Limietwedstrijd
Wapenveld, Netherlands,    20-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 400m wisselslag Dames 11 +   Nr. 2 400m wisselslag Heren 11 +   
Nr. 3 50m vrije slag Dames 8-10   Nr. 4 50m vrije slag Heren 8-10   
Nr. 5 200m wisselslag Dames 11 +   Nr. 6 200m wisselslag Heren 11 +   
Nr. 7 50m rugslag Dames 11 +   Nr. 8 50m rugslag Heren 11 +   
Nr. 9 50m schoolslag Dames 8-10   Nr. 10 50m schoolslag Heren 8-10   
Nr. 11 200m rugslag Dames 11 +   Nr. 12 200m rugslag Heren 11 +   
Nr. 13 100m schoolslag Dames 11 +   Nr. 14 100m schoolslag Heren 11 +   


Nr. 1   400m wisselslag Dames                              senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jantina Bredewoud              88                    5:30.26
    2. Sharon Gelmers                 94                    5:44.97
    3. Inge Kuiper                    90                    5:48.38
    4. Erika Aan Het Rot              90                    5:50.77
    5. Linda Kuiper                   92                    6:06.55
    6. Nikki Hoogeboom                93                    6:09.03



TOP
Nr. 2   400m wisselslag Heren                              senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Emile Manni                    90                    5:05.36
    2. Floris Manni                   88                    5:11.47
    3. Albert van Piekeren            84                    5:18.53
    4. Jasper Hamelink                90                    5:28.18
    5. Stefan van der Grift           87                    5:30.26
    6. Robert Kaj Meenhorst           92                    5:34.60
  dis. Richard Bagerman               91                    6:11.83



TOP
Nr. 3   50m vrije slag Dames                              minioren 3/4/5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Julius                  96                      34.19
    2. Marijke van de Beek            96                      37.57
    3. Taryssa van Rantwijk           96                      39.29
    4. Danique Weghorst               96                      39.40
    5. Iris Folbert                   97                      40.07
    6. Manon van Veluw                96                      40.31
    7. Nadja Sanderman                98                      41.54
    8. Britt Schoonhoven              97                      41.92
    9. Vivian Renshoff                96                      42.07
   10. Denise van Zetten              96                      42.16
   11. Carmen ter Weele               98                      42.71
   12. Janieke Vliermaat              96                      44.97
   13. Nadine Smit                    96                      45.20
   14. Danique Gelmers                96                      46.11
   15. Lisanne Bijsterbosch           97                      48.08



TOP
Nr. 4   50m vrije slag Heren                              minioren 3/4/5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels van de Vegte             96                      33.64
    2. Jan Willem Goos                96                      37.29
    3. Casper Muselaers               96                      37.53     b
       Mika Smelt                     97                      37.53     a
    5. Erik Smelt                     96                      40.59
    6. Axel Julius                    97                      40.70
    7. Joop Sassen                    97                      43.85
    8. Zennie Heijdelberger           97                      55.60



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                              senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kristel Huiskamp               92                    2:48.10
    2. Iris Bosman                    91                    2:52.68
    3. Maaike Boschman                92                    2:55.81
    4. Sandra van der Wijk            92                    2:58.04
    5. Sylvana van Rantwijk           93                    2:59.57
    6. Tara van Bottenburg            93                    3:01.10     a
       Chantal Lokhorst               94                    3:01.10     b
    8. Rianne van Veluw               94                    3:01.51
    9. Tasia Rodink                   93                    3:01.67
   10. Romy Worst                     95                    3:14.28
   11. Annebeth van Ark               88                    3:15.83
   12. Suzan Meijer                   94                    3:18.67
   13. Carmen Weghorst                94                    3:19.16
   14. Sifra van Bottenburg           95                    3:24.20
   15. Marian Smelt                   94                    3:25.54
   16. Anouk Veldkamp                 94                    3:26.38
   17. Denise Holtrop                 92                    3:27.39
   18. Ymke van der Staay             94                    3:28.11
   19. Britt Koele                    94                    3:31.11
  dis. Maaike Hup                     95                                AA
  dis. Britt Smelt                    94                                RE
  dis. Geralde Steenbergen            92                    3:07.67     RD
  dis. Helena Weterings               93                    3:09.14     SL
  dis. Marielle de Roo                94                    3:15.62     SP
  dis. Lajenda Garst                  93                    3:41.08     SK



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Heren                              senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurry Dute                     86                    2:33.38
    2. Ruben Maaskant                 89                    2:33.99
    3. Bart Hamelink                  92                    2:38.29
    4. Bart Gorter                    92                    2:39.07
    5. Mark Fictorie                  89                    2:43.95
    6. Willem Gonggrijp               91                    2:45.53
    7. Anton van Zantvoort            92                    2:46.88
    8. Niels Schoemaker               93                    2:51.76
    9. Jeffry van Zetten              95                    2:57.61
   10. Jory Willemsen                 95                    3:11.49
   11. Jasper Tuik                    93                    3:12.39
   12. Job Roelofsen                  94                    3:15.16
   13. Thom Roelofsen                 94                    3:15.39
   14. Victor Westhof                 95                    3:29.80
   15. René Fictorie                  94                    3:30.23
   16. Ruben Kolkman                  94                    3:30.43
   17. Farid Baryalai                 93                    3:36.48
  dis. Jan Hein Eising                93                    3:06.26     RH
  dis. Kevin Mulder                   94                    3:15.71     RD



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                  senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annemarie Worst                95                      33.80
    2. Monique van der Wijk           92                      35.09
    3. Nienke Eilander                93                      38.91
    4. Suzanne Brummel                94                      39.41
    5. Chantal den Outer              92                      41.42
    6. Desirée van der Wijk           95                      41.88
    7. Marlinde Tuik                  95                      41.89
    8. Simone Uneputty                94                      42.32
    9. Simone Waanders                95                      42.42
   10. Aline Dijkink                  94                      42.43
   11. Mireille van Burken            95                      42.87
   12. Viola van Houwelingen          94                      43.44     b
       Jacie Oomen                    94                      43.44     a
   14. Jannet Meijer                  94                      43.91
   15. Eva Meijerink                  95                      44.57
   16. Eline van de Vegte             93                      45.23
  dis. Daniëlle Kruizinga             94                      40.57     RD



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                  senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thomas van Dongen              92                      36.51
    2. Arjan Hanse                    95                      36.95
    3. Ramon Westhof                  93                      38.57
    4. Johan Smit                     92                      39.44
    5. Chris Bolding                  95                      40.23
    6. Jasper Schoonhoven             95                      40.80
    7. Christian D'hooghe             91                      41.22
    8. Arnold Smit                    93                      41.36
    9. Viktor Wemmenhove              92                      42.04
   10. Edwin Bolt                     95                      42.39
   11. Robin Hoogeveen                95                      43.18
   12. Jos Swagemakers                87                      43.31
   13. Derk-Jan Knol                  95                      46.91
   14. Jesse van Dongen               95                      48.74     RD
   15. Ralf Höppener                  94                      49.20



TOP
Nr. 9   50m schoolslag Dames                              minioren 3/4/5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marijke van de Beek            96                      45.51
    2. Sharon Julius                  96                      47.50
    3. Danique Weghorst               96                      50.03
    4. Denise van Zetten              96                      50.85
    5. Danique Gelmers                96                      51.42
    6. Carmen ter Weele               98                      51.89
    7. Britt Schoonhoven              97                      53.17
    8. Nadine Smit                    96                      53.35     a
       Janieke Vliermaat              96                      53.35     b
   10. Iris Folbert                   97                      54.24
   11. Manon van Veluw                96                      54.39
   12. Nadja Sanderman                98                      55.36
   13. Taryssa van Rantwijk           96                      55.51
   14. Vivian Renshoff                96                      55.99
   15. Lisanne Bijsterbosch           97                    1:00.59



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                             minioren 3/4/5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mika Smelt                     97                      49.28
    2. Jan Willem Goos                96                      53.04
    3. Erik Smelt                     96                      55.82
    4. Axel Julius                    97                      56.68
    5. Joop Sassen                    97                    1:03.16
    6. Zennie Heijdelberger           97                    1:11.49
  dis. Niels van de Vegte             96                      47.34     SA
  dis. Casper Muselaers               96                      49.16     SL



TOP
Nr. 11   200m rugslag Dames                                senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annemarie Worst                95                    2:43.72
    2. Inge Kuiper                    90                    2:44.10
    3. Kristel Huiskamp               92                    2:45.72
    4. Iris Bosman                    91                    2:49.50
    5. Tasia Rodink                   93                    2:52.36
    6. Nikki Hoogeboom                93                    2:52.60
    7. Chantal Lokhorst               94                    2:58.20
    8. Sylvana van Rantwijk           93                    2:59.13
    9. Rianne van Veluw               94                    3:04.16
   10. Geralde Steenbergen            92                    3:05.45
   11. Dominique Sik                  88                    3:05.69
   12. Annebeth van Ark               88                    3:11.41
   13. Carmen Weghorst                94                    3:12.19
   14. Marielle de Roo                94                    3:13.98
   15. Anouk Veldkamp                 94                    3:21.10



TOP
Nr. 12   200m rugslag Heren                                senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Manni                   88                    2:20.82
    2. Emile Manni                    90                    2:23.25
    3. Robert Kaj Meenhorst           92                    2:37.64
    4. Bart Hamelink                  92                    2:37.75
    5. Jasper Hamelink                90                    2:39.82
    6. Anton van Zantvoort            92                    2:43.99
    7. Niels Schoemaker               93                    2:48.26
    8. Arjan Hanse                    95                    2:51.95
    9. Thomas van Dongen              92                    2:55.25
   10. Jasper Tuik                    93                    2:59.57
   11. Job Roelofsen                  94                    3:10.06
   12. Kevin Mulder                   94                    3:19.06
   13. René Fictorie                  94                    3:24.92
   14. Ruben Kolkman                  94                    3:27.32
   15. Thom Roelofsen                 94                    3:28.13
  dis. Chris Bolding                  95                    3:12.36     RD



TOP
Nr. 13   100m schoolslag Dames                             senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erika Aan Het Rot              90                    1:22.02
    2. Sharon Gelmers                 94                    1:24.62
    3. Monique van der Wijk           92                    1:26.69
    4. Maaike Boschman                92                    1:31.29
    5. Suzanne Brummel                94                    1:31.35
    6. Linda Kuiper                   92                    1:31.95
    7. Sandra van der Wijk            92                    1:32.33
    8. Helena Weterings               93                    1:34.68
    9. Tara van Bottenburg            93                    1:34.80
   10. Simone Uneputty                94                    1:37.66
   11. Simone Waanders                95                    1:37.76
   12. Daniëlle Kruizinga             94                    1:38.20
   13. Ymke van der Staay             94                    1:38.64
   14. Lajenda Garst                  93                    1:38.86
   15. Viola van Houwelingen          94                    1:39.10
   16. Denise Holtrop                 92                    1:39.64
   17. Eline van de Vegte             93                    1:40.22
   18. Mireille van Burken            95                    1:41.29
   19. Suzan Meijer                   94                    1:41.49
   20. Nienke Eilander                93                    1:41.74
   21. Marlinde Tuik                  95                    1:42.86
   22. Chantal den Outer              92                    1:42.92
   23. Britt Smelt                    94                    1:43.10
   24. Britt Koele                    94                    1:44.45
   25. Desirée van der Wijk           95                    1:45.79
   26. Jannet Meijer                  94                    1:45.80
   27. Marian Smelt                   94                    1:45.86
   28. Aline Dijkink                  94                    1:45.92
   29. Romy Worst                     95                    1:46.81
   30. Maaike Hup                     95                    1:49.11
   31. Eva Meijerink                  95                    1:49.79
   32. Sifra van Bottenburg           95                    1:51.82
  dis. Jacie Oomen                    94                    1:44.50     SK



TOP
Nr. 14   100m schoolslag Heren                             senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert van Piekeren            84                    1:10.32
    2. Ruben Maaskant                 89                    1:13.93
    3. Stefan van der Grift           87                    1:15.45
    4. Jurry Dute                     86                    1:18.09
    5. Richard Bagerman               91                    1:23.32
    6. Mark Fictorie                  89                    1:28.60
    7. Bart Gorter                    92                    1:28.91
    8. Johan Smit                     92                    1:32.62
    9. Jos Swagemakers                87                    1:33.30
   10. Jan Hein Eising                93                    1:35.64
   11. Ramon Westhof                  93                    1:35.73
   12. Viktor Wemmenhove              92                    1:36.58
   13. Farid Baryalai                 93                    1:39.00
   14. Jeffry van Zetten              95                    1:40.83
   15. Arnold Smit                    93                    1:42.26
   16. Christian D'hooghe             91                    1:42.45
   17. Robin Hoogeveen                95                    1:42.68
   18. Edwin Bolt                     95                    1:50.23
   19. Ralf Höppener                  94                    1:50.51
   20. Jesse van Dongen               95                    1:54.80
   21. Victor Westhof                 95                    1:56.72
   22. Derk-Jan Knol                  95                    1:59.54
  dis. Willem Gonggrijp               91                                AA
  dis. Jory Willemsen                 95                    1:31.29     SK
  dis. Jasper Schoonhoven             95                    1:43.36     SK