2007-04-01 Districts Kampioenschappen Lange afstanden 2007
Amersfoort, Netherlands,    1-4-2007,     50m-baan
Nr. 1 400m vrije slag Heren 9-10   Nr. 2 400m vrije slag Dames 9-10   
Nr. 3 1500m vrije slag Heren 13-14   Nr. 4 400m wisselslag Heren 17-18   
Nr. 5 800m vrije slag Dames 13-14   Nr. 6 400m wisselslag Dames 17-18   
Nr. 7 1500m vrije slag Heren 15-16   Nr. 8 400m wisselslag Heren 19-60   
Nr. 9 800m vrije slag Dames 15-16   Nr. 10 400m wisselslag Dames 19-40   
Nr. 11 800m vrije slag Heren 11-12   Nr. 12 800m vrije slag Dames 11-12   
Nr. 13 1500m vrije slag Heren 17-18   Nr. 14 400m wisselslag Heren 13-14   
Nr. 15 800m vrije slag Dames 17-18   Nr. 16 400m wisselslag Dames 13-14   
Nr. 17 1500m vrije slag Heren 19-60   Nr. 18 400m wisselslag Heren 15-16   
Nr. 19 800m vrije slag Dames 19-40   Nr. 20 400m wisselslag Dames 15-16   


Nr. 1   400m vrije slag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Stam                     98  DeFuten           7:00.56



TOP
Nr. 2   400m vrije slag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise Schulpen                97  Aquarijn          6:06.22
    2. Hannah Rosingh                 97  HetY              6:25.86
    3. Tessa Vermeulen                98  Zaanstad(SG)      6:33.25
    4. Elise Dekker                   97  Zaanstad(SG)      6:51.50
    5. Marline Eriks                  97  ZPCH              7:33.81



TOP
Nr. 3   1500m vrije slag Heren                           Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn        18:49.74
    2. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend   19:25.31
    3. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)     19:34.71
    4. Jorrick Druyven                94  ZCOEZA           19:48.89
    5. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn        20:07.97
    6. Freek Schoffelmeer             93  DeDolfijn        20:34.70
    7. Frank van der Wolff            94  ZVHoorn-Aurik    20:41.07
  dis. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend



TOP
Nr. 4   400m wisselslag Heren                               Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  ZVHoorn-Aurik     5:04.72
    2. Dennis Overhage                90  DeOttersHetG      5:06.97
    3. Robin Tolenaars                89  ZPCH              5:35.82
    4. Brian Roy Ostendorf            90  ZVDeAalscholv     5:41.50
    5. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          5:51.18



TOP
Nr. 5   800m vrije slag Dames                            Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  ZVHoorn-Aurik     9:44.11
    2. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn        10:20.20
    3. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)     10:25.79
    4. Kira Toussaint                 94  DeFuten          10:31.22
    5. Kaylee Koch                    93  HetY             10:35.92
    6. Danique Olof                   93  ZVHoorn-Aurik    10:40.07
    7. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn        10:55.97
    8. Ilona Broeders                 93  HetY             11:01.45



TOP
Nr. 6   400m wisselslag Dames                            Senioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne Duijst                 90  ZVHoorn-Aurik     5:41.98
    2. Xandra Groot                   90  ZVHoorn-Aurik     5:42.42
    3. Anna Kalse                     90  DeDolfijn         5:52.72
    4. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          6:19.96
    5. Dieke van der Gugten           90  MZ&PCDeFuut       7:09.92
    6. Farishta Ahmadzai              89  DeHaaien          7:24.74



TOP
Nr. 7   1500m vrije slag Heren                           Junioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn         17:29.79
    2. Julian van Leuven              92  DeDolfijn        17:49.85
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn         18:10.06
    4. Fred Smink                     91  DeOttersHetG     18:14.17
    5. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)     18:23.35
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo   18:54.98
    7. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn         19:20.74
    8. Thom Wever                     91  ZVHoorn-Aurik    19:22.13



TOP
Nr. 8   400m wisselslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     5:45.00



TOP
Nr. 9   800m vrije slag Dames                               Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Britt Bakker                   91  DeDolfijn         9:51.20
    2. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend   10:36.48
    3. Kimberley van Ravenswaaij      91  ZPCH             10:42.19
    4. Anke Droog                     92  DeOttersHetG     11:10.36
    5. Laura Ootes                    92  DeDolfijn        11:18.12
    6. Sylvia Oudshoorn               92  ZPCH             11:30.64
    7. Marit van de Berkt             92  DeHaaien         11:32.12



TOP
Nr. 10   400m wisselslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vera van den Berg              88  HetY              5:27.00
    2. Martine Ouwendijk              87  ZVDeAalscholv     5:52.71
    3. Saskia Ouwendijk               87  ZVDeAalscholv     5:56.73
    4. Milja Breed                    88  Torpedo           6:06.06
    5. Jennifer Dijkmans              87  DeDuinkikkers     6:29.99
    6. Mirjam Veldhuis                87  ZVDeAalscholv     6:43.72
    7. Lisette de Wit                 88  MZ&PCDeFuut       7:10.86



TOP
Nr. 11   800m vrije slag Heren                           Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Tol                      95  Ed-Vo            11:05.04
    2. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi    11:23.54
    3. Guus Jonk                      95  ZVHoorn-Aurik    11:46.94
    4. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)     11:53.08
    5. Tijmen Schaapherder            95  Torpedo          12:08.11
    6. Remco Tol                      95  Ed-Vo            12:24.51
    7. Job Boersma                    95  ORZC'96          12:26.94



TOP
Nr. 12   800m vrije slag Dames                           Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esmee Vermeulen                96  Zaanstad(SG)     10:48.20
    2. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo            11:21.11
    3. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)     11:24.77
    4. Miloes Rozemuller              95  ZVHoorn-Aurik    11:29.16
    5. Annika Arvin                   95  DeDolfijn        11:31.95
    6. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend   11:36.17
    7. Janine Kroon                   96  Ed-Vo            12:39.54
    8. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi    12:48.22



TOP
Nr. 13   1500m vrije slag Heren                             Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo   17:08.16
    2. Dennis Overhage                90  DeOttersHetG     18:07.25
    3. Robin Tolenaars                89  ZPCH             19:17.32
    4. Remco van de Berkt             89  DeHaaien         19:24.39



TOP
Nr. 14   400m wisselslag Heren                           Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         5:17.22
    2. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      5:31.89
    3. Brandon van Voskuilen          93  ZVDeAalscholv     5:33.65
    4. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn         5:41.63
    5. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn         5:48.33
    6. Mike Verweij                   93  ZVDeAalscholv     6:05.58
    7. Fergil Hesterman               93  HetY              6:12.50



TOP
Nr. 15   800m vrije slag Dames                           Senioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    9:25.28
    2. Samantha Vuijst                89  DeOttersHetG     10:01.77
    3. Lisanne Duijst                 90  ZVHoorn-Aurik    10:19.39
    4. Xandra Groot                   90  ZVHoorn-Aurik    10:26.51
    5. Anna Kalse                     90  DeDolfijn        11:08.13
    6. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien         11:37.56
    7. Cynthia Bechan                 89  Aquarijn         11:47.61
    8. Farishta Ahmadzai              89  DeHaaien         13:05.55



TOP
Nr. 16   400m wisselslag Dames                           Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  ZVHoorn-Aurik     5:21.77
    2. Kaylee Koch                    93  HetY              5:36.20
    3. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         5:36.65
    4. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      5:55.97
    5. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             6:01.48
    6. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          6:15.08
    7. Ilona Broeders                 93  HetY              6:16.98
  dis. Kira Toussaint                 94  DeFuten           5:51.23     SK



TOP
Nr. 17   1500m vrije slag Heren                                 Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn         15:58.43
    2. Daan Glorie                    88  ZCOEZA           18:44.71
    3. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers    19:28.88



TOP
Nr. 18   400m wisselslag Heren                           Junioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          5:04.61
    2. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         5:07.70
    3. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      5:08.28
    4. Thom Wever                     91  ZVHoorn-Aurik     5:22.55
    5. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          5:23.59
    6. Fred Smink                     91  DeOttersHetG      5:33.20
    7. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      5:44.65
    8. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          5:44.86



TOP
Nr. 19   800m vrije slag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vera van den Berg              88  HetY              9:41.18
    2. Grith Sigsgaard                72  HetY              9:51.70
    3. Alice Bravo                    87  ZVDeAalscholv    10:12.62
    4. Marjan Karsten                 84  ZVDeAalscholv    10:56.71
    5. Jennifer Dijkmans              87  DeDuinkikkers    11:21.66
    6. Milja Breed                    88  Torpedo          11:23.05
    7. Françoise Heijdeman-Duran      69  AZ&PC            11:26.39
    8. Lilian Dekkers                 83  DeHaaien         11:29.67



TOP
Nr. 20   400m wisselslag Dames                              Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    5:30.91
    2. Kimberley van Ravenswaaij      91  ZPCH              5:54.58
    3. Laura Ootes                    92  DeDolfijn         5:59.42
    4. Caroline Goedhart              91  ZVDeAalscholv     6:08.48
    5. Ilona Eversdijk                92  DeOttersHetG      6:10.24
    6. Sylvia Oudshoorn               92  ZPCH              6:27.90
    7. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          6:28.14