Limietwedstrijd
Barneveld, Netherlands,    20-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 800m vrije slag Dames alg.   Nr. 2 400m wisselslag Heren alg.   
Nr. 3 1500m vrije slag Dames alg.   Nr. 4 1500m vrije slag Heren alg.   
Nr. 5 400m wisselslag Dames alg.   Nr. 6 800m vrije slag Heren alg.   


Nr. 1   800m vrije slag Dames                                             all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS         8:59.80
        2:14.99  4:30.89  8:59.80 
    2. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         9:40.67
        2:23.30  4:48.70  9:40.67 
    3. Kelly ter Doest                91  DeWhee            9:58.09
        2:25.73  4:56.64  9:58.09 
    4. Lisa Nijland                   91  DeWhee           10:05.44
        2:28.66  5:03.24 10:05.44 
    5. Anouk van de Pol               91  DWK-XCESS        10:20.07
        2:30.90  5:06.82 10:20.07 
    6. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee           10:37.46
        2:31.94  5:12.09 10:37.46 
    7. Roelien Hazeleger              90  DWK-XCESS        10:46.42
        2:35.74  5:17.33 10:46.42 
    8. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS        11:11.22
        2:41.11  5:32.48 11:11.22 
    9. Tiziana Hey                    94  DWK-XCESS        11:29.94
        2:47.95  5:46.42 11:29.94 
   10. Kelly Mekes                    94  TRB-RES          11:30.05
        2:41.16  5:36.93 11:30.05 
   11. Liesbeth van Mill              87  DWK-XCESS        13:08.00
        3:04.32  6:26.76 13:08.00 
   12. Jonna Epker                    95  Hoorn-Aurik      13:28.11
        3:15.39  5:43.01 13:28.11 



TOP
Nr. 2   400m wisselslag Heren                                             all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    4:57.19
        1:10.48  4:57.19 
    2. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         5:04.67
        1:10.26  5:04.67 
    3. Simon Veenstra                 90  DWK-XCESS         5:09.52
        1:10.95  5:09.52 
    4. Geert Janssen                  92  PSV               5:41.29
        1:19.61  5:41.29 
    5. Reinier Donjacour              92  PFCRheden-Beve    6:12.38
        1:26.84  6:12.38 



TOP
Nr. 3   1500m vrije slag Dames                                            all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS        17:20.51
        2:12.68  4:29.65  9:09.11 17:20.51 
    2. DaniŽlle uit den Bogaard       83  DWK-XCESS        18:34.17
        2:21.80  4:50.88  9:53.42 18:34.17 
    3. Lotte van de Rijt              91  TRB-RES          21:46.34
        2:44.28  5:40.38 11:32.15 21:46.34 



TOP
Nr. 4   1500m vrije slag Heren                                            all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo v.d. Veen                 91  HPC              18:29.54
        2:22.39  4:50.70  9:49.67 18:29.54 
    2. Boris Galjart                  92  LAC              18:30.36
        2:19.48  4:48.77  9:49.77 18:30.36 



TOP
Nr. 5   400m wisselslag Dames                                             all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS         4:55.92
        1:09.25  4:55.92 
    2. Kelly ter Doest                91  DeWhee            5:14.46
        1:11.57  5:14.46 
    3. Jantine Jongenotter            90  PSV               5:26.61
        1:17.77  5:26.61 
    4. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         5:30.13
        1:14.00  5:30.13 
    5. Anne van Vroonhoven            92  PSV               5:56.14
        1:24.85  5:56.14 
    6. Lenja Witlox                   92  ZC'90             6:06.67
        1:25.20  6:06.67 



TOP
Nr. 6   800m vrije slag Heren                                             all in
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         8:36.53
        2:06.94  4:17.75  8:36.53 
    2. Perry Arentsen                 88  DWK-XCESS         8:51.93
        2:05.35  4:19.97  8:51.93 
    3. Rob van Vliet                  84  WZK               9:04.27
        2:09.81  4:26.38  9:04.27 
    4. Erik Simons                    89  WZK               9:11.95
        2:08.07  4:27.00  9:11.95 
    5. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         9:17.09
        2:13.54  4:35.61  9:17.09 
    6. Frank van der Wolff            94  Hoorn-Aurik      10:53.38
        2:37.95  5:25.98 10:53.38 
    7. Michael van Dam                94  HPC              10:53.60
        2:40.36  5:26.67 10:53.60 
    8. Wiebe van de Rijt              94  TRB-RES          11:18.49
        2:43.44  5:32.69 11:18.49 
    9. Reinier Donjacour              92  PFCRheden-Beve   11:55.66
        2:49.50  5:49.13 11:55.66 
   10. Jesse Dekker                   93  Hoorn-Aurik      12:04.54
        2:50.20  5:57.42 12:04.54 
   11. Michiel van Essen              93  Hoorn-Aurik      13:37.26
        3:14.57  6:39.22 13:37.26 
   12. Thomas Franke                  94  Hoorn-Aurik      14:10.11
        3:25.36  7:01.42 14:10.11