Met de complimenten van:

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: DZT'62 - Deurne

Datum :15-10-2006     Solo-Competitie Deel 2                   Deurne                       

Zwembad: De Wiemel                       baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     400   m.vrije slag dames ***********************************************************************    

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
 
1 Femke Hendrikx         DZT'62                  88-01698  4.52.20                  1.09.28   2.24.80
 
2 Sahar Hamam            DZT'62                  94-05412  5.02.20                  1.11.30   2.28.70
 
3 Laura vd Laar          DZT'62                  92-01054  5.09.66                  1.13.66   2.32.52
 
4 Laura de Jong          Nuenen                  91-03880  5.14.70                  1.15.57   2.36.20
 
5 Rolijn Vught           ZPK Budel               90-04110  5.23.16                  1.14.73   2.38.36

 
6 Lisanne Rutten         DZT'62                  89-03604  5.25.80                  1.14.82   2.38.95
 
7 Milena van Schijndel   DZT'62                  94-00818  5.27.68                  1.14.09   2.35.72
 
8 Monique Huizing        Nuenen                  84-01090  5.29.06                  1.18.79   2.43.06
 
9 Nicole van Boxtel      Argo                    88-00558  5.31.59                  1.13.18   2.37.96
 
10 Danila vd Hoogenband   Nuenen                  90-01558  5.36.37                  1.17.37   2.43.81
 
11 Marit van Weert        Argo                    90-04190  5.42.06                  1.19.85   2.47.06
 
12 Hanne Winters          ZPK Budel               92-05132  5.48.64                  1.19.48   2.49.39
 
13 Liza van Calis         DZT'62                  94-00382  5.53.35                  1.20.20   2.49.62
 
14 Hanneke de Groot       Nuenen                  91-08040  6.22.51                  1.31.47   3.11.56
   
Lindsay van Lierop     DZT'62                  90-02340  -         zk  

Uitslag progr. nr.  2     400   m.vrije slag heren ***********************************************************************                                                                                                        

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
  1 Lex Habraken           Argo                    90-04107  4.59.93                  1.12.62   2.31.55
 
2 Thomas Mierlo          ZPK Budel               93-00353  5.00.48                  1.11.42   2.29.60
  3 Chiel Soeter           Nuenen                  88-04219  5.05.61                  1.12.79   2.30.75
  4 Wouter Sijmons         Nuenen                  93-02695  5.58.70                  1.24.86   2.58.20
  5 Koen Jager             Nuenen                  91-06371  6.28.19                  1.27.41   3.07.10
    Tom van Wanrooij       Argo                    86-03445  -         zk  
    Rens van Eijk          Nuenen                  91-00573  -         zk  

Uitslag progr. nr.  3     50    m.vlinderslag dames ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Lieke Jager            Nuenen                  87-01930  0.33.32       
  2 Nicole Huizing         Nuenen                  81-00686  0.35.56       
  3 Carola Hompes          ZPK Budel               88-01868  0.36.32       
  4 Lisanne de Graef       DZT'62                  93-06954  0.36.42       
  5 Nathalie Kaathoven     ZPK Budel               94-00418  0.36.72       
  6 Mandy Vroenhoven       ZPK Budel               90-05572  0.37.08       
  7 Monica van Schijndel   DZT'62                  92-02362  0.37.64       
  8 Samantha Kardol        Nuenen                  95-02972  0.38.45       
  9 Ananda Veugen          DZT'62                  95-02070  0.38.63        
 10 Manon Keulen           ZPK Budel               92-04838  0.38.66       
 11 Iris De Juncker        Argo                    91-04274  0.38.98A      
 12 Sanne Bonekamp         Argo                    91-04188  0.38.98B      
 13 Maxime Schoones        ZPK Budel               95-03520  0.39.86       
 14 Evie van Uden          Nuenen                  91-03882  0.40.12       
 15 Lotte van Schijndel    Argo                    91-04192  0.40.56       
 16 Daisy Vroenhoven       ZPK Budel               92-02826  0.41.80       
 17 Loretta Rutten         DZT'62                  92-01544  0.43.02       
 18 Kara Vught             ZPK Budel               92-02680  0.44.82       
 19 Hannah Kocken          Argo                    89-06578  0.44.89       
 20 Susan Teijken          Nuenen                  95-04592  0.45.76       
 21 Angèlica Paans         Nuenen                  95-04896  0.48.00       
 22 Danique Sabel          Nuenen                  95-04594  0.51.34       
    Mara Verleijsdonk      DZT'62                  86-03750            AA  
    Rachelle Hellenbrand   Nuenen                  91-01204            AA  
    Mandy Bruin            ZPK Budel               95-00550  0.49.48   VE   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.  

Uitslag progr. nr.  4     50    m.vlinderslag heren ***********************************************************************                                                                                                              Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Martin de Wildt        Nuenen                  74-00937  0.26.89       
  2 Joppe Wisse            DZT'62                  89-03645  0.27.48       
  3 Rick Greef             ZPK Budel               84-00749  0.27.55       
  4 Dirk Filippini         DZT'62                  85-03559  0.29.04        
  5 Jasper Mierlo          ZPK Budel               90-02005  0.29.39       
  6 Ruud van Horssen       DZT'62                  86-01323  0.30.45       
  7 Bas Castelijns         Nuenen                  91-06989  0.30.57       
  8 Niels Raaijmakers      ZPK Budel               90-02377  0.30.85       
  9 Sven Kardol            Nuenen                  93-02135  0.30.95       
 10 Gunther Fiten          ZPK Budel               91-03269  0.31.76       
 11 Florian Verrijk        Nuenen                  90-04325  0.33.10       
 12 Ruud Stoffels          DZT'62                  84-02169  0.33.20       
 13 Marijn Verstappen      DZT'62                  90-03055  0.33.97       
 14 Tim Winkels            Nuenen                  87-05025  0.34.64       
 15 Huub Leijssen          DZT'62                  94-02755  0.35.73       
 16 Daan Jacobs            Nuenen                  91-06145  0.36.21       
    Joey Smits             DZT'62                  93-06029  0.37.04   VE  
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.

 Uitslag progr. nr.  5     100   m.wisselslag mix minioren5 el ***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Floris Mierlo          ZPK Budel               97-00489  1.33.61       
  2 Hilde Grondhout        Argo                    96-02300  1.33.77       
  3 Jessica Manders        Nuenen                  96-04004  1.51.06       
  4 Myrle Schoones         ZPK Budel               98-00206  1.51.45       
  5 Alain Vogels           Nuenen                  97-01835  1.58.60       
    Jorg van Heesch        Argo                    96-01429  -         zk  

  uitslag progr. nr.  6     100   m.rugslag dames ***********************************************************************                                                                                                             Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Yvon de Wit            DZT'62                  91-03576  1.14.83       
  2 Elly Scheepers         ZPK Budel               91-02728  1.15.23       
  3 Stephanie de Wild      Nuenen                  90-06016  1.18.55       
  4 Janine vd Heuvel       Nuenen                  90-01472  1.21.80       
  5 Vera Vinken            DZT'62                  94-01928  1.27.61       
  6 Lisa Koolen            DZT'62                  95-02072  1.28.25       
  7 Daisy Vroenhoven       ZPK Budel               92-02826  1.34.08       
  8 Amy van Lierop         DZT'62                  86-02280  1.34.52       
  9 Susan Teijken          Nuenen                  95-04592  1.36.30       
 10 Isabelle Isarin        Nuenen                  92-06424  1.38.48       
 11 Maxime Schoones        ZPK Budel               95-03520  1.38.58       
 12 Mandy Bruin            ZPK Budel               95-00550  1.40.68       
 13 Angèlica Paans         Nuenen                  95-04896  1.49.51       
 14 Kara Vught             ZPK Budel               92-02680  1.50.42       
 15 Danique Sabel          Nuenen                  95-04594  1.56.92       
    Vanessa van Schijndel  DZT'62                  95-00400  1.31.69   RD  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr.  7     100   m.rugslag heren ***********************************************************************                                                                                              Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bas Castelijns         Nuenen                  91-06989  1.21.23       
  2 Huub Leijssen          DZT'62                  94-02755  1.21.97       
  3 Roel van Oorschot      Nuenen                  90-06929  1.31.39       
  4 Mike Hellenbrand       Nuenen                  91-00883  1.31.51       
  5 Nick Janssen           ZPK Budel               93-06073  1.34.09       
  6 Kyle Hellenbrand       Nuenen                  91-00881  1.35.07         

Uitslag progr. nr.  8     200   m.wisselslag dames ***********************************************************************
                                                                                               
    
Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Nicole Huizing         Nuenen                  81-00686  2.49.06       
  2 Lindy Consemulder      Nuenen                  90-06018  2.56.07        0.36.82
  3 Danila vd Hoogenband   Nuenen                  90-01558  2.58.07       
  4 Mandy Stoop            Nuenen                  93-04294  2.58.83        0.43.64
  5 Mandy Vroenhoven       ZPK Budel               90-05572  3.01.56       
  6 Liza van Calis         DZT'62                  94-00382  3.03.64       
  7 Esther Wittermans      Nuenen                  92-04346  3.03.80       
  8 Manon Keulen           ZPK Budel               92-04838  3.04.22       
  9 Carola Hompes          ZPK Budel               88-01868  3.04.29        0.40.51
 10 Iris De Juncker        Argo                    91-04274  3.07.86       
 11 Evie van Uden          Nuenen                  91-03882  3.09.02       
 12 Loretta Rutten         DZT'62                  92-01544  3.10.88       
 13 Colet Claessens        Nuenen                  94-05182  3.11.91       
 14 Meike Nauta            Nuenen                  94-05180  3.19.86        0.49.77
 15 Hannah Kocken          Argo                    89-06578  3.34.30       
    Manon Verrijt          DZT'62                  92-04806  -         ZK     

Uitslag progr. nr.  9     200   m.wisselslag heren ***********************************************************************                           

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Sven Kardol            Nuenen                  93-02135  2.29.54       
  2 Ruud van Horssen       DZT'62                  86-01323  2.33.39        0.32.73
  3 Hugo Greef             ZPK Budel               88-01175  2.42.26       
  4 Marijn Verstappen      DZT'62                  90-03055  2.47.75       
  5 Ferry J. Claassen      ZPK Budel               92-02217  2.48.60       
  6 Jarmo van Zwol         Nuenen                  94-02983  2.59.70        0.42.95
    Joey Smits             DZT'62                  93-06029  3.06.58   SL  
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

 Uitslag progr. nr. 10     50    m.vlinderslag mix minioren5 el
***********************************************************************                                                                                                     

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Hilde Grondhout        Argo                    96-02300  0.44.17       
  2 Floris Mierlo          ZPK Budel               97-00489  0.44.80       
  3 Nadia van Aalst        Argo                    96-02294  0.50.60       
  4 Myrle Schoones         ZPK Budel               98-00206  0.54.76       
  5 Jessica Manders        Nuenen                  96-04004  0.57.71       
    Alain Vogels           Nuenen                  97-01835  1.06.29   VE  
    Jorg van Heesch        Argo                    96-01429  -         zk  
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Uitslag progr. nr. 11     100   m.vrije slag dames ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Femke Hendrikx         DZT'62                  88-01698  1.00.66       
  2 Sahar Hamam            DZT'62                  94-05412  1.06.11        0.31.60
  3 Lieke Jager            Nuenen                  87-01930  1.07.18       
  4 Elly Scheepers         ZPK Budel               91-02728  1.07.69       
  5 Yvon de Wit            DZT'62                  91-03576  1.07.90       
  6 Sanne Bonekamp         Argo                    91-04188  1.10.23        0.33.70
    Rolijn Vught           ZPK Budel               90-04110  1.10.23        
  8 Mara Verleijsdonk      DZT'62                  86-03750  1.11.89       
  9 Lotte van Schijndel    Argo                    91-04192  1.12.84       
 10 Monica van Schijndel   DZT'62                  92-02362  1.13.10       
 11 Eline Verrijk          Nuenen                  90-03952  1.13.53       
 12 Hanne Winters          ZPK Budel               92-05132  1.13.61        0.34.98
 13 Vera Vinken            DZT'62                  94-01928  1.13.72       
 14 Janine vd Heuvel       Nuenen                  90-01472  1.14.07       
 15 Lisanne de Graef       DZT'62                  93-06954  1.14.21       
 16 Rachelle Hellenbrand   Nuenen                  91-01204  1.14.57       
 17 Ananda Veugen          DZT'62                  95-02070  1.15.44       
 18 Nathalie Kaathoven     ZPK Budel               94-00418  1.15.72       
 19 Lisa Koolen            DZT'62                  95-02072  1.15.95       
 20 Iris De Juncker        Argo                    91-04274  1.16.18       
 21 Samantha Kardol        Nuenen                  95-02972  1.16.29        0.37.47
 22 Carola Hompes          ZPK Budel               88-01868  1.17.59       
 23 Loretta Rutten         DZT'62                  92-01544  1.19.58       
 24 Maxime Schoones        ZPK Budel               95-03520  1.23.10       
 25 Susan Teijken          Nuenen                  95-04592  1.23.20       
 26 Isabelle Isarin        Nuenen                  92-06424  1.23.68        0.40.03
 27 Daisy Vroenhoven       ZPK Budel               92-02826  1.24.68       
 28 Hannah Kocken          Argo                    89-06578  1.31.88       
 29 Kara Vught             ZPK Budel               92-02680  1.32.34       
 30 Mandy Bruin            ZPK Budel               95-00550  1.33.08       
 31 Angèlica Paans         Nuenen                  95-04896  1.43.21         

Uitslag progr. nr. 12     100   m.vrije slag heren ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dirk Filippini         DZT'62                  85-03559  0.55.41        0.27.00
  2 Rick Greef             ZPK Budel               84-00749  0.55.52       
  3 Jasper Mierlo          ZPK Budel               90-02005  0.56.53       
  4 Ruud vd Horst          DZT'62                  91-00993  0.58.06       
  5 Niels Raaijmakers      ZPK Budel               90-02377  1.00.55       
  6 Lex Habraken           Argo                    90-04107  1.01.20       
  7 Ruud Stoffels          DZT'62                  84-02169  1.01.53       
  8 Gunther Fiten          ZPK Budel               91-03269  1.02.61       
  9 Florian Verrijk        Nuenen                  90-04325  1.02.66       
 10 Bas Castelijns         Nuenen                  91-06989  1.02.98       
 11 Thomas Mierlo          ZPK Budel               93-00353  1.03.83        0.30.69
 12 Daan Jacobs            Nuenen                  91-06145  1.07.16       
 13 Roel van Oorschot      Nuenen                  90-06929  1.16.40        0.35.47
 14 Kyle Hellenbrand       Nuenen                  91-00881  1.18.04       
 15 Jop Smit               Argo                    94-04151  1.19.87       
 16 Mike Hellenbrand       Nuenen                  91-00883  1.22.04       
    Tom van Wanrooij       Argo                    86-03445  -         zk  
    Rens van Heesch        Argo                    94-02683  -         zk  
    Rens van Eijk          Nuenen                  91-00573  -         zk  
    Tim Winkels            Nuenen                  87-05025  -         zk

Uitslag progr. nr. 13     200   m.schoolslag dames ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Colet Claessens        Nuenen                  94-05182  3.18.33                  1.35.44
  2 Esther Wittermans      Nuenen                  92-04346  3.19.70                  1.37.60
  3 Stephanie de Wild      Nuenen                  90-06016  3.20.14                  1.36.05
  4 Amy van Lierop         DZT'62                  86-02280  3.24.94        0.46.30   1.37.91
  5 Monique Huizing        Nuenen                  84-01090  3.28.41                  1.40.77
  6 Marissa van Aalst      Argo                    94-04952  3.29.48                  1.38.54
  7 Milena van Schijndel   DZT'62                  94-00818  3.29.54                  1.34.76
  8 Meike Nauta            Nuenen                  94-05180  3.30.05                  1.43.11
  9 Vanessa van Schijndel  DZT'62                  95-00400  3.30.47        0.48.47   1.42.32
 10 Hanneke de Groot       Nuenen                  91-08040  3.52.63                  1.53.32
 11 Danique Sabel          Nuenen                  95-04594  4.01.74                  1.58.47
    Lindsay van Lierop     DZT'62                  90-02340  -         zk  

Uitslag progr. nr. 14     200   m.schoolslag heren ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Joppe Wisse            DZT'62                  89-03645  2.37.42        0.32.69   1.10.07
  2 Chiel Soeter           Nuenen                  88-04219  3.07.69                  1.30.59
  3 Jarmo van Zwol         Nuenen                  94-02983  3.20.49        0.47.07   1.38.31
  4 Hugo Greef             ZPK Budel               88-01175  3.21.38                  1.33.60
  5 Nick Janssen           ZPK Budel               93-06073  3.22.56                  1.35.30
  6 Ferry J. Claassen      ZPK Budel               92-02217  3.26.18                  1.38.93
  7 Wouter Sijmons         Nuenen                  93-02695  3.40.38                  1.44.54
    Huub Leijssen          DZT'62                  94-02755  3.16.67   SP             1.36.11

Uitslag progr. nr. 15     100   m.vrije slag mix minioren5 el ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Hilde Grondhout        Argo                    96-02300  1.24.13        0.39.78
  2 Floris Mierlo          ZPK Budel               97-00489  1.24.22       
  3 Myrle Schoones         ZPK Budel               98-00206  1.41.53       
  4 Nadia van Aalst        Argo                    96-02294  1.41.68       
  5 Jessica Manders        Nuenen                  96-04004  1.46.58       
  6 Alain Vogels           Nuenen                  97-01835  1.50.16       

Uitslag progr. nr. 16     100   m.vlinderslag dames ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Yvon de Wit            DZT'62                  91-03576  1.18.18        0.37.00
  2 Nicole Huizing         Nuenen                  81-00686  1.18.26       
  3 Elly Scheepers         ZPK Budel               91-02728  1.19.78       
  4 Laura de Jong          Nuenen                  91-03880  1.21.82       
  5 Lisanne de Graef       DZT'62                  93-06954  1.23.98       
  6 Nicole van Boxtel      Argo                    88-00558  1.24.18       
  7 Monica van Schijndel   DZT'62                  92-02362  1.26.24        0.38.87
  8 Lisanne Rutten         DZT'62                  89-03604  1.26.26       
  9 Lindy Consemulder      Nuenen                  90-06018  1.26.68       
 10 Lisa Koolen            DZT'62                  95-02072  1.27.06       
 11 Rachelle Hellenbrand   Nuenen                  91-01204  1.31.50       
 12 Nathalie Kaathoven     ZPK Budel               94-00418  1.33.54       
 13 Eline Verrijk          Nuenen                  90-03952  1.35.90       
 14 Mandy Stoop            Nuenen                  93-04294  1.38.41       
 15 Isabelle Isarin        Nuenen                  92-06424  1.53.28       
    Manon Verrijt          DZT'62                  92-04806  -         zk  

Uitslag progr. nr. 17     100   m.vlinderslag heren ***********************************************************************

   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ruud vd Horst          DZT'62                  91-00993  1.06.50       
  2 Ruud van Horssen       DZT'62                  86-01323  1.10.04        0.33.56
  3 Sven Kardol            Nuenen                  93-02135  1.10.37       
  4 Ruud Stoffels          DZT'62                  84-02169  1.19.83       
  5 Joey Smits             DZT'62                  93-06029  1.39.14       
  6 Koen Jager             Nuenen                  91-06371  1.39.70       
  7 Kyle Hellenbrand       Nuenen                  91-00881  1.40.26        0.47.81
  8 Mike Hellenbrand       Nuenen                  91-00883  1.42.58       
  9 Jop Smit               Argo                    94-04151  1.52.20       
    Rens van Heesch        Argo                    94-02683  -         zk  
    Tim Winkels            Nuenen                  87-05025  -         zk  

Uitslag progr. nr. 18     4x50  m.wisselslag estafette dames

***********************************************************************

   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd

  1 DZT'62                 Femke Hendrikx          88-01698  2.13.86        0.32.52
                           Sahar Hamam             94-05412                       
  
                        Yvon de Wit             91-03576                       
                          
Lisanne Rutten          89-03604                          

  2 Nuenen                 Lieke Jager             87-01930  2.27.01        0.33.80
                           
Nicole Huizing          81-00686                        
                           Danila vd Hoogenband    90-01558                        
                          
Laura de Jong           91-03880                        

   3 DZT'62                 Laura vd Laar           92-01054  2.27.61        0.35.57
                            Loretta Rutten          92-01544                        
                            Milena van Schijndel    94-00818                        
                            Mara Verleijsdonk       86-03750                        

   4 ZPK Budel              Mandy van  Vroenhoven   90-05572  2.30.79        0.38.23  
 
                           Rolijn van  Vught       90-04110                        

                            Carola Hompes           88-01868                        
                            Elly Scheepers          91-02728                        

   5 Nuenen                 Stephanie de Wild       90-06016  2.33.27        0.35.88
                            Esther Wittermans       92-04346                        
                            Evie van Uden           91-03882                        
                            Eline Verrijk           90-03952                        

   6 DZT'62                 Monica van Schijndel    92-02362  2.33.49        0.40.24
                            Liza van Calis          94-00382                        
                            Lisanne de Graef        93-06954                        
                           
Amy van Lierop          86-02280                          

  7 Nuenen                 Janine vd Heuvel        90-01472  2.34.38        0.38.08
                          
Monique Huizing         84-01090                        
                          
Rachelle Hellenbrand    91-01204                        
                          
Lindy Consemulder       90-06018                        

   8 DZT'62                 Ananda Veugen           95-02070  2.35.25        0.39.28
                            Vanessa van Schijndel   95-00400                        
                            Lisa Koolen             95-02072                        
                            Vera Vinken             94-01928                        

   9 Argo                   Sanne Bonekamp          91-04188  2.35.45        0.38.43
                            Lotte van Schijndel     91-04192                        
                            Marit van Weert         90-04190                        
                            Iris De Juncker         91-04274                        

  10 ZPK Budel              Manon Keulen            92-04838  2.40.70        0.38.93
                            Mandy de Bruin          95-00550                        
                            Nathalie van Kaathoven  94-00418                        
                            Hanne Winters           92-05132                        

  11 Nuenen                 Mandy Stoop             93-04294  2.40.72               
                            Colet Claessens         94-05182                        
                            Samantha Kardol         95-02972                        
                            Isabelle Isarin         92-06424                        

  

Uitslag progr. nr. 19     4x50  m.wisselslag estafette heren ***********************************************************************

   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd

  1 ZPK Budel              Hugo de Greef           88-01175  2.01.91        0.31.83
                          
Rick de Greef           84-00749                        
                          
Jasper van Mierlo       90-02005                        
                          
Niels Raaijmakers       90-02377                        

   2 DZT'62                Ruud Stoffels           84-02169  2.03.06        0.34.18
                          
Dirk Filippini          85-03559                       
                          
Joppe Wisse             89-03645                        
                          
Ruud vd Horst           91-00993                        

   3 Nuenen                Florian Verrijk         90-04325  2.08.13        0.33.63
                          
Martin de Wildt         74-00937                        

                          
Bas Castelijns          91-06989                        
 
                          Chiel Soeter            88-04219                        

   4 ZPK Budel             Ferry J. Claassen       92-02217  2.19.26        0.36.03
                          
Nick Janssen            93-06073                        
                          
Gunther Fiten           91-03269                        
                          
Thomas van Mierlo       93-00353                        

   5 DZT'62                Huub Leijssen           94-02755  2.21.45        0.38.45
                          
Marijn Verstappen       90-03055                        
                          
Ruud van Horssen        86-01323                        
                          
Joey Smits              93-06029                        

   6 Nuenen                Sven Kardol             93-02135  2.28.83        0.32.98
                          
Jarno van Zwol          94-02983                        
                          
Daan Jacobs             91-06145                        
                           
Koen Jager              91-06371                          

  7 Nuenen                 Mike Hellenbrand        91-00883  2.42.26        0.43.70
                          
Kyle Hellenbrand        91-00881                        
                           
Wouter Sijmons          93-02695                        
                          
Roel van Oorschot       90-06929                        

 

 

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: DZT'62 - Deurne