Limietwedstrijd WZ&PC Purmerend
Purmerend, Netherlands,    19-11-2006,     25m-baan
 
Heren    vrije slag    50m
vlinderslag    200m
rugslag    100m
schoolslag    100m
wisselslag    100m
 
Dames    vrije slag    200m
vlinderslag    100m
rugslag    50m
schoolslag    100m
wisselslag    400m
 
Gemengd    vrije slag    50m
rugslag    100m
schoolslag    100m
wisselslag    100m


Heren 50m vrije slag                              Heren Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks        24.80
    2. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo         25.18
    3. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         25.27
    4. Fred Bond                      89  Ed-Vo               25.53
    5. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        25.62
    6. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         25.94
    7. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         26.21
    8. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend      26.30
    9. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)      26.32
   10. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     26.34
   11. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      26.38
   12. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      26.51
   13. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         26.65
   14. Pieter Crok                    91  OEZA                26.91
   15. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo         27.07
   16. Robin Veenstra                 92  Vecht&Rijn(SG)      27.11
   17. Roy Hoopman                    89  WZ&PCPurmerend      27.38
   18. Stefan Bouwman                 91  Waterland           27.58
   19. Matthijs Dinkla                90  Waterland           27.62
   20. Yorick van Tricht              87  Aquarius            27.93
   21. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               27.97
   22. João Schilder                  92  Waterland           28.03
   23. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      28.16
   24. Rafaël Roos                    93  ZCOoievaar(SG       28.37
   25. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi       28.42
   26. Dennis de Ruiter               92  Aquarius            28.48
   27. Martijn van Tricht             91  Aquarius            28.58
   28. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo         28.85
   29. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      28.92
   30. Robin Schilder                 90  Ed-Vo               29.17
   31. Eelco Dinkla                   89  Waterland           29.18
   32. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      29.71
   33. Rob Tol                        92  Ed-Vo               29.73
   34. Tim de Graaf                   92  Waterland           29.78
   35. Richard Veerman                91  Ed-Vo               29.80
   36. Stacha Petrovic                91  Waterland           30.07
   37. Jorrick Druyven                94  OEZA                30.12
   38. Sander Kesting                 92  Waterland           30.18
   39. Ron Salm                       90  WZ&PCPurmerend      30.21
   40. Nick Schilder                  90  Ed-Vo               30.73
   41. Barry Kleijne                  93  OEZA                30.86
   42. Gerco Kalverboer               94  Waterland           31.22
   43. Victor Weerensteijn            94  Zaanstad(SG)        31.84
   44. Michael Gozeling               92  Rapido'82           31.97
   45. Stefan Schulte                 93  Rapido'82           32.77
   46. Maikel Boes                    92  Waterland           33.53
   47. Rick Bond                      93  Ed-Vo               34.21
   48. Aaron Koomen                   93  Rapido'82           34.26
   49. Christopher Darley             94  DAW-Finenzo         34.43
   50. Michel Naporowski              94  WZ&PCPurmerend      35.72
   51. Dylan Bakker                   93  WZ&PCPurmerend      36.55
   52. Rick Jellema                   93  WZ&PCPurmerend      37.19
   53. Daniel Rijken                  94  WZ&PCPurmerend      37.86



TOP
Heren 100m rugslag                                Heren Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       1:02.40
    2. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    1:03.30
    3. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:04.97
    4. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:05.84
    5. Tom van Gulik                  84  Waterland         1:06.30
    6. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)    1:06.56
    7. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      1:07.21
    8. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:07.43
    9. Nicky Kok                      88  Waterland         1:08.04
   10. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    1:09.43
   11. Stefan Bouwman                 91  Waterland         1:09.46
   12. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:10.18
   13. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   1:10.74
   14. Robin Schortinghuis            90  Zaanstad(SG)      1:11.48
   15. Ian Verrey                     90  Zaanstad(SG)      1:11.88
   16. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      1:11.95
   17. Jeroen van Tricht              89  Aquarius          1:12.03
   18. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:12.24
   19. Jeffrey Appel                  92  Waterland         1:12.54
   20. João Schilder                  92  Waterland         1:12.64
   21. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:12.65
   22. Matthijs Dinkla                90  Waterland         1:12.68
   23. Tim de Graaf                   92  Waterland         1:12.76
   24. Robin Veenstra                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:13.09
   25. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:13.76
   26. Victor Weerensteijn            94  Zaanstad(SG)      1:14.62
   27. Thom Wever                     91  Hoorn–Auriks      1:15.36
   28. Darcey Helstone                89  Noordkop-Zeemac   1:15.71
   29. Eelco Dinkla                   89  Waterland         1:16.12
   30. Gerben Rozie                   90  Noordkop-Zeemac   1:16.19
   31. Nick Venema                    93  Waterland         1:16.37
   32. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Auriks      1:17.37
   33. Sander Kesting                 92  Waterland         1:17.73
       Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac   1:17.73
   35. Luuk Reijns                    88  Hoorn–Auriks      1:19.29
   36. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     1:20.43
   37. Vincent Schram                 94  DAW-Finenzo       1:20.96
   38. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:22.20
   39. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    1:23.16
   40. Aaron Koomen                   93  Rapido'82         1:23.68
   41. Maikel Boes                    92  Waterland         1:25.06
   42. Nick Schilder                  90  Ed-Vo             1:25.90
   43. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:27.78
   44. Koen Kesting                   94  Waterland         1:28.54
   45. Rick Bond                      93  Ed-Vo             1:29.10
  dis. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    1:16.13     rd
  dis. Michel Naporowski              94  WZ&PCPurmerend    1:34.81     rd



TOP
Heren 100m schoolslag                             Heren Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:10.84
    2. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   1:11.46
    3. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      1:11.76
    4. Tom van Gulik                  84  Waterland         1:14.40
    5. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:15.60
    6. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    1:15.90
    7. Jeffrey Appel                  92  Waterland         1:16.60
    8. Matthijs Dinkla                90  Waterland         1:17.79
    9. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    1:18.40
   10. Eelco Dinkla                   89  Waterland         1:19.08
   11. Pieter Crok                    91  OEZA              1:19.67
   12. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      1:19.71
   13. Rafaël Roos                    93  ZCOoievaar(SG     1:20.15
   14. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:20.57
   15. Stacha Petrovic                91  Waterland         1:20.69
   16. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:20.70
   17. Nicky Kok                      88  Waterland         1:20.78
   18. Roy Hoopman                    89  WZ&PCPurmerend    1:20.85
   19. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:21.17
   20. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    1:22.54
   21. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     1:22.68
       Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:22.68
   23. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:22.72
   24. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    1:23.48
   25. Nick Schilder                  90  Ed-Vo             1:24.77
   26. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:24.89
   27. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:26.36
   28. Ron Salm                       90  WZ&PCPurmerend    1:27.63
   29. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:28.37
   30. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:28.39
   31. Nick Venema                    93  Waterland         1:28.58
   32. Gerco Kalverboer               94  Waterland         1:30.53
   33. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:34.38
   34. Christopher Darley             94  DAW-Finenzo       1:34.44
   35. Rick Bond                      93  Ed-Vo             1:37.54
   36. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:38.22
   37. Daniel Rijken                  94  WZ&PCPurmerend    1:42.81
   38. Dylan Bakker                   93  WZ&PCPurmerend    1:43.35
   39. Rick Jellema                   93  WZ&PCPurmerend    1:46.40



TOP
Heren 200m vlinderslag                            Heren Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   2:18.92
    2. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:18.98
    3. Daan Glorie                    88  OEZA              2:21.04
    4. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      2:21.26
    5. Jordy Kok                      87  Waterland         2:24.57
    6. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       2:25.34
    7. Jack Guijt                     83  Ed-Vo             2:29.29
    8. Yorick van Tricht              87  Aquarius          2:29.87
    9. Fred Bond                      89  Ed-Vo             2:31.01
   10. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:31.11
   11. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:32.74
   12. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    2:37.08
   13. Thom Wever                     91  Hoorn–Auriks      2:41.24
   14. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:42.23
   15. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      2:46.20
   16. Jorrick Druyven                94  OEZA              2:46.26
   17. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             2:49.13
   18. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     2:53.31
   19. Tim de Graaf                   92  Waterland         2:56.50
   20. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      2:58.68
   21. Ron Salm                       90  WZ&PCPurmerend    3:02.18
   22. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     3:02.92
   23. Rob Tol                        92  Ed-Vo             3:09.32
   24. Robin Schilder                 90  Ed-Vo             3:14.74
   25. Richard Veerman                91  Ed-Vo             3:16.62
   26. Koen Kesting                   94  Waterland         3:26.40



TOP
Heren 100m wisselslag                             Heren Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       1:01.66
    2. Leon Kentrop                   87  Vecht&Rijn(SG)    1:05.09
    3. Jordy Kok                      87  Waterland         1:05.74
    4. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    1:06.12
    5. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:06.99
    6. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       1:07.31
    7. Daan Glorie                    88  OEZA              1:08.34
    8. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:08.36
    9. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       1:08.71
   10. Robin Schortinghuis            90  Zaanstad(SG)      1:08.85
   11. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:09.31
   12. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)      1:09.67
   13. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:09.96
   14. João Schilder                  92  Waterland         1:10.64
   15. Jeffrey Appel                  92  Waterland         1:10.91
   16. Thom Wever                     91  Hoorn–Auriks      1:11.68
   17. Robin Veenstra                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:12.61
   18. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:12.74
   19. Martijn van Tricht             91  Aquarius          1:12.81
   20. Darcey Helstone                89  Noordkop-Zeemac   1:12.98
   21. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      1:13.70
   22. Ian Verrey                     90  Zaanstad(SG)      1:14.25
   23. Gerben Rozie                   90  Noordkop-Zeemac   1:14.28
   24. Jeroen van Tricht              89  Aquarius          1:14.51
   25. Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac   1:14.63
   26. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:14.75
   27. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:14.94
   28. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     1:15.13
   29. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo       1:15.88
   30. Richard Veerman                91  Ed-Vo             1:16.03
   31. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    1:16.04
   32. Stacha Petrovic                91  Waterland         1:16.66
   33. Sander Kesting                 92  Waterland         1:16.90
   34. Rob Tol                        92  Ed-Vo             1:18.11
   35. Luuk Reijns                    88  Hoorn–Auriks      1:18.60
   36. Nick Venema                    93  Waterland         1:18.61
   37. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          1:18.78
   38. Stefan Schulte                 93  Rapido'82         1:20.20
   39. Robin Schilder                 90  Ed-Vo             1:20.67
   40. Gerco Kalverboer               94  Waterland         1:22.09
   41. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Auriks      1:22.53
   42. Nick Schilder                  90  Ed-Vo             1:22.66
   43. Michael Gozeling               92  Rapido'82         1:23.59
   44. Barry Kleijne                  93  OEZA              1:24.80
   45. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:25.19
   46. Vincent Schram                 94  DAW-Finenzo       1:27.00
   47. Maikel Boes                    92  Waterland         1:27.11
   48. Rick Bond                      93  Ed-Vo             1:29.00
   49. Rick Jellema                   93  WZ&PCPurmerend    1:41.18
  dis. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             1:11.14     rh
  dis. Dylan Bakker                   93  WZ&PCPurmerend    1:36.81     rf



TOP
Dames 200m vrije slag                             Dames Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    2:12.12
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:13.00
    3. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      2:14.96
    4. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac   2:17.12
    5. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   2:18.47
    6. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:19.69
    7. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:19.96
    8. Xandra Groot                   90  Hoorn–Auriks      2:21.23
    9. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:22.46
   10. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    2:22.52
   11. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:23.08
   12. Laura van Rheenen              82  Waterland         2:23.48
   13. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       2:24.67
   14. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    2:24.87
   15. Melonie Hoonakker              92  Zaanstad(SG)      2:25.05
   16. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:26.54
   17. Daisy Kleijne                  89  OEZA              2:26.99
   18. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:27.80
   19. Britt Kraak                    93  Hoorn–Auriks      2:27.98
   20. Nicole Palmboom                91  OEZA              2:29.60
   21. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:30.02
   22. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:30.22
   23. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    2:30.42
   24. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:30.47
   25. Sinony van Putten              90  Noordkop-Zeemac   2:30.74
   26. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     2:30.99
   27. Ryanne van Gulik               89  Waterland         2:31.11
   28. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       2:31.30
   29. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo       2:31.94
   30. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       2:33.31
   31. Gitta Buskermolen              90  DAW-Finenzo       2:33.62
   32. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       2:34.11
   33. Anouk v.d. Gracht              89  OEZA              2:34.74
   34. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:36.80
   35. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     2:37.45
   36. Lisa Koster                    94  DAW-Finenzo       2:38.10
   37. Ellen van Driel                90  Waterland         2:39.10
   38. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac   2:40.11
   39. Sandra Kok                     91  Ed-Vo             2:42.85
   40. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    2:43.72
   41. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend    2:44.57
   42. Fabiën Hogema                  93  OEZA              2:46.33
   43. Joyce Geschiere                90  Ed-Vo             2:46.67
   44. Mariette Mc Campbell           86  Hoorn–Auriks      2:51.49
   45. Hester Boes                    94  Waterland         3:07.00
   46. Elise Keijzer                  92  Ed-Vo             3:09.72



TOP
Dames 50m rugslag                                 Dames Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      32.32
    2. Daisy Kleijne                  89  OEZA                33.76
    3. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     34.60
    4. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      34.67
    5. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     34.85
    6. Xandra Groot                   90  Hoorn–Auriks        34.99
    7. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo         35.12
    8. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi       35.23
    9. Sinony van Putten              90  Noordkop-Zeemac     35.26
   10. Nicole Palmboom                91  OEZA                35.51
   11. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo         35.58
   12. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     35.62
   13. Melonie Hoonakker              92  Zaanstad(SG)        36.01
   14. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             36.47
   15. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer             36.50
   16. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      36.87
   17. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend      37.00
   18. Gitta Buskermolen              90  DAW-Finenzo         37.12
   19. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo         37.20
   20. Anouk v.d. Gracht              89  OEZA                38.64
   21. Joyce Geschiere                90  Ed-Vo               38.96
   22. Lisa Koster                    94  DAW-Finenzo         39.14
   23. Lisa Alers                     92  WZ&PCPurmerend      39.76
   24. Ryanne van Gulik               89  Waterland           39.98
   25. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)      40.18
   26. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi       40.31
   27. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend      40.84
   28. Ellen van Driel                90  Waterland           41.07
   29. Fabiën Hogema                  93  OEZA                41.88
   30. Elise Keijzer                  92  Ed-Vo               45.66



TOP
Dames 100m schoolslag                             Dames Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:21.91
    2. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:23.30
    3. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:24.02
    4. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:24.54
    5. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:26.67
    6. Rachelle Steur                 94  Zaanstad(SG)      1:28.39
    7. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      1:28.40
    8. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:28.75
    9. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     1:30.67
   10. Marsha Spaans                  94  Zaanstad(SG)      1:31.33
   11. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    1:31.46
   12. Britt Kraak                    93  Hoorn–Auriks      1:31.64
   13. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Auriks      1:32.68
   14. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          1:33.05
   15. Martine Lammers                93  Aquarius          1:39.10
   16. Mariette Mc Campbell           86  Hoorn–Auriks      1:42.66
   17. Hester Boes                    94  Waterland         1:48.25
  dis. Lisa Alers                     92  WZ&PCPurmerend    1:42.57     sa



TOP
Dames 100m vlinderslag                            Dames Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:09.90
    2. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac   1:12.36
    3. Laura van Rheenen              82  Waterland         1:12.81
    4. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:15.68
    5. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:18.33
    6. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:18.99
    7. Tamara Sachs                   92  Hoorn–Auriks      1:19.01
    8. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:19.75
    9. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:20.23
   10. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    1:20.66
   11. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:21.04
   12. Ryanne van Gulik               89  Waterland         1:21.73
   13. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:22.48
   14. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          1:24.23
   15. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:25.08
   16. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       1:25.34
   17. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:26.11
   18. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     1:27.38
   19. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     1:29.70
   20. Joyce Geschiere                90  Ed-Vo             1:33.41
   21. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac   1:34.04
   22. Martine Lammers                93  Aquarius          1:43.49
   23. Hester Boes                    94  Waterland         1:55.92
  dis. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)                af



TOP
Dames 400m wisselslag                             Dames Minioren 6 en ou
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       5:20.90
    2. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    5:23.82
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    5:47.00
    4. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    6:16.42
    5. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       6:18.98
    6. Sandra Kok                     91  Ed-Vo             6:31.83
  dis. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       6:13.48     sl



TOP
Gemengd 50m vrije slag                            Mix Minioren 3, 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi       39.06
    2. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi       47.06



TOP
Gemengd 100m rugslag                              Mix Minioren 3, 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Delenn van Oostrom             96  De Meer           1:32.74
    2. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:33.53
    3. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:34.61
    4. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     1:36.54
    5. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     1:41.33
  dis. Renee v.d. Brink               96  Noordkop-Zeemac   1:40.99     rd
  dis. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     1:48.80     rd



TOP
Gemengd 100m schoolslag                           Mix Minioren 3, 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     1:41.01
    2. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:45.64
    3. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi     2:00.69



TOP
Gemengd 100m wisselslag                           Mix Minioren 3, 4 en 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     1:33.78
    2. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:38.57
    3. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     1:43.23
    4. Renee v.d. Brink               96  Noordkop-Zeemac   1:45.72
    5. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     1:51.12