2007-10-06 Speedo Wedstrijd deel 1
Amersfoort, Netherlands,    6-10-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Heren alg.   Nr. 2 100m schoolslag Dames alg.   
Nr. 3 100m rugslag Heren alg.   Nr. 4 50m vlinderslag Dames alg.   
Nr. 5 200m vrije slag Heren alg.   Nr. 6 200m wisselslag Dames alg.   
Nr. 7 200m vrije slag Heren alg.   Nr. 8 200m vrije slag Dames alg.   
Nr. 9 100m rugslag Heren alg.   Nr. 10 100m wisselslag Dames alg.   
Nr. 11 100m vrije slag Heren alg.   Nr. 12 100m schoolslag Dames alg.   
Nr. 13 100m wisselslag Heren alg.   Nr. 14 100m vrije slag Dames alg.   
Nr. 15 200m schoolslag Heren alg.   Nr. 16 200m schoolslag Dames alg.   


Nr. 1   100m vrije slag Heren                                 Minioren 2, 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech   1:29.91
    2. Reinier Mathot                 98  MZ&PCDeFuut       1:32.72
    3. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:40.50
    4. Renzo Strang                   98  DeDuinkikkers     1:42.25
    5. Erik Ambergen                  98  DeDuinkikkers     1:43.30
    6. Friso Stolk                    98  MZ&PCDeFuut       1:50.46
    7. Tyrese Wilson                  00  MZ&PCDeFuut       1:59.91
    8. Merijn Kendziorra              98  DeDuinkikkers     2:01.63
    9. Koen Heertum Van               98  Zwemlust/Utrech   2:12.71



TOP
Nr. 2   100m schoolslag Dames                                    Minioren 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nicole Kleinveld               99  OneTeamSwimmi     2:12.10
  dis. Michelle Miltenburg            00  SGVecht&Rijn                  AE



TOP
Nr. 3   100m rugslag Heren                                            Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:29.37
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech   1:32.75
    3. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   1:41.78
    4. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC             1:56.50
    5. Theo Arp                       97  AZ&PC             1:57.07
    6. Lucas Nijstad                  97  AZ&PC             2:07.65
  dis. Florian Korzelius              97  AZ&PC                         RE
  dis. Jan-Willem Koens               97  AZ&PC             1:58.96     RD
        1:58.96 



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                         Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

  dis. Beau Monnť                     98  SGVecht&Rijn      1:04.94     VC



TOP
Nr. 5   200m vrije slag Heren                                         Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Karel Melis                    96  AZ&PC             2:33.03
        1:14.94  2:33.03 
    2. Quno Post                      96  MZ&PCDeFuut       2:36.60
        1:16.38  2:36.60 
    3. Twan Boot                      96  AZ&PC             2:37.44
        1:15.79  2:37.44 
    4. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             2:38.34
        1:17.71  2:38.34 
    5. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       2:42.72
        1:18.65  2:42.72 
    6. Rick Smit                      96  MZ&PCDeFuut       2:53.59
        2:53.59 
    7. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     3:02.59
        1:27.02  3:02.59 
    8. Paul Kastelein                 96  OneTeamSwimmi     3:13.02
        1:35.85  3:13.02 
    9. Rens Klok                      96  OneTeamSwimmi     3:18.27
        3:18.27 
   10. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   3:19.30
        1:37.75  3:19.30 
   11. Vincent Gijsbertse             96  AZ&PC             3:20.12
        1:40.04  3:20.12 
   12. Nigel Ploeg                    96  MZ&PCDeFuut       3:28.86
        1:38.87  3:28.86 
   13. Martijn Bartels                96  AZ&PC             3:29.63
        1:43.79  3:29.63 
   14. Ryan van Reenen                96  AZ&PC             4:01.00
        1:50.52  4:01.00 
   15. Wesley Groenestein             96  MZ&PCDeFuut       4:08.55
        1:58.73  4:08.55 



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       3:16.03
        3:16.03 
    2. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      3:36.43
        3:36.43 
    3. Marloes Langerveld             97  MZ&PCDeFuut       3:43.20
        3:43.20 
    4. Marielle Nieuwenhuizen         97  MZ&PCDeFuut       3:44.42
        3:44.42 
    5. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      3:55.10
        3:55.10 
    6. Sofia Melis                    97  AZ&PC             4:20.27
        4:20.27 
    7. ZoŽ Meinen                     97  AZ&PC             4:22.31
        4:22.31 



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                                    Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:24.17
        1:09.66  2:24.17 
    2. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:31.52
        1:13.68  2:31.52 
    3. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       2:47.03
        1:20.38  2:47.03 
    4. Kenneth Martens                94  MZ&PCDeFuut       2:50.56
        1:21.24  2:50.56 
    5. Daan Roordink                  95  MZ&PCDeFuut       2:50.91
        1:25.20  2:50.91 
    6. GabriŽl Verheij                94  AZ&PC             2:51.86
        1:26.11  2:51.86 
    7. Jesse Puts                     94  Zwemlust/Utrech   2:53.33
        1:20.83  2:53.33 
    8. Tim Hoogenkamp                 94  MZ&PCDeFuut       2:54.86
        1:27.95  2:54.86 
    9. Joey van Dillen                94  MZ&PCDeFuut       2:58.09
        1:23.26  2:58.09 
   10. Tom Straver                    94  SGVecht&Rijn      3:03.79
        1:29.51  3:03.79 
   11. Indi Joore                     95  Zwemlust/Utrech   3:05.62
        1:29.00  3:05.62 
   12. Jeroen Essink                  95  MZ&PCDeFuut       3:06.20
        1:31.35  3:06.20 
   13. Friso van Alphen               95  Zwemlust/Utrech   3:13.85
        1:31.76  3:13.85 
   14. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             3:14.18
        1:35.70  3:14.18 
   15. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   3:14.25
        1:35.81  3:14.25 
   16. Marcel Razzak                  95  AZ&PC             3:16.86
        1:31.68  3:16.86 
   17. Tijn Coppens                   94  Zwemlust/Utrech   3:28.04
        1:40.87  3:28.04 
   18. Marten Bosma                   95  AZ&PC             3:31.12
        1:42.08  3:31.12 
   19. Joris Rijkes                   94  MZ&PCDeFuut       3:34.75
        1:39.22  3:34.75 



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                                    Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:26.21
        1:11.68  2:26.21 
    2. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     2:46.26
        1:19.69  2:46.26 
    3. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             2:47.03
        1:21.42  2:47.03 
    4. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     2:49.01
        1:22.26  2:49.01 
    5. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     2:49.80
        1:22.38  2:49.80 
    6. Melissa Smienk                 96  MZ&PCDeFuut       2:50.18
        1:23.86  2:50.18 
    7. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             2:51.81
        1:22.41  2:51.81 
    8. Sedona de Keijzer              96  AZ&PC             2:52.45
        1:20.66  2:52.45 
    9. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech   2:52.86
        1:23.14  2:52.86 
   10. Aranka Schouten                95  MZ&PCDeFuut       2:54.46
        1:26.82  2:54.46 
   11. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     2:57.38
        1:24.65  2:57.38 
   12. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       3:02.27
        1:28.25  3:02.27 
   13. Desiree Visser                 95  AZ&PC             3:02.61
        1:29.42  3:02.61 
   14. Anja Daalhuizen                96  MZ&PCDeFuut       3:03.08
        1:27.92  3:03.08 
   15. Demelsa Kreuger                95  MZ&PCDeFuut       3:03.61
        1:26.43  3:03.61 
   16. Maaike Steenstra               95  AZ&PC             3:04.39
        1:27.07  3:04.39 
   17. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   3:06.40
        1:30.81  3:06.40 
   18. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     3:11.72
        1:29.88  3:11.72 
   19. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     3:15.15
        1:32.11  3:15.15 
   20. Nicole Rood                    95  SGVecht&Rijn      3:15.68
        1:36.90  3:15.68 
   21. Nina Hubers                    95  AZ&PC             3:16.11
        1:32.99  3:16.11 
   22. Inge Booij                     96  SGVecht&Rijn      3:30.62
        1:41.33  3:30.62 
   23. Stella Rijks                   96  SGVecht&Rijn      3:37.59
        1:42.98  3:37.59 
   24. Lotte Arp                      96  AZ&PC             3:39.32
        1:44.43  3:39.32 
   25. Jessica Korzelius              95  AZ&PC             3:55.45
        1:55.19  3:55.45 
   26. Daphne van Eijndhoven          96  AZ&PC             4:01.62
        1:56.70  4:01.62 



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                    Minioren 2, 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech   1:42.60
    2. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:51.27
    3. Erik Ambergen                  98  DeDuinkikkers     1:53.84
    4. Merijn Kendziorra              98  DeDuinkikkers     2:08.87
    5. Koen Heertum Van               98  Zwemlust/Utrech   2:13.18
    6. Renzo Strang                   98  DeDuinkikkers     2:16.70



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                                   Minioren 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

  dis. Nicole Kleinveld               99  OneTeamSwimmi     2:24.53     VB
        2:24.53 
  dis. Michelle Miltenburg            00  SGVecht&Rijn      2:27.44     VB
        2:27.44 



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Heren                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:17.96
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech   1:24.13
    3. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   1:29.84
    4. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC             1:41.59
    5. Theo Arp                       97  AZ&PC             1:45.50
    6. Florian Korzelius              97  AZ&PC             1:49.14
    7. Jan-Willem Koens               97  AZ&PC             1:50.13
    8. Lucas Nijstad                  97  AZ&PC             2:01.50



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                                        Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Beau Monnť                     98  SGVecht&Rijn      2:01.95
    2. Inge den Breejen               98  DeDuinkikkers     2:14.02
  dis. Roos Geerars                   98  OneTeamSwimmi     2:29.37     SK
        2:29.37 



TOP
Nr. 13   100m wisselslag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:19.51
    2. Quno Post                      96  MZ&PCDeFuut       1:20.21
    3. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             1:24.84
    4. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:26.25
    5. Rick Smit                      96  MZ&PCDeFuut       1:26.60
    6. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:27.31
    7. Vincent Gijsbertse             96  AZ&PC             1:37.86
    8. Paul Kastelein                 96  OneTeamSwimmi     1:38.45
    9. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:38.96
   10. Rens Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:45.22
   11. Martijn Bartels                96  AZ&PC             1:45.99
   12. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   1:47.10
   13. Nigel Ploeg                    96  MZ&PCDeFuut       1:56.99
   14. Ryan van Reenen                96  AZ&PC             1:57.50
  dis. Wesley Groenestein             96  MZ&PCDeFuut       2:22.57     VC
        2:22.57 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:16.32
    2. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:30.75
    3. Marloes Langerveld             97  MZ&PCDeFuut       1:31.83
    4. Marielle Nieuwenhuizen         97  MZ&PCDeFuut       1:33.87
    5. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:35.84
    6. Mandy van de Bilt              97  SGVecht&Rijn      1:42.08
    7. Eva Werkman                    97  Zwemlust/Utrech   1:46.19
    8. Sofia Melis                    97  AZ&PC             1:47.39
    9. ZoŽ Meinen                     97  AZ&PC             1:54.02
   10. Gislaine Beek Van              97  SGVecht&Rijn      2:00.20



TOP
Nr. 15   200m schoolslag Heren                                   Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             3:10.24
        1:31.97  3:10.24 
    2. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       3:14.75
        1:33.33  3:14.75 
    3. Jesse Puts                     94  Zwemlust/Utrech   3:25.71
        1:39.45  3:25.71 
    4. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             3:31.24
        1:42.50  3:31.24 
    5. Daan Roordink                  95  MZ&PCDeFuut       3:41.63
        1:48.20  3:41.63 
    6. Tom Straver                    94  SGVecht&Rijn      3:41.77
        1:49.19  3:41.77 
    7. GabriŽl Verheij                94  AZ&PC             3:42.02
        1:49.90  3:42.02 
    8. Marcel Razzak                  95  AZ&PC             3:50.88
        1:50.86  3:50.88 
    9. Joey van Dillen                94  MZ&PCDeFuut       3:51.88
        1:51.85  3:51.88 
   10. Marten Bosma                   95  AZ&PC             3:55.38
        1:51.26  3:55.38 
   11. Indi Joore                     95  Zwemlust/Utrech   3:59.10
        1:55.83  3:59.10 
   12. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             3:59.80
        1:55.95  3:59.80 
   13. Tim Hoogenkamp                 94  MZ&PCDeFuut       4:05.46
        1:57.96  4:05.46 
   14. Friso van Alphen               95  Zwemlust/Utrech   4:22.23
        4:22.23 
   15. Joris Rijkes                   94  MZ&PCDeFuut       4:24.64
        2:04.13  4:24.64 
   16. Jeroen Essink                  95  MZ&PCDeFuut       4:32.51
        2:12.48  4:32.51 
  dis. Kenneth Martens                94  MZ&PCDeFuut       3:44.32     SJ
        1:45.86  3:44.32 
  dis. Tijn Coppens                   94  Zwemlust/Utrech   3:49.50     SA
        1:51.50  3:49.50 
  dis. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   4:01.00     SJ
        1:57.90  4:01.00 



TOP
Nr. 16   200m schoolslag Dames                                   Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Shireen Post                   95  AZ&PC             3:22.41
        1:38.01  3:22.41 
    2. Aranka Schouten                95  MZ&PCDeFuut       3:29.21
        1:46.86  3:29.21 
    3. Demelsa Kreuger                95  MZ&PCDeFuut       3:34.07
        1:43.02  3:34.07 
    4. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     3:34.42
        1:40.08  3:34.42 
    5. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     3:38.23
        1:46.89  3:38.23 
    6. Sedona de Keijzer              96  AZ&PC             3:39.60
        1:47.07  3:39.60 
    7. Melissa Smienk                 96  MZ&PCDeFuut       3:42.51
        1:47.44  3:42.51 
    8. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             3:45.15
        1:49.85  3:45.15 
    9. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     3:45.39
        1:51.02  3:45.39 
   10. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech   3:46.50
        1:50.48  3:46.50 
   11. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             3:50.68
        1:52.76  3:50.68 
   12. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       3:52.00
        1:53.57  3:52.00 
   13. Anja Daalhuizen                96  MZ&PCDeFuut       3:52.83
        1:51.83  3:52.83 
   14. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     3:53.23
        1:53.52  3:53.23 
   15. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     3:54.96
        1:53.45  3:54.96 
   16. Nicole Rood                    95  SGVecht&Rijn      3:58.65
        1:58.07  3:58.65 
   17. Maaike Steenstra               95  AZ&PC             4:06.50
        1:56.53  4:06.50 
   18. Stella Rijks                   96  SGVecht&Rijn      4:07.89
        1:59.21  4:07.89 
   19. Inge Booij                     96  SGVecht&Rijn      4:11.11
        2:04.36  4:11.11 
   20. Jessica Korzelius              95  AZ&PC             4:17.70
        2:07.88  4:17.70 
   21. Lotte Arp                      96  AZ&PC             4:19.32
        2:05.54  4:19.32 
   22. Daphne van Eijndhoven          96  AZ&PC             4:22.29
        2:09.32  4:22.29 
  dis. Desiree Visser                 95  AZ&PC             3:44.54     SA
        1:47.42  3:44.54 
  dis. Nina Hubers                    95  AZ&PC             3:56.82     SA
        1:55.53  3:56.82 
  dis. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   3:57.53     SA
        1:55.59  3:57.53