KNZB zwemcompetitie district 5, deel 5 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Budel


Nr. 1  4 x 50m wisselslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Dames  Jeugd 4 en later
Nr. 3  100m wisselslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 4  50m vlinderslag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 6  200m vrije slag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 7  200m vrije slag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 8  100m wisselslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 9  100m wisselslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 10  100m rugslag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 11  100m rugslag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 12  200m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 13  200m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 1401  50m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later
Nr. 15  100m vrije slag  Dames  Minioren 6 en later
Nr. 16  100m vrije slag  Heren  Minioren 6 en later
Nr. 17  50m schoolslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 18  50m schoolslag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 19  200m rugslag  Dames  Jeugd 2 en later
Nr. 20  200m rugslag  Heren  Junioren 4 en later
Nr. 21  100m vrije slag  Dames  Senioren 2 en later
Nr. 22  100m vrije slag  Heren  Jeugd 2 en later
Nr. 23  50m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 24  50m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 25  4 x 50m vrije slag  Heren  Junioren 2 en later
Nr. 26  4 x 25m schoolslag  Gemengd  Minioren 4 en later J/M/J/M
Nr. 27  8 x 50m vrije slag  Gemengd  SPECIAAL J/M/J/M/J/M/J/M


Nr. 1
15-4-2007
4 x 50m wisselslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Neptunus 1Neptunus'582:01.92
John Verhagen
Mark Schellekens
92
92
-:--.--
-:--.--
Roel v.d. Kleij
Gijs Verhagen
90
93
-:--.--
2:01.92
2.Zwem & Poloklub Budel 1ZPK Budel2:11.05
Ferry J. Claassen
Nick Janssen
92
93
34.4434.44
-:--.--
Niels Raaijmakers
Thomas van Mierlo
90
93
-:--.--
2:11.05
3.ZV Hydra 1Hydra2:12.02
Jop de Wit
Stijn van der Aa
89
90
34.3034.30
-:--.--
Wouter Wessels
Niels de Jong
91
89
-:--.--
2:12.02


<< TOP >>
Nr. 2
15-4-2007
4 x 50m vrije slag  Dames

Jeugd 4 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.ZV Hydra 1Hydra2:07.02
Yoerike Rijkers
Inge Fransen
92
92
31.1631.16
-:--.--
Elise Verhagen
Daisy Janssen
93
91
-:--.--
2:07.02
2.Zwem & Poloklub Budel 1ZPK Budel2:09.20
Maxime Schoones
Kara van Vught
95
92
32.2432.24
-:--.--
Hanne Winters
Nathalie van Kaathoven
92
94
-:--.--
2:09.20
3.Neptunus 1Neptunus'582:10.45
Anouk v. Helvoirt
Elke Schellekens
94
93
32.0832.08
-:--.--
Esra Pennings
Evalie Hovers
94
92
-:--.--
2:10.45
4.Zwem & Poloklub Budel 2ZPK Budel2:25.91
Daisy van Vroenhoven
Kathleen Bouwman
92
94
35.5935.59
-:--.--
Wilke van Hout
Kim Compen
92
94
-:--.--
2:25.91


<< TOP >>
Nr. 3
15-4-2007
100m wisselslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Myrle Schoones98ZPK Budel1:40.39-:--.---:--.--
2.Bo Sluijpers97Neptunus'581:45.79
3.Wilke Wessels97Hydra1:55.06-:--.---:--.--
4.Tom v.d. Heijden97Neptunus'582:02.86-:--.---:--.--
5.Anouk v. Os99Neptunus'582:18.57
dis.Noud v. Boven98Neptunus'581:57.47-:--.--1:57.47
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Renee Compen97ZPK Budel1:58.65-:--.--1:58.65
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Dimphy v. Grinsven97Neptunus'582:05.43-:--.--2:05.43
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
zk.Martijn Eickmans97Neptunus'58


<< TOP >>
Nr. 4
15-4-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maxime Schoones95ZPK Budel36.32
2.Bente v. Bergen96Neptunus'5836.70
3.Jessie van den Broek95Hydra42.47
4.Shirley Voets95Neptunus'5842.64
5.Mandy de Bruin95ZPK Budel45.75
6.Aniek Pennings96Neptunus'5846.95
7.Maud Jansen97Hydra48.79
8.Lisanne van Gennip97Hydra50.82
9.Nicky Laeremans95ZPK Budel51.08
10.Daphne Voets96Neptunus'5851.81
11.Demi v. Os96Neptunus'5854.27
dis.Jolien Van Samang96ZPK Budel1:01.77
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
zk.Lotte Minheere96Hydra


<< TOP >>
Nr. 5
15-4-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris van Mierlo97ZPK Budel37.23
2.Luke v. Hamond96Neptunus'5839.44
3.Erwin van Lieshout95Hydra41.67
4.Camiel Maseland95Neptunus'5844.13
Teun Lamers96ZPK Budel44.13
6.Freek Verhagen95Hydra46.76
7.Robin van Melis96Hydra51.01
8.Danny v. Grinsven95Neptunus'5851.15
9.Luuk v. Helvoirt96Neptunus'5855.75
10.Alex d. Laat96Neptunus'5857.16
11.Jeroen v. Dinther97Neptunus'5859.22
12.Remco van Kilsdonk96Hydra1:01.22
dis.Thijs van Tongerlo96ZPK Budel1:04.89
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Dave Weijers96Hydra1:05.04
VD  Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 6
15-4-2007
200m vrije slag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Anouk v. Helvoirt94Neptunus'582:38.601:18.452:38.60
2.Nathalie van Kaathoven94ZPK Budel2:39.851:18.692:39.85
3.Anna Delissen93Hydra2:45.141:19.762:45.14
4.Lisa Smits93Neptunus'582:45.861:20.202:45.86
5.Elise Verhagen93Hydra2:46.211:19.412:46.21
6.Joyce Janssen93Hydra2:53.261:23.762:53.26
7.Esra Pennings94Neptunus'582:55.311:23.432:55.31
8.Kim Compen94ZPK Budel2:56.261:23.062:56.26
9.Vera d. Laat94Neptunus'583:01.281:25.033:01.28
10.Lies v.d. Bersselaar94Neptunus'583:10.701:28.663:10.70
11.Kathleen Bouwman94ZPK Budel3:20.601:29.083:20.60
dis.Iris Janssen94Hydra-:--.---:--.--
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 7
15-4-2007
200m vrije slag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Gijs Verhagen93Neptunus'582:12.571:04.822:12.57
2.Thomas van Mierlo93ZPK Budel2:12.851:05.382:12.85
3.Jeroen van den Corput93Hydra2:32.821:09.852:32.82
4.Mark v. Dinther94Neptunus'582:41.841:17.362:41.84
5.Koen Wessels94Hydra2:44.481:19.202:44.48
6.Nick Janssen93ZPK Budel2:48.071:21.122:48.07
7.Jeroen Trimbach94Neptunus'582:49.381:21.302:49.38
8.Jesper Bergmans93Hydra2:51.361:21.072:51.36
9.Marnix Duisters93ZPK Budel3:02.361:26.863:02.36
10.Mark Broers94ZPK Budel3:03.301:29.263:03.30
11.Bart v. Bergen94Neptunus'583:30.581:37.573:30.58


<< TOP >>
Nr. 8
15-4-2007
100m wisselslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Daisy Janssen91Hydra1:18.92
2.Evalie Hovers92Neptunus'581:20.20
3.Hanne Winters92ZPK Budel1:23.76
4.Lisa Coenraad92Hydra1:25.41
5.Inge Fransen92Hydra1:25.51
6.Anouk v. Lokven94Neptunus'581:26.77
7.Jet v.d. Bersselaar92Neptunus'581:27.41
8.Daisy van Vroenhoven92ZPK Budel1:28.51
9.Manissa v.d. Brand92Neptunus'581:30.10
10.Eva Timmers93Hydra1:30.12
11.Wilke van Hout92ZPK Budel1:30.33
12.Kara van Vught92ZPK Budel1:33.93
13.Sharon Bijvelds94Hydra1:38.38
14.Silke Sools92ZPK Budel1:46.33
zk.Manon Keulen92ZPK Budel
zk.Iris Roost92ZPK Budel


<< TOP >>
Nr. 9
15-4-2007
100m wisselslag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.John Verhagen92Neptunus'581:03.83
2.Mark Schellekens92Neptunus'581:11.70
3.Wouter Wessels91Hydra1:12.35
4.Ferry J. Claassen92ZPK Budel1:14.02
5.Rick v. Hamond92Neptunus'581:14.49
6.Rob v. Heeswijk92Neptunus'581:17.92
7.Jaap de Wit91Hydra1:19.16
8.Daan van der Aa91Hydra1:19.55
9.Michiel Duisters91ZPK Budel1:19.83
10.Martijn Verhagen91Hydra1:23.74
dis.Gunther Fiten91ZPK Budel1:13.88-:--.--1:13.88
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 10
15-4-2007
100m rugslag  DamesSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mandy van Vroenhoven90ZPK Budel1:22.38
2.Elke Schellekens93Neptunus'581:23.26
3.Simone Fransen90Hydra1:23.47
4.Rolijn van Vught90ZPK Budel1:24.33
5.Anna Delissen93Hydra1:26.02
6.Ine Dekkers89Hydra1:30.26
7.Nandi Degrave90ZPK Budel1:32.40
8.Linda van Oosterhout89Hydra1:38.59
9.Mandy Bijvelds89Hydra1:43.26
zk.Ellen Verhagen89Neptunus'58


<< TOP >>
Nr. 11
15-4-2007
100m rugslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Niels Raaijmakers90ZPK Budel1:11.60
2.Jop de Wit89Hydra1:13.52
3.Gijs Verhagen93Neptunus'581:14.56
4.Niels de Jong89Hydra1:15.71
5.Rob Broers90ZPK Budel1:19.13
6.Stijn van der Aa90Hydra1:24.27


<< TOP >>
Nr. 12
15-4-2007
200m wisselslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Linda Schellekens88Neptunus'582:38.51
2.Els Kuijpers88Hydra2:40.31
3.Yoerike Rijkers92Hydra2:49.48
4.Mandy Kuypers88Neptunus'582:54.46
5.Marthe van der Ven89Hydra3:00.12-:--.--3:00.12
6.Sandra Schellekens85Neptunus'583:02.26-:--.--3:02.26
7.Carola Hompes88ZPK Budel3:04.01-:--.--3:04.01
8.Linda Maas88ZPK Budel3:10.73-:--.--3:10.73


<< TOP >>
Nr. 13
15-4-2007
200m wisselslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.John Verhagen92Neptunus'582:19.13
2.Rick de Greef84ZPK Budel2:21.13
3.Roel v.d. Kleij90Neptunus'582:33.36
4.Niek Kouwenberg86Hydra2:39.02
5.Mathieu van der Ven84Hydra2:40.79
6.Hugo de Greef88ZPK Budel2:42.74
7.Tom Bus87Hydra2:43.76
8.Gert - Jan Bruggink87ZPK Budel2:45.08
9.Frank Hovenier85Neptunus'582:47.51
10.Willem Jansen76Hydra2:50.89
dis.Dolf Martens84ZPK Budel2:57.59-:--.--2:57.59
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 1401
15-4-2007
50m schoolslag  Gemengd

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Myrle Schoones98ZPK Budel51.23
2.Bo Sluijpers97Neptunus'5853.72
3.Noud v. Boven98Neptunus'5856.12
4.Dimphy v. Grinsven97Neptunus'5858.82
5.Wilke Wessels97Hydra59.77
6.Anouk v. Os99Neptunus'5859.85
7.Renee Compen97ZPK Budel1:00.43
dis.Tom v.d. Heijden97Neptunus'581:00.54
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Martijn Eickmans97Neptunus'58


<< TOP >>
Nr. 15
15-4-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Bente v. Bergen96Neptunus'581:15.46
2.Jessie van den Broek95Hydra1:15.48
3.Maxime Schoones95ZPK Budel1:15.67
4.Shirley Voets95Neptunus'581:18.81
5.Aniek Pennings96Neptunus'581:22.82
6.Mandy de Bruin95ZPK Budel1:23.14
7.Tjitske Sools95ZPK Budel1:24.92
8.Demi v. Os96Neptunus'581:32.80
9.Maud Jansen97Hydra1:35.92
10.Daphne Voets96Neptunus'581:36.43
11.Lisanne van Gennip97Hydra1:39.14
12.Nicky Laeremans95ZPK Budel1:41.48
13.Jolien Van Samang96ZPK Budel1:55.95
zk.Julia Janssen96Hydra
zk.Lotte Minheere96Hydra


<< TOP >>
Nr. 16
15-4-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floris van Mierlo97ZPK Budel1:16.41
2.Luke v. Hamond96Neptunus'581:21.04
3.Teun Lamers96ZPK Budel1:23.22
4.Freek Verhagen95Hydra1:26.36
5.Erwin van Lieshout95Hydra1:28.03
6.Jeroen v. Dinther97Neptunus'581:29.26
7.Luuk v. Helvoirt96Neptunus'581:31.39
8.Camiel Maseland95Neptunus'581:32.15
9.Dave Weijers96Hydra1:32.18
10.Danny v. Grinsven95Neptunus'581:32.78
11.Robin van Melis96Hydra1:33.16
12.Thijs van Tongerlo96ZPK Budel1:41.64
13.Alex d. Laat96Neptunus'581:52.81
14.Remco van Kilsdonk96Hydra1:54.53


<< TOP >>
Nr. 17
15-4-2007
50m schoolslag  DamesJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nathalie van Kaathoven94ZPK Budel42.17
2.Anouk v. Lokven94Neptunus'5842.33
3.Esra Pennings94Neptunus'5843.27
4.Elise Verhagen93Hydra43.29
5.Iris Janssen94Hydra43.99
6.Joyce Janssen93Hydra44.41
7.Lisa Smits93Neptunus'5845.04
8.Anna Delissen93Hydra45.20
9.Kathleen Bouwman94ZPK Budel46.04
10.Kim Compen94ZPK Budel50.42
11.Sharon Bijvelds94Hydra52.15
12.Lies v.d. Bersselaar94Neptunus'5852.65


<< TOP >>
Nr. 18
15-4-2007
50m schoolslag  HerenJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nick Janssen93ZPK Budel37.69
2.Thomas van Mierlo93ZPK Budel37.89
3.Gijs Verhagen93Neptunus'5839.28
4.Koen Wessels94Hydra41.80
5.Jesper Bergmans93Hydra43.73
6.Marnix Duisters93ZPK Budel46.83
7.Bart v. Bergen94Neptunus'5847.63
8.Mark v. Dinther94Neptunus'5847.96
9.Mark Broers94ZPK Budel50.04
10.Jeroen Trimbach94Neptunus'5850.42


<< TOP >>
Nr. 19
15-4-2007
200m rugslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Yoerike Rijkers92Hydra2:51.641:24.822:51.64
2.Daisy Janssen91Hydra2:51.921:22.492:51.92
3.Hanne Winters92ZPK Budel2:56.531:27.652:56.53
4.Elke Schellekens93Neptunus'583:01.441:29.573:01.44
5.Anouk v. Helvoirt94Neptunus'583:08.111:34.433:08.11
6.Lisa Coenraad92Hydra3:12.891:33.463:12.89
7.Wilke van Hout92ZPK Budel3:13.261:33.293:13.26
8.Jet v.d. Bersselaar92Neptunus'583:16.841:38.893:16.84
9.Vera d. Laat94Neptunus'583:18.111:36.133:18.11
10.Eva Timmers93Hydra3:28.771:42.043:28.77
11.Daisy van Vroenhoven92ZPK Budel3:29.091:41.013:29.09
12.Manissa v.d. Brand92Neptunus'583:29.361:41.593:29.36
13.Kara van Vught92ZPK Budel3:34.921:48.263:34.92
dis.Silke Sools92ZPK Budel3:48.941:47.813:48.94
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
zk.Manon Keulen92ZPK Budel
zk.Iris Roost92ZPK Budel


<< TOP >>
Nr. 20
15-4-2007
200m rugslag  HerenJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.John Verhagen92Neptunus'582:25.611:07.712:25.61
2.Mark Schellekens92Neptunus'582:36.571:16.232:36.57
3.Ferry J. Claassen92ZPK Budel2:39.771:17.532:39.77
4.Wouter Wessels91Hydra2:41.191:19.112:41.19
5.Gunther Fiten91ZPK Budel2:42.881:20.432:42.88
6.Jeroen van den Corput93Hydra2:47.321:22.582:47.32
7.Rick v. Hamond92Neptunus'582:49.011:24.012:49.01
8.Michiel Duisters91ZPK Budel2:58.861:28.642:58.86
9.Daan van der Aa91Hydra3:06.391:29.003:06.39


<< TOP >>
Nr. 21
15-4-2007
100m vrije slag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Rolijn van Vught90ZPK Budel1:07.03
2.Mandy van Vroenhoven90ZPK Budel1:08.32
3.Evalie Hovers92Neptunus'581:11.04
4.Marthe van der Ven89Hydra1:14.26
5.Nandi Degrave90ZPK Budel1:14.45
6.Esra Pennings94Neptunus'581:14.53
7.Elise Verhagen93Hydra1:14.77
8.Ine Dekkers89Hydra1:15.80
9.Lisa Smits93Neptunus'581:15.85
10.Inge Fransen92Hydra1:16.79
11.Linda van Oosterhout89Hydra1:17.34
12.Mandy Bijvelds89Hydra1:17.78
13.Joyce Janssen93Hydra1:18.30
zk.Ellen Verhagen89Neptunus'58


<< TOP >>
Nr. 22
15-4-2007
100m vrije slag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5858.51
2.Niels Raaijmakers90ZPK Budel59.36
3.Jop de Wit89Hydra1:03.14
4.Rob Broers90ZPK Budel1:05.73
5.Niels de Jong89Hydra1:05.79
6.Stijn van der Aa90Hydra1:11.01
7.Jaap de Wit91Hydra1:12.10
8.Rob v. Heeswijk92Neptunus'581:14.02
9.Martijn Verhagen91Hydra1:14.63


<< TOP >>
Nr. 23
15-4-2007
50m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Linda Schellekens88Neptunus'5828.51
2.Els Kuijpers88Hydra29.36
3.Mandy Kuypers88Neptunus'5830.60
4.Yoerike Rijkers92Hydra31.27
5.Carola Hompes88ZPK Budel32.06
6.Sandra Schellekens85Neptunus'5832.09
7.Elise Verhagen93Hydra33.70
8.Linda Maas88ZPK Budel34.48
9.Simone Fransen90Hydra35.59


<< TOP >>
Nr. 24
15-4-2007
50m vrije slag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rick de Greef84ZPK Budel24.76
2.Hugo de Greef88ZPK Budel26.36
3.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5826.99
4.Tom Bus87Hydra27.86
5.Niek Kouwenberg86Hydra27.98
6.Willem Jansen76Hydra28.29
7.Mathieu van der Ven84Hydra28.77
8.Frank Hovenier85Neptunus'5829.04
9.Gert - Jan Bruggink87ZPK Budel29.17
10.Dolf Martens84ZPK Budel37.13


<< TOP >>
Nr. 25
15-4-2007
4 x 50m vrije slag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Zwem & Poloklub Budel 1ZPK Budel2:13.09
Nick Janssen
Mark Broers
93
94
32.5432.54
-:--.--
Marnix Duisters
Thomas van Mierlo
93
93
-:--.--
2:13.09
2.Neptunus 1Neptunus'582:15.17
Mark v. Dinther
Bart v. Bergen
94
94
33.0833.08
-:--.--
Jeroen Trimbach
Gijs Verhagen
94
93
-:--.--
2:15.17
3.ZV Hydra 2Hydra2:15.54
Jeroen van den Corput
Freek Verhagen
93
95
-:--.--
-:--.--
Jesper Bergmans
Koen Wessels
93
94
-:--.--
2:15.54


<< TOP >>
Nr. 26
15-4-2007
4 x 25m schoolslag  GemengdMinioren 4 en later J/M/J/M
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Neptunus 1Neptunus'581:47.60
Jeroen v. Dinther
Anouk v. Os
97
99

-:--.--
Noud v. Boven
Bo Sluijpers
98
97

1:47.60


<< TOP >>
Nr. 27
15-4-2007
8 x 50m vrije slag  Gemengd

SPECIAAL J/M/J/M/J/M/J/M
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Zwem & Poloklub Budel 1ZPK Budel3:53.20
Thomas van Mierlo
Nathalie van Kaathoven
Gunther Fiten
Hanne Winters
93
94
91
92
28.0028.00
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Niels Raaijmakers
Rolijn van Vught
Rick de Greef
Carola Hompes
90
90
84
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
3:53.20
2.Neptunus 1Neptunus'583:54.99
Gijs Verhagen
Esra Pennings
John Verhagen
Anouk v. Helvoirt
93
94
92
94
27.8427.84
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Roel v.d. Kleij
Evalie Hovers
Frank Hovenier
Linda Schellekens
90
92
85
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
3:54.99
3.Zwem & Poloklub Budel 2ZPK Budel4:07.45
Nick Janssen
Kim Compen
Ferry J. Claassen
Maxime Schoones
93
94
92
95
31.9531.95
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Michiel Duisters
Mandy van Vroenhoven
Hugo de Greef
Linda Maas
91
90
88
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:07.45
4.ZV Hydra 1Hydra4:11.84
Erwin van Lieshout
Elise Verhagen
Wouter Wessels
Daisy Janssen
95
93
91
91
35.9635.96
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Niels de Jong
Simone Fransen
Mathieu van der Ven
Els Kuijpers
89
90
84
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:11.84
5.Neptunus 2Neptunus'584:16.93
Mark v. Dinther
Elke Schellekens
Mark Schellekens
Lisa Smits
94
93
92
93
32.5032.50
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Rick v. Hamond
Anouk v. Lokven
Rob v. Heeswijk
Sandra Schellekens
92
94
92
85
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:16.93



http://www.zwemclub-budel.tk