50m vlinderslag Dames                                        minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esmée Bos                      96  Aquapoldro          35.02
    2. Nienke de Bruijn               96  DeRijn              37.17
    3. Esther Kuhlman                 96  Aquapoldro          37.29
    4. Aniek Broekhuizen              96  ZC'90               37.38
    5. Sharon Julius                  96  Octopus             41.29
    6. Susan Melchers                 96  DeGelenberg         41.34
    7. Ellen Legters                  96  Natare              41.49     VC
    8. Demi Woeltjes                  96  GZVMarveld          41.66
       Janne Giesen                   96  NDD                 41.66
   10. Ellis Menting                  96  Montferland         41.75
   11. Lisette Goelema                96  DeRijn              42.05
   12. Sabine Wentink                 96  NDD                 43.45
   13. Britt Markerink                96  DeBerkelduiker      43.56
   14. Stephanie van Wezel            96  Kerkdriel           43.63
   15. Annelot Pannekoek              96  Zaltbommel          43.65
   16. Celine Colenbrander            96  Natare              53.29     VC



TOP
Nr. 66   50m vlinderslag Heren                                        minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Emiel Tholen                   96  DeIJsselmeeuwe      37.00
    2. Jesse Smilda                   96  Natare              37.14
    3. Robin Bonnink                  96  Livo                38.17
    4. Jidde Wiegertjes               96  DeRijn              38.65
    5. Mark Huistra                   96  RZC                 38.98
    6. Jeroen de Graaf                96  ESCA                40.46
    7. Koen Jansen                    96  DeRijn              41.84
    8. Casper Muselaers               96  Octopus             42.43
    9. Youri Kool                     96  Zaltbommel          42.58
   10. Jorvik Verhoeve                96  Zuiderzeezwemme     43.24
   11. Tibet van der Steenhoven       96  ESCA                43.88
   12. Mike van de Kraats             96  DeRijn              45.15
   13. Sander Rouwenhorst             96  HattoHeim           45.83
   14. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker      46.05
   15. Coen Aalbers                   96  Natare              46.68     VE



TOP
Nr. 67   50m schoolslag Dames                                         minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          37.01
    2. Lianne Slagter                 95  WWV                 38.07
    3. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker      38.33
    4. Femke Klein Gunnewiek          95  Livo                38.96
    5. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          41.48
    6. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis         41.99
    7. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker      42.00
    8. Simone Waanders                95  Octopus             42.60
    9. Isolde de Louw                 95  Aquapoldro          42.65
   10. Miranda de Groot               95  DeHokseberg         43.00
   11. Marte Stoorvogel               95  DeRijn              43.15
   12. Samantha Elschot               95  Livo                43.18
   13. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker      43.31
   14. Marit Verwilligen              95  ESCA                43.41
   15. Eline van der Linde            95  WWV                 43.62     SP
   16. Maureen Tissink                95  DeWoelwaters        43.96
   17. Liza van Dijk                  95  RZC                 44.07
   18. Julia Burgers                  95  DeHoutrib           44.12
   19. Guusje Vrieze                  95  NDD                 45.01
   20. Annika Groothuis               95  Zuiderzeezwemme     45.49
   21. Sanne Nugteren                 95  DeWoelwaters        45.64
   22. Anne te Welscher               95  Natare              45.70     SA
   23. Ilse de Heus                   95  TZC-Vahalis         46.08
   24. Nathalie Hamer                 95  NDD                 46.54



TOP
Nr. 68   50m schoolslag Heren                                         minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arjan Hanse                    95  Zuiderzeezwemme     39.24
    2. Jory Willemsen                 95  Octopus             40.11
    3. Nick Alink                     95  Olympia             40.69
    4. Sjoerd van Laar                95  ZVV                 41.49
    5. Daan Nijland                   95  DeBerkelduiker      41.85
    6. Bryan Tankink                  95  WWV                 42.15
    7. Leander Heuvels                95  NDD                 42.23
    8. David Koers                    95  Zaltbommel          42.83
    9. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis         43.32
   10. Richard Meinicke               95  NDD                 43.64
   11. Sander Wissink                 95  DeBerkelduiker      44.11
   12. Axel Meeuwissen                95  Olympia             44.26
   13. Joshua Kuipers                 95  Zaltbommel          44.60
   14. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           44.63
   15. Sjoerd Barts                   95  NDD                 44.85
   16. Jeffry van Zetten              95  Octopus             44.93
   17. Jasper Schoonhoven             95  Octopus             45.33
   18. Niels Thomassen                95  Aquapoldro          45.69
   19. Fabian Steurrijs               95  Olympia             46.13
   20. Pike Kijlstra                  95  Aquapoldro          46.99
   21. Martijn van der Meer           95  Zaltbommel          47.09
   22. Maikel Mierop                  95  NDD                 47.33
   23. Mike van de Streek             95  NoordVeluwe         48.90
  dis. Chiel Kastermans               95  DWV                           AA



TOP
Nr. 69   50m schoolslag Dames                                            jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anisa Memic                    92  WWV                 34.55
    2. Charelle Cordewener            92  DeRijn              36.45
    3. Nynke van der Steur            92  ESCA                37.28
    4. Sanella Hodzic                 92  WWV                 37.83
    5. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           38.98
    6. Svenja Peters                  92  ESCA                39.32
    7. Melissa vd Sluijs              92  Kerkdriel           39.87
    8. Loes Karemaker                 92  NDD                 40.23
    9. Kristel Huiskamp               92  Octopus             40.24
   10. Daphne Meinicke                92  NDD                 40.53
   11. Laura Miller                   92  ESCA                40.69
   12. Yara Valente                   92  DeRijn              40.89
   13. Lisette van der Lende          92  WWV                 41.06
   14. Shanika de Graaf               92  Aquapoldro          41.24
   15. Maaike Boschman                92  Octopus             41.37
   16. Mandy Hulleman                 92  ZVV                 41.41
   17. Diede Oldenhave                92  NDD                 41.79
   18. Hanneke Sartorius              92  NDD                 41.98
   19. Mathilde Schieven              92  WWV                 42.41
   20. Elisa Derksen                  92  TZC-Vahalis         43.26
   21. Lenja Witlox                   92  ZC'90               43.40
   22. Lorin te Woerd                 92  GZVMarveld          44.00
   23. Romay Chris                    92  DWV                 44.04
  dis. Thirsa Fokker                  92  ESCA                42.14     SD



TOP
Nr. 70   50m schoolslag Heren                                            jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Johan Bosma                    90  NoordVeluwe         32.74
    2. Daan Ratering                  90  Livo                32.84
    3. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              33.08
    4. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib           33.69
    5. Jelmer Staring                 90  DeIJsselmeeuwe      34.04
    6. Jeroen Trietsch                90  Zaltbommel          34.06
    7. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          34.50
    8. Stefan Knapen                  90  Aquapoldro          35.09
    9. Frank Buiting                  90  DeIJsselmeeuwe      35.56
   10. Wouter van den Bijgaart        90  DeIJsselmeeuwe      36.09
   11. Ruben Vermeulen                90  Wijchen             36.20
   12. Victor Pepplinkhuizen          90  RZC                 36.41
   13. Mike Jansen                    90  Wijchen             38.16
   14. Peter Visser                   90  HattoHeim           38.61



TOP
Nr. 71   50m vlinderslag Heren                                        junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alex van der Hoeven            92  NDD                 27.68
    2. Pascal Timmermans              92  RZC                 29.08
    3. Barry Bloemberg                92  Livo                29.92
    4. Nick Oortwijn                  92  Aquapoldro          29.96
    5. Laurens Pepping                92  DeRijn              31.24
    6. Marc Keyser                    92  Zaltbommel          31.26
    7. Bas Ebbers                     92  NDD                 32.28
    8. Taco Braakhekke                92  DeBerkelduiker      32.48
    9. Anton van Zantvoort            92  Zuiderzeezwemme     32.80
   10. Mark van de Brug               92  TritonPutten        34.15
   11. Luuk Glimmerveen               92  Zaltbommel          34.29
   12. Koen Sterenborg                92  Livo                35.66
   13. Mart Beer                      92  Proteus             35.72
   14. Thijs Bomers                   92  GZVMarveld          35.95
   15. Patrick Vos                    92  Olympia             38.47
  dis. Floris-Jan Overink             92  GZVMarveld                    AA



TOP
Nr. 72   50m vlinderslag Heren                                        junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roy Awater                     91  RZC                 27.64
    2. Kevin Eltink                   91  NDD                 29.37
    3. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          29.90
    4. Maik Steenkamp                 91  NDD                 29.94
    5. Romario Schenker               91  ESCA                30.68
    6. Bart Beumer                    91  RZC                 31.40
    7. Tom van Silfhout               91  RZC                 31.93
    8. Yannick van de Peppel          91  TritonPutten        32.26
    9. Mark van Gelderen              91  Olympia             32.30
   10. Edwin Trip                     91  ZVV                 32.32
   11. Teunis Haklander               91  DeWoelwaters        32.37
   12. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib           32.51
   13. Marciano Millenaar             91  TZC-Vahalis         33.49
   14. Stephan Keijl                  91  HattoHeim           34.00
   15. Roy Siemes                     91  Montferland         34.27
   16. Kevin Dieker                   91  Montferland         35.80



TOP
Nr. 73   50m vrije slag Dames                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. José Adema                     91  Aquapoldro          28.60
    2. Thaisa Fiering                 91  Livo                28.95
    3. Iris Ebben                     91  Olympia             29.13
    4. Madelon van Zanten             91  ZC'90               29.18
    5. Tara Oldenhave                 91  NDD                 29.25
    6. Danique Stoop                  91  Zuiderzeezwemme     29.33
    7. Susanne Bos                    91  RZC                 29.69
    8. Eline Kuenen                   91  WWV                 29.78
    9. Marije Derksen                 91  Zaltbommel          30.02
   10. Alicia vd Helm                 91  Kerkdriel           31.30
   11. Kelly Hofstee                  91  DeHoutrib           31.76
  dis. Manon van Essen                91  DeHokseberg                   AA



TOP
Nr. 74   50m vrije slag Heren                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raynor Wolf                    89  RZC                 25.24
    2. René Zuyderwijk                89  TZC-Vahalis         26.72
    3. Kevin van Susteren             89  RZC                 26.82
    4. Carlo Meijer                   89  NDD                 27.52
    5. Michel Brevink                 89  GZVMarveld          27.62
    6. David Kuiperij                 89  Natare              28.34
    7. Adriaan Doppenberg             89  DeWoelwaters        28.65
    8. Jerrie Bruins                  89  Wijchen             28.79
    9. Ricky Broekhof                 89  Proteus             29.03
   10. Alex Floor                     89  Kerkdriel           29.30
   11. Wessel Sio                     89  DeWoelwaters        29.52



TOP
Nr. 75   50m vlinderslag Dames                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             31.17
    2. Inge Pepping                   94  DeRijn              31.63
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           31.94
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn              32.69
    5. Iris van Zuilen                94  Olympia             33.67
    6. Marloes van der Beek           94  Aquapoldro          34.83
    7. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker      35.40
    8. Femke Wolvetang                94  NDD                 36.49
    9. Sara Konings                   94  GZVMarveld          36.67
   10. Daphne Krabben                 94  GZVMarveld          37.13
   11. Suzanne Brummel                94  Octopus             37.25
   12. Amber de Vries                 94  TZC-Vahalis         37.61
   13. Rianne van Veluw               94  Zuiderzeezwemme     38.28
   14. Kelly van der Hoeven           94  NDD                 38.60
   15. Amelia Klein Gunnewiek         94  GZVMarveld          38.80
   16. Sophie de Been                 94  Aquapoldro          38.85
   17. Lysanne Smeenk                 94  Montferland         39.12
   18. Silke Penterman                94  GZVMarveld          39.42



TOP
Nr. 76   50m vlinderslag Heren                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Brouwers                   94  RZC                 31.75
    2. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           32.53
    3. Christian Renshoff             94  Octopus             34.26
    4. Marcel van Essen               94  DeHokseberg         34.89
    5. Mart Vrieze                    94  NDD                 34.94
    6. Stefan Timmermans              94  RZC                 35.28
    7. Bram Meijlis                   94  ESCA                35.56
    8. Thomas Meijer                  94  Aquapoldro          35.65
    9. Joren Woeltjes                 94  GZVMarveld          37.43
   10. Gijs Sterenborg                94  Livo                37.84
   11. Arjan Knipping                 94  Livo                38.69
   12. Mike Schel                     94  NDD                 40.63



TOP
Nr. 77   50m vrije slag Dames                                   senioren D1 e.o.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachel Kremer                  90  Livo                27.39
    2. Chantal Kuipers                87  NDD                 27.87
    3. Sharon Verstegen               90  NDD                 28.21
    4. Tanja Sterenborg               83  WWV                 28.30
    5. Jantina Bredewoud              88  Octopus             28.96
    6. Tessa Miller                   89  ESCA                29.67



TOP
Nr. 78   50m vrije slag Heren                                   senioren H1 e.o.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merijn Ellenkamp               85  WWV                 23.91
    2. Tom Driessen                   87  ESCA                24.54
    3. Marten Jan Verbeek             86  ESCA                24.69
    4. Erwin Croes                    80  DeIJsselmeeuwe      25.09
    5. Erik Verholt                   88  NoordVeluwe         25.27
    6. Bernie Klompmaker              85  NoordVeluwe         25.58