2007-03-18 Zwemcompetitie B-C afdeling deel 4
Amersfoort, Netherlands,    18-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 4 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 5 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 6 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 7 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 9 200m rugslag Heren alg.   Nr. 10 200m rugslag Dames alg.   
Nr. 11 200m wisselslag Heren alg.   Nr. 12 100m rugslag Dames alg.   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren alg.   Nr. 14 100m vrije slag Dames alg.   
Nr. 15 100m schoolslag Heren alg.   Nr. 17 50m vlinderslag Dames alg.   
Nr. 18 50m vrije slag Heren alg.   Nr. 19 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 20 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 21 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 22 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 23 200m schoolslag Heren alg.   
Nr. 24 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 25 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 26 200m rugslag Dames alg.   Nr. 27 200m wisselslag Heren alg.   
Nr. 28 4 x 50m wisselslag Heren alg.      


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:44.86
       Milou Feijt               91   Lidia v. Bon              70
       Marja Bloemzaad           61   Eline van Suchtelen       86
        1:13.14  4:44.86 
    2. Het Y 1                            HetY              4:50.98
       Ilona Broeders            93   Vera van den Berg         88
       Wendy Baljet              66   Grith Sigsgaard           72
        1:15.95  4:50.98 
    3. Rapido '82 1                       Rapido'82         5:34.44
       Ilse Traksel              88   Annelies de Bruin         92
       Esther Schouten           91   Els de Bruin              94
        1:22.38  5:34.44 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Heren                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             1:40.57
       Rogier v. Keulen          87   Mike Kaasjager            89
       Niels van der Klauw       83   Edwin v. Norden           63
        1:40.57 
    2. Rapido '82 2                       Rapido'82         1:44.79
       Stefan Haack              82   Wouter Allard             90
       Peter Sohl                88   Felix Kramer              90
        1:44.79 



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                    Minioren 6 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dana van der Zee               95  Rapido'82         1:37.42
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:38.17
    3. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:40.29
    4. Melissa Eliveld                95  Rapido'82         1:41.08
    5. Britt Jansen                   95  Rapido'82         1:41.32
    6. Desiree Visser                 95  AZ&PC             1:44.01
    7. Sarah Himmi                    96  HetY              1:46.29
    8. Nora Bounab                    96  HetY              1:46.62
    9. FabiŽnne Kerkhoff              97  Rapido'82         1:47.85
   10. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             1:47.96
   11. Lisa Martelhoff                95  HetY              1:48.20
   12. Nina Hubers                    95  AZ&PC             1:49.74
   13. Jill Jansen                    97  Rapido'82         1:50.91
   14. Larissa v.d. Windt             95  AZ&PC             1:53.45
   15. Sanne Peters                   95  Rapido'82         1:54.69
   16. Marijke Rebel                  96  HetY              1:55.42
   17. Guusje Marquenie               95  AZ&PC             1:55.82
   18. Maaike Steenstra               95  AZ&PC             1:59.62
   19. Ecenur «akir                   95  HetY              2:02.98
  dis. Sofia Melis                    97  AZ&PC             2:12.61     SL



TOP
Nr. 5   100m rugslag Heren                                       Minioren 6 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:24.16
    2. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             1:25.21
    3. Koen van Twisk                 95  Rapido'82         1:27.27
    4. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:29.87
    5. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82         1:34.53
    6. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             1:38.97
    7. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:42.31
    8. Wesley Pul                     96  HetY              1:46.43
    9. Roy van der Woude              97  Rapido'82         1:49.36
   10. Niels Hoefsloot                97  HetY              1:49.47
   11. Damian Martens                 97  HetY              1:49.58
   12. Mitch Meeusen                  95  HetY              1:51.66
   13. Marouane Oulad Tahar           96  HetY              1:53.23
   14. Adam Malash                    97  HetY              1:56.65
  dis. Kevin Schaaf                   96  Rapido'82         1:33.60     RC
        1:33.60 
  dis. Sander Kroep                   96  Rapido'82         1:54.84     RC
        1:54.84 



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                       Jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY              2:35.09
    2. DaniŽlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:40.58
    3. Milou Feijt                    91  AZ&PC             2:46.29
    4. Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             2:52.52
    5. Ilona Broeders                 93  HetY              2:54.25
    6. Esther Schouten                91  Rapido'82         2:55.77
    7. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         2:59.43
    8. Els de Bruin                   94  Rapido'82         3:07.28
    9. Rosa Thewessem                 92  HetY              3:07.47
   10. Pallavi Sewgobind              92  HetY              3:11.04
   11. Kim Schoof                     92  HetY              3:12.30
   12. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             3:21.29



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                                    Junioren 4 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:05.96
          59.94  2:05.96 
    2. Daniel Rosingh                 93  HetY              2:16.09
        2:16.09 
    3. Sil Scholte                    91  HetY              2:20.24
        1:06.75  2:20.24 
    4. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             2:20.90
        1:08.56  2:20.90 
    5. Jens de Groot                  92  Rapido'82         2:21.92
        1:08.23  2:21.92 
    6. Ivan JŲbsis                    93  AZ&PC             2:22.62
        1:11.06  2:22.62 
    7. Martijn Drijver                93  Rapido'82         2:23.32
        1:09.98  2:23.32 
    8. Jeroen de Haan                 91  HetY              2:24.36
        1:08.00  2:24.36 
    9. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:27.72
        2:27.72 
   10. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:28.85
        1:12.86  2:28.85 
   11. Michael Gozeling               92  Rapido'82         2:36.26
        1:14.83  2:36.26 



TOP
Nr. 9   200m rugslag Heren                                       Senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peter Sohl                     88  Rapido'82         2:21.46
        1:07.69  2:21.46 
    2. Tommie Kerstens                88  HetY              2:21.60
        2:21.60 
    3. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             2:21.81
        2:21.81 
    4. Tom Verbeek                    88  HetY              2:23.37
        1:10.01  2:23.37 
    5. Wouter Allard                  90  Rapido'82         2:24.64
        1:11.15  2:24.64 
    6. Killian Hesterman              90  HetY              2:34.64
        1:19.61  2:34.64 
    7. Michiel Huisman                90  HetY              2:38.15
        1:16.17  2:38.15 
    8. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC             2:39.63
        1:17.24  2:39.63 
    9. Niels de Groot                 88  Rapido'82         2:41.57
        1:18.67  2:41.57 
   10. Felix Kramer                   90  Rapido'82         2:52.63



TOP
Nr. 10   200m rugslag Dames                                      Junioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ilona Broeders                 93  HetY              2:39.18
        1:17.86  2:39.18 
    2. Kaylee Koch                    93  HetY              2:42.41
        2:42.41 
    3. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             2:45.67
        1:21.78  2:45.67 
    4. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             3:00.46
        1:28.72  3:00.46 
    5. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         3:02.51
        3:02.51 
    6. Bernadette Kramer              93  AZ&PC             3:02.52
        1:27.20  3:02.52 
    7. Lisa Blok                      94  Rapido'82         3:07.54
        1:31.43  3:07.54 
    8. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         3:07.55
        1:31.29  3:07.55 
    9. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         3:11.02
        3:11.02 
   10. Inge Koopman                   93  Rapido'82         3:11.25
        1:35.74  3:11.25 
   11. Amber 't Hoen                  93  HetY              3:14.14
        1:34.67  3:14.14 
   12. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             3:15.58
        3:15.58 
   13. Jamica Nakar                   94  HetY              3:26.45
        1:43.84  3:26.45 



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Heren                                   Junioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:35.84
    2. Jan Batstra                    93  HetY              2:40.52
    3. Daniel Rosingh                 93  HetY              2:42.91
    4. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         2:47.06
    5. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:50.54
    6. Frans Bijl                     94  HetY              2:51.23
    7. Fergil Hesterman               93  HetY              2:51.57
    8. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:56.29
    9. Arjan Klinkenberg              93  Rapido'82         2:57.46
   10. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:59.55
   11. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         3:00.72
   12. Boris van Balen                94  HetY              3:00.80
   13. Tim ten Kate                   93  HetY              3:01.01
   14. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             3:02.60
   15. GabriŽl Verheij                94  AZ&PC             3:13.96



TOP
Nr. 12   100m rugslag Dames                                      Senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:13.11
    2. Renťe Marquenie                92  AZ&PC             1:16.82
    3. Kim Jacobs                     92  AZ&PC             1:17.22
    4. Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             1:22.45
    5. Esther Schouten                91  Rapido'82         1:24.37
    6. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         1:25.62
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY              1:26.33
    8. Suzanne Bevelander             89  HetY              1:26.49
    9. Karin Bank                     91  Rapido'82         1:27.52
   10. Lizzy de Jong                  93  AZ&PC             1:30.49
   11. Marcella van Teeseling         91  HetY              1:32.25
   12. Maxime Spithorst               92  AZ&PC             1:32.52
   13. Els de Bruin                   94  Rapido'82         1:33.83
   14. Ilse de Bruin                  90  AZ&PC             1:34.17



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                                     Jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:03.96
    2. Killian Hesterman              90  HetY              1:04.90
    3. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         1:07.58
    4. Jens de Groot                  92  Rapido'82         1:09.20
    5. Ivan JŲbsis                    93  AZ&PC             1:11.07
    6. Wouter Hesterman               89  HetY              1:12.20
    7. RaÔd Emrani                    91  HetY              1:15.43
    8. Felix Kramer                   90  Rapido'82         1:16.94
    9. Kevin van Raan                 89  HetY              1:20.29
   10. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:25.72
   11. Nick Ridderbos                 90  HetY              1:32.58



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             1:01.90
    2. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC             1:03.12
    3. Vera van den Berg              88  HetY              1:03.52
    4. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             1:04.43
    5. Grith Sigsgaard                72  HetY              1:06.70
    6. Ilse Traksel                   88  Rapido'82         1:12.71
    7. Aline Pieterse                 88  AZ&PC             1:13.21
    8. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         1:14.24
    9. Boutaina Emrani                86  HetY              1:15.99
   10. Erica van Dijk                 87  HetY              1:16.89
   11. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         1:17.27
   12. Inge Koopman                   93  Rapido'82         1:24.97



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stefan Haack                   82  Rapido'82         1:08.28
    2. David Markowski                86  HetY              1:11.56
    3. Edwin v. Norden                63  AZ&PC             1:11.86
    4. Tom Verbeek                    88  HetY              1:13.80
    5. Niels van der Klauw            83  AZ&PC             1:14.30
    6. Arjan Meijer                   72  HetY              1:15.74
    7. Helco Timmerman                79  AZ&PC             1:21.48
    8. Wouter Allard                  90  Rapido'82         1:22.92
    9. Bastiaan van Balen             86  HetY              1:24.17
   10. Martijn Drijver                93  Rapido'82         1:31.38
   11. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:32.28



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Dames                                   Minioren 6 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Shireen Post                   95  AZ&PC               37.57
    2. Dana van der Zee               95  Rapido'82           37.97
    3. Laura Moolenaar                96  AZ&PC               40.98
    4. Desiree Visser                 95  AZ&PC               42.11
    5. Britt Jansen                   95  Rapido'82           42.51
    6. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC               44.05
    7. Melissa Eliveld                95  Rapido'82           44.22
    8. Nina Hubers                    95  AZ&PC               44.78
    9. Maaike Steenstra               95  AZ&PC               50.64
   10. Jill Jansen                    97  Rapido'82           50.85
   11. Ecenur «akir                   95  HetY                51.97
   12. Guusje Marquenie               95  AZ&PC               52.85
   13. Nora Bounab                    96  HetY                52.98
   14. Lisa Martelhoff                95  HetY                53.16
   15. Sarah Himmi                    96  HetY                54.68
   16. FabiŽnne Kerkhoff              97  Rapido'82           55.70     1
       Marijke Rebel                  96  HetY                55.70     2
   18. Larissa v.d. Windt             95  AZ&PC               56.88
   19. Sanne Peters                   95  Rapido'82           57.76
  dis. Sofia Melis                    97  AZ&PC             1:04.07     VC



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                    Minioren 6 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Twan Boot                      96  AZ&PC               31.47
    2. Karel Melis                    96  AZ&PC               32.75
    3. Koen van Twisk                 95  Rapido'82           33.01
    4. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC               33.81
    5. Mitch Meeusen                  95  HetY                38.23
    6. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82           38.94
    7. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC               39.16
    8. Andre van Kleef                96  AZ&PC               39.39
    9. Adam Malash                    97  HetY                40.08
   10. Wesley Pul                     96  HetY                40.31
   11. Kevin Schaaf                   96  Rapido'82           41.11
   12. Damian Martens                 97  HetY                41.32
   13. Niels Hoefsloot                97  HetY                41.84
   14. Roy van der Woude              97  Rapido'82           42.72
   15. Sander Kroep                   96  Rapido'82           44.21
   16. Marouane Oulad Tahar           96  HetY                46.00



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                                   Senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tommie Kerstens                88  HetY                54.25
    2. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               56.60
    3. Tom Verbeek                    88  HetY                56.91
    4. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC               57.62
    5. Peter Sohl                     88  Rapido'82           58.64
    6. Wouter Hesterman               89  HetY                59.55
    7. Killian Hesterman              90  HetY                59.68
    8. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             1:00.04
    9. Sven v.d. Brug                 90  AZ&PC             1:01.40
   10. Niels de Groot                 88  Rapido'82         1:01.42
   11. Michiel Huisman                90  HetY              1:01.85
   12. Marcel Schouten                93  Rapido'82         1:04.08
   13. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         1:15.66
   14. Max Bevelander                 94  HetY              1:16.27
   15. Jules Folkers                  94  HetY              1:18.64



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                      Jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DaniŽlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:25.70
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:26.42
    3. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         1:30.72
    4. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             1:33.79
    5. Pallavi Sewgobind              92  HetY              1:34.11
    6. Lisa Blok                      94  Rapido'82         1:34.37
    7. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             1:38.64
    8. Anna van Boggelen              93  AZ&PC             1:39.61
    9. Amber 't Hoen                  93  HetY              1:40.47
   10. Kim Schoof                     92  HetY              1:41.50
   11. Karin Bank                     91  Rapido'82         1:48.31
   12. Maxime Spithorst               92  AZ&PC             1:53.48



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                                      Junioren 4 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         1:06.51
    2. Jip Dorrestein                 91  AZ&PC             1:08.47
    3. Sil Scholte                    91  HetY              1:14.13
    4. RaÔd Emrani                    91  HetY              1:16.36
    5. Jan Batstra                    93  HetY              1:17.50
    6. Ivan JŲbsis                    93  AZ&PC             1:17.63
    7. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             1:19.44
    8. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:19.57
    9. Jens de Groot                  92  Rapido'82         1:20.39
   10. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:21.20
   11. Fergil Hesterman               93  HetY              1:23.54
   12. Boris van Balen                94  HetY              1:24.02
   13. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:26.58
   14. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:26.82
   15. Bradley Martens                94  HetY              1:31.09     1
       Karim Witte                    93  HetY              1:31.09     2



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Dames                                   Senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DaniŽlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:20.33
        1:09.62  2:20.33 
    2. Kaylee Koch                    93  HetY              2:20.46
        1:08.81  2:20.46 
    3. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             2:24.76
        1:10.15  2:24.76 
    4. Amber Hoogendoorn              92  AZ&PC             2:28.53
        1:11.61  2:28.53 
    5. Renťe Huster                   92  AZ&PC             2:30.70
        1:13.71  2:30.70 
    6. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:34.89
        1:15.14  2:34.89 
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY              2:37.51
        1:15.78  2:37.51 
    8. Els de Bruin                   94  Rapido'82         2:38.81
        1:18.14  2:38.81 
    9. Esther Schouten                91  Rapido'82         2:41.69
        1:16.82  2:41.69 
   10. Lisa Blok                      94  Rapido'82         2:42.54
        1:19.65  2:42.54 
   11. Suzanne Bevelander             89  HetY              2:49.18
        1:22.65  2:49.18 
   12. Ilse de Bruin                  90  AZ&PC             2:50.53
        1:23.19  2:50.53 
   13. Sallie Winkler                 94  Rapido'82         2:53.31
        1:23.47  2:53.31 
   14. Marcella van Teeseling         91  HetY              2:57.41
        1:24.61  2:57.41 



TOP
Nr. 23   200m schoolslag Heren                                      Jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin van Raan                 89  HetY              2:51.28
        1:22.81  2:51.28 
    2. Sven v.d. Brug                 90  AZ&PC             2:55.10     2
        1:23.96  2:55.10 
       Wouter Allard                  90  Rapido'82         2:55.10     1
        1:25.31  2:55.10 
    4. Sil Scholte                    91  HetY              2:56.73
        1:24.73  2:56.73 
    5. RaÔd Emrani                    91  HetY              2:58.47
        1:23.86  2:58.47 
    6. Jeroen de Haan                 91  HetY              3:02.87
        1:26.68  3:02.87 
    7. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             3:08.67
        1:30.25  3:08.67 
    8. Felix Kramer                   90  Rapido'82         3:09.96
        1:32.98  3:09.96 
    9. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             3:11.72
        1:32.98  3:11.72 
   10. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             3:13.06
        1:33.67  3:13.06 
   11. Arjan Klinkenberg              93  Rapido'82         3:17.56
        1:33.59  3:17.56 
   12. Nick Ridderbos                 90  HetY              3:24.75
        1:36.21  3:24.75 
   13. Koen van Twisk                 95  Rapido'82         3:28.92
        1:40.45  3:28.92 



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                                   Junioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:06.77
    2. Ilona Broeders                 93  HetY              1:10.72
    3. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:12.74
    4. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             1:13.70
    5. Bernadette Kramer              93  AZ&PC             1:14.23
    6. Pauline van Langeveld          94  Rapido'82         1:15.28
    7. Anna van Boggelen              93  AZ&PC             1:16.74     2
       Lizzy de Jong                  93  AZ&PC             1:16.74     1
    9. Britt Jansen                   95  Rapido'82         1:16.79
   10. Dana van der Zee               95  Rapido'82         1:16.95
   11. Amber 't Hoen                  93  HetY              1:17.08
   12. Melissa Eliveld                95  Rapido'82         1:17.45
   13. Jamica Nakar                   94  HetY              1:18.24
   14. Neeltje Winkler                94  Rapido'82         1:18.68
   15. Inge Koopman                   93  Rapido'82         1:19.31
   16. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             1:20.67



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Heren                                   Junioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:20.79
    2. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:21.14
    3. Marcel Schouten                93  Rapido'82         1:25.31
    4. Jan Batstra                    93  HetY              1:25.57
    5. Tim ten Kate                   93  HetY              1:27.63
    6. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:27.77
    7. Max Bevelander                 94  HetY              1:32.84
        1:32.84 
    8. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:32.92
    9. Frans Bijl                     94  HetY              1:36.73
   10. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:38.01
        1:38.01 
   11. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         1:42.76     1
        1:42.76 
       Bradley Martens                94  HetY              1:42.76     2
        1:42.76 
   13. Karim Witte                    93  HetY              1:46.18
        1:46.18 
   14. GabriŽl Verheij                94  AZ&PC             1:49.24
  dis. Jules Folkers                  94  HetY              1:53.74     SL
        1:53.74 



TOP
Nr. 26   200m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vera van den Berg              88  HetY              2:34.37
        1:15.78  2:34.37 
    2. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             2:38.24
        1:16.73  2:38.24 
    3. Grith Sigsgaard                72  HetY              2:42.45
        1:19.88  2:42.45 
    4. Wendy Baljet                   66  HetY              2:44.99
        1:20.25  2:44.99 
    5. Renťe Marquenie                92  AZ&PC             2:45.15
        1:20.78  2:45.15 
    6. Kim Jacobs                     92  AZ&PC             2:47.34
        1:23.10  2:47.34 
    7. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             2:51.00
        1:23.24  2:51.00 
    8. Atie Pijtak-Radersma           56  AZ&PC             2:55.66
        1:25.13  2:55.66 
    9. Ilse Traksel                   88  Rapido'82         2:57.91
        1:26.80  2:57.91 
   10. Annelies de Bruin              92  Rapido'82         3:07.40
        1:29.86  3:07.40 
   11. Karin Bank                     91  Rapido'82         3:09.09
        1:31.88  3:09.09 



TOP
Nr. 27   200m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Edwin v. Norden                63  AZ&PC             2:18.51
    2. David Markowski                86  HetY              2:19.07
    3. Tommie Kerstens                88  HetY              2:19.96
    4. Stefan Haack                   82  Rapido'82         2:22.25
    5. Niels van der Klauw            83  AZ&PC             2:22.47
    6. Bastiaan van Balen             86  HetY              2:33.20
    7. Peter Sohl                     88  Rapido'82         2:35.38
    8. Niels de Groot                 88  Rapido'82         2:37.93
    9. Helco Timmerman                79  AZ&PC             2:44.83



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Heren                                Junioren 4 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             2:08.23
       Jip Dorrestein            91   Ivan JŲbsis               93
       Jordan Kraaijenhof        93   Gerald van Dalen          91
        2:08.23 
    2. Rapido '82 3                       Rapido'82         2:08.93
       Dennis Eliveld            92   Jens de Groot             92
       Stefan Schulte            93   Marcel Schouten           93
        2:08.93 
    3. Het Y 1                            HetY              2:10.78
       Sil Scholte               91   Jan Batstra               93
       RaÔd Emrani               91   Daniel Rosingh            93
        2:10.78 
    4. Het Y 2                            HetY              2:29.01
       Fergil Hesterman          93   Jeroen de Haan            91
       Tim ten Kate              93   Frans Bijl                94
        2:29.01