20070421 Limietwedstrijd
Gorinchem, Netherlands,    21-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 4 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 5 50m vrije slag Gemengd Min 5-   Nr. 6 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 8 400m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 9 400m wisselslag Heren Sen.   Nr. 10 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 11 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 12 200m wisselslag Gemengd Min 5-   
Nr. 13 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 15 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 16 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 17 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 18 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m schoolslag Gemengd Min 5-   Nr. 20 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 21 200m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 22 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 23 50m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     32.13
    2. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze     32.70
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen            33.86
    4. Ariélla van den Beemt          92  Poseidon'56         35.24
    5. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     35.37
    6. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     35.88
    7. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     36.08     1
       Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     36.08     2
    9. Anne Meesters                  91  De Dommelbaarze     37.38
   10. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     37.70
   11. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     37.96
   12. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze     40.98



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     28.99
    2. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     33.14
    3. Bob Trommelen                  92  DeVennen            35.64
    4. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     36.36
    5. Wesley Beck                    93  Hieronymus          37.65



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Madelon Schellekens            95  DeVennen          1:38.44
          45.98  1:38.44 
    2. Lisanne van den Berg           95  De Biesboschzwe   1:39.21
        1:39.21 
  dis. Lindi Verkooijen               95  SBC2000           1:40.73     SL
        1:40.73 



TOP
TOP
Nr. 5   50m vrije slag Gemengd                       Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     37.74



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                                   Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:22.28



TOP
Nr. 7   100m rugslag Heren                                   Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stephan Onnes                  93  DeVennen          1:20.98



TOP
TOP
Nr. 9   400m wisselslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG               6:06.63



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     37.96
    2. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze     42.20
    3. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     43.11
    4. Madelon Schellekens            95  DeVennen            45.57
    5. Janie de Geus                  91  DeVennen            47.23



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     34.07
    2. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         34.99
    3. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     35.26
    4. Wesley Beck                    93  Hieronymus          41.43
    5. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     43.64



TOP
Nr. 12   200m wisselslag Gemengd                     Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Irene Teufer                   96  OEZA              3:00.43



TOP
Nr. 13   100m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:11.00
    2. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe   1:12.03



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe   1:08.22
    2. Stephan Onnes                  93  DeVennen          1:09.84
    3. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:12.38
    4. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe   1:12.39



TOP
Nr. 15   50m rugslag Dames                                   Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Désirée Emmen                  92  DeVennen            35.39
    2. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze     41.12
    3. Lindi Verkooijen               95  SBC2000             41.63



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                                   Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bob Trommelen                  92  DeVennen            35.85
    2. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     36.28
    3. Wesley Beck                    93  Hieronymus          38.16



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ariélla van den Beemt          92  Poseidon'56       1:23.76
    2. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe   1:23.76
    3. Anne Meesters                  91  De Dommelbaarze   1:26.60
    4. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe   1:28.33



TOP
TOP
Nr. 19   50m schoolslag Gemengd                      Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     49.79



TOP
Nr. 20   200m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   2:43.51
        1:17.40  2:43.51 
    2. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze   2:53.18
        1:19.38  2:53.18 
    3. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   3:00.96
        1:25.47  3:00.96 



TOP
Nr. 21   200m vlinderslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   2:35.36
        1:12.25  2:35.36 
    2. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       2:36.35
        1:08.51  2:36.35 
    3. Tom Lommers                    90  WZV               2:38.00
        1:12.00  2:38.00 
    4. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   3:14.72
        1:28.46  3:14.72 



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Désirée Emmen                  92  DeVennen            29.50
    2. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     30.39
    3. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     31.51
    4. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     32.06
    5. Ariélla van den Beemt          92  Poseidon'56         32.48
    6. Marjolein van den Berg         92  De Biesboschzwe     33.18
    7. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     33.72
    8. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze     34.11
    9. Madelon Schellekens            95  DeVennen            34.52
   10. Lisanne van den Berg           95  De Biesboschzwe     34.84
   11. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     35.39
   12. Janie de Geus                  91  DeVennen            41.82



TOP
Nr. 23   50m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     26.30
    2. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     29.80
    3. Bob Trommelen                  92  DeVennen            30.48
    4. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe     30.51
    5. Bart Schouten                  94  De Biesboschzwe     32.33
    6. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     33.42