PGZK-2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Groningen


Nr. 14  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 15  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 16  200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 17  200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 18  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 19  100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 20  100m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 21  100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 22  4 x 100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 23  4 x 100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4 en later


PGZK-2007  deel 3zondag 13 mei 2007 - 14:30


Nr. 14   50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Carine Vos87De†Aquaflippers34.51
2.Gea Hagting88Nova35.76
3.Mariska Meems89De†Aquaflippers36.25
4.Carolien Stuut87TriVia37.061
5.Mirjan van Dijk88Oldambt37.062
6.Kyra Rietveld93De†Aquaflippers38.14
7.Marloes Jeuring92Stadskanaal38.31
8.Willemijn Knot90TriVia38.54
9.Sharona Lameijer89GZVW38.57
10.Mireille Hut88De Pinquin38.96
11.Yvette Meijer94Appingedam39.00
12.Jansien van Dijk89Oldambt39.10
13.Christa Wierenga85Ducdalf39.20
14.Aranka Jorink82De†Aquaflippers39.22
15.Daniëlle de Vries91Nova39.69
16.Janneke Tuin89Oldambt39.80
17.Saida van Til91De Pinquin39.82
18.Inge Borgers89Stadskanaal39.97
19.Patricia Scheppers89Bubble40.07*
20.Marijke Pras92GZVW40.69*
21.Manon Pesman91De†Aquaflippers40.76*


<< TOP >>
Nr. 15   50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De†Aquaflippers26.33
2.Martijs van Beusekom91TriVia28.61
3.Peter van Heukelem89TriVia28.72
4.Erik Hagting91Nova28.76
5.Marc Kremer90TriVia29.45
6.Jeroen Stuut88TriVia29.96
7.Timon Evenhuis90TriVia30.11
8.Hendrik de Vries88Bubble30.64
9.Bas Braun91TriVia30.74
10.Mark Meijer80De Pinquin30.86
11.Niels Blauw90Nova30.94
12.Erik Talma89TriVia30.95
13.Jens Boer89De†Inktvis31.06
14.Hans Meijer87De†Aquaflippers31.16
15.Mike Bakker90Appingedam31.32
16.Daniël Boef90Stadskanaal31.58
17.Dennis Cramer92Appingedam32.58*


<< TOP >>
Nr. 16   200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Ellen Hoving94Bubble3:12.00
2.Heleen ten Have94De Pinquin3:16.92
3.Rixt Veldkamp94Oldambt3:24.16


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Elles Borgers93Stadskanaal2:47.19
2.Ida van Noord93De†Aquaflippers2:48.16
3.Jose Sijbring93De Pinquin2:52.01
4.Esther Terpstra93Haren3:08.56
5.Claudia Meijer93GZVW3:16.65


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Esther Schipper92De†Aquaflippers2:53.82
2.Nienke Kiewiet92Appingedam2:59.03
3.Lisette Feimann92Nova3:10.51


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Winnie Timans91Eemsrobben2:35.60
2.Esther Kwebeman91De Pinquin2:52.57
3.Ilse Borgers91Stadskanaal2:57.53


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Nap89De†Aquaflippers2:29.64
2.Kirsten Oosterhuis89Eemsrobben2:47.62
3.Natasja Topelen89Oldambt2:57.04
4.Laura Lutjes90Bubble2:59.04
5.Lotte Saman89Stadskanaal3:02.20
6.Relinda Baas89GZVW3:05.30*
7.Jansien van Dijk89Oldambt3:15.16*


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Aranka Jorink82De†Aquaflippers2:53.61


<< TOP >>
Nr. 17   200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Moorman94De Pinquin3:02.79


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniek Saman92Stadskanaal2:23.31
2.Maurits Muthert92Stadskanaal2:25.61
3.Ronald Venema92Bubble2:34.09
4.Desmond Drijfhout92ZENO3:02.16
5.Miente Scheeringa92De†Aquaflippers3:03.00


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Martijs van Beusekom91TriVia2:27.75


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Marc Kremer90TriVia2:10.35
2.Jos Duit90Stadskanaal2:21.85
3.Peter van Heukelem89TriVia2:23.23
4.Dennis Wijbenga90Stadskanaal2:31.16
5.Rene Doornbos89Eemsrobben2:39.56
6.Daan Rotteveel89De Pinquin2:53.53
dis.Timo Burger90ZCM'862:52.86VC


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Rory Bob de Haan81De†Aquaflippers2:06.76
2.Erik Schröder84TriVia2:18.32


<< TOP >>
Nr. 18   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Sofie Salimbeni95Eemsrobben1:05.69
2.Karin Groen95GZVW1:06.03
3.Sylvia Dik95De Pinquin1:07.56
4.Elisabeth Muthert95Stadskanaal1:08.13
5.Nathalja Pragt95Nova1:08.39
6.Cynthia van Beusekom95TriVia1:10.53
7.Elke Forkink95TriVia1:12.03
8.Danella Gremmer95De†Hardenberg1:12.32
9.Mai-Di Postma95De†Aquaflippers1:12.95
10.Marije Oosterhuis95Eemsrobben1:13.50
11.Vera van der Werf95De Pinquin1:14.06
12.Charlotte Feimann95Nova1:14.33
13.Marlinde Koops95Stadskanaal1:14.80
14.Amanda Scholte95Nova1:16.07
15.Floor Schukking95TriVia1:16.60
16.Denise Gall95De Pinquin1:17.66
dis.Imke Odding95TriViaAA


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mirthe Lanfermeijer94TriVia1:02.32
2.Naomi Touré94TriVia1:03.70
3.Rosanne Schoonbeek94TriVia1:04.92
4.Elise Talsma94TriVia1:06.40
5.Charlotte Puister94Eemsrobben1:07.29
6.Roos Wielink94TriVia1:07.42
7.Rixt Veldkamp94Oldambt1:07.67
8.Yvette Meijer94Appingedam1:08.09
9.Loes Wielink94TriVia1:09.04
10.Ellen Hoving94Bubble1:09.36
11.Marinte Dijkhuis94Haren1:10.60


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin1:03.50
2.Annelinde Veldman93Appingedam1:04.32
3.Mariska Hulsing93TriVia1:06.83
4.Ida van Noord93De†Aquaflippers1:08.78
5.Heleen de Vries93Bubble1:11.04
6.Esther Terpstra93Haren1:11.98
7.Claudia Meijer93GZVW1:12.56*
8.Chantal Pomper93Nova1:12.77*
9.Heleen de Groot93De Pinquin1:12.90*


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Fraukje Puts92Oldambt1:03.40
2.Maaike Goosen92Bubble1:04.05
3.Marloes Jeuring92Stadskanaal1:04.39
4.Gejanne van Heukelem92TriVia1:06.82
5.Stephanie Koopman92GZVW1:07.06
6.Suzanne Teuben92De†Aquaflippers1:07.67
7.Saskia Kruijer92ZCM'861:09.24
8.Linde Harryvan92Haren1:09.34
9.Esther Schipper92De†Aquaflippers1:09.65
10.Marijke Pras92GZVW1:09.86
11.Nienke Kiewiet92Appingedam1:11.39*
12.Lisette Feimann92Nova1:12.41*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Winnie Timans91Eemsrobben1:04.53
2.Carina Rietema91Eemsrobben1:06.14
3.Myrthe Talsma91TriVia1:06.32
4.Ilse Borgers91Stadskanaal1:07.39
5.Daniëlle de Vries91Nova1:08.72
6.Esther Kwebeman91De Pinquin1:09.61*


Dames Senioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Willemijn Knot90TriVia58.82
2.Chantal Nap89De†Aquaflippers1:01.43
3.Mariska Meems89De†Aquaflippers1:03.34
4.Natasja Topelen89Oldambt1:03.42
5.Kimberly Grünewald90TriVia1:04.29
6.Janneke Tuin89Oldambt1:05.80
7.Joyce Koster90Stadskanaal1:05.91
8.Patricia Scheppers89Bubble1:06.10
9.Rianne Hooiveld90Bubble1:06.13
10.Relinda Baas89GZVW1:06.70
11.Henriëtte Wierenga89Ducdalf1:07.20
12.Kirsten Oosterhuis89Eemsrobben1:07.36


Dames Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Gea Hagting88Nova1:00.00
2.Carine Vos87De†Aquaflippers1:01.10
3.Carolien Stuut87TriVia1:01.92
4.Aranka Jorink82De†Aquaflippers1:06.67
5.Mirjan van Dijk88Oldambt1:08.34*


<< TOP >>
Nr. 19   100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Petersen94Oldambt1:22.64
2.Roy Zuidema94Stadskanaal1:24.13
3.Maarten Moorman94De Pinquin1:25.92
4.Axel Burger94ZCM'861:26.39
5.Tim van der Meulen94GZVW1:30.74


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Sam Salimbeni93Eemsrobben1:20.03
2.Bernd Kobesen93Nova1:20.63
3.Leo van Adrichem93De Pinquin1:20.771
4.Tim Leegte93Stadskanaal1:20.772
5.Johan Wijma93De†Aquaflippers1:21.57
6.Olav van der Wal93TriVia1:23.23
7.Jarno Nijborg93Bubble1:25.64
8.Marten Baas93Hatweeo1:29.04
9.Dennis Dekker93THOR1:29.13


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Daniek Saman92Stadskanaal1:11.54
2.Ward van Rijssen92TriVia1:13.78
3.Maurits Muthert92Stadskanaal1:16.13
4.Tom Moesker92Appingedam1:20.25
5.Desmond Drijfhout92ZENO1:22.15
6.Niels Visser92Oldambt1:23.74
7.Jelger Rietveld92De†Aquaflippers1:25.05


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Hagting91Nova1:09.32
2.Jordy Pragt91Nova1:16.45
3.Bas Braun91TriVia1:16.60
4.Niels Jansema91Eemsrobben1:18.94
5.Richard Lutke91Nova1:18.95
6.Kristian Knol91De Pinquin1:23.32
dis.…tiënne Vrieling91TriVia1:16.18SK


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Talma89TriVia1:06.86
2.Marc Kremer90TriVia1:11.28
3.Timon Evenhuis90TriVia1:11.83
4.Jos Duit90Stadskanaal1:12.22
5.Dennis Wijbenga90Stadskanaal1:12.42
6.Sverre van de Wal90TriVia1:15.69
7.Jens Boer89De†Inktvis1:16.31
8.Fabian Buiringe90TriVia1:18.83
9.Mike Bakker90Appingedam1:19.73
10.Rene Straathof90Eemsrobben1:20.37


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Sebastian Bakker88De†Aquaflippers1:05.77
2.Jade Oudhoff82TriVia1:13.51
3.Martijn Kruizinga86Bubble1:14.53
4.Martin Lutke88Nova1:14.70
5.Jos Verhagen85Eemsrobben1:15.09
6.Thomas Timmer87Oldambt1:15.56
7.Mark Meijer80De Pinquin1:17.64
8.Dennis Kuipers86Bubble1:17.87
9.Andre vd Wal82De†Inktvis1:19.04*


<< TOP >>
Nr. 20   100m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Willemijn Knot90TriVia1:07.08
2.Gea Hagting88Nova1:08.95
3.Chantal Nap89De†Aquaflippers1:08.99
4.Mariska Meems89De†Aquaflippers1:10.10
5.Carine Vos87De†Aquaflippers1:11.51
6.Kyra Rietveld93De†Aquaflippers1:12.21
7.Mirthe Lanfermeijer94TriVia1:13.84
8.Marloes Jeuring92Stadskanaal1:13.98
9.Kimberly Grünewald90TriVia1:15.33
10.Aranka Jorink82De†Aquaflippers1:15.39
11.Gejanne van Heukelem92TriVia1:15.89
12.Annelinde Veldman93Appingedam1:15.92
13.Natasja Topelen89Oldambt1:16.46
14.Winnie Timans91Eemsrobben1:16.61
15.Rianne Hooiveld90Bubble1:16.64
16.Suzanne Teuben92De†Aquaflippers1:16.71
17.Nathasja Bos91Stadskanaal1:17.00
18.Esther Kwebeman91De Pinquin1:17.18
19.Sharona Lameijer89GZVW1:17.31
20.Mireille Hut88De Pinquin1:17.53*
21.Karin Groen95GZVW1:17.54*
22.Janneke Tuin89Oldambt1:17.74*1
23.Fraukje Puts92Oldambt1:17.74*2
24.Relinda Baas89GZVW1:17.98*
25.Yvette Meijer94Appingedam1:18.23*
26.Myrthe Talsma91TriVia1:18.86*
27.Lotte Saman89Stadskanaal1:19.23*
28.Daniëlle de Vries91Nova1:19.79*
29.Ida van Noord93De†Aquaflippers1:19.80*
30.Mirjan van Dijk88Oldambt1:20.91*
31.Patricia Scheppers89Bubble1:20.94*


<< TOP >>
Nr. 21   100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De†Aquaflippers56.51
2.Jeroen Stuut88TriVia1:01.76
3.Marc Kremer90TriVia1:01.95
4.Sebastian Bakker88De†Aquaflippers1:02.40
5.Rory Bob de Haan81De†Aquaflippers1:02.42
6.Erik Hagting91Nova1:03.39
7.Jos Duit90Stadskanaal1:05.26
8.Daniek Saman92Stadskanaal1:05.42
9.Jade Oudhoff82TriVia1:06.74
10.Rene Doornbos89Eemsrobben1:07.83
11.Mark Meijer80De Pinquin1:08.29
12.Hans Meijer87De†Aquaflippers1:08.56
13.Maurits Muthert92Stadskanaal1:10.50*
14.Mike Bakker90Appingedam1:10.76*
15.Martijs van Beusekom91TriVia1:11.71*
16.Dennis Kuipers86Bubble1:12.86*
17.Martijn Kruizinga86Bubble1:13.41*
18.Jens Boer89De†Inktvis1:14.47*
19.…tiënne Vrieling91TriVia1:14.88*


<< TOP >>
Nr. 22   4 x 100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later13-5-2007


Afk./depotTijd
1.TriVia 1TriVia4:19.80
Mariska Hulsing, Naomi Touré, Mirthe Lanfermeijer, Rosanne Schoonbeek

2.TriVia 2TriVia4:36.97
Roos Wielink, Loes Wielink, Elke Forkink, Cynthia van Beusekom

3.Eemsrobben 1Eemsrobben4:41.89
Charlotte Puister, Marije Oosterhuis, Annemiek Lamain, Sofie Salimbeni

4.De Pinquin 1De Pinquin4:44.51
Heleen ten Have, Heleen de Groot, Sylvia Dik, Jose Sijbring

5.Nova 1Nova4:55.07
Nathalja Pragt, Amanda Scholte, Charlotte Feimann, Chantal Pomper

6.Stadskanaal 3Stadskanaal4:57.61
Elles Borgers, Annelies Jeuring, Marlinde Koops, Elisabeth Muthert

7.Appingedam 1Appingedam5:00.15
Iris Visser, Marlies Cramer, Yvette Meijer, Annelinde Veldman



<< TOP >>
Nr. 23   4 x 100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4 en later13-5-2007


Afk./depotTijd
1.TriVia 1TriVia3:50.23
Ward van Rijssen, Martijs van Beusekom, Bas Braun, …tiënne Vrieling

2.Nova 1Nova3:59.64
Paul Kuiper, Bernd Kobesen, Jordy Pragt, Erik Hagting

3.Stadskanaal 4Stadskanaal4:14.64
Luc van der Wolde, Maurits Muthert, Marco Barkhuis, Daniek Saman

4.Appingedam 1Appingedam4:20.47
Hans Scheper, Bart Pot, Dennis Cramer, Tom Moesker

5.De†Aquaflippers 1De†Aquaflippers4:21.42
Obbo Scheeringa, Jelger Rietveld, Johan Wijma, Miente Scheeringa