Winterkringkampioenschap deel 2 2007
Emmen, Netherlands,    7-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Dames 9-10   Nr. 2 100m vrije slag Heren 9-10   
Nr. 3 100m vlinderslag Dames 11-12   Nr. 4 100m vlinderslag Heren 11-12   
Nr. 5 100m vrije slag Dames 13-14   Nr. 6 100m vrije slag Heren 13-14   
Nr. 7 100m vlinderslag Dames 15-16   Nr. 8 100m vlinderslag Heren 15-16   
Nr. 9 100m rugslag Dames 17 +   Nr. 10 100m rugslag Heren 17 +   
Nr. 11 50m vlinderslag Dames 9-10   Nr. 12 50m vlinderslag Heren 9-10   
Nr. 13 100m vrije slag Dames 11-12   Nr. 14 100m vrije slag Heren 11-12   
Nr. 15 100m vlinderslag Dames 13-14   Nr. 16 100m vlinderslag Heren 13-14   
Nr. 17 100m vrije slag Dames 15-16   Nr. 18 100m vrije slag Heren 15-16   
Nr. 19 100m schoolslag Dames 17 +   Nr. 20 100m schoolslag Heren 17 +   


Nr. 1   100m vrije slag Dames                            Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anouk Bos                      96  DeValken          1:17.51
    2. Samantha Diphoorn              96  Hoogeveen         1:17.67
    3. Danique Scheltes               96  Najade            1:19.66
    4. Thyra de Meer                  96  Borger            1:22.47
    5. Daniëlle Vrieling              96  DeSpatters        1:23.75
    6. Inez Duursma                   97  DeSpatters        1:24.46
    7. Bernadette Baron               96  De Kikker         1:25.07
    8. Mandy Slagter                  97  Aqualero          1:25.51
    9. Kristel Hormann                96  DeSpatters        1:26.02
   10. Anoeska Wonder                 96  DeSpatters        1:29.94



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Heren                            Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan Beugels                   97  DeSpatters        1:18.51
    2. Maurice van der Ploeg          97  De Kikker         1:19.69
    3. Finn van Wanrooij              96  Aqualero          1:27.54
    4. Erik Vellinga                  96  Hoogeveen         1:29.82



TOP
Nr. 3   100m vlinderslag Dames                    Minioren 6 en Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         1:19.19
    2. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:19.64
    3. Monique van der Struik         95  Ritola            1:23.29
    4. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:23.63
    5. Irene Wolbers                  94  DeValken          1:25.13
    6. Leonie Boonstra                94  Najade            1:30.80
    7. Desirée van der Wijk           95  Hoogeveen         1:34.98



TOP
Nr. 4   100m vlinderslag Heren                    Minioren 6 en Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van der Deen            95  Borger            1:13.82
    2. Richard Hovenkamp              94  DeSpatters        1:28.04
    3. Mohammed Ali Fawzy             94  DeSpatters        1:30.51



TOP
Nr. 5   100m vrije slag Dames                      Junioren 2 en Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisette Doeven                 93  Ritola            1:04.13
    2. Maartje Lenten                 92  Hoogeveen         1:04.16
    3. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:05.13
    4. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         1:05.54
    5. Daniëlle Middel                93  De Kikker         1:06.44
    6. Antje van der Meer             92  De Kikker         1:06.54
    7. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:06.56
    8. Amarins Nonhebel               92  DeReest           1:07.67
    9. Rianne Aartsma                 92  Aqua'68           1:08.11
   10. Reinette Sluijk                92  Aqua'68           1:09.26
   11. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:09.34
   12. Lisanne Wasse                  93  DeSpatters        1:09.45
   13. Tasia Rodink                   93  Hoogeveen         1:10.11
   14. Annelies Rijstenberg           93  Ritola            1:10.16
   15. Rianne Slagter                 93  Aqualero          1:10.45
   16. Esmee Janssen                  92  Ritola            1:10.66
   17. Leonie Nijenhuis               92  DeReest           1:10.91
   18. Nienke Eilander                93  Hoogeveen         1:11.01
   19. Eline Haandrikman              92  DeSpatters        1:11.11
   20. Nadie Wolbers                  92  Flipper           1:11.83
   21. Rochelle Beukeveld             93  DePlons           1:11.96
   22. Marissa Spieard                92  Borger            1:12.32
   23. Maxime Appeldoorn              93  Aqua'68           1:12.42
   24. Sandra van der Wijk            92  Hoogeveen         1:12.78
   25. Elianne Douma                  93  Vriledo           1:12.95
   26. Amber Jongerhuis               93  DeReest           1:13.04
   27. Aniek Schutrup                 93  ZZGdeBoskikke     1:13.23
   28. Yolande Ten Boer               93  Vriledo           1:13.59
   29. Eline Nieboer                  93  Aqua'68           1:13.99
   30. Ilse Rodenboog                 92  Aqua'68           1:13.99
   31. Laura Bakker                   92  Vriledo           1:13.99
   32. Rowan Klaassens                92  DeSpatters        1:14.01
   33. Irene Lunter                   93  DeReest           1:14.12
   34. Sarah de Goede                 93  Aqua'68           1:14.33
   35. Nerissa de Boer                93  Najade            1:14.89
   36. Cynthia Kreleger               93  Aqualero          1:15.01
   37. Iris v.d. Vegte                92  Aqualero          1:15.54
   38. Esther Stellingwerf(d)         93  DePlons           1:15.60
   39. Roan Veninga                   92  Najade            1:15.62
   40. Mariska Kinds                  92  Borger            1:15.91
   41. Mariëlle Pekel                 93  DeReest           1:16.66
   42. Chantal den Outer              92  Hoogeveen         1:21.39
  dis. Aniek Marissen                 93  Borger



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Heren                            Junioren 2 en 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Thomas                  92  Aqua'68             58.06
    2. Kars ten Have                  92  Hoogeveen           58.92
    3. Sander Lamberts                93  Aqua'68             59.36
    4. Bart Mansier                   92  Hoogeveen           59.63
    5. Stefan Goedknegt               92  De Kikker         1:00.12
    6. Stevan aan 't Goor             92  De Kikker         1:03.80
    7. Frank Theuns                   93  Hoogeveen         1:03.95
    8. Kieran Keen                    92  Borger            1:04.11
    9. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:04.56
   10. Sven Damen                     92  Aqua'68           1:04.68
   11. Jerome Appeldoorn              92  Aqua'68           1:05.07
   12. Roy Smeenge                    93  Vriledo           1:05.31
   13. Taco Wonder                    93  DeSpatters        1:05.53
   14. Chris Bekkering                92  ZZGdeBoskikke     1:05.59
   15. Erik Krijnsen                  93  ZZGdeBoskikke     1:06.22
   16. Koen Rüwen                     92  DePlons           1:06.53
   17. Bas Blaauwgeers                92  DePlons           1:07.10
   18. Kevin Meinders                 93  DeSpatters        1:07.70
   19. Bart Verbon                    93  De Kikker         1:09.38
   20. Niels Schoemaker               93  Hoogeveen         1:09.98
   21. Ricardo Bolt                   93  Hoogeveen         1:10.99
   22. Peter Hummel                   93  De Kikker         1:12.48
   23. Rinus Poort                    92  Vriledo           1:12.88
   24. Geert Ouwerling                92  ZZGdeBoskikke     1:13.23
   25. Jasper Tuik                    93  Hoogeveen         1:13.97



TOP
Nr. 7   100m vlinderslag Dames                    Jeugd 2 en Senioren D1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         1:08.29
    2. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         1:08.92
    3. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:11.29
    4. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:13.90
    5. Annick Enting                  90  Aqualero          1:17.77
    6. Christien Lunter               91  DeReest           1:18.04
    7. Berdien Welling                91  Borger            1:19.79
    8. Marije Vos                     91  Vriledo           1:19.84
    9. Cheryl Notman                  90  De Kikker         1:22.22
   10. Harma Benjamins                91  De Kikker         1:22.90
   11. Renske Gazendam                90  Vriledo           1:23.36
   12. Amanda Twijnstra               91  Aqualero          1:30.37
  dis. Wendy Gonggrijp                90  Ritola



TOP
Nr. 8   100m vlinderslag Heren                     Junioren 4 en Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen         1:03.13
    2. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         1:04.24
    3. Herman Hofman                  90  Ritola            1:05.26
    4. Lars Hamming                   90  Vriledo           1:06.88
    5. Sander Hoogeveen               90  Hoogeveen         1:07.38
    6. Martijn Viel                   90  Borger            1:08.53
    7. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:09.38
    8. Jeroen Keizer                  90  ZZGdeBoskikke     1:14.89
    9. Michel Popken                  90  Ritola            1:15.13
   10. Willem Gonggrijp               91  Hoogeveen         1:16.73
   11. Roshan Geramian Nik            90  Aqua'68           1:17.76
   12. Bram Hassing                   91  Ritola            1:20.06
  dis. Erno Vaartjes                  91  Hoogeveen
  dis. Nick van Hattem                91  Aqua'68           1:15.72



TOP
Nr. 9   100m rugslag Dames                                      Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariët Koster                  83  Hoogeveen         1:07.54
    2. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen         1:10.53
    3. Anita Scheper                  88  Hoogeveen         1:12.16
    4. Linda Boxma                    85  DeSpatters        1:12.94
    5. Meryl Tetelepta                87  Hoogeveen         1:13.20
    6. Lisanne Mol                    88  Hoogeveen         1:13.28
    7. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:15.82
    8. Carmen Addink                  88  Borger            1:15.84
    9. Floor Sorgdrager               87  DeReest           1:15.98
   10. Inge Szarzec                   85  DeSpatters        1:17.35
   11. Margot Stenveld                88  Ritola            1:17.45
   12. Jante Wolbers                  89  DeValken          1:17.73
   13. Manon Jellinek                 89  Aqualero          1:22.16



TOP
Nr. 10   100m rugslag Heren                          Jeugd 2 en Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Koster                   87  Hoogeveen         1:02.16
    2. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         1:05.54
    3. Hans Westerhoff                85  Ritola            1:06.53
    4. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen         1:07.08
    5. Patrick Wolbers                88  DeReest           1:08.20
    6. Ronald Langeland               85  De Kikker         1:09.54
    7. Bart Janssen                   89  Ritola            1:10.02
    8. Dennes aan 't Goor             89  De Kikker         1:10.03
    9. Hans van Veen                  85  Borger            1:10.03
   10. Ivor Bogers                    89  De Kikker         1:10.03
   11. Steven Delsman                 89  Vriledo           1:11.97
   12. Rolf Reiling                   85  Flipper           1:14.46



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Dames                           Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Danique Scheltes               96  Najade              39.02
    2. Anouk Bos                      96  DeValken            42.00
    3. Samantha Diphoorn              96  Hoogeveen           43.37
    4. Kristel Hormann                96  DeSpatters          43.37
    5. Inez Duursma                   97  DeSpatters          44.85
    6. Thyra de Meer                  96  Borger              45.76
    7. Mandy Slagter                  97  Aqualero            46.20
    8. Daniëlle Vrieling              96  DeSpatters          47.04
    9. Bernadette Baron               96  De Kikker           47.12



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                           Minioren 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan Beugels                   97  DeSpatters          41.62
    2. Erik Vellinga                  96  Hoogeveen           46.39
    3. Maurice van der Ploeg          97  De Kikker           46.73
    4. Finn van Wanrooij              96  Aqualero            47.73



TOP
Nr. 13   100m vrije slag Dames                    Minioren 6 en Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         1:06.61
    2. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:07.02
    3. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:10.26
    4. Irene Wolbers                  94  DeValken          1:11.40
    5. Leonie Boonstra                94  Najade            1:13.49
    6. Dian Enting                    94  Aqualero          1:14.54
    7. Monique van der Struik         95  Ritola            1:14.67
    8. Celine Eskes                   94  Aqua'68           1:15.76
    9. Zoë Hendriks                   94  De Kikker         1:15.77
   10. Anouk Frieman                  95  Vriledo           1:16.20
   11. Loes Blom                      94  Najade            1:16.20
   12. Floor Rüwen                    94  DePlons           1:16.80
   13. Marit Weitering                94  MobyDick          1:17.10
       Daniëlle Kruizinga             94  Hoogeveen         1:17.10
   15. Marsha Hidding                 94  De Kikker         1:17.43
   16. Denise Koerhuis                94  DeSpatters        1:18.02
   17. Kirsten Nieboer                95  Aqua'68           1:18.34
   18. Sanne Scheltes                 94  Najade            1:18.34
   19. Desirée van der Wijk           95  Hoogeveen         1:18.86
   20. Marije Loof                    95  DeValken          1:18.90
   21. Gerdi Thiele                   94  MobyDick          1:20.67
   22. Mireille van Burken            95  Hoogeveen         1:20.77
   23. Elvira Feikens                 95  DeSpatters        1:21.39
   24. Nienke Heugen                  94  De Kikker         1:21.51
   25. Wilma Vellinga                 95  Hoogeveen         1:25.92
  dis. Inez Zewuster                  95  Vriledo



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Heren                    Minioren 6 en Junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van der Deen            95  Borger            1:04.82
    2. Richard Hovenkamp              94  DeSpatters        1:10.39
    3. Jeroen Lorius                  95  De Kikker         1:13.48
       Rowan Keen                     95  Borger            1:13.48
    5. Joost Aasman                   94  De Kikker         1:13.88
    6. Mohammed Ali Fawzy             94  DeSpatters        1:14.98
    7. Remko aan 't Goor              94  De Kikker         1:15.70
    8. Mitchell Beugels               94  DeSpatters        1:15.94
    9. Guido Dijkwel                  95  Borger            1:16.04
   10. Folkert Riemers                94  Borger            1:16.73



TOP
Nr. 15   100m vlinderslag Dames                    Junioren 2 en Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:14.49
    2. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:17.36
    3. Lisette Doeven                 93  Ritola            1:20.20
    4. Eline Haandrikman              92  DeSpatters        1:20.46
    5. Esmee Janssen                  92  Ritola            1:22.10
    6. Roan Veninga                   92  Najade            1:22.97
    7. Daniëlle Middel                93  De Kikker         1:23.00
    8. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:23.32
    9. Rianne Slagter                 93  Aqualero          1:23.80
   10. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         1:24.64
   11. Aniek Marissen                 93  Borger            1:24.85
   12. Amarins Nonhebel               92  DeReest           1:26.13
   13. Reinette Sluijk                92  Aqua'68           1:26.18
   14. Irene Lunter                   93  DeReest           1:26.49
   15. Rianne Aartsma                 92  Aqua'68           1:26.50
   16. Laura Bakker                   92  Vriledo           1:26.93
   17. Marissa Spieard                92  Borger            1:27.38
   18. Lisanne Wasse                  93  DeSpatters        1:28.57
   19. Antje van der Meer             92  De Kikker         1:28.86
   20. Tasia Rodink                   93  Hoogeveen         1:29.29
   21. Leonie Nijenhuis               92  DeReest           1:31.07
   22. Tineke Sloots                  93  Borger            1:31.20
  dis. Mariëlle Pekel                 93  DeReest



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Heren                         Junioren 2  en 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:06.15
    2. Sander Lamberts                93  Aqua'68           1:09.16
    3. Dennis Thomas                  92  Aqua'68           1:09.70
    4. Kars ten Have                  92  Hoogeveen         1:15.32
    5. Roy Smeenge                    93  Vriledo           1:17.21
    6. Kieran Keen                    92  Borger            1:18.55
    7. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:20.12
    8. Stefan Goedknegt               92  De Kikker         1:21.97
    9. Kevin Meinders                 93  DeSpatters        1:22.02
   10. Chris Bekkering                92  ZZGdeBoskikke     1:22.68
   11. Stevan aan 't Goor             92  De Kikker         1:23.29
   12. Taco Wonder                    93  DeSpatters        1:25.64
   13. Frank Theuns                   93  Hoogeveen         1:25.86
   14. Sven Damen                     92  Aqua'68           1:27.02
   15. Bart Verbon                    93  De Kikker         1:27.05
   16. Jerome Appeldoorn              92  Aqua'68           1:29.12
   17. Peter Hummel                   93  De Kikker         1:32.10



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Dames                    Jeugd 2 en Senioren D1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen           59.86
    2. Kim Meijer                     90  Hoogeveen         1:01.45
    3. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:01.73
    4. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:02.58
    5. Berdien Welling                91  Borger            1:04.42
    6. Marije Vos                     91  Vriledo           1:04.89
    7. Christien Lunter               91  DeReest           1:05.20
    8. Cheryl Notman                  90  De Kikker         1:05.59
    9. Wendy Gonggrijp                90  Ritola            1:07.36
   10. Annick Enting                  90  Aqualero          1:07.42
   11. Mirjam Visscher                90  Ritola            1:08.11
   12. Lisa Koops                     91  Borger            1:09.45
   13. Rosan Mosterman                91  DeReest           1:09.72
   14. Lisa Enting                    91  Aqualero          1:09.88
   15. Fiona Stenveld                 91  Ritola            1:10.08
   16. Renske Gazendam                90  Vriledo           1:10.25
   17. Marloes Benjamins              91  Aqualero          1:10.76
   18. Harma Benjamins                91  De Kikker         1:10.86
   19. Sanne Koops                    90  De Kikker         1:11.11
   20. Puck Damen                     91  ZZGdeBoskikke     1:13.23
   21. Lisa Wold                      91  ZZGdeBoskikke     1:13.45
   22. Hanneke Visser                 91  ZZGdeBoskikke     1:14.74
   23. Lianne van Timmeren            91  Ritola            1:15.43
   24. Amanda Twijnstra               91  Aqualero          1:15.81
  dis. Coby Lammerts                  90  Vriledo



TOP
Nr. 18   100m vrije slag Heren                     Junioren 4 en Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen           56.06
    2. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen           57.42
    3. Lars Hamming                   90  Vriledo             58.07
    4. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           58.53
    5. Herman Hofman                  90  Ritola              58.53
    6. Koos Sturm                     90  DeReest             59.07
    7. Martijn Viel                   90  Borger              59.52
    8. Michel Popken                  90  Ritola            1:00.36
    9. Sander Hoogeveen               90  Hoogeveen         1:01.12
   10. Pepijn Stenveld                90  Ritola            1:01.26
   11. Roshan Geramian Nik            90  Aqua'68           1:02.19
   12. Nick van Hattem                91  Aqua'68           1:02.82
   13. Jeroen Keizer                  90  ZZGdeBoskikke     1:03.03
   14. Christiaan Fokkema             91  Aqua'68           1:03.74
   15. Willem Gonggrijp               91  Hoogeveen         1:05.02
   16. Bart Pasveer                   91  DePlons           1:06.58
   17. Erno Vaartjes                  91  Hoogeveen         1:06.67
   18. Bram Van Leeuwen               91  Vriledo           1:06.82
   19. Bram Hassing                   91  Ritola            1:07.80
   20. Sander Peeters                 91  DeReest           1:08.57
   21. Patrick van der Wijk           90  Hoogeveen         1:10.10



TOP
Nr. 19   100m schoolslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy van der Iest             87  Hoogeveen         1:16.17
    2. Mariët Koster                  83  Hoogeveen         1:18.42
    3. Rochelle Kirindongo            86  Hoogeveen         1:20.61
    4. Manon Jellinek                 89  Aqualero          1:21.04
    5. Linda Boxma                    85  DeSpatters        1:21.49
    6. Inge Szarzec                   85  DeSpatters        1:22.65
    7. Lisanne Mol                    88  Hoogeveen         1:24.14
    8. Meryl Tetelepta                87  Hoogeveen         1:24.51
    9. Anita Scheper                  88  Hoogeveen         1:25.12
   10. Margot Stenveld                88  Ritola            1:29.07
   11. Carmen Addink                  88  Borger            1:29.20
   12. Cynthia Grooteboer             89  DeReest           1:29.39
   13. Silke Schmidt                  89  Vriledo           1:30.07
   14. Rianne Ten Boer                88  Vriledo           1:30.07
   15. Martiene Klasen                89  Erica             1:31.32
  dis. Floor Sorgdrager               87  DeReest           1:29.06     SL



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Heren                       Jeugd 2 en Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         1:08.43
    2. Maxim van Geffen               88  Hoogeveen         1:11.00
    3. Niels Koster                   87  Hoogeveen         1:12.64
    4. Hans Westerhoff                85  Ritola            1:14.47
    5. Bart Janssen                   89  Ritola            1:15.41
    6. Steven Delsman                 89  Vriledo           1:16.02
    7. Ronald Langeland               85  De Kikker         1:17.89
    8. Hans van Veen                  85  Borger            1:18.05
    9. Ivor Bogers                    89  De Kikker         1:18.45
   10. Johan Vos                      89  Vriledo           1:20.23
   11. Dennes aan 't Goor             89  De Kikker         1:20.39
   12. Patrick Wolbers                88  DeReest           1:21.10
   13. Eric Nederman                  86  Hoogeveen         1:26.47
   14. Martin Kraster                 87  Flipper           1:27.00
   15. Jonathan Pap                   80  Flipper           1:28.00