Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix M. min 3-4-5 en J. min 4-5-6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3-4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later


Kring Speedo Clubmeet 2007
Winschoten, 17.11.2007


1 - Kring Speedo Clubmeet17.11.07 - 15:00


Programmanr. 1
17.11.07 - 15:00
4 x 50m vrije slag
Mix M. min 3-4-5 en J. min 4-5-6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TriVia-1Trivia2:37.132:28.33
Willemein Hoving
Bas Schoonbeek
98
96
38.02Emma Arends
Maarten Rottier
98
96
2.NOVA-1Nova2:33.262:28.51
Alice van Zand
Pieter Jelke Koops
99
97
40.95Sanne Klein
Marc Blauw
97
96
3.GZVW-1GZVW2:49.262:43.09
Lucia Baas
Martijn Bick
97
97
40.68Anna Winkel
Quintin Stoetman
97
98
4.Pinquin-1De Pinquin3:12.663:00.33
Vincent Hartman
Kimberley Speelman
98
97
51.26Tom Kuis
Manon Nieuwhof
98
97
5.Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal3:02.663:08.42
Jolet Sligter
Peter van Nieff
97
99
41.73Marieke Klijnstra
Sander Glazenburg
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.11.07 - 15:05
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke TienstraTrivia53.04990030251.51
2.Lonneke GraansmaTrivia55.10990093655.64
3.Emma BosZPC Stadskanaal56.50990065856.02
4.Alice van ZandNova57.62990036657.92
5.Chayene BolhuisGZVWNT990178058.83
6.Manon BosGZVW58.18990064859.04
7.Lisa van der WerffZ&PC de Inktvis1:00.24990141059.45
8.Kirsten LingbeekZ&PC de InktvisNT99014081:00.40
9.Karlijn van der WerfDe Pinquin57.9399001741:00.60
10.Tirza van DokkumDe HardenbergNT99013661:01.00
11.Anne Fleur WillemsenAppingedam1:04.8699013961:02.79
12.Lara KerbofDe HardenbergNT99016181:04.20
13.Astrid KnollAppingedam1:08.4299013981:05.84
14.Ilona RoelfsemaZPC Stadskanaal1:06.2399007861:06.14
15.Fleur de VeenDe Pinquin1:12.1999015041:09.09
16.Daphne GlazenburgZPC Stadskanaal1:15.7599006601:15.20


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.11.07 - 15:10
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan Willem VeldmanAppingedam49.42980027748.90
2.Stephan SnijdersDe Hardenberg49.68990028750.79
3.Maarten BonnemaTrivia52.00980004751.08
4.Martijn BoelensNova53.63990020951.11
5.Rik LiefheidZPC Stadskanaal53.63980113151.71
6.Maurice VenemaBubble51.49980010951.84
7.Kilian BontjerNova56.02980075157.02
8.Dennis WildeboerGZVW55.18980057158.54
9.Bart WolthersGZVWNT980159958.82
10.Vincent HartmanDe Pinquin1:00.74980031359.31
11.Sergio JansenTrivia1:00.33980149959.62
DISSander GlazenburgZPC Stadskanaal1:00.1999003891:00.94
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.11.07 - 15:10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richelle MellemaDe Pinquin36.96970021235.64
2.Lisanne van AvezaathTrivia41.20970130437.81
3.Jennifer ScholteNova45.73970007044.78
4.Astrid SmitZPC Stadskanaal47.61970003445.21
5.Ellen van NieffZPC Stadskanaal47.74970111246.36
6.Lucia BaasGZVW51.85970071651.17
DISVera KwantBubbleNT970223054.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKrystyna HaddersDe PinquinNT97033081:07.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMarleen AtzemaDe PinquinNT9703470


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.11.07 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eko DoedelAppingedam40.51960054339.06
2.Bastiaan BonnemaTrivia39.69960068339.39
3.Niels MulderDe Hardenberg42.67960086742.04
4.Sebas WijmansTrivia47.96960178543.46
5.Johan ArlingBubbleNT960073548.04
6.Jesper HonkenNova45.27960008548.08
7.Erik GankemaZ&PC de Inktvis55.61960124148.40
8.Erwin PrasGZVW50.19960178148.89
9.Sander HalmaTrivia47.55960062149.49
10.Rick KupersZPC Stadskanaal52.44960106150.28
11.Bas MartenaBubble57.28960086157.44
12.Jorrik KerdijkBubbleNT960213558.45
DISYora GaljaardTrivia50.67960171750.28
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMarc TilstraBubbleNT960327158.33
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.11.07 - 15:20
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bernice DijkhuisTrivia1:25.1598000841:19.80
2.Tialda PrinsDe Hardenberg1:23.8698013101:21.86
3.Amber VisserAppingedam1:23.7498014161:22.07
4.Daniek PlatjeDe Pinquin1:26.9898002261:27.50
5.Vivianne DortmondZ&PC de Inktvis1:30.4398015781:31.76
6.Carlijn GernaatDe HardenbergNT98013081:34.32
7.Tamara BorgerTrivia1:39.6798019601:34.36
8.Marlinde SchoonbeekTrivia1:48.6598010561:37.41
9.Fenja van der WoldeZPC Stadskanaal1:47.7498001321:37.54
10.Eva van ZandNova1:35.9698007281:37.79
11.Inge WillemsenAppingedam1:39.8298019581:41.23
12.Joniek HooghoudtTrivia1:41.4198019621:42.78
13.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal1:49.2598021801:44.45
14.Marieke KlijnstraZPC Stadskanaal1:47.1698019641:48.61
15.Sharon HagelsBubbleNT98005902:07.53
DISMarianne ArlingBubbleNT9800170
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLisanne TilstraBubbleNT9801036
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISFitria PietersAppingedamNT9801896
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.11.07 - 15:25
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter Jelke KoopsNova1:17.5797003391:18.23
2.Marcel GroenGZVW1:18.0097002391:18.57
3.Stefan RidderbosBubble1:23.5697008511:18.76
4.Gert MuntendamDe Pinquin1:23.3697001151:21.49
5.Joost van der PijlZPC Stadskanaal1:28.3297001711:30.15
6.Stijn BuurmanNova1:30.0697003371:30.51
7.Roy PotzeGZVW1:35.6097024571:32.05
8.Martijn BickGZVW1:41.5897005811:39.66


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.11.07 - 15:30
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke TienstraTrivia48.28990030245.61
2.Robin WeessiesDe Pinquin47.92990069646.54FJ 1
3.Alice van ZandNova47.45990036646.54FJ 2
4.Lonneke GraansmaTrivia55.14990093651.56
5.Emma BosZPC Stadskanaal55.37990065851.64
6.Janet StamDe Hardenberg53.40990034652.29
7.Manon BosGZVW55.26990064854.00
8.Ilona RoelfsemaZPC Stadskanaal57.29990078656.00
9.Chayene BolhuisGZVWNT99017801:02.00
10.Fleur de VeenDe PinquinNT99015041:05.86
11.Daphne GlazenburgZPC StadskanaalNT99006601:09.63
12.Tirza van DokkumDe HardenbergNT99013661:10.51
DISAstrid KnollAppingedamNT99013981:04.22
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.11.07 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerko WilkensZPC Stadskanaal46.94980026146.61
2.Martijn BoelensNova50.80990020947.95
3.Peter van NieffZPC Stadskanaal51.04990006748.14
4.Maurice VenemaBubble48.67980010948.43
5.Rik LiefheidZPC Stadskanaal52.64980113148.69
6.Jan Willem VeldmanAppingedam44.87980027749.02
6.Maarten BonnemaTrivia51.69980004749.02
8.Quintin StoetmanGZVW48.21980004349.75
9.Tom KuisDe Pinquin52.34980139750.35
10.Sergio JansenTrivia55.50980149956.26
11.Bart WolthersGZVWNT980159957.06
12.Stephan SnijdersDe Hardenberg57.47990028758.32
13.Vincent HartmanDe Pinquin1:06.9298003131:07.59


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.11.07 - 15:40
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richelle MellemaDe Pinquin1:25.6797002121:24.39
2.Lisanne van AvezaathTrivia1:27.2997013041:25.19
3.Ellen van NieffZPC Stadskanaal1:35.9497011121:35.35
4.Jennifer ScholteNova1:35.4297000701:36.16
5.Bente KuikZPC Stadskanaal1:41.3997017501:39.07
6.Anna WinkelGZVW1:50.0097007581:42.61
7.Manon NieuwhofDe Pinquin1:52.6797002101:45.82
8.Lisette SibbaldGZVWNT97037241:45.98
9.Kimberley SpeelmanDe PinquinNT97013321:53.30
10.Vera KwantBubble1:55.2597022301:54.23
11.Melanie GallDe PinquinNT97002081:58.30
DISDaphne VegterDe PinquinNT97038162:08.13
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKrystyna HaddersDe PinquinNT97033082:10.16
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMMarleen AtzemaDe PinquinNT9703470


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.11.07 - 15:50
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eko DoedelAppingedam1:24.4796005431:25.10
2.Marc BlauwNova1:25.5196000171:27.24
3.Maarten RottierTrivia1:29.0996006571:28.38
4.Niels MulderDe Hardenberg1:33.5696008671:28.40
5.Sebas WijmansTrivia1:37.5396017851:30.10
6.Pascal KlopstraGZVW1:41.3896006671:34.68
7.Bas SchoonbeekTrivia1:38.6796009111:36.80
8.Rick KupersZPC Stadskanaal1:41.0896010611:38.54
9.Johan ArlingBubble1:42.8596007351:38.70
10.Erik GankemaZ&PC de Inktvis1:38.5996012411:39.47
11.Jesper HonkenNova1:39.0696000851:41.20
12.Yora GaljaardTrivia1:45.8496017171:43.04
13.Bas MartenaBubble1:56.2996008611:46.88
14.Sander HalmaTrivia1:41.6596006211:47.94
15.Jorrik KerdijkBubble1:47.6596021351:53.61
16.Marc TilstraBubbleNT96032711:59.19
DISHans v.d. LaanZPC Stadskanaal1:40.1096010631:38.26
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISErwin PrasGZVW1:45.6296017811:39.26
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.11.07 - 15:55
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber VisserAppingedam49.76980141649.34
2.Tamara BorgerTrivia51.39980196050.11
3.Willemein HovingTrivia54.33980010650.68
4.Vivianne DortmondZ&PC de Inktvis50.87980157850.70
5.Emma ArendsTrivia53.91980097252.42
6.Daniek PlatjeDe Pinquin52.36980022652.57
7.Joniek HooghoudtTrivia50.14980196253.28
8.Marieke KlijnstraZPC Stadskanaal53.50980196453.94
9.Anissa MulderDe Hardenberg56.12980107054.24
10.Fenja van der WoldeZPC Stadskanaal55.82980013255.24
11.Lisanne TilstraBubble56.49980103656.00FJ 1
12.Marlinde SchoonbeekTrivia54.50980105656.00FJ 2
13.Carlijn GernaatDe Hardenberg56.71980130856.36
14.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal58.14980218057.14
15.Marianne ArlingBubble59.42980017057.32
16.Anna PostDe Hardenberg1:00.10980211057.64
17.Inge WillemsenAppingedam59.97980195859.11
18.Sharon HagelsBubble1:00.82980059059.37
19.Rian de JongeDe Hardenberg1:05.9498013061:00.49
20.Alieke OkkenNovaNT98030121:13.58
DISFitria PietersAppingedam57.97980189657.14
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.11.07 - 16:00
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gert MuntendamDe Pinquin45.21970011546.61
2.Stefan RidderbosBubble48.36970085147.59
3.Joost van der PijlZPC Stadskanaal49.40970017149.21
4.Arjen BrinksNova49.31970043351.86
5.Stijn BuurmanNova54.58970033754.56
6.Roy PotzeGZVW57.38970245755.13
7.Martijn BickGZVW58.3097005811:00.30


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.11.07 - 16:05
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke TienstraTrivia39.75990030238.73
2.Robin WeessiesDe Pinquin44.13990069644.17
3.Janet StamDe Hardenberg43.70990034645.50
4.Lonneke GraansmaTrivia48.12990093646.52
5.Kirsten LingbeekZ&PC de Inktvis47.51990140846.94
6.Emma BosZPC Stadskanaal46.51990065849.95
7.Karlijn van der WerfDe Pinquin51.79990017450.06
8.Manon BosGZVW48.29990064851.08
9.Chayene BolhuisGZVWNT990178052.29
10.Lisa van der WerffZ&PC de Inktvis1:00.04990141054.06
11.Anne Fleur WillemsenAppingedam54.89990139655.08
12.Fleur de VeenDe Pinquin53.52990150457.02
13.Ilona RoelfsemaZPC Stadskanaal57.59990078658.16
13.Lieke BuurmanNova57.75990036858.16
15.Daphne GlazenburgZPC Stadskanaal54.70990066059.41
16.Lara KerbofDe HardenbergNT99016181:04.66


<< TOP >>
Programmanr. 15
17.11.07 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3-4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerko WilkensZPC Stadskanaal36.85980026137.29
2.Maurice VenemaBubble40.17980010940.02
3.Quintin StoetmanGZVW39.74980004340.74
4.Dennis WildeboerGZVW42.40980057142.16FJ 1
5.Jan Willem VeldmanAppingedam41.54980027742.16FJ 2
6.Tom KuisDe Pinquin42.86980139742.32
7.Maarten BonnemaTrivia45.63980004743.63
8.Martijn BoelensNova41.74990020944.29
9.Kilian BontjerNova45.63980075146.80
10.Peter van NieffZPC Stadskanaal46.98990006747.99
11.Sergio JansenTrivia47.71980149948.17
12.Stephan SnijdersDe Hardenberg48.69990028749.09
13.Bart WolthersGZVWNT980159951.26
14.Sander GlazenburgZPC Stadskanaal53.36990038955.34


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.11.07 - 16:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richelle MellemaDe Pinquin1:13.5897002121:13.16
2.Lisanne van AvezaathTrivia1:16.5197013041:13.51
3.Astrid SmitZPC Stadskanaal1:28.1597000341:26.21
4.Bente KuikZPC Stadskanaal1:26.7697017501:26.53
5.Sanne KleinNova1:26.1397005301:28.48
6.Manon NieuwhofDe Pinquin1:31.6197002101:32.42
7.Lucia BaasGZVW1:38.6797007161:39.22
8.Jolet SligterZPC Stadskanaal1:37.4997029141:40.98
9.Anna WinkelGZVW1:43.0097007581:41.31
10.Melanie GallDe Pinquin1:42.4097002081:41.95
11.Lisette SibbaldGZVW1:45.7297037241:43.60
12.Vera KwantBubbleNT97022301:43.70
13.Kimberley SpeelmanDe Pinquin1:45.0297013321:48.04
14.Krystyna HaddersDe PinquinNT97033081:56.10
15.Daphne VegterDe PinquinNT97038162:00.18
AFGEMMarleen AtzemaDe PinquinNT9703470


<< TOP >>
Programmanr. 17
17.11.07 - 16:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc BlauwNova1:12.7696000171:12.74
2.Pascal KlopstraGZVW1:15.7296006671:15.79
3.Eko DoedelAppingedam1:16.1296005431:18.26
4.Bastiaan BonnemaTrivia1:19.9696006831:18.66
5.Niels MulderDe Hardenberg1:19.8896008671:18.88
6.Erik GankemaZ&PC de Inktvis1:27.5996012411:27.20
7.Yora GaljaardTrivia1:26.6096017171:27.78
8.Johan ArlingBubble1:26.7996007351:29.53
9.Hans v.d. LaanZPC Stadskanaal1:27.0196010631:30.48
10.Sander HalmaTrivia1:32.5096006211:34.21
11.Bas MartenaBubble1:42.9496008611:37.54
12.Jorrik KerdijkBubbleNT96021351:43.75
13.Marc TilstraBubbleNT96032711:50.91
DISRobert KnollAppingedamNT9600541
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 18
17.11.07 - 16:25
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bernice DijkhuisTrivia1:31.5998000841:33.12
2.Amber VisserAppingedam1:45.2098014161:35.97
3.Tialda PrinsDe Hardenberg1:39.0798013101:36.28
4.Vivianne DortmondZ&PC de Inktvis1:44.4798015781:43.70
5.Marlinde SchoonbeekTriviaNT98010561:47.08
6.Joniek HooghoudtTrivia1:50.1898019621:51.63
7.Lisanne TilstraBubbleNT98010361:52.08
8.Marianne ArlingBubbleNT98001701:54.61
9.Anissa MulderDe HardenbergNT98010701:57.29
10.Eva van ZandNovaNT98007281:57.36
11.Sharon HagelsBubbleNT98005902:10.95
DISDaniek PlatjeDe PinquinNT98002261:41.18
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFenja van der WoldeZPC StadskanaalNT98001321:56.72
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAgeeth DekkerZPC StadskanaalNT98021801:57.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 19
17.11.07 - 16:35
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan RidderbosBubble1:36.8497008511:28.64
2.Gert MuntendamDe Pinquin1:30.7097001151:30.51
3.Marcel GroenGZVW1:29.8897002391:32.55
4.Joost van der PijlZPC Stadskanaal1:39.8697001711:35.82
5.Pieter Jelke KoopsNova1:37.2597003391:35.90
6.Arjen BrinksNova1:41.4897004331:48.06
7.Roy PotzeGZVW1:57.3997024571:49.64


<< TOP >>
Programmanr. 20
17.11.07 - 16:40
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TriVia-1Trivia3:06.023:05.76
Bernice Dijkhuis
Tamara Borger
98
98
44.06Willemein Hoving
Emma Arends
98
98
2.NOVA-1Nova3:22.363:22.62
Alieke Okken
Sanne Klein
98
97
1:02.00Jennifer Scholte
Eva van Zand
97
98
3.Hardenberg-1De Hardenberg3:15.083:23.54
Janet Stam
Anissa Mulder
99
98
55.00Tialda Prins
Carlijn Gernaat
98
98
DISStadskanaal 1ZPC Stadskanaal3:04.84
EA - Te vroeg overgenomen.
Jolet Sligter
Bente Kuik
97
97
49.34Astrid Smit
Ellen van Nieff
97
97
DISPinquin-1De Pinquin3:35.413:35.88
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Karlijn van der Werf
Daphne Vegter
99
97
59.15Robin Weessies
Melanie Gall
99
97


<< TOP >>
Programmanr. 21
17.11.07 - 16:45
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TriVia-1Trivia2:49.522:46.29
Maarten Rottier
Sebas Wijmans
96
96
41.58Bastiaan Bonnema
Bas Schoonbeek
96
96
2.GZVW-1GZVW2:52.692:58.46
Erwin Pras
Pascal Klopstra
96
96
42.69Marcel Groen
Dennis Wildeboer
97
98
3.Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal3:04.733:06.48
Hans v.d. Laan
Rik Liefheid
96
98
48.73Gerko Wilkens
Rick Kupers
98
96
4.NOVA-1Nova3:10.113:16.36
Arjen Brinks
Kilian Bontjer
97
98
49.24Jesper Honken
Stijn Buurman
96
97