limiet wedstrijd deel 1
veldhoven, Netherlands,    14-10-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 2 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 3 50m vrije slag Heren 6-8   Nr. 4 50m vrije slag Dames 6-8   
Nr. 5 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 6 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 7 50m schoolslag Heren 9-10   Nr. 8 50m schoolslag Dames 9-10   
Nr. 9 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 10 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren 6-8   Nr. 12 50m vlinderslag Dames 6-8   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 14 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 15 50m vlinderslag Heren 9-10   Nr. 16 50m vlinderslag Dames 9-10   
Nr. 17 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 18 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   


Nr. 1   100m wisselslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Schuurmans Joppe               89  Tritium(SG)       1:06.46
    2. Schuurmans Jelte               91  Tritium(SG)       1:08.29
    3. Hendriks Cas                   92                    1:09.27
    4. Hendriks Mart                  93  Tritium(SG)       1:09.75
    5. Kuijpers Kevin                 90  EOZC              1:13.21
    6. Rongen Jeroen                  91  EOZC              1:16.59
    7. Vark van Jeroen                91  Njord             1:16.95     A
    8. Rinzema Bas                    91  Njord             1:16.95     B
    9. Mulder Twan                    91  Njord             1:18.10
   10. Lepper de Marijn               92  Njord             1:20.30
   11. Enden van der Wim              92                    1:22.43
   12. Schuurmans Dieder              95  Tritium(SG)       1:26.51
   13. Geurts Alex                    95  Njord             1:33.36
  dis. Geurts Tony                    93  Njord             1:37.38
        1:37.38 



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Burgt van der Vivian           90  Njord             1:12.88
    2. Scheepers DaniŽlle             90  Njord             1:15.43
    3. Loeffen Kim                    94  Tritium(SG)       1:17.23
    4. Gardingen van Marloes          93  Njord             1:19.20
    5. Steeg van de Melissa           92  Tritium(SG)       1:20.48
    6. Feider Naomi                   91  Tritium(SG)       1:20.77
    7. Siroen Elodie                  90  Tritium(SG)       1:21.29
    8. Eikholt Elske                  93  Tritium(SG)       1:25.01
    9. Heijden van der Ilse           94  Njord             1:25.29
   10. Feider Charessa                94  Tritium(SG)       1:26.06
   11. Wijdeven van de Judith         95  Njord             1:26.60
   12. Feider Shauny                  93  Tritium(SG)       1:29.25
   13. Nielen Chantal                 93                    1:29.42
   14. Steeg van de Lisette           94  Tritium(SG)       1:30.82
   15. Liebregts Emy                  95  Njord             1:32.22
   16. Trepels Annebeth               94  Njord             1:32.73
   17. Klomp Lois                     95  Njord             1:33.24
   18. Meurs van Elke                 95  Njord             1:33.41
   19. Schoonbeek Nicole              95  Njord             1:36.08
   20. Dijkstra Susanne               92  Njord             1:42.01
   21. Dartel van Mayke               96  Njord             1:58.23



TOP
TOP
Nr. 4   50m vrije slag Dames                                          6 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marsman Josse                  00  Njord               54.20



TOP
Nr. 5   100m vlinderslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rongen Martijn                 87  EOZC              1:02.37
    2. Smulders Johnno                  PSV               1:03.43
    3. Burgt van der Jeroen           86  Njord             1:12.02
    4. Scheepers Ruud                 92  Njord             1:15.93
    5. Brzoskowsk Maarten               PSV               1:17.49



TOP
Nr. 6   100m vlinderslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Willems Chantal                91  Tritium(SG)       1:16.19
  dis. Mous Jaimy                     96  Njord             1:36.73
        1:36.73 



TOP
Nr. 7   50m schoolslag Heren                                         9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Buit Cas                       97  Njord               56.33
    2. Gerwen van Elwin               98  Njord               57.00     A
    3. Neggers Eddy                   97  Njord               57.00     B
    4. Wijdeven van de Stefan         98  Njord               57.00     C



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Dames                                         9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Blaauw Xandra                  97  Njord               53.91
    2. Nguyen Beau                    98  Njord               54.64
    3. Miedema Jolijn                 98  Njord               55.49
    4. Lang van Nadien                97  Njord               58.48



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Heren                                 Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Schuurmans Joppe               89  Tritium(SG)         26.20
    2. Kuijpers Kevin                 90  EOZC                26.82
       Smulders Johnno                  PSV                 26.82
    4. Hendriks Mart                  93  Tritium(SG)         26.88
    5. Schuurmans Jelte               91  Tritium(SG)         27.06
    6. Rinzema Bas                    91  Njord               28.40
    7. Hendriks Cas                   92                      28.57
    8. Mulder Twan                    91  Njord               30.43     A
       Vark van Jeroen                91  Njord               30.43
       Brzoskowsk Maarten               PSV                 30.43     B
   11. Lepper de Marijn               92  Njord               30.66
   12. Enden van der Wim              92                      31.88
   13. Schuurmans Dieder              95  Tritium(SG)         33.33
   14. Geurts Alex                    95  Njord               39.11
   15. Geurts Tony                    93  Njord               42.80



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Siroen Merel                   88  Tritium(SG)         28.22
    2. Burgt van der Vivian           90  Njord               29.70
    3. Loeffen Kim                    94  Tritium(SG)         29.91
    4. Willems Chantal                91  Tritium(SG)         30.42
    5. Feider Naomi                   91  Tritium(SG)         31.14
    6. Gardingen van Marloes          93  Njord               31.46
    7. Siroen Elodie                  90  Tritium(SG)         31.78
    8. Heijden van der Ilse           94  Njord               32.92
    9. Wijdeven van de Judith         95  Njord               33.18
   10. Eikholt Elske                  93  Tritium(SG)         33.64
   11. Feider Charessa                94  Tritium(SG)         34.65     A
   12. Mous Jaimy                     96  Njord               34.65     B
   13. Meurs van Elke                 95  Njord               35.17
   14. Steeg van de Lisette           94  Tritium(SG)         36.04
   15. Nielen Chantal                 93                      37.11
   16. Klomp Lois                     95  Njord               37.57
   17. Trepels Annebeth               94  Njord               38.06
   18. Dijkstra Susanne               92  Njord               39.98
   19. Dartel van Mayke               96  Njord               43.67



TOP
TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                                        6 - 8 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

  dis. Marsman Josse                  00  Njord             1:15.49



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rongen Martijn                 87  EOZC              4:25.67
        1:02.52  2:09.89  3:18.27  4:25.67 
    2. Burgt van der Jeroen           86  Njord             4:50.79
        1:08.37  2:22.75  3:36.61  4:50.79 
    3. Hendriks Cas                   92                    5:08.21
        1:07.86  2:24.93  3:47.15  5:08.21 
    4. Biekmann Cas                   93  Njord             5:08.75
        1:13.02  2:31.71  3:51.47  5:08.75 
    5. Rongen Jeroen                  91  EOZC              5:11.34
        1:11.43  2:30.90  3:52.55  5:11.34 
    6. Scheepers Ruud                 92  Njord             5:20.12
        1:11.87  2:32.09  3:55.99  5:20.12 



TOP
Nr. 14   400m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scheepers DaniŽlle             90  Njord             5:08.22
        1:11.06  2:29.93  3:49.25  5:08.22 
    2. Steeg van de Melissa           92  Tritium(SG)       5:16.38
        1:14.59  2:35.43  3:57.67  5:16.38 
    3. Feider Shauny                  93  Tritium(SG)       5:56.81
        1:24.93  2:58.24  4:30.31  5:56.81 
    4. Liebregts Emy                  95  Njord             6:27.63
        1:29.24  3:08.17  4:49.09  6:27.63 
    5. Schoonbeek Nicole              95  Njord             6:42.40
        1:29.84  3:12.34  4:58.65  6:42.40 



TOP
Nr. 15   50m vlinderslag Heren                                       9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wijdeven van de Stefan         98  Njord               52.16
    2. Neggers Eddy                   97  Njord               53.43
    3. Gerwen van Elwin               98  Njord             1:03.74



TOP
Nr. 16   50m vlinderslag Dames                                       9 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lang van Nadien                97  Njord               48.18
    2. Blaauw Xandra                  97  Njord               52.76
    3. Nguyen Beau                    98  Njord               57.21
    4. Miedema Jolijn                 98  Njord             1:01.74



TOP
Nr. 17   4 x 100m wisselslag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. S.G. Tritium 1                     Tritium(SG)       4:50.05
       Schuurmans Dieder         95   Schuurmans Joppe          89
       Hendriks Mart             93   Schuurmans Jelte          91
        1:22.43  4:50.05 
    2. Njord 1                            Njord             5:24.80
       Scheepers Ruud            92   Mulder Twan               91
       Lepper de Marijn          92   Biekmann Cas              93
        1:19.56  5:24.80 



TOP
Nr. 18   4 x 100m vrije slag Dames                           Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. S.G. Tritium 1                     Tritium(SG)       4:30.93
       Siroen Merel              88   Steeg van de Melissa      92
       Feider Naomi              91   Loeffen Kim               94
        1:03.13  4:30.93 
    2. S.G. Tritium 2                     Tritium(SG)       5:02.54
       Willems Chantal           91   Feider Charessa           94
       Feider Shauny             93   Siroen Elodie             90
        1:07.20  5:02.54 
    3. Njord 1                            Njord             5:21.39
       Klomp Lois                95   Mous Jaimy                96
       Wijdeven van de Judith    95   Heijden van der Ilse      94
        1:26.27  5:21.39