Limietwedstrijd Novum - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to MZ&PC


Nr. 1  50m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 2  50m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 3  100m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 4  100m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 5  200m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 6  200m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 7  50m vrije slag  Dames  8 - 10 jaar
Nr. 8  50m vrije slag  Heren  8 - 10 jaar
Nr. 9  100m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 10  100m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 11  200m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 12  200m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 13  50m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 14  50m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 15  50m rugslag  Dames  8 - 10 jaar
Nr. 16  50m rugslag  Heren  8 - 10 jaar
Nr. 17  100m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 18  100m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 19  200m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 20  200m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 21  50m schoolslag  Dames  8 - 10 jaar
Nr. 22  50m schoolslag  Heren  8 - 10 jaar
Nr. 23  100m vlinderslag  Dames  Senioren
Nr. 24  100m vlinderslag  Heren  Senioren
Nr. 25  50m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 26  50m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 27  200m rugslag  Dames  Senioren
Nr. 28  200m rugslag  Heren  Senioren
Nr. 29  100m wisselslag  Dames  8 - 10 jaar
Nr. 30  100m wisselslag  Heren  8 - 10 jaar
Nr. 31  100m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 32  100m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 33  50m schoolslag  Dames  Senioren
Nr. 34  50m schoolslag  Heren  Senioren
Nr. 35  1500m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 36  1500m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 37  400m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 38  400m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 39  400m vrije slag  Dames  8 - 10 jaar
Nr. 40  400m vrije slag  Heren  8 - 10 jaar
Nr. 41  800m vrije slag  Heren  Senioren
Nr. 42  800m vrije slag  Dames  Senioren
Nr. 43  800m vrije slag  Dames  9 - 10 jaar
Nr. 44  800m vrije slag  Heren  9 - 10 jaar
Nr. 45  400m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 46  400m wisselslag  Heren  Senioren


Nr. 1   50m vlinderslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Lotte Greven87ZCV30.04
2.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend30.55
3.Daniëlle vd Weijenberg85AquAmigos30.83
4.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.29
5.Esther Vos82ZVDO'7431.62
6.Kim vd Beek87PSV31.75
7.Maaike de Waard90Merwede Nautilu32.28
8.Maaike Cusiel82EOZC32.36
9.Simone Hendrikse90PSV32.51
10.Miranda de Vos90PSV32.57
11.Jiska de Boer91ZVDO'7432.90
12.Rafaëla Breed89De Waalstroom33.06
13.Lotte Ter Burg92PSV33.531
14.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend33.532
15.Florielle Domin89Montferland34.02
16.Emily Harks93PSV34.81
17.Yanicke Stekelenburg90Numansdorp34.86
18.Pauline van Dam93PSV35.22
19.Marieke van Dodeweerd86RZC35.36
20.Diandra van Houwelingen89ZVDO'7435.55
21.Karin de Kok93AquAmigos36.101
22.Myrna Snels87AquAmigos36.102
23.Nelly Velthuijs94Njord36.39
24.Petri Veldhuis93ZVDO'7436.41
25.Maggie Anderson90PCG37.07
26.Esmee Nooitrust93PCG37.53
27.Laura van Reen93De Waalstroom37.601
28.Joke Velthuijs90Njord37.602
29.Tamarah v.d. Pasch94EOZC38.78
30.Dashney Verweij94BZV38.85
31.Alja Huibers91De Waalstroom39.42
32.Narissa Lobregt92ZVDO'7439.491
33.Tanja de Dooij93DBD39.492
34.Nikki van der Zee95DeKrabben39.80
35.Milou vd Plas92Zegenwerp40.57
36.Tisja Janssen95BZV41.92
37.Danielle Thijssen93De Waalstroom42.07
38.Elle Smetsers94EOZC42.65
39.Ilona Udes92WZ&PC Purmerend42.72
40.Joyce Vervoort94Njord46.48
41.Manissa v.d. Brand92Neptunus'5846.75
42.Lois Klomp95Njord46.98
43.Elke v. Liempd92Neptunus'5847.851
44.Annebeth Trepels94Njord47.852
45.Emy Liebregts95Njord48.08
46.Nicole Schoonbeek95Njord49.06
47.Susanne Dijkstra92Njord50.29
48.Corine Somers95De Waalstroom55.36
zk.Sanne Gerrits92Swol 1894
zk.Eva Schellekens95Njord
zk.Chantal Walker89PSV


<< TOP >>
Nr. 2   50m vlinderslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Raga Flores89BZV26.10
2.Jurjen Willemsen90Aquapoldro26.24
3.Yvo op den Kamp89ZCV27.371
4.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu27.372
5.Wim Vos84ZVDO'7428.00
6.Theo Beglinger90De Zijl/LGB28.481
7.Stefan van Susteren87RZC28.482
8.Bart van der Aar89BZV28.62
9.Robin van Gulik90TRB/RES29.401
10.Rik Linssen84Swol 189429.402
11.Tijs van Wijk92AquAmigos29.403
12.Ivor Mollema90De Zijl/LGB29.57
13.Martijn Giezen85Montferland29.78
14.Joost Rijntjes91De Zijl/LGB30.11
15.Erwin Lamers81Maldense Zwem C30.22
16.Handy Widjaja91PSV30.42
17.Jeroen Krielaart92Zegenwerp30.45
18.Stefan de Koning82PCG30.46
19.Erik den Dekker89ZVDO'7430.69
20.Jeroen van Berlo88Swol 189431.29
21.Jos de Graaf91Aquapoldro31.76
22.Bryan Meeuwissen92De Waalstroom32.12
23.Kevin de Kok89AquAmigos32.42
24.Gijs Verhagen93Neptunus'5833.36
25.Jim Fasel90Maldense Zwem C33.531
26.Kevin Vermeulen93Arethusa33.532
27.Quint Gerdes94PCG36.98
28.Youri Slob90PCG37.95
29.Bern Hoeven93Zegenwerp39.24
30.Stefan Engels92Zegenwerp40.13
31.Tim Somers93De Waalstroom41.00
zk.Jaap Duijst91Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 3   100m rugslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Anja vd Hout90ZC Ooievaar (SG1:07.63
2.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:08.86
3.Jenny Schouten87ZCV1:09.33
4.Liz Rompelberg90ZCV1:11.07
5.Eva Martens92ZCV1:13.29
6.Tanja Peeters91PSV1:13.56
7.Misty Coert93ZCV1:14.31
8.Dimphy van de Laar92ZCV1:14.43
Tessa van der Aa93RZC1:14.43
10.Laura van Hassel83BZV1:16.72
11.Hanneke Heymen84Montferland1:17.20
12.Amanda v.d. Eijnden92PSV1:18.02
13.Kim v Berkel91Zegenwerp1:18.09
14.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:19.301
15.Franka Louwers92EOZC1:19.302
16.Elisa Derksen92TZC-Vahalis1:20.13
17.Joke Minkels90Zegenwerp1:21.08
18.Hermijntje Drenth94TZC-Vahalis1:21.33
19.Manon Houtman91PSV1:21.58
20.Esther van Maastrigt88Montferland1:21.83
21.Ayleen Fiechter93RZC1:22.65
22.Jolijn vd Schoot93Zegenwerp1:22.77
23.Sarah Drenth93TZC-Vahalis1:23.00
24.Anita Engels90Zegenwerp1:23.90
25.Terry op 't Hoog92Zegenwerp1:24.09
26.Claudia van Vendelo93TZC-Vahalis1:25.80
dis.Rebecca Thijssen93De Waalstroom1:38.88
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
zk.Btissame Driouch94BZV


<< TOP >>
Nr. 4   100m rugslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Loek Herberts90Arethusa1:02.41
2.Martijn Dolk89Merwede Nautilu1:03.12
3.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'741:03.73
4.Jeroen Feijs92ZCV1:05.05
5.John Verhagen92Neptunus'581:05.61
6.Dean Coert91ZCV1:06.22
7.Sil Hoving91PSV1:08.51
8.Bart Beumer91RZC1:08.95
9.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:10.64
10.Mark Schellekens92Neptunus'581:11.58
11.Jeroen van Erve90TRB/RES1:12.55
12.Niels den Dekker91ZVDO'741:14.09
13.Puck Smit93RZC1:15.44
14.Tom Brouwers94RZC1:17.85
15.Alex Catsburg94Merwede Nautilu1:19.54
16.Marciano Millenaar91TZC-Vahalis1:19.98
17.Daan Viering94De Waalstroom1:20.73
18.Rick v. Hamond92Neptunus'581:21.13
19.Robin Döderlein De Win93WZ&PC Purmerend1:24.51
20.Jeffrey Duif94BZV1:26.75
21.Pim v Hedel93Zegenwerp1:29.23
22.Sem Geurts94De Waalstroom1:30.91
23.Jelle v Grinsven94Zegenwerp1:41.31
zk.Erwin Bosch87TZC-Vahalis


<< TOP >>
Nr. 5   200m schoolslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Sylvia Berens80TRB/RES2:38.461:15.362:38.46
2.Sandra Verheijen92ZCV2:51.26-:--.--2:51.26
3.Kristel Doreleijers93PSV2:52.781:22.502:52.78
4.Sanne Scheerder94ZCV2:53.291:23.892:53.29
5.Nina Ferreira89ZC Ooievaar (SG2:54.021:23.202:54.02
6.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:55.171:23.682:55.17
7.Jocelyn Spruit93PSV2:56.201:24.382:56.20
8.Carlie Mennen93PSV2:56.531:25.592:56.53
9.Simone Soudant95PSV2:58.061:25.302:58.06
10.Estrella Wierikx94Numansdorp3:00.201:26.333:00.20
11.Cherita Bogaard92PCG3:06.451:28.133:06.45
12.Evelien Schat95PSV3:12.91-:--.--3:12.91
13.Melissa vd Schoot92Zegenwerp3:13.441:30.963:13.44
14.Floor Klaver92Maldense Zwem C3:16.54-:--.--3:16.54
15.Sunanda van Heteren89PCG3:16.681:35.833:16.68
16.Elke Schellekens93Neptunus'583:27.351:38.753:27.35
17.Laura Verstegen93DBD3:27.521:39.113:27.52
18.Kim de Groot92Maldense Zwem C3:32.39-:--.--3:32.39
zk.Sandra van der Heijden94DeKrabben


<< TOP >>
Nr. 6   200m schoolslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Bram Dekker89ZCV2:25.381:08.962:25.38
2.Yvo op den Kamp89ZCV2:26.071:09.822:26.07
3.Kay op den Kamp91ZCV2:31.301:13.672:31.30
4.Arvid Munsters92ZCV2:33.321:12.922:33.32
5.Scott Delbressine92ZCV2:34.171:13.632:34.17
6.Thijs Greven89ZCV2:34.701:14.942:34.70
7.Kenny van Krieken90AquAmigos2:36.391:12.682:36.39
8.Niek Havekes86De Waalstroom2:39.771:16.182:39.77
9.Dirk Zeelte91De Waalstroom2:39.921:17.422:39.92
10.Ruud van Heerbeek93PSV2:40.64-:--.--2:40.64
11.Daan van Erp89TRB/RES2:41.791:16.102:41.79
12.Michiel Jorink87Swol 18942:44.36-:--.--2:44.36
13.Sander Brat85Swol 18942:47.08-:--.--2:47.08
14.Kingue Struijf94WZ&PC Purmerend3:00.92-:--.--3:00.92
15.Jeremy Slob92PCG3:05.561:27.083:05.56
16.Rick van Bemmelen Vd Plaat93PCG3:17.951:33.953:17.95
17.Charlie van Aken92De Waalstroom3:43.921:44.363:43.92
dis.Elmar Veldhuizen90ZVDO'74-:--.---:--.--
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 7   50m vrije slag  Dames  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Jaimy Mous96Njord36.16
2.Doris Kragten96PCG37.70
3.Chantal Vervoort96Njord38.29
4.Merle Warrink96DBD41.14
5.Daphne Bikker96PCG41.30
6.Lotte v Grinsven96Zegenwerp41.42
7.Carlijn Viering97De Waalstroom42.71
8.Sascha de Ruiter97PCG1:01.02
9.Rixt Lettinga98De Waalstroom1:22.76
zk.Marlissa Peters96Njord


<< TOP >>
Nr. 8   50m vrije slag  Heren  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend34.57
2.Mark Huistra96RZC36.76
3.Glenn van Driel96PCG38.45
4.Bobby Visser96Zegenwerp39.94
5.Max Aantjes97DBD42.96
6.Thomas de Dooij96DBD44.07
7.Alex d. Laat96Neptunus'5847.78
8.Niels vd Oetelaar97Zegenwerp50.23


<< TOP >>
Nr. 9   100m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Sandra Temmerman80Merwede Nautilu57.82
2.Anja vd Hout90ZC Ooievaar (SG1:00.23
3.Chantal Senden93ZCV1:00.56
4.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:00.76
5.Lotte Greven87ZCV1:01.09
6.Maike op het Veld87TRB/RES1:01.20
7.Daniëlle van der Veer93PSV1:01.48
8.Iris Bioch91De Zijl/LGB1:03.11
9.Liz Rompelberg90ZCV1:03.29
10.Rafaëla Breed89De Waalstroom1:03.901
11.Linda de Kok91AquAmigos1:03.902
12.Sabine Gaspersz91ZC Ooievaar (SG1:04.29
13.Laura van Belle90AquAmigos1:04.64
14.Simone Hendrikse90PSV1:04.65
15.Miranda de Vos90PSV1:04.67
16.Leonie van Noort93De Zijl/LGB1:04.74
17.Larissa Brak88De Zijl/LGB1:05.17
18.Irene Gubbels88ZCV1:05.54
19.Sole van Leenen91Merwede Nautilu1:05.72
20.Linda Schellekens88Neptunus'581:06.09
21.Jamie Schepers93ZCV1:06.12
22.Diandra van Houwelingen89ZVDO'741:06.39
23.Eva Martens92ZCV1:06.76
24.Tessa van der Aa93RZC1:07.34
25.Jiska de Boer91ZVDO'741:07.44
26.Lisanne van Kamp88Arethusa1:07.52
27.Petri Veldhuis93ZVDO'741:07.91
28.Yanicke Stekelenburg90Numansdorp1:08.00
29.Pascalle Rovers93TRB/RES1:08.06
30.Elisa Derksen92TZC-Vahalis1:08.93
31.Gerrie Zuyderwijk87TZC-Vahalis1:09.28
32.Roxanne vd Lei89ZVDO'741:09.56
33.Hermijntje Drenth94TZC-Vahalis1:10.17
34.Narissa Lobregt92ZVDO'741:11.19
35.Ayleen Fiechter93RZC1:11.36
Marian Krielaart94Zegenwerp1:11.36
37.Annemijn van Grinsven88BZV1:11.95
38.Anita Engels90Zegenwerp1:12.01
39.Martine Kuylaars95Merwede Nautilu1:12.73
40.Hanneke vd Steen93Zegenwerp1:13.33
41.Kelly Hoegee95ZVDO'741:13.48
42.Michelle Jansma91Maldense Zwem C1:13.68
43.Maggie Anderson90PCG1:13.72
44.Alja Huibers91De Waalstroom1:13.76
45.Kim Opdam92Maldense Zwem C1:13.84
46.Karlijn Hoogstede94Arethusa1:14.22
47.Laura van Reen93De Waalstroom1:14.29
48.Sarah Drenth93TZC-Vahalis1:14.75
49.Claudia van Vendelo93TZC-Vahalis1:15.92
50.Ilana Iskander89Maldense Zwem C1:16.41
51.Ilona Udes92WZ&PC Purmerend1:16.42
52.Milou vd Plas92Zegenwerp1:17.48
53.Joke Minkels90Zegenwerp1:17.98
54.Eline Hoeven91Zegenwerp1:18.80
55.Iris Jager95TZC-Vahalis1:19.23
56.Manon Bruijns95De Waalstroom1:20.29
57.Laura Govers93Arethusa1:21.15
58.Amber de Vries94TZC-Vahalis1:21.29
59.Sietske van Zijl94BZV1:21.34
60.Sanne van Kuringen95EOZC1:21.64
61.Ilse de Heus95TZC-Vahalis1:22.35
62.Liza van Dijk95RZC1:22.62
63.Iris Velthuijs92Njord1:23.43
64.Vera d. Laat94Neptunus'581:24.13
65.Loes Meulbroek93Maldense Zwem C1:24.57
66.Lisa Hartogs95DBD1:26.01
67.Steffie van Echteld94Maldense Zwem C1:28.22
68.Rebecca Thijssen93De Waalstroom1:29.02
zk.Evalie Hovers92Neptunus'58
zk.Sandra van der Heijden94DeKrabben
zk.Eva Saputo92TZC-Vahalis
zk.Terry op 't Hoog92Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 10   100m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro53.54
2.Terrence Olaria86ZCV53.961
3.Evert Roobeek86De Waalstroom53.962
4.Raga Flores89BZV54.12
5.Rik op het Veld86Njord54.73
6.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'7455.06
7.Joey de Ruiter91ZCV55.58
8.Marc Catsburg90Merwede Nautilu56.47
9.Wim Vos84ZVDO'7456.57
10.Robbert Donk89ZVH56.76
11.Theo Beglinger90De Zijl/LGB57.57
12.Mitch Notten92ZCV57.75
13.Lars v.d. Heijden90PSV58.29
14.Martijn den Dekker87ZVDO'7458.37
15.Stef Hoeven90Zegenwerp58.42
16.Tom van Silfhout91RZC58.45
17.Rik Linssen84Swol 189458.75
18.Dean Coert91ZCV58.83
19.Jos de Graaf91Aquapoldro59.03
Erik den Dekker89ZVDO'7459.03
21.Sil Hoving91PSV59.06
22.Luuk Onrust92Maldense Zwem C59.39
Bart Knijn91WZ&PC Purmerend59.39
24.Jeroen Krielaart92Zegenwerp59.991
25.Roel Verdijk90AquAmigos59.992
26.Bram Koppenaal91Swol 18941:00.34
27.Jeroen Vink88TZC-Vahalis1:00.64
28.Tom Havekes89De Waalstroom1:00.68
29.Joost Evers91AquAmigos1:00.761
30.Bart Beumer91RZC1:00.762
31.Jeroen van Berlo88Swol 18941:01.16
32.Kevin de Kok89AquAmigos1:01.45
33.René Zuyderwijk89TZC-Vahalis1:01.73
34.Nils Mollema93De Zijl/LGB1:01.95
35.Marciano Millenaar91TZC-Vahalis1:02.04
36.Jermo Nordmeijer91AquAmigos1:02.18
37.Rafaël Roos93ZC Ooievaar (SG1:02.19
38.Gijs Verhagen93Neptunus'581:02.73
Bryan Meeuwissen92De Waalstroom1:02.73
40.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:02.79
41.Niels den Dekker91ZVDO'741:03.15
42.Jarst van Belle92AquAmigos1:03.54
43.Robert-Jan Voogd93Swol 18941:03.64
44.Puck Smit93RZC1:04.60
45.Stefan de Koning82PCG1:04.82
46.Jim Fasel90Maldense Zwem C1:05.001
47.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:05.002
48.Bastiaan Waanders93De Zijl/LGB1:05.02
49.Tom Brouwers94RZC1:06.81
50.Pepijn Warrink93DBD1:08.54
51.Lucas Greven95ZCV1:09.38
52.Tim Somers93De Waalstroom1:10.08
53.Ward v.d. Biggelaar93PSV1:10.54
54.Stefan Timmermans94RZC1:11.37
55.Robin Döderlein De Win93WZ&PC Purmerend1:13.58
dis.Kevin Kuipers90EOZC
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
zk.Erwin Bosch87TZC-Vahalis
zk.Ronald van Zon90TZC-Vahalis


<< TOP >>
Nr. 11   200m wisselslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Femke Heemskerk87De Zijl/LGB2:19.63
2.Mea Ferreira89ZC Ooievaar (SG2:34.36
3.Dimphy van de Laar92ZCV2:35.12
4.Nina Ferreira89ZC Ooievaar (SG2:37.02
5.Kim vd Beek87PSV2:38.29
6.Ashley Verburg93PSV2:41.43
7.Manon Houtman91PSV2:42.02
8.Sandra Verheijen92ZCV2:42.20
9.Emily Harks93PSV2:44.98
10.Anne van Vroonhoven92PSV2:46.00
11.Celine Dekker94ZCV2:50.81
12.Evelien Schat95PSV3:02.07
13.Anouk Kuylaars94Merwede Nautilu3:02.34
zk.Tessa Visser93Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 12   200m wisselslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Bram Dekker89ZCV2:14.51
2.Ivor Mollema90De Zijl/LGB2:21.29
3.Handy Widjaja91PSV2:21.59
4.Jacky Coumans90ZCV2:21.76
5.John van Susteren85RZC2:21.86
6.Yannick Mommers91ZCV2:22.48
7.Kay op den Kamp91ZCV2:26.14
8.Jeroen Verouden87PSV2:27.86
9.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend2:28.10
10.Joost Rijntjes91De Zijl/LGB2:28.16
11.Maurice Soudant93PSV2:33.44
12.Guus Geurts91De Waalstroom2:34.24
13.Kingue Struijf94WZ&PC Purmerend2:45.25
14.Mark Gerdes93PCG2:54.27
15.Mitchell Verburg94PSV2:57.86
16.Quint Gerdes94PCG3:01.27
17.Brian Verhagen95Njord3:37.10
zk.Pascal Timmermans92RZC


<< TOP >>
Nr. 13   50m rugslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Katinka van Vastenhoven84WVZ32.02
2.Jenny Schouten87ZCV32.19
3.Malissa van de Heuvel93PSV32.93
4.Tanja Peeters91PSV33.21
5.Anne Laskewitz91Swol 189433.80
6.Hanneke Heymen84Montferland34.66
7.Laura van Hassel83BZV35.29
8.Kim v Berkel91Zegenwerp36.62
9.Lisanne Stoop88DBD37.10
10.Esther van Maastrigt88Montferland37.29
11.Roxanne vd Lei89ZVDO'7437.76
12.Michelle Jansma91Maldense Zwem C41.20
13.Esri Kraayeveld92ZVDO'7441.36
14.Hanneke vd Steen93Zegenwerp42.16
15.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend42.76
16.Vera d. Laat94Neptunus'5843.17
17.Lisa Hartogs95DBD44.34
18.Corine Somers95De Waalstroom49.01
zk.Btissame Driouch94BZV
zk.Terry op 't Hoog92Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 14   50m rugslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Martijn Giezen85Montferland29.58
2.Raynor Wolf89RZC29.96
3.Martijn Dolk89Merwede Nautilu30.15
4.Jeroen Feijs92ZCV30.48
5.Jeroen van Erve90TRB/RES33.94
6.Ron Smetsers92EOZC34.54
7.Niels den Dekker91ZVDO'7435.04
8.Stef vd Struijk93DBD35.23
9.Kevin Vermeulen93Arethusa37.10
10.Robin Döderlein De Win93WZ&PC Purmerend38.67
11.Stefan Engels92Zegenwerp40.97
12.Jeffrey Duif94BZV41.16
13.Haiko Sleumer93EOZC41.44


<< TOP >>
Nr. 15   50m rugslag  Dames  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Bente v. Bergen96Neptunus'5842.07
2.Doris Kragten96PCG48.78
3.Daphne Bikker96PCG50.08
4.Lotte v Grinsven96Zegenwerp51.57
5.Sascha de Ruiter97PCG1:12.93


<< TOP >>
Nr. 16   50m rugslag  Heren  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Mark Huistra96RZC43.16
2.Glenn van Driel96PCG43.18
3.Max Aantjes97DBD52.28
4.Niels vd Oetelaar97Zegenwerp59.02
dis.Jassine Hilte96De Waalstroom57.48RF
zk.Bob Scheiberlich96DBD


<< TOP >>
Nr. 17   100m schoolslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Sylvia Berens80TRB/RES1:14.05
2.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:19.63
3.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:20.64
4.Babet Dijk86Swol 18941:21.62
5.Joke Velthuijs90Njord1:22.87
6.Florielle Domin89Montferland1:23.07
7.Marieke van Dodeweerd86RZC1:25.57
8.Dimphy van de Laar92ZCV1:25.60
9.Cherita Bogaard92PCG1:25.65
10.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:27.42
11.Celine Dekker94ZCV1:29.721
12.Esther van Kamp91Arethusa1:29.722
13.Hanneke vd Steen93Zegenwerp1:31.02
14.Gerrie Zuyderwijk87TZC-Vahalis1:31.26
15.Eline Hoeven91Zegenwerp1:31.64
16.Floor Klaver92Maldense Zwem C1:32.07
17.Kim Opdam92Maldense Zwem C1:35.09
18.Mariska Stuurstraat91Njord1:35.78
19.Hermijntje Drenth94TZC-Vahalis1:35.93
20.Milou vd Plas92Zegenwerp1:37.07
21.Tamara van Aken94De Waalstroom1:38.80
22.Iris Jager95TZC-Vahalis1:39.13
23.Manissa v.d. Brand92Neptunus'581:39.54
24.Nikki van der Zee95DeKrabben1:39.64
25.Liza van Dijk95RZC1:40.06
26.Ilana Iskander89Maldense Zwem C1:40.26
27.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend1:40.88
28.Danielle Thijssen93De Waalstroom1:41.19
29.Amber de Vries94TZC-Vahalis1:42.41
30.Ilse de Heus95TZC-Vahalis1:44.32
31.Susanne Dijkstra92Njord1:46.33
32.Elke v. Liempd92Neptunus'581:46.86
33.Joyce Vervoort94Njord1:52.92
34.Corine Somers95De Waalstroom1:53.58
35.Fardau Lettinga94De Waalstroom1:54.52
zk.Sanne Gerrits92Swol 1894
zk.Marieke Peters94Njord
zk.Tessa Visser93Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 18   100m schoolslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Bart van der Aar89BZV1:09.86
2.Terrence Olaria86ZCV1:10.36
3.Thijs Greven89ZCV1:10.86
4.Arvid Munsters92ZCV1:11.20
5.Scott Delbressine92ZCV1:12.80
6.Robin van Gulik90TRB/RES1:12.81
7.John van Susteren85RZC1:13.29
8.Kenny van Krieken90AquAmigos1:14.17
9.Daan van Erp89TRB/RES1:14.47
10.Dirk Zeelte91De Waalstroom1:14.60
11.Sander Brat85Swol 18941:14.761
12.Stef Hoeven90Zegenwerp1:14.762
13.Mark Schellekens92Neptunus'581:16.07
14.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:17.54
15.Tom van Silfhout91RZC1:17.68
16.Taco Visser89Maldense Zwem C1:18.48
17.Jeroen Vink88TZC-Vahalis1:20.04
18.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:22.36
19.René Zuyderwijk89TZC-Vahalis1:22.541
20.Robert-Jan Voogd93Swol 18941:22.542
21.Ron Smetsers92EOZC1:24.93
22.Jochem Benthem92RZC1:28.23
23.Rick v. Hamond92Neptunus'581:30.97
24.Sietze Noorduyn94PCG1:33.43
25.Bern Hoeven93Zegenwerp1:36.94
26.Sem Geurts94De Waalstroom1:39.29
27.Charlie van Aken92De Waalstroom1:41.11
28.Pim v Hedel93Zegenwerp1:43.70
dis.Puck Smit93RZC
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Jelle v Grinsven94Zegenwerp
SO - Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt een dolfijnbeenslag
zk.Jaap Duijst91Swol 1894
zk.Roger Gerrits89Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 19   200m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Femke Heemskerk87De Zijl/LGB2:01.20-:--.--2:01.20
2.Iris Bioch91De Zijl/LGB2:13.811:04.172:13.81
3.Daniëlle vd Weijenberg85AquAmigos2:13.981:05.002:13.98
4.Carlie Mennen93PSV2:14.681:08.552:14.68
5.Roos van Esch82TRB/RES2:15.201:06.822:15.20
6.Leonie van Noort93De Zijl/LGB2:15.841:06.242:15.84
7.Maike op het Veld87TRB/RES2:15.86-:--.--2:15.86
8.Liz Rompelberg90ZCV2:16.291:05.732:16.29
9.Gelske Koedijk91Swol 18942:16.741:05.032:16.74
10.Elsemieke v.d. Bogaard90PSV2:20.091:07.432:20.09
11.Irene Gubbels88ZCV2:20.241:06.272:20.24
12.Pauline van Dam93PSV2:20.701:06.672:20.70
13.Maaike de Waard90Merwede Nautilu2:20.941:08.652:20.94
14.Sole van Leenen91Merwede Nautilu2:21.751:07.092:21.75
15.Lotte Ter Burg92PSV2:22.301:09.862:22.30
16.Jocelyn Spruit93PSV2:22.51-:--.--2:22.51
17.Linda de Kok91AquAmigos2:23.941:08.852:23.94
18.Laura van Belle90AquAmigos2:24.771:09.022:24.77
19.Linda Schellekens88Neptunus'582:27.191:09.822:27.19
20.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend2:27.951:11.982:27.95
21.Marleen Bakker93TRB/RES2:28.401:12.092:28.40
22.Melissa vd Schoot92Zegenwerp2:31.61-:--.--2:31.61
23.Myrna Snels87AquAmigos2:33.121:13.642:33.12
24.Jolijn vd Schoot93Zegenwerp2:34.401:15.072:34.40
25.Liset de Veer87Arethusa2:35.261:12.452:35.26
26.Laura van Reen93De Waalstroom2:40.121:18.852:40.12
27.Alja Huibers91De Waalstroom2:40.461:17.862:40.46
28.Narissa Lobregt92ZVDO'742:41.53-:--.--2:41.53
29.Kelly Hoegee95ZVDO'742:41.921:18.582:41.92
30.Marlies Dijkstra89DBD2:43.651:17.402:43.65
31.Anouk Kuylaars94Merwede Nautilu2:46.381:22.052:46.38
32.Nelly Velthuijs94Njord2:48.891:18.762:48.89
33.Anouk v. Helvoirt94Neptunus'582:49.02-:--.--2:49.02
34.Esri Kraayeveld92ZVDO'743:03.571:21.923:03.57
zk.Terry op 't Hoog92Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 20   200m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro1:55.6656.001:55.66
2.Yvo op den Kamp89ZCV1:58.2157.971:58.21
3.John Verhagen92Neptunus'582:00.1556.682:00.15
4.Hermie Minkels87BZV2:01.32-:--.--2:01.32
5.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'742:03.2359.662:03.23
6.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:03.541:00.132:03.54
Ivor Mollema90De Zijl/LGB2:03.541:00.042:03.54
8.Yannick Mommers91ZCV2:05.591:00.802:05.59
9.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu2:05.7559.852:05.75
10.Joost Rijntjes91De Zijl/LGB2:06.351:02.052:06.35
11.Rik Linssen84Swol 18942:07.201:01.952:07.20
12.Jeroen Feijs92ZCV2:08.42-:--.--2:08.42
13.Nils Mollema93De Zijl/LGB2:09.671:04.442:09.67
14.Robbert Donk89ZVH2:10.691:05.192:10.69
Jos de Graaf91Aquapoldro2:10.691:03.572:10.69
16.Erik den Dekker89ZVDO'742:11.711:03.332:11.71
17.Jeroen Krielaart92Zegenwerp2:11.911:03.502:11.91
18.Luuk Onrust92Maldense Zwem C2:12.081:04.692:12.08
19.Kevin de Kok89AquAmigos2:12.571:03.672:12.57
20.Roel Verdijk90AquAmigos2:14.441:05.292:14.44
21.Bastiaan Waanders93De Zijl/LGB2:14.481:04.762:14.48
22.Bram Koppenaal91Swol 18942:15.36-:--.--2:15.36
23.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend2:15.481:04.832:15.48
24.Ruud van Heerbeek93PSV2:17.311:05.752:17.31
25.Bryan Meeuwissen92De Waalstroom2:17.801:07.672:17.80
26.Lester Snackers94ZCV2:17.841:05.842:17.84
27.Rafaël Roos93ZC Ooievaar (SG2:19.091:06.702:19.09
28.Joost Evers91AquAmigos2:20.401:08.582:20.40
29.Jermo Nordmeijer91AquAmigos2:20.751:08.062:20.75
30.Jarst van Belle92AquAmigos2:23.861:06.232:23.86
31.Jim Fasel90Maldense Zwem C2:26.64-:--.--2:26.64
32.Tim Somers93De Waalstroom2:36.741:09.302:36.74
33.Mark Gerdes93PCG2:39.041:15.932:39.04
34.Daan Viering94De Waalstroom2:39.571:19.982:39.57
zk.Thomas Felten83PSV


<< TOP >>
Nr. 21   50m schoolslag  Dames  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlijn Viering97De Waalstroom46.75
2.Bente v. Bergen96Neptunus'5847.23
3.Doris Kragten96PCG48.17
4.Merle Warrink96DBD51.42
5.Daphne Bikker96PCG54.48
6.Lotte v Grinsven96Zegenwerp56.18
7.Sascha de Ruiter97PCG1:10.25
8.Rixt Lettinga98De Waalstroom1:14.67
zk.Marlissa Peters96Njord


<< TOP >>
Nr. 22   50m schoolslag  Heren  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend45.60
2.Luke v. Hamond96Neptunus'5849.601
3.Bobby Visser96Zegenwerp49.602
4.Glenn van Driel96PCG52.88
5.Max Aantjes97DBD54.95
6.Jassine Hilte96De Waalstroom1:02.26
7.Niels vd Oetelaar97Zegenwerp1:03.02
8.Alex d. Laat96Neptunus'581:05.70


<< TOP >>
Nr. 23   100m vlinderslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Sandra Temmerman80Merwede Nautilu1:03.00
2.Lotte Greven87ZCV1:04.64
3.Anja vd Hout90ZC Ooievaar (SG1:07.89
4.Chantal Senden93ZCV1:08.29
5.Mea Ferreira89ZC Ooievaar (SG1:11.61
6.Malissa van de Heuvel93PSV1:13.39
7.Larissa Brak88De Zijl/LGB1:15.64
8.Anne van Vroonhoven92PSV1:16.28
9.Estrella Wierikx94Numansdorp1:17.27
10.Laura van Hassel83BZV1:18.21
11.Elisa Derksen92TZC-Vahalis1:20.11
12.Annemijn van Grinsven88BZV1:24.47
13.Karin de Kok93AquAmigos1:25.53
14.Marian Krielaart94Zegenwerp1:27.18
15.Dashney Verweij94BZV1:28.16
16.Danielle Thijssen93De Waalstroom1:34.96
17.Manon Bruijns95De Waalstroom1:40.30
zk.Marieke Peters94Njord


<< TOP >>
Nr. 24   100m vlinderslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro57.89
2.Marc Catsburg90Merwede Nautilu1:01.75
3.Stefan van Susteren87RZC1:03.65
4.Wim Vos84ZVDO'741:04.10
5.Joey de Ruiter91ZCV1:04.42
6.Arvid Munsters92ZCV1:04.51
7.Dean Coert91ZCV1:05.58
8.Mitch Notten92ZCV1:05.821
9.Kay op den Kamp91ZCV1:05.822
10.Niek Havekes86De Waalstroom1:07.36
11.Taco Visser89Maldense Zwem C1:09.23
12.Jeroen Krielaart92Zegenwerp1:09.64
13.Tom Havekes89De Waalstroom1:12.39
14.Tijs van Wijk92AquAmigos1:13.01
15.Lucas Greven95ZCV1:22.41
16.Alex Catsburg94Merwede Nautilu1:28.59
17.Stefan Timmermans94RZC1:29.02
zk.Erwin Bosch87TZC-Vahalis


<< TOP >>
Nr. 25   50m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Stephanie Janssen91Arethusa28.48
2.Esther Vos82ZVDO'7428.86
3.Sabine Gaspersz91ZC Ooievaar (SG28.881
4.Iris Bioch91De Zijl/LGB28.882
5.Linda Schellekens88Neptunus'5829.10
6.Maaike Cusiel82EOZC29.26
7.Linda de Kok91AquAmigos29.28
8.Manon Houtman91PSV29.66
9.Laura van Belle90AquAmigos29.77
10.Kim vd Beek87PSV29.83
11.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend29.84
12.Diandra van Houwelingen89ZVDO'7429.95
13.Nina Ferreira89ZC Ooievaar (SG29.98
14.Mea Ferreira89ZC Ooievaar (SG30.23
15.Lisanne van Kamp88Arethusa30.73
16.Roxanne vd Lei89ZVDO'7430.92
Yanicke Stekelenburg90Numansdorp30.92
Melissa vd Schoot92Zegenwerp30.92
19.Franka Louwers92EOZC31.12
20.Petri Veldhuis93ZVDO'7431.23
21.Ayleen Fiechter93RZC31.26
22.Karlijn Hoogstede94Arethusa31.39
23.Kim v Berkel91Zegenwerp31.721
24.Sunanda van Heteren89PCG31.722
25.Anita Engels90Zegenwerp32.60
26.Esmee Nooitrust93PCG32.70
27.Mariska Stuurstraat91Njord32.84
28.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend32.95
29.Celine Dekker94ZCV33.07
30.Jolijn vd Schoot93Zegenwerp33.10
31.Maggie Anderson90PCG33.31
32.Hanneke vd Steen93Zegenwerp33.61
33.Tamarah v.d. Pasch94EOZC34.03
34.Eline Hoeven91Zegenwerp34.68
35.Anouk v. Helvoirt94Neptunus'5834.72
36.Elke Schellekens93Neptunus'5835.29
37.Elle Smetsers94EOZC35.60
38.Sietske van Zijl94BZV35.95
39.Esri Kraayeveld92ZVDO'7436.10
40.Tamara van Aken94De Waalstroom36.34
41.Steffie van Echteld94Maldense Zwem C36.40
42.Manissa v.d. Brand92Neptunus'5836.41
43.Lisa Hartogs95DBD37.18
44.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend38.35
45.Loes Meulbroek93Maldense Zwem C38.86
46.Elke v. Liempd92Neptunus'5839.88
47.Fardau Lettinga94De Waalstroom47.54
48.Daphne Portegijs95EOZC53.39
ng.Desiree Peltenburg94EOZC
zk.Evalie Hovers92Neptunus'58
zk.Sanne Gerrits92Swol 1894
zk.Tessa Visser93Zegenwerp
zk.Chantal Walker89PSV


<< TOP >>
Nr. 26   50m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Evert Roobeek86De Waalstroom24.30
2.Raga Flores89BZV24.58
3.Terrence Olaria86ZCV25.00
4.Rik op het Veld86Njord25.04
5.Hermie Minkels87BZV25.50
6.Raynor Wolf89RZC25.51
7.Robbert Donk89ZVH25.93
8.Joost Rijntjes91De Zijl/LGB25.94
9.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend26.01
10.Theo Beglinger90De Zijl/LGB26.36
11.Sil Hoving91PSV26.59
12.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend26.731
13.Martijn den Dekker87ZVDO'7426.732
14.Erwin Lamers81Maldense Zwem C26.94
15.Ivor Mollema90De Zijl/LGB26.97
16.Handy Widjaja91PSV27.26
17.Stef Hoeven90Zegenwerp27.31
18.Jeroen van Berlo88Swol 189427.491
19.Guus Geurts91De Waalstroom27.492
20.Bart Beumer91RZC27.74
21.Rafaël Roos93ZC Ooievaar (SG27.92
22.Jeremy Slob92PCG28.08
23.Gijs Verhagen93Neptunus'5828.881
24.Robert-Jan Voogd93Swol 189428.882
25.Elmar Veldhuizen90ZVDO'7429.32
26.Kingue Struijf94WZ&PC Purmerend29.44
27.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend29.57
28.Stef vd Struijk93DBD29.63
29.Ruben Klinkers94ZCV30.06
30.Rick v. Hamond92Neptunus'5830.54
31.Kevin Vermeulen93Arethusa30.81
32.Youri Slob90PCG31.04
33.Pepijn Warrink93DBD31.30
34.Ward v.d. Biggelaar93PSV32.48
35.Haiko Sleumer93EOZC32.78
36.Stefan Engels92Zegenwerp33.10
37.Sietze Noorduyn94PCG33.61
38.Bern Hoeven93Zegenwerp33.80
39.Quint Gerdes94PCG34.45
40.Kelmar van Meurs95DBD37.53
41.Pim v Hedel93Zegenwerp39.02
42.Jelle v Grinsven94Zegenwerp40.26
zk.Kevin Kuipers90EOZC


<< TOP >>
Nr. 27   200m rugslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Daniëlle van der Veer93PSV2:30.121:13.452:30.12
2.Jenny Schouten87ZCV2:30.481:13.102:30.48
3.Miranda de Vos90PSV2:33.211:15.072:33.21
4.Dimphy van de Laar92ZCV2:34.971:15.972:34.97
5.Liz Rompelberg90ZCV2:35.60-:--.--2:35.60
Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:35.601:15.822:35.60
7.Malissa van de Heuvel93PSV2:35.971:17.352:35.97
8.Leonie van Noort93De Zijl/LGB2:36.951:17.682:36.95
9.Eva Martens92ZCV2:37.321:17.162:37.32
10.Carlie Mennen93PSV2:39.00-:--.--2:39.00
11.Kristel Doreleijers93PSV2:39.061:17.372:39.06
12.Ashley Verburg93PSV2:39.511:16.772:39.51
13.Anne Laskewitz91Swol 18942:39.791:17.512:39.79
14.Tessa van der Aa93RZC2:41.571:18.192:41.57
15.Simone Soudant95PSV2:47.161:21.642:47.16
16.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend2:47.301:21.392:47.30
17.Hanneke Heymen84Montferland2:47.36-:--.--2:47.36
18.Emily Harks93PSV2:47.931:23.802:47.93
19.Pascalle Rovers93TRB/RES2:52.541:23.702:52.54
20.Lisanne Stoop88DBD2:57.721:25.692:57.72
21.Anita Engels90Zegenwerp2:59.221:26.642:59.22
22.Martine Kuylaars95Merwede Nautilu3:02.701:28.913:02.70
23.Ilona Udes92WZ&PC Purmerend3:13.661:34.033:13.66
24.Vera d. Laat94Neptunus'583:20.951:37.543:20.95
25.Iris Velthuijs92Njord3:26.281:40.883:26.28
zk.Terry op 't Hoog92Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 28   200m rugslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Yvo op den Kamp89ZCV2:11.861:04.672:11.86
2.Michel Heijnen87ZCV2:11.911:06.402:11.91
3.Arvid Munsters92ZCV2:12.671:05.442:12.67
4.Loek Herberts90Arethusa2:16.431:06.722:16.43
5.Jeroen Feijs92ZCV2:21.331:09.032:21.33
6.Jacky Coumans90ZCV2:21.511:08.762:21.51
7.Pascal Timmermans92RZC2:23.801:10.142:23.80
8.Thijs Greven89ZCV2:26.301:10.422:26.30
9.Lars v.d. Heijden90PSV2:28.751:12.272:28.75
10.Nils Mollema93De Zijl/LGB2:33.361:15.572:33.36
11.Maurice Soudant93PSV2:33.741:14.232:33.74
12.Jeroen Verouden87PSV2:38.171:17.992:38.17
13.Bastiaan Waanders93De Zijl/LGB2:40.20-:--.--2:40.20
14.Daan Viering94De Waalstroom2:49.351:24.912:49.35
15.Mitchell Verburg94PSV2:50.441:23.822:50.44
16.Tim Somers93De Waalstroom2:55.901:27.332:55.90
17.Brian Verhagen95Njord3:37.081:45.753:37.08


<< TOP >>
Nr. 29   100m wisselslag  Dames  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Jaimy Mous96Njord1:29.98
2.Bente v. Bergen96Neptunus'581:30.15
3.Carlijn Viering97De Waalstroom1:39.60
4.Doris Kragten96PCG1:41.09
5.Chantal Vervoort96Njord1:41.16
6.Daphne Bikker96PCG1:44.73
7.Lotte v Grinsven96Zegenwerp1:49.59


<< TOP >>
Nr. 30   100m wisselslag  Heren  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:29.65
2.Luke v. Hamond96Neptunus'581:33.21
3.Mark Huistra96RZC1:36.10
4.Bobby Visser96Zegenwerp1:45.98
5.Thomas de Dooij96DBD1:56.19
6.Alex d. Laat96Neptunus'582:02.76
7.Niels vd Oetelaar97Zegenwerp2:12.73
dis.Jassine Hilte96De Waalstroom2:00.92VD


<< TOP >>
Nr. 31   100m wisselslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Femke Heemskerk87De Zijl/LGB1:04.96
2.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:08.47
3.Daniëlle vd Weijenberg85AquAmigos1:11.41
4.Simone Hendrikse90PSV1:12.60
5.Larissa Brak88De Zijl/LGB1:12.951
6.Rafaëla Breed89De Waalstroom1:12.952
7.Florielle Domin89Montferland1:15.351
8.Gelske Koedijk91Swol 18941:15.352
9.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend1:15.71
10.Yanicke Stekelenburg90Numansdorp1:17.19
11.Pauline van Dam93PSV1:17.27
12.Manon Houtman91PSV1:17.51
13.Cherita Bogaard92PCG1:17.79
14.Marieke van Dodeweerd86RZC1:18.26
15.Franka Louwers92EOZC1:19.07
16.Kim v Berkel91Zegenwerp1:20.00
17.Myrna Snels87AquAmigos1:20.13
18.Liset de Veer87Arethusa1:21.01
19.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:21.63
20.Anne van Vroonhoven92PSV1:21.99
21.Karin de Kok93AquAmigos1:22.60
22.Dashney Verweij94BZV1:24.62
23.Esmee Nooitrust93PCG1:24.73
24.Hanneke vd Steen93Zegenwerp1:25.71
25.Alja Huibers91De Waalstroom1:26.45
26.Elke Schellekens93Neptunus'581:27.88
27.Anouk v. Helvoirt94Neptunus'581:28.23
28.Nikki van der Zee95DeKrabben1:29.39
29.Tanja de Dooij93DBD1:30.36
30.Tisja Janssen95BZV1:30.45
31.Manon Bruijns95De Waalstroom1:34.291
32.Laura Govers93Arethusa1:34.292
33.Lois Klomp95Njord1:34.67
34.Tamara van Aken94De Waalstroom1:35.86
35.Emy Liebregts95Njord1:36.42
36.Annebeth Trepels94Njord1:36.63
37.Corine Somers95De Waalstroom1:47.26
dis.Michelle Jansma91Maldense Zwem C1:23.44
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale
dis.Nicole Schoonbeek95Njord1:38.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
zk.Btissame Driouch94BZV
zk.Eva Schellekens95Njord
zk.Joke Minkels90Zegenwerp
zk.Chantal Walker89PSV


<< TOP >>
Nr. 32   100m wisselslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Bram Dekker89ZCV1:00.21
2.Raga Flores89BZV1:01.57
3.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu1:04.24
4.Martijn Giezen85Montferland1:08.13
5.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend1:09.21
6.Sil Hoving91PSV1:09.80
7.Stef Hoeven90Zegenwerp1:10.01
8.Roel Verdijk90AquAmigos1:10.86
9.Bram Koppenaal91Swol 18941:11.48
10.Jos de Graaf91Aquapoldro1:11.55
11.Mark Schellekens92Neptunus'581:12.45
12.Jeroen van Erve90TRB/RES1:13.26
13.Robert-Jan Voogd93Swol 18941:13.76
14.Jeremy Slob92PCG1:14.86
15.Jermo Nordmeijer91AquAmigos1:14.92
16.Joost Evers91AquAmigos1:14.95
17.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:15.89
18.Ron Smetsers92EOZC1:16.23
19.Jarst van Belle92AquAmigos1:17.25
20.Jochem Benthem92RZC1:21.02
21.Bern Hoeven93Zegenwerp1:26.50
22.Stefan Engels92Zegenwerp1:28.21
23.Ward v.d. Biggelaar93PSV1:30.50
24.Pim v Hedel93Zegenwerp1:36.92
25.Charlie van Aken92De Waalstroom1:43.00
zk.Roger Gerrits89Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 33   50m schoolslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Senden93ZCV35.96
2.Esther Vos82ZVDO'7436.19
3.Babet Dijk86Swol 189436.67
4.Tanja Peeters91PSV37.36
5.Estrella Wierikx94Numansdorp37.99
6.Daniëlle van der Veer93PSV38.40
7.Esther van Maastrigt88Montferland39.10
8.Karlijn Hoogstede94Arethusa39.96
9.Esther van Kamp91Arethusa40.75
10.Sunanda van Heteren89PCG41.83
11.Eline Hoeven91Zegenwerp42.26
12.Marian Krielaart94Zegenwerp42.70
13.Jolijn vd Schoot93Zegenwerp42.85
14.Kim de Groot92Maldense Zwem C44.54
15.Laura Verstegen93DBD44.64
16.Liza van Dijk95RZC46.51
17.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend46.60
18.Rebecca Thijssen93De Waalstroom47.66
19.Sanne van Kuringen95EOZC48.26
20.Fardau Lettinga94De Waalstroom52.64
dis.Daphne Portegijs95EOZC
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
zk.Evalie Hovers92Neptunus'58


<< TOP >>
Nr. 34   50m schoolslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Bart van der Aar89BZV31.16
2.Raynor Wolf89RZC32.14
3.John van Susteren85RZC32.48
4.Robin van Gulik90TRB/RES33.121
5.Kenny van Krieken90AquAmigos33.122
6.Scott Delbressine92ZCV33.78
7.Elmar Veldhuizen90ZVDO'7433.86
8.Sander Brat85Swol 189433.99
9.Michiel Jorink87Swol 189434.51
10.Daan van Erp89TRB/RES34.71
11.Dirk Zeelte91De Waalstroom35.16
12.Tijs van Wijk92AquAmigos38.44
13.Stef vd Struijk93DBD38.89
14.Lucas Greven95ZCV39.02
15.Jeffrey Duif94BZV43.42
16.Jelle v Grinsven94Zegenwerp47.28
17.Kelmar van Meurs95DBD48.95
zk.Patrick Geurts91PSV
zk.Jaap Duijst91Swol 1894


<< TOP >>
Nr. 35   1500m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Michel Heijnen87ZCV17:19.10
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.82
2:10.70
-:--.--
4:29.73
1:02.82
1:07.88
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
9:12.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
17:19.10
2.Roy Awater91RZC18:47.39
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.70
2:21.20
-:--.--
4:51.86
1:06.70
1:14.50
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
9:57.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
18:47.39
3.Daan Glorie88OEZA19:27.09
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.06
2:26.54
-:--.--
5:02.74
1:10.06
1:16.48
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
10:17.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
19:27.09
4.Jasper Groothelm90DBD20:20.11
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.91
2:31.68
-:--.--
5:18.75
1:10.91
1:20.77
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
10:50.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
20:20.11
5.Jorrick Druyven94OEZA20:44.43
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.50
2:39.11
-:--.--
5:26.14
1:16.50
1:22.61
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
11:02.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
20:44.43
6.Olav Bode76Maldense Zwem C20:57.76
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.45
2:34.64
-:--.--
5:22.48
1:13.45
1:21.19
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
11:00.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
20:57.76
7.Ruud Scheepers92Njord22:04.41
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.00
2:40.76
-:--.--
5:38.69
1:14.00
1:26.76
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
11:38.08
-:--.--
-:--.--
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
22:04.41
8.Nicky Advokaat93PCG24:24.20
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.90
2:52.33
-:--.--
6:09.35
1:19.90
1:32.43
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:44.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
24:24.20
9.René Groot59Hoorn Aurik s27:17.12
100m:
200m:
300m:
400m:
1:35.08
3:22.87
-:--.--
7:05.99
1:35.08
1:47.79
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
14:38.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
27:17.12
10.Erik Tebbes63Hoorn Aurik s29:03.48
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.02
3:29.57
-:--.--
7:25.86
1:37.02
1:52.55
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
15:22.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
29:03.48


<< TOP >>
Nr. 36   1500m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Marjolein Post89Zwemlust-den Ho18:32.59
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.46
2:21.37
-:--.--
4:47.01
1:08.46
1:12.91
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
9:43.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
18:32.59
2.Jantine Jongenotter90PSV19:27.59
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.74
2:27.68
-:--.--
5:03.12
1:10.74
1:16.94
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
10:16.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
19:27.59
3.Daniëlle Scheepers90Njord20:54.80
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.08
2:40.16
-:--.--
5:29.11
1:16.08
1:24.08
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
11:05.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
20:54.80
4.Sandra Schellekens85Neptunus'5821:20.02
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.76
2:50.00
-:--.--
5:51.57
1:20.76
1:29.24
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:02.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
21:20.02
5.Lotte Nederstigt93DeKrabben21:59.76
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.98
2:49.09
-:--.--
5:49.00
1:20.98
1:28.11
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
11:40.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
21:59.76
6.Chantal de Ruiter93PCG26:04.15
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.43
3:24.00
-:--.--
6:56.40
1:37.43
1:46.57
500m:
600m:
700m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
14:01.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
1300m:
1400m:
1500m:
-:--.--
-:--.--
26:04.15
zk.Frances v d Moolen64De Waalstroom


<< TOP >>
Nr. 37   400m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Mariëtte Nijhoff89Njord4:45.981:06.012:18.743:32.324:45.98
2.Robina Hoegee92ZVDO'744:59.201:09.002:26.363:43.604:59.20
3.Stephanie Janssen91Arethusa5:01.801:09.262:25.573:43.545:01.80
4.Lisanne Duyst90Hoorn Aurik s5:03.641:10.062:28.363:47.295:03.64
5.Eveline Wouters91Njord5:18.251:14.032:35.143:57.065:18.25
6.Marleen Bakker93TRB/RES5:18.821:11.202:35.863:58.115:18.82
7.Chantal Timmermans89ZVDO'745:33.501:18.072:44.834:12.075:33.50
8.Amber Paarhuis93Njord5:43.861:20.742:49.334:19.705:43.86
9.Marlies Dijkstra89DBD5:52.111:21.402:52.304:23.555:52.11
10.Ilse van der Heijden94Njord5:57.641:23.732:55.774:30.775:57.64
11.Rachel Pellikaan92ZVDO'746:04.441:22.912:57.664:34.086:04.44
12.Birgit Adriaansen95DeKrabben6:09.831:21.542:57.684:35.116:09.83
13.Sanne Tebbes90Hoorn Aurik s6:18.951:23.893:02.484:42.736:18.95


<< TOP >>
Nr. 38   400m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Kees Derks92ZCV4:46.891:06.092:20.293:34.704:46.89
2.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend5:06.671:13.542:31.733:50.075:06.67
3.Ruben Klinkers94ZCV5:08.091:12.642:31.673:50.325:08.09
4.Micha Kroes93Hoorn Aurik s5:41.401:17.572:45.354:14.395:41.40
5.Luca van Ballegooyen92ZVDO'745:42.351:21.382:53.104:21.425:42.35
6.Wiebe van der Rijt94TRB/RES5:46.091:19.592:48.244:19.405:46.09
7.Thijs Alferink92Hoorn Aurik s6:27.641:22.693:05.284:49.226:27.64
8.Michiel van Essen93Hoorn Aurik s6:46.39-:--.---:--.---:--.--6:46.39
9.Peter Duijst54Hoorn Aurik s7:01.201:30.003:16.395:09.337:01.20
10.Thomas Franke94Hoorn Aurik s7:06.851:36.703:28.255:21.617:06.85
ng.Lester Snackers94ZCV
zk.Patrick Geurts91PSV


<< TOP >>
Nr. 39   400m vrije slag  Dames  8 - 10 jaar12-11-2006


<< TOP >>
Nr. 40   400m vrije slag  Heren  8 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
zk.Bob Scheiberlich96DBD


<< TOP >>
Nr. 41   800m vrije slag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Mark Moussa90Zwemlust-den Ho8:58.42
100m:
200m:
1:03.14
2:10.74
1:03.14
1:07.60
300m:
400m:
-:--.--
4:27.14
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
8:58.42
2.Erik Koops91Zwemlust-den Ho9:57.48
100m:
200m:
1:07.07
2:19.89
1:07.07
1:12.82
300m:
400m:
-:--.--
4:50.52
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
9:57.48
3.Michiel Jorink87Swol 189410:02.98
100m:
200m:
1:07.86
2:23.16
1:07.86
1:15.30
300m:
400m:
-:--.--
4:58.29
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:02.98
4.Thom Wever91Hoorn Aurik s10:21.91
100m:
200m:
1:12.76
2:31.02
1:12.76
1:18.26
300m:
400m:
-:--.--
5:12.41
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:21.91
5.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5810:23.29
100m:
200m:
1:07.65
2:25.40
1:07.65
1:17.75
300m:
400m:
-:--.--
5:05.08
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:23.29
6.Geert Janssen92PSV11:04.78
100m:
200m:
1:16.34
2:39.34
1:16.34
1:23.00
300m:
400m:
-:--.--
5:27.34
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:04.78
7.Casper van der Haagen92Hoorn Aurik s11:04.85
100m:
200m:
1:16.34
2:39.96
1:16.34
1:23.62
300m:
400m:
-:--.--
5:30.24
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:04.85
8.Bruun Beenker91Hoorn Aurik s11:04.89
100m:
200m:
1:14.75
2:36.12
1:14.75
1:21.37
300m:
400m:
-:--.--
5:24.79
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:04.89
9.Rick van Bemmelen Vd Plaat93PCG12:04.01
100m:
200m:
1:18.01
2:47.39
1:18.01
1:29.38
300m:
400m:
-:--.--
5:55.76
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
12:04.01
10.Guus Jonk95Hoorn Aurik s13:00.00
100m:
200m:
1:23.37
3:08.18
1:23.37
1:44.81
300m:
400m:
-:--.--
6:27.36
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
13:00.00
11.Jesse Dekker93Hoorn Aurik s13:05.21
100m:
200m:
1:21.13
2:59.43
1:21.13
1:38.30
300m:
400m:
-:--.--
6:24.49
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
13:05.21


<< TOP >>
Nr. 42   800m vrije slag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Vivian van der Burgt90Njord10:35.00
100m:
200m:
1:09.22
2:28.36
1:09.22
1:19.14
300m:
400m:
-:--.--
5:11.54
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:35.00
2.Marjolein Delno9410:35.86
100m:
200m:
1:14.58
2:35.90
1:14.58
1:21.32
300m:
400m:
-:--.--
5:20.37
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:35.86
3.Amanda v.d. Eijnden92PSV10:46.25
100m:
200m:
1:15.36
2:35.78
1:15.36
1:20.42
300m:
400m:
-:--.--
5:19.64
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
10:46.25
4.Xandra Groot90Hoorn Aurik s11:02.66
100m:
200m:
1:10.70
2:31.94
1:10.70
1:21.24
300m:
400m:
-:--.--
5:22.20
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:02.66
5.Eveline Wouters91Njord11:10.75
100m:
200m:
1:14.45
2:36.80
1:14.45
1:22.35
300m:
400m:
-:--.--
5:27.93
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:10.75
6.Amber Paarhuis93Njord11:58.77
100m:
200m:
1:22.54
2:54.14
1:22.54
1:31.60
300m:
400m:
-:--.--
5:58.08
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
11:58.77
7.Marloes Dijkgraaf90PCG12:42.28
100m:
200m:
1:26.28
3:01.81
1:26.28
1:35.53
300m:
400m:
-:--.--
6:18.73
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
12:42.28
8.Jonna Epker95Hoorn Aurik s13:41.48
100m:
200m:
1:32.22
3:15.32
1:32.22
1:43.10
300m:
400m:
-:--.--
5:41.48
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
13:41.48


<< TOP >>
Nr. 43   800m vrije slag  Dames  9 - 10 jaar12-11-2006


<< TOP >>
Nr. 44   800m vrije slag  Heren  9 - 10 jaar12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Wimar Lindenberg96DeKrabben13:22.45
100m:
200m:
1:27.58
3:09.13
1:27.58
1:41.55
300m:
400m:
-:--.--
6:39.10
500m:
600m:
-:--.--
-:--.--
700m:
800m:
-:--.--
13:22.45


<< TOP >>
Nr. 45   400m wisselslag  Dames  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Misty Coert93ZCV5:38.971:17.89-:--.---:--.--5:38.97
2.Jamie Schepers93ZCV5:39.361:19.11-:--.---:--.--5:39.36
3.Lisanne Duyst90Hoorn Aurik s5:49.161:20.49-:--.---:--.--5:49.16
4.Sanne Scheerder94ZCV5:51.641:26.00-:--.---:--.--5:51.64
5.Sandra Verheijen92ZCV5:53.701:21.19-:--.---:--.--5:53.70
6.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend6:02.191:22.50-:--.---:--.--6:02.19
7.Chantal de Ruiter93PCG7:17.981:50.11-:--.---:--.--7:17.98


<< TOP >>
Nr. 46   400m wisselslag  Heren  Senioren12-11-2006


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Kees Derks92ZCV5:34.431:22.35-:--.---:--.--5:34.43
2.Ruud Scheepers92Njord6:27.301:30.41-:--.---:--.--6:27.30
3.Rick van Bemmelen Vd Plaat93PCG6:45.101:36.81-:--.---:--.--6:45.10