KNZB zwemcompetitie district 4
Goes, Netherlands,    18-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 101 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 3 25m schoolslag Gemengd Min 4-   
Nr. 4 100m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 401 50m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 501 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 6 50m rugslag Dames Jun 2-   Nr. 7 50m rugslag Heren Jun 2-   
Nr. 801 50m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 901 50m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 10 100m wisselslag Dames Sen 2-   Nr. 11 100m wisselslag Heren Jgd 2-   
Nr. 12 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 1201 50m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 1301 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 14 50m vrije slag Gemengd Min 4-   Nr. 15 100m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 1501 25m schoolslag Dames Min 6-   Nr. 16 100m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 1601 25m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 1701 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 1801 100m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 19 200m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 1901 100m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 20 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 2001 100m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 2101 100m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 2201 100m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 2301 50m rugslag Dames Sen.   
Nr. 2401 50m rugslag Heren Sen.   Nr. 25 4 x 50m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 26 4 x 25m vrije slag Gemengd Min 4-      


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                               Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z.V. Zeelandia 1                   Z.V.Zeelandia     5:32.02
       Joyca Jansen              89   Tekla van Gils            91
       Marleen van der Borgt     81   Corina Baaij              78
    2. ZV Onderdak 1                      ZVOnderdak        5:35.76
       Marieke Dalebout          90   Claudia Terpstra          89
       Krista Vaes               90   Leonie Edenburg           90
    3. De Schelde 1                       DeSchelde         5:58.99
       Sylvia Dickie             92   Layla van Driel           92
       Maaike de Pooter          90   Manon van Geersdaele      92



TOP
Nr. 101   4 x 50m wisselslag Dames                              Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze       2:48.17
       Esther Poot               94   Julia Herwaarden          89
       Nicole Cappon             92   Judith Zijleman           74



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Heren                     Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Schelde 1                       DeSchelde         1:57.02
       Kevin Dooms               92   Tristan Loof              92
       Ivar Jansen V Rosendaal   92   Stephen Dacatimbang       92
    2. Z.V. Zeelandia 1                   Z.V.Zeelandia     2:09.20
       Christian van Bommel      91   Bonno Jansen              91
       Matthijs Berndsen         94   Rik de Klerk              92
    3. De Schelde 2                       DeSchelde         2:11.27
       Jeroen de Putter          92   Mark Legters              93
       Hugo Kamp                 92   Flemming van 't Westeinde 93
    4. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze       2:28.60
       Bob Wabeke                94   Roy Zeilstra              93
       Kevin Timmer              91   Lukas de Hamer            94
    5. Z&PC de Ganze 2                    Z&PCdeGanze       2:44.95
       Reinbert Flipse           94   Daniel Mehlbaum           95
       Bas Wullems               94   Laurens v.d. Leden        95



TOP
Nr. 3   25m schoolslag Gemengd                       Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lise Vossen                    97  ZVOnderdak          23.29
    2. Sander de Hamer                97  Z&PCdeGanze         23.79     A
       Vera Poot                      97  Z&PCdeGanze         23.79     B
    4. Jochem Beumer                  97  DeSchelde           24.60
    5. Eva Pijpelink                  97  Z.V.Zeelandia       24.64
    6. Gideon van Ee                  98  DeSchelde           24.95
    7. Jochem Neels                   98  Z.V.Zeelandia       25.07
    8. Hinke Oosterhoff               98  ZVOnderdak          25.13
    9. Manon Molewijk                 98  DeSchelde           25.17
   10. Fabiënne Schoutens             98  Z.V.Zeelandia       25.30
   11. Claudia de Buck                98  DeSchelde           26.20
   12. Jaimy de Vrieze                98  Z&PCdeGanze         26.22
   13. Thom Allonsius                 97  DeSchelde           26.23
   14. Rick Franssens                 97  DeSchelde           26.45
   15. Kiki Deguelle                  97  ZVOnderdak          26.60
   16. Iris Raes                      97  DeSchelde           26.64
   17. Chantal Vermeulen              97  Z.V.Zeelandia       26.92
   18. Mette Wagenvoort               97  Z&PCdeGanze         27.29
   19. Allard van 't Westeinde        97  DeSchelde           27.42
   20. Myrthe v.d. Leden              97  Z&PCdeGanze         28.17
   21. Timo Zeilstra                  98  Z&PCdeGanze         28.47
   22. Chloë Veenstra                 98  DeSchelde           29.58
  dis. Maaike Pladdet                 97  DeSchelde
  dis. Thijs Wagenvoort               99  Z&PCdeGanze         35.57



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                        Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  ZVOnderdak        1:12.92
    2. Yentl Geelhoedt                95  DeSchelde         1:19.57
    3. Karen Vossen                   95  ZVOnderdak        1:20.68
    4. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:26.76
    5. Manon Terpstra                 96  ZVOnderdak        1:28.73
    6. Maartje Oosterhoff             97  ZVOnderdak        1:28.97
    7. Jamie van Driel                96  DeSchelde         1:30.95
    8. Charissa Loof                  96  DeSchelde         1:32.60
    9. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         1:32.76
   10. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:33.14
   11. Marisca Dooms                  96  DeSchelde         1:33.86
   12. Kirsti Sletten                 96  DeSchelde         1:36.16
   13. Manon Cornelissen              95  DeSchelde         1:39.86
   14. Lise-Lotte Veldhof             95  Z.V.Zeelandia     1:40.20
   15. Claudia Berndsen               96  Z.V.Zeelandia     1:41.64
   16. Eefje Dalebout                 97  ZVOnderdak        1:45.20
   17. Maja Sevic                     97  DeSchelde         1:45.70
   18. Esmée Siben                    96  DeSchelde         1:49.29
   19. Laura de Jongh                 96  DeSchelde         1:53.44
   20. Chantal Vermeulen              97  Z.V.Zeelandia     1:54.23



TOP
Nr. 401   50m vrije slag Dames                       Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eva Oyevaar                    96  Z&PCdeGanze         36.86
    2. Stefanie Korsuize              95  Z&PCdeGanze         39.29
    3. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze         39.70
    4. Manon van der Heijden          95  Z&PCdeGanze         40.36
    5. Carlijn van Ingen              96  Z&PCdeGanze         40.89
    6. Britt van Vossen               96  Z&PCdeGanze         43.33
    7. Anne van Remortel              95  Z&PCdeGanze         44.51
    8. Eden v.d. Moere                96  Z&PCdeGanze         44.91
    9. Eva Pijpelink                  97  Z.V.Zeelandia       47.15
   10. Eline van Remortel             96  Z&PCdeGanze         55.32



TOP
Nr. 5   100m vrije slag Heren                        Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak        1:22.45
    2. Casper Zwier                   97  ZVOnderdak        1:23.29
    3. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:27.41
    4. Thijs van Spall                95  Z.V.Zeelandia     1:34.54
    5. Jay Mark Dacatimbang           95  DeSchelde         1:37.70
    6. Youran Kock                    95  DeSchelde         1:41.89
    7. Koen Legters                   96  DeSchelde         1:49.23
    8. Jordy Johann                   96  Z.V.Zeelandia     1:52.23
  dis. Roel de Jong                   95  DeSchelde



TOP
Nr. 501   50m vrije slag Heren                       Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze         38.61
    2. Dion Priester                  96  Z&PCdeGanze         43.68
    3. Laurens v.d. Leden             95  Z&PCdeGanze         47.13
    4. Alex Westerweele               95  Z&PCdeGanze         51.45



TOP
Nr. 6   50m rugslag Dames                            Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Esther Poot                    94  Z&PCdeGanze         40.36
    2. Iris Dieleman                  93  DeSchelde           41.44
    3. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia       41.64
    4. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze         41.70
    5. Daira Jansen                   93  Z.V.Zeelandia       44.11
    6. Seline van Zoest               94  DeSchelde           44.94
    7. Arjanne Bode                   94  Z.V.Zeelandia       45.02
    8. Stephany de Gruijter           94  DeSchelde           45.23
       Melissa de Ridder              93  DeSchelde           45.23
   10. Carmen Moes                    94  DeSchelde           45.96
   11. Roxan Pieters                  94  DeSchelde           47.86
   12. Ane Sletten                    93  DeSchelde           58.23



TOP
Nr. 7   50m rugslag Heren                            Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Cas van Vorstenbos             94  DeSchelde           38.14
    2. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia       38.86
    3. Kevin Dickie                   94  DeSchelde           39.78
    4. Gijs Manhave                   94  DeSchelde           40.28
    5. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia       40.64
    6. Flemming van 't Westeinde      93  DeSchelde           41.95
    7. Mark Legters                   93  DeSchelde           42.45
    8. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze         42.49
    9. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak          43.57
   10. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak          43.64
   11. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze         45.42
   12. Bas Wullems                    94  Z&PCdeGanze         46.95
   13. Roy Pieters                    94  DeSchelde           50.23
   14. Marijn Vermeulen               94  Z.V.Zeelandia       52.95
   15. Reinbert Flipse                94  Z&PCdeGanze         53.32



TOP
Nr. 801   50m schoolslag Dames                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Layla van Driel                92  DeSchelde           44.88
    2. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia       45.57
    3. Manon van der Heijden          95  Z&PCdeGanze         47.09
    4. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia       47.26
    5. Sylvia Dickie                  92  DeSchelde           48.08
    6. Manon van Geersdaele           92  DeSchelde           48.29
    7. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze         49.26
    8. Stefanie Peeters               91  Z&PCdeGanze         50.23
    9. Nicole Cappon                  92  Z&PCdeGanze         52.04
   10. Nadine van Geersdaele          94  DeSchelde         1:01.07



TOP
Nr. 901   50m schoolslag Heren                       Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia       39.79
    2. Ivar Jansen V Rosendaal        92  DeSchelde           40.00
    3. Jeroen de Putter               92  DeSchelde           42.32
    4. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze         42.36
    5. Angelo Priester                92  Z&PCdeGanze         44.13
    6. Hugo Kamp                      92  DeSchelde           46.82
    7. Delano Vrolijk                 94  DeSchelde           49.68
    8. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze         50.28
    9. Marijn Vermeulen               94  Z.V.Zeelandia       54.00
  dis. Bonno Jansen                   91  Z.V.Zeelandia       43.82



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Krista Vaes                    90  ZVOnderdak        1:19.92
    2. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     1:20.23
    3. Leonie Edenburg                90  ZVOnderdak        1:25.54
    4. Joyca Jansen                   89  Z.V.Zeelandia     1:28.36
    5. Eline van der Werf             94  DeSchelde         1:28.74
    6. Iris Dieleman                  93  DeSchelde         1:29.67
    7. Marieke Dalebout               90  ZVOnderdak        1:32.32



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Dooms                    92  DeSchelde         1:12.75
    2. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia     1:13.39
    3. Stephen Dacatimbang            92  DeSchelde         1:17.00



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                                 Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak        1:11.70
    2. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     1:20.04
    3. Layla van Driel                92  DeSchelde         1:27.29
    4. Manon van Geersdaele           92  DeSchelde         1:30.39
    5. Corina Baaij                   78  Z.V.Zeelandia     1:31.02
    6. Maaike de Pooter               90  DeSchelde         1:31.13
    7. Monica Vink                    88  DeSchelde         1:37.97
    8. Ingrid van Assche              55  DeSchelde         1:42.48
  dis. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia     1:38.48
  dis. Els Dommanschet                81  Z.V.Zeelandia     1:53.93



TOP
Nr. 1201   50m vlinderslag Dames                                Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Judith Zijleman                74  Z&PCdeGanze         35.26
    2. Krista Vaes                    90  ZVOnderdak          37.20
    3. Julia Herwaarden               89  Z&PCdeGanze         42.51



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                                 Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Erik Hoogendijk                72  ZVOnderdak        1:09.23
    2. Tristan Loof                   92  DeSchelde         1:09.64
    3. René van Oudenaarde            83  Z.V.Zeelandia     1:12.98
    4. Stefan Nieuwenhuize            87  Z.V.Zeelandia     1:13.48
    5. Ivar Jansen V Rosendaal        92  DeSchelde         1:21.67
  dis. Jeroen de Putter               92  DeSchelde         1:25.08



TOP
Nr. 1301   50m vlinderslag Heren                                Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Thomas Murre                   83  Z&PCdeGanze         34.33
    2. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze         34.73
    3. Erik Vermeu                    89  Z&PCdeGanze         36.94
    4. Erik de Jong                   87  Z.V.Zeelandia       38.76
    5. Robert Steendijk               89  Z&PCdeGanze         41.26
    6. François Smet                  68  Z.V.Zeelandia       42.60
  dis. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze         43.23



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Gemengd                      Minioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hinke Oosterhoff               98  ZVOnderdak          38.07
    2. Gideon van Ee                  98  DeSchelde           39.68
    3. Maaike Pladdet                 97  DeSchelde           41.95
    4. Vera Poot                      97  Z&PCdeGanze         42.29
    5. Sander de Hamer                97  Z&PCdeGanze         42.92
    6. Mette Wagenvoort               97  Z&PCdeGanze         43.61
    7. Rick Franssens                 97  DeSchelde           43.63
    8. Jochem Beumer                  97  DeSchelde           43.75
    9. Manon Molewijk                 98  DeSchelde           45.11
   10. Fabiënne Schoutens             98  Z.V.Zeelandia       46.61
   11. Chantal Vermeulen              97  Z.V.Zeelandia       46.81
   12. Jochem Neels                   98  Z.V.Zeelandia       47.82
   13. Thom Allonsius                 97  DeSchelde           49.15     A
       Chloë Veenstra                 98  DeSchelde           49.15     B
   15. Lise Vossen                    97  ZVOnderdak          49.54
   16. Myrthe v.d. Leden              97  Z&PCdeGanze         49.61
   17. Allard van 't Westeinde        97  DeSchelde           49.70
   18. Iris Raes                      97  DeSchelde           52.26
   19. Jaimy de Vrieze                98  Z&PCdeGanze         52.78
   20. Kiki Deguelle                  97  ZVOnderdak          57.96
   21. Timo Zeilstra                  98  Z&PCdeGanze         59.45
   22. Thijs Wagenvoort               99  Z&PCdeGanze       1:20.29
  dis. Claudia de Buck                98  DeSchelde



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                       Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Romy Hoogendijk                96  ZVOnderdak        1:32.23
    2. Karen Vossen                   95  ZVOnderdak        1:37.40
    3. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:40.86
    4. Manon Terpstra                 96  ZVOnderdak        1:43.65
    5. Kirsti Sletten                 96  DeSchelde         1:46.46
    6. Jamie van Driel                96  DeSchelde         1:48.11
    7. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde         1:49.35
    8. Yentl Geelhoedt                95  DeSchelde         1:49.60
    9. Charissa Loof                  96  DeSchelde         1:51.86
   10. Eefje Dalebout                 97  ZVOnderdak        1:52.87
   11. Maja Sevic                     97  DeSchelde         1:53.06
   12. Marisca Dooms                  96  DeSchelde         1:54.76
   13. Eva Pijpelink                  97  Z.V.Zeelandia     1:59.12
   14. Laura de Jongh                 96  DeSchelde         2:01.32
   15. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde         2:01.45
   16. Esmée Siben                    96  DeSchelde         2:04.57
   17. Maartje Oosterhoff             97  ZVOnderdak        2:06.08
  dis. Claudia Berndsen               96  Z.V.Zeelandia     1:57.04
  dis. Lise-Lotte Veldhof             95  Z.V.Zeelandia     2:05.15



TOP
Nr. 1501   25m schoolslag Dames                      Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Manon van der Heijden          95  Z&PCdeGanze         21.54
    2. Eva Oyevaar                    96  Z&PCdeGanze         22.43
    3. Stefanie Korsuize              95  Z&PCdeGanze         22.84     A
       Eden v.d. Moere                96  Z&PCdeGanze         22.84     B
    5. Carlijn van Ingen              96  Z&PCdeGanze         23.26
    6. Anne van Remortel              95  Z&PCdeGanze         24.51
    7. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze         25.23
    8. Britt van Vossen               96  Z&PCdeGanze         26.02
    9. Eline van Remortel             96  Z&PCdeGanze         27.00



TOP
Nr. 16   100m schoolslag Heren                       Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Thijs van Spall                95  Z.V.Zeelandia     1:46.94
    2. Casper Zwier                   97  ZVOnderdak        1:55.61
    3. Youran Kock                    95  DeSchelde         1:56.63
    4. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:58.19
    5. Jordy Johann                   96  Z.V.Zeelandia     1:59.54
    6. Koen Legters                   96  DeSchelde         2:06.14
    7. Roel de Jong                   95  DeSchelde         2:31.61
  dis. Tom van Gils                   95  ZVOnderdak        1:46.76



TOP
Nr. 1601   25m schoolslag Heren                      Minioren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dion Priester                  96  Z&PCdeGanze         27.80
  dis. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze         25.10
  dis. Alex Westerweele               95  Z&PCdeGanze         27.25



TOP
Nr. 1701   100m wisselslag Dames                     Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Iris Dieleman                  93  DeSchelde         1:29.77     A
       Karen Vossen                   95  ZVOnderdak        1:29.77     B
    3. Daphne de Koster               93  Z&PCdeGanze       1:30.46
    4. Arjanne Bode                   94  Z.V.Zeelandia     1:31.67
    5. Esther Poot                    94  Z&PCdeGanze       1:32.07
    6. Judith Schuijs                 94  Z.V.Zeelandia     1:33.36
    7. Carmen Moes                    94  DeSchelde         1:42.70
    8. Roxan Pieters                  94  DeSchelde         1:43.76
    9. Manon Cornelissen              95  DeSchelde         1:49.84
   10. Ane Sletten                    93  DeSchelde         1:52.05
  dis. Daira Jansen                   93  Z.V.Zeelandia
  dis. Seline van Zoest               94  DeSchelde         1:33.04
  dis. Stephany de Gruijter           94  DeSchelde         1:37.39



TOP
Nr. 1801   100m wisselslag Heren                     Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Cas van Vorstenbos             94  DeSchelde         1:24.50
    2. Mark Legters                   93  DeSchelde         1:27.21     B
       Gijs Manhave                   94  DeSchelde         1:27.21     A
    4. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze       1:28.08
    5. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia     1:28.23
    6. Flemming van 't Westeinde      93  DeSchelde         1:28.24
    7. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak        1:33.48
    8. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia     1:33.92
    9. Kevin Dickie                   94  DeSchelde         1:35.86
   10. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze       1:38.94
   11. Roy Pieters                    94  DeSchelde         1:46.23
   12. Marijn Vermeulen               94  Z.V.Zeelandia     1:54.28
  dis. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze       1:41.96
  dis. Reinbert Flipse                94  Z&PCdeGanze       1:45.08
  dis. Thijs van Spall                95  Z.V.Zeelandia     1:56.83



TOP
Nr. 19   200m vrije slag Dames                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tekla van Gils                 91  Z.V.Zeelandia     2:41.00
    2. Layla van Driel                92  DeSchelde         2:46.09
    3. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia     2:58.55
    4. Sylvia Dickie                  92  DeSchelde         3:08.07
    5. Melissa de Ridder              93  DeSchelde         3:10.73



TOP
Nr. 1901   100m vrije slag Dames                        Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Esther Poot                    94  Z&PCdeGanze       1:21.91
    2. Nicole Cappon                  92  Z&PCdeGanze       1:23.95
    3. Stefanie Peeters               91  Z&PCdeGanze       1:30.54
    4. Stefanie Korsuize              95  Z&PCdeGanze       1:35.80
    5. Myrthe Wigman                  95  Z&PCdeGanze       1:36.47
    6. Anne van Remortel              95  Z&PCdeGanze       1:54.73



TOP
Nr. 20   200m vrije slag Heren                       Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia     2:32.92
    2. Hugo Kamp                      92  DeSchelde         2:51.28
    3. Bonno Jansen                   91  Z.V.Zeelandia     2:52.95
  dis. Kevin Dooms                    92  DeSchelde
  dis. Ivar Jansen V Rosendaal        92  DeSchelde
  dis. Tristan Loof                   92  DeSchelde
  dis. Matthijs Berndsen              94  Z.V.Zeelandia
  dis. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia
  dis. Jorn de Klerk                  94  Z.V.Zeelandia



TOP
Nr. 2001   100m vrije slag Heren                     Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Timmer                   91  Z&PCdeGanze       1:13.94
    2. Angelo Priester                92  Z&PCdeGanze       1:17.16
    3. Bob Wabeke                     94  Z&PCdeGanze       1:21.11
    4. Reinbert Flipse                94  Z&PCdeGanze       1:22.35
    5. Bas Wullems                    94  Z&PCdeGanze       1:29.22
    6. Daniel Mehlbaum                95  Z&PCdeGanze       1:29.37
    7. Roy Zeilstra                   93  Z&PCdeGanze       1:30.20
    8. Lukas de Hamer                 94  Z&PCdeGanze       1:33.76
    9. Laurens v.d. Leden             95  Z&PCdeGanze       1:50.08
   10. Alex Westerweele               95  Z&PCdeGanze       2:17.22



TOP
Nr. 2101   100m schoolslag Dames                     Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Krista Vaes                    90  ZVOnderdak        1:28.98
    2. Eline van der Werf             94  DeSchelde         1:35.68
    3. Marieke Dalebout               90  ZVOnderdak        1:36.48
    4. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak        1:36.80
    5. Leonie Edenburg                90  ZVOnderdak        1:38.45
    6. Arjanne Bode                   94  Z.V.Zeelandia     1:39.51
    7. Sylvia Mollet                  92  Z.V.Zeelandia     1:42.38
    8. Maaike de Pooter               90  DeSchelde         1:43.22



TOP
Nr. 2201   100m schoolslag Heren                        Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Christian van Bommel           91  Z.V.Zeelandia     1:24.62
    2. Stephen Dacatimbang            92  DeSchelde         1:27.89
    3. Rik de Klerk                   92  Z.V.Zeelandia     1:29.23
    4. Delano Vrolijk                 94  DeSchelde         1:45.78
    5. Patrick Elfrink                94  ZVOnderdak        1:45.95
  dis. Jeroen de Putter               92  DeSchelde         1:32.36
  dis. Bonno Jansen                   91  Z.V.Zeelandia     1:41.03



TOP
Nr. 2301   50m rugslag Dames                                    Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  ZVOnderdak          35.30
    2. Judith Zijleman                74  Z&PCdeGanze         36.67
    3. Joyca Jansen                   89  Z.V.Zeelandia       38.54
    4. Manon van Geersdaele           92  DeSchelde           40.74
    5. Sylvia Dickie                  92  DeSchelde           41.10
    6. Leonie Edenburg                90  ZVOnderdak          41.62
    7. Monica Vink                    88  DeSchelde           41.76
    8. Marleen van der Borgt          81  Z.V.Zeelandia       42.30
    9. Nicole Cappon                  92  Z&PCdeGanze         42.85
   10. Ingrid van Assche              55  DeSchelde           45.75
   11. Stefanie Peeters               91  Z&PCdeGanze         47.65
   12. Nadine van Geersdaele          94  DeSchelde           47.86
   13. Els Dommanschet                81  Z.V.Zeelandia       53.08
  dis. Corina Baaij                   78  Z.V.Zeelandia       40.14



TOP
Nr. 2401   50m rugslag Heren                                    Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Erik Hoogendijk                72  ZVOnderdak          32.95
    2. Tristan Loof                   92  DeSchelde           33.06
    3. René van Oudenaarde            83  Z.V.Zeelandia       36.40
    4. Jacob Poot                     89  Z&PCdeGanze         36.80
    5. Maik Steenbeek                 84  Z&PCdeGanze         37.21
    6. Erik Vermeu                    89  Z&PCdeGanze         37.97
    7. Robert Steendijk               89  Z&PCdeGanze         38.80
    8. Angelo Priester                92  Z&PCdeGanze         42.73
    9. Erik de Jong                   87  Z.V.Zeelandia       42.85
   10. Kevin Dane                     88  Z&PCdeGanze         43.00
   11. Coert van Spall                64  Z.V.Zeelandia       44.98
   12. François Smet                  68  Z.V.Zeelandia       47.08
   13. Laurens v.d. Leden             95  Z&PCdeGanze         50.48
   14. Jay Mark Dacatimbang           95  DeSchelde           53.10
  dis. Thomas Murre                   83  Z&PCdeGanze         39.25



TOP
Nr. 25   4 x 50m wisselslag Dames                    Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Schelde 1                       DeSchelde         2:47.27
       Yentl Geelhoedt           95   Iris Dieleman             93
       Eline van der Werf        94   Seline van Zoest          94
    2. Z.V. Zeelandia 1                   Z.V.Zeelandia     3:02.97
       Daira Jansen              93   Judith Schuijs            94
       Arjanne Bode              94   Lise-Lotte Veldhof        95
  dis. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze
       Stefanie Korsuize         95   Daphne de Koster          93
       Anne van Remortel         95   Myrthe Wigman             95



TOP
Nr. 26   4 x 25m vrije slag Gemengd               Minioren 4 en later J/
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Schelde 1                       DeSchelde         1:21.67
       Gideon van Ee             98   Allard van 't Westeinde   97
       Claudia de Buck           98   Manon Molewijk            98
    2. Z&PC de Ganze 1                    Z&PCdeGanze       1:26.35
       Sander de Hamer           97   Timo Zeilstra             98
       Vera Poot                 97   Myrthe v.d. Leden         97
  dis. De Schelde 2                       DeSchelde
       Thom Allonsius            97   Rick Franssens            97
       Iris Raes                 97   Maaike Pladdet            97