2007-03-18 B-competitie 4e ronde Alkmaar
Alkmaar, Netherlands,    18-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 25m vlinderslag Gemengd Min 4-   Nr. 4 100m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 5 100m rugslag Heren Min 6-   Nr. 6 200m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 7 200m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 8 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 9 200m rugslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m rugslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 12 100m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   Nr. 14 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 15 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 16 50m schoolslag Gemengd Min 4-   
Nr. 17 50m vlinderslag Dames Min 6-   Nr. 18 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 19 100m vrije slag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 22 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 23 200m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m schoolslag Heren Jun 2-   Nr. 26 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LZ 1886 1                          LZ1886            4:35.07
       Mariska v.d. Tol          86   Esther Nijgh              84
       Paula van der Werff       91   Tessa Kerkvliet           92
        1:06.40  4:35.07 
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       4:43.37
       Bernadette Bol            89   Marianne vd Poll          89
       Maaike Vooren             91   Ilana Schaap              91
        1:09.32  4:43.37 
    3. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        ZVHoorn-Aurik     4:46.30
       Lisanne Duijst            90   Andrea Kneppers           93
       Xandra Groot              90   Danique Olof              93
        1:11.68  4:46.30 
    4. De Zijl/LGB 1                      deZijl/LGB        4:52.60
       Iris Bioch                91   Judith Lardee             90
       Larissa Brak              88   Isabelle Grootes          93
        1:13.23  4:52.60 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Heren                                        Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       1:38.23
       Kevin Lebis               81   Bart Schram               91
       Ronald Hart               78   Stanley Vleerlaag         85
        1:38.23 
    2. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        ZVHoorn-Aurik     1:41.15
       Remco Peerdeman           89   Joep Groot                87
       Frank Vijver              63   Dennis de Waal            86
        1:41.15 
    3. DAW-FINENZO 2                      DAW-Finenzo       1:42.80
       Pieter Schoots            87   Martijn van Gelderen      89
       Patrick Molenkamp         88   Kevin vd Poll             86
        1:42.80 
    4. LZ 1886 1                          LZ1886            1:43.29
       Sjoerd Sieval             90   Mark Drenth               83
       Boy Heijnekamp            89   Jonathan de Graaff        87
        1:43.29 
    5. De Zijl/LGB 1                      deZijl/LGB        1:43.84
       Joost Rijntjes            91   Theo Beglinger            90
       Ivor Mollema              90   Robin Sprinkhuizen        74
        1:43.84 



TOP
Nr. 3   25m vlinderslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lara Bink                      98  LZ1886              20.89



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Helena La                      95  ZVHoorn-Aurik     1:28.73
    2. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:28.75
    3. Miloes Rozemuller              95  ZVHoorn-Aurik     1:34.45
    4. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo       1:34.81
    5. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo       1:36.27
    6. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886            1:36.61
    7. Jasmijn Bink                   97  LZ1886            1:37.27
    8. Myrthe van Gestel              95  LZ1886            1:38.68
    9. Mariska Teske                  96  LZ1886            1:38.75
   10. Laura Stokx                    96  DAW-Finenzo       1:39.03
   11. Laura den Os                   95  LZ1886            1:39.34
   12. Manon Wiersma                  96  ZVHoorn-Aurik     1:39.42
   13. Joyce Penedo                   96  deZijl/LGB        1:40.52
   14. Claudia Rijkhoff               96  ZVHoorn-Aurik     1:40.78
   15. Danielle Grootes               95  deZijl/LGB        1:41.00
   16. Jonna Epker                    95  ZVHoorn-Aurik     1:47.74



TOP
Nr. 5   100m rugslag Heren                                    Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  ZVHoorn-Aurik     1:19.30
    2. Koen van Lieshout              95  deZijl/LGB        1:24.92
    3. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo       1:25.47
    4. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo       1:25.57
    5. Dennis van Kleef               95  deZijl/LGB        1:26.70
    6. Guus Jonk                      95  ZVHoorn-Aurik     1:29.69
    7. Kjell Sieval                   95  LZ1886            1:30.09
    8. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo       1:30.91
    9. Amro Badawi                    95  LZ1886            1:31.18
   10. Dion de Mooy                   97  LZ1886            1:33.92
   11. Bart Uittenhout                95  deZijl/LGB        1:34.54
   12. Yannick Vijver                 96  ZVHoorn-Aurik     1:36.70
   13. Jordi Kerssens                 96  ZVHoorn-Aurik     1:41.44
   14. Danny Berlemon                 96  ZVHoorn-Aurik     1:42.83
  dis. Nick van der Krogt             95  deZijl/LGB        1:30.39     RD



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  ZVHoorn-Aurik     2:29.87
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:30.50
    3. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:34.22
    4. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:35.76
    5. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:37.19
    6. Femke Swier                    93  ZVHoorn-Aurik     2:37.94
    7. Iris Bioch                     91  deZijl/LGB        2:41.89
    8. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       2:43.16
    9. Isabelle Grootes               93  deZijl/LGB        2:48.49
   10. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo       2:48.86
   11. Tamara Sachs                   92  ZVHoorn-Aurik     2:51.98
   12. Bodi Huisman                   95  deZijl/LGB        3:03.74



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joost Rijntjes                 91  deZijl/LGB        2:04.20
    2. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:07.65
    3. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       2:08.48
    4. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:08.66
    5. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:08.93
    6. Thom Wever                     91  ZVHoorn-Aurik     2:09.25
    7. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:10.09
    8. Sverre Eschweiler              92  ZVHoorn-Aurik     2:10.21
    9. Bastiaan Waanders              93  deZijl/LGB        2:10.70
   10. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       2:11.84
   11. Chris Al                       91  ZVHoorn-Aurik     2:12.54
   12. Sven Regensburg                91  LZ1886            2:15.64
   13. Bruun Beenker                  91  ZVHoorn-Aurik     2:22.58
   14. Casper van der Haagen          92  ZVHoorn-Aurik     2:26.53
   15. Simon Stouten                  94  deZijl/LGB        2:27.00
   16. Sander Koenen                  92  ZVHoorn-Aurik     2:53.50



TOP
TOP
Nr. 9   200m rugslag Heren                                   Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theo Beglinger                 90  deZijl/LGB        2:12.47
    2. Remco Peerdeman                89  ZVHoorn-Aurik     2:15.61
    3. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:20.25
    4. Ivor Mollema                   90  deZijl/LGB        2:20.88
    5. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       2:22.10
    6. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:24.60
    7. Jonathan de Graaff             87  LZ1886            2:25.43
    8. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       2:27.13
    9. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       2:30.88
   10. Roy Kraak                      88  ZVHoorn-Aurik     2:30.95
   11. Joep Groot                     87  ZVHoorn-Aurik     2:36.13
   12. Dennis Krol                    87  deZijl/LGB        2:41.92
   13. Luuk Reijns                    88  ZVHoorn-Aurik     2:54.43



TOP
Nr. 10   200m rugslag Dames                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  ZVHoorn-Aurik     2:27.02
    2. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:38.16
    3. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:42.47
    4. Danique Olof                   93  ZVHoorn-Aurik     2:42.99
    5. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       2:44.68
    6. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       2:44.85
    7. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:45.28
    8. Pieternel Braam                95  deZijl/LGB        2:45.51
    9. Isabelle Grootes               93  deZijl/LGB        2:46.22
   10. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            2:48.73
   11. Seline Koek                    94  LZ1886            2:50.00
   12. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       2:53.63
   13. Tessa den Os                   93  LZ1886            2:56.19
   14. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       2:57.07
   15. Britt Kraak                    93  ZVHoorn-Aurik     2:57.78
  dis. Nicole Tebbes                  93  ZVHoorn-Aurik     3:40.94     RC



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:28.42
    2. Bastiaan Waanders              93  deZijl/LGB        2:30.93
    3. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       2:30.93
    4. Nils Mollema                   93  deZijl/LGB        2:36.44
    5. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       2:40.80
    6. Frank van der Wolff            94  ZVHoorn-Aurik     2:46.50
    7. Jordi Penedo                   93  deZijl/LGB        2:49.39
    8. Bjorn Groot                    93  deZijl/LGB        2:52.86
    9. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       2:53.16
   10. Micha Kroes                    93  ZVHoorn-Aurik     2:54.65
   11. Martijn Teske                  94  LZ1886            2:55.16
   12. Jesse Dekker                   93  ZVHoorn-Aurik     2:56.56
   13. Jesse van Putten               93  LZ1886            2:57.15
   14. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            2:57.15



TOP
Nr. 12   100m rugslag Dames                                  Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:09.32
    2. Paula van der Werff            91  LZ1886            1:09.58
    3. Xandra Groot                   90  ZVHoorn-Aurik     1:12.79
    4. Lisanne Duijst                 90  ZVHoorn-Aurik     1:12.95
    5. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:12.95
    6. Iris Bioch                     91  deZijl/LGB        1:14.07
    7. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:15.15
    8. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:16.48
    9. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:17.32
   10. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       1:18.01
   11. Eline Schaft                   92  deZijl/LGB        1:19.06
   12. Linda van der Voort            92  deZijl/LGB        1:19.37
   13. Sanne Tebbes                   90  ZVHoorn-Aurik     1:32.95



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                                 Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Theo Beglinger                 90  deZijl/LGB        1:02.94
    2. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:04.04
    3. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886            1:04.32
    4. Ivor Mollema                   90  deZijl/LGB        1:05.95
    5. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            1:06.13
    6. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:06.39
    7. Donald Hillebregt              92  deZijl/LGB        1:09.43
    8. Chris Al                       91  ZVHoorn-Aurik     1:10.64
    9. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:10.86
   10. Thom Wever                     91  ZVHoorn-Aurik     1:12.73
   11. Sverre Eschweiler              92  ZVHoorn-Aurik     1:12.73
   12. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:13.31
   13. Sander ten Hoedt               92  LZ1886            1:14.57
   14. Michel Koenen                  89  ZVHoorn-Aurik     1:15.77
   15. Niels Keekstra                 92  deZijl/LGB        1:24.60



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Esther Nijgh                   84  LZ1886            1:00.14
    2. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            1:00.98
    3. Simone de Wit                  86  ZVHoorn-Aurik     1:04.16
    4. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:04.16
    5. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:04.80
    6. Femke Swier                    93  ZVHoorn-Aurik     1:04.95
    7. Judith Lardee                  90  deZijl/LGB        1:04.98
    8. Angelique Schut                89  ZVHoorn-Aurik     1:05.15
    9. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:05.32
   10. Mirjam Pannekeet               82  DAW-Finenzo       1:06.10
   11. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo       1:06.32
   12. Larissa Brak                   88  deZijl/LGB        1:06.94
   13. Lesley Koopmans                90  deZijl/LGB        1:06.95
   14. Andrea van Leeuwen             81  deZijl/LGB        1:07.91
   15. Laura de Waal                  89  ZVHoorn-Aurik     1:10.75
   16. Mariette Campbell              86  ZVHoorn-Aurik     1:14.45



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       1:08.35
    2. Dennis de Waal                 86  ZVHoorn-Aurik     1:08.41
    3. Frank Vijver                   63  ZVHoorn-Aurik     1:09.76
    4. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:10.64
    5. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:12.08
    6. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:12.08
    7. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo       1:12.98
    8. Ralf van der Poel              84  LZ1886            1:15.02
    9. Joost Rijntjes                 91  deZijl/LGB        1:15.25
   10. Boris van Putten               91  LZ1886            1:15.33
   11. Rein Beenker                   86  ZVHoorn-Aurik     1:16.45
   12. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:16.60
   13. Mark Drenth                    83  LZ1886            1:17.54
   14. Robin Sprinkhuizen             74  deZijl/LGB        1:18.37
   15. Sijmen Brandt                  86  deZijl/LGB        1:20.36
   16. Dirkjan Beugelsdijk            81  deZijl/LGB        1:20.76



TOP
Nr. 16   50m schoolslag Gemengd                               Minoren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lara Bink                      98  LZ1886              53.51



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Dames                                Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         33.24
    2. Miloes Rozemuller              95  ZVHoorn-Aurik       35.54
    3. Bodi Huisman                   95  deZijl/LGB          37.22
    4. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo         38.23
    5. Mariska Teske                  96  LZ1886              38.64
    6. Joyce Penedo                   96  deZijl/LGB          39.07
    7. Danielle Grootes               95  deZijl/LGB          39.36
    8. Laura Stokx                    96  DAW-Finenzo         39.87
    9. Pieternel Braam                95  deZijl/LGB          39.98
   10. Claudia Rijkhoff               96  ZVHoorn-Aurik       40.18
   11. Jasmijn Bink                   97  LZ1886              41.53
   12. Laura den Os                   95  LZ1886              43.29
   13. Manon Wiersma                  96  ZVHoorn-Aurik       43.45
   14. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886              43.85
   15. Myrthe van Gestel              95  LZ1886              45.09
   16. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo         45.62
   17. Jonna Epker                    95  ZVHoorn-Aurik       55.78



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                 Minoren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  ZVHoorn-Aurik       32.34
    2. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo         32.77
    3. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo         33.66
    4. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo         33.77
    5. Guus Jonk                      95  ZVHoorn-Aurik       34.86
    6. Nick van der Krogt             95  deZijl/LGB          34.98
    7. Kjell Sieval                   95  LZ1886              35.01
    8. Dennis van Kleef               95  deZijl/LGB          35.79
    9. Bart Uittenhout                95  deZijl/LGB          35.85
   10. Yannick Vijver                 96  ZVHoorn-Aurik       37.14
   11. Danny Berlemon                 96  ZVHoorn-Aurik       37.37
   12. Koen van Lieshout              95  deZijl/LGB          37.45
   13. Amro Badawi                    95  LZ1886              38.23
   14. Jordi Kerssens                 96  ZVHoorn-Aurik       39.01
   15. Dion de Mooy                   97  LZ1886              40.62



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo         55.96
    2. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886              56.24
    3. Joep Groot                     87  ZVHoorn-Aurik       57.26
    4. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo         57.37
    5. Jonathan de Graaff             87  LZ1886              58.80
    6. Roy Kraak                      88  ZVHoorn-Aurik       59.06
    7. Donald Hillebregt              92  deZijl/LGB        1:00.24
    8. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:00.65
    9. Dennis Krol                    87  deZijl/LGB        1:01.85
   10. Michel Koenen                  89  ZVHoorn-Aurik     1:05.60
   11. Luuk Reijns                    88  ZVHoorn-Aurik     1:07.82
   12. Niels Keekstra                 92  deZijl/LGB        1:08.02
   13. Tim Halvemaan                  92  deZijl/LGB        1:08.81



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Paula van der Werff            91  LZ1886            1:16.29
    2. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:23.82
    3. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:23.94
    4. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:24.11
    5. Linda van der Voort            92  deZijl/LGB        1:25.33
    6. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:26.73
    7. Helena La                      95  ZVHoorn-Aurik     1:29.89
    8. Danique Olof                   93  ZVHoorn-Aurik     1:30.65
    9. Eline Schaft                   92  deZijl/LGB        1:30.99
   10. Isabelle Grootes               93  deZijl/LGB        1:31.25
   11. Tamara Sachs                   92  ZVHoorn-Aurik     1:32.02



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                                  Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:04.98
    2. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:08.02
    3. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:08.67
    4. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            1:09.65
    5. Sverre Eschweiler              92  ZVHoorn-Aurik     1:09.77
    6. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:10.35
    7. Nils Mollema                   93  deZijl/LGB        1:10.57
    8. Joost Rijntjes                 91  deZijl/LGB        1:10.77
    9. Sander ten Hoedt               92  LZ1886            1:11.94
   10. Thom Wever                     91  ZVHoorn-Aurik     1:13.46
   11. Boris van Putten               91  LZ1886            1:15.26
   12. Casper van der Haagen          92  ZVHoorn-Aurik     1:17.76
   13. Bruun Beenker                  91  ZVHoorn-Aurik     1:17.84
   14. Bjorn Groot                    93  deZijl/LGB        1:18.48
   15. Simon Stouten                  94  deZijl/LGB        1:19.70
  dis. Sander Koenen                  92  ZVHoorn-Aurik     1:43.18     RD



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  ZVHoorn-Aurik     2:10.57
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:12.27
    3. Iris Bioch                     91  deZijl/LGB        2:16.92
    4. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       2:17.67
    5. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:17.80
    6. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:18.14
    7. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:22.40
    8. Angelique Schut                89  ZVHoorn-Aurik     2:23.84
    9. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:24.09
   10. Lesley Koopmans                90  deZijl/LGB        2:25.98
   11. Judith Lardee                  90  deZijl/LGB        2:29.84
   12. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       2:32.09
   13. Laura de Waal                  89  ZVHoorn-Aurik     2:37.74
   14. Sanne Tebbes                   90  ZVHoorn-Aurik     2:51.39



TOP
Nr. 23   200m schoolslag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  ZVHoorn-Aurik     2:36.34
    2. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886            2:42.83
    3. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:44.00
    4. Chris Al                       91  ZVHoorn-Aurik     2:47.98
    5. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       2:50.64
    6. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       2:52.78
    7. Boris van Putten               91  LZ1886            2:52.78
    8. Sven Regensburg                91  LZ1886            2:52.92
    9. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       2:54.32
   10. Bastiaan Waanders              93  deZijl/LGB        2:56.95
   11. Theo Beglinger                 90  deZijl/LGB        2:57.39
   12. Jordi Penedo                   93  deZijl/LGB        3:15.64
   13. Tim Halvemaan                  92  deZijl/LGB        3:22.80



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Femke Swier                    93  ZVHoorn-Aurik     1:03.25
    2. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:03.69
    3. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:04.92
    4. Danique Olof                   93  ZVHoorn-Aurik     1:06.26
    5. Britt Kraak                    93  ZVHoorn-Aurik     1:06.92
    6. Danielle Grootes               95  deZijl/LGB        1:07.67
    7. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            1:08.64
    8. Seline Koek                    94  LZ1886            1:09.18
    9. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:09.35
   10. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:09.45
   11. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            1:09.51
   12. Charlotte Buskermolen          93  DAW-Finenzo       1:12.43
   13. Tessa den Os                   93  LZ1886            1:12.43
   14. Bodi Huisman                   95  deZijl/LGB        1:12.84
   15. Pieternel Braam                95  deZijl/LGB        1:13.70
   16. Nicole Tebbes                  93  ZVHoorn-Aurik     1:33.17



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:20.34
    2. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:22.92
    3. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:25.98
    4. Jesse van Putten               93  LZ1886            1:29.80
    5. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       1:32.18
    6. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:33.31
    7. Bjorn Groot                    93  deZijl/LGB        1:33.35
    8. Guus Jonk                      95  ZVHoorn-Aurik     1:36.39
    9. Simon Stouten                  94  deZijl/LGB        1:37.45
   10. Martijn Teske                  94  LZ1886            1:37.77
   11. Nick van der Krogt             95  deZijl/LGB        1:37.78
   12. Micha Kroes                    93  ZVHoorn-Aurik     1:38.61
   13. Frank van der Wolff            94  ZVHoorn-Aurik     1:40.30
   14. Koen van Lieshout              95  deZijl/LGB        1:41.92
  dis. Jesse Dekker                   93  ZVHoorn-Aurik     1:29.76     SL



TOP
Nr. 26   200m rugslag Dames                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:24.31
    2. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:31.36
    3. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:33.11
    4. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:33.67
    5. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:35.50
    6. Lisanne Duijst                 90  ZVHoorn-Aurik     2:37.02
    7. Xandra Groot                   90  ZVHoorn-Aurik     2:38.77
    8. Mirjam Pannekeet               82  DAW-Finenzo       2:43.07
    9. Simone de Wit                  86  ZVHoorn-Aurik     2:43.79
   10. Larissa Brak                   88  deZijl/LGB        2:46.29
   11. Lesley Koopmans                90  deZijl/LGB        2:48.93
   12. Andrea van Leeuwen             81  deZijl/LGB        2:57.70
   13. Mariette Campbell              86  ZVHoorn-Aurik     3:16.98



TOP
Nr. 27   200m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       2:11.35
    2. Remco Peerdeman                89  ZVHoorn-Aurik     2:16.53
    3. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       2:16.98
    4. Dennis de Waal                 86  ZVHoorn-Aurik     2:20.45
    5. Robin Sprinkhuizen             74  deZijl/LGB        2:22.39
    6. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       2:23.93
    7. Ivor Mollema                   90  deZijl/LGB        2:24.82
    8. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886            2:25.70
    9. Sijmen Brandt                  86  deZijl/LGB        2:26.59
   10. Ralf van der Poel              84  LZ1886            2:26.59
   11. Rein Beenker                   86  ZVHoorn-Aurik     2:28.01
   12. Jonathan de Graaff             87  LZ1886            2:28.20
   13. Mark Drenth                    83  LZ1886            2:29.74
   14. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       2:37.67
   15. Nils Mollema                   93  deZijl/LGB        2:37.67
   16. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo       2:39.91
   17. Michel Koenen                  89  ZVHoorn-Aurik     2:44.00
   18. Luuk Reijns                    88  ZVHoorn-Aurik     3:02.24



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Heren                            Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LZ 1886 1                          LZ1886            1:58.81
       Jelmar Kluiwstra          92   Aschwin van Zoest         91
       Boris van Putten          91   Lars Sieval               93
        1:58.81 
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       2:00.28
       Joey Stokx                93   Arjan Baron               91
       Bart Schram               91   Demi de Rooij             91
        2:00.28 
    3. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        ZVHoorn-Aurik     2:07.77
       Sverre Eschweiler         92   Frank van der Wolff       94
       Chris Al                  91   Thom Wever                91
        2:07.77 
    4. De Zijl/LGB 1                      deZijl/LGB        2:09.02
       Nils Mollema              93   Bastiaan Waanders         93
       Joost Rijntjes            91   Simon Stouten             94
        2:09.02