Kring Speedo Club Meet
Vlissingen, Netherlands,    19.11.2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 50m vrije slag Gemengd 9-11   Nr. 2 50m schoolslag Dames 8-9   
Nr. 3 50m schoolslag Heren 8-9   Nr. 4 50m vlinderslag Dames 11   
Nr. 5 50m vlinderslag Heren 11   Nr. 6 100m vrije slag Dames 10   
Nr. 7 100m vrije slag Heren 10   Nr. 8 50m rugslag Dames 8-9   
Nr. 9 50m rugslag Heren 8-9   Nr. 10 100m wisselslag Dames 11   
Nr. 11 100m wisselslag Heren 11   Nr. 12 50m schoolslag Dames 10   
Nr. 13 50m schoolslag Heren 10   Nr. 14 50m vrije slag Dames 8-9   
Nr. 15 50m vrije slag Heren 8-9   Nr. 16 100m vrije slag Dames 11   
Nr. 17 100m vrije slag Heren 11   Nr. 18 100m wisselslag Dames 10   
Nr. 19 100m wisselslag Heren 10   Nr. 20 4 x 50m wisselslag Dames 9-11   
Nr. 21 4 x 50m wisselslag Heren 9-11      


Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                         Minioren 6 en later M/J/M/J   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   2:12.26  A. Minderhoud, F. de Bruijn, M. Minneboo, S. Corré   STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      2:28.24  193
       Eline de Haard            96   Tineke van Dort           96
       Sjakko Bekkers            95   Guimar van der Weele      96
        1:12.51  2:28.24 
    2. De Bevelanders 1                   De Bevelanders    2:30.24  186
       Vera de Winter            95   Manon Kloosterman         97
       Siegert van Dieren        95   Joost Gevaert             95
        1:18.37  2:30.24 
    3. Koewacht 1                         Koewacht          2:39.23  156
       Charlotte Bral            96   Sophie Bonte              96
       Bas Goossen               95   Sven Geers                96
        1:20.63  2:39.23 
    4. De Honte 1                         De Honte          2:43.53  144
       Merel van Drongelen       95   Tara Jonkheym             95
       Wouter van Kerckhoven     95   Jan Kindt                 95
        1:15.96  2:43.53 
    5. Scheldestroom 1                    Scheldestroom     2:48.43  132
       Vicky Vermeire            96   Laura Hermans             96
       Yoshua Rijk               95   Max Engelen               96
        1:24.23  2:48.43 
    6. De Ganze 1                         De Ganze          2:53.69  120
       Myrthe Wigman             95   Danielle Rabout           95
       Alex Westerweele          95   Daniel Mehlbaum           95
        1:28.22  2:53.69 
    7. Zeelandia 1                        Zeelandia         3:02.85  103
       Claudia Berndsen          96   Lise-Lotte Veldhof        95
       Jordy Johann              96   Thijs van Spall           95
        1:31.03  3:02.85 
    8. De Schelde 1                       DeSchelde         3:06.34   97
       Mandy Jansen              97   Tessa Eijkman             97
       Janne Roovers             97   Koen Legters              96
        1:33.87  3:06.34 
    9. De Schelde 2 1                     DeSchelde2        3:08.01   95
       Manon Cornelissen         95   Iris Raes                 97
       Thomas Roeland            96   Martin Reyneke            95
        3:08.01 
  dis. Luctor et Emergo 1                 LuctoretEmerg
       Eline van Moll            95   Lotte Dalmeijer           96
       Christian Nieuwenhuizen   95   Nicky Joosse              96
        1:20.98 



TOP
Nr. 2   50m schoolslag Dames                         Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005     45.66  Romy Hoogendijk 96  OND  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel        46.36  278
    2. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde2          51.08  208
    3. Kabi Schouwenaar               97  De Bevelanders      51.32  205
    4. Cherida Dieleman               97  Koewacht            52.10  196
    5. Eefje Dalebout                 97  Onderdak            52.53  191
    6. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel        52.88  188
    7. Vera Poot                      97  De Ganze            53.03  186
    8. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak            53.36  183
    9. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde           53.98  176
   10. Maja Sevic                     97  DeSchelde2          54.41  172
   11. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde           54.51  171
   12. Fabienne Schoutens             98  Zeelandia           55.75  160
   13. Lise Vossen                    97  Onderdak            56.10  157
   14. Sanne Stroosnijder             97  Zeelandia           57.05  149
   15. Joelle Otto                    98  Koewacht            57.90  143
   16. Lisa Davidse                   98  LuctoretEmerg       58.03  142
   17. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak            58.15  141
   18. Julia de Jager                 97  De Bevelanders      58.25  140
   19. Loes Janssen                   97  De Bevelanders      58.43  139
   20. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom       58.45  139
   21. Sarina Leenheer                97  DeStormvogel        58.50  139
   22. Mette Wagenvoort               97  De Ganze            58.63  138
   23. Sofie Roctus                   97  De Honte            58.68  137
   24. Dewi Karels                    97  Scheldestroom       58.89  136
   25. Kiki Deguelle                  97  Onderdak            58.98  135
   26. Romy Bonte                     98  Koewacht            59.36  133
   27. Amy Verhallen                  97  De Honte            59.37  133
   28. Sabine Verweel                 98  Onderdak            59.70  130
   29. Eva Pijpelink                  97  Zeelandia         1:00.14  128
   30. Loes Broekaart                 97  De Honte          1:01.93  117
   31. Lisa de Keyzer                 98  De Honte          1:02.13  116
   32. Jaimy de Vrieze                98  De Ganze          1:02.39  114
   33. Stephanie de Roos              98  De Honte          1:02.61  113
   34. Myrthe v.d. Leden              97  De Ganze          1:03.20  110
   35. Annemiek Totté                 97  Scheldestroom     1:04.32  104
   36. Britt Stolk                    97  De Ganze          1:04.69  102
   37. Nina Maas                      98  De Honte          1:04.84  102
  dis. Geneva Joval                   97  LuctoretEmerg       55.18
  dis. Iris Raes                      97  DeSchelde2          59.99
  dis. Femke Niemeijer                98  De Honte          1:07.05



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Heren                         Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004     46.37  Sjoerd van de Poele 95  ZCK  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel        50.11  151
    2. Alex Breel                     97  DeStormvogel        50.99  144
    3. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom       52.41  132
    4. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom       53.57  124
    5. Sander de Hamer                97  De Ganze            53.77  123
    6. Philip van Moll                97  LuctoretEmerg       54.01  121
    7. Tristan Groenendaal            98  Koewacht            54.09  120
    8. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel        54.57  117
    9. Gideon van Ee                  98  DeSchelde2          55.47  112
   10. Jochem Neels                   98  Zeelandia           56.82  104
   11. Arco Nahon                     97  De Bevelanders      58.14   97
   12. Arthur van Hoije               97  De Honte            59.15   92
   13. Janne Roovers                  97  DeSchelde           59.62   90
   14. Rick Franssens                 97  DeSchelde           59.79   89
   15. Arjen Hiel                     98  Koewacht          1:01.57   82
   16. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     1:02.97   76
   17. Timo Zeilstra                  98  De Ganze          1:06.05   66
   18. Elroy Haak                     97  Koewacht          1:07.15   63
  dis. Robbie van As                  97  LuctoretEmerg       55.57
  dis. Dennis van Leemput             97  DeSchelde2        1:06.79



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                             Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004     35.29  Judith Stap 93  STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Bodine Corré                   95  DeStormvogel        37.27  340
    2. Yoshi Corré                    95  DeStormvogel        38.23  315
    3. Anouk Molewijk                 95  DeSchelde           40.00  275
    4. Laura Reijm                    95  De Honte            40.36  267
    5. Eline van Moll                 95  LuctoretEmerg       42.27  233
    6. Dymphie Huijssen               95  DeSchelde2          44.48  200
    7. Samira Prang                   95  Scheldestroom       45.09  192
    8. Yentl Geelhoedt                95  DeSchelde           48.13  158
    9. Karen Vossen                   95  Onderdak            49.29  147
   10. Rieke Vermue                   95  De Bevelanders      50.23  139
   11. Anouk Bron                     95  Scheldestroom       50.82  134
   12. Annemarie Verbiest             95  Onderdak            50.88  133
   13. Isla Mackay                    95  Onderdak            54.17  111
   14. Eline Maas                     95  De Honte            54.73  107



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Heren                             Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000     35.06  Kevin de Jong 89  SCH  Terneuzen
Wedstrijd record 2001     35.06  Yaďr Klazen   90  STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Christian de Die               95  DeSchelde           37.88  222
    2. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht            40.39  183
    3. Sjakko Bekkers                 95  DeStormvogel        43.88  143
    4. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom       45.96  125
    5. Tom van Gils                   95  Onderdak            47.41  113
    6. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom       51.73   87
    7. Karsten van Assel              95  Koewacht            54.29   76
    8. Jan Kindt                      95  De Honte            55.03   73
    9. Bram van Bolderik              95  DeSchelde           56.38   67
   10. Ryan Verschuren                95  Koewacht          1:00.77   54
   11. Tim Totté                      95  Scheldestroom     1:02.34   50
   12. Rik Rozendaal                  95  LuctoretEmerg     1:08.10   38
  dis. Joost Gevaert                  95  De Bevelanders
  dis. Christian Nieuwenhuizen        95  LuctoretEmerg       50.11
  dis. Marijn Donze                   95  DeSchelde           54.25
  dis. William de Jonge               95  Scheldestroom       54.49



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Dames                             Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:12.00  Manon Minneboo 93  STV  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          1:16.04  335
          35.40  1:16.04 
    2. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     1:18.71  302
          36.98  1:18.71 
    3. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     1:19.45  294
          37.59  1:19.45 
    4. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      1:20.00  287
          36.77  1:20.00 
    5. Tineke van Dort                96  DeStormvogel      1:20.46  283
          37.78  1:20.46 
    6. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         1:22.41  263
          40.12  1:22.41 
    7. Charlotte Bral                 96  Koewacht          1:24.88  241
          39.56  1:24.88 
    8. Eva Oyevaar                    96  De Ganze          1:25.60  235
          40.39  1:25.60 
    9. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:25.98  232
          39.67  1:25.98 
   10. Eileen van Bunder              96  Koewacht          1:27.89  217
          40.08  1:27.89 
   11. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom     1:29.88  203
          41.06  1:29.88 
   12. Esmee de Kok                   96  De Bevelanders    1:32.16  188
          44.04  1:32.16 
   13. Manon Terpstra                 96  Onderdak          1:34.62  174
          45.56  1:34.62 
   14. Nina Pierar                    96  De Honte          1:35.12  171
          43.36  1:35.12 
   15. Yoni Bolster                   96  Onderdak          1:37.53  159
          45.70  1:37.53 
   16. Lindy van Anrooy               96  De Bevelanders    1:39.32  150
          46.76  1:39.32 
   17. Charissa Loof                  96  DeSchelde2        1:40.99  143
          47.67  1:40.99 
   18. Claudia Berndsen               96  Zeelandia         1:43.32  133
          48.72  1:43.32 
       Silvana van Poele              96  DeSchelde2        1:43.32  133
          47.93  1:43.32 
   20. Eden v.d. Moere                96  De Ganze          1:47.55  118
          50.88  1:47.55 
   21. Britt van Vossen               96  De Ganze          1:48.24  116
          51.33  1:48.24 
   22. Kirsten Niemeijer              96  De Honte          1:52.67  103
          50.55  1:52.67 
   23. Tabitha Mulder                 96  Onderdak          1:57.27   91
          51.77  1:57.27 
   24. Eline van Vliembergen          96  De Honte          2:08.88   69
          57.95  2:08.88 
  dis. Carlijn van Ingen              96  De Ganze
          45.23 



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Heren                             Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2002   1:11.28  Bas van Houwelingen 92  SCH  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     1:13.23  261
          35.10  1:13.23 
    2. Pedro Mol                      96  DeStormvogel      1:15.43  239
          36.13  1:15.43 
    3. Levy Kort                      96  DeStormvogel      1:16.75  227
          36.60  1:16.75 
    4. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          1:25.61  163
          40.03  1:25.61 
    5. Jeroen Reijnhout               96  De Bevelanders    1:33.93  124
          44.05  1:33.93 
    6. Rik Vanhijfte                  96  Scheldestroom     1:34.40  122
          44.63  1:34.40 
    7. Thomas de Vos                  96  DeSchelde         1:34.99  120
        1:34.99 
    8. Frans van Gorsel               96  Koewacht          1:38.30  108
          44.39  1:38.30 
    9. Jordy Johann                   96  Zeelandia         1:49.89   77
          48.60  1:49.89 
   10. Lasse Roovers                  96  DeSchelde2        1:50.09   77
          50.94  1:50.09 
   11. Koen Legters                   96  DeSchelde         1:52.05   73
          51.29  1:52.05 
   12. Sander Fermont                 96  DeSchelde2        1:54.39   68
          51.24  1:54.39 
   13. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg     1:57.68   63
          53.52  1:57.68 
   14. Martijn Leenknegt              96  Koewacht          1:59.40   60
          52.79  1:59.40 
   15. Thomas Roeland                 96  DeSchelde2        2:01.53   57
          53.52  2:01.53 



TOP
Nr. 8   50m rugslag Dames                            Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2002     40.68  Manon Minneboo 93  STV  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel        45.10  220
    2. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak            46.15  206
    3. Manon Kloosterman              97  De Bevelanders      46.70  198
    4. Cherida Dieleman               97  Koewacht            49.28  169
    5. Vera Poot                      97  De Ganze            50.36  158
    6. Mandy Jansen                   97  DeSchelde           50.80  154
    7. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde2          51.03  152
    8. Tessa Eijkman                  97  DeSchelde           51.29  150
    9. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde           51.71  146
   10. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel        52.10  143
   11. Romy Bonte                     98  Koewacht            52.36  141
   12. Kabi Schouwenaar               97  De Bevelanders      52.41  140
   13. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak            52.74  138
   14. Vera de Regt                   97  De Bevelanders      52.78  137
   15. Sanne Stroosnijder             97  Zeelandia           53.96  129
   16. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom       54.01  128
   17. Sarina Leenheer                97  DeStormvogel        54.03  128
   18. Dewi Karels                    97  Scheldestroom       56.74  111
   19. Maja Sevic                     97  DeSchelde2          56.82  110
   20. Myrthe v.d. Leden              97  De Ganze            57.88  104
   21. Mette Wagenvoort               97  De Ganze            58.34  102
   22. Britt Stolk                    97  De Ganze            58.39  102
   23. Julia de Jager                 97  De Bevelanders      58.50  101
   24. Annemiek Totté                 97  Scheldestroom       59.37   97
   25. Sabine Verweel                 98  Onderdak            59.43   96
   26. Lisa de Keyzer                 98  De Honte            59.46   96
   27. Lise Vossen                    97  Onderdak          1:01.01   89
   28. Eva Pijpelink                  97  Zeelandia         1:01.25   88
   29. Joelle Otto                    98  Koewacht          1:03.37   79
   30. Stephanie de Roos              98  De Honte          1:03.98   77
   31. Lisa Davidse                   98  LuctoretEmerg     1:04.58   75
   32. Sofie Roctus                   97  De Honte          1:05.23   73
   33. Loes Broekaart                 97  De Honte          1:05.47   72
   34. Kiki Deguelle                  97  Onderdak          1:06.39   69
   35. Nina Maas                      98  De Honte          1:06.74   68
   36. Femke Niemeijer                98  De Honte          1:14.82   48
  dis. Amy Verhallen                  97  De Honte            53.93
  dis. Eefje Dalebout                 97  Onderdak            54.48
  dis. Jaimy de Vrieze                98  De Ganze            56.84
  dis. Geneva Joval                   97  LuctoretEmerg     1:01.04



TOP
Nr. 9   50m rugslag Heren                            Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005     39.84  Björn Scherbeijn 96  ZVS  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Sander de Hamer                97  De Ganze            45.08  146
    2. Wouter Stap                    97  DeStormvogel        45.93  138
    3. Philip van Moll                97  LuctoretEmerg       49.87  108
    4. Alex Breel                     97  DeStormvogel        50.11  106
    5. Arco Nahon                     97  De Bevelanders      50.90  101
    6. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom       51.06  100
    7. Jochem Beumer                  97  DeSchelde           52.46   93
    8. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom       52.67   91
    9. Arthur van Hoije               97  De Honte            52.74   91
   10. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel        53.60   87
   11. Janne Roovers                  97  DeSchelde           54.93   81
   12. Rick Franssens                 97  DeSchelde           56.46   74
   13. Robbie van As                  97  LuctoretEmerg       57.07   72
   14. Gideon van Ee                  98  DeSchelde2          58.67   66
   15. Jochem Neels                   98  Zeelandia         1:00.12   61
   16. Dennis van Leemput             97  DeSchelde2        1:03.11   53
   17. Elroy Haak                     97  Koewacht          1:07.68   43
   18. Timo Zeilstra                  98  De Ganze          1:07.77   43
   19. Tristan Groenendaal            98  Koewacht          1:17.87   28
  dis. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg     1:00.20



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                            Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:17.18  Manon Minneboo 93  STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Bodine Corré                   95  DeStormvogel      1:23.53  374
          38.18  1:23.53 
    2. Rani Rootsaert                 95  Scheldestroom     1:25.30  352
          39.58  1:25.30 
    3. Anouk Molewijk                 95  DeSchelde         1:25.82  345
          40.81  1:25.82 
    4. Lois van den Berg              95  DeStormvogel      1:26.00  343
          42.15  1:26.00 
    5. Larissa Jansen                 95  De Bevelanders    1:26.05  342
          42.44  1:26.05 
    6. Roos Wilmsen                   95  DeSchelde         1:26.65  335
          41.23  1:26.65 
    7. Laura Reijm                    95  De Honte          1:32.30  277
          45.35  1:32.30 
    8. Anouk Bron                     95  Scheldestroom     1:33.75  265
          47.50  1:33.75 
    9. Dymphie Huijssen               95  DeSchelde2        1:34.19  261
          46.14  1:34.19 
   10. Karen Vossen                   95  Onderdak          1:36.83  240
          47.71  1:36.83 
   11. Yentl Geelhoedt                95  DeSchelde         1:36.87  240
          46.32  1:36.87 
   12. Tara Jonkheym                  95  De Honte          1:41.70  207
          46.99  1:41.70 
   13. Myrthe Wigman                  95  De Ganze          1:43.18  199
          48.93  1:43.18 
   14. Isla Mackay                    95  Onderdak          1:43.65  196
          49.50  1:43.65 
   15. Annemarie Verbiest             95  Onderdak          1:46.72  179
          51.88  1:46.72 
   16. Sophie Hamelink                95  De Bevelanders    1:52.31  154
          52.79  1:52.31 
   17. Danielle Rabout                95  De Ganze          1:53.54  149
          52.97  1:53.54 
   18. Manon Cornelissen              95  DeSchelde2        1:55.49  142
          52.70  1:55.49 
   19. Anne van Remortel              95  De Ganze          1:56.89  137
          55.13  1:56.89 
   20. Lise-Lotte Veldhof             95  Zeelandia         1:57.54  134
          54.60  1:57.54 
  dis. Eline van Moll                 95  LuctoretEmerg     1:33.75
          44.31  1:33.75 
  dis. Vera de Winter                 95  De Bevelanders    2:00.15
        1:01.73  2:00.15 
  dis. Josiane van Iwaarden           95  Zeelandia         2:16.23
        1:04.96  2:16.23 



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                            Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000   1:17.66  Kevin de Jong 89  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Christian de Die               95  DeSchelde         1:22.06  274
          39.42  1:22.06 
    2. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:23.74  258
          38.39  1:23.74 
    3. Sjoerd van de Poele            95  Koewacht          1:29.08  214
          42.65  1:29.08 
    4. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:35.14  176
          45.95  1:35.14 
    5. Wouter van Kerckhoven          95  De Honte          1:39.30  155
          46.55  1:39.30 
    6. Karsten van Assel              95  Koewacht          1:45.80  128
          51.16  1:45.80 
    7. Thijs de Vries                 95  Scheldestroom     1:47.07  123
          50.72  1:47.07 
    8. Bram van Bolderik              95  DeSchelde         1:55.91   97
          58.81  1:55.91 
    9. Ryan Verschuren                95  Koewacht          2:00.83   86
          59.77  2:00.83 
   10. Tim Totté                      95  Scheldestroom     2:05.18   77
          51.61  2:05.18 
  dis. Siegert van Dieren             95  De Bevelanders    1:27.33
          41.40  1:27.33 
  dis. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze          1:47.08
          52.01  1:47.08 
  dis. Christian Nieuwenhuizen        95  LuctoretEmerg     1:50.03
          52.84  1:50.03 
  dis. Thijs van Spall                95  Zeelandia         1:53.12
          59.20  1:53.12 
  dis. Laurens v.d. Leden             95  De Ganze          1:57.63
          57.81  1:57.63 
  dis. Rik Rozendaal                  95  LuctoretEmerg     2:04.38
        1:02.86  2:04.38 
  dis. Gayito Joval                   95  LuctoretEmerg     2:04.42
        1:06.17  2:04.42 
  dis. Alex Westerweele               95  De Ganze          2:15.94
        1:07.94  2:15.94 



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Dames                             Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000     43.50  Amy Lafort 90  SCH  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak            42.21  369
    2. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel        42.43  363
    3. Larissa Gelderland             96  Koewacht            42.82  353
    4. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde           45.32  298
    5. Tineke van Dort                96  DeStormvogel        49.35  231
    6. Manon Terpstra                 96  Onderdak            49.70  226
    7. Silvana van Poele              96  DeSchelde2          49.82  224
    8. Eva Oyevaar                    96  De Ganze            50.64  214
    9. Laura Hermans                  96  Scheldestroom       51.64  201
   10. Charissa Loof                  96  DeSchelde2          51.68  201
   11. Eileen van Bunder              96  Koewacht            51.86  199
   12. Eden v.d. Moere                96  De Ganze            52.40  193
   13. Jamie van Driel                96  DeSchelde           52.59  191
   14. Carlijn van Ingen              96  De Ganze            52.66  190
       Yoni Bolster                   96  Onderdak            52.66  190
   16. Nina Pierar                    96  De Honte            53.47  181
   17. Britt van Vossen               96  De Ganze            56.14  157
   18. Kirsten Niemeijer              96  De Honte            58.29  140
   19. Eline van Vliembergen          96  De Honte            59.03  135
   20. Tabitha Mulder                 96  Onderdak          1:01.59  119
  dis. Vicky Vermeire                 96  Scheldestroom       51.09



TOP
Nr. 13   50m schoolslag Heren                             Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2000     45.32  Yaniek Breukers 90  BEV  Terneuzen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Pedro Mol                      96  DeStormvogel        46.65  188
    2. Luka Jaksic                    96  DeSchelde           46.84  185
    3. Nicky Joosse                   96  LuctoretEmerg       51.15  142
    4. Jeroen Reijnhout               96  De Bevelanders      52.64  131
    5. Frans van Gorsel               96  Koewacht            53.36  125
    6. Rik Vanhijfte                  96  Scheldestroom       54.19  120
    7. Jordy Johann                   96  Zeelandia           54.56  117
    8. Guimar van der Weele           96  DeStormvogel        54.82  116
    9. Martijn Leenknegt              96  Koewacht            56.44  106
   10. Max Engelen                    96  Scheldestroom       57.28  101
   11. Sander Fermont                 96  DeSchelde2          58.37   96
   12. Sven Geers                     96  Koewacht            59.80   89
   13. Koen Legters                   96  DeSchelde           59.86   89
   14. Thomas Roeland                 96  DeSchelde2        1:00.90   84
   15. Thomas de Vos                  96  DeSchelde         1:01.44   82
   16. Lasse Roovers                  96  DeSchelde2        1:04.17   72



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                        Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2002     36.30  Manon Minneboo 93  STV  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Demi van der Werf              97  DeStormvogel        38.86  241
    2. Hinke Oosterhoff               98  Onderdak            41.53  198
    3. Mandy Jansen                   97  DeSchelde           41.77  194
    4. Manon Kloosterman              97  De Bevelanders      41.91  192
    5. Iris Klapwijk                  97  DeStormvogel        42.00  191
    6. Kabi Schouwenaar               97  De Bevelanders      42.27  187
    7. Maartje Oosterhoff             97  Onderdak            43.28  175
    8. Romy Bonte                     98  Koewacht            44.51  161
    9. Geneva Joval                   97  LuctoretEmerg       45.54  150
   10. Sophie van Bolderik            97  DeSchelde           45.60  149
   11. Sarina Leenheer                97  DeStormvogel        45.86  147
   12. Amke Bruijnzeel                97  DeSchelde2          45.92  146
   13. Vera de Regt                   97  De Bevelanders      46.04  145
   14. Manon Scherbeijn               98  Scheldestroom       46.26  143
   15. Loes Janssen                   97  De Bevelanders      47.83  129
   16. Maja Sevic                     97  DeSchelde2          48.04  128
   17. Cherida Dieleman               97  Koewacht            48.13  127
   18. Sabine Verweel                 98  Onderdak            48.15  127
   19. Eefje Dalebout                 97  Onderdak            48.51  124
   20. Amy Verhallen                  97  De Honte            49.24  119
   21. Sanne Stroosnijder             97  Zeelandia           49.67  116
   22. Vera Poot                      97  De Ganze            49.88  114
   23. Lise Vossen                    97  Onderdak            50.36  111
   24. Myrthe v.d. Leden              97  De Ganze            51.87  101
   25. Lisa Davidse                   98  LuctoretEmerg       52.48   98
   26. Dewi Karels                    97  Scheldestroom       53.61   92
   27. Sofie Roctus                   97  De Honte            53.93   90
   28. Jaimy de Vrieze                98  De Ganze            54.64   87
   29. Britt Stolk                    97  De Ganze            54.81   86
   30. Eva Pijpelink                  97  Zeelandia           54.92   85
   31. Joelle Otto                    98  Koewacht            54.98   85
   32. Lisa de Keyzer                 98  De Honte            55.64   82
   33. Loes Broekaart                 97  De Honte          1:02.63   58
   34. Iris Raes                      97  DeSchelde2        1:03.92   54
   35. Kiki Deguelle                  97  Onderdak          1:04.97   52
   36. Stephanie de Roos              98  De Honte          1:06.39   48
   37. Nina Maas                      98  De Honte          1:08.44   44
   38. Femke Niemeijer                98  De Honte          1:12.28   37
   39. Annemiek Totté                 97  Scheldestroom     1:15.78   33
  dis. Mette Wagenvoort               97  De Ganze



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Heren                        Minioren 3 en 4   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2005     35.28  Björn Scherbeijn 96  ZVS  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Wouter Stap                    97  DeStormvogel        37.42  184
    2. Philip van Moll                97  LuctoretEmerg       41.52  135
    3. Alex Breel                     97  DeStormvogel        41.94  131
    4. Arthur van Hoije               97  De Honte            42.64  124
    5. Arco Nahon                     97  De Bevelanders      44.31  111
    6. Gideon van Ee                  98  DeSchelde2          45.14  105
    7. Enrique van Opdurp             97  Scheldestroom       45.88  100
    8. Jochem Beumer                  97  DeSchelde           46.34   97
    9. Sander de Hamer                97  De Ganze            47.47   90
   10. Rick Franssens                 97  DeSchelde           47.79   88
   11. Robbie van As                  97  LuctoretEmerg       47.81   88
   12. Kalle van Gemert               98  DeStormvogel        48.24   86
   13. Carlo Fieret                   97  Scheldestroom       49.71   78
   14. Ricardo Lauffer                98  LuctoretEmerg       52.76   66
   15. Dennis van Leemput             97  DeSchelde2          53.12   64
   16. Tristan Groenendaal            98  Koewacht            53.18   64
   17. Jochem Neels                   98  Zeelandia           54.85   58
   18. Timo Zeilstra                  98  De Ganze            57.59   50
   19. Elroy Haak                     97  Koewacht          1:08.76   30
   20. Arjen Hiel                     98  Koewacht          1:10.79   27



TOP
Nr. 16   100m vrije slag Dames                            Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   1:07.72  Judith Stap 93  STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Larissa Jansen                 95  De Bevelanders    1:12.27  390
          34.19  1:12.27 
    2. Yoshi Corré                    95  DeStormvogel      1:13.78  367
          35.09  1:13.78 
    3. Roos Wilmsen                   95  DeSchelde         1:15.19  346
          36.59  1:15.19 
    4. Anouk Molewijk                 95  DeSchelde         1:17.02  322
          37.18  1:17.02 
    5. Rani Rootsaert                 95  Scheldestroom     1:19.27  296
          36.49  1:19.27 
    6. Lois van den Berg              95  DeStormvogel      1:20.70  280
          38.66  1:20.70 
    7. Dymphie Huijssen               95  DeSchelde2        1:24.85  241
          41.01  1:24.85 
    8. Karen Vossen                   95  Onderdak          1:25.35  237
          40.43  1:25.35 
    9. Merel van Drongelen            95  De Honte          1:27.20  222
          41.78  1:27.20 
   10. Samira Prang                   95  Scheldestroom     1:28.64  211
          41.81  1:28.64 
   11. Rieke Vermue                   95  De Bevelanders    1:31.07  195
          42.87  1:31.07 
   12. Isla Mackay                    95  Onderdak          1:32.28  187
          43.79  1:32.28 
   13. Myrthe Wigman                  95  De Ganze          1:35.90  167
          45.14  1:35.90 
   14. Eline Maas                     95  De Honte          1:38.02  156
          45.52  1:38.02 
   15. Danielle Rabout                95  De Ganze          1:44.02  131
          50.51  1:44.02 
   16. Annemarie Verbiest             95  Onderdak          1:46.00  124
          46.63  1:46.00 
   17. Vera de Winter                 95  De Bevelanders    1:47.56  118
          49.27  1:47.56 
   18. Sophie Hamelink                95  De Bevelanders    1:49.44  112
          49.33  1:49.44 
   19. Manon Cornelissen              95  DeSchelde2        1:49.99  111
          52.27  1:49.99 
   20. Lise-Lotte Veldhof             95  Zeelandia         1:52.82  103
          53.59  1:52.82 
   21. Anne van Remortel              95  De Ganze          1:56.03   94
          49.32  1:56.03 
   22. Josiane van Iwaarden           95  Zeelandia         2:08.32   70
          58.92  2:08.32 



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                            Minioren 6   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:08.29  Roderick van Doeselaar 92  ZCK  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Joost Gevaert                  95  De Bevelanders    1:13.34  260
          35.32  1:13.34 
    2. Christian de Die               95  DeSchelde         1:13.68  256
          36.15  1:13.68 
    3. Lennard Breel                  95  DeStormvogel      1:16.24  231
          35.64  1:16.24 
    4. Siegert van Dieren             95  De Bevelanders    1:18.50  212
          37.22  1:18.50 
    5. Tom van Gils                   95  Onderdak          1:25.32  165
          40.63  1:25.32 
    6. Wouter van Kerckhoven          95  De Honte          1:27.44  153
          39.70  1:27.44 
    7. Matthijs Boidin                95  Scheldestroom     1:29.17  144
          40.73  1:29.17 
    8. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze          1:30.89  136
          43.49  1:30.89 
    9. Karsten van Assel              95  Koewacht          1:36.29  115
          47.26  1:36.29 
   10. William de Jonge               95  Scheldestroom     1:36.81  113
          45.99  1:36.81 
   11. Marijn Donze                   95  DeSchelde         1:38.45  107
          46.27  1:38.45 
   12. Bas Goossen                    95  Koewacht          1:39.05  105
          47.09  1:39.05 
   13. Martin Reyneke                 95  DeSchelde2        1:41.78   97
          47.31  1:41.78 
   14. Thijs van Spall                95  Zeelandia         1:43.27   93
          47.91  1:43.27 
   15. Jan Kindt                      95  De Honte          1:44.71   89
          48.61  1:44.71 
   16. Laurens v.d. Leden             95  De Ganze          1:52.55   72
          53.51  1:52.55 
   17. Ryan Verschuren                95  Koewacht          1:53.98   69
          51.62  1:53.98 
   18. Gayito Joval                   95  LuctoretEmerg     1:55.18   67
          52.69  1:55.18 
   19. Alex Westerweele               95  De Ganze          2:00.46   59
          53.33  2:00.46 



TOP
Nr. 18   100m wisselslag Dames                            Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   1:21.56  Manon Minneboo 93  STV  Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Romy Hoogendijk                96  Onderdak          1:24.87  357
          40.42  1:24.87 
    2. Larissa Gelderland             96  Koewacht          1:26.99  331
          40.47  1:26.99 
    3. Eline de Haard                 96  DeStormvogel      1:28.24  318
          42.27  1:28.24 
    4. Sophie Bonte                   96  Koewacht          1:29.36  306
          41.97  1:29.36 
    5. Tulany de Wilde                96  DeStormvogel      1:29.92  300
          42.50  1:29.92 
    6. Kelly Bergez                   96  Scheldestroom     1:30.98  290
          43.92  1:30.98 
    7. Stephanie van der Linden       96  DeSchelde         1:32.44  276
          45.75  1:32.44 
    8. Lotte Dalmeijer                96  LuctoretEmerg     1:34.68  257
          42.72  1:34.68 
    9. Laura Hermans                  96  Scheldestroom     1:40.40  216
          46.67  1:40.40 
   10. Jamie van Driel                96  DeSchelde         1:40.75  213
          46.83  1:40.75 
   11. Manon Terpstra                 96  Onderdak          1:42.25  204
          50.12  1:42.25 
   12. Esmee de Kok                   96  De Bevelanders    1:45.38  186
          52.79  1:45.38 
   13. Claudia Berndsen               96  Zeelandia         1:45.93  184
          47.24  1:45.93 
   14. Silvana van Poele              96  DeSchelde2        1:46.52  181
          53.70  1:46.52 
   15. Lindy van Anrooy               96  De Bevelanders    1:46.88  179
          49.57  1:46.88 
   16. Nina Pierar                    96  De Honte          1:49.22  167
          51.66  1:49.22 
   17. Charissa Loof                  96  DeSchelde2        1:52.19  154
          54.73  1:52.19 
   18. Yoni Bolster                   96  Onderdak          1:56.31  139
          58.75  1:56.31 
   19. Tabitha Mulder                 96  Onderdak          2:08.11  104
        1:00.16  2:08.11 
  dis. Romy de Bruijne                96  DeSchelde         1:42.91
          52.34  1:42.91 
  dis. Kirsten Niemeijer              96  De Honte          2:04.86
        1:02.35  2:04.86 
  dis. Eline van Vliembergen          96  De Honte          2:17.32
        2:17.32 



TOP
Nr. 19   100m wisselslag Heren                            Minioren 5   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2002   1:25.21  Bas van Houwelingen 92  SCH  Hulst
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. Bjorn Scherbeijn               96  Scheldestroom     1:22.22  273
          38.08  1:22.22 
    2. Levy Kort                      96  DeStormvogel      1:28.89  216
          42.46  1:28.89 
    3. Mariano Kamoen                 96  Koewacht          1:36.24  170
          47.33  1:36.24 
    4. Guimar van der Weele           96  DeStormvogel      1:38.01  161
          44.72  1:38.01 
    5. Max Engelen                    96  Scheldestroom     1:46.14  127
          51.62  1:46.14 
    6. Rik Vanhijfte                  96  Scheldestroom     1:51.19  110
          56.38  1:51.19 
  dis. Luka Jaksic                    96  DeSchelde         1:45.35
          52.88  1:45.35 
  dis. Thomas de Vos                  96  DeSchelde         1:51.72
          53.15  1:51.72 
  dis. Jeroen Reijnhout               96  De Bevelanders    1:51.81
          57.02  1:51.81 
  dis. Sven Geers                     96  Koewacht          1:56.70
          55.66  1:56.70 
  dis. Sander Fermont                 96  DeSchelde2        2:02.69
          59.84  2:02.69 
  dis. Lasse Roovers                  96  DeSchelde2        2:04.73
          59.16  2:04.73 



TOP
Nr. 20   4 x 50m wisselslag Dames                                  Minioren 6 en later   FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2004   2:29.75  M. Minneboo, A. Minderhoud, J. Stap, M. van der En   STV  Kapelle
--------------------------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      2:36.64  341
       Yoshi Corré               95   Bodine Corré              95
       Tulany de Wilde           96   Lois van den Berg         95
        1:22.57  2:36.64 
    2. Koewacht 1                         Koewacht          2:49.48  269
       Eileen van Bunder         96   Sophie Bonte              96
       Larissa Gelderland        96   Charlotte Bral            96
        1:29.12  2:49.48 
    3. De Honte 1                         De Honte          2:54.95  245
       Merel van Drongelen       95   Laura Reijm               95
       Tara Jonkheym             95   Eline Maas                95
        1:07.87  2:54.95 
    4. De Schelde 1                       DeSchelde         3:04.41  209
       Yentl Geelhoedt           95   Romy de Bruijne           96
       Jamie van Driel           96   Roos Wilmsen              95
        1:35.01  3:04.41 
    5. De Bevelanders 2                   De Bevelanders    3:24.87  152
       Loes Janssen              97   Lindy van Anrooy          96
       Julia de Jager            97   Sophie Hamelink           95
        1:50.23  3:24.87 
    6. De Ganze 1                         De Ganze          3:27.97  146
       Eva Oyevaar               96   Carlijn van Ingen         96
       Eden v.d. Moere           96   Britt van Vossen          96
        1:41.34  3:27.97 
  dis. Scheldestroom 1                    Scheldestroom     2:44.35
       Samira Prang              95   Rani Rootsaert            95
       Anouk Bron                95   Kelly Bergez              96
        1:27.95  2:44.35 
  dis. De Bevelanders 1                   De Bevelanders    3:02.87
       Rieke Vermue              95   Larissa Jansen            95
       Vera de Regt              97   Esmee de Kok              96
        1:41.45  3:02.87 



TOP
Nr. 21   4 x 50m wisselslag Heren                                     Minioren 6 en later   FINA 2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd record 2003   2:37.99  B. van Houwelingen, N. Huijssen, D. Wolfert, I. Ja   SCH  Vlissingen
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot                 Pt.

    1. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      2:42.69  200
       Levy Kort                 96   Pedro Mol                 96
       Lennard Breel             95   Sjakko Bekkers            95
        1:27.34  2:42.69 
    2. Scheldestroom 1                    Scheldestroom     2:51.71  170
       William de Jonge          95   Bjorn Scherbeijn          96
       Thijs de Vries            95   Matthijs Boidin           95
        1:35.25  2:51.71 
    3. Koewacht 1                         Koewacht          3:01.75  144
       Bas Goossen               95   Sjoerd van de Poele       95
       Mariano Kamoen            96   Frans van Gorsel          96
        1:38.91  3:01.75 
  dis. De Schelde 1                       DeSchelde         3:27.81
       Bram van Bolderik         95   Marijn Donze              95
       Jochem Beumer             97   Luka Jaksic               96
        1:45.71  3:27.81