PSV limietwedstrijd
Eindhoven, Netherlands,    6-5-2007,     50m-baan
Nr. 1 400m wisselslag Dames alg.   Nr. 2 400m wisselslag Heren alg.   
Nr. 3 100m rugslag Dames alg.   Nr. 4 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 5 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 6 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 7 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 8 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 9 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 10 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 11 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 12 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 13 200m rugslag Dames alg.   Nr. 14 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 15 50m schoolslag Dames alg.   Nr. 16 50m schoolslag Heren alg.   
Nr. 17 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 18 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 19 100m vlinderslag Dames alg.   Nr. 20 100m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 21 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 22 200m wisselslag Heren alg.   


Nr. 1   400m wisselslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lis Kop Jansen                 91  VANVL    5:31.06
    2. Malissa van de Heuvel          93  EIFFEL   5:38.38
    3. Tanja Peeters                  91  EIFFEL   5:39.45
    4. Michelle Hendrikx              93  EIFFEL   5:41.61
    5. Michelle Verouden              94  EIFFEL   5:43.62
    6. Noortje van den Boom           94  EIFFEL   5:48.93
    7. Jacyntha Plat                  90  TOLHEK   5:48.94
    8. Parand Zarekiani               94  DOLFIJ   6:01.14
    9. Kimberley van Wijk             94  VANUD    6:03.68
  dis. Nickey de Klerk                86  WZ&PC    6:04.77     SK



TOP
Nr. 2   400m wisselslag Heren                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Reijns                   87  SWIMTE   4:46.71
    2. Raymond van de Merwe           86  WVZ      4:52.30
    3. Ewoud Potiek                   89  TOLHEK   5:02.89
    4. Maurice Soudant                93  EIFFEL   5:22.27
    5. Vincent Moolhuijsen            94  OCEANU   5:35.18
    6. Jorrick Druyven                94  OEZA     5:41.33
    7. Mike ter Horst                 94  DOLFIJ   5:44.87



TOP
Nr. 3   100m rugslag Dames                         alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  DOLFIJ   1:05.13
    2. Femke Heemskerk                87  DOLFIJ   1:06.67
    3. Lona Kroese                    87  DOLFIJ   1:10.06
    4. Daphne ten Brink               85  WZ&PC    1:10.70
       Jantine Jongenotter            90  EIFFEL   1:10.70
    6. Kira Toussaint                 94  DOLFIJ   1:12.71
    7. Lisette van der Vegt           91  TOLHEK   1:14.86
    8. DaniŽlle Bruggeling            86  VANUD    1:14.95
    9. Kristel Doreleijers            93  EIFFEL   1:15.64
   10. Natasha Bosma                  93  DWK-XC   1:16.43
   11. Sanne Huisman                  93  TOLHEK   1:17.12
   12. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PC    1:17.59
   13. Jovanna Koens                  95  EIFFEL   1:18.29
   14. Daisy Kleijne                  89  OEZA     1:18.79
   15. Lotte Ter Burg                 92  EIFFEL   1:19.31
   16. Emily Harks                    93  EIFFEL   1:19.57
   17. Linda Crok                     94  OEZA     1:19.65
   18. Annika Arvin                   95  DOLFIJ   1:20.02
   19. Tessa van der Aa               93  DWK-XC   1:20.63
   20. Anouk van der Gracht           89  OEZA     1:22.81
   21. Annemarie Crok                 89  OEZA     1:22.96
   22. Aniek Resink                   95  DIO      1:23.89
   23. Manon Kuiper                   94  TOLHEK   1:24.18
   24. Sanne van Rijs                 95  VANUD    1:26.18
   25. Maxime Schoones                95  BUDEL    1:33.29



TOP
Nr. 4   100m rugslag Heren                         alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Driebergen                87  DOLFIJ     56.69
    2. Leen van der Plaat             90  MNCDO    1:08.25
    3. Philippe Rivard                93  DES      1:08.31
    4. Jasper van Mierlo              90  BUDEL    1:08.44
    5. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL   1:11.74
    6. Jordy de Klerk                 93  WZ&PC    1:12.59
    7. Davey de Vos                   89  VANUD    1:13.54
    8. Hugo de Greef                  88  BUDEL    1:14.39
    9. Robert Groot                   93  KRABBE   1:15.30
   10. Mitchell Verburg               94  EIFFEL   1:16.01
   11. Ferry J. Claassen              92  BUDEL    1:16.04
   12. Joeri de Mik                   93  VANUD    1:16.41
   13. Tim Verwest                    92  LAC      1:16.95
   14. Barry Kleijne                  93  OEZA     1:20.04



TOP
Nr. 5   50m vrije slag Dames                       alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia de Jonge                86  TOLHEK     26.97
    2. Sandra Temmerman               80  MNCDO      27.43
    3. Manon van Rooijen              82  DOLFIJ     27.50
    4. Natalie v.d. Hoeven            89  ZVVLA      28.27
    5. Kelly de Jong                  91  DOLFIJ     28.47
    6. Ashley Verburg                 93  EIFFEL     29.00
    7. Jolanda Post                   90  DIO        29.41
    8. Jocelyn Spruit                 93  EIFFEL     29.49
    9. Nicole Palmboom                91  OEZA       29.67
   10. Natasja Topelen                89  OLDAMB     29.73
   11. Fraukje Puts                   92  OLDAMB     30.08
   12. Ines Muilwijk                  92  VANVL      30.12
   13. Kim vd Beek                    87  EIFFEL     30.17
   14. Pauline van Dam                93  EIFFEL     30.31
   15. Lisa Koster                    94  OEZA       30.35
   16. Marjolein Vink                 93  OEZA       30.51
   17. Janneke Tuin                   89  OLDAMB     30.53
   18. Eline Roobol                   91  LAC        30.55
   19. Rianne v.d. Hoeven             92  ZVVLA      30.64
   20. DaniŽlle Hoek                  88  OEZA       30.72
   21. Rixt Veldkamp                  94  OLDAMB     30.87
   22. Jennemieke Aanraad             93  MNCDO      31.08
   23. Ilse Resink                    93  DIO        31.28
   24. Alinda Damsteegt               94  POSEID     31.31
   25. DaniŽlle de Groot              93  OEZA       31.34
   26. Daisy Kleijne                  89  OEZA       31.35
   27. Mayke Stolwijk                 91  VANUD      31.38
   28. Lidewij Vink                   90  OEZA       31.48
   29. Linda Janssen                  88  LAC        31.56
   30. Chiara Ligthart                94  VANVL      31.57
   31. Marijke Kommers                93  VANVL      31.99
   32. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PC      32.01
   33. Alma Janssen                   94  LAC        33.07
   34. Charine de Ruiter              94  TOLHEK     33.19
   35. Birgit Adriaansen              95  KRABBE     34.41
   36. Ilona Udes                     92  WZ&PC      35.63
   37. Manon de Vos                   95  VANUD      35.94



TOP
Nr. 6   50m vrije slag Heren                       alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  AQUARI     25.09
    2. Tim Peeters                    87  RSCM       25.15
    3. Joost Krommenhoek              84  DOLFIJ     25.95
    4. Lars v.d. Heijden              90  EIFFEL     26.33
    5. Ken Rogiers                    89  RSCM       26.40
    6. Sil Hoving                     91  EIFFEL     26.73
    7. Johnno Smulders                92  EIFFEL     27.03
    8. Niels Raaijmakers              90  BUDEL      27.19
    9. Tommy Possel                   91  DOLFIJ     27.21
   10. Pascal Palmboom                89  OEZA       28.02
   11. Jelle Derksen                  94  DWK-XC     28.12
   12. Marc de Vos                    91  VANUD      28.15
   13. Thomas van Mierlo              93  BUDEL      28.51
   14. Boris Galjart                  92  ZVVLA      28.67
   15. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PC      29.18
   16. Jordy de Klerk                 93  WZ&PC      29.19
   17. Tom van de Putte               94  MNCDO      29.21
   18. Niels de Caluwť                91  OEZA       29.39
   19. Dylan Onderstal                92  DOLFIJ     29.41
   20. Date v.d. Zaag                 94  EIFFEL     29.65
   21. Koen Lamers                    91  OEZA       29.79
   22. Dennis Bos                     93  KRABBE     30.56
   23. Barry Kleijne                  93  OEZA       30.65
   24. Geert Janssen                  92  EIFFEL     31.10
   25. Rolf Boers                     93  VANUD      31.55
   26. Michiel Bouw                   94  DWK-XC     32.34
   27. Jeffrey Bakker                 94  VANUD      33.47
   28. Jeroen van der Meer            95  VANUD      34.98
   29. Niels de Jong                  95  VANUD      35.74



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura Badoux                   82  OCEANU   1:18.77
    2. Yvonne van de Pol              88  DWK-XC   1:21.34
    3. Nathalie van Velzen            85  WZ&PC    1:21.41
    4. Evelien Veenstra               91  DWK-XC   1:24.24
    5. Parand Zarekiani               94  DOLFIJ   1:25.72
    6. Nathalie Schoonderwoerd        86  VANUD    1:25.83
    7. Danielle de Boer               94  TOLHEK   1:27.43
    8. Francesca van Dongen           94  MNCDO    1:28.58
    9. Manon Houtman                  91  EIFFEL   1:29.18
   10. Maureen Udes                   91  WZ&PC    1:31.16
   11. Anouk van der Gracht           89  OEZA     1:31.69
   12. Sanne Ter Burg                 95  EIFFEL   1:31.73
   13. Kris Hutten                    95  MNCDO    1:32.31
   14. Esther Wagelaar                93  DWK-XC   1:32.49
   15. Nickey de Klerk                86  WZ&PC    1:35.03
   16. Femke Pradas De Jong           94  KRABBE   1:43.02



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Heren                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mans Broekgaarden              85  DWK-XC   1:06.83
    2. Joost Reijns                   87  SWIMTE   1:11.36
    3. Raldi Jolink                   88  DWK-XC   1:11.45
    4. Jurrien Hartman                88  ZVVLA    1:12.75
    5. Ruud van Heerbeek              93  EIFFEL   1:14.25
    6. Davey de Vos                   89  VANUD    1:16.07
    7. Tom van de Kamp                91  DWK-XC   1:17.13
    8. Bart Dunweg                    93  ZVVLA    1:17.42
    9. Timo Suaka                     92  DES      1:17.63
   10. Rick de Greef                  84  BUDEL    1:18.61
   11. Handy Widjaja                  91  EIFFEL   1:18.65
   12. Mike ter Horst                 94  DOLFIJ   1:23.28
   13. Robert Groot                   93  KRABBE   1:24.87
   14. Stefan Petersen                94  OLDAMB   1:26.60
   15. Jory van der Gracht            87  OEZA     1:28.02
   16. Max Spiering                   94  LAC      1:28.38
   17. Remco de Mik                   95  VANUD    1:28.64
   18. Niels de Caluwť                91  OEZA     1:30.27
   19. Nick Janssen                   93  BUDEL    1:32.80
   20. Joel Pradas De Jong            92  KRABBE   1:36.91



TOP
Nr. 9   50m vlinderslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  DOLFIJ     28.17
    2. Jessica Spruit                 91  EIFFEL     29.34
    3. Sandra Temmerman               80  MNCDO      29.66
    4. Lona Kroese                    87  DOLFIJ     30.70
    5. Suzan v.d. Bogaard             89  EIFFEL     31.11
    6. Sanne Huisman                  93  TOLHEK     32.34
       Lis Kop Jansen                 91  VANVL      32.34
    8. Kristel Doreleijers            93  EIFFEL     32.48
    9. Denise Boereboom               92  VANVL      32.64
   10. Nicole Palmboom                91  OEZA       32.70
   11. Sanne Essers                   91  OEZA       33.90
   12. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PC      34.26
   13. Renske de Groot                93  TOLHEK     34.28
   14. Anne van Vroonhoven            92  EIFFEL     35.18
   15. Lidewij Vink                   90  OEZA       35.26
   16. Naomi Alphenaar                91  VANUD      36.31
   17. Lichelle Groot                 90  KRABBE     36.37
   18. Maxime Schoones                95  BUDEL      37.21
   19. Linda Janssen                  88  LAC        37.29
   20. Astrid Dunweg                  95  ZVVLA      40.60
   21. Kathy Groot                    97  KRABBE     43.69
   22. Veerle v.d. Waardenburg        90  EIFFEL     46.42
   23. Inge van Dijke                 95  KRABBE     48.59



TOP
Nr. 10   50m vlinderslag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Maassen                    86  ZCOOI      27.06
    2. Lars v.d. Heijden              90  EIFFEL     28.42
    3. Jasper van Mierlo              90  BUDEL      29.06
    4. Koen Lamers                    91  OEZA       32.02
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PC      32.11
    6. Dylan Onderstal                92  DOLFIJ     32.69
    7. Pascal Palmboom                89  OEZA       32.79
    8. Dennis Bos                     93  KRABBE     35.04
    9. Koen de Leeuw                  92  VANUD      38.23



TOP
Nr. 11   200m vrije slag Dames                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Rooijen              82  DOLFIJ   2:09.26
    2. Jessica Spruit                 91  EIFFEL   2:10.03
    3. JoŽlle Scheps                  92  VANUD    2:13.52
    4. Ela Hutten                     93  MNCDO    2:18.90
    5. Natalie v.d. Hoeven            89  ZVVLA    2:19.53
    6. Carlie Mennen                  93  EIFFEL   2:19.57
    7. Idoia Hidalgo                  91  EIFFEL   2:19.87
    8. Ilse Blankvoort                92  TOLHEK   2:21.00
    9. Jamie de Jong                  93  DOLFIJ   2:22.28
   10. Kira Toussaint                 94  DOLFIJ   2:24.77
   11. Rianne v.d. Hoeven             92  ZVVLA    2:24.90
   12. Jovanna Koens                  95  EIFFEL   2:25.05
   13. Marloes Erkens                 93  DWK-XC   2:25.90
   14. Ashley Verburg                 93  EIFFEL   2:28.45
   15. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PC    2:28.64
   16. DaniŽlle Hoek                  88  OEZA     2:29.22
   17. Lisa Koster                    94  OEZA     2:29.94
   18. Tessa van der Aa               93  DWK-XC   2:39.77
   19. Evelien Schat                  95  EIFFEL   2:40.50



TOP
Nr. 12   200m vrije slag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan de Die                  98  DOLFYN   1:54.46
    2. Sebastiaan Verschuren          88  AQUARI   1:56.23
    3. Tim Peeters                    87  RSCM     1:59.10
    4. Bo Wullings                    89  DOLFIJ   2:00.20
    5. Ewoud Potiek                   89  TOLHEK   2:03.84
    6. Ken Rogiers                    89  RSCM     2:05.16
    7. Hans de Cuyper                 86  RSCM     2:06.07
    8. Wouter Houtman                 90  EIFFEL   2:07.27
    9. Raymond van de Merwe           86  WVZ      2:07.35
   10. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL   2:08.47
   11. Jelle Derksen                  94  DWK-XC   2:14.89
   12. Tommy Possel                   91  DOLFIJ   2:15.18
   13. Pieter Crok                    91  OEZA     2:15.70
   14. Sil Hoving                     91  EIFFEL   2:18.12
   15. Niels Raaijmakers              90  BUDEL    2:18.19
   16. Robin Hofman                   91  OCEANU   2:18.53
   17. Jacco Doest                    94  DWK-XC   2:18.66
   18. Jos Vergeer                    91  OCEANU   2:20.52
   19. Vincent Moolhuijsen            94  OCEANU   2:20.61
   20. Thomas van Mierlo              93  BUDEL    2:21.89
   21. Istvan Spaargaren              94  OCEANU   2:22.77
   22. Jordy de Klerk                 93  WZ&PC    2:22.99
   23. Max Galjaart                   94  OCEANU   2:23.40
   24. Dennis Reijnders               92  OCEANU   2:26.13
   25. Ferry J. Claassen              92  BUDEL    2:26.14
   26. Jeffrey Reijnders              95  OCEANU   2:26.57
   27. Tom van de Putte               94  MNCDO    2:30.04
   28. Michiel Bouw                   94  DWK-XC   2:34.57



TOP
Nr. 13   200m rugslag Dames                        alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chrisje Moes                   85  DOLFIJ   2:28.50
    2. Jantine Jongenotter            90  EIFFEL   2:31.59
    3. Daphne ten Brink               85  WZ&PC    2:36.22
    4. Eline Roobol                   91  LAC      2:51.12     *
    5. Chiara Ligthart                94  VANVL    3:01.27
  dis. Marijke Kommers                93  VANVL                RD



TOP
Nr. 14   200m rugslag Heren                        alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Driebergen                87  DOLFIJ   2:04.65
    2. Raymond van de Merwe           86  WVZ      2:20.40
    3. Philippe Rivard                93  DES      2:30.02
    4. Maurice Soudant                93  EIFFEL   2:35.71
    5. Mitchell Verburg               94  EIFFEL   2:43.13
    6. Hugo de Greef                  88  BUDEL    2:45.05



TOP
Nr. 15   50m schoolslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzan v.d. Bogaard             89  EIFFEL     35.18
    2. Laura Badoux                   82  OCEANU     35.70
    3. Yvonne van de Pol              88  DWK-XC     36.35
    4. Nathalie van Velzen            85  WZ&PC      37.14
    5. Evelien Veenstra               91  DWK-XC     37.76
    6. JoŽlle Scheps                  92  VANUD      37.88
    7. Danielle de Boer               94  TOLHEK     40.97
    8. Linda Janssen                  88  LAC        42.05
    9. Nickey de Klerk                86  WZ&PC      43.35
   10. Sanne van Rijs                 95  VANUD      44.01
   11. Veerle v.d. Waardenburg        90  EIFFEL     44.36
   12. Inge van Dijke                 95  KRABBE     45.88
   13. Manon de Vos                   95  VANUD      46.13
   14. Kathy Groot                    97  KRABBE     51.49
   15. Ilona Udes                     92  WZ&PC      52.25



TOP
Nr. 16   50m schoolslag Heren                      alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mans Broekgaarden              85  DWK-XC     30.84
    2. Joost Reijns                   87  SWIMTE     31.99
    3. Raldi Jolink                   88  DWK-XC     32.05
    4. Jurrien Hartman                88  ZVVLA      32.76
    5. Ron Langelaan                  78  OCEANU     33.05
    6. Davey de Vos                   89  VANUD      34.57
    7. Tommy Possel                   91  DOLFIJ     35.04
    8. Rick de Greef                  84  BUDEL      35.21
    9. Stefan Petersen                94  OLDAMB     38.71
   10. Niels de Caluwť                91  OEZA       39.26
   11. Max Spiering                   94  LAC        40.34
   12. Remco de Mik                   95  VANUD      40.37
   13. Rolf Boers                     93  VANUD      40.66
   14. Dennis Bos                     93  KRABBE     40.73
   15. Nick Janssen                   93  BUDEL      41.39
   16. Koen Lamers                    91  OEZA       42.84
   17. Jeffrey Bakker                 94  VANUD      44.08
   18. Jeroen van der Meer            95  VANUD      47.45
   19. Niels de Jong                  95  VANUD      47.60



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Dames                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Heemskerk                87  DOLFIJ     57.26
    2. Saskia de Jonge                86  TOLHEK     58.38
    3. Kelly de Jong                  91  DOLFIJ   1:02.50
    4. Idoia Hidalgo                  91  EIFFEL   1:03.24
    5. Jolanda Post                   90  DIO      1:03.71
       Ashley Verburg                 93  EIFFEL   1:03.71
    7. Jocelyn Spruit                 93  EIFFEL   1:04.35
    8. Manon Houtman                  91  EIFFEL   1:04.55
    9. Pauline van Dam                93  EIFFEL   1:04.57
   10. Natasja Topelen                89  OLDAMB   1:04.65
   11. Noortje van den Boom           94  EIFFEL   1:04.67
   12. Fraukje Puts                   92  OLDAMB   1:05.02
   13. Tanja Peeters                  91  EIFFEL   1:05.06
   14. Michelle Verouden              94  EIFFEL   1:05.19
   15. Ilse Blankvoort                92  TOLHEK   1:05.50
   16. Kim vd Beek                    87  EIFFEL   1:05.56
   17. Denise Boereboom               92  VANVL    1:05.78
   18. Parand Zarekiani               94  DOLFIJ   1:06.32
   19. Ines Muilwijk                  92  VANVL    1:06.46
   20. Janneke Tuin                   89  OLDAMB   1:06.48
   21. Nicole Palmboom                91  OEZA     1:07.22
   22. Michelle Hendrikx              93  EIFFEL   1:07.33
   23. Eline Roobol                   91  LAC      1:07.42
   24. Malissa van de Heuvel          93  EIFFEL   1:07.69
   25. Ilse Resink                    93  DIO      1:07.85
   26. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PC    1:08.00
   27. DaniŽlle Hoek                  88  OEZA     1:08.11
   28. Marjolein Vink                 93  OEZA     1:08.15
   29. Natasha Bosma                  93  DWK-XC   1:08.21
   30. Rixt Veldkamp                  94  OLDAMB   1:08.33
   31. Annemarie Crok                 89  OEZA     1:08.51
   32. Daisy Kleijne                  89  OEZA     1:08.60
   33. Sanne Essers                   91  OEZA     1:08.68
   34. DaniŽlle Bruggeling            86  VANUD    1:08.78
   35. Kimberley van Wijk             94  VANUD    1:08.88
   36. DaniŽlle de Groot              93  OEZA     1:09.49
   37. Emily Harks                    93  EIFFEL   1:09.50
   38. Jennemieke Aanraad             93  MNCDO    1:09.61
   39. Lichelle Groot                 90  KRABBE   1:09.64
   40. Tessa van der Aa               93  DWK-XC   1:10.27
   41. Maaike de Leeuw                94  VANUD    1:10.42
   42. Esther Wagelaar                93  DWK-XC   1:11.68
   43. Lidewij Vink                   90  OEZA     1:11.85
   44. Naomi Alphenaar                91  VANUD    1:11.97
   45. Linda Crok                     94  OEZA     1:12.94
   46. Francesca van Dongen           94  MNCDO    1:13.21
   47. Aniek Resink                   95  DIO      1:13.75
   48. Charine de Ruiter              94  TOLHEK   1:14.44
   49. Birgit Adriaansen              95  KRABBE   1:15.26
   50. Manon Kuiper                   94  TOLHEK   1:15.97



TOP
Nr. 18   100m vrije slag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan de Die                  98  DOLFYN     52.97
    2. Sebastiaan Verschuren          88  AQUARI     54.47
    3. Bo Wullings                    89  DOLFIJ     56.10
    4. Leen van der Plaat             90  MNCDO      59.29
    5. Wouter Houtman                 90  EIFFEL     59.42
    6. Pieter Crok                    91  OEZA       59.47
    7. Robin Hofman                   91  OCEANU   1:00.63
    8. Niels Raaijmakers              90  BUDEL    1:01.10
    9. Boris Galjart                  92  ZVVLA    1:02.03
   10. Jos Vergeer                    91  OCEANU   1:02.13
   11. Lawrence Cross                 92  LAC      1:02.30
   12. Bart Dunweg                    93  ZVVLA    1:02.73
   13. Jory van der Gracht            87  OEZA     1:02.85
   14. Sander Korving                 73  LAC      1:02.87
   15. Marc de Vos                    91  VANUD    1:02.98
   16. Jordy de Klerk                 93  WZ&PC    1:03.54
   17. Jelle Derksen                  94  DWK-XC   1:03.58
   18. Ferry J. Claassen              92  BUDEL    1:04.75
   19. Pascal Palmboom                89  OEZA     1:04.98
   20. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PC    1:05.18
   21. Dennis Reijnders               92  OCEANU   1:05.31
   22. Tim Verwest                    92  LAC      1:06.26
   23. Date v.d. Zaag                 94  EIFFEL   1:06.50
   24. Joeri de Mik                   93  VANUD    1:07.01
   25. Koen de Leeuw                  92  VANUD    1:07.37
   26. Niels de Caluwť                91  OEZA     1:08.83
   27. Jeffrey Reijnders              95  OCEANU   1:09.71
   28. Michiel Bouw                   94  DWK-XC   1:09.78
   29. Barry Kleijne                  93  OEZA     1:09.95
   30. Joel Pradas De Jong            92  KRABBE   1:12.40



TOP
Nr. 19   100m vlinderslag Dames                    alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Rooijen              82  DOLFIJ   1:04.21
    2. Sandra Temmerman               80  MNCDO    1:05.44
    3. Chrisje Moes                   85  DOLFIJ   1:08.25
    4. Kristel Doreleijers            93  EIFFEL   1:13.13
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PC    1:19.39
    6. Alinda Damsteegt               94  POSEID   1:20.27
    7. Renske de Groot                93  TOLHEK   1:20.75
    8. Annika Arvin                   95  DOLFIJ   1:23.69
    9. Maxime Schoones                95  BUDEL    1:32.28
   10. Femke Pradas De Jong           94  KRABBE   1:42.98



TOP
Nr. 20   100m vlinderslag Heren                    alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Maassen                    86  ZCOOI    1:00.43
    2. Joost Krommenhoek              84  DOLFIJ   1:01.36
    3. Mike vd Zanden                 87  EIFFEL   1:02.62
    4. Lars v.d. Heijden              90  EIFFEL   1:06.30
    5. Philippe Rivard                93  DES      1:07.80
    6. Geert Janssen                  92  EIFFEL   1:10.91
    7. Timo Suaka                     92  DES      1:10.93
    8. Max Galjaart                   94  OCEANU   1:14.45
    9. Jorrick Druyven                94  OEZA     1:14.55
   10. Koen Lamers                    91  OEZA     1:15.29



TOP
Nr. 21   200m wisselslag Dames                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lona Kroese                    87  DOLFIJ   2:24.80
    2. Lenneke van Schaik             86  DOLFIJ   2:26.01
    3. Jessica Spruit                 91  EIFFEL   2:31.60
    4. Suzan v.d. Bogaard             89  EIFFEL   2:31.92
    5. Jamie de Jong                  93  DOLFIJ   2:36.96
    6. Kira Toussaint                 94  DOLFIJ   2:37.39
    7. Jacyntha Plat                  90  TOLHEK   2:37.76
    8. Carlie Mennen                  93  EIFFEL   2:38.96
    9. Daphne ten Brink               85  WZ&PC    2:39.51
   10. Ela Hutten                     93  MNCDO    2:40.65
   11. Jantine Jongenotter            90  EIFFEL   2:42.09
   12. Marloes Erkens                 93  DWK-XC   2:42.39
   13. Lotte Ter Burg                 92  EIFFEL   2:43.36
   14. Nathalie Schoonderwoerd        86  VANUD    2:45.21
   15. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PC    2:45.63
   16. Jovanna Koens                  95  EIFFEL   2:47.55
   17. Lisette van der Vegt           91  TOLHEK   2:48.71
   18. Anne van Vroonhoven            92  EIFFEL   2:51.22
   19. Mayke Stolwijk                 91  VANUD    2:55.86
   20. Sanne Ter Burg                 95  EIFFEL   2:56.54
   21. Kris Hutten                    95  MNCDO    3:01.88
   22. Lichelle Groot                 90  KRABBE   3:01.97
   23. Evelien Schat                  95  EIFFEL   3:04.78
   24. Kathy Groot                    97  KRABBE   3:30.71
   25. Femke Pradas De Jong           94  KRABBE   3:45.47



TOP
Nr. 22   200m wisselslag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raymond van de Merwe           86  WVZ      2:18.01
    2. Rick de Greef                  84  BUDEL    2:23.77
    3. Mans Broekgaarden              85  DWK-XC   2:24.67
    4. Jasper van Mierlo              90  BUDEL    2:26.49
    5. Johnno Smulders                92  EIFFEL   2:29.46
    6. Handy Widjaja                  91  EIFFEL   2:29.95
    7. Ruud van Heerbeek              93  EIFFEL   2:34.93
    8. Sil Hoving                     91  EIFFEL   2:35.05
    9. Vincent Moolhuijsen            94  OCEANU   2:39.59
   10. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PC    2:40.46
   11. Mike ter Horst                 94  DOLFIJ   2:41.04
   12. Jacco Doest                    94  DWK-XC   2:43.45
   13. Thomas van Mierlo              93  BUDEL    2:44.26
   14. Robert Groot                   93  KRABBE   2:44.70
   15. Dylan Onderstal                92  DOLFIJ   2:45.04
   16. Jory van der Gracht            87  OEZA     2:45.34
   17. Hugo de Greef                  88  BUDEL    2:45.91
   18. Tom van de Putte               94  MNCDO    2:49.37
   19. Max Spiering                   94  LAC      2:58.76
   20. Joel Pradas De Jong            92  KRABBE   3:15.28