Limburgse Estafette en Clubkampioenschappen
Horst, Netherlands,    9-/10-12-2006,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Dames Jgd 2-   Nr. 2 100m wisselslag Heren Jgd 2-   
Nr. 3 4 x 50m wisselslag Dames 9 +   Nr. 4 4 x 50m wisselslag Heren 9 +   
Nr. 5 50m schoolslag Dames 18 +   Nr. 6 50m schoolslag Heren 18 +   
Nr. 7 50m rugslag Dames Sen 1+2   Nr. 8 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 9 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   Nr. 10 50m rugslag Heren Jgd 12   
Nr. 11 50m vlinderslag Dames Jgd 1+2   Nr. 12 50m vlinderslag Heren Jun 3+4   
Nr. 13 4 x 50m vrije slag Dames 9 +   Nr. 14 4 x 50m vrije slag Heren 9 +   
Nr. 15 50m rugslag Dames 18 +   Nr. 16 50m rugslag Heren 18 +   
Nr. 17 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 18 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 19 50m schoolslag Dames Sen 1+2   Nr. 20 50m schoolslag Heren Jgd 12   
Nr. 21 50m vrije slag Dames Jgd 1+2   Nr. 22 50m vrije slag Heren Jun 3+4   


Nr. 1   100m wisselslag Dames                                         jeugd 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:09.00
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              1:09.78
    3. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg     1:11.32
    4. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:11.54
    5. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:11.75
    6. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:13.51
    7. Neiske Becks                   91  HZPC              1:13.55
    8. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:15.04
    9. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:15.19
   10. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:15.87
   11. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:17.42
   12. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           1:17.64



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Heren                                         jeugd 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruud van Bommel                89  RZL               1:02.54
    2. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:04.54
    3. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:04.60
    4. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:05.60
    5. Kenneth Caster                 91  RZ                1:06.36
    6. Patrick Creemers               90  RZ                1:07.48
    7. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:08.19
    8. Bob Goffin                     89  NIMO              1:10.33
    9. Remco Leenders                 90  HeldenseZwemve    1:10.67
   10. Michèl Theissen                91  NIMO              1:10.86
   11. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:10.86
  dis. Ramon Meisters                 89  NIMO              1:07.14
        1:07.14 



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Dames                                   minioren 6 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Brunssum 1                         Brunssum          2:36.68
       Lisanne Jente             96   Maud Geerssen             95
       Sharon Schroyen           95   Lisa Borger               95
          36.85  2:36.68 
    2. HZPC 1                             HZPC              2:39.32
       Denise van der Klij       96   Floor Weijmans            95
       Janine Verhaegh           95   Jessica Hesen             96
          41.82  2:39.32 
    3. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:44.06
       Demi Imming               95   Lizzy Janssen             95
       Angelique Schouten        95   Carley Donders            96
          46.33  2:44.06 
    4. NIMO 1                             NIMO              2:48.15
       Mignon Peeters            97   Jona Pisters              95
       Merel Jaspers             96   Bo Kerkhoff               95
          47.03  2:48.15 
    5. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:49.09
       Margot v. Iersel          96   Lisa Peeters              95
       Sophie Melssen            95   Sarah Bos                 97
          41.63  2:49.09 
    6. RZ 1                               RZ                2:52.56
       Jara Wassenberg           96   Celina Austen             96
       Laura Dehing              96   Desiree van Emden         95
          43.57  2:52.56 
    7. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:57.28
       Céline Jennes             96   Danae Remmel              96
       Emmy Linssen              96   Elishia Sinkiewicz        97
          43.86  2:57.28 
    8. HZPC 2                             HZPC              3:09.10
       Ilse Litjens              96   Juul van Berlo            95
       Jole van Berlo            97   Manon Koster              97
          47.02  3:09.10 
  dis. Patrick 1                          Patrick
       Fiona Meuffels            95   Joyce Delsing             95
       Vanessa Snijkers          96   Lisanne Renet             95
          46.82 
  dis. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana
       Wendy Bex                 97   Annabel Dominicus         95
       Lisanne Scheer            97   Maaike Sanders            96
          43.54 
  dis. Zwemclub Eijsden 1                 ZwemclubEijsde    2:58.92
       Esmee van Hees            96   Beau Warnier              96
       Julie Theunissen          97   Astrid van den Brandt     95
          44.81  2:58.92 
  dis. ZCV 1                              ZCV               3:02.03
       Karin van der Aalst       95   Nina Grispen              97
       Henriëtte van der Roer    96   Loes van Reijmersdal      95
          44.85  3:02.03 



TOP
Nr. 4   4 x 50m wisselslag Heren                                   minioren 6 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemclub Eijsden 1                 ZwemclubEijsde    2:35.63
       Philip Bams               96   Laurent Bams              96
       Mart Theunissen           95   Jordy Heuschen            95
          40.56  2:35.63 
    2. Brunssum 1                         Brunssum          2:48.16
       Killian von den Hoff      97   Dylan Notten              95
       Niek Niemark              95   Johan Uphus               95
          43.72  2:48.16 
    3. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      2:48.32
       Kenny Sieben              95   Kevin Wolters             95
       Marc Derks                96   Bob Thijert               95
          41.07  2:48.32 
    4. ZCV 1                              ZCV               2:49.11
       Max Grispen               95   Arthur van Noorden        95
       Luciën Thijssen           95   Max Essers                95
          43.33  2:49.11 
    5. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:49.16
       Hugo van Iersel           97   Alex Bos                  95
       Nick Wientjes             95   Joris Peeters             96
          47.94  2:49.16 
    6. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        2:56.74
       Luuk Janssen              95   Bram in 't Zandt          96
       Ingo Schel                95   Ted Wilders               97
          40.46  2:56.74 
    7. Patrick 1                          Patrick           2:57.51
       Luc Nelissen              97   Kevin Meuwissen           95
       Jeroen van Buggenum       96   Robin Meuwissen           96
          48.67  2:57.51 
    8. NIMO 1                             NIMO              3:01.27
       Joeri Kerkhoff            95   Andreas Waldus            95
       Martijn Weinberg          96   Vincent Wong              95
          44.40  3:01.27 
    9. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    3:03.68
       Jeroen Kurvers            96   Sem Hermans               96
       Max Hermans               97   Maen Maessen              97
          51.44  3:03.68 
   10. HZPC 1                             HZPC              3:05.31
       Kay Thijssen              96   Stef Cleuren              95
       Mark Linssen              95   Sam Derks                 96
          48.03  3:05.31 



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Dames                                               dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maureen Rutten                 88  HZPC                35.24
    2. Mieke Veens                    85  HZPC                35.43
    3. Lydia Colijn                   86  NIMO                38.41
    4. Debbie Hesen                   86  HZPC                38.90
    5. Lisanne Thielen                87  HZPC                38.96
    6. Suzanne Duijkers               87  ZCV                 39.16
    7. Danique Brouwer                88  Patrick             42.53
    8. Daisy Brouwer                  88  Patrick             42.65
    9. Rianne Golsteijn               86  Patrick             43.62



TOP
Nr. 6   50m schoolslag Heren                                               heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maikel Brouwers                83  HZPC                29.86
    2. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve      30.77
       Stefan Jacobs                  86  RZ                  30.77
    4. Peter Crijns                   88  RZL                 31.87
    5. Tom van der Sterren            85  Patrick             33.41
    6. Richard Ricksen                70  Brunssum            33.45
    7. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                34.12
    8. Sebastiaan Gergely             87  ZCV                 34.42
    9. Math Smeets                    87  NIMO                34.53
   10. Dennis Colijn                  84  NIMO                34.67



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                            dames D1+D2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kylie Leenen                   89  HZPC                34.44
    2. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana        34.65
    3. Cato Vrouenraets               90  ZON/S&S             34.89
    4. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S             35.15
    5. Alicia Icario                  89  Hellas-Glana        35.15
    6. Alice Janssen                  89  HZPC                35.20
    7. Marie-Pier Aubuchon            89  Brunssum            35.26
    8. Hanneke Simons                 89  Kimbria             36.11
    9. Danique Ubags                  90  ZCV                 37.86
   10. Laura van der Aalst            90  ZCV                 38.37



TOP
Nr. 8   4 x 50m wisselslag Heren                                   junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               2:17.97
       Lester Snackers           94   Tom Broers                93
       Lucas Greven              95   Ruben Klinkers            94
          35.47  2:17.97 
    2. HZPC 1                             HZPC              2:18.62
       Ron Jacobs                94   Dion Dreesens             93
       Sidney Leenen             93   Rick Hesen                93
          39.14  2:18.62 
    3. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:21.65
       Robin Ramaekers           93   Carlo Meisters            94
       Jeroen Wolthuis           93   Boy Coort                 94
          34.39  2:21.65 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:22.82
       Geoff Ebskamp             93   Stan Gorree               94
       Hans Westerkamp           93   Christian v. Iersel       94
          33.30  2:22.82 
    5. RZL 1                              RZL               2:26.45
       Ken Boonen                94   Stan Snijders             95
       Daan Jansen               93   Ruud Backes               93
          36.10  2:26.45 
    6. RZ 1                               RZ                2:29.05
       Gergo Lovas               93   Maurice Zelis             94
       Ramon Wassenberg          93   Jennick van Esser         94
          37.20  2:29.05 
    7. Brunssum 1                         Brunssum          2:32.36
       Dylan Notten              95   Robin Borger              93
       Niek Niemark              95   Silvan Viehmann           94
          41.25  2:32.36 
    8. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:32.63
       Bas Ottenheim             94   Bart Leenders             93
       Jeroen Schouten           93   Tim Smets                 94
          39.31  2:32.63 
    9. Patrick 1                          Patrick           2:36.79
       Marc Craenen              93   Kevin Meuwissen           95
       Ivo Hover                 94   Stef Verheesen            94
          39.73  2:36.79 
   10. ZCV 2                              ZCV               2:38.04
       Joep Niezink              94   Jelle Peltzer             94
       Yannick de Liege          94   Bas Janssen               93
          43.37  2:38.04 
   11. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        2:47.80
       Stan Elbers               94   Bram in 't Zandt          96
       Stefan Maas               93   Shing Long Lin            93
          41.84  2:47.80 



TOP
Nr. 9   4 x 50m wisselslag Dames                                   junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               2:13.27
       Jamie Schepers            93   Misty Coert               93
       Chantal Senden            93   Sanne Scheerder           94
          35.28  2:13.27 
    2. NIMO 1                             NIMO              2:22.39
       Jona Pisters              95   Bo Peeters                93
       Melissa Meyer             93   Vera Weinberg             93
          37.31  2:22.39 
    3. RZ 1                               RZ                2:25.00
       Robin Hageman             93   Svenja Zonneveld          93
       Varolien Francisca        93   Selena van Cruchten       94
          39.42  2:25.00 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:26.39
       Freddie Harx              93   Minke Janssen             94
       Daphne de Boer            93   Vera Hendriks             94
          38.80  2:26.39 
    5. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:28.62
       Chidi Hennigfeld          93   Mandy Wetzels             94
       Ilona Remmel              93   Chantal Ackermans         93
          37.67  2:28.62 
    6. HZPC 1                             HZPC              2:29.42
       Maud Rutjens              93   Rinske Becks              94
       Janine Verhaegh           95   Sophie Cleuren            93
          37.64  2:29.42 
    7. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:31.85
       Linda Roeffen             94   Lizzy Janssen             95
       Sophie Nadorp             94   Angelique Schouten        95
          39.63  2:31.85 
    8. RZL 1                              RZL               2:34.54
       Ankie Meusen              93   Michelle Meusen           94
       Karin Bongers             93   Maaike Knops              94
          41.07  2:34.54 
    9. Heldense Zwemvereniging 2          HeldenseZwemve    2:37.75
       Floor Rutten              94   Sem Bruynen               94
       Roxanne Vossen            94   Angela Baadjou            93
          39.18  2:37.75 
   10. Patrick 1                          Patrick           2:43.10
       Ingeborg Bänziger         93   Veerle Corstjens          94
       Joyce Delsing             95   Maud Meuwissen            94
          43.10  2:43.10 
   11. Brunssum 1                         Brunssum          2:46.21
       Maud Geerssen             95   Lisa Borger               95
       Sharon Schroyen           95   Amber Viehmann            95
          42.30  2:46.21 
  dis. ZCV 2                              ZCV               2:34.97
       Danique Hendrick          94   Rianne Wolters            94
       Lisa Reinders             93   Michelle Kloosterman      94
          37.84  2:34.97 



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                          jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruud van Bommel                89  RZL                 27.65
    2. Patrick Creemers               90  RZ                  31.09
    3. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          31.53
    4. Ramon Meisters                 89  NIMO                31.65
    5. Bob Goffin                     89  NIMO                31.79
    6. Niels van Dalen                89  RZL                 31.89
    7. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       32.36
    8. Mark van Enckevort             90  HZPC                32.38
    9. Tim Metsemakers                89  Patrick             32.42
   10. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             32.61
   11. Remco Leenders                 90  HeldenseZwemve      33.02
   12. Sander Heijnen                 90  Patrick             33.02



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Dames                                      jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC                29.82
    2. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg       31.31
    3. Judith van Meijel              91  HZPC                31.39
    4. Angèl Koenen                   92  HZPC                31.87
    5. Iris Hopman                    91  NIMO                33.00
    6. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       33.58
    7. Ingrid van Horen               92  HZPC                33.77
    8. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S             34.01
    9. Jolien van Golde               92  ZCV                 34.25
   10. Neiske Becks                   91  HZPC                34.29
   11. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 34.83
   12. Annora de Rijck                92  Brunssum            35.28



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                                   junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tobias van Halen               91  RZ                  28.25
    2. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S             28.36
    3. Ralph van Megen                92  HZPC                29.35
    4. Sjors Pietermans               91  Patrick             30.04
    5. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       30.76
    6. Kenneth Caster                 91  RZ                  30.79
    7. Wesley den Mulder              91  HeldenseZwemve      31.87
    8. Indji Tan                      91  NIMO                32.26
    9. Michèl Theissen                91  NIMO                32.26
   10. Jory Niemark                   92  Brunssum            32.82
   11. Scott van't Land               92  NIMO                34.06
  dis. Leon Hendriks                  91  Nrd-Limburgsg



TOP
Nr. 13   4 x 50m vrije slag Dames                                  minioren 6 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              2:18.28
       Floor Weijmans            95   Denise van der Klij       96
       Jessica Hesen             96   Janine Verhaegh           95
          33.55  2:18.28 
    2. Brunssum 1                         Brunssum          2:18.78
       Maud Geerssen             95   Lisa Borger               95
       Sharon Schroyen           95   Lisanne Jente             96
          36.87  2:18.78 
    3. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:27.50
       Demi Imming               95   Angelique Schouten        95
       Carley Donders            96   Lizzy Janssen             95
          39.93  2:27.50 
    4. NIMO 1                             NIMO              2:29.33
       Jona Pisters              95   Merel Jaspers             96
       Mignon Peeters            97   Bo Kerkhoff               95
          31.39  2:29.33 
    5. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:34.06
       Lisa Peeters              95   Margot v. Iersel          96
       Sophie Melssen            95   Sarah Bos                 97
          37.74  2:34.06 
    6. Zwemclub Eijsden 1                 ZwemclubEijsde    2:34.48
       Astrid van den Brandt     95   Esmee van Hees            96
       Ina Willigers             97   Beau Warnier              96
          37.26  2:34.48 
    7. ZCV 1                              ZCV               2:35.73
       Loes van Reijmersdal      95   Nina Grispen              97
       Karin van der Aalst       95   Janneke van Reijmersdal   95
          37.78  2:35.73 
    8. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      2:36.53
       Annabel Dominicus         95   Maaike Sanders            96
       Lisanne Scheer            97   Wendy Bex                 97
          35.95  2:36.53 
    9. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:39.39
       Céline Jennes             96   Danae Remmel              96
       Emmy Linssen              96   Elishia Sinkiewicz        97
          41.66  2:39.39 
   10. Patrick 1                          Patrick           2:44.03
       Vanessa Snijkers          96   Lisanne Renet             95
       Joyce Delsing             95   Fiona Meuffels            95
          38.50  2:44.03 
   11. HZPC 2                             HZPC              2:53.64
       Juul van Berlo            95   Ilse Litjens              96
       Jole van Berlo            97   Manon Koster              97
          37.54  2:53.64 
  dis. RZ 1                               RZ
       Desiree van Emden         95   Celina Austen             96
       Laura Dehing              96   Jara Wassenberg           96



TOP
Nr. 14   4 x 50m vrije slag Heren                                  minioren 6 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemclub Eijsden 1                 ZwemclubEijsde    2:13.35
       Jordy Heuschen            95   Mart Theunissen           95
       Philip Bams               96   Laurent Bams              96
          33.93  2:13.35 
    2. ZCV 1                              ZCV               2:24.61
       Arthur van Noorden        95   Max Essers                95
       Luciën Thijssen           95   Max Grispen               95
          31.93  2:24.61 
    3. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      2:27.17
       Kevin Wolters             95   Marc Derks                96
       Kenny Sieben              95   Bob Thijert               95
          34.76  2:27.17 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:27.34
       Nick Wientjes             95   Nik Heeren                96
       Joris Peeters             96   Alex Bos                  95
          36.15  2:27.34 
    5. NIMO 1                             NIMO              2:36.22
       Vincent Wong              95   Martijn Weinberg          96
       Joeri Kerkhoff            95   Andreas Waldus            95
          39.03  2:36.22 
    6. HZPC 1                             HZPC              2:38.84
       Sam Derks                 96   Nando Broeren             96
       Stef Cleuren              95   Kay Thijssen              96
          39.11  2:38.84 
    7. Patrick 1                          Patrick           2:40.44
       Kevin Meuwissen           95   Robin Meuwissen           96
       Jasper Slobbe             97   Luc Nelissen              97
          34.92  2:40.44 
    8. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        2:41.36
       Ingo Schel                95   Ted Wilders               97
       Bram in 't Zandt          96   Luuk Janssen              95
          42.92  2:41.36 
  dis. Brunssum 1                         Brunssum
       Mike Driessen             96   Niek Niemark              95
       Johan Uphus               95   Dylan Notten              95
          37.69 



TOP
Nr. 15   50m rugslag Dames                                                 dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mieke Veens                    85  HZPC                31.45
    2. Lydia Colijn                   86  NIMO                34.04
    3. Linda Custers                  86  HZPC                34.46
    4. Debbie Hesen                   86  HZPC                34.59
    5. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana        35.95
    6. Rianne Golsteijn               86  Patrick             36.25
    7. Suzanne Duijkers               87  ZCV                 36.53
    8. Maureen Rutten                 88  HZPC                36.59
    9. Aukje Leenen                   86  HeldenseZwemve      37.56
   10. Daisy Brouwer                  88  Patrick             38.31



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                                                 heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom van der Sterren            85  Patrick             28.56
    2. Peter Crijns                   88  RZL                 28.67
    3. Maikel Brouwers                83  HZPC                29.54
    4. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                30.07
    5. Stijn Agten                    87  RZ                  31.60
    6. Daniël Beaujean                83  Brunssum            32.20
    7. Dennis Colijn                  84  NIMO                32.65
    8. Willem Drissen                 88  HZPC                33.07
    9. Dennis van Eck                 87  Patrick             34.33



TOP
Nr. 17   4 x 50m vrije slag Dames                                  junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               1:58.56
       Chantal Senden            93   Sanne Scheerder           94
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
          28.03  1:58.56 
    2. NIMO 1                             NIMO              2:03.41
       Melissa Meyer             93   Jona Pisters              95
       Rylana Slaghuis           94   Vera Weinberg             93
          29.58  2:03.41 
    3. RZ 1                               RZ                2:09.29
       Robin Hageman             93   Selena van Cruchten       94
       Linda Dehing              94   Svenja Zonneveld          93
          33.90  2:09.29 
    4. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:11.19
       Ilona Remmel              93   Mandy Wetzels             94
       Chantal Ackermans         93   Chidi Hennigfeld          93
          29.39  2:11.19 
    5. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:11.23
       Minke Janssen             94   Daphne de Boer            93
       Lori Leenen               93   Vera Hendriks             94
          31.61  2:11.23 
    6. HZPC 1                             HZPC              2:12.72
       Sophie Cleuren            93   Janine Verhaegh           95
       Floor Weijmans            95   Rinske Becks              94
          32.94  2:12.72 
    7. RZL 1                              RZL               2:15.31
       Karin Bongers             93   Ankie Meusen              93
       Maaike Knops              94   Michelle Meusen           94
          33.86  2:15.31 
    8. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:15.46
       Sophie Nadorp             94   Angelique Schouten        95
       Angela Baadjou            93   Lizzy Janssen             95
          34.60  2:15.46 
    9. ZCV 2                              ZCV               2:19.80
       Michelle Kloosterman      94   Anouk Bours               93
       Danique Hendrick          94   Rianne Wolters            94
          32.78  2:19.80 
   10. Heldense Zwemvereniging 2          HeldenseZwemve    2:22.73
       Kyani Vullings            94   Linda Roeffen             94
       Sem Bruynen               94   Floor Rutten              94
          35.76  2:22.73 
   11. Brunssum 1                         Brunssum          2:28.17
       Sharon Schroyen           95   Maud Geerssen             95
       Lisa Borger               95   Amber Viehmann            95
          35.23  2:28.17 
   12. ROB 1                              ROB               2:28.23
       Joyce Janssen             94   Jenneke Schouwenberg      94
       Rayna Maassen             93   Lisa Sturme               93
          38.32  2:28.23 



TOP
Nr. 18   4 x 50m vrije slag Heren                                  junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HZPC 1                             HZPC              1:59.80
       Rick Hesen                93   Ron Jacobs                94
       Sidney Leenen             93   Dion Dreesens             93
          28.75  1:59.80 
    2. ZCV 1                              ZCV               2:03.27
       Ruben Klinkers            94   Lucas Greven              95
       Lester Snackers           94   Tom Broers                93
          29.95  2:03.27 
    3. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:04.99
       Robin Ramaekers           93   Carlo Meisters            94
       Vasily Oros               93   Boy Coort                 94
          30.55  2:04.99 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     2:05.16
       Stan Gorree               94   Christian v. Iersel       94
       Hans Westerkamp           93   Geoff Ebskamp             93
          27.63  2:05.16 
    5. RZ 1                               RZ                2:10.78
       Gergo Lovas               93   Maurice Zelis             94
       Jennick van Esser         94   Ramon Wassenberg          93
          31.63  2:10.78 
    6. RZL 1                              RZL               2:12.86
       Daan Jansen               93   Ruud Backes               93
       Stan Snijders             95   Ken Boonen                94
          34.20  2:12.86 
    7. Brunssum 1                         Brunssum          2:15.33
       Robin Borger              93   Dylan Notten              95
       Silvan Viehmann           94   Erik Borger               94
          31.21  2:15.33 
    8. ZCV 2                              ZCV               2:17.36
       Bas Janssen               93   Joep Niezink              94
       Jelle Peltzer             94   Riccardo Ackermans        93
          32.94  2:17.36 
    9. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    2:18.00
       Tim Smets                 94   Jeroen Schouten           93
       Bas Ottenheim             94   Bart Leenders             93
          37.23  2:18.00 
   10. Patrick 1                          Patrick           2:20.40
       Marc Craenen              93   Stef Verheesen            94
       Ivo Hover                 94   Kevin Meuwissen           95
          35.87  2:20.40 
   11. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        2:25.07
       Stefan Maas               93   Luuk Janssen              95
       Stan Elbers               94   Shing Long Lin            93
          37.31  2:25.07 



TOP
Nr. 19   50m schoolslag Dames                                        dames D1+D2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S             37.32
    2. Ilse Schoenmakers              90  RZ                  39.23
    3. Suleika Vullings               89  HeldenseZwemve      40.03
    4. Cato Vrouenraets               90  ZON/S&S             40.32
    5. Rachelle Jaspers               89  Kimbria             40.40
    6. Hanneke Simons                 89  Kimbria             40.78
    7. Alicia Icario                  89  Hellas-Glana        40.94
    8. Danique Ubags                  90  ZCV                 41.25
    9. Kylie Leenen                   89  HZPC                41.44
   10. Alice Janssen                  89  HZPC                42.26



TOP
Nr. 20   50m schoolslag Heren                                       jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             32.22
    2. Ruud van Bommel                89  RZL                 33.55
    3. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       33.59
    4. Patrick Creemers               90  RZ                  33.71
    5. Ramon Meisters                 89  NIMO                34.07
    6. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          34.82
    7. Mark van Enckevort             90  HZPC                34.96
    8. Niels van Dalen                89  RZL                 35.45
    9. Lesley Derks                   89  ZCV                 35.69
   10. Tim Metsemakers                89  Patrick             35.76
   11. Harald Thijssen                89  ROB                 35.84
   12. Bob Goffin                     89  NIMO                36.16



TOP
Nr. 21   50m vrije slag Dames                                       jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Angèl Koenen                   92  HZPC                28.28
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC                28.31
    3. Judith van Meijel              91  HZPC                28.66
    4. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg       29.60
    5. Ingrid van Horen               92  HZPC                29.96
    6. Neiske Becks                   91  HZPC                29.96
    7. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 30.59
    8. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       30.77
    9. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S             31.36
   10. Iris Hopman                    91  NIMO                31.74
   11. Maartje van/de Munckhof        92  HZPC                31.86
   12. Michelle Hacking               91  NIMO                32.00



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Heren                                    junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tobias van Halen               91  RZ                  26.04
    2. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S             26.13
    3. Sjors Pietermans               91  Patrick             26.19
    4. Ralph van Megen                92  HZPC                26.57
    5. Kenneth Caster                 91  RZ                  27.42
    6. Patrick Lemmens                91  Brunssum            27.73
    7. Thijs Wolswinkel               92  RZ                  27.80
    8. Wesley den Mulder              91  HeldenseZwemve      27.99
    9. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg       28.01
   10. Michèl Theissen                91  NIMO                28.47
   11. Jory Niemark                   92  Brunssum            28.72
   12. Indji Tan                      91  NIMO                29.13