Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 106. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 3 en later
Nr. 107. Alle, 50m vrije slag  j. min 4,5,6 en m min. 4,5
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 114. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 3 en later
Nr. 115. Alle, 50m schoolslag  j. min 4,5,6 en m min. 4,5
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo Hilversum deel 2
Hilversum, 13.12.2009


Programmanr. 1
13.12.09 - 14:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Calina van der LemKon. AZ 18701:48.6402000861:44.95
2.Romy SpoelderZV De Aalscholver1:53.9301004061:46.18


<< TOP >>
Programmanr. 2
13.12.09 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jordi van der LemKon. AZ 18701:58.2200001891:52.64
DISJoep PostDe Otters Het Gooi2:00.000000725SD1:56.34
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMees van TwiskHet YNT0001513SL1:56.44
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.12.09 - 14:36
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:41.8200007501:42.10
2.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:46.8500020221:51.75
3.Lucia BoeréeTorpedoNT00015061:59.75
4.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. TritonNT00031782:13.12
5.Chenelva PengelHet YNT00022042:13.32
6.Zenna ThiryW.Z. & P.C. Triton2:22.9000020602:15.64
NG.ZAMechteld BeukemaW.Z. & P.C. TritonNT0002254
AFGEMJennifer SchepensDe Otters Het GooiNT0002392
AFGEMAriane SmitTorpedo2:01.170001652
AFGEMSaliha BenzeroualHet Y2:05.220002258


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.12.09 - 14:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y36.60990034336.57
2.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi52.18990161542.95
3.Nick van NijburgDe Otters Het GooiNT990216951.66
DISJordi VarkevisserW.Z. & P.C. TritonNT990248358.71VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLeon KolenbergW.Z. & P.C. TritonNT99031651:09.76VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.12.09 - 14:42
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton3:19.46990029040.431:26.963:02.15
2.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver3:04.41990261041.601:29.403:06.07
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi3:07.02990055442.951:31.583:06.34
4.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi3:56.75990292046.331:40.293:28.51
5.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi3:40.82990055648.161:42.443:35.28
6.Abigail PengelHet YNT990200245.773:51.86
DISKarima AlyDe Otters Het Gooi3:42.789900824AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEMMarit LeusinkTorpedoNT9901570


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.12.09 - 14:52
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mike PronkW.Z. & P.C. TritonNT98007231:43.30
2.Niels PostDe Otters Het Gooi1:57.1998013271:46.84
3.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:55.0098023531:47.59
DISJesse GroenendaalW.Z. & P.C. TritonNT9800721VC2:01.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 106
13.12.09 - 14:54
50m vrije slagMix Minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton51.44020011348.37
2.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton51.58010072951.43

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Viënne JanssenTorpedo49.29010135243.68
2.Roos BijstersZV De Aalscholver51.53010154247.31
3.Amber StrampelTorpedoNT010166252.46
4.Joke WiersmaDe Otters Het GooiNT010180857.08
AFGEMHester BlomHet Y44.590100974
AFGEMAngelita GharbaranKon. AZ 1870NT0101396


<< TOP >>
Programmanr. 107
13.12.09 - 14:58
50m vrije slagj. min 4,5,6 en m min. 4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Marc BunschotenZV De Aalscholver40.31980235539.72
2.Frenk SchultenDe Otters Het Gooi42.58980371542.26
3.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi49.29990161545.11
4.Gijs SteinrothTorpedo49.86980436547.45
5.Rick SimonseTorpedo55.09980315948.59
6.Jannik HornDe Otters Het Gooi49.57990255550.06
DISJoep PostDe Otters Het Gooi54.280000725AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMIsmaïl el AlamiHet Y49.129901425

Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi39.52980407438.06
2.Frederique HenraatKon. AZ 187039.70980390640.18
3.Sharon van der LemKon. AZ 187041.29980027040.34
4.Floor ForrerW.Z. & P.C. Triton42.55980504841.86
5.Paula MestrumKon. AZ 187044.90990273443.32
6.Julia WaardenburgKon. AZ 1870NT980478643.44
7.Chloë AdelZV De Aalscholver46.33980491844.80
8.Mies van TielDe Otters Het Gooi48.67990153445.56
9.Marisa GoedarKon. AZ 187049.01000276649.00
10.Jennifer BergsmaDe Otters Het Gooi46.33980139049.82
11.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton48.15990337650.03
12.Eylin KokuluKon. AZ 187049.46000078450.46
13.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton53.09990165854.48
14.Nashara NapKon. AZ 187052.37000290458.95


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.12.09 - 15:04
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Hannah RosinghHet Y2:47.57970034240.511:24.452:51.26
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton2:56.39970159441.121:26.632:58.55
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:05.73970281843.351:29.663:01.07
4.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:07.38970358843.081:30.803:06.49
5.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:19.00970210444.261:32.453:06.72
6.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton3:13.20970210245.761:33.533:09.64
7.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:06.88970281643.531:33.943:10.62
8.Sanne VerhoevenZV De Aalscholver3:12.43970478844.731:34.003:14.36
9.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. TritonNT980280845.821:36.323:16.82
10.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:28.83970271447.361:37.683:18.75
11.Leonore BoekeHet YNT970528447.911:42.943:33.47
AFGEMMerve UluDe Otters Het GooiNT9801392
AFGEMLudi van LeeuwenTorpedoNT9704854


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.12.09 - 15:14
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18702:44.23960027936.971:16.992:38.00
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. TritonNT970242742.871:29.683:00.49
3.Damian MartensHet Y3:09.68970109539.821:27.293:03.86


<< TOP >>
Programmanr. 9
13.12.09 - 15:18
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Calina van der LemKon. AZ 18701:54.0702000861:50.42
2.Romy SpoelderZV De Aalscholver1:50.7301004061:53.06


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.12.09 - 15:22
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISJordi van der LemKon. AZ 18701:00.27000018959.64VH/VE
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
13.12.09 - 15:24
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:33.4500007501:32.70
2.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:34.4100020221:33.36
3.Lucia BoeréeTorpedoNT00015061:50.31
4.Chenelva PengelHet Y2:20.5100022042:00.82
5.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton2:13.0500031782:09.36
6.Zenna ThiryW.Z. & P.C. Triton2:19.4600020602:11.55
NG.ZAMechteld BeukemaW.Z. & P.C. TritonNT0002254
AFGEMAriane SmitTorpedo1:36.060001652
AFGEMJennifer SchepensDe Otters Het Gooi1:54.700002392
AFGEMSaliha BenzeroualHet Y1:49.680002258


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.12.09 - 15:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas MartelhoffHet Y1:41.5299003431:44.66
2.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:57.9599021691:53.73
3.Jannik HornDe Otters Het GooiNT99025552:05.59
4.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:14.9799031652:16.60
DISDevano BoesewinkelDe Otters Het Gooi2:05.279901615SD1:54.42
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISJordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:54.589902483SK1:56.42
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMartin ReineckeDe Otters Het Gooi2:08.139901615SD1:57.57
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.12.09 - 15:36
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:44.5199005541:47.98
2.Nienke AalbersW.Z. & P.C. TritonNT99002901:49.36
3.Nynke VerhoevenZV De AalscholverNT99026101:59.66
AFGEMMarit LeusinkTorpedoNT9901570


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.12.09 - 15:38
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Gideon HeijTorpedo2:54.63980065539.141:21.562:45.12
2.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton2:58.36980072338.741:21.242:49.84
3.Niels PostDe Otters Het Gooi2:55.82980132740.361:24.642:53.32
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. TritonNT980072140.821:28.303:00.80
5.Tom GentenaarZV De Aalscholver3:06.61980235343.371:33.613:10.76
6.Frenk SchultenDe Otters Het GooiNT980371546.951:43.753:36.48


<< TOP >>
Programmanr. 114
13.12.09 - 15:42
50m schoolslagMix Minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton56.04020011356.92
2.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton54.47010072957.16

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Viënne JanssenTorpedoNT010135255.84
2.Amber StrampelTorpedo1:04.28010166259.64
3.Roos BijstersZV De Aalscholver59.9101015421:03.39
DISJoke WiersmaDe Otters Het GooiNT01018081:14.45SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMHester BlomHet Y58.600100974
AFGEMAngelita GharbaranKon. AZ 1870NT0101396


<< TOP >>
Programmanr. 115
13.12.09 - 15:46
50m schoolslagj. min 4,5,6 en m min. 4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Gijs SteinrothTorpedoNT980436554.42
2.Rick SimonseTorpedo1:00.66980315959.04
DISMarc BunschotenZV De Aalscholver55.33980235557.87SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMIsmaïl el AlamiHet Y57.609901425

Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi51.69980407450.68
2.Chloë AdelZV De Aalscholver53.00980491851.39
3.Sharon van der LemKon. AZ 187050.49980027051.66
4.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi54.40990055652.02
5.Frederique HenraatKon. AZ 187051.63980390652.04
6.Floor ForrerW.Z. & P.C. TritonNT980504853.95
7.Julia WaardenburgKon. AZ 187055.09980478654.51
8.Paula MestrumKon. AZ 187057.00990273456.07
9.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton1:00.72990165856.13
10.Marisa GoedarKon. AZ 187055.31000276656.38
11.Eylin KokuluKon. AZ 18701:00.08000078458.07
12.Mies van TielDe Otters Het GooiNT990153459.38
13.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi1:00.2299029201:00.67
14.Jennifer BergsmaDe Otters Het Gooi1:00.1298013901:01.09
15.Nashara NapKon. AZ 18701:04.3300029041:03.84
DISMichelle WartaW.Z. & P.C. Triton57.73990337656.38SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMerve UluDe Otters Het Gooi54.169801392
AFGEMDenyzia WhiteKon. AZ 18701:05.209805170
AFGEMKarima AlyDe Otters Het Gooi59.939900824


<< TOP >>
Programmanr. 15
13.12.09 - 15:52
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Hannah RosinghHet Y3:18.04970034242.481:33.563:16.96
2.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:26.09970358844.321:37.503:26.90


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.12.09 - 15:56
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18703:36.06960027935.401:17.622:49.71
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. TritonNT970242743.861:37.133:25.00