A1
Zeist, Netherlands,    17-11-2007,     25m-baan
Nr. 1 400m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 400m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 3 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 4 200m rugslag Heren Sen.   
Nr. 5 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 6 200m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 7 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 8 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 9 200m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 10 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 11 200m wisselslag Dames Sen.   Nr. 12 200m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 13 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 200m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   400m wisselslag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          5:26.97
    2. Tessa Lukassen                 87  Zwemlust/Utrech   5:29.01
    3. Nikť Beekes                    89  ZVDorestadDol     5:51.56
    4. Joyce Duijst                   90  AZCDeAmer         6:43.60
    5. Nikita Polman                  92  ZVDorestadDol     6:47.47
    6. Esther van Aalst               95  ZVDorestadDol     6:52.93



TOP
Nr. 2   400m wisselslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          4:55.00
    2. Aziz Nosairi                   91  Zwemlust/Utrech   5:04.25
    3. Vincent Versteeg               77  Zwemlust/Utrech   5:13.74
    4. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          5:18.08
    5. Sander Ariaansz                93  Zwemlust/Utrech   5:18.29
    6. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          5:49.05
    7. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             6:01.26
    8. Auke Koops                     95  ZVDorestadDol     7:13.25



TOP
Nr. 3   200m rugslag Dames                                      Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:37.94
    2. Erika Kastelein                84  OneTeamSwimmi     2:38.17
    3. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:39.04
    4. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:42.78
    5. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:42.78
    6. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         2:47.77
    7. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     2:52.26
    8. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         2:54.23
    9. Kathy van Zuilen               93  AZCDeAmer         2:59.45
   10. Linda Kamperman                96  Aquarijn          3:02.98
   11. Femke Otter                    89  ZVDorestadDol     3:02.98
   12. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             3:04.05
   13. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          3:04.74
   14. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          3:04.86
   15. Josca Scholten                 95  AZCDeAmer         3:11.33
   16. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:11.48
   17. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     3:20.40
   18. Myrthe Veenstra                95  Zwemlust/Utrech   3:26.20
   19. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist     3:26.26
  dis. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     3:19.16     RC



TOP
Nr. 4   200m rugslag Heren                                      Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Symen Dogger                   94  DeZwoer           2:35.75
    2. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:38.54
    3. Jorik de Jong                  91  MZ&PCDeFuut       2:44.15
    4. Timo Bol                       91  MZ&PCDeFuut       2:44.41
    5. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     2:46.07
    6. Barend Kamphuis                81  Aquarijn          2:50.81
    7. Ruben de Boer                  93  DeDuinkikkers     3:00.28
    8. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          3:00.47
    9. Marvin van den Breul           93  MZ&PCDeFuut       3:01.80
   10. Peter Snijders                 92  DeZwoer           3:09.22
  dis. Heru Leander                   93  DeHaaien          2:44.05     RD
  dis. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          2:47.45     RC



TOP
Nr. 5   200m schoolslag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Lukassen                 87  Zwemlust/Utrech   2:50.46
    2. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          2:59.42
    3. Iris Selten                    92  Aquarijn          3:00.44
    4. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         3:09.19
    5. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     3:09.56
    6. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers     3:11.74
    7. Mirre Thomas                   95  Zwemlust/Utrech   3:11.80
    8. Tessa Huijsing                 92  DeHaaien          3:13.55
    9. Michelle Geisler               95  Aquarijn          3:16.24
   10. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     3:17.81
   11. Joyce Duijst                   90  AZCDeAmer         3:19.24
   12. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien          3:20.35
   13. Roos van Bentum                91  DeZwoer           3:21.19
   14. Merel Rademakers               96  DeHaaien          3:22.02
   15. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          3:24.97
   16. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          3:26.44
   17. Mirjam de Jong                 82  OneTeamSwimmi     3:27.89
   18. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             3:28.27
   19. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     3:29.79
   20. Sedona de Keijzer              96  AZ&PC             3:30.76
   21. Emmy Tuithof                   95  Aquarijn          3:31.94
   22. Janita Verkuil                 95  Aquarijn          3:40.01
   23. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:41.39
   24. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist     3:43.52
   25. Nicole van Zuilen              95  AZCDeAmer         3:59.20
   26. Juliette Jansen                96  ZVDorestadDol     4:00.70
  dis. DaniŽlle Vermeulen             91  AZ&PC
  dis. Janneke van Leeuwen            89  AZCDeAmer         3:38.08     SK
  dis. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     3:39.76     SL



TOP
Nr. 6   200m schoolslag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Nauta                      89  DeHaaien          2:38.34
    2. Dennis de Groot                83  DeZwoer           2:40.86
    3. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:45.52
    4. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       2:46.62
    5. Ronald Stolk                   66  MZ&PCDeFuut       2:56.53
    6. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut       2:56.98
    7. Edo Lamoree                    91  DeHaaien          2:57.62
    8. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut       3:06.14
    9. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     3:08.04
   10. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     3:09.16
   11. Bas Ambergen                   93  DeDuinkikkers     3:10.72
   12. Maarten Gaasenbeek             91  DeVuursche        3:11.20
   13. Thomas Gerritzen               91  AZCDeAmer         3:12.09
   14. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     3:12.44
   15. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       3:15.76
   16. Reno Groenestein               66  MZ&PCDeFuut       3:16.39
   17. Tom Tollens                    92  AZCDeAmer         3:19.39
   18. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     3:24.54
   19. Wouter Nolsen                  96  DeHaaien          3:33.57
   20. Kenneth Martens                94  MZ&PCDeFuut       3:38.10
   21. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     3:45.01
   22. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     3:55.43
  dis. Jens van Egmond                87  ZVDorestadDol     2:58.08     SO
  dis. Simon Slingerland              94  DeHaaien          3:08.74     SD



TOP
Nr. 7   400m vrije slag Dames                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           4:51.00
    2. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             4:51.29
    3. Shireen Post                   95  AZ&PC             4:59.34
    4. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           4:59.42
    5. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut       5:04.75
    6. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         5:07.29
    7. ZoŽ van Zijl                   95  Aquarijn          5:15.88
    8. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          5:18.85
    9. Iris van Beek                  93  MZ&PCDeFuut       5:27.63
   10. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         5:29.16
   11. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     5:32.19
   12. Esther Klop                    89  DeHaaien          5:33.40
   13. Anne Kooijman                  95  Zwemlust/Utrech   5:34.75
   14. Dieke van der Gugten           90  MZ&PCDeFuut       5:43.18
   15. Renť Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     5:45.04
   16. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     5:45.12
   17. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers     5:46.09
   18. Kathy van Zuilen               93  AZCDeAmer         5:47.32
   19. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     5:51.39
   20. Conny de Smit                  94  AZCDeAmer         5:54.75
   21. Esther van Aalst               95  ZVDorestadDol     5:56.91
   22. Farishta Ahmadzai              89  AZ&PC             5:57.36
   23. Ilse de Bruin                  90  AZ&PC             5:57.58
   24. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech   5:59.43
   25. Brenda Groenestein             93  MZ&PCDeFuut       6:01.52
   26. Renske Eilers                  88  AZCDeAmer         6:05.02
   27. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             6:07.70
   28. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   6:20.23
   29. Lilianne van de Dussen         90  DeVuursche        6:21.17
   30. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     6:23.09



TOP
Nr. 8   400m vrije slag Heren                                   Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          4:00.52
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          4:11.78
    3. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       4:32.28
    4. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          4:34.24
    5. Sander Ariaansz                93  Zwemlust/Utrech   4:34.81
    6. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       4:44.28
    7. Symen Dogger                   94  DeZwoer           4:58.44
    8. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   5:02.78
    9. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             5:03.82
   10. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     5:23.96
   11. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             5:26.66
   12. Joost Jansen                   90  DeVuursche        5:30.32
   13. Jonathan Al                    94  AZ&PC             5:37.06
   14. Robin Rood                     91  ZVDorestadDol     5:38.98
   15. Antal Bos                      89  DeVuursche        5:46.17
   16. Patrick Pleiter                93  ZVDorestadDol     6:13.54
   17. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        6:17.83
   18. Kevin Budding                  92  ZVDorestadDol     6:18.22
   19. Auke Koops                     95  ZVDorestadDol     6:27.29
   20. Indi Joore                     95  Zwemlust/Utrech   6:27.41



TOP
Nr. 9   200m vlinderslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nikť Beekes                    89  ZVDorestadDol     2:49.33
    2. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers     3:07.77
    3. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     3:12.79
    4. Nikita Polman                  92  ZVDorestadDol     3:17.71



TOP
Nr. 10   200m vlinderslag Heren                                 Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aziz Nosairi                   91  Zwemlust/Utrech   2:24.20
    2. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          2:31.33
    3. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:47.77
    4. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     3:22.54



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:44.58
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:47.19
    3. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:50.49
    4. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         2:50.73
    5. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     2:51.66
    6. Mirre Thomas                   95  Zwemlust/Utrech   2:53.10
    7. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers     2:54.44
    8. Esther Klop                    89  DeHaaien          2:55.48
    9. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          2:58.05
   10. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          2:58.24
   11. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         2:58.29
   12. Kathy van Zuilen               93  AZCDeAmer         3:01.67
   13. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             3:03.57
   14. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          3:04.13
   15. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             3:06.25
   16. Renske Eilers                  88  AZCDeAmer         3:06.61
   17. Femke Otter                    89  ZVDorestadDol     3:08.79
   18. Conny de Smit                  94  AZCDeAmer         3:15.23
   19. Brenda Groenestein             93  MZ&PCDeFuut       3:15.73
   20. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     3:15.93
   21. Farishta Ahmadzai              89  AZ&PC             3:17.41
   22. Ilse de Bruin                  90  AZ&PC             3:17.53
   23. Merel Rademakers               96  DeHaaien          3:20.48
   24. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     3:20.77
   25. Josca Scholten                 95  AZCDeAmer         3:21.60
   26. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     3:22.30
   27. Lilianne van de Dussen         90  DeVuursche        3:25.54
  dis. Dieke van der Gugten           90  MZ&PCDeFuut       3:00.50     RC
  dis. Emmy Tuithof                   95  Aquarijn          3:18.66     VC



TOP
Nr. 12   200m wisselslag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          2:17.43
    2. Vincent Versteeg               77  Zwemlust/Utrech   2:26.75
    3. Dennis de Groot                83  DeZwoer           2:28.28
    4. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     2:40.80
    5. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          2:44.61
    6. Edo Lamoree                    91  DeHaaien          2:47.50
    7. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     2:48.47
    8. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:51.51
    9. Timo Bol                       91  MZ&PCDeFuut       2:52.40
   10. Joost Jansen                   90  DeVuursche        2:52.97
   11. Bas Ambergen                   93  DeDuinkikkers     2:57.09
   12. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             3:03.14
   13. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       3:05.76
   14. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     3:08.00
   15. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        3:23.16
   16. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     3:33.39
   17. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     3:42.91
  dis. Antal Bos                      89  DeVuursche        2:55.47     SJ



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Selten                    92  Aquarijn          2:16.74
    2. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:18.18
    3. DaniŽlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:21.29
    4. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          2:22.60
    5. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut       2:25.85
    6. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:26.71
    7. ZoŽ van Zijl                   95  Aquarijn          2:28.62
    8. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     2:30.08
    9. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          2:30.37
   10. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         2:30.45
   11. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         2:31.86
   12. Anne Kooijman                  95  Zwemlust/Utrech   2:34.79
   13. Michelle Geisler               95  Aquarijn          2:35.33
   14. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     2:35.85
   15. Erika Kastelein                84  OneTeamSwimmi     2:36.07
   16. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     2:36.92
   17. Iris van Beek                  93  MZ&PCDeFuut       2:37.13
   18. Roos van Bentum                91  DeZwoer           2:37.26
   19. Linda Kamperman                96  Aquarijn          2:40.23
   20. Renť Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     2:40.50
   21. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          2:41.81
   22. Sedona de Keijzer              96  AZ&PC             2:42.99
   23. Conny de Smit                  94  AZCDeAmer         2:47.29
   24. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     2:47.33
   25. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     2:48.45
   26. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien          2:51.17
   27. Josca Scholten                 95  AZCDeAmer         2:52.49
   28. Vera Willers                   96  Aquarijn          3:00.17
   29. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          3:00.26
   30. Myrthe Veenstra                95  Zwemlust/Utrech   3:01.12
   31. Janita Verkuil                 95  Aquarijn          3:03.67
   32. Janneke van Leeuwen            89  AZCDeAmer         3:08.32
   33. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist     3:23.97
   34. Nicole van Zuilen              95  AZCDeAmer         3:24.16
   35. Juliette Jansen                96  ZVDorestadDol     3:26.87



TOP
Nr. 14   200m vrije slag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          1:54.32
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:58.63
    3. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       2:04.26
    4. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          2:09.36
    5. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:11.61
    6. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          2:11.66
    7. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       2:14.74
    8. Jorik de Jong                  91  MZ&PCDeFuut       2:15.44
    9. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut       2:21.57
   10. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     2:22.43
   11. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   2:23.42
   12. Symen Dogger                   94  DeZwoer           2:24.01
   13. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:25.22
   14. Jens van Egmond                87  ZVDorestadDol     2:25.39
   15. Barend Kamphuis                81  Aquarijn          2:25.66
   16. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     2:28.64
   17. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     2:32.14
   18. Robin Rood                     91  ZVDorestadDol     2:32.62
   19. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut       2:32.69
   20. Jonathan Al                    94  AZ&PC             2:37.50
   21. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     2:38.25
   22. Marvin van den Breul           93  MZ&PCDeFuut       2:39.09
   23. Tom Tollens                    92  AZCDeAmer         2:41.14
   24. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     2:42.71
   25. Thomas Gerritzen               91  AZCDeAmer         2:43.07
   26. Kenneth Martens                94  MZ&PCDeFuut       2:43.72
   27. Maarten Gaasenbeek             91  DeVuursche        2:44.79
   28. Peter Snijders                 92  DeZwoer           2:45.03
   29. Simon Slingerland              94  DeHaaien          2:45.28
   30. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          2:46.32
   31. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     2:52.61
   32. Patrick Pleiter                93  ZVDorestadDol     2:53.30
   33. Kevin Budding                  92  ZVDorestadDol     2:59.33
   34. Reno Groenestein               66  MZ&PCDeFuut       3:09.85
   35. Wouter Nolsen                  96  DeHaaien          3:13.06
   36. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     3:22.67