Meerkamp
Amsterdam-oost, Netherlands,    21-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Heren 7-8   Nr. 4 100m schoolslag Heren 9-10   
Nr. 5 100m schoolslag Dames 7-8   Nr. 6 100m schoolslag Dames 9-10   
Nr. 7 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 8 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 9 50m vrije slag Heren 7-8   Nr. 10 50m vrije slag Heren 9-10   
Nr. 11 50m vrije slag Dames 7-8   Nr. 12 50m vrije slag Dames 9-10   
Nr. 13 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 15 50m rugslag Heren 7-8   Nr. 16 50m rugslag Heren 9-10   
Nr. 17 50m rugslag Dames 7-8   Nr. 18 50m rugslag Dames 9-10   
Nr. 19 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 20 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 21 4 x 50m wisselslag Gemengd Min 5-   Nr. 22 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 23 4 x 50m wisselslag Heren Sen.      


Nr. 1   200m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Broeders                 93  HetY              2:27.39
    2. Kirsten Smit                   92  Oceanus           2:27.96
    3. Ilona Cats                     93  Oceanus           2:32.04
    4. Robin Meester                  92  Oceanus           2:34.26
    5. Marieke Spitteler              93  Oceanus           2:34.66
    6. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus           2:35.22
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY              2:36.32
    8. Boutaina Emrani                86  HetY              2:50.07
    9. Janice Groen In 't Woud        93  Oceanus           2:52.17



TOP
Nr. 2   200m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tommie Kerstens                88  HetY              1:58.29
    2. David Markowski                86  HetY              2:02.56
    3. Tom Verbeek                    88  HetY              2:02.89
    4. Harmen van Wijk                91  Oceanus           2:12.57
    5. Wouter Hesterman               89  HetY              2:13.62
    6. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           2:14.17
    7. Robin Hofman                   91  Oceanus           2:18.33
    8. Daniel Rosingh                 93  HetY              2:19.00
    9. Sil Scholte                    91  HetY              2:19.63
   10. Dennis Reijnders               92  Oceanus           2:21.92
   11. Jeffrey Reijnders              95  Oceanus           2:25.98
   12. Jan Batstra                    93  HetY              2:27.95
   13. Fergil Hesterman               93  HetY              2:35.29
   14. Frans Bijl                     94  HetY              2:42.46
   15. Max Wegbrans                   94  Oceanus           2:42.73
   16. Boris van Balen                94  HetY              2:43.67
   17. Michael van Amstel             94  Oceanus           2:44.37
   18. Leffert Lansink                92  HetY              2:44.68
   19. Andy Onderstal                 95  DeWaterwolf       2:53.60
   20. Martijn de Mercado             95  Oceanus           2:57.25
   21. Karim Witte                    93  HetY              2:58.08
   22. Sven Driessen                  95  Oceanus           3:01.02
   23. Dylan Possel                   95  DeWaterwolf       3:08.86
   24. Anouar Himmi                   91  HetY              3:18.60



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                                         7 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Kirillova               98  Oceanus           1:56.80
    2. Bart Sommeling                 98  Oceanus           2:07.21



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                                        9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fernando Moolhuijsen           96  Oceanus           1:46.67
    2. Marouane Oulad Tahar           96  HetY              1:54.31
    3. Bram Goede                     96  Oceanus           1:54.57
    4. Niels Hoefsloot                97  HetY              2:00.54
    5. Adam Malash                    97  HetY              2:02.43
    6. Martijn v.d. Zwaard            96  Oceanus           2:04.89
    7. Wesley Pul                     96  HetY              2:11.26
  dis. Jurre Stiekel                  96  Oceanus           1:54.91     SD
        1:54.91 
  dis. Thomas Verouden                96  Oceanus           1:56.06     SL
        1:56.06 



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                                         7 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jet Zwolsman                   98  Oceanus           2:01.99
    2. Sofie v.d. Ven                 98  Oceanus           2:07.48
    3. Cheryl Zethof                  98  Oceanus           2:10.70
    4. Annebel Hendrix                98  Oceanus           2:13.07
    5. Ashanti de Vos                 98  Oceanus           2:19.34
  dis. Maya Bertolino                 98  Oceanus           2:16.73     SP
        2:16.73 



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Dames                                        9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Artemis Kalemis                96  Oceanus           1:39.80
    2. Anne Zwolsman                  96  Oceanus           1:43.50
    3. Hannah Rosingh                 97  HetY              1:46.86
    4. Maxime van de Heuvel           97  Oceanus           1:47.74
    5. Sarah Himmi                    96  HetY              1:48.04
    6. Nora Bounab                    96  HetY              1:48.45
    7. Carla ten Kate                 96  HetY              1:49.36
    8. Lisa de Jong                   96  Oceanus           1:50.18
    9. Marijke Rebel                  96  HetY              1:55.28
   10. Naomi Bertolino                97  Oceanus           1:55.95
   11. Eva v.d. Born                  97  Oceanus           1:56.16
   12. Annelieke Weiland              97  DeWaterwolf       1:59.35
   13. Noortje v.d. Meer              97  Oceanus           1:59.59
   14. Chloe van den Hoff             96  Oceanus           2:08.13
   15. Lisa Roelvink                  96  HetY              2:08.42
   16. Zinke Lansink                  96  HetY              2:17.95



TOP
Nr. 7   50m vlinderslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY                33.42
    2. Erica van Dijk                 87  HetY                38.92
    3. Joeke Thewessem                90  HetY                39.53
    4. Suzanne Bevelander             89  HetY                40.02
    5. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus             40.89
    6. Amber 't Hoen                  93  HetY                40.93
    7. Rosa Thewessem                 92  HetY                42.05
    8. Shirley van Vliet              94  Oceanus             44.07
    9. Kim Schoof                     92  HetY                44.25
   10. Alissa Bus                     95  Oceanus             44.84
   11. Marcella van Teeseling         91  HetY                45.00
   12. Pallavi Sewgobind              92  HetY                45.39
   13. Jamica Nakar                   94  HetY                50.69
   14. Daphne Meijer                  95  Oceanus             53.04
  dis. Ecenur Çakir                   95  HetY                47.99     VC



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Killian Hesterman              90  HetY                29.18
    2. Thomas Beemster                90  HetY                33.82
    3. Jeroen de Haan                 91  HetY                35.50
    4. Michiel Huisman                90  HetY                35.50
    5. Fergil Hesterman               93  HetY                37.03
    6. Andy Onderstal                 95  DeWaterwolf         38.14
    7. Frans Bijl                     94  HetY                39.04
    8. Tim ten Kate                   93  HetY                40.46
    9. Max Bevelander                 94  HetY                41.74
   10. Adam Hilali                    93  HetY                42.08
   11. Bradley Martens                94  HetY                42.80
   12. Jules Folkers                  94  HetY                45.36
  dis. Mitch Meeusen                  95  HetY                53.85     VC



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Heren                                          7 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Sommeling                 98  Oceanus             44.76
    2. Anwar Kruithof                 98  Oceanus             46.28



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Heren                                        9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rick de Mercado                97  Oceanus             34.88
    2. Fernando Moolhuijsen           96  Oceanus             35.33
    3. Dwight van Schoorl             96  DeWaterwolf         36.91
    4. Wesley Pul                     96  HetY                40.36
    5. Niels Hoefsloot                97  HetY                42.42
    6. Adam Malash                    97  HetY                42.71
    7. Marouane Oulad Tahar           96  HetY                49.26



TOP
TOP
Nr. 12   50m vrije slag Dames                                        9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Artemis Kalemis                96  Oceanus             36.42
    2. Hannah Rosingh                 97  HetY                39.21
    3. Naomi Steggerda                96  Oceanus             39.94
    4. Maxime van de Heuvel           97  Oceanus             39.94
    5. Sarah Himmi                    96  HetY                42.38
    6. Annelieke Weiland              97  DeWaterwolf         43.33
    7. Marijke Rebel                  96  HetY                43.70
    8. Lisa Roelvink                  96  HetY                43.94
    9. Nora Bounab                    96  HetY                44.79
   10. Zinke Lansink                  96  HetY                44.85
   11. Nicole Kaandorp                97  HetY                57.59



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kirsten Smit                   92  Oceanus             29.93
    2. Kaylee Koch                    93  HetY                30.20
    3. Robin Meester                  92  Oceanus             31.67
    4. Ilona Broeders                 93  HetY                32.18
    5. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus             34.07
    6. Joeke Thewessem                90  HetY                34.47
    7. Janice Groen In 't Woud        93  Oceanus             35.08
    8. Erica van Dijk                 87  HetY                35.29
    9. Suzanne Bevelander             89  HetY                36.19
   10. Marcella van Teeseling         91  HetY                36.96
   11. Ecenur Çakir                   95  HetY                43.58



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tommie Kerstens                88  HetY                24.83
    2. David Markowski                86  HetY                25.97
    3. Tom Verbeek                    88  HetY                26.71
    4. Killian Hesterman              90  HetY                27.06
    5. Robin Hofman                   91  Oceanus             27.63
    6. Wouter Hesterman               89  HetY                27.97
    7. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus             28.48
    8. Dennis Reijnders               92  Oceanus             28.64
    9. Thomas Beemster                90  HetY                29.81
   10. Nick Ridderbos                 90  HetY                31.21
   11. Thomas van Berkel              85  HetY                31.76
   12. Jeffrey Reijnders              95  Oceanus             31.98
   13. Michael van Amstel             94  Oceanus             33.45
   14. Leffert Lansink                92  HetY                34.16
   15. Boris van Balen                94  HetY                34.76
   16. Karim Witte                    93  HetY                35.11
   17. Jules Folkers                  94  HetY                35.46
   18. Martijn de Mercado             95  Oceanus             36.60
   19. Dylan Possel                   95  DeWaterwolf         37.70
   20. Mitch Meeusen                  95  HetY                37.80
   21. Anouar Himmi                   91  HetY                38.46
  dis. Michiel Huisman                90  HetY                          AA



TOP
Nr. 15   50m rugslag Heren                                            7 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Kirillova               98  Oceanus             50.45
    2. Anwar Kruithof                 98  Oceanus             56.22



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                                           9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rick de Mercado                97  Oceanus             42.44
    2. Jurre Stiekel                  96  Oceanus             42.64
    3. Dwight van Schoorl             96  DeWaterwolf         45.31
    4. Bram Goede                     96  Oceanus             50.26
    5. Thomas Verouden                96  Oceanus             51.86
    6. Martijn v.d. Zwaard            96  Oceanus             53.42



TOP
Nr. 17   50m rugslag Dames                                            7 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jet Zwolsman                   98  Oceanus             47.48
    2. Cheryl Zethof                  98  Oceanus             52.66
    3. Sofie v.d. Ven                 98  Oceanus             54.32
    4. Maya Bertolino                 98  Oceanus             56.74
    5. Annebel Hendrix                98  Oceanus             57.32
    6. Ashanti de Vos                 98  Oceanus           1:05.14



TOP
Nr. 18   50m rugslag Dames                                           9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne Zwolsman                  96  Oceanus             42.55
    2. Carla ten Kate                 96  HetY                43.44
    3. Lisa de Jong                   96  Oceanus             45.28
    4. Naomi Bertolino                97  Oceanus             50.57
    5. Noortje v.d. Meer              97  Oceanus             51.39
    6. Eva v.d. Born                  97  Oceanus             51.77
    7. Naomi Steggerda                96  Oceanus             52.72
    8. Nicole Kaandorp                97  HetY              1:02.33
  dis. Chloe van den Hoff             96  Oceanus             49.82     RF



TOP
Nr. 19   100m schoolslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Cats                     93  Oceanus           1:28.58
    2. Pallavi Sewgobind              92  HetY              1:36.60
    3. Marieke Spitteler              93  Oceanus           1:36.89
    4. Boutaina Emrani                86  HetY              1:37.68
    5. Amber 't Hoen                  93  HetY              1:38.63
    6. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus           1:41.27
    7. Kim Schoof                     92  HetY              1:41.57
    8. Alissa Bus                     95  Oceanus           1:42.53
    9. Jamica Nakar                   94  HetY              1:44.76
   10. Shirley van Vliet              94  Oceanus           1:45.58
   11. Daphne Meijer                  95  Oceanus           1:58.05



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harmen van Wijk                91  Oceanus           1:20.34
    2. Sil Scholte                    91  HetY              1:21.31
    3. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:23.92
    4. Jan Batstra                    93  HetY              1:27.00
    5. Jeroen de Haan                 91  HetY              1:27.68
    6. Thomas van Berkel              85  HetY              1:28.05
    7. Tim ten Kate                   93  HetY              1:29.44
    8. Nick Ridderbos                 90  HetY              1:33.36
    9. Max Bevelander                 94  HetY              1:36.29
   10. Max Wegbrans                   94  Oceanus           1:37.46
   11. Adam Hilali                    93  HetY              1:40.37
   12. Bradley Martens                94  HetY              1:42.46
   13. Sven Driessen                  95  Oceanus           1:50.66



TOP
Nr. 21   4 x 50m wisselslag Gemengd                    Mixed Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 4                          Oceanus           3:04.09
       Chloe van den Hoff        96   Anne Zwolsman             96
       Naomi Bertolino           97   Naomi Steggerda           96
        3:04.09 
    2. Oceanus 3                          Oceanus           3:25.92
       Ashanti de Vos            98   Maxime van de Heuvel      97
       Eva v.d. Born             97   Noortje v.d. Meer         97
        3:25.92 
  dis. Oceanus 2                          Oceanus                       EA
       Jurre Stiekel             96   Sander Kirillova          98
       Bart Sommeling            98   Bram Goede                96
  dis. Het Y 1                            HetY                          EA
       Carla ten Kate            96   Hannah Rosingh            97
       Sarah Himmi               96   Marijke Rebel             96



TOP
Nr. 22   4 x 50m wisselslag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 1                          Oceanus           2:31.82
       Ilona Cats                93   Robin Meester             92
       Janice Groen In 't Woud   93   Kirsten Smit              92
        2:31.82 
    2. Het Y 1                            HetY              2:35.83
       Suzanne Bevelander        89   Erica van Dijk            87
       Boutaina Emrani           86   Amber 't Hoen             93
        2:35.83 
    3. Oceanus 3                          Oceanus           2:46.34
       Robin Pagano Mirani       95   Tessa v.d. Zwaard         95
       Alissa Bus                95   Daphne Meijer             95
        2:46.34 



TOP
Nr. 23   4 x 50m wisselslag Heren                            Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 1                          Oceanus           2:07.86
       Jeffrey van 't Schip      91   Harmen van Wijk           91
       Dennis Reijnders          92   Robin Hofman              91
        2:07.86 
    2. Het Y 1                            HetY              2:14.06
       Michiel Huisman           90   Thomas Beemster           90
       Thomas van Berkel         85   Jeroen de Haan            91
        2:14.06 
    3. Oceanus 3                          Oceanus           2:52.13
       Sven Driessen             95   Max Wegbrans              94
       Michael van Amstel        94   Martijn de Mercado        95
        2:52.13