20061202 Limietwedstrijd
Gorinchem, Netherlands,    2-12-2006,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 4 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 5 50m vrije slag Gemengd Min 5-   Nr. 6 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 8 400m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 9 400m wisselslag Heren Sen.   Nr. 10 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 11 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 12 100m wisselslag Gemengd Min 5-   
Nr. 13 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 15 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 16 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 17 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 18 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m schoolslag Gemengd Min 5-   Nr. 20 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 21 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 22 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 23 50m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle Scheepers             90  Njord               32.02
    2. Lindy Consemulder              90  Nuenen              34.78
    3. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     35.13
    4. Désirée Emmen                  92  DeVennen            35.26
    5. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe     35.50
    6. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa            35.76
    7. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe     36.39
    8. Marieke Kuipers                92  DeWarande           36.91
    9. Desirée Kemmeren               93  WZV                 38.06
   10. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     38.47
   11. Daphne van Breemen             92  WZV                 39.13
   12. Kim van Vliet                  87  WZV                 41.90



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Smit                    87  Njord               27.58
    2. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     29.13
    3. Melvin Smits                   90  DeVennen            30.23
    4. Bas Rinzema                    91  Njord               31.96
    5. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe     33.52
    6. Ruud Scheepers                 92  Njord               33.64
    7. Kevin Vermeulen                93  Arethusa            34.11
    8. Rick van Hamond                92  Neptunus'58         34.16
    9. Wouter Sijmons                 93  Nuenen              34.71
   10. Jordy Kemmeren                 92  DeVennen            36.26
   11. Bob Trommelen                  92  DeVennen            36.95



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:28.98
    2. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:30.58
    3. Kinzie Pulles                  92  WZV               1:31.13
    4. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:31.39
    5. Lisa Burgers                   94  De Houtrib        1:33.40
    6. Surya van Dijk                 94  De Houtrib        1:33.83
    7. Birgit van der Wegen           93  DeWarande         1:35.04
    8. Julia Burgers                  95  De Houtrib        1:37.00
    9. Aimée Groenveld                95  De Houtrib        1:41.89



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yordie Santana Sanz            90  De Houtrib        1:16.29
    2. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   1:20.20
    3. Jeffrey Uppelschoten           91  De Houtrib        1:22.84
    4. Michel den Dekker              93  WZV               1:28.95
    5. Marijn de Lepper               92  Njord             1:30.37
    6. Marvin Santana Sanz            93  De Houtrib        1:30.67
    7. Marco Uppelschoten             95  De Houtrib        1:35.58
    8. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:37.16
    9. Casper Visser                  95  De Houtrib        1:40.34



TOP
Nr. 5   50m vrije slag Gemengd                               Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     39.26



Nr. 5   50m vrije slag Gemengd                               Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  DeVennen            34.53
    2. Sanne van der Schans           96  WZV                 37.45
    3. Celine van Houtum              96  WZV                 47.99
    4. Carlijn Balvers                97  WZV                 49.61



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marlotte Spohr                 93  WZV               1:19.91
    2. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   1:20.82
    3. Evy Bokkers                    92  Arethusa          1:22.69
    4. Kinzie Pulles                  92  WZV               1:24.54
    5. Anne Waltman                   94  DeVennen          1:29.43
    6. Manon Balvers                  95  WZV               1:30.92



TOP
Nr. 7   100m rugslag Heren                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roy Smits                      92  DeVennen          1:16.82
    2. Bob Trommelen                  92  DeVennen          1:19.84
    3. Wouter Sijmons                 93  Nuenen            1:21.33
    4. Sven Alderlieste               95  Daphnia           1:25.53
    5. Sven de Brons                  94  De Houtrib        1:26.42



TOP
Nr. 8   400m wisselslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle Scheepers             90  Njord             5:50.92
        1:20.23  5:50.92 
    2. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe   6:04.56
        1:23.34  6:04.56 



TOP
Nr. 9   400m wisselslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   5:11.50
        1:09.95  5:11.50 
    2. Sven Kardol                    93  Nuenen            5:13.53
        1:10.73  5:13.53 
    3. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      5:16.36
        1:13.27  5:16.36 
    4. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      5:17.86
        1:12.45  5:17.86 
    5. Maurice Soudant                93  PSV               5:22.68
        1:11.76  5:22.68 
    6. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe   5:22.92
        1:10.20  5:22.92 
    7. Boris Bijl                     93  De Houtrib        5:30.28
        1:19.75  5:30.28 



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evy Bokkers                    92  Arethusa            40.54
    2. Catrina Hagens                 93  WZV                 42.11
    3. Désirée Emmen                  92  DeVennen            42.35
    4. Marieke Kuipers                92  DeWarande           42.51
    5. Marscha Rasenberg              93  DeWarande           42.57
    6. Anne Waltman                   94  DeVennen            42.89
    7. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     42.92
    8. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     43.24
    9. Lindsay van Houtum             94  WZV                 51.31
   10. Laura van Beek                 94  WZV                 52.36



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     36.67
    2. Melvin Smits                   90  DeVennen            37.49
    3. Michel den Dekker              93  WZV                 41.86
    4. Bob Trommelen                  92  DeVennen            42.21



TOP
Nr. 12   100m wisselslag Gemengd                             Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne van der Schans           96  WZV               1:33.81
    2. Janneke de Wijs                96  WZV               1:48.25



TOP
Nr. 13   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe   1:01.96
    2. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:04.67
    3. Marianne van Berchum           92  De Biesboschzwe   1:09.32
    4. Birgit van der Wegen           93  DeWarande         1:10.41
    5. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:12.02
    6. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:12.37
    7. Kelly van Vliet                89  WZV               1:12.63
    8. Kim van Vliet                  87  WZV               1:13.83
    9. Aimée Groenveld                95  De Houtrib        1:15.79
   10. Surya van Dijk                 94  De Houtrib        1:19.28
   11. Manon Balvers                  95  WZV               1:20.80
   12. Lisa Burgers                   94  De Houtrib        1:23.78
   13. Julia Burgers                  95  De Houtrib        1:24.92



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Smit                    87  Njord               54.25
    2. Yordie Santana Sanz            90  De Houtrib        1:00.26
    3. Sebastiaan de Been             93  DeWarande         1:01.09
    4. Jeffrey Uppelschoten           91  De Houtrib        1:03.32
    5. Ruud Scheepers                 92  Njord             1:05.15
    6. Rick van Hamond                92  Neptunus'58       1:05.39
    7. Roy Smits                      92  DeVennen          1:06.57
    8. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe   1:07.15
    9. Kevin Vermeulen                93  Arethusa          1:07.76
   10. Marijn de Lepper               92  Njord             1:09.49
   11. Marvin Santana Sanz            93  De Houtrib        1:12.20
   12. Sven Alderlieste               95  Daphnia           1:12.73
   13. Casper Visser                  95  De Houtrib        1:13.44
   14. Marco Uppelschoten             95  De Houtrib        1:14.83
   15. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe   1:16.72
   16. Sven de Brons                  94  De Houtrib        1:18.61



TOP
Nr. 15   50m rugslag Dames                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne van Breemen             92  WZV                 36.64
    2. Maike Korthout                 94  WZV                 37.75
    3. Desirée Kemmeren               93  WZV                 38.62
    4. Evy Bokkers                    92  Arethusa            38.98
    5. Anouk Goes                     94  De Biesboschzwe     39.33
    6. Catrina Hagens                 93  WZV                 43.36
  dis. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     39.45     RC



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michel den Dekker              93  WZV                 36.67
    2. Bas Rinzema                    91  Njord               36.83



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Dames                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Catrina Hagens                 93  WZV               1:26.34
    2. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:27.16



TOP
TOP
Nr. 19   50m schoolslag Gemengd                              Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marceline de Cloe              96  DeVennen            49.25
    2. Janneke de Wijs                96  WZV                 52.58
    3. Celine van Houtum              96  WZV                 55.02
    4. Carlijn Balvers                97  WZV               1:02.65



Nr. 19   50m schoolslag Gemengd                              Minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Wijnja                    96  De Biesboschzwe     53.26



TOP
Nr. 20   100m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eveline Wouters                91  Njord             1:14.92
    2. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa          1:19.11
    3. Birgit van der Wegen           93  DeWarande         1:20.77
    4. Lindy Consemulder              90  Nuenen            1:20.86
    5. Marscha Rasenberg              93  DeWarande         1:24.28
    6. Kim Wijnja                     91  De Biesboschzwe   1:24.51
    7. Laura Korsman                  93  De Biesboschzwe   1:24.80
    8. Kelly van Vliet                89  WZV               1:31.04
    9. Manon Balvers                  95  WZV               1:36.35



TOP
Nr. 21   100m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melvin Smits                   90  DeVennen          1:14.95
    2. Jan van den Heuvel             91  De Biesboschzwe   1:19.23
    3. Kevin Vermeulen                93  Arethusa          1:21.12
    4. Marco Uppelschoten             95  De Houtrib        1:26.89
    5. Jordy Kemmeren                 92  DeVennen          1:30.03
    6. Casper Visser                  95  De Houtrib        1:32.09



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcha Admiraal                93  De Biesboschzwe     28.95
    2. Laura de Jong                  91  Nuenen              29.78
    3. Tonny Methorst                 88  De Biesboschzwe     30.20     A
    4. Désirée Emmen                  92  DeVennen            30.20     B
    5. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     31.02
    6. Marieke Kuipers                92  DeWarande           31.56
    7. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     32.19
    8. Marlotte Spohr                 93  WZV                 33.23
    9. Desirée Kemmeren               93  WZV                 33.60
   10. Maike Korthout                 94  WZV                 35.30
   11. Dian van Pelt                  85  De Biesboschzwe     36.32
   12. Laura van Beek                 94  WZV                 38.98
   13. Lindsay van Houtum             94  WZV                 41.54
  dis. Daphne van Breemen             92  WZV                           AA



TOP
Nr. 23   50m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Smit                    87  Njord               25.56
    2. Mark Visser                    88  De Biesboschzwe     26.67
    3. Giel van Dijk                  91  De Biesboschzwe     27.76
    4. Sven Kardol                    93  Nuenen              28.57
    5. Bas Rinzema                    91  Njord               28.76
    6. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     29.06
    7. Roy Smits                      92  DeVennen            29.93
    8. Wouter Sijmons                 93  Nuenen              31.92
    9. Sven Alderlieste               95  Daphnia             33.19
   10. Jordy Kemmeren                 92  DeVennen            35.08     A
   11. Ebe Gremmer                    93  De Biesboschzwe     35.08     B
  dis. Lennart de Pender              88  De Biesboschzwe               AA