Nr. 62. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 63. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 64. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 65. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 1-2
Nr. 66. Meisjes, 50m vlinderslag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 67. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 68. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 69. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 70. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren
Nr. 71. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 72. Meisjes, 50m vrije slag  Dames Jeugd 1-2
Nr. 73. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 3-4
Nr. 74. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren D 1-2
Nr. 75. Jongens, 100m vlinderslag  Heren Jeugd 1-2
Nr. 76. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 77. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5-6
Nr. 79. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 80. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 81. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren
Nr. 82. Heren, 4 x 50m wisselslag  Heren Senioren


Bubble Toernooi 2008
Veendam, 18. - 19.10.2008


2 - Deel 219.10.08 - 8:30


Programmanr. 62
19.10.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Rob NaberDe ValkenNT00001111:06.32
DISAxel HanningStadskanaalNT00007031:04.20VE

Jongens Minioren 4

1.Martijn BoelensNOVA43.00990020946.78
2.Toni van de MeebergZigneaNT99001431:01.87
3.Dominik FraasVFL Lüneburg1:18.102509801:06.94


<< TOP >>
Programmanr. 63
19.10.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen43.16980060343.09
2.Friso StolkDe Fuut50.13980141745.19
3.Leroy AlbersDeltasteur50.57980051547.14
4.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken47.00980045749.07
5.Quintin StoetmanGZVW47.69980004350.12FJ 1
6.Maarten BonnemaTriVia48.02980004750.12FJ 2
DISJan Willem VeldmanAppingedam49.899800277AA

Jongens Minioren 6

1.Marcel GroenGZVW37.80970023937.10
2.Stefan RidderbosBubble39.59970085138.53FJ 1
3.Ryan BeugelsDe Spatters38.37970016938.53FJ 2
4.Stijn AvezaatDe Fuut39.14970072938.89
5.Joost van der PijlStadskanaal41.01970017140.55
6.Marcel van der HeideDe Vikings40.60970150340.84
7.Jari HofsinkDeltasteur39.88970053542.02
8.Mickey WijchersBorger41.30970196542.47
9.Hotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)41.57970132943.34
10.Aron Bouwer't Tolhekke47.13970138544.60
11.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)44.96970233546.38
12.Arjen BrinksNOVA46.02970043347.68
13.Jelmer PostmaORCA48.37970163148.09
14.Dirk BosDe Vikings54.36970211152.29
15.Zino HolwerdaORCA59.35970097554.48
16.Arend ToeringDe VikingsNT970318355.80
17.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen53.52970218557.01
18.Diedrick SchothansDe VeeneNT970318558.79


<< TOP >>
Programmanr. 64
19.10.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Marre ZandringaORCA33.92970113633.67
2.Lisanne van AvezaathTriVia34.64970130434.09
3.Esther VisserDe Vikings37.73970054437.80
4.Amy de LangenDe Fuut36.87970204639.79
5.Sandra LoofDe Valken42.25970046440.10
6.Jennifer ScholteNOVA44.15970007040.63
7.Caroline DamenDe Spatters44.74970308841.76
8.Aldith PasveerORCA42.51970139841.81
9.Annelie la RivièreBorger39.23970086442.59
10.Inez DuursmaDe Spatters41.91970025642.89
10.Elsa ter Schure't Tolhekke46.29970146442.89
12.Mattia van der LaanZENONT970070243.88
13.Marloes LangerveldDe Fuut41.23970124044.00
14.Margreet KosterAppingedam41.69970033044.39
15.Femke Sybesma't Tolhekke46.87970146845.25
16.Loes KleinsmitDe Veene51.32970405845.56
17.Vera KwantBubble46.60970223046.53
18.Lisanne EngbertsZPC Bikkel Hoogeveen51.45970029846.64
19.Myrna HuisBorger44.23970000248.04
20.Emily LandkroonDe Veene49.37970303648.36
21.Wiëlle WolbersDe Valken47.74970046248.90
22.Marley EiromkuiZPC Bikkel Hoogeveen49.27970234049.13
23.Anne VlottesDe Vikings1:15.65970212049.60
24.Marleen WeltenDeltasteur48.86970152650.01
25.Sanne StamDeltasteur49.36970009651.45
26.Mirthe RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen55.10970293052.15
DISAnnemiek HalmaDe Vikings54.93970288446.74VH
DISGemma Meijerink't Tolhekke56.70970194648.20VC
DISLaura WolbersDe Valken53.35970004249.53VC
DISMirjam KwebemanOldambt1:25.5897007241:13.13VC
AFGEMIris HilgersHatweeo53.649703472

Meisjes Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene31.37960001432.36
2.Adája StoetmanGZVW34.09960034833.94
3.Renate HemmesBubble33.46960041834.04
4.Esther HulsingTriVia33.27960108034.49
5.Evelien van RuitenORCA34.76960292434.59
6.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen34.78960098234.98
7.Eva SmitGZVW34.71960269035.32
8.Simone MusMiddelse-De Skelp (SG)36.21960193235.36
9.Claudia HackeORCA42.18960293635.59
10.Danique ScheltesAqua '68-Najade (SG)36.20960131636.47
11.Rixt-Nynke BaronFZC '5437.07960189637.39
12.Elna van DeelenEZV Enkhuizen40.62960486437.42
13.Kristel HormannDe Spatters38.61960108437.65
14.Tessa KeizerGZVW38.98960158637.76
15.Daniëlle VrielingDe Spatters37.48960108239.27
16.Thyra de MeerBorger40.01960076639.49
17.Manon Blankvoort't Tolhekke36.82960045439.51
18.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen40.47960093639.70
19.Janine HuizelingTriVia38.21960159839.77
20.Joline FischerNOVA38.75960163840.23
21.Sanaz TulsDe Reest41.34960335041.26
22.Melissa SmienkDe Fuut38.11960300441.81
23.Karin HaandrikmanDe Spatters43.48960084242.12
24.Ilse van RijssenTriVia42.64960160042.97
25.Melissa NautaDe Vikings45.53960238843.20
26.Jet BijenDe Veene42.14960236643.48
27.Eva WillemsenAppingedam41.13960257043.59
28.Allison GeertsemaStadskanaal44.68960325246.34
29.Marrit de GrootMiddelse-De Skelp (SG)45.47960193047.02
30.Esmee VerhoefORCA59.89960380248.23
31.Anouchka HoogstratenDe Veene45.92960082448.86
32.Allison SchulteZPC Bikkel Hoogeveen48.89960938648.90
33.Henriette LemstraDe VikingsNT960534453.93
DISIta VisserBolsward-Workum (SG)43.899601444AA
DISMandy van MalZENO42.98960487443.78VI
DISSanne v.d. MeebergZignea48.96960251252.18VC
DISMonica BosmanDeltasteur56.8996030481:00.95VC
AFGEMAnouk BosDe Valken39.369600494
AFGEMIlse GlazenburgStadskanaal44.239600474

Meisjes Junioren 3

1.Cynthia van BeusekomTriVia32.53950013433.22
2.Karin GroenGZVW32.67950244033.73
3.Monique van der StruikStadskanaal33.36950250234.25
4.Nathalja PragtNOVA34.89950003034.79
5.Iris VisserAppingedam35.24950478435.67
6.Rianne HartmanORCA35.42950146235.87
7.Anouk FriemanTriVia33.75950239036.06
8.Aranka SchoutenDe Fuut36.31950374236.07
9.Inez ZewusterVriledo38.12950370036.42
10.Freya HolwerdaORCA36.84950278036.84
11.Sanne de NijsZignea37.89950071836.91
12.Denise GallDe Pinquin38.22950149437.45
13.Karin OdingaMiddelse-De Skelp (SG)38.52950229637.65
14.Imke OddingTriVia37.38950132639.45
15.Mariël BuurmanNOVA39.59950059839.49
16.Monica BustAqua '68-Najade (SG)39.29950479039.50
17.Desirée van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen38.96950057239.79
18.Melanie van der MosselMiddelse-De Skelp (SG)42.10950459040.02
19.Jetske de PijperDe Veene42.67950056240.10
20.Roos de JagerAqua '68-Najade (SG)41.72950347640.13
21.Hilde BoonEZV Enkhuizen38.36950261240.14
22.Vivian SikkemaZZG de Boskikkers40.60950276040.41
23.Marthe van GinkelNOVA42.43950174440.47
24.Demelsa KreugerDe Fuut40.74950574640.53
25.Christina van der LaanRitola Z&PC36.96950486441.04
26.Francine TeesinkBubble41.47950488241.34
27.Chantal DeekensBubble41.06950042041.51
27.Laura JongbloedORCA43.43950335641.51
29.Ellen NaberDe Valken42.00950153641.60
30.Loysa FeikensDe Spatters40.44950072841.84
31.Theresa WestphalVFL Lüneburg43.9023313541.91
32.Elvira FeikensDe Spatters39.94950072642.13
33.Tine MeerdinkBolsward-Workum (SG)NT950556042.42
34.Eline GeschiereZignea44.13950379842.67
35.Marlou MeijerAqua '68-Najade (SG)41.30950199042.76
36.Manon WolbersDe Valken46.83950150643.42
37.Janke MarsAppingedam42.16950386843.49
38.Mandy GroszpietschDe Vikings44.73950536843.95
39.Maaike HupZPC Bikkel Hoogeveen42.51950120444.45
40.Corlaine Vendrig't Tolhekke47.48950179844.92
41.Marlies CramerAppingedam44.07950216447.22
42.Evabeth de JongDe VikingsNT950624049.64
DISMireille van BurkenZPC Bikkel Hoogeveen38.769503588AA
AFGEMCarolijn VisserZZG de Boskikkers49.769500342
AFGEMAddowa ScherpenisseHaren41.749503184


<< TOP >>
Programmanr. 65
19.10.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 1

1.Valentijn StolkDe Fuut1:03.8496015631:05.29
2.Daniel de WagtZignea1:07.0096013391:07.11
3.Quno PostDe Fuut1:06.8696032311:08.20
4.Eko DoedelAppingedam1:10.1896005431:08.50
5.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:10.3296034471:11.53
6.Rick SmitDe Fuut1:13.4796015211:11.81
7.Marc BlauwNOVA1:09.5896000171:13.26
8.Bastiaan BonnemaTriVia1:14.5996006831:15.98
9.Jens KuitertORCA1:10.3796038911:16.48
10.Pascal KlopstraGZVW1:14.7496006671:16.94
11.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:17.1996012431:17.10
12.Patrick HubertsZENONT96012091:21.65
13.Hein Jouke WindDZ&PC1:19.2196009491:24.48
14.Erwin PrasGZVW1:22.6496017811:24.86
15.Bas MartenaBubble1:25.1796008611:26.44
15.Johan ArlingBubble1:23.4496007351:26.44
17.Feie Klaas HeslingaMiddelse-De Skelp (SG)1:27.3196023231:28.67
18.Floris VoerhuisDe Veene1:28.4596014891:29.82
19.Bram van SpronsenDe Reest1:30.8596035711:32.02
20.Jorrik KerdijkBubble1:37.9096021351:32.36
21.Jesper HonkenNOVA1:24.6296000851:33.07
22.Andre PaterNOVANT96040091:37.71

Jongens Junioren 2

1.Daniel van der DeenBorger1:00.22950072158.76
2.Jens KobesenStadskanaal1:00.4095001171:00.62
3.Daan RoordinkDe Fuut1:07.8295039791:03.63
4.Dominique SikkemaZignea1:01.5495003991:03.64
5.Myrdin WillemseORCA1:04.0695009511:03.70
6.Matthijs SijbringDe Pinquin1:03.7795001771:04.54
7.Milan GrünewaldTriVia1:02.5395007571:05.01FJ 1
8.Levi HilbollingNOVA1:03.4595005931:05.01FJ 2
9.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:05.0095034271:05.65
10.Rick VeldmanStadskanaal1:06.7495037051:06.69
11.Wolter v/d VeenHaren1:07.0895050991:06.89
12.Rick HalmaDe Vikings1:08.2395051211:07.30
13.Rowan KeenBorger1:07.8195007271:07.89
14.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen1:07.8195005231:08.73
14.Pieter YtsmaORCA1:09.0395018091:08.73
16.Ruben RozeboomTriVia1:07.6795003231:08.80
17.Wietse WiersmaZignea1:13.8095042991:13.46
18.Paul ZanenHaren1:13.3795022691:13.64
19.Jesper HeuverDe Veene1:15.1795019171:14.76
20.Remco DiepenbroekBubble1:16.9595025471:16.93
21.David DurieuxZignea1:15.0295018691:17.39
22.Guus MagrijnMiddelse-De Skelp (SG)1:16.6195026311:17.56
23.Sander VenemaBubble1:15.6995002291:18.92
24.Daniël KammingaHaren1:20.3395044931:20.90FJ 1
25.Tim ZijlstraDe Pinquin1:20.8795006411:20.90FJ 2
26.Jan Watzo PoortVriledoNT95045231:21.66
27.Jasper van AvezaathTriVia1:27.6295039931:25.02
28.Jan SlootsDe Valken1:27.4595010091:26.44
29.Bart de VosFZC '541:33.3995014351:26.95
30.Nico KatsburgBolsward-Workum (SG)NT95050871:41.23
DISVincent VisserORCA1:11.659502197AA
DISCarsten HoogboomDe Veene1:27.609501919AA
AFGEMBrenn DiephuisZENO1:23.229504705


<< TOP >>
Programmanr. 66
19.10.08
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Rosanne SchoonbeekTriVia32.98940269232.23
2.Minke BettenDZ&PC32.23940401232.45
3.Karin RijkelijkhuizenZignea31.54940335832.76
4.Iris RiezebosDeltasteur34.02940011433.13
5.Ellen HovingBubble32.33940286233.60
6.Roos WielinkTriVia33.12940396233.65
7.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen33.49940006833.95
8.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen33.99940263834.05
9.Nikki van der PijlStadskanaal34.57940395434.29
10.Irene WolbersDe Valken34.70940045034.39
11.Leonie Oude ElferinkZignea33.81940182634.58
12.Yvette MeijerAppingedam33.12940037234.75
13.Anika ten HaveDe Valken34.40940071234.78
14.Rixt VeldkampGZVW32.99940434434.95
15.Naomi HofsinkDeltasteur36.82940250835.10
16.Grace VrielingTriVia32.80940162435.15
17.Tineke WindDZ&PC37.24940082636.51
18.Claudia DamskiDZ&PC36.35940234637.54
19.Jolein WellingBorger36.57940108437.57
20.Merel WeysenfeldDe Vikings39.71940411037.65
21.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)37.21940392838.04
22.Karen StolkHaren37.51940395038.07
23.Denise KoerhuisDe Spatters36.91940030638.46
24.Patricia Hof't Tolhekke37.32940326438.83
25.Emma HovingBorger39.26940065039.13
26.Jessica WortelboerHaren40.05940682439.81
27.Kim VlottesDe Vikings41.38940459640.10
28.Jemaine WolbersDe Valken45.42940304840.32
29.Ilona VlieghuisBorger39.41940108241.22
30.Charine de Ruiter't Tolhekke40.07940366842.20
31.Anneke ter Schure't Tolhekke44.60940051043.12
32.Jessica NielandBubble40.99940286643.36
33.Daphne GerringaBubble43.66940029644.67
34.Annelies JeuringStadskanaal42.54940056245.55
35.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)NT940209845.61
36.Diana ToeringDe Vikings43.20940647246.26
37.José AlkemaFZC '5448.46940297846.98
37.Margriet JorritsmaFZC '54NT940676246.98
39.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)44.13940361447.67
40.Sandra SchuurAppingedam45.61940613048.73
41.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)47.94940646249.62
42.Martine van DijkDe Reest53.05940668652.10
DISZoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen34.269405016AA
DISSanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)34.799404164AF
AFGEMCarmen KemperZignea36.209401546

Dames Jeugd 2

1.Sanne HuismanDZ&PC30.44930199831.02
2.Annelinde VeldmanAppingedam32.20930275833.10
3.Paula DuursmaDZ&PC33.29930098233.13
4.Grytsje LantingMiddelse-De Skelp (SG)34.88930645433.26
5.Jose SijbringDe Pinquin33.44930070233.28
6.Paula van den HoevenDe VeeneNT930312833.59
7.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen33.06930128033.72
8.Iris RozemaFZC '5433.28930510833.97
9.Nynke de PijperDe Veene34.04930060034.14
10.Ankie van der MeerORCA33.60930050434.36
11.Lisette DoevenRitola Z&PC33.64930090234.67
12.Geeske WindDZ&PC34.45930098035.04
13.Aniek MarissenBorger34.42930143636.02
14.Heleen de GrootDe Pinquin35.32930110836.13
15.Annemarije de GrootMiddelse-De Skelp (SG)35.70930546436.20
15.Esther TerpstraHaren35.09930140436.20
17.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen35.64930601036.48
18.Daphne KenterBubble36.43930644036.50
19.Iris van BeekDe Fuut37.63930387437.08
20.Heleen de VriesBubble36.36930453837.17
21.Rixt BaarsmaORCA35.90930627437.18
22.Sanne de RooZignea38.20930356637.20
23.Elianne DoumaVriledo36.79930099837.32
24.Amber JongerhuisDe Reest36.07930412837.48
24.Larissa BeerninkDe Veene39.39930005037.48
26.Aniek SchutrupZZG de Boskikkers36.00930299637.75
27.Claudia MeijerGZVW36.85930301637.92
27.Eline LigthartDe Vikings37.85930170637.92
29.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)36.92930008038.06
30.Marije JensmaMiddelse-De Skelp (SG)39.74930233238.29
31.Kim HoeksmaBorger41.63930189638.74
32.Inge Vliet vanDe Aquaflippers38.70930080839.10
33.Macha GrootEZV Enkhuizen41.07930747439.28
34.Louise JanssenZZG de Boskikkers39.41930187439.85
35.Brenda RitsemaBubble41.75930170440.74
36.Fenna MeijerORCA42.08930279240.80
37.Merel MolenaarEZV Enkhuizen43.91930667641.70
38.Tessa MantingDe Valken41.91930240841.75
39.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)41.97930587041.76
40.Kirsten BraakDe Vikings40.88930727042.52
41.Johanna KosterAppingedam40.14930154043.37
42.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg46.7023312943.71
43.Manuéla KrombosHatweeo50.43930747247.86
44.Marissa SlagterAppingedam49.98930461250.04
DISJanet StienstraZENONT9306502AA
AFGEMTasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen37.329301688


<< TOP >>
Programmanr. 67
19.10.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Willem Kees RoosDe Vikings1:06.4594026931:06.50
2.Maiko PostmaDZ&PC1:14.1594009631:10.32
3.Menno SpataroEZV Enkhuizen1:10.6494014471:10.82
4.Maarten MoormanDe Pinquin1:09.4794011611:16.78
5.Tiemen MarisDe Veene1:20.2994001891:17.73
6.Richard HovenkampDe Spatters1:16.4294004971:18.90
7.Bram ter EllenORCA1:20.6794026891:19.49
8.Mark ArendshorstDe Veene1:22.2094003031:23.23
9.Jorick van der VlagBorger1:19.2694053531:23.40
10.Bernd FrericksHatweeo1:28.6894041311:23.68
11.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)1:20.7294025011:24.13
12.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen1:26.5494011151:25.80
13.Frank van der ZwaagDe Valken1:27.7094011371:26.54
14.Thom NijstadDe ReestNT94056831:27.47
15.Niek ZeilstraFZC '541:32.9694031671:28.44
16.Kevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen1:25.1794006411:28.48
17.Ewoud EppingaFZC '541:34.6794031691:31.80
18.Bjorn DamenZZG de Boskikkers1:24.2994006371:32.94
19.Patrick GraverHatweeo1:34.2794047351:34.51
20.Jasper KnipFZC '541:41.5894025511:34.64
21.Daniël KiersDe Valken1:38.3694021491:36.14
AFGEMMitchell BeugelsDe Spatters1:26.409400495

Jongens Junioren 4

1.Bart ArendshorstDe Veene1:05.0693000051:03.80
2.Sven AlkemaORCA1:04.2393030831:06.50
3.Arno NieuwhofFZC '541:08.6893023751:06.95
4.Tim BlauwNOVA1:06.6093013451:08.37
5.Bernd KobesenStadskanaal1:07.0993009811:09.22
6.Gijs GertsenORCA1:09.3693034851:09.58
7.Daniel LangerveldDe Fuut1:10.4093029891:09.96FJ 1
8.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:09.0493006511:09.96FJ 2
9.Taco WonderDe Spatters1:10.0193031971:11.02
10.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers1:14.7193014631:13.27FJ 1
11.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen1:14.8493053071:13.27FJ 2
12.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen1:11.8693004491:14.23
13.Kevin MeindersDe Spatters1:14.4293007691:15.03
14.Dennis HoogstratenDe Veene1:18.5193037311:15.13
15.Gijs van der GugtenDe Fuut1:17.1393029911:15.19
16.Jarno NijborgBubble1:12.0893022891:15.92
17.Henk RynjaAqua '68-Najade (SG)1:18.2293058111:16.36
18.Roy SmeengeTriVia1:14.4793055571:17.30
19.Harm LemstraDe Vikings1:20.2293050091:19.58
20.Douwe DijkstraDZ&PC1:21.4093049091:23.71
21.Brian ListORCA1:23.2093064431:24.46
22.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen1:27.5293007091:25.53
23.Robin KwebemanOldambt1:25.6893030351:29.77
24.Thomas KoolEZV Enkhuizen1:36.8493067431:35.51
25.Sydo de JongDe VikingsNT93068711:45.45
DISAndré KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen1:23.269301839AF
AFGEMSander LambertsAqua '68-Najade (SG)1:06.769303169


<< TOP >>
Programmanr. 68
19.10.08
Dames, 4 x 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:53.471:54.86
Mariëlle ter Stege
Charlotte Mol
91
91
28.51Danielle Middel
Nienke van Eck
93
91
2.TriVia 1TriVia1:59.071:58.30
Anouk Frieman
Roos Wielink
95
94
29.97Loes Wielink
Myrthe Talsma
94
91
3.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:00.241:59.98
Grytsje Lanting
Esther Wachter
93
92
28.26Yolanda Schoo
Geertje Nauta
91
92
4.Bubble 1Bubble2:01.662:01.26
Heleen de Vries
Renate Hemmes
93
96
31.57Ellen Hoving
Daphne Kenter
94
93
5.Stadskanaal 2Stadskanaal2:00.502:01.83
Monique van der Struik
Nathasja Bos
95
91
30.31Marloes Jeuring
Nikki van der Pijl
92
94
6.De Veene 5De Veene2:03.672:02.10
Yvon Versteeg
Sanne de Pijper
92
91
29.14Larissa Beernink
Nynke de Pijper
93
93
7.Borger 8Borger2:07.002:03.75
Marissa Spieard
Anita Vlieghuis
92
91
31.74Aniek Marissen
Berdien Welling
93
91
8.Aqua '68-Najade (SG) 11Aqua '68-Najade (SG)2:04.812:04.74
Yolande ten Boer
Rianne Aartsma
93
92
32.21Eline Nieboer
Reinette Sluijk
93
92
9.GZVW 1GZVW2:08.432:08.91
Stephanie Koopman
Tessa Keizer
92
96
30.68Esmee Veendorp
Rixt Veldkamp
96
94
10.Deltasteur 1Deltasteur2:05.052:09.70
Naomi Hofsink
Geke Brokkelkamp
94
94
30.20Lean Vahl
Iris Riezebos
95
94
11.De Spatters 8De Spatters2:18.702:10.26
Caroline Damen
Rowan Klaassens
97
92
35.39Denise Koerhuis
Eline Haandrikman
94
92
12.Ritola Z&PC 1Ritola Z&PC2:07.362:12.59
Lianne van Timmeren
Fiona Stenveld
91
91
36.54Christina van der Laan
Lisette Doeven
95
93
13.Borger 11Borger2:12.002:12.98
Emma Hoving
Kim Hoeksma
94
93
34.54Ilona Vlieghuis
Jolein Welling
94
94
14.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen2:14.252:15.61
Linde Rustenburg
Hilde Boon
91
95
33.18Elna van Deelen
Lotte Rustenburg
96
96
15.De Reest 5De Reest2:20.092:20.91
Sanaz Tuls
Anouk Pieters
96
92
36.26Martine van Dijk
Amber Jongerhuis
94
93
AFGEMZZG de Boskikkers 4ZZG de Boskikkers2:10.55
Louise Janssen, Hanneke Visser, Puck Damen, Lisa Wold


<< TOP >>
Programmanr. 69
19.10.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.TriVia 1TriVia1:45.901:43.52
Bas Braun
Chris van Vliet
91
91
26.14Ward van Rijssen
Étiënne Vrieling
92
91
2.NOVA 7NOVA1:47.901:48.86
Richard Lutke
Paul Kuiper
91
91
28.07Tim Blauw
Erik Hagting
93
91
3.De Veene 5De Veene1:53.151:52.46
Tiemen Maris
Mark Arendshorst
94
94
29.98Bart Arendshorst
Bryan Morsink
93
91
4.EZV Enkhuizen 1EZV Enkhuizen1:53.571:54.02
Shane Zoer
Jordy Bosman
91
91
26.02Derk de Boer
Anne van Kuijk
92
92
5.De Spatters 9De Spatters1:56.231:56.28
Taco Wonder
Richard Hovenkamp
93
94
26.93Mitchell Beugels
Kevin Meinders
94
93
6.Bubble 1Bubble1:58.081:57.89
Ronald Venema
Sander Venema
92
95
25.95Jarno Nijborg
Jeroen Landsbergen
93
92
7.EZV Enkhuizen 2EZV Enkhuizen2:00.261:59.82
Marcel van Alphen
Wouter Rustenburg
93
93
28.86Thomas Kool
Menno Spataro
93
94
8.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:16.452:20.18
Hoaran Overeem
Hotze van der Werf
97
97
38.16Guus Magrijn
Alex Odinga
95
92
DISZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:45.38EA
Robert Klinkhamer
Niels Schoemaker
91
93
25.07Rico Ramaker
Peter Paul Houtkamp
91
93
DISAqua '68-Najade (SG) 12Aqua '68-Najade (SG)1:46.83AO
Sander Lamberts, Jerome Appeldoorn, Sven Damen, Dennis Thomas


<< TOP >>
Programmanr. 70
19.10.08
Dames, 50m rugslagDames Senioren
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen29.04830116231.87
2.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen32.70870190433.10
3.Linda BoxmaDe Spatters32.55850041633.47
4.Rianne HooiveldBubble33.24900157233.98FJ 1
5.Mariska MeemsStadskanaal32.59890281233.98FJ 2
6.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen33.56860192434.53
7.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen32.50900252234.64
8.Gea HagtingNOVA33.45880158434.67
9.Jante WolbersDe Valken34.41890480435.64
10.Patricia ScheppersBubbleNT890367835.87
11.Margot StenveldRitola Z&PCNT880417036.18
12.Monique van VlietTriVia34.85890441036.51
13.Anita ScheperBorger34.12880386236.54
14.Emma HellemanHaren35.91890721636.71
15.Cynthia GrooteboerDe Reest34.32890146236.88
16.Nathalie KerbelE Z C39.04900187836.89
17.Carmen AddinkBorger34.73880003436.99
18.Nynke RitsmaMiddelse-De Skelp (SG)36.90890351837.10
19.Nicole ReinshagenE Z C35.25840201437.29
20.Monique StantBubble36.20820159237.34
21.Jansien van DijkOldambt37.00890091437.93
22.Lize RoosmaAqua '68-Najade (SG)39.08900713638.10
23.Nienke WerterGZVW38.36890725238.47
24.Henriëtte MantingGZVW37.39710024638.51
25.Annelette de VriesDe Veene38.80860390839.08
26.Relinda BaasGZVW35.92890014439.35
27.Leonie VersteegDe Veene39.34900396239.82
28.Monique BeerensDe Veene38.25880021440.39
29.Lisanne van KesselBorger39.33900188640.56
30.Annick van DijkVriledo39.41860084440.72FJ 1
31.Laura LutjesBubble39.67900242440.72FJ 2
32.Mirte DrijfhoutZENO42.13900091242.23
33.Milou BouwhuisDe Veene36.66890053242.42
34.Simone van der ZwanDe ReestNT900449443.45
35.Maren van RijssenTriVia42.59890670843.82
36.Anne HoeksmaBorger38.07890177844.11
37.Chantal MaatZignea39.23890550844.76
38.Saakje van ZelderenZENO44.14900605247.06
AFGEMRenata HettingaBolsward-Workum (SG)41.949007076
AFGEMMarloes SpeelmanDe Valken40.408903916


<< TOP >>
Programmanr. 71
19.10.08
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jeroen StuutTriVia56.65880331558.32
2.Lars HammingRitola Z&PC1:02.6090054911:03.54
3.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:01.5487018511:03.73
4.Jorrit VisserFZC '541:03.1589033931:04.54
5.Teun GroenewegE Z C1:03.4887011331:05.20
6.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:01.5489007931:05.35
7.Jildert PrinsFZC '541:03.6789025091:05.39
8.Herman HofmanRitola Z&PC1:07.3790012291:05.55
9.Tom OddingDe Dolfijn1:01.4289023011:05.91
10.Bart v/d HoevenDZ&PC1:05.5487013791:06.77
11.Mike DamZignea1:02.4288053211:06.97
12.Maurice BoekeloHatweeoNT89002751:07.25
13.Martijn VielBorger1:05.9290030911:07.78FJ 1
14.Dennis WijbengaStadskanaal1:06.2790032831:07.78FJ 2
15.Niels BlauwNOVA1:09.1790046891:07.95
16.Erik SpitZignea1:02.1086029391:08.40
17.Maxim van GeffenZPC Bikkel Hoogeveen1:02.3988010731:08.98
18.Robin WolbersDe Reest1:08.4785030511:09.26
19.Richard LootsDe Pinquin1:10.7288022311:09.82
20.Remco KampsDZ&PC1:05.5290014651:10.80
21.Hans WesterhoffRitola Z&PC1:06.8385029571:10.91
22.Jarno KuikZignea1:07.5184013211:11.26
23.Michel PopkenRitola Z&PC1:11.7690023211:11.41
24.Marcel ReefhuisDe Veene1:10.2181013811:11.73
25.Ruben BrinkDeltasteur1:05.0789004691:11.86
26.Jeroen KeizerZZG de Boskikkers1:10.8890050971:13.46
27.Janosch BraseVFL Lüneburg1:08.202357081:13.64
28.Rian Beute't Tolhekke1:10.8684001331:13.94
29.Kevin VisserORCA1:10.2490062391:14.31
30.Oliver FraasVFL Lüneburg1:13.702334041:14.63
31.Patrick WolbersDe Reest1:12.2988039151:15.26
32.Frank RoodenrijsZignea1:09.9884019191:15.48
33.Hendrik de VriesBubble1:10.0788037071:17.82
34.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:07.8690012671:18.86
35.Mark SchröderHaren1:18.7590026331:18.95
36.Daan RotteveelDe Pinquin1:13.5989041191:19.58FJ 1
37.Pepijn StenveldRitola Z&PC1:15.0090027971:19.58FJ 2
38.Jeroen van der VlistBorger1:20.1290031331:19.85
39.Jorrit PrinsFZC '541:14.6487026611:19.86
40.Roshan Geramian NikAqua '68-Najade (SG)1:10.5690009431:20.75
41.Arjen SchramBolsward-Workum (SG)1:19.5288051031:25.43
42.Rens MulderGZVWNT89064591:26.28
43.Rutger HeersmaDe Reest1:25.2589011451:27.56
44.Edwin PompOldambt1:26.8089024751:28.10
45.Floris Pieter HarmanniZZG de Boskikkers1:24.8990064331:30.36
NG.ZAFrans PlatFZC '541:11.478401781
AFGEMTim WeerkampTriVia1:07.929006605
AFGEMFabian BuiringeTriVia1:10.269006209
AFGEMRonald StolkDe Fuut1:16.786601253
AFGEMWim de BoerEZV Enkhuizen1:06.848904205
AFGEMJulian GraveHatweeo1:17.299007113


<< TOP >>
Programmanr. 72
19.10.08
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Jeugd 1

1.Naomi TouréTriVia28.43940162829.51
2.Iris RiezebosDeltasteur28.55940011430.00
3.Daniëlle KruizingaZPC Bikkel Hoogeveen29.81940263430.08
4.Rosanne SchoonbeekTriVia29.39940269230.12
5.Naomi HofsinkDeltasteur29.15940250830.15
6.Rixt VeldkampGZVW28.72940434430.16
7.Carmen KemperZignea30.22940154630.34
8.Debby BoerefijnZignea28.92940024030.41
9.Anika ten HaveDe Valken30.57940071230.73
9.Loes WielinkTriVia29.75940396030.73
11.Karin RijkelijkhuizenZignea29.76940335830.80
12.Grace VrielingTriVia29.16940162431.13
13.Irene WolbersDe Valken30.40940045031.28
14.Anja MusMiddelse-De Skelp (SG)30.59940392831.39
15.Nikki van der PijlStadskanaal31.14940395431.79
16.Tineke WindDZ&PC31.42940082631.82
17.Ellen HovingBubble30.59940286231.85
18.Jolein WellingBorger31.85940108431.86
19.Denise KoerhuisDe Spatters30.73940030632.07
20.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen31.42940263832.10
21.Patricia Hof't Tolhekke31.38940326432.36
22.Yvette MeijerAppingedam30.49940037232.74
23.Jessica NielandBubble32.71940286633.33FJ 1
24.Sanne ScheltesAqua '68-Najade (SG)32.63940416433.33FJ 2
25.Joyce PostmaBolsward-Workum (SG)35.12940209833.48
26.Charine de Ruiter't Tolhekke31.36940366833.53
27.Daphne GerringaBubble33.07940029634.19
28.Karen StolkHaren33.83940395034.20
29.Kim VlottesDe Vikings34.16940459634.43
30.Jessica WortelboerHaren35.56940682434.80
31.Guyonne van Berge HenegouweDe Vikings35.33940085834.86
32.Ilona VlieghuisBorger34.80940108234.90
33.Rosalie KiersDe Valken35.38940071035.26
34.Emma HovingBorger33.70940065035.32
35.Michelle ThomasAqua '68-Najade (SG)34.97940361435.86
36.Annelies JeuringStadskanaal33.64940056235.99
37.Esther BaarAqua '68-Najade (SG)37.74940646236.39
38.Nynke ReinemanMiddelse-De Skelp (SG)37.81940686236.92
39.Sandra SchuurAppingedam36.35940613037.13
40.José AlkemaFZC '5437.75940297838.68
41.Margriet JorritsmaFZC '5439.10940676238.97
42.Martine van DijkDe Reest38.80940668639.36
DISDiana ToeringDe Vikings35.089406472AA
DISMinke BettenDZ&PC29.889404012AA
DISZoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen30.999405016AA
AFGEMNathalie Ruiter't Tolhekke35.649404738

Dames Jeugd 2

1.Jose SijbringDe Pinquin28.09930070228.81
2.Paula van den HoevenDe VeeneNT930312829.12
3.Annelinde VeldmanAppingedam28.58930275829.54
3.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen30.20930128029.54
5.Lisette DoevenRitola Z&PC29.11930090229.57
6.Sanne HuismanDZ&PC27.92930199829.67
7.Iris RozemaFZC '5429.68930510830.08
8.Renske de GrootDZ&PC29.25930027630.53
9.Josephine MeermanDZ&PC30.04930425830.80
10.Tasia RodinkZPC Bikkel Hoogeveen30.72930168830.86
11.Larissa BeerninkDe Veene31.42930005030.98
11.Nynke de PijperDe Veene31.16930060030.98
13.Nienke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen31.69930601031.20
14.Marije JensmaMiddelse-De Skelp (SG)33.32930233231.43
15.Aniek MarissenBorger29.76930143631.46
16.Annemarije de GrootMiddelse-De Skelp (SG)31.28930546431.56
17.Daphne KenterBubble29.85930644031.57
18.Iris van BeekDe Fuut31.54930387431.80
19.Ankie van der MeerORCA31.36930050431.82
20.Aniek SchutrupZZG de Boskikkers31.74930299631.86
21.Eline LigthartDe Vikings30.92930170631.92
22.Yolande ten BoerAqua '68-Najade (SG)32.06930008032.27
23.Brenda RitsemaBubble33.80930170432.29
24.Rixt BaarsmaORCA31.71930627432.33
25.Amber JongerhuisDe Reest31.82930412832.47
26.Sanne de RooZignea31.56930356632.48
27.Heleen de VriesBubble31.07930453832.67
28.Esther TerpstraHaren32.30930140432.80
29.Kirsten BraakDe Vikings32.78930727032.81
30.Heleen de GrootDe Pinquin32.01930110832.92
31.Claudia MeijerGZVW32.26930301632.99
32.Femke HemstraMiddelse-De Skelp (SG)32.12930546633.13
33.Elianne DoumaVriledo32.53930099833.20
34.Louise JanssenZZG de Boskikkers33.48930187433.42
35.Inge Vliet vanDe Aquaflippers33.19930080833.57
36.Kim HoeksmaBorger33.11930189633.80FJ 1
37.Eline NieboerAqua '68-Najade (SG)32.60930587033.80FJ 2
38.Nerissa de BoerAqua '68-Najade (SG)34.50930285434.01
39.Macha GrootEZV Enkhuizen34.16930747434.43
40.Fenna MeijerORCA34.14930279234.54
41.Johanna KosterAppingedam34.30930154034.84
42.Merel MolenaarEZV Enkhuizen35.81930667635.26
43.Tessa MantingDe Valken34.56930240835.42
44.Ann-Katrin OttsenVFL Lüneburg37.0023312937.54
45.Janet StienstraZENO38.94930650237.92FJ 1
46.Manuéla KrombosHatweeo38.12930747237.92FJ 2
47.Marissa SlagterAppingedam39.43930461240.36


<< TOP >>
Programmanr. 73
19.10.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Junioren 3

1.Willem Kees RoosDe Vikings57.60940269358.77
2.Maiko PostmaDZ&PC1:00.51940096359.87
3.Menno SpataroEZV Enkhuizen59.8794014471:00.67
4.Maarten MoormanDe Pinquin59.7994011611:03.28
5.Richard HovenkampDe Spatters1:02.9294004971:05.73
6.Tiemen MarisDe Veene1:07.2394001891:06.36
7.Mark ArendshorstDe Veene1:05.5494003031:07.23
8.Bram ter EllenORCA1:07.4794026891:07.47
9.Christiaan LoversZPC Bikkel Hoogeveen1:09.7094011151:08.24
10.Jorick van der VlagBorger1:07.2294053531:10.68
11.Niek ZeilstraFZC '541:21.3694031671:11.45
12.Bernd FrericksHatweeo1:12.0094041311:11.71
13.Bjorn DamenZZG de Boskikkers1:13.1394006371:13.64
14.Bjorn JansenAqua '68-Najade (SG)1:15.7694025011:14.59
15.Patrick GraverHatweeo1:21.3494047351:14.95
16.Thom NijstadDe Reest1:19.2894056831:15.26
17.Frank van der ZwaagDe Valken1:17.9194011371:17.69
18.Kevin MulderZPC Bikkel Hoogeveen1:18.1894006411:17.70
19.Daniël KiersDe Valken1:28.5794021491:19.17
20.Jasper KnipFZC '541:32.0694025511:21.35
21.Ewoud EppingaFZC '541:47.1794031691:23.60
AFGEMMitchell BeugelsDe Spatters1:09.079400495

Jongens Junioren 4

1.Bernd KobesenStadskanaal56.20930098156.94
2.Gijs GertsenORCA57.35930348558.53
3.Roy SmeengeTriVia58.02930555758.56
4.Gijs van der GugtenDe Fuut58.05930299158.62
5.Arno NieuwhofFZC '5458.35930237558.68
6.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen58.85930065159.00
7.Daniel LangerveldDe Fuut58.26930298959.36
8.Taco WonderDe Spatters59.21930319759.61
9.Bart ArendshorstDe Veene58.5093000051:00.74
10.Tim BlauwNOVA1:00.3993013451:01.51
11.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen1:03.7393004491:01.56
12.Henk RynjaAqua '68-Najade (SG)1:06.4893058111:03.46
13.Erik KrijnsenZZG de Boskikkers1:02.6093014631:04.09
14.Kevin MeindersDe Spatters1:02.1293007691:05.00
15.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen1:06.8593053071:05.83
16.Brian ListORCA1:07.4093064431:06.72
17.Harm LemstraDe Vikings1:05.2993050091:07.07
18.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen1:12.4093007091:08.79
19.Jarno NijborgBubble1:04.6093022891:09.51
20.André KrikkenZPC Bikkel Hoogeveen1:11.7093018391:11.13
21.Dennis HoogstratenDe Veene1:11.2393037311:11.71
22.Thomas KoolEZV Enkhuizen1:13.6493067431:12.30
23.Robin KwebemanOldambt1:11.3693030351:13.57
24.Douwe DijkstraDZ&PC1:06.3593049091:16.23
25.Sydo de JongDe VikingsNT93068711:26.97
NG.ZASven AlkemaORCA59.119303083
AFGEMSander LambertsAqua '68-Najade (SG)56.239303169


<< TOP >>
Programmanr. 74
19.10.08
Dames, 50m rugslagDames Senioren D 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Dames Senioren 1

1.Sarah BoerefijnZignea33.00920018632.67
2.Yvon VersteegDe Veene32.96920186433.36
3.Stephanie KoopmanGZVW35.43920252435.66
4.Jolien BleichrodtDe Vikings35.21920365036.00
5.Anna-Jetske BaronFZC '5435.41920304436.61
6.Ilse Blankvoort't Tolhekke34.87920445836.73
7.Suzanne TeubenDe Aquaflippers35.31920173636.83
8.Marijke PrasGZVW35.77920370037.04
9.Gejanne van HeukelemTriVia34.79920072837.49
10.Marissa SpieardBorger36.93920275237.66
11.Eline HaandrikmanDe Spatters35.20920366237.95
12.Linde HarryvanHaren35.96920539238.03
13.Reinette SluijkAqua '68-Najade (SG)37.51920210238.17
14.Rianne AartsmaAqua '68-Najade (SG)37.54920418638.18
15.Esther RijkelijkhuizenZignea37.11920574438.49
16.Karlijn BratOldambt38.54920027839.08
17.Kim WoldhekOldambt37.71920469239.15
18.Marloes JeuringStadskanaal36.16920085840.27
19.Sandra van der WijkZPC Bikkel Hoogeveen40.44920428840.74
20.Geertje NautaMiddelse-De Skelp (SG)35.54920357441.43
21.Anouk PietersDe Reest39.05920434241.66
22.Rowan KlaassensDe Spatters40.66920094241.71
23.Anne-Marije HoogendijkDe Pinquin40.78920079842.80
24.Tineke de JongBolsward-Workum (SG)42.66920086843.87
25.Carmen JorritsmaAqua '68-Najade (SG)43.08920747444.23
26.Sofie HellemanHaren48.57920754448.56
NG.ZAEsther WachterMiddelse-De Skelp (SG)35.649204318
AFGEMFraukje PutsStadskanaal36.409206470

Dames Senioren D 2

1.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen31.67910297432.00
2.Esther KwebemanOldambt33.59910637434.51
3.Marjon PolZignea35.09910250234.66
4.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen32.70910083834.83
5.Winnie TimansDe Pinquin34.30910309035.22
6.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen32.12910213835.27
7.Nathasja BosStadskanaal33.35910036236.80
8.Myrthe TalsmaTriVia35.50910684437.39
9.Yolanda SchooMiddelse-De Skelp (SG)34.93910277837.66
10.Sanne de PijperDe Veene38.64910246837.96
11.Lonneke OenemaORCA38.36910231438.18
12.Berdien WellingBorger34.80910347638.36
13.Josien LanfermeijerTriVia37.79910185638.52
14.Fiona StenveldRitola Z&PC37.86910298040.26
14.Kim LandsbergenBubble37.31910664040.26
16.Jitske de VriesBubble40.52910696841.29
17.Mirjam NieuwhofFZC '5440.19910383441.73
18.Saïda van TilAppingedam42.52910308842.39
19.Lisa WoldZZG de Boskikkers41.17910358642.70
20.Linde RustenburgEZV Enkhuizen40.30910268442.80
21.Paulien VeenDe Valken41.90910316043.41
22.Sharon Kalverla't Tolhekke43.07910492443.67
23.Larissa DoumaVriledo41.36910444244.16
24.Anniek StienstraZENONT910476444.34
25.Lianne van TimmerenRitola Z&PC44.86910552447.36
DISAnita VlieghuisBorger39.61910329444.80RC
AFGEMLisanne VerhoefORCA37.309107596
AFGEMHanneke VisserZZG de Boskikkers38.119103278


<< TOP >>
Programmanr. 75
19.10.08
Jongens, 100m vlinderslag

Heren Jeugd 1-2
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Heren Jeugd 1

1.Ronald VenemaBubble1:03.9692013571:04.16
2.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht (SG)1:05.1092013351:06.82
3.Alex OdingaMiddelse-De Skelp (SG)1:10.1092055571:07.39
4.Dennis CramerAppingedam1:08.0292001991:07.52
5.Tom MoeskerAppingedam1:08.9692009171:09.13
6.Ward van RijssenTriVia1:09.4392048411:11.52
7.Dennis ThomasAqua '68-Najade (SG)1:06.1992043011:12.77
8.Sven DamenAqua '68-Najade (SG)1:14.6392002171:14.67
9.Desmond DrijfhoutZENO1:15.6592002851:15.03
10.Kars ten HaveDe Valken1:11.9292004671:15.86
11.Kieran KeenBorger1:18.1892007031:16.15
12.Derk de BoerEZV Enkhuizen1:17.4292020911:16.98
13.Anne van KuijkEZV Enkhuizen1:19.5992024691:19.02
14.Robin KiersDe Valken1:28.0992006791:21.07
15.Jelte VisserFZC '541:34.4992022531:24.36
16.Benjamin OttemaZENONT92010011:28.88
17.Jerome AppeldoornAqua '68-Najade (SG)1:30.7792015971:30.02
18.Rinus PoortVriledoNT92055171:30.95
19.Jeroen LandsbergenBubble1:36.3392020311:32.23
20.Jildert JellesmaBolsward-Workum (SG)NT92040571:34.00
DISAlexander van Berge HenegouweDe VikingsNT92028211:59.24VC
AFGEMNico BootsmaBolsward-Workum (SG)NT9200121
AFGEMArjen ZijlstraDe Pinquin1:23.549203309

Heren Jeugd 2

1.Len ter HartDe Fuut1:04.0491008531:01.90
2.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen58.8291012411:03.54
3.Erik HagtingNOVA1:00.8091008291:03.80
4.Martijs van BeusekomTriVia1:04.7191001331:06.93
5.Bryan MorsinkDe Veene1:03.3691016291:08.23
6.Shane ZoerEZV Enkhuizen1:08.3391040911:08.54
7.Étiënne VrielingTriVia59.9491024551:08.57
8.Bas BraunTriVia1:04.6691065451:11.37
9.Rico RamakerZPC Bikkel Hoogeveen1:08.0791018571:13.43
10.Jordy BosmanEZV Enkhuizen1:15.1291002351:17.34
11.Timo BolDe Fuut1:30.8291045671:21.85
12.Sander PeetersDe Reest1:23.3991055251:26.84
13.Jouke BoumaDe Aquaflippers1:27.5091034051:32.07
14.Sjouke AttemaBolsward-Workum (SG)NT91000411:32.51
DISPeter KleiterpBolsward-Workum (SG)NT9101231AA
DISObbo ScheeringaDe Aquaflippers1:14.849102009AA
DISDaniel PedroORCA1:15.9891070271:21.18VD


<< TOP >>
Programmanr. 76
19.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 3

1.Nan HovingBorger51.11000035249.00
2.Lindy ElkerboutDe Veene54.45000060455.21
3.Marieke HupZPC Bikkel Hoogeveen1:07.6400002361:09.11
DISLaura SetzStadskanaal52.260000130RE
DISNaomi Tjon-asoiDe Veene59.67000039454.80RM
AFGEMSuzanna ZijlstraMiddelse-De Skelp (SG)NT0001766
AFGEMAnnebeth ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT0001764

Meisjes Minioren 4

1.Marieke TienstraTriVia45.17990030241.02
2.Lonneke GraansmaTriVia45.92990093643.38
3.Lauri LesscherDe Veene45.42990031843.91
4.Cynthia KoerhuisDe Spatters46.34990008849.83
5.Chayene BolhuisGZVW49.15990178050.37
6.Romée PompStadskanaal1:01.91990075052.53
7.Roos van HoutenStadskanaal56.46990103653.32
8.Kelly BosmanDeltasteur56.11990061254.23
9.Mireille LarkensAppingedam54.05990140057.01
10.Noëlle BeugelsDe Spatters1:05.99990074657.14
11.Lieke BuurmanNOVA54.1799003681:01.38
12.Romee WassingGZVWNT99020841:05.21
13.Eileen KremerZPC Bikkel Hoogeveen1:02.9599020341:05.55
DISMyrthe OffengaDe Vikings1:03.11990187454.55RC

Meisjes Minioren 5

1.Bernice DijkhuisTriVia41.95980008440.36
2.Anneliene ZuidemaMiddelse-De Skelp (SG)45.49980076840.95
3.Amber VisserAppingedam41.24980141641.54
4.Anne van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen42.13980030842.08FJ 1
5.Maaike DoornwaardDeltasteur42.26980026442.08FJ 2
6.Willemein HovingTriVia43.23980010642.74FJ 1
7.Fitria EngelsmanAppingedam42.35980189642.74FJ 2
8.Fabiënne BosHatweeo45.13980092643.67
9.Marianne ArlingBubble44.53980017043.99
10.Ineke Hof't Tolhekke46.99980081044.49
11.Emma ArendsTriVia47.18980097245.20
12.Inge WillemsenAppingedam45.11980195845.22
13.Coqo HendriksZPC Bikkel Hoogeveen44.97980018045.30
14.Renske van der WijngaardDe Veene54.00980062245.70
15.Nickee de JongeBubble46.83980016846.07
16.Laura van LoenenBubble46.03980104047.46
17.Jolieke TimmerDe Valken57.46980068847.85
18.Geralda WoolderinkDe Veene53.48980169649.41
19.Annika van der ZwaagDe Valken55.02980033851.95
20.Caroline NautaDe Vikings54.06980314852.12
21.Sharon HagelsBubble53.65980059054.77
DISEsra HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen46.82980094646.68RD
DISLisette WolbersDe Valken50.19980034050.37RD
AFGEMDenise IwemaDe Spatters47.239801916


<< TOP >>
Programmanr. 77
19.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 3

1.Wouter van AsperenZPC Bikkel Hoogeveen46.45000012541.64
2.Axel HanningStadskanaal45.57000070343.90
3.Jochem Van der DeenBorger47.82000053944.06
4.Rob NaberDe Valken44.64000011145.24
5.Bas KostZPC Bikkel Hoogeveen58.73000041958.36
NG.ZAJunior de BruinZPC Bikkel HoogeveenNT0000839

Jongens Minioren 4

1.Martijn BoelensNOVA39.12990020940.92
2.Dominik FraasVFL Lüneburg50.2025098052.00
3.Mike WittenZPC Bikkel HoogeveenNT990168159.80
AFGEMToni van de MeebergZignea40.339900143


<< TOP >>
Programmanr. 78
19.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5-6
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 5

1.Maurice VenemaBubble36.64980010935.64
2.Gauke EilanderZPC Bikkel Hoogeveen35.57980060336.06
3.Jan Willem VeldmanAppingedam38.39980027736.46
4.Quintin StoetmanGZVW36.74980004336.70
5.Tiemen Tijs ten HaveDe Valken37.56980045737.43
6.Friso StolkDe Fuut38.05980141737.77
7.Maarten BonnemaTriVia39.54980004738.30
8.Leroy AlbersDeltasteur42.59980051538.67
9.Kilian BontjerNOVA42.13980075144.87
AFGEMJörgen ArsMiddelse-De Skelp (SG)NT9803269

Jongens Minioren 6

1.Marcel GroenGZVW33.26970023932.64
2.Marcel van der HeideDe Vikings34.26970150332.91
3.Aron Bouwer't Tolhekke33.89970138533.08
4.Stijn AvezaatDe Fuut34.08970072933.09
5.Mickey WijchersBorger34.02970196533.86
6.Stefan RidderbosBubble35.18970085134.43
7.Jelmer PostmaORCA34.92970163135.21
8.Jari HofsinkDeltasteur35.78970053535.64
9.Joost van der PijlStadskanaal38.86970017135.77
10.Roy PotzeGZVW39.45970245737.32
11.Hoaran OvereemMiddelse-De Skelp (SG)38.16970233538.70
12.Zino HolwerdaORCA38.46970097539.26
13.Arend ToeringDe Vikings37.66970318339.32
14.Stijn BuurmanNOVA37.16970033740.17
15.Martijn BickGZVW40.81970058140.98
16.Arjen BrinksNOVA39.61970043342.00
17.Dirk BosDe Vikings37.72970211142.26
18.Ruben RotmensenZPC Bikkel Hoogeveen43.19970218546.06
19.Lauren VorstenboschBubble50.07970337946.19
20.Diedrick SchothansDe Veene52.29970318549.02
DISRyan BeugelsDe Spatters32.729700169AA
NG.ZAHotze van der WerfMiddelse-De Skelp (SG)36.719701329


<< TOP >>
Programmanr. 79
19.10.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.TriVia 1TriVia2:00.831:57.76
Anouk Frieman
Janine Huizeling
95
96
Cynthia van Beusekom
Esther Hulsing
95
96
2.ORCA 4ORCA2:04.352:02.96
Marre Zandringa
Claudia Hacke
97
96
29.85Rianne Hartman
Freya Holwerda
95
95
3.GZVW 1GZVW2:08.882:05.42
Eva Smit
Kim Franken
96
96
30.99Karin Groen
Adája Stoetman
95
96
4.NOVA 8NOVA2:10.202:06.54
Mariël Buurman
Marthe van Ginkel
95
95
31.86Joline Fischer
Nathalja Pragt
96
95
5.Aqua '68-Najade (SG) 13Aqua '68-Najade (SG)2:16.372:11.55
Kim Radix
Monica Bust
95
95
33.67Danique Scheltes
Kirsten Nieboer
96
95
6.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:18.572:11.80
Marrit de Groot
Melanie van der Mossel
96
95
36.02Karin Odinga
Simone Mus
95
96
7.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:12.792:12.29
Dieudonnée Houtkamp
Maaike Hup
96
95
31.59Desirée van der Wijk
Mireille van Burken
95
95
8.De Valken 5De Valken2:15.742:15.72
Manon Wolbers
Ellen Naber
95
95
34.13Wiëlle Wolbers
Sandra Loof
97
97
9.Bubble 1Bubble2:18.222:17.92
Renate Hemmes
Vera Kwant
96
97
29.83Chantal Deekens
Francine Teesink
95
95
10.De Veene 6De Veene2:17.282:18.36
Jet Bijen
Jetske de Pijper
96
95
35.82Anouchka Hoogstraten
Sabine van den Hoeven
96
96
11.De Spatters 10De Spatters2:15.692:19.33
Elvira Feikens
Loysa Feikens
95
95
33.38Kristel Hormann
Daniëlle Vrieling
96
96
12.De Vikings 7De Vikings2:37.952:27.80
Esther Visser
Anne Vlottes
97
97
34.40Evabeth de Jong
Mandy Groszpietsch
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 80
19.10.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.TriVia 1TriVia2:04.601:59.84FJ 1
Milan Grünewald
Tom Porte
95
95
28.02Geert Jan Rozeboom
Ruben Rozeboom
95
95
2.Zignea 1Zignea2:09.671:59.84FJ 2
Dominique Sikkema
Daniel de Wagt
95
96
27.86Wietse Wiersma
Harold van der Veen
95
95
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:10.622:03.20
Jeroen Lorius
Chris Bolding
95
95
30.70Ardi Knol
Ruben Rotmensen
96
97
4.ORCA 4ORCA2:07.792:03.91
Pieter Ytsma
Jens Kuitert
95
96
31.30Myrdin Willemse
Vincent Visser
95
95
5.NOVA 9NOVA2:16.132:20.95
Jesper Honken
Marc Blauw
96
96
40.70Stijn Buurman
Levi Hilbolling
97
95
6.Bubble 1Bubble2:24.372:22.06
Stefan Ridderbos
Bas Martena
97
96
34.97Johan Arling
Remco Diepenbroek
96
95
7.GZVW 1GZVW2:21.682:22.54
Erwin Pras
Roy Potze
96
97
36.77Pascal Klopstra
Marcel Groen
96
97
8.De Vikings 8De Vikings2:21.402:25.36
Rick Halma
Arend Toering
95
97
30.06Dirk Bos
Marcel van der Heide
97
97
9.Middelse-De Skelp (SG) 1Middelse-De Skelp (SG)2:27.122:30.84
Feie Klaas Heslinga
Hoaran Overeem
96
97
40.05Hotze van der Werf
Guus Magrijn
97
95
DISDe Veene 6De Veene2:43.98EA
Jesper Heuver
Diedrick Schothans
95
97
32.93Floris Voerhuis
Carsten Hoogboom
96
95


<< TOP >>
Programmanr. 81
19.10.08
Dames, 4 x 50m wisselslag

Dames Senioren
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:02.332:05.41
Mariëlle ter Stege
Wendy van der Iest
91
87
32.62Mariët Koster
Rochelle Kirindongo
83
86
2.Bubble 1Bubble2:13.192:12.70
Rianne Hooiveld
Monique Stant
90
82
32.82Ellen Hoving
Patricia Scheppers
94
89
3.De Veene 7De Veene2:13.142:14.72
Paula van den Hoeven
Leonie Versteeg
93
90
35.20Milou Bouwhuis
Annelette de Vries
89
86
4.Zignea 1Zignea2:16.102:15.39
Sarah Boerefijn
Chantal Maat
92
89
31.39Marjon Pol
Esther Rijkelijkhuizen
91
92
5.TriVia 1TriVia2:16.142:17.92
Gejanne van Heukelem
Roos Wielink
92
94
36.24Monique van Vliet
Rosanne Schoonbeek
89
94
6.De Valken 6De Valken2:21.392:22.95
Jante Wolbers
Rosalie Kiers
89
94
35.92Irene Wolbers
Anika ten Have
94
94
7.Oldambt 2Oldambt2:22.162:23.05
Esther Kwebeman
Karlijn Brat
91
92
34.58Jansien van Dijk
Kim Woldhek
89
92
8.GZVW 1GZVW2:21.612:25.88
Relinda Baas
Marijke Pras
89
92
37.82Henriëtte Manting
Nienke Werter
71
89
9.Aqua '68-Najade (SG) 15Aqua '68-Najade (SG)1:44.852:26.70
Lize Roosma
Patricia van Dijk
90
89
37.71Reinette Sluijk
Rianne Aartsma
92
92
10.De Reest 3De Reest2:24.132:28.80
Cynthia Grooteboer
Amber Jongerhuis
89
93
35.02Anouk Pieters
Simone van der Zwan
92
90
11.Borger 10Borger2:26.002:29.31
Lisanne van Kessel
Anne Hoeksma
90
89
40.11Anita Scheper
Carmen Addink
88
88
12.Ritola Z&PC 1Ritola Z&PC2:26.222:33.37
Christina van der Laan
Fiona Stenveld
95
91
38.98Lisette Doeven
Lianne van Timmeren
93
91
13.Haren 3Haren2:42.872:35.24
Jessica Wortelboer
Emma Helleman
94
89
41.80Linde Harryvan
Sofie Helleman
92
92
14.Vriledo 2Vriledo2:29.802:35.42
Inez Zewuster
Elianne Douma
95
93
37.55Annick van Dijk
Larissa Douma
86
91
DISBolsward-Workum (SG) 1Bolsward-Workum (SG)2:30.71EA
Joyce Postma
Ita Visser
94
96
42.73Renata Hettinga
Tineke de Jong
90
92


<< TOP >>
Programmanr. 82
19.10.08
Heren, 4 x 50m wisselslag

Heren Senioren
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen1:51.361:49.92
Niels Koster
Sander Hoogeveen
87
90
28.44Robert Klinkhamer
Niels van Eck
91
89
2.TriVia 1TriVia1:50.791:50.98
Martijs van Beusekom
Étiënne Vrieling
91
91
29.08Jeroen Stuut
Chris van Vliet
88
91
3.DZ&PC 1DZ&PC1:52.181:50.99
Willem Jan v/d Vegte
Jaap v/d Vegte
87
88
28.18Remco Kamps
Jan Heine Sloot
90
88
4.Appingedam 2Appingedam2:00.591:59.54
Dennis Cramer
Tom Moesker
92
92
29.91Mike Bakker
Jorden Lubbers
90
87
5.NOVA 10NOVA1:58.621:59.82
Erik Hagting
Richard Lutke
91
91
29.04Niels Blauw
Paul Kuiper
90
91
6.Bubble 1Bubble1:59.052:01.07
Hendrik de Vries
Jarno Nijborg
88
93
31.76Ronald Venema
Mark Rogaar
92
88
7.De Veene 7De Veene1:59.052:02.10
Marcel Reefhuis
Joris Tip
81
85
32.82Bryan Morsink
Robert Dekker
91
84
8.E Z C 1E Z C2:08.722:02.26
Teun Groeneweg
Tjeerd Woudstra
87
88
31.29Koen Barske
Bert de Jong
87
89
9.Aqua '68-Najade (SG) 16Aqua '68-Najade (SG)2:07.022:07.50
Roshan Geramian Nik
Sven Damen
90
92
33.16Dennis Thomas
Nico Graver
92
87
10.Borger 4Borger2:16.002:09.43
Jeroen van der Vlist
Kieran Keen
90
92
34.27Martijn Viel
Rob Hulshof
90
87
11.De Reest 4De Reest2:10.542:09.78
Patrick Wolbers
Sander Peeters
88
91
33.42Robin Wolbers
Rutger Heersma
85
89
12.ZZG de Boskikkers 1ZZG de Boskikkers2:10.772:15.06
Floris Pieter Harmanni
Erik Krijnsen
90
93
35.32Jeroen Keizer
Bjorn Damen
90
94
13.Deltasteur 1Deltasteur2:14.242:15.48
Peter Harsevoord
Thijs Fikkert
88
88
Ruben Brink
Ruud Vossebelt
89
88
14.Bolsward-Workum (SG) 1Bolsward-Workum (SG)2:14.782:19.23
Jildert Jellesma
Peter Kleiterp
92
91
35.33Arjen Schram
Nico Bootsma
88
92
15.Haren 2Haren2:34.092:28.71
Daniël Kamminga
Paul Zanen
95
95
44.52Mark Schröder
Wolter v/d Veen
90
95
DISZignea 1Zignea1:57.69EA
Erik Spit
Gert Sikkema
86
63
29.80Frank Roodenrijs
Mike Dam
84
88