20070106 Brabantse Winter Kampioenschappen 2007
Tilburg, Netherlands,    6-/7-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m rugslag Dames Min 5-   Nr. 2 50m rugslag Dames Min 6   
Nr. 3 50m rugslag Dames Jun 1   Nr. 4 50m rugslag Dames Jun 2   
Nr. 5 50m rugslag Dames Jgd 1   Nr. 6 50m rugslag Dames Jgd 2   
Nr. 7 50m rugslag Dames Sen 1   Nr. 8 50m rugslag Dames Sen 2   
Nr. 9 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 10 50m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 11 50m vrije slag Heren Min 6   Nr. 12 50m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 13 50m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 14 50m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 15 50m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 16 50m vrije slag Heren Jgd 1   
Nr. 17 50m vrije slag Heren Jgd 2   Nr. 18 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 19 100m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 20 100m schoolslag Dames Min 6   
Nr. 21 100m schoolslag Dames Jun 1   Nr. 22 100m schoolslag Dames Jun 2   
Nr. 23 100m schoolslag Dames Jgd 1   Nr. 24 100m schoolslag Dames Jgd 2   
Nr. 25 100m schoolslag Dames Sen 1   Nr. 26 100m schoolslag Dames Sen 2   
Nr. 27 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 28 100m vlinderslag Heren Min 6   
Nr. 29 100m vlinderslag Heren Jun 1   Nr. 30 100m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 31 100m vlinderslag Heren Jun 3   Nr. 32 100m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 33 100m vlinderslag Heren Jgd 1   Nr. 34 100m vlinderslag Heren Jgd 2   
Nr. 35 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 36 200m wisselslag Dames Min 6   
Nr. 37 200m wisselslag Dames Jun 1   Nr. 38 200m wisselslag Dames Jun 2   
Nr. 39 200m wisselslag Dames Jgd 1   Nr. 40 200m wisselslag Dames Jgd 2   
Nr. 41 200m wisselslag Dames Sen 1   Nr. 42 200m wisselslag Dames Sen 2   
Nr. 43 200m wisselslag Dames Sen.   Nr. 44 100m wisselslag Heren Min 5-   
Nr. 45 100m wisselslag Heren Min 6   Nr. 46 100m wisselslag Heren Jun 1   
Nr. 47 100m wisselslag Heren Jun 2   Nr. 48 100m wisselslag Heren Jun 3   
Nr. 49 100m wisselslag Heren Jun 4   Nr. 50 100m wisselslag Heren Jgd 1   
Nr. 51 100m wisselslag Heren Jgd 2   Nr. 52 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 53 50m vlinderslag Dames Min 5-   Nr. 54 50m vlinderslag Dames Min 6   
Nr. 55 50m vlinderslag Dames Jun 1   Nr. 56 50m vlinderslag Dames Jun 2   
Nr. 57 50m vlinderslag Dames Jgd 1   Nr. 58 50m vlinderslag Dames Jgd 2   
Nr. 59 50m vlinderslag Dames Sen 1   Nr. 60 50m vlinderslag Dames Sen 2   
Nr. 61 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 62 50m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 63 50m schoolslag Heren Min 6   Nr. 64 50m schoolslag Heren Jun 1   
Nr. 65 50m schoolslag Heren Jun 2   Nr. 66 50m schoolslag Heren Jun 3   
Nr. 67 50m schoolslag Heren Jun 4   Nr. 68 50m schoolslag Heren Jgd 1   
Nr. 69 50m schoolslag Heren Jgd 2   Nr. 70 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 71 100m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 72 100m vrije slag Dames Min 6   
Nr. 73 100m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 74 100m vrije slag Dames Jun 2   
Nr. 75 100m vrije slag Dames Jgd 1   Nr. 76 100m vrije slag Dames Jgd 2   
Nr. 77 100m vrije slag Dames Sen 1   Nr. 78 100m vrije slag Dames Sen 2   
Nr. 79 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 80 100m rugslag Heren Min 5-   
Nr. 81 100m rugslag Heren Min 6   Nr. 82 100m rugslag Heren Jun 1   
Nr. 83 100m rugslag Heren Jun 2   Nr. 84 100m rugslag Heren Jun 3   
Nr. 85 100m rugslag Heren Jun 4   Nr. 86 100m rugslag Heren Jgd 1   
Nr. 87 100m rugslag Heren Jgd 2   Nr. 88 100m rugslag Heren Sen.   
Nr. 89 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 90 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 91 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   Nr. 92 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 1   50m rugslag Dames                            Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  DeVennen            37.57
    2. Nikki Habers                   96  Nautilus            37.81
    3. Laura van Leeuwen              97  PSV                 39.98
    4. Madelon van Dam                96  PSV                 40.51
    5. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)        40.91
       Bente v. Bergen                96  Neptunus'58         40.91
    7. Rosanne van Wierst             96  PSV                 40.95



TOP
Nr. 2   50m rugslag Dames                                     Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO                 35.72
    2. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             36.47
    3. Esma van Vonderen              95  Arethusa            37.23
    4. Samantha Kardol                95  Nuenen              37.87
    5. Ananda Veugen                  95  DZT                 38.10
    6. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval     38.11
    7. Anne Klijberg                  95  WZV                 38.48
    8. Mariska van Leeuwen            95  PSV                 38.94
    9. Louise van de Meer             95  TRB/RES             39.15
   10. Sanne Ter Burg                 95  PSV                 39.23
   11. Nikki van der Zee              95  De Krabben          39.65
   12. Maxime Schoones                95  Budel               39.70
   13. Evelien Schat                  95  PSV                 40.08
       Laura Renders                  95  Nautilus            40.08
   15. Julie Kleijzen                 95  BZV                 40.58
   16. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval     40.81
   17. Judith v/d Wijdeven            95  Platella            42.04
   18. Jessie van den Broek           95  Hydra               42.40
   19. Madelon Schellekens            95  DeVennen            43.92



TOP
Nr. 3   50m rugslag Dames                                     Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Verouden              94  PSV                 34.04
    2. Noortje van den Boom           94  PSV                 34.40
    3. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia             35.34
    4. Whitney van Hoeckel            94  DIO                 35.40
    5. Roosmarijne Kox                94  Platella            35.59
    6. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     35.94
    7. Sahar Hamam                    94  DZT                 35.94
    8. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)         36.45
    9. Janneke Mollen                 94  Tiamat              36.84
   10. Fieke Nelissen                 94  Tritium(SG)         37.13
   11. Vera Vinken                    94  DZT                 37.55
   12. Maike Korthout                 94  WZV                 38.07
   13. Kimberley Pardoel              94  Nautilus            38.36
   14. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval     38.50
   15. Tanja Knook                    94  Daphnia             38.51
   16. Patty Peeters                  94  DeWarande           38.53
   17. Dashney Verweij                94  BZV                 38.54
   18. Marit van Nunen                94  Tiamat              39.74
   19. Marian Krielaart               94  Zegenwerp           40.46



TOP
Nr. 4   50m rugslag Dames                                     Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ashley Verburg                 93  PSV                 31.86
    2. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 32.60
    3. Ilse Resink                    93  DIO                 34.52
    4. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             34.99
    5. Marissa Minkman                93  De Krabben          35.41
    6. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)        35.45
    7. Nicole Peeters                 93  SBC-2000(SG)        35.52
    8. Mandy Stoop                    93  Nuenen              35.77
    9. Amber Paarhuis                 93  Njord               36.29
   10. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74             36.30
   11. Wilma Verhoeven                93  Platella            36.63
   12. Michelle Hendrikx              93  PSV                 36.76
   13. Emily Harks                    93  PSV                 37.07
   14. Linda van Ool                  93  Tempo               37.14
   15. Amy Peeters                    93  DeWildert           37.46
   16. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval     37.64
   17. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             37.80
   18. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp           38.09
   19. Lotte Nederstigt               93  De Krabben          38.87
   20. Catrina Hagens                 93  WZV                 39.01
   21. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           39.03
  dis. Nienke Bouman                  93  Tiamat                        RE
  dis. Marlotte Spohr                 93  WZV                 36.25     RD



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                                          Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura vd Laar                  92  DZT                 33.28
    2. Désirée Emmen                  92  DeVennen            34.56
    3. Yoerike Rijkers                92  Hydra               34.65
    4. Chantalle van der Linden       92  DIO                 34.80
    5. Franka Louwers                 92  EOZC                34.84
    6. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV                 35.37
    7. Lotte Ter Burg                 92  PSV                 35.84
    8. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     36.14
    9. Charlotte Speekenbrink         92  AquAmigos           36.19
   10. Daphne Kievit                  92  DeWarande           36.28
   11. Narissa Lobregt                92  ZVDO'74             36.29
   12. Judith van Heteren             92  DeVennen            36.39
   13. Kinzie Pulles                  92  WZV                 36.91
   14. Kirsten van Gils               92  SBC-2000(SG)        37.07
   15. Charlot Timmers                92  Hydra               37.21
   16. Daphne van Breemen             92  WZV                 37.41
   17. Karin Verbeek                  92  Nautilus            37.44
   18. Myrthe Konings                 92  DIO                 37.49
   19. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           37.78
   20. Jesse Heijmans                 92  Tiamat              38.05
   21. Terry op 't Hoog               92  Zegenwerp           38.87



TOP
Nr. 6   50m rugslag Dames                                          Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Peeters                  91  PSV                 31.86
    2. Stephanie Janssen              91  Arethusa            33.01
    3. Chantal Willems                91  Tritium(SG)         33.08
    4. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval     33.27
    5. Arlette Stege                  91  Zeester-Meerval     33.97
    6. Yvon de Wit                    91  DZT                 34.03
    7. Elly Scheepers                 91  Budel               34.32
    8. Eveline Wouters                91  Njord               34.81
    9. Laura de Jong                  91  Nuenen              35.22
   10. Christel Peeters               91  DeWarande           35.38
   11. Cora van Dorst                 91  Hieronymus          35.53
   12. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)         35.88
   13. Margit Tibosch                 91  BZV                 36.03



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                       Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jacky Mettler                  90  Argo                33.93
    2. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval     34.02
    3. Simone van der Linden          90  DIO                 34.68
    4. Jantine Jongenotter            90  PSV                 34.89
    5. Viviënne vd Dungen             90  AquAmigos           35.00
    6. Merel Snoeijs                  90  SBC-2000(SG)        35.11
    7. Marieke Delhij                 90  DeWarande           35.51
    8. Daniëlle Scheepers             90  Njord               35.59
    9. Susan van Vugt                 90  Zeester-Meerval     35.87
   10. Nieke Donkers                  90  DeWarande           36.94



TOP
Nr. 8   50m rugslag Dames                                       Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES             33.90
    2. Sanne Ophorst                  89  DBD                 34.18



TOP
Nr. 9   50m rugslag Dames                                         Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Buur                   85  TRB/RES             30.69
    2. Femke Hendrikx                 88  DZT                 31.70
    3. Janneke Kaptheyns              87  Tempo               32.84
    4. Roos van Esch                  82  TRB/RES             32.91
    5. Vera Geurken                   88  Zeester-Meerval     33.33
    6. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)         33.53
    7. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             33.89
    8. Lieke Jager                    87  Nuenen              34.11



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Heren                        Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stan Pijnenburg                96  PSV                 30.45
    2. Stef van Zitteren              96  PSV                 32.07
    3. Peter Rietveld                 96  TRB/RES             32.38
    4. Floris van Mierlo              97  Budel               33.15
    5. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben          33.29
    6. Bart Gubbels                   96  TRB/RES             33.78
    7. Pepijn Smits                   96  PSV                 33.85
    8. Mike van Herk                  96  PSV                 33.85
    9. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58         35.11



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV                 30.40
    2. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)         31.68
    3. Sven Alderlieste               95  Daphnia             31.81
    4. Guus van Stiphout              95  Nautilus            31.89
    5. Joep van Grunsven              95  Arethusa            32.52
    6. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES             32.89
    7. Bram van de Water              95  DenDoorn            32.96
    8. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)        33.73
    9. Fabian Sebregts                95  Hieronymus          34.27



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Date v.d. Zaag                 94  PSV                 29.60
    2. Remy den Boer                  94  DeWarande           29.80
    3. Huub Leijssen                  94  DZT                 29.90
    4. Stan Brok                      94  AquAmigos           30.74
    5. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             31.25
    6. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen              31.57
    7. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     31.72
    8. Mitchell Verburg               94  PSV                 32.45



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         27.05
    2. Thomas van Mierlo              93  Budel               27.14
    3. Sebastian de Been              93  DeWarande           27.62
    4. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval     27.75
    5. Sven Kardol                    93  Nuenen              28.10
    6. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 28.33
    7. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         28.46
    8. Christian Bingel               93  DIO                 28.54
    9. Tristan Bron                   93  DZT                 28.75
   10. Paul Koster                    93  DIO                 28.95
   11. Kevin Vermeulen                93  Arethusa            29.38
   12. Maurice Soudant                93  PSV                 29.43
   13. Stef v/d Struijk               93  DBD                 29.54
   14. Yannick van Opdorp             93  De Krabben          29.81
   15. Tian Tjioe                     93  TRB/RES             30.30
   16. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 30.34
   17. Matti de Bruijn                93  TRB/RES             30.55
   18. Raoni Schrijvers               93  Tempo               31.12
   19. Jeroen Bisschop                93  Tiamat              31.13



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58         24.48
    2. Yorick Massink                 92  DZT                 25.17
    3. Johnno Smulders                92  PSV                 27.04
    4. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           27.04
    5. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     27.19
    6. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos           27.47
    7. Dustin Bolte                   92  Tempo               27.55
    8. Coen de Bruijn                 92  Hieronymus          27.60
    9. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)         27.91
   10. Jarst van Belle                92  AquAmigos           28.33
   11. Remco Jonkers                  92  DeVennen            28.48
   12. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         28.48
   13. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat              28.83
   14. Pim Sollie                     92  Zeester-Meerval     29.11
   15. Cas Hendriks                   92  Lutra               29.23
   16. Ferry J. Claassen              92  Budel               29.39
   17. Ron Smetsers                   92  EOZC                29.43
   18. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             30.10



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Heren                                 Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          25.28
    2. Gerben Fiere                   91  DeWarande           25.28
    3. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)        26.21
    4. Sil Hoving                     91  PSV                 26.34
    5. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     26.34
    6. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval     26.60
    7. Handy Widjaja                  91  PSV                 26.73
    8. Mehmet Demirci                 91  BZV                 26.89
    9. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)         26.99
   10. Rens van Eijk                  91  Nuenen              27.19
   11. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     27.19
   12. Bas Castelijns                 91  Nuenen              27.50
   13. Martijn de Jong                91  Argo                27.53
   14. Patrick Maas                   91  Tiamat              27.53
   15. Bob van Hees                   91  DIO                 27.65
   16. Joost Evers                    91  AquAmigos           27.76
   17. Pieter Joordens                91  Tiamat              27.77
   18. Gunther Fiten                  91  Budel               27.86
   19. Rik Bakker                     91  TRB/RES             27.92
   20. Bas Rinzema                    91  Njord               28.08
   21. Jelle van der Ploeg            91  SBC-2000(SG)        28.39
   22. Pim Vendrig                    91  Aegir               28.47
   23. Jermo Nordmeijer               91  AquAmigos           28.88
   24. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       30.01



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Heren                                      Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van Mierlo              90  Budel               24.66
    2. Robin den Boer                 90  DeWarande           25.19
    3. Tom Lommers                    90  WZV                 25.83
    4. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           25.86
    5. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 25.86
    6. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         26.19
    7. Remco Bonten                   90  SBC-2000(SG)        26.36
    8. Lawrence Bolte                 90  Tempo               26.57
    9. Wytse Bleeker                  90  Tritium(SG)         26.60
   10. Jasper Groothelm               90  DBD                 26.64
   11. Akke Toeter                    90  Nuenen              26.99
   12. Michiel Verrijk                90  Nuenen              27.10
   13. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           27.13
   14. Loek Herberts                  90  Arethusa            27.28
   15. Robin van Gulik                90  TRB/RES             27.38
   16. Niels Raaijmakers              90  Budel               27.60
   17. Rens van Iersel                90  Hieronymus          29.03



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Heren                                      Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raga Flores                    89  BZV                 24.43
    2. Bart van der Aar               89  BZV                 25.08
    3. Dennis van Oosterhout          89  SBC-2000(SG)        25.08
    4. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         25.19
    5. Joppe Wisse                    89  DZT                 25.37
    6. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa            25.79
    7. Lars Rongen                    89  De Dommelbaarze     25.87
    8. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)         25.96
    9. Nick Emons                     89  Arethusa            26.61
   10. Bart van Kaathoven             89  Argo                26.79



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie Minkels                 87  BZV                 24.40
    2. Bram Wisse                     85  DZT                 24.54
    3. Marcel Smit                    87  Njord               24.57
    4. Ronald Vullings                87  Zeester-Meerval     24.72
    5. Rik op het Veld                86  Njord               24.83
    6. Joey van Doesburg              87  TRB/RES             24.98
    7. Roel Jacobs                    82  Zeester-Meerval     25.07
    8. Mark Spijkerboer               81  Zeester-Meerval     25.13
       Dirk Filippini                 85  DZT                 25.13
   10. Joost Mulder                   86  SBC-2000(SG)        25.41
   11. Nick Heister                   85  PSV                 25.43
   12. Hugo de Greef                  88  Budel               25.82
   13. Jeroen Bonten                  88  SBC-2000(SG)        25.87
   14. Tim van Doesburg               88  Tempo               25.92
   15. Wim Vos                        84  ZVDO'74             25.94
   16. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74             25.94
   17. Bram Mommers                   76  AquAmigos           26.19
   18. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     26.19
   19. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES             26.22
   20. Dibbes Verbeek                 88  DenDoorn            26.27
   21. Jeroen Verouden                87  PSV                 26.44
   22. Jeroen van der Burgt           86  Njord               26.78



TOP
Nr. 19   100m schoolslag Dames                       Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nikki Habers                   96  Nautilus          1:35.45
    2. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval   1:35.53
    3. Thelma van Beek                96  Tempo             1:37.08
    4. Sanne van der Schans           96  WZV               1:37.80
    5. Laura van Leeuwen              97  PSV               1:38.14
    6. Emmely Toonen                  96  Tritium(SG)       1:39.26
    7. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)      1:40.54
    8. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES           1:40.60
    9. Wiyanna van Belle              96  AquAmigos         1:41.16
   10. Simone van den Elzen           97  BZV               1:42.23
   11. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:44.45
  dis. Jaimy Mous                     96  Njord             1:38.29     SL



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evelien Schat                  95  PSV               1:28.67
    2. Tjitske Fetter                 95  PSV               1:30.36
    3. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           1:31.06
    4. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      1:31.50
    5. Ananda Veugen                  95  DZT               1:31.74
    6. Sanne Ter Burg                 95  PSV               1:32.14
    7. Laura Renders                  95  Nautilus          1:32.30
    8. Kim Smulders                   95  TRB/RES           1:32.64
    9. Tisja Janssen                  95  BZV               1:32.76
   10. Mariska van Leeuwen            95  PSV               1:32.83
   11. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         1:35.20
   12. Anne Klijberg                  95  WZV               1:36.29
   13. Birgit Adriaansen              95  De Krabben        1:37.75
   14. Lisa Koolen                    95  DZT               1:38.28
   15. Vanessa van Schijndel          95  DZT               1:38.58
   16. Nikki van der Zee              95  De Krabben        1:39.30
   17. Esma van Vonderen              95  Arethusa          1:40.23
  dis. Elise Pennings                 95  Argo              1:33.14     SO



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sahar Hamam                    94  DZT               1:23.23
    2. Noortje van den Boom           94  PSV               1:23.60
    3. Whitney van Hoeckel            94  DIO               1:26.60
    4. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa          1:26.77
    5. Anneke de Rond                 94  DIO               1:28.60
    6. Monique Vaneker                94  ZVDO'74           1:29.93
    7. Vera Vinken                    94  DZT               1:30.29
    8. Liza van Calis                 94  DZT               1:30.39
    9. Anne Waltman                   94  DeVennen          1:30.81
   10. Tanja Knook                    94  Daphnia           1:31.57
   11. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo             1:31.57
   12. Milena van Schijndel           94  DZT               1:31.74
   13. Sandra van der Heijden         94  De Krabben        1:31.80
   14. Kimberley Pardoel              94  Nautilus          1:31.92
   15. Nathalie van Kaathoven         94  Budel             1:32.26
   16. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia           1:32.56
   17. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58       1:34.42
   18. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   1:34.76
   19. Ilse van der Heijden           94  Njord             1:34.89
   20. Dashney Verweij                94  BZV               1:35.74
   21. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         1:37.09
   22. Desiree Peltenburg             94  EOZC              1:39.80



TOP
Nr. 22   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlie Mennen                  93  PSV               1:18.04
    2. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:19.03
    3. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:19.93
    4. Daniëlle van der Veer          93  PSV               1:21.00
    5. Emily Harks                    93  PSV               1:22.76
    6. Lotte Nederstigt               93  De Krabben        1:23.26
    7. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:24.74
    8. Ashley Verburg                 93  PSV               1:26.39
    9. Pauline van Dam                93  PSV               1:27.67
   10. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         1:28.04
   11. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:29.59
   12. Veerle Sauvé                   93  TRB/RES           1:29.80
   13. Carmen Gosens                  93  DIO               1:30.77
   14. Tamara Passania                93  SBC-2000(SG)      1:31.15
   15. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:31.86
   16. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:32.98



TOP
Nr. 23   100m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Judith van Heteren             92  DeVennen          1:26.87
    2. Evy Bokkers                    92  Arethusa          1:27.60
    3. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:27.92
    4. Bente van Gennep               92  SBC-2000(SG)      1:29.08
  dis. Myrthe Konings                 92  DIO               1:29.11     SL



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91  PSV               1:17.07
    2. Tanja Peeters                  91  PSV               1:17.27
    3. Yvon de Wit                    91  DZT               1:19.28
    4. Manon Houtman                  91  PSV               1:25.39
    5. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)       1:26.54
    6. Mariëlle van Wierst            91  PSV               1:27.29
    7. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74           1:27.45
    8. Eveline Wouters                91  Njord             1:27.86



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura van Belle                90  AquAmigos         1:19.44
    2. Jolanda Post                   90  DIO               1:21.92
    3. Joke Velthuijs                 90  Njord             1:22.07
    4. Nathalie Verburg               90  Tritium(SG)       1:25.02
    5. Merel Snoeijs                  90  SBC-2000(SG)      1:25.80
    6. Vivian van der Burgt           90  Njord             1:26.13
    7. Lotte de Winter                90  Nuenen            1:27.64



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                                  Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)      1:18.13



TOP
Nr. 27   100m schoolslag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Hendrikx                 88  DZT               1:16.24
    2. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos         1:16.76
    3. Vera Geurken                   88  Zeester-Meerval   1:19.55
    4. Esther Vos                     82  ZVDO'74           1:19.74
    5. Marjolijn Wuisman              86  Tempo             1:19.80
    6. Susanne van der Linden         88  DIO               1:20.24
    7. Ineke Goossens                 79  SBC-2000(SG)      1:21.73



TOP
Nr. 28   100m vlinderslag Heren                               Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV               1:18.51
    2. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      1:25.00
    3. Thymo Reichgelt                95  SBC-2000(SG)      1:38.56



TOP
Nr. 29   100m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:11.54
    2. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:14.47
    3. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:18.61
    4. Huub Leijssen                  94  DZT               1:19.00
    5. Stan Brok                      94  AquAmigos         1:28.45
  dis. Remy den Boer                  94  DeWarande         1:23.29     VE



TOP
Nr. 30   100m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:06.26
    2. Maurice Soudant                93  PSV               1:08.29
    3. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   1:10.55
    4. Sebastian de Been              93  DeWarande         1:12.67
    5. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:14.69
    6. Tristan Bron                   93  DZT               1:14.82
    7. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:16.51
    8. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:17.33
    9. Kevin Vermeulen                93  Arethusa          1:18.10
   10. Joeri Prins                    93  SBC-2000(SG)      1:18.26
   11. Harm Donkers                   93  DeWarande         1:22.17
   12. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:22.99
   13. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:23.05
  dis. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:13.23     VE



TOP
Nr. 31   100m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:00.98
    2. Yorick Massink                 92  DZT               1:05.25
    3. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:06.21
    4. Johnno Smulders                92  PSV               1:07.26
    5. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:08.02
    6. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:09.10
    7. Geert Janssen                  92  PSV               1:12.20
    8. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos         1:12.36
    9. Cas Hendriks                   92  Lutra             1:12.54
   10. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:14.86



TOP
Nr. 32   100m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:00.67
    2. Mehmet Demirci                 91  BZV               1:06.43
    3. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:06.64
    4. Handy Widjaja                  91  PSV               1:07.00
    5. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:07.69
    6. Pieter Joordens                91  Tiamat            1:10.89
    7. Gunther Fiten                  91  Budel             1:12.42



TOP
Nr. 33   100m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:03.16
    2. Robin den Boer                 90  DeWarande         1:04.46
    3. Jasper van Mierlo              90  Budel             1:04.80
    4. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:05.31
    5. Remco Bonten                   90  SBC-2000(SG)      1:05.78
    6. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:06.13
    7. Wytse Bleeker                  90  Tritium(SG)       1:06.86
    8. Michiel Verrijk                90  Nuenen            1:07.37
    9. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:09.43
   10. Akke Toeter                    90  Nuenen            1:09.43



TOP
Nr. 34   100m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raga Flores                    89  BZV                 57.10
    2. Joppe Wisse                    89  DZT               1:01.19
    3. Dennis van Oosterhout          89  SBC-2000(SG)      1:02.10
    4. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)       1:04.39
    5. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          1:07.00
  dis. Lars Rongen                    89  De Dommelbaarze   1:09.23     VH



TOP
Nr. 35   100m vlinderslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram Wisse                     85  DZT                 58.80
    2. Joey van Doesburg              87  TRB/RES             59.92
    3. Roel Jacobs                    82  Zeester-Meerval     59.92
    4. Tim van Doesburg               88  Tempo             1:01.36
    5. Mark van Ballegooy             82  Zeester-Meerval   1:01.41
    6. Rik op het Veld                86  Njord             1:01.63
    7. Joost Mulder                   86  SBC-2000(SG)      1:02.18
    8. Marcel Smit                    87  Njord             1:02.80
    9. Ronald Vullings                87  Zeester-Meerval   1:03.39
   10. Hermie Minkels                 87  BZV               1:03.60
   11. Nick Heister                   85  PSV               1:03.81
   12. Wim Vos                        84  ZVDO'74           1:03.82
   13. Martijn Rongen                 87  De Dommelbaarze   1:05.33
   14. Mark Herps                     87  Tempo             1:05.74
   15. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:07.70



TOP
Nr. 36   200m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO               2:52.42
    2. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      2:55.90
    3. Ananda Veugen                  95  DZT               2:57.96
    4. Sanne Ter Burg                 95  PSV               2:59.43
    5. Lisa Koolen                    95  DZT               3:01.31
    6. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         3:01.82
    7. Kim Smulders                   95  TRB/RES           3:01.95
    8. Anne Klijberg                  95  WZV               3:02.13
    9. Tjitske Fetter                 95  PSV               3:03.06
   10. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           3:03.20
   11. Vanessa van Schijndel          95  DZT               3:04.64
   12. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval   3:05.08
   13. Samantha Kardol                95  Nuenen            3:06.23
   14. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze   3:07.97
  dis. Elise Pennings                 95  Argo                          RE
  dis. Evelien Schat                  95  PSV               3:03.48     VE



TOP
Nr. 37   200m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Verouden              94  PSV               2:36.51
    2. Noortje van den Boom           94  PSV               2:36.61
    3. Sahar Hamam                    94  DZT               2:43.92
    4. Whitney van Hoeckel            94  DIO               2:44.42
    5. Vera Vinken                    94  DZT               2:53.00
    6. Anneke de Rond                 94  DIO               2:53.52
    7. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           2:56.40
    8. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo             2:57.60
    9. Roosmarijne Kox                94  Platella          2:58.94
   10. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval   2:59.39
   11. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       3:00.45
   12. Vera van den Oord              94  Nautilus          3:00.85
   13. Dashney Verweij                94  BZV               3:01.54
   14. Nelly Velthuijs                94  Njord             3:02.30
   15. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         3:03.48
   16. Liza van Calis                 94  DZT               3:03.91
   17. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   3:09.23
  dis. Milena van Schijndel           94  DZT               2:52.95     RD



TOP
Nr. 38   200m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:29.80
    2. Carlie Mennen                  93  PSV               2:33.33
    3. Jocelyn Spruit                 93  PSV               2:35.67
    4. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:37.44
    5. Kristel Doreleijers            93  PSV               2:37.80
    6. Michelle Hendrikx              93  PSV               2:38.47
    7. Pauline van Dam                93  PSV               2:43.90
    8. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   2:44.16
    9. Marissa Minkman                93  De Krabben        2:47.15
   10. Emily Harks                    93  PSV               2:53.73
   11. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval   2:54.70
   12. Linda van Ool                  93  Tempo             2:56.96
   13. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         3:00.39



TOP
Nr. 39   200m wisselslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   2:36.64
    2. Lotte Ter Burg                 92  PSV               2:39.04
    3. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           2:42.32
    4. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV               2:44.26
    5. Désirée Emmen                  92  DeVennen          2:46.26
    6. Anne van Vroonhoven            92  PSV               2:46.87
    7. Yoerike Rijkers                92  Hydra             2:47.58
    8. Myrthe Konings                 92  DIO               2:52.10



TOP
Nr. 40   200m wisselslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valerie Hemesath               91  PSV               2:32.76
    2. Tanja Peeters                  91  PSV               2:37.68
    3. Eveline Wouters                91  Njord             2:38.85
    4. Manon Houtman                  91  PSV               2:40.70
    5. Yvon de Wit                    91  DZT               2:41.93
    6. Margit Tibosch                 91  BZV               2:47.07
    7. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval   2:48.47



TOP
Nr. 41   200m wisselslag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Weekers                  90  PSV               2:30.23
    2. Jantine Jongenotter            90  PSV               2:36.02
    3. Vivian van der Burgt           90  Njord             2:39.28
    4. Daniëlle Scheepers             90  Njord             2:40.01
    5. Simone van der Linden          90  DIO               2:42.66
    6. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval   2:45.34
    7. Nieke Donkers                  90  DeWarande         2:49.12



TOP
TOP
Nr. 43   200m wisselslag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maartje van Keulen             80  SBC-2000(SG)      2:25.60
    2. Femke Hendrikx                 88  DZT               2:29.54
    3. Roos van Esch                  82  TRB/RES           2:32.00
    4. Sabrina Buur                   85  TRB/RES           2:32.08
    5. Anita Smits                    69  TRB/RES           2:35.83
    6. Susanne van der Linden         88  DIO               2:38.23
    7. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       2:38.23
    8. Patricia Brooijmans            79  SBC-2000(SG)      2:42.66
  dis. Kim vd Beek                    87  PSV               2:38.00     RD



TOP
Nr. 44   100m wisselslag Heren                       Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stan Pijnenburg                96  PSV               1:21.26
    2. Pepijn Smits                   96  PSV               1:21.49
    3. Peter Rietveld                 96  TRB/RES           1:24.04
    4. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:24.24
    5. Floris van Mierlo              97  Budel             1:27.06
    6. Mike van Herk                  96  PSV               1:27.28
    7. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58       1:28.45
    8. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben        1:29.30
    9. Bram van Heuven                96  DeTreffers        1:31.68



TOP
Nr. 45   100m wisselslag Heren                                Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV               1:18.61
    2. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:20.65
    3. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      1:21.04
    4. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES           1:23.00
    5. Marc Tromp                     95  PSV               1:24.60
    6. Fabian Sebregts                95  Hieronymus        1:24.67
    7. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)       1:24.97
    8. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze   1:26.01
    9. Thymo Reichgelt                95  SBC-2000(SG)      1:27.07
   10. Guus van Stiphout              95  Nautilus          1:27.52
  dis. Bram van de Water              95  DenDoorn          1:26.25     SH



TOP
Nr. 46   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:11.73
    2. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:15.06
    3. Huub Leijssen                  94  DZT               1:17.19
    4. Remy den Boer                  94  DeWarande         1:17.97
    5. Stan Brok                      94  AquAmigos         1:19.09
    6. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   1:19.86
    7. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen            1:20.21
    8. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:20.38
    9. Mitchell Verburg               94  PSV               1:22.72
   10. Iwan Elshout                   94  ZVDO'74           1:27.08



TOP
Nr. 47   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:08.05
    2. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:08.31
    3. Sebastian de Been              93  DeWarande         1:09.72
    4. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   1:10.12
    5. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:10.61
    6. Robert Groot                   93  De Krabben        1:12.31
    7. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:13.12
    8. Tristan Bron                   93  DZT               1:13.92
    9. Stef v/d Struijk               93  DBD               1:14.56
   10. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval   1:14.68
   11. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:15.56
   12. Harm Donkers                   93  DeWarande         1:16.14
   13. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   1:16.14
   14. Robin Albers                   93  Hieronymus        1:19.15
   15. Joeri Prins                    93  SBC-2000(SG)      1:19.28
   16. Marco v/d Aalst                93  Tiamat            1:19.54
   17. Paul Koster                    93  DIO               1:20.27
   18. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:20.47
   19. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:21.81
  dis. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:14.12     RH
  dis. Jeroen van den Corput          93  Hydra             1:19.33     RH



TOP
Nr. 48   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:02.20
    2. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:06.96
    3. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:09.11
    4. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:09.24
    5. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat            1:10.73
    6. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:10.73
    7. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:11.00
    8. Cas Hendriks                   92  Lutra             1:11.36
    9. Roy Smits                      92  DeVennen          1:13.83
  dis. Yorick Massink                 92  DZT               1:06.70     VE
  dis. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos         1:08.53     RH



TOP
Nr. 49   100m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:03.91
    2. Wouter de Mol                  91  Hieronymus        1:04.44
    3. Handy Widjaja                  91  PSV               1:04.93
    4. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval   1:06.32
    5. Sil Hoving                     91  PSV               1:09.08
    6. Bob van Hees                   91  DIO               1:09.20
    7. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   1:09.37
    8. Pieter Joordens                91  Tiamat            1:09.37
    9. Rens van Eijk                  91  Nuenen            1:09.81
   10. Mehmet Demirci                 91  BZV               1:10.44
   11. Patrick Maas                   91  Tiamat            1:11.77
   12. Martijn de Jong                91  Argo              1:12.01
   13. Bas Castelijns                 91  Nuenen            1:12.19



TOP
Nr. 50   100m wisselslag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van Mierlo              90  Budel             1:04.21
    2. Robin den Boer                 90  DeWarande         1:04.51
    3. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:04.93
    4. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:05.66
    5. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze   1:06.42
    6. Tom Lommers                    90  WZV               1:07.03
    7. Robin van Gulik                90  TRB/RES           1:07.21
    8. Jasper Groothelm               90  DBD               1:08.10
    9. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:08.34
   10. Loek Herberts                  90  Arethusa          1:08.90
   11. Akke Toeter                    90  Nuenen            1:08.95
   12. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:09.32
   13. Michiel Verrijk                90  Nuenen            1:09.63
   14. Tim Vinckx                     90  DeWildert         1:11.12
  dis. Lawrence Bolte                 90  Tempo             1:10.99     VE



TOP
Nr. 51   100m wisselslag Heren                                     Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Wisse                    89  DZT               1:00.54
    2. Raga Flores                    89  BZV               1:01.55
    3. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)       1:04.06
    4. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          1:06.70



TOP
Nr. 52   100m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram Wisse                     85  DZT               1:01.45
    2. Joey van Doesburg              87  TRB/RES           1:01.86
    3. Mark van Ballegooy             82  Zeester-Meerval   1:02.06
    4. Tim van Doesburg               88  Tempo             1:03.53
    5. Dirk Filippini                 85  DZT               1:03.54
    6. Hermie Minkels                 87  BZV               1:04.17
    7. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval   1:06.40



TOP
Nr. 53   50m vlinderslag Dames                       Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Madelon van Dam                96  PSV                 36.75
    2. Laura van Leeuwen              97  PSV                 36.82
    3. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58         37.93
    4. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES             38.44
    5. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval     38.99
    6. Marceline de Cloe              96  DeVennen            39.47
    7. Jaimy Mous                     96  Njord               40.32
    8. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)        40.47
    9. Femke Beskers                  96  DeWarande           41.07
   10. Anouk van Schaik               96  Tempo               42.48
   11. Rosanne van Wierst             96  PSV                 43.30
   12. Nikki Habers                   96  Nautilus            45.39



TOP
Nr. 54   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES             34.51
    2. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval     36.10
    3. Samantha Kardol                95  Nuenen              36.88
    4. Maxime Schoones                95  Budel               37.03
    5. Sanne de Laat                  95  AquAmigos           37.09
    6. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74             37.49
    7. Ananda Veugen                  95  DZT                 37.49
    8. Lisa Koolen                    95  DZT                 37.70
       Nikki van der Zee              95  De Krabben          37.70
   10. Mariska van Leeuwen            95  PSV                 38.23
   11. Ashley Vos                     95  Tempo               38.66
   12. Evelien Schat                  95  PSV                 39.29
   13. Jessica Vermeij                95  DeWarande           39.54
   14. Sanne Ter Burg                 95  PSV                 39.55
   15. Tjitske Fetter                 95  PSV                 39.92
   16. Tisja Janssen                  95  BZV                 40.27
   17. Anne Klijberg                  95  WZV                 40.30
   18. Emma van Delst                 95  Zeester-Meerval     40.50
   19. Daisy van den Bos              95  Hieronymus          40.50
   20. Laura Renders                  95  Nautilus            40.92
   21. Esma van Vonderen              95  Arethusa            42.15



TOP
Nr. 55   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sahar Hamam                    94  DZT                 33.53
    2. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES             33.98
    3. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     34.10
    4. Nathalie van Kaathoven         94  Budel               34.14
    5. Milena van Schijndel           94  DZT                 34.65
    6. Vera Vinken                    94  DZT                 34.86
    7. Nelly Velthuijs                94  Njord               35.04
    8. Anneke de Rond                 94  DIO                 35.05
    9. Whitney van Hoeckel            94  DIO                 35.05
   10. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa            35.65
   11. Susan van Maanen               94  OZC'57              35.78
   12. Fieke Nelissen                 94  Tritium(SG)         36.09
   13. Vera van den Oord              94  Nautilus            36.37
   14. Esra Pennings                  94  Neptunus'58         36.37
   15. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo               36.74
   16. Tamarah v.d. Pasch             94  EOZC                37.55
   17. Rebecca Schmidt                94  De Biesboschzwe     37.55
   18. Marian Krielaart               94  Zegenwerp           37.69
   19. Roosmarijne Kox                94  Platella            37.74
   20. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval     37.76
   21. Kelly Mekes                    94  TRB/RES             37.82
   22. Kimberley Pardoel              94  Nautilus            37.86
   23. Liza van Calis                 94  DZT                 38.03
   24. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58         38.03
   25. Dashney Verweij                94  BZV                 38.48
   26. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     38.52
   27. Anne Waltman                   94  DeVennen            38.87
   28. Anouk v. Lokven                94  Neptunus'58         38.90
   29. Tanja Knook                    94  Daphnia             39.36
   30. Maike Korthout                 94  WZV                 40.46
   31. Rowy van de Rijdt              94  De Dommelbaarze     40.64



TOP
Nr. 56   50m vlinderslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV                 30.46
    2. Kristel Doreleijers            93  PSV                 31.69
    3. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)        31.69
    4. Michelle Hendrikx              93  PSV                 32.64
    5. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             32.64
    6. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     33.05
    7. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74             33.79
    8. Emily Harks                    93  PSV                 34.24
    9. Marissa Minkman                93  De Krabben          34.48
   10. Pauline van Dam                93  PSV                 34.51
   11. Wilma Verhoeven                93  Platella            35.03
   12. Karin de Kok                   93  AquAmigos           35.26
   13. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval     35.74
   14. Catrina Hagens                 93  WZV                 36.40
   15. Birgit van der Wegen           93  DeWarande           36.58
   16. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             36.83
   17. Marscha Rasenberg              93  DeWarande           36.95
       Manon van Leuven               93  Tiamat              36.95
   19. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           37.20
   20. Desirée Kemmeren               93  WZV                 37.53
   21. Marit Meijers                  93  SBC-2000(SG)        37.54
   22. Linda van Ool                  93  Tempo               37.86
   23. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe     38.01
   24. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES             38.25



TOP
Nr. 57   50m vlinderslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     32.02
    2. Daphne Kievit                  92  DeWarande           32.42
    3. Lotte Ter Burg                 92  PSV                 32.82
    4. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74             32.86
    5. Désirée Emmen                  92  DeVennen            33.20
    6. Margot van Riel                92  Arethusa            33.66
    7. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           34.45
    8. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV                 34.51
       Anne van Vroonhoven            92  PSV                 34.51
   10. Manoek van Maanen              92  OZC'57              34.94
   11. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     35.76
   12. Iris Roost                     92  Budel               35.78
       Chantalle van der Linden       92  DIO                 35.78
   14. Charlot Timmers                92  Hydra               36.11
   15. Laura vd Laar                  92  DZT                 36.14
   16. Evalie Hovers                  92  Neptunus'58         36.29
   17. Franka Louwers                 92  EOZC                36.50
   18. Kirsten van Gils               92  SBC-2000(SG)        36.56
   19. Bente van Gennep               92  SBC-2000(SG)        37.75



TOP
Nr. 58   50m vlinderslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stephanie Janssen              91  Arethusa            30.27
    2. Cora van Dorst                 91  Hieronymus          31.64
    3. Valerie Hemesath               91  PSV                 31.88
    4. Yvon de Wit                    91  DZT                 32.26
    5. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74             32.43
    6. Tanja Peeters                  91  PSV                 33.25
    7. Laura de Jong                  91  Nuenen              33.32
    8. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw       33.43
    9. Chantal Willems                91  Tritium(SG)         33.51
   10. Arlette Stege                  91  Zeester-Meerval     33.64
   11. Christel Peeters               91  DeWarande           34.17
   12. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval     34.47
   13. Anouk Willemsen                91  DBD                 34.65
   14. Eveline Wouters                91  Njord               34.71
   15. Elly Scheepers                 91  Budel               34.73
   16. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)         34.76
   17. Manon Houtman                  91  PSV                 34.97
   18. Mariëlle van Wierst            91  PSV                 35.32



TOP
Nr. 59   50m vlinderslag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle Scheepers             90  Njord               31.54
    2. Jolanda Post                   90  DIO                 31.76
    3. Jacky Mettler                  90  Argo                31.76
    4. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze     32.10
    5. Vivian van der Burgt           90  Njord               33.29
    6. Laura van Belle                90  AquAmigos           34.10
    7. Jantine Jongenotter            90  PSV                 34.10
    8. Lindy Consemulder              90  Nuenen              34.27
    9. Simone van der Linden          90  DIO                 34.27
   10. Viviënne vd Dungen             90  AquAmigos           34.43
   11. Danila vd Hoogenband           90  Nuenen              34.45
   12. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval     34.58
   13. Mandy van Vroenhoven           90  Budel               34.88
   14. Mandy Verbakel                 90  Nautilus            34.95
   15. Ildiko van der Ploeg           90  SBC-2000(SG)        35.39
   16. Judith Barendse                90  DIO                 35.61



TOP
Nr. 60   50m vlinderslag Dames                                  Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)        32.69
    2. Jannemieke van Avezaath        89  TRB/RES             33.98



TOP
Nr. 61   50m vlinderslag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Driessen               78  SBC-2000(SG)        29.92
    2. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos           30.30
    3. Kim vd Beek                    87  PSV                 30.32
    4. Maizie Beckshebe               82  DZT                 31.13
       Femke Hendrikx                 88  DZT                 31.13
    6. Esther Vos                     82  ZVDO'74             31.22
    7. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             31.33
       Roos van Esch                  82  TRB/RES             31.33
    9. Els Kuijpers                   88  Hydra               31.48
   10. Ineke Goossens                 79  SBC-2000(SG)        31.76
   11. Chantal Verhoeff               79  SBC-2000(SG)        31.97
   12. Nienke Cusiel                  82  EOZC                32.03
   13. Anita Smits                    69  TRB/RES             32.06
   14. Linda Schellekens              88  Neptunus'58         32.21
   15. Maike op het Veld              87  TRB/RES             32.42
   16. Janneke Kaptheyns              87  Tempo               32.83
   17. Marjolijn Wuisman              86  Tempo               34.83
  dis. Maaike Cusiel                  82  EOZC                          AE



TOP
Nr. 62   50m schoolslag Heren                        Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stan Pijnenburg                96  PSV                 43.93
    2. Pepijn Smits                   96  PSV                 44.13
    3. Bart Gubbels                   96  TRB/RES             44.13
    4. Tim Schalken                   96  TRB/RES             44.17
    5. Wilmar Lindenberg              96  De Krabben          45.20



TOP
Nr. 63   50m schoolslag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rick Hoekstra                  95  TRB/RES             39.31
    2. Marc Tromp                     95  PSV                 39.74
    3. Fabian Sebregts                95  Hieronymus          42.08
    4. Joep van Grunsven              95  Arethusa            42.14
    5. Thymo Reichgelt                95  SBC-2000(SG)        43.80
    6. Guus van Stiphout              95  Nautilus            44.32
    7. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)        44.38



TOP
Nr. 64   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thyme Nijhof                   94  Zeester-Meerval     36.42
    2. Huub Leijssen                  94  DZT                 39.86
    3. Remy den Boer                  94  DeWarande           39.92
    4. Walter van der Stelt           94  DenDoorn            40.52
    5. Iwan Elshout                   94  ZVDO'74             40.91
    6. Jeffrey Duif                   94  BZV                 41.45
    7. Koen Wessels                   94  Hydra               41.67
    8. Bas de Bruijn                  94  Hieronymus          42.07
    9. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     42.82
   10. Stan Brok                      94  AquAmigos           42.95



TOP
Nr. 65   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 33.16
    2. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval     34.45
    3. Christian Bingel               93  DIO                 34.86
    4. Nick Janssen                   93  Budel               36.42
    5. Thomas van Mierlo              93  Budel               36.72
    6. Robert Groot                   93  De Krabben          36.88
    7. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         37.64
    8. Stef v/d Struijk               93  DBD                 38.14
    9. Tristan Bron                   93  DZT                 38.61
   10. Stephan Onnes                  93  DeVennen            38.80
   11. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze     39.48
   12. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 39.52
   13. Dennis Bos                     93  De Krabben          39.55
   14. Michel den Dekker              93  WZV                 39.85
   15. Harm Donkers                   93  DeWarande           40.06
   16. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         40.10
   17. Joey Smits                     93  DZT                 40.13
   18. Jesper Speekenbrink            93  AquAmigos           40.32
   19. Jeroen van den Corput          93  Hydra               40.61
   20. Robin Albers                   93  Hieronymus          40.86
   21. Tian Tjioe                     93  TRB/RES             40.89



TOP
Nr. 66   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)         33.16
    2. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     33.87
    3. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         35.02
    4. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           36.26
    5. Coen de Bruijn                 92  Hieronymus          36.90
    6. Jarst van Belle                92  AquAmigos           37.13
    7. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             37.29
    8. Ron Smetsers                   92  EOZC                37.42
    9. Geert Janssen                  92  PSV                 37.68
   10. Roy Smits                      92  DeVennen            38.18
   11. Dustin Bolte                   92  Tempo               38.29
   12. Tijs van Wijk                  92  AquAmigos           38.36
   13. Cas Hendriks                   92  Lutra               38.97
   14. Rick v. Hamond                 92  Neptunus'58         40.03
   15. Marco van Zijl                 92  BZV                 40.07
   16. Stijn Bindels                  92  TRB/RES             40.07
  dis. Bart Thijssen                  92  Thalassa            39.02     SA



TOP
Nr. 67   50m schoolslag Heren                                 Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval     31.51
    2. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          32.16
    3. Pim Vendrig                    91  Aegir               32.60
    4. Handy Widjaja                  91  PSV                 33.57
       Patrick Maas                   91  Tiamat              33.57
    6. Gerben Fiere                   91  DeWarande           33.70
    7. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     34.66
    8. Bob van Hees                   91  DIO                 34.99
    9. Pieter Joordens                91  Tiamat              35.20
   10. Rens van Eijk                  91  Nuenen              35.88
   11. Jules van Zundert              91  Hieronymus          36.01
   12. Arjan Maas                     91  Nuenen              36.10
   13. Lars Duinhouwer                91  DenDoorn            36.38
   14. Martijn de Jong                91  Argo                36.44
   15. Wouter Wessels                 91  Hydra               36.67
   16. Jelle van der Ploeg            91  SBC-2000(SG)        37.42
   17. Maarten Meeuwis                91  DBD                 37.42
   18. Jermo Nordmeijer               91  AquAmigos           37.61



TOP
Nr. 68   50m schoolslag Heren                                      Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           32.83
    2. Robin van Gulik                90  TRB/RES             33.58
    3. Lawrence Bolte                 90  Tempo               34.54
    4. Robin den Boer                 90  DeWarande           34.63
    5. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze     34.86
    6. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         35.86
    7. Tim Vinckx                     90  DeWildert           35.95
    8. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           36.00



TOP
Nr. 69   50m schoolslag Heren                                      Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart van der Aar               89  BZV                 30.88
    2. Joppe Wisse                    89  DZT                 31.16
    3. Raga Flores                    89  BZV                 32.36
    4. Job vd Linden                  89  Arethusa            33.26



TOP
Nr. 70   50m schoolslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Spijkerboer               81  Zeester-Meerval     30.40
    2. Thomas Dol                     82  Zeester-Meerval     30.72
    3. Ralph de Bie                   87  Zeester-Meerval     31.03
    4. Paul van den Heuvel            70  Arethusa            32.32
    5. Bram Wisse                     85  DZT                 32.48
    6. Dirk Filippini                 85  DZT                 32.87
    7. Frank Paridaans                88  Platella            32.87
    8. Bram Mommers                   76  AquAmigos           33.01
    9. Pim Donkers                    87  DeWarande           33.53
   10. Jeroen Bonten                  88  SBC-2000(SG)        33.83
   11. Janno Duyzer                   88  DenDoorn            33.83
   12. Jan-Willem van Herpen          70  Arethusa            34.24
       Dibbes Verbeek                 88  DenDoorn            34.24
   14. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     34.39



TOP
Nr. 71   100m vrije slag Dames                       Meisjes Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  Neptunus'58       1:13.66
    2. Madelon van Dam                96  PSV               1:13.95
    3. Lotte Langenhoff               96  Zeester-Meerval   1:14.57
    4. Marceline de Cloe              96  DeVennen          1:16.36
    5. Laura van Leeuwen              97  PSV               1:16.97
    6. Nikki Habers                   96  Nautilus          1:18.24
    7. Rosanne van Wierst             96  PSV               1:20.89
    8. Kayleigh Brouwers              96  TRB/RES           1:21.39
    9. Britt Guljé                    96  SBC-2000(SG)      1:21.54
   10. Marie-Rose Heijkoop            96  Daphnia           1:21.76
   11. Jaimy Mous                     96  Njord             1:21.87



TOP
Nr. 72   100m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aniek Resink                   95  DIO               1:10.10
    2. Ashley Vos                     95  Tempo             1:11.13
    3. Kelly Hoegee                   95  ZVDO'74           1:11.16
    4. Michelle de Bruijn             95  TRB/RES           1:11.17
    5. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      1:11.29
    6. Tjitske Fetter                 95  PSV               1:12.20
    7. Kim Smulders                   95  TRB/RES           1:12.64
    8. Esma van Vonderen              95  Arethusa          1:12.81
    9. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         1:13.07
   10. Samantha Kardol                95  Nuenen            1:13.22
   11. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze   1:13.94
   12. Birgit Adriaansen              95  De Krabben        1:14.02
   13. Anne Klijberg                  95  WZV               1:14.39
   14. Evelien Schat                  95  PSV               1:14.64
   15. Louise van de Meer             95  TRB/RES           1:14.67
   16. Jessica Vermeij                95  DeWarande         1:14.92
   17. Judith Vos                     95  Zeester-Meerval   1:15.08
   18. Daisy van den Bos              95  Hieronymus        1:15.42
   19. Nikki van der Zee              95  De Krabben        1:15.51
   20. Ananda Veugen                  95  DZT               1:15.80
   21. Jessie van den Broek           95  Hydra             1:15.84
   22. Maxime Schoones                95  Budel             1:16.13
   23. Lisa Koolen                    95  DZT               1:16.31
   24. Lindi Verkooijen               95  SBC-2000(SG)      1:16.36
   25. Laura Renders                  95  Nautilus          1:16.85
   26. Susan Teijken                  95  Nuenen            1:17.29
   27. Manon Balvers                  95  WZV               1:18.02
   28. Sarah van Beijsterveldt        95  Zeester-Meerval   1:18.26
   29. Vanessa van Schijndel          95  DZT               1:18.75
   30. Madelon Schellekens            95  DeVennen          1:20.00
   31. Sanne van Kuringen             95  EOZC              1:20.87



TOP
Nr. 73   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sahar Hamam                    94  DZT               1:03.42
    2. Noortje van den Boom           94  PSV               1:04.58
    3. Michelle Verouden              94  PSV               1:04.84
    4. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:07.01
    5. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:08.73
    6. Vaia Suijkerbuijk              94  Daphnia           1:08.85
    7. Vera Vinken                    94  DZT               1:09.64
    8. Milena van Schijndel           94  DZT               1:09.64
    9. Nathalie van Kaathoven         94  Budel             1:10.58
   10. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa          1:10.73
   11. Anneke de Rond                 94  DIO               1:11.06
   12. Kelly Mekes                    94  TRB/RES           1:11.26
   13. Estee Verdonk                  94  TRB/RES           1:11.49
   14. Anouk v.d. Ouweland            94  Tempo             1:11.70
   15. Suzan van Boxtel               94  TRB/RES           1:12.04
   16. Roosmarijne Kox                94  Platella          1:12.24
   17. Kimberley Pardoel              94  Nautilus          1:12.84
   18. Ilse van der Heijden           94  Njord             1:12.89
       Janneke Mollen                 94  Tiamat            1:12.89
   20. Liza van Calis                 94  DZT               1:13.21
   21. Rachelle Dangé                 94  Zeester-Meerval   1:13.57
   22. Tanja Knook                    94  Daphnia           1:13.70
   23. Rowy van de Rijdt              94  De Dommelbaarze   1:13.96
   24. Marian Krielaart               94  Zegenwerp         1:14.08
   25. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   1:14.44
   26. Anne Waltman                   94  DeVennen          1:14.45
   27. Vera van den Oord              94  Nautilus          1:14.58
   28. Anouk v. Helvoirt              94  Neptunus'58       1:14.65
   29. Susan van Maanen               94  OZC'57            1:14.88
   30. Nelly Velthuijs                94  Njord             1:15.47



TOP
Nr. 74   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV               1:01.32
    2. Carlie Mennen                  93  PSV               1:02.47
    3. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:02.57
    4. Ashley Verburg                 93  PSV               1:04.10
    5. Pauline van Dam                93  PSV               1:04.60
    6. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:04.67
    7. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:04.97
    8. Ilse Resink                    93  DIO               1:06.07
    9. Petri Veldhuis                 93  ZVDO'74           1:06.43
   10. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:06.54
   11. Marit Stege                    93  Zeester-Meerval   1:06.58
   12. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:06.79
   13. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:06.93
   14. Renée Roks                     93  SBC-2000(SG)      1:06.98
   15. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:07.20
   16. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:08.17
   17. Lieke Janssen                  93  Zeester-Meerval   1:09.03
   18. Mandy Stoop                    93  Nuenen            1:09.23
   19. Amber Paarhuis                 93  Njord             1:09.91
   20. Birgit van der Wegen           93  DeWarande         1:10.22
   21. Karin de Kok                   93  AquAmigos         1:10.22
   22. Amy Peeters                    93  DeWildert         1:10.47
   23. Eline Westerburger             93  TRB/RES           1:10.60
   24. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:11.11
   25. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:11.39
   26. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         1:11.57
   27. Emily Harks                    93  PSV               1:12.62
   28. Tamara Passania                93  SBC-2000(SG)      1:17.01



TOP
Nr. 75   100m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   1:03.13
    2. Daphne Kievit                  92  DeWarande         1:04.08
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen          1:04.14
    4. Robina Hoegee                  92  ZVDO'74           1:04.32
    5. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze   1:05.59
    6. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV               1:06.77
    7. Margot van Riel                92  Arethusa          1:07.25
    8. Bente van Gennep               92  SBC-2000(SG)      1:07.25
    9. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:07.72
   10. Lotte Ter Burg                 92  PSV               1:07.72
   11. Karin Verbeek                  92  Nautilus          1:08.14
   12. Laura vd Laar                  92  DZT               1:08.54
   13. Bianca den Ottelander          92  SBC-2000(SG)      1:09.19
   14. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:10.27



TOP
Nr. 76   100m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Idoia Hidalgo                  91  PSV               1:00.76
    2. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:01.95
    3. Manon Houtman                  91  PSV               1:03.16
    4. Linda de Kok                   91  AquAmigos         1:03.54
    5. Valerie Hemesath               91  PSV               1:03.64
    6. Bo Bannink                     91  Zeester-Meerval   1:04.41
    7. Cora van Dorst                 91  Hieronymus        1:05.14
    8. Sofie Oostvogels               91  SBC-2000(SG)      1:05.48
    9. Yvon de Wit                    91  DZT               1:05.50
   10. Tanja Peeters                  91  PSV               1:05.91
   11. Christel Peeters               91  DeWarande         1:06.19
   12. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:06.31
   13. Elly Scheepers                 91  Budel             1:06.54
   14. Jiska de Boer                  91  ZVDO'74           1:06.67
   15. Margit Tibosch                 91  BZV               1:07.02
   16. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:07.04
   17. Ellen Reniers                  91  De Dommelbaarze   1:07.92
   18. Eveline Wouters                91  Njord             1:08.11
   19. Mariëlle van Wierst            91  PSV               1:10.10
   20. Linda van Geel                 91  DeWarande         1:10.51
  dis. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)                   AF



TOP
Nr. 77   100m vrije slag Dames                                  Dames Senioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Weekers                  90  PSV               1:01.08
    2. Jolanda Post                   90  DIO               1:01.47
    3. Jacky Mettler                  90  Argo              1:02.09
    4. Mandy Verbakel                 90  Nautilus          1:04.50
    5. Vivian van der Burgt           90  Njord             1:04.50
    6. Lotte Bannink                  90  Zeester-Meerval   1:04.73
    7. Nieke Donkers                  90  DeWarande         1:04.83
    8. Laura van Belle                90  AquAmigos         1:05.39
    9. Daniëlle Scheepers             90  Njord             1:06.42
   10. Merel Snoeijs                  90  SBC-2000(SG)      1:06.53
   11. Joke Velthuijs                 90  Njord             1:06.83
   12. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze   1:07.01



TOP
Nr. 78   100m vrije slag Dames                                  Dames Senioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fieke Brands                   89  SBC-2000(SG)      1:02.15
    2. Lisanne Rutten                 89  DZT               1:03.73
    3. Renske van de Cruijssen        89  Tritium(SG)       1:05.76



TOP
Nr. 79   100m vrije slag Dames                                    Dames Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Hendrikx                 88  DZT                 59.42
    2. Maartje van Keulen             80  SBC-2000(SG)        59.83
    3. Sabrina Buur                   85  TRB/RES           1:00.47
    4. Vera Geurken                   88  Zeester-Meerval   1:00.51
    5. Marjolijn Wuisman              86  Tempo             1:01.36
    6. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       1:01.38
    7. Maizie Beckshebe               82  DZT               1:01.63
    8. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:01.67
    9. Maike op het Veld              87  TRB/RES           1:01.67
   10. Roos van Esch                  82  TRB/RES           1:02.61
   11. Els Kuijpers                   88  Hydra             1:02.74
   12. Patricia Brooijmans            79  SBC-2000(SG)      1:02.94
   13. Chantal Verhoeff               79  SBC-2000(SG)      1:04.34
   14. Daniëlle vd Weijenberg         85  AquAmigos         1:04.41
   15. Monique Driessen               78  SBC-2000(SG)      1:05.13
   16. Ineke Goossens                 79  SBC-2000(SG)      1:05.43
   17. Julie Thomassen                88  Tritium(SG)       1:05.49
   18. Linda Schellekens              88  Neptunus'58       1:05.62
   19. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:07.02



TOP
Nr. 80   100m rugslag Heren                          Jongens Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Schalken                   96  TRB/RES           1:21.91
    2. Mike van Herk                  96  PSV               1:21.93
    3. Stan Pijnenburg                96  PSV               1:22.06
    4. Pepijn Smits                   96  PSV               1:23.09
    5. Peter Rietveld                 96  TRB/RES           1:28.74
    6. Luke v. Hamond                 96  Neptunus'58       1:29.97



TOP
Nr. 81   100m rugslag Heren                                   Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  PSV               1:17.33
    2. Melvin Prins                   95  SBC-2000(SG)      1:21.08
    3. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)       1:22.33
    4. Sven Alderlieste               95  Daphnia           1:22.96
    5. Joep van Grunsven              95  Arethusa          1:24.40
    6. Guus van Stiphout              95  Nautilus          1:25.08
    7. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze   1:26.55
    8. Marc Tromp                     95  PSV               1:26.81
    9. Diederick Groeneveld           95  BZV               1:32.37
   10. Joris Willems                  95  Thalassa          1:33.48



TOP
Nr. 82   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:12.25
    2. Mitchell Verburg               94  PSV               1:18.20
    3. Huub Leijssen                  94  DZT               1:19.52
    4. Rens van Heesch                94  Argo              1:20.01
    5. Jarmo van Zwol                 94  Nuenen            1:22.18
    6. Stan Brok                      94  AquAmigos         1:22.22
    7. Remy den Boer                  94  DeWarande         1:22.72
    8. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   1:22.88
    9. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:23.68
  dis. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:13.78     RC
  dis. Sam Beenhakker                 94  DeWarande         1:23.28     RC



TOP
Nr. 83   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:07.22
    2. Sebastian de Been              93  DeWarande         1:09.69
    3. Robert Groot                   93  De Krabben        1:13.65
    4. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:14.20
    5. Pim Dirriwachter               93  DeTreffers        1:14.61
    6. Harm Donkers                   93  DeWarande         1:14.64
    7. Dirk Vogels                    93  Zeester-Meerval   1:15.18
    8. Paul Koster                    93  DIO               1:16.22
    9. Stef v/d Struijk               93  DBD               1:16.35
   10. Tristan Bron                   93  DZT               1:16.45
   11. Marco v/d Aalst                93  Tiamat            1:16.78
   12. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:16.98
   13. Thomas van Mierlo              93  Budel             1:17.26
   14. Wouter Sijmons                 93  Nuenen            1:17.43
   15. Kevin Vermeulen                93  Arethusa          1:17.80
   16. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   1:18.44
   17. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:20.71
  dis. Pepijn Warrink                 93  DBD                           RE



TOP
Nr. 84   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:03.41
    2. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat            1:07.12
    3. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:07.28
    4. Yorick Massink                 92  DZT               1:08.46
    5. Johnno Smulders                92  PSV               1:11.60
    6. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:11.98
    7. Ferry J. Claassen              92  Budel             1:14.07
    8. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:14.73



TOP
Nr. 85   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)      1:04.15
    2. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:04.15
    3. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)       1:07.64
    4. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:07.64
    5. Sil Hoving                     91  PSV               1:09.47
    6. Handy Widjaja                  91  PSV               1:11.02
    7. Bob van Hees                   91  DIO               1:12.91



TOP
Nr. 86   100m rugslag Heren                                        Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loek Herberts                  90  Arethusa          1:03.66
    2. Jasper van Mierlo              90  Budel             1:04.90
    3. Robin den Boer                 90  DeWarande         1:06.26
    4. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:08.85
    5. Akke Toeter                    90  Nuenen            1:09.23
    6. Jasper Groothelm               90  DBD               1:09.48
    7. Florian Verrijk                90  Nuenen            1:10.45
    8. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:11.14



TOP
Nr. 87   100m rugslag Heren                                        Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Wisse                    89  DZT               1:01.19
    2. Raga Flores                    89  BZV               1:01.57
    3. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          1:03.06
    4. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)       1:04.37
    5. Bart van der Aar               89  BZV               1:06.05
    6. Folkert Oostra                 89  Tempo             1:06.26



TOP
Nr. 88   100m rugslag Heren                                  Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dave Driessen                  86  BZV               1:02.39
    2. Hermie Minkels                 87  BZV               1:02.84
    3. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74           1:03.81
    4. Dirk Filippini                 85  DZT               1:05.50
    5. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:08.48
    6. Martijn Rongen                 87  De Dommelbaarze   1:08.74



TOP
Nr. 89   4 x 50m vrije slag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               1:54.24
       Daniëlle van der Veer     93   Ashley Verburg            93
       Carlie Mennen             93   Jocelyn Spruit            93
          28.74  1:54.24 
    2. PSV 2                              PSV               2:00.36
       Noortje van den Boom      94   Pauline van Dam           93
       Malissa van de Heuvel     93   Kristel Doreleijers       93
          30.13  2:00.36 
    3. TRB/RES                            TRB/RES           2:05.30
       Eline Westerburger        93   Pascalle Rovers           93
       Suzan van Boxtel          94   Marleen Bakker            93
          31.74  2:05.30 
    4. DZT                                DZT               2:05.34
       Sahar Hamam               94   Vera Vinken               94
       Milena van Schijndel      94   Ananda Veugen             95
          29.67  2:05.34 
    5. DIO                                DIO               2:05.88
       Anneke de Rond            94   Aniek Resink              95
       Whitney van Hoeckel       94   Ilse Resink               93
          32.83  2:05.88 
    6. SBC-2000 (SG)                      SBC-2000(SG)      2:07.48
       Renée Roks                93   Marit Meijers             93
       Nicole Peeters            93   Claudia den Ottelander    95
          30.20  2:07.48 
    7. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   2:08.13
       Lieke Janssen             93   Judith Vos                95
       Rachelle Dangé            94   Sophie Sollie             94
          31.51  2:08.13 
    8. Zegenwerp                          Zegenwerp         2:10.09
       Jolijn vd Schoot          93   Marian Krielaart          94
       Hanneke vd Steen          93   Emma Verhoeven            93
          32.71  2:10.09 
    9. De Biesboschzwemmers               De Biesboschzwe   2:12.72
       Rebecca Schmidt           94   Laura Korsman             93
       Lisanne van de Berg       95   Marcha Admiraal           93
          35.18  2:12.72 



TOP
Nr. 90   4 x 50m vrije slag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. SBC-2000 (SG) 1                    SBC-2000(SG)      1:50.23
       Ineke Goossens            79   Patricia Brooijmans       79
       Maartje van Keulen        80   Monique Driessen          78
          27.47  1:50.23 
    2. TRB/RES                            TRB/RES           1:52.51
       Anita Smits               69   Maike op het Veld         87
       Tanja Donkers             86   Sabrina Buur              85
          29.45  1:52.51 
    3. DZT                                DZT               1:53.39
       Femke Hendrikx            88   Yvon de Wit               91
       Lisanne Rutten            89   Maizie Beckshebe          82
          27.76  1:53.39 
    4. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   1:56.59
       Vera Geurken              88   Bo Bannink                91
       Arlette Stege             91   Inge Maalsen              92
          28.34  1:56.59 
    5. SBC-2000 (SG) 2                    SBC-2000(SG)      1:57.43
       Sofie Oostvogels          91   Chantal Verhoeff          79
       Merel Snoeijs             90   Fieke Brands              89
          30.91  1:57.43 
    6. Tritium (SG)                       Tritium(SG)       1:57.59
       Merel Siroen              88   Julie Thomassen           88
       Loes Cornelissen          91   Chantal Willems           91
          28.39  1:57.59 
    7. ZVDO'74                            ZVDO'74           1:57.80
       Esther Vos                82   Jiska de Boer             91
       Robina Hoegee             92   Diandra van Houwelingen   89
          29.11  1:57.80 
    8. Arethusa                           Arethusa          1:58.05
       Kirsten v/d Klauw         82   Margot van Riel           92
       Lisanne van Kamp          88   Stephanie Janssen         91
          29.06  1:58.05 
    9. AquAmigos                          AquAmigos         1:59.73
       Viviënne vd Dungen        90   Linda de Kok              91
       Laura van Belle           90   Daniëlle vd Weijenberg    85
          31.70  1:59.73 
   10. Argo                               Argo              2:00.55
       Jacky Mettler             90   Marit van Weert           90
       Lotte van Schijndel       91   Sanne Bonekamp            91
          28.40  2:00.55 
   11. Njord                              Njord             2:01.12
       Daniëlle Scheepers        90   Eveline Wouters           91
       Joke Velthuijs            90   Vivian van der Burgt      90
          29.82  2:01.12 
   12. De Warande                         DeWarande         2:01.57
       Christel Peeters          91   Marieke Delhij            90
       Daphne Kievit             92   Nieke Donkers             90
          31.02  2:01.57 
   13. Nautilus                           Nautilus          2:01.92
       Mandy Verbakel            90   Karin Verbeek             92
       Marleen Fijen             83   Chantal Verbakel          92
          29.48  2:01.92 
   14. EOZC                               EOZC              2:02.18
       Nienke Cusiel             82   Franka Louwers            92
       Maaike Cusiel             82   Gidy de Bresser           86
          30.13  2:02.18 
   15. De Vennen                          DeVennen          2:02.39
       Judith van Heteren        92   Nina van Dijk             90
       Kiki van Boesschoten      92   Désirée Emmen             92
          31.02  2:02.39 
   16. Nuenen                             Nuenen            2:05.89
       Laura de Jong             91   Mandy Stoop               93
       Eline Verrijk             90   Lindy Consemulder         90
          30.26  2:05.89 



TOP
Nr. 91   4 x 50m wisselslag Heren                            Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   2:00.38
       Jeffrey Thijssen          94   Thom van de Wetering      91
       Reinier Vos               91   Donny van Alphen          92
          32.76  2:00.38 
    2. PSV                                PSV               2:00.54
       Sil Hoving                91   Johnno Smulders           92
       Ruud van Heerbeek         93   Handy Widjaja             91
          31.95  2:00.54 
    3. Tiamat                             Tiamat            2:03.29
       Mitchel Heesakkers        92   Pieter Joordens           91
       Patrick Maas              91   Jelle Schellens           91
          31.60  2:03.29 
    4. Nuenen                             Nuenen            2:03.30
       Sven Kardol               93   Bas Castelijns            91
       Arjan Maas                91   Rens van Eijk             91
          31.64  2:03.30 
    5. Neptunus'58                        Neptunus'58       2:05.56
       John Verhagen             92   Rick v. Hamond            92
       Mark Schellekens          92   Gijs Verhagen             93
          29.52  2:05.56 
    6. Tritium (SG)                       Tritium(SG)       2:06.20
       Jelte Schuurmans          91   Mart Hendriks             93
       Kevin Janssen             92   Bart Maas                 92
          31.80  2:06.20 
    7. AquAmigos                          AquAmigos         2:06.51
       Jarst van Belle           92   Tijs van Wijk             92
       Jermo Nordmeijer          91   Joost Evers               91
          34.64  2:06.51 
    8. DIO                                DIO               2:09.81
       Bob van Hees              91   Ramon Bastiaansen         93
       Christian Bingel          93   Paul Koster               93
          32.55  2:09.81 
    9. De Vennen                          DeVennen          2:10.06
       Mark van Dongen           91   Remco Jonkers             92
       Roy Smits                 92   Dirk Luijten              91
          32.96  2:10.06 
   10. Budel                              Budel             2:11.23
       Ferry J. Claassen         92   Gunther Fiten             91
       Nick Janssen              93   Thomas van Mierlo         93
          34.76  2:11.23 
   11. DZT                                DZT               2:14.73
       Yorick Massink            92   Joey Smits                93
       Tristan Bron              93   Huub Leijssen             94
          31.73  2:14.73 



TOP
Nr. 92   4 x 50m wisselslag Heren                            Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. BZV                                BZV               1:50.04
       Dave Driessen             86   Raga Flores               89
       Bart van der Aar          89   Hermie Minkels            87
          29.23  1:50.04 
    2. Zeester-Meerval                    Zeester-Meerval   1:50.71
       Thomas Dol                82   Mark van Ballegooy        82
       Ralph de Bie              87   Roel Jacobs               82
          28.43  1:50.71 
    3. DZT                                DZT               1:54.15
       Dirk Filippini            85   Bram Wisse                85
       Joppe Wisse               89   Aad Vogelaar              61
          30.76  1:54.15 
    4. Arethusa                           Arethusa          1:54.95
       Loek Herberts             90   Donnovan Toekaja          80
       Paul van den Heuvel       70   Jan Willem vd Graaff      89
          30.08  1:54.95 
    5. SBC-2000 (SG) 1                    SBC-2000(SG)      1:55.64
       Stefan Wesolowski         91   Joost Mulder              86
       Jeroen Bonten             88   Thomas Priems             86
          30.23  1:55.64 
    6. De Warande                         DeWarande         1:56.07
       Robin den Boer            90   Gerben Fiere              91
       Pim Donkers               87   Matthijs van Dieden       76
          31.00  1:56.07 
    7. ZVDO'74                            ZVDO'74           1:57.35
       Gert-Jan den Dekker       85   Wim Vos                   84
       Erik den Dekker           89   Martijn den Dekker        87
          30.34  1:57.35 
    8. Nuenen                             Nuenen            1:57.80
       Florian Verrijk           90   Akke Toeter               90
       Martin de Wildt           74   Michiel Verrijk           90
          31.64  1:57.80 
    9. Tritium (SG)                       Tritium(SG)       1:59.29
       Joppe Schuurmans          89   Bas Berndes               89
       Kevin Janssen             92   Wytse Bleeker             90
          30.27  1:59.29 
   10. TRB/RES                            TRB/RES           2:04.16
       Jeroen van Erve           90   Edwin Verlaan             78
       Robin van Gulik           90   Rik Bakker                91
          33.20  2:04.16