PGZK-2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Groningen


Nr. 24  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 25  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 26  200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 27  200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 28  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 29  100m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 30  400m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 31  4 x 100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32  4 x 100m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later


PGZK-2007  deel 4zaterdag 19 mei 2007 - 14:30


Nr. 24   50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open19-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Karin Groen95GZVW30.26
2.Sofie Salimbeni95Eemsrobben30.28
3.Nathalja Pragt95Nova31.08
4.Elisabeth Muthert95Stadskanaal31.17
5.Sylvia Dik95De Pinquin31.51
6.Cynthia van Beusekom95TriVia32.75


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Naomi Touré94TriVia29.04
2.Mirthe Lanfermeijer94TriVia29.95
3.Rosanne Schoonbeek94TriVia30.23
4.Rixt Veldkamp94Oldambt30.43
5.Grace Vrieling94TriVia30.62
6.Roos Wielink94TriVia30.80
7.Charlotte Puister94Eemsrobben31.03
8.Yvette Meijer94Appingedam31.08
9.Loes Wielink94TriVia31.17
10.Ellen Hoving94Bubble31.40
11.Marinte Dijkhuis94Haren32.10


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin29.50
2.Annelinde Veldman93Appingedam29.75
3.Kyra Rietveld93De†Aquaflippers29.99
4.Ida van Noord93De†Aquaflippers30.57
5.Joanne van Essen93De†Aquaflippers30.64
6.Daphne Kenter93Bubble31.39
7.Mariska Hulsing93TriVia31.42
8.Heleen de Vries93Bubble31.62
9.Chantal Pomper93Nova32.07
10.Esther Terpstra93Haren32.38
11.Ilse van Dijk93ZCM'8632.51*
12.Astrid Flikkema93Oldambt32.81*
13.Heleen de Groot93De Pinquin33.02*
14.Claudia Meijer93GZVW33.37*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Jeuring92Stadskanaal29.36
2.Maaike Goosen92Bubble29.57
3.Fraukje Puts92Oldambt29.90
4.Stephanie Koopman92GZVW30.24
5.Suzanne Teuben92De†Aquaflippers30.44
6.Linde Harryvan92Haren30.82
7.Gejanne van Heukelem92TriVia31.15
8.Esther Schipper92De†Aquaflippers31.29
9.Jacobien van Klinken92Hatweeo32.50*
10.Marijke Pras92GZVW32.60*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Carina Rietema91Eemsrobben30.32
2.Myrthe Talsma91TriVia30.51
3.Daniëlle de Vries91Nova30.78
4.Kim Landsbergen91Bubble31.28
5.Manon Pesman91De†Aquaflippers31.39


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Willemijn Knot90TriVia27.32
2.Natasja Topelen89Oldambt28.68
3.Kimberly Grünewald90TriVia29.53
4.Joyce Koster90Stadskanaal29.54
5.Patricia Scheppers89Bubble29.95
6.Janneke Tuin89Oldambt30.00
7.Relinda Baas89GZVW30.23
8.Rianne Hooiveld90Bubble30.25
9.Kirsten Oosterhuis89Eemsrobben30.42
10.Marte Smit89TriVia30.47
11.Monique Harkema90Bubble30.84
12.Laura Lutjes90Bubble30.91


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Hedwig Kikkert85TriVia27.26
2.Carolien Stuut87TriVia28.68
3.Wendy Tempels85TriVia29.03
4.Mirjan van Dijk88Oldambt30.23
5.Aranka Jorink82De†Aquaflippers30.45
6.Mireille Hut88De Pinquin30.66*


<< TOP >>
Nr. 25   50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open19-5-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jeroen Stuut88TriVia25.63
2.Erwin Buist78De†Aquaflippers26.421
3.Marc Kremer90TriVia26.422
4.Peter van Heukelem89TriVia27.601
5.Jos Duit90Stadskanaal27.602
6.Rene Doornbos89Eemsrobben28.16
7.Jens Boer89De†Inktvis28.39
8.…tiënne Vrieling91TriVia28.90
9.Maurits Muthert92Stadskanaal28.92
10.Erik Hagting91Nova29.02
11.Niels Blauw90Nova29.62
12.Bas Braun91TriVia29.63
13.Ronald Venema92Bubble29.66
14.Mark Meijer80De Pinquin29.76
15.Mike Bakker90Appingedam30.06
16.Martijn Groenewegen89Eemsrobben30.19
17.Daniël Boef90Stadskanaal30.57


<< TOP >>
Nr. 26   200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open19-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Sofie Salimbeni95Eemsrobben2:44.13
2.Cynthia van Beusekom95TriVia2:48.51
3.Marije Oosterhuis95Eemsrobben2:49.72
4.Karin Groen95GZVW2:52.72
5.Vera van der Werf95De Pinquin2:53.44
6.Amanda Scholte95Nova2:55.32
7.Charlotte Feimann95Nova2:55.84
8.Sylvia Dik95De Pinquin2:56.06
9.Mai-Di Postma95De†Aquaflippers2:59.40
10.Chantal Deekens95Bubble3:03.31
dis.Denise Gall95De Pinquin3:00.46RF


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mirthe Lanfermeijer94TriVia2:35.37
2.Grace Vrieling94TriVia2:40.07
3.Yvette Meijer94Appingedam2:48.50
4.Marinte Dijkhuis94Haren2:51.40
5.Rixt Veldkamp94Oldambt2:58.95
6.Ellen Hoving94Bubble2:59.69
7.Loes Wielink94TriVia3:01.00
8.Manon Oortwijn94Bubble3:02.37
9.Annelies Jeuring94Stadskanaal3:05.36*
10.Charlotte Puister94Eemsrobben3:10.45*


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin2:33.89
2.Kyra Rietveld93De†Aquaflippers2:33.96
3.Annelinde Veldman93Appingedam2:39.65
4.Ilse van Dijk93ZCM'862:53.13
5.Claudia Meijer93GZVW3:02.46*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Lisette Feimann92Nova2:43.90
2.Gejanne van Heukelem92TriVia2:46.95
3.Saskia Kruijer92ZCM'862:48.31
4.Marijke Pras92GZVW2:49.02
dis.Maaike Goosen92Bubble2:39.32RC
dis.Stephanie Koopman92GZVW2:44.26RC


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Winnie Timans91Eemsrobben2:36.30
2.Nathasja Bos91Stadskanaal2:41.81
3.Esther Kwebeman91De Pinquin2:46.61
4.Myrthe Talsma91TriVia2:49.91


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Eeke van der Wal90TriVia2:26.37
2.Rianne Hooiveld90Bubble2:38.85
3.Natasja Topelen89Oldambt2:42.96
4.Patricia Scheppers89Bubble2:48.13
dis.Relinda Baas89GZVW2:48.31RC


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova2:30.83
2.Jeike Elema83TriVia2:36.43
3.Aranka Jorink82De†Aquaflippers2:55.00*


<< TOP >>
Nr. 27   200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open19-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Moorman94De Pinquin2:21.37
2.Roy Zuidema94Stadskanaal2:31.57
3.Tim Vondeling94De†Aquaflippers2:34.59
4.Nordin Kraak94De†Inktvis2:34.64
5.Mark Schouten94Eemsrobben2:35.85
6.Emil Speelman94De Pinquin2:39.53
7.Jorn Meier94Bubble2:41.39
8.Daan van Adrichem94De Pinquin2:43.54
9.Thijs Steunenberg94De†Inktvis2:46.76*


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bernd Kobesen93Nova2:14.62
2.Tim Blauw93Nova2:19.28
3.Leo van Adrichem93De Pinquin2:22.48
4.Olav van der Wal93TriVia2:25.39
5.Johan Wijma93De†Aquaflippers2:26.95
6.Jarno Nijborg93Bubble2:30.24
7.Hans Scheper93Appingedam2:33.97


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Maurits Muthert92Stadskanaal2:05.56
2.Daniek Saman92Stadskanaal2:05.67
3.Ronald Venema92Bubble2:10.79
4.Ward van Rijssen92TriVia2:11.92
5.Tom Moesker92Appingedam2:18.03
6.Dennis Cramer92Appingedam2:19.28
7.Edwin Höltke92Eemsrobben2:19.67
8.Rick Kuipers92De†Inktvis2:22.43
9.Jeroen Groenewegen92Eemsrobben2:24.88
10.Stefan Kwant92ZCM'862:25.41
11.Andre Boekelo92Bubble2:28.68
12.Jelger Rietveld92De†Aquaflippers2:31.37
13.Miente Scheeringa92De†Aquaflippers2:32.80*


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Martijs van Beusekom91TriVia2:05.00
2.Matthijs Wubbolts91Haren2:08.78
3.Erik Hagting91Nova2:08.94
4.Bas Braun91TriVia2:09.78
5.…tiënne Vrieling91TriVia2:10.43
6.Jordy Pragt91Nova2:10.89
7.Arthur Sergeev91GZVW2:18.82
8.Kristian Knol91De Pinquin2:21.44
9.Paul Kuiper91Nova2:23.87
10.Obbo Scheeringa91De†Aquaflippers2:24.75


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Peter van Heukelem89TriVia1:56.46
2.Marc Kremer90TriVia1:57.69
3.Jos Duit90Stadskanaal2:05.72
4.Tim Weerkamp90TriVia2:05.98
5.Martijn Groenewegen89Eemsrobben2:07.66
6.Rene Doornbos89Eemsrobben2:11.92
7.Daniël Boef90Stadskanaal2:13.93
8.Niels Blauw90Nova2:14.06
9.Fabian Buiringe90TriVia2:15.861
10.Dennis Poelstra89De†Aquaflippers2:15.862
11.Daniël Bast90THOR2:15.89
12.Mike Bakker90Appingedam2:17.70
13.Mark Schröder90Haren2:18.05


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Schröder84TriVia1:58.60
2.Jeroen Stuut88TriVia1:59.72
3.Hans Meijer87De†Aquaflippers2:08.86
4.Fatih Cankor88De†Inktvis2:11.85


<< TOP >>
Nr. 28   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open19-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Sofie Salimbeni95Eemsrobben1:18.81
2.Cynthia van Beusekom95TriVia1:19.41
3.Karin Groen95GZVW1:21.09
4.Nathalja Pragt95Nova1:21.78
5.Kirsten Scholtens95De†Aquaflippers1:22.64
6.Elisabeth Muthert95Stadskanaal1:23.60
7.Mai-Di Postma95De†Aquaflippers1:28.95
8.Sylvia Dik95De Pinquin1:31.89
9.Denise Gall95De Pinquin1:32.52
10.Amanda Scholte95Nova1:32.56
11.Anouk de Vries95De†Aquaflippers1:32.97
12.Vera van der Werf95De Pinquin1:33.81
13.Charlotte Feimann95Nova1:34.63
14.Elke Forkink95TriVia1:34.92
15.Marije Oosterhuis95Eemsrobben1:42.77*
dis.Danella Gremmer95De†Hardenberg1:26.67VC


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mirthe Lanfermeijer94TriVia1:15.50
2.Grace Vrieling94TriVia1:19.41
3.Ellen Hoving94Bubble1:19.51
4.Roos Wielink94TriVia1:20.10
5.Rosanne Schoonbeek94TriVia1:20.22
6.Yvette Meijer94Appingedam1:22.38
7.Heleen ten Have94De Pinquin1:28.37


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ida van Noord93De†Aquaflippers1:15.39
2.Jose Sijbring93De Pinquin1:20.02
3.Joanne van Essen93De†Aquaflippers1:21.32
4.Ilse van Dijk93ZCM'861:21.66
5.Heleen de Vries93Bubble1:23.31
6.Esther Terpstra93Haren1:25.44
7.Claudia Meijer93GZVW1:27.16
8.Chantal Pomper93Nova1:28.60
9.Marloes Wiekens93ZCM'861:33.50*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Esther Schipper92De†Aquaflippers1:16.00
2.Fraukje Puts92Oldambt1:16.32
3.Nienke Kiewiet92Appingedam1:20.92
4.Marloes Jeuring92Stadskanaal1:21.03
5.Gejanne van Heukelem92TriVia1:21.22
6.Meike Dijkhuis92ZCM'861:22.67
7.Daphne Rademaker92GZVW1:23.62
8.Lisette Feimann92Nova1:25.13
9.Saskia Kruijer92ZCM'861:27.16*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Winnie Timans91Eemsrobben1:12.81
2.Nathasja Bos91Stadskanaal1:17.73
3.Ilse Borgers91Stadskanaal1:19.34
4.Carina Rietema91Eemsrobben1:20.80


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Willemijn Knot90TriVia1:03.72
2.Kirsten Oosterhuis89Eemsrobben1:12.74
3.Eeke van der Wal90TriVia1:14.72
4.Kimberly Grünewald90TriVia1:15.16
5.Joyce Koster90Stadskanaal1:16.11
6.Laura Lutjes90Bubble1:17.66
7.Marte Smit89TriVia1:18.00
8.Henriëtte Wierenga89Ducdalf1:18.80
9.Jansien van Dijk89Oldambt1:19.75
10.Janneke Tuin89Oldambt1:20.34*
11.Lotte Saman89Stadskanaal1:21.54*


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Hedwig Kikkert85TriVia1:04.02
2.Wendy Tempels85TriVia1:08.43
3.Carolien Stuut87TriVia1:09.44


<< TOP >>
Nr. 29   100m rugslag  Heren  Heren Senioren Open19-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Moorman94De Pinquin1:16.51
2.Roy Zuidema94Stadskanaal1:18.71
3.Daan van Adrichem94De Pinquin1:20.42
4.Tim Vondeling94De†Aquaflippers1:24.19


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Leo van Adrichem93De Pinquin1:09.46
2.Tim Blauw93Nova1:10.67
3.Bernd Kobesen93Nova1:11.99
4.Olav van der Wal93TriVia1:14.34
5.Sam Salimbeni93Eemsrobben1:14.62
6.Johan Wijma93De†Aquaflippers1:16.51
7.Hans Scheper93Appingedam1:20.07
dis.Jarno Nijborg93Bubble1:16.31RC


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Maurits Muthert92Stadskanaal1:04.14
2.Daniek Saman92Stadskanaal1:06.60
3.Ward van Rijssen92TriVia1:08.30
4.Dennis Cramer92Appingedam1:08.77
5.Ronald Venema92Bubble1:08.86
6.Edwin Höltke92Eemsrobben1:10.57
7.Tom Moesker92Appingedam1:12.25
8.Andre Boekelo92Bubble1:15.90
9.Desmond Drijfhout92ZENO1:17.92
10.Jelger Rietveld92De†Aquaflippers1:19.57


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova1:01.67
2.Martijs van Beusekom91TriVia1:03.42
3.Bas Braun91TriVia1:06.84
4.…tiënne Vrieling91TriVia1:10.02
5.Jordy Pragt91Nova1:10.52
6.Arthur Sergeev91GZVW1:13.43
7.Matthijs Wubbolts91Haren1:14.27
8.Kristian Knol91De Pinquin1:17.17


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Peter van Heukelem89TriVia1:01.97
2.Marc Kremer90TriVia1:02.90
3.Daniël Boef90Stadskanaal1:08.69
4.Niels Blauw90Nova1:08.85
5.Rene Doornbos89Eemsrobben1:09.66
6.Tim Weerkamp90TriVia1:09.75
7.Daniël Bast90THOR1:11.19
8.Mike Bakker90Appingedam1:11.21
9.Fabian Buiringe90TriVia1:11.35
10.Jens Boer89De†Inktvis1:12.42
11.Dennis Poelstra89De†Aquaflippers1:12.50
12.Rene Straathof90Eemsrobben1:14.35
13.Mark Schröder90Haren1:15.61
14.Martijn Groenewegen89Eemsrobben1:16.36*
dis.Jos Duit90Stadskanaal1:07.02RC


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Schröder84TriVia1:05.07
2.Hendrik de Vries88Bubble1:06.20
3.Mark Meijer80De Pinquin1:06.23
4.Hans Meijer87De†Aquaflippers1:08.28


<< TOP >>
Nr. 30   400m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open19-5-2007


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Heleen ten Have94De Pinquin6:19.61
2.Ellen Hoving94Bubble6:23.47
3.Rixt Veldkamp94Oldambt6:35.09


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin5:43.52
2.Elles Borgers93Stadskanaal5:51.96
3.Ida van Noord93De†Aquaflippers6:15.61
4.Esther Terpstra93Haren6:17.78
dis.Joanne van Essen93De†Aquaflippers6:25.58RC


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Jeuring92Stadskanaal5:52.08
2.Suzanne Teuben92De†Aquaflippers6:02.49
3.Marijke Pras92GZVW6:03.61
4.Fraukje Puts92Oldambt6:04.42
5.Esther Schipper92De†Aquaflippers6:06.69
6.Saskia Kruijer92ZCM'866:13.08


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Winnie Timans91Eemsrobben5:35.97
2.Nathasja Bos91Stadskanaal5:36.75
3.Esther Kwebeman91De Pinquin5:46.48
4.Ilse Borgers91Stadskanaal5:58.94


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Eeke van der Wal90TriVia5:27.63
2.Natasja Topelen89Oldambt5:44.26
3.Kimberly Grünewald90TriVia5:48.40
4.Janneke Tuin89Oldambt5:57.34
5.Relinda Baas89GZVW5:58.90
6.Lotte Saman89Stadskanaal6:00.36
7.Patricia Scheppers89Bubble6:19.56*
dis.Rianne Hooiveld90Bubble6:05.72RC


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova5:10.75
2.Wendy Tempels85TriVia5:18.44
3.Jeike Elema83TriVia5:44.32


<< TOP >>
Nr. 31   4 x 100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later19-5-2007


Afk./depotTijd
1.TriVia 1TriVia4:20.85
Martijs van Beusekom, Ward van Rijssen, …tiënne Vrieling, Bas Braun

2.Nova 1Nova4:33.21
Tim Blauw, Jordy Pragt, Erik Hagting, Bernd Kobesen

3.Stadskanaal 5Stadskanaal4:44.90
Marco Barkhuis, Tim Leegte, Daniek Saman, Maurits Muthert

4.Appingedam 1Appingedam4:58.92
Dennis Cramer, Tom Moesker, Bart Pot, Hans Scheper

5.Eemsrobben 1Eemsrobben5:00.49
Edwin Höltke, Sam Salimbeni, Jeroen Groenewegen, Mark Schouten

6.De†Aquaflippers 4De†Aquaflippers5:09.84
Jelger Rietveld, Johan Wijma, Miente Scheeringa, Obbo Scheeringa

7.Bubble 1Bubble5:10.67
Jarno Nijborg, Andre Boekelo, Ronald Venema, Jorn Meier

8.De Pinquin 2De Pinquin5:11.67
Daan van Adrichem, Leo van Adrichem, Maarten Moorman, Kristian Knol



<< TOP >>
Nr. 32   4 x 100m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later19-5-2007


Afk./depotTijd
1.TriVia 1TriVia5:04.96
Mirthe Lanfermeijer, Naomi Touré, Roos Wielink, Mariska Hulsing

2.De†Aquaflippers 3De†Aquaflippers5:10.79
Kyra Rietveld, Mai-Di Postma, Ida van Noord, Joanne van Essen

3.TriVia 2TriVia5:14.11
Cynthia van Beusekom, Rosanne Schoonbeek, Grace Vrieling, Loes Wielink

4.De Pinquin 3De Pinquin5:25.82
Vera van der Werf, Heleen de Groot, Heleen ten Have, Jose Sijbring

5.Nova 1Nova5:33.21
Charlotte Feimann, Amanda Scholte, Nathalja Pragt, Chantal Pomper

6.Eemsrobben 1Eemsrobben5:34.56
Marije Oosterhuis, Annemiek Lamain, Sofie Salimbeni, Charlotte Puister

7.Stadskanaal 6Stadskanaal5:36.34
Elles Borgers, Marlinde Koops, Elisabeth Muthert, Annelies Jeuring

8.Appingedam 1Appingedam5:37.31
Marlies Cramer, Yvette Meijer, Iris Visser, Annelinde Veldman