background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst wisselslag korte baan

Voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2018 swimjos@zwemkroniek.com


* handgeklokt


Dames

Top 80: 100m wisselslag persoonlijk (29 december 2017)
0.57.74 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 Worldcup Berlijn)
0.58.81 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2016 WK Windsor)
0.58.96 Femke Heemskerk, PSV/NTC Eindhoven (2014 ISF Aken)
0.59.74 Wendy van der Zanden, PSV/NTC Eindhoven (2013 Salnikov Cup Sint Petersburg)
0.59.97 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 Worldcup Stockholm)
1.00.06 Marjolein Delno, VZC NTC Eindhoven (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.00.47 Kim Busch, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.00.88 Ranomi Kromowidjojo, PSV (2015 Saint Paul La Réunion)
1.00.97 Maaike de Waard, PSV (2017 SWC Berlijn)

1.01.17 Valerie van Roon, WVZ (2017 EK Kopenhagen)

1.01.37 Lotte Goosen, DIO (2011 NK Sprint Emmen)
1.01.50 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 EK Eindhoven)

1.01.86 Esmée Bos, AZ&PC NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)

1.01.96 Lona Kroese, de Dolfijn (2012 NK Sprint)
1.01.98 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 ONK Hoofddorp)
1.02.12 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 EK Debrecen)
1.02.22 Mildred Muis, AZ&PC (1992 FINA Worldcupfinale Palma de Mallorca)
1.02.27 Tamara van Vliet, de Dolfijn (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
1.02.31 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Int.Meeting Bolzano)
1.02.32 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2015 Speedo Fast Water Meet)

1.02.60 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2010 EK/WK-kwalificatie Eindhoven)
1.02.64 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ISF Aken) 

1.02.69 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)

1.02.70 Marleen Veldhuis, PSV (2006 Gran Premio Travagliato)
1.02.70 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 Bolzano)
1.02.75 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
1.02.76 Anja van der Hout, de Dolfijn (2010 NK Sprint Drachten)
1.02.80 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 MK Sprint Alkmaar)
1.02.92 Esmée Vermeulen, de Dolfijn (2016 ISF Aachen)
1.02.97 Chantal Senden, GZV Neptunus, BelgiŽ (2013 Speedo International Friendship Swim Meet)

1.02.90 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 ISF Aken))

1.02.93 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 ONK Hoofddorp)

1.03.10 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2017 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
1.03.11 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
1.03.12 JoŽlle Scheps, WVZ (2014 ONK Tilburg)
1.03.20 Marianne Muis, AZ&PC (1996 Competitie Amersfoort)*
1.03.23 Loulou Janssen, de Columbiaan (2015 ONK Tilburg)
1.03.27 Sara Kuijer, AZ&PC (2001 NK Sprint Emmen)
1.03.31 Chantal Groot, De Dolfijn (2009 competitie Amsterdam)*
1.03.45 Willemijn Knot, de Dolfijn (2011 NK Sprint)

1.03.45 Kira Toussaint, de Dolfijn (2015 Meeting SŁd-Tirol Bolzano)
1.03.67 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)

1.03.71 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991)

1.03.85 Rieneke Schinkel, de Whee (2003 NK Sprint Amsterdam)

1.03.95 Madelon Baans, de Kempvis (1997 NK Sprint Amersfoort)
1.03.96 Brenda Starink, DWK (1996)
1.03.96 Lia Dekker, AZ&PC (2014 ONK Tilburg)
1.04.01 Minouche Smit, DWK (1996)
1.04.01 Claire Verkijk, WVZ (2015 Martinez Cup Amsterdam)

1.04.08 Cynthia Verkaik, Orca (2012 Martinez Cup Amsterdam)

1.04.12 Lisanne van Avezaath, TriVia (2013 NK Sprint)
1.04.24 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)

1.04.25 Imani de Jong, ZPCH (2017 ONK Hoofddorp)
1.04.34 Silke Holkenborg, VZC (2017 ONK Hoofddorp)
1.04.35 Wilma van Hofwegen, AZ&PC (1998)

1.04.42 Robin Neumann, de Dolfijn RTC Amsterdam (2013 Martinez Cup Amsterdam)

1.04.44 Ilse Kraaijeveld, Orca (2015 Clubkampioenschappen Leeuwarden)
1.04.46 Annabel Kosten, AZ&PC (2002 NK Sprint Nieuwegein)
1.04.48 Nienke Valen, AZ&PC (1998)
1.04.50 Marieke Tienstra, TriVia (2014 competitie Stadskanaal)*

1.04.54 Paula Boot, DZ&PC (2001 NK Sprint Emmen)
1.04.57 Mirl de Boer, DAW (2017 Speedo International Friendship Swim Meet Maastricht)

1.04.58 Manon van Vulpen, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Sprint Drachten)
1.04.61 Inge de Bruijn, Nautilus (1993)
1.04.63 Kirsten Vlieghuis, PSV (1995 NK Sprint Emmen)

1.04.63 Kim Loeffen, Zeester Meerval (2012 Brabantse Sprint Eindhoven)

1.04.65 Kelly ter Doest, de Whee (2009 NK Sprint)
1.04.74 Kinge Zandringa, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
1.04.78 Miranda Bosma, PSV (2003 NK Sprint Amsterdam)
1.04.78 Kelly de Jong, Eiffel Swimmers PSV (2012 Competitie Amersfoort)*

1.04.79 Serena Stel, de Dolfijn (2017 Competitie Zoetermeer)
1.04.81 Marieke Stuiver, AZ&PC (2003)
1.04.81 Elise Pennings, Merlet (2013 Regio Zuid Sprintkampioenschappen Eindhoven)
1.04.81 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval (2013 Speedo International Friendship Meet)
1.04.83 Allyson Ponson, PSV (2016 Hoofdklasse competitie Veenendaal)*
1.04.84 Kim Vos, SBC2000 (2017 ONK Hoofddorp)

1.04.90 Parand Zarekiani, de Dolfijn (2012 Pinkstertoernooi Purmerend)
1.04.92 Nienke Jonk, Hieronymus (2017 Zwemwedstrijd Roosendaal)*

1.04.95 Anna Louise Palmans, WVZ (2017 ONK Hoofddorp)
1.05.00 Chefanja Nunes, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)


Top 61: 200m wisselslag persoonlijk (22 december 2017)
2.06.69 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2014 Deense kampioenschappen BrÝnshÝj)
2.09.09 Wendy van der Zanden, PSV/ NTC Eindhoven (2013 World Cup Eindhoven)
2.10.53 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
2.10.65 Marjolein Delno, VZC/NTC Eindhoven (2017 North Sea Swim Meet Kristiansand (NOR))
2.11.75 Sharon van Rouwendaal, MUC Montpellier (Franse kampioenschappen Montpellier)
2.11.83 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Competitie Amersfoort)*
2.12.41 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ONK Amsterdam)
2.12.72 Marianne Muis, ZPA (1990 NK Drachten)
2.12.72 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2017 ONK Hoofddorp)

2.13.23 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (2017 ONK Hoofddorp)

2.13.58 Jolijn van Valkengoed, de Dolfijn (2006 NK Drachten)
2.13.77 Mildred Muis, AZ&PC (1991)

2.14.54 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Limietwedstrijd Purmerend)*

2.14.58 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2016 Martinez Cup Amsterdam)

2.14.58 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Martinez Cup Amsterdam)
2.14.95 Claire Verkijk, WVZ (2017 NJJK Eindhoven)

2.15.25 Esmée Bos, AZ&PC (2012 NK Amsterdam)
2.15.38 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 NK Drachten)
2.15.63 Ilse Kevelham, PSV (2001 NK Alphen a/d Rijn)
2.15.65 Minouche Smit, DWK (1995 NK Eindhoven)


2.15.69 Brenda Starink, DWK (1998 NK Den Bosch)

2.15.90 Carla Geurts, UZSC (1998 NK Den Bosch)

2.16.07 JoŽlle Scheps, WVZ (2010 Competitie Voorschoten)*
2.16.20 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
2.16.20 Kim Busch, MNC Dordrecht (2016 Competitie Zoetermeer)*
2.16.53 Kirsten Vlieghuis, PSV (1994 NK Amersfoort)
2.16.57 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)
2.16.92 Cynthia Verkaik, Orca (2012 NK Amsterdam)
2.16.94 Annemarie Verstappen, BZV (1982 NK Zutphen)
2.16.95 Marieke Tienstra, Trivia (2016 Hoofdklasse competitie Groningen)*


2.17.12 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2010 Competitie Purmerend)*
2.17.20 Jolanda de Rover, DJK (1983)*
2.17.24 Sara Kuijer, AZ&PC (2000 NK Nieuwegein)
2.17.25 Femke Spiering, VZC (2017 Regiokampioenschappen Midden-West Veenendaal)*

2.17.38 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991)
2.17.42 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Competitie Eindhoven)*
2.17.54 Manon van Rooijen de Dolfijn (2008 Finale A-Competitie Amsterdam)
2.17.57 Niamh Hofland (2017 NJJK Eindhoven)
2.17.61 Robin Neumann, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2016 Danish Open Esjberg)
2.17.66 Inge Dekker, de Kempvis (2004 GP Barneveld)

2.17.87 Serena Stel, de Dolfijn (2015 Martinez Cup Amsterdam)

2.18.06 Lia Dekker, AZ&PC (2014 ONK Tilburg)

2.18.17 Indy Jongman, PSV (2017 ONK Hoofddorp)
2.18.19 Anja van der Hout, de Dolfijn (2012 Competitie Purmerend)*
2.18.20 Ilse van Hoorn, AZ&PC (2012 Competitie Eindhoven)*

2.18.36 Linda Oegema, de Dolfijn (1992)
2.18.50 Inge de Bruijn, Nautilus (1996 Competitie Amersfoort)*
2.18.60 Lotte Hosper, The Hague Swimming (2017 ISF Aachen)
2.18.65 Baukje Wiersma, Orca (1988)
2.18.70 Madelon Baans, de Kempvis (1996)*

2.18.76 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1992 NK Drachten)
2.18.79 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2006 NK Drachten)
2.18.81 Tessa Brouwer, de Dolfijn (2012 Martinez Cup)

2.18.81 Silke Holkenborg, VZC RTC Drachten (2017 NJJK Eindhoven)

2.18.84 Inge Vieveen, WVZ RTC Den Haag (2017 NJJK Eindhoven)

2.18.89 Lynn Joor, WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)
2.18.89 Imani de Jong (2017 NJJK Eindhoven)
2.18.90 Mariska van Harn, DWK (1996)*
2.18.92 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo (2014 Limietwedstrijd Amersfoort)*
2.18.93 Laura van Engelen, AquAmigos (2016 NJJK Amsterdam)

2.18.94 Lotte Goosen, MNC Dordrecht (2013 Martinez Cup Amsterdam)


Top 71: 400m wisselslag persoonlijk dames (21 december 2017)
4.33.15 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 Sarcelles (2014 Franse kampioenschappen Montpellier)
4.33.88 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2014 ISF Aken))
4.36.03 Wendy van der Zanden, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Eindhoven)
4.36.91 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 ONK Amsterdam)
4.39.05 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 Time trial Drachten)
4.41.85 Marjolein Delno, VZC E&P/NTC Eindhoven (2015 Martinez Cup Amsterdam)
4.42.82 Marianne Muis, Dedemsvaart AC (1988 Arena Festival Bonn)
4.43.42 Carla Geurts, UZSC (1998 NK Den Bosch)
4.45.33 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1988 Arena Festival Bonn)
4.45.49 Niamh Hofland, PSV (2017 NJJK Eindhoven)

4.47.18 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten (2016 ONK Hoofddorp)
4.47.31 Hinkelien Schreuder, PSV (2004 NK Drachten)
4.47.68 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Martinez Cup)
4.48.33 Kirsten Vlieghuis, PSV (1994 NK Amersfoort)
4.48.43 Kristel Tellegen, PSV (1996 US Open San Antonio)
4.48.64 Lisa Dreesens, PSV (2014 ONK Tilburg)
4.49.25 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.49.42 Annelies Maas, Gladbeck, GER (1982 Finale Duitse competitie)
4.49.60 Jolanda de Rover, DJK (1983)*
4.49.77 Lona Kroese, de Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*


4.50.02 Linda Oegema, Sabadell (1992)

4.50.04 Serena Stel, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)

4.50.16 JoŽlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
4.50.94 Esmée Bos, DWK (2010 ONK Amsterdam)
4.50.99 Leonie van Noort, WVZ (2014 Martinez Cup Amsterdam)
4.51.06 Ilse Kevelham, PSV (2001 NK Alphen a/d/ Rijn)
4.51.09 Melanie ten Brink, Swimteam (2005 Limietwedstrijden Amsterdam)*
4.51.14 Claire Verkijk, WVZ RTC Den Haag (2017 NJJK Eindhoven)

4.51.39 Iris Westrik, de Dinkel (1990 NK Drachten)
4.51.47 Lotte Hosper, Racing Club (2017 ONK Hoofddorp)

4.51.52 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1992 NK Drachten)
4.51.70 Annemarie Verstappen, BZV (1983 Wedstrijd Den Helder)*

4.51.75 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 ISF Aken)

4.52.39 Imani de Jong, ZPCH (2017 ONK Hoofddorp)
4.52.82 Cynthia Verkaik, Orca (2014 Lange Afstand Circuit Heerenveen)*

4.53.20 Minouche Smit, PSV (1996 Amersfoort)*

4.53.57 Daphne Demuth, Dormagen, GER (1987)
4.53.69 Willemijn Knot, De Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*
4.54.06 Imani de Jong, ZPCH RTC Amsterdam (2017 Martinez Cup Amsterdam)
4.54.40 Mariska van Harn, DWK (1994)*

4.54.65 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Competitie Maastricht)*
4.54.80 Baukje Wiersma, de Dolfijn (1992)*

4.54.80 Radna Mulder, PSV (1994)*

4.55.03 Femke Spiering, VZC (2017 ISF Aachen)
4.55.14 Brenda Starink, DWK (1999)

4.55.30 Laura Setz, Nova (2016 ONK Hoofddorp)

4.55.34 Maartje Kouwenberg, DWK (2000)
4.55.46 Marlijn Hendriksen, Arethusa (2016 ONK Hoofddorp)
4.55.60 Jolande van de Meer, Raket (1986)*
4.55.75 Yvette Vester, AZ&PC (1991)

4.55.76 Laura van Engelen, AquAmigos (2016 NJJK Amsterdam)
4.55.91 Ingrid Moers, MZ&PC (1987)

4.56.03 Kaylee de Jong (2017 Martinez Cup Amsterdam)
4.56.17 Marloes Oldenburg, Orca (2008 ISF Aken)

4.56.42 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo (2014 Competitie Horst)*

4.56.70 Miranda Bosma, Mosa Regio (1999 Galway)
4.56.85 Inge Vieveen, WVZ RTC Den Haag (2017 NJJK Eindhoven)

4.57.02 Inge Arts, Merlet (2017 ONK Hoofddorp)
4.57.08 Birgit van Buiten, DWK (2017 Swim Cup Amsterdam)
4.57.18 MariŽt Koster, Bikkel Hoogeveen (2009 Competitie Barneveld)*

4.57.43 Tessa Brouwer, de Dolfijn (2012 Competitie Purmerend)

4.57.44 Marrit Steenbergen, DZ&PC Drachten (2015 Competitie Groningen)*

4.57.51 Ilse Kraaijeveld, Orca (2012 Competitie Drachten)

4.57.60 Tamar Bakker, DWK-XCESS (2002 NK Eindhoven)

4.58.17 Macy Oortwijn, AZ&PC (2012 ONK Amsterdam)
4.58.29 Silke Oude Weernink, de Dinkel (2012 Hoofdklasse competitie Denekamp)

4.58.60 Madelon Baans, de Kempvis (1993)

4.58.73 Kinge Zandringa, Orca (2015 Hoofdklasse competitie Hoogeveen)*
4.59.11 Indy Jongman, PSV (2017 ISF Aachen)

4.59.73 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2016 Competitie Hoogeveen)


4.59.80 Lenneke van Schaik, de Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)

Heren

Top 70: 100m wisselslag persoonlijk (23 december 2017)
51.93 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 EK Istanbul)
51.99 Kyle Stolk, PSV (2017 EK Kopenhagen)
52.97 Mike Marissen, DZ&PC (2013 World Cup Eindhoven)
53.99 Timon Evenhuis, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)
54.19 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
54.51 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 RTC Eindhoven (2017 SWC Eindhoven)

54.66 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 NTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
54.78 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
54.91 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 Speedo International Friendship Meet Maastricht)*
54.91 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2017 ISF Aachen)

54.99 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 ONK Hoofddorp)
55.17 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ISF Aachen)

55.19 Lucas Greven, PSV (2016 ONK Hoofddorp)

55.22 Thom de Boer, de Dolfijn (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

55.31 Joeri Verlinden, PSV (2016 Orca's Christmas Swim)
55.34 Ron Dekker, de IJsel (1992 FINA Worldcupfinale Palma de Mallorca)
55.40 Arjan Knipping, PSV (2017 ONK Hoofddorp)
55.56 Ensger Kotterink, Albion (2016 ISF Aken)
55.59 Jeroen van den Berkt, PSV (2004 EK-limietwedstr.Eindhoven)
55.66 Mark Baars, MNC Dordrecht (2016 Speedo Swim Meet Maastricht)


55.68 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)
55.79 Jens Bakker, de Dolfijn (2011 EK Szczecin 2011)

55.81 Aziz Nosairi, de Fuut (2013 NK Sprint Heerenveen)

55.90 Mitja Zastrow, Eiffel Swimmers PSV (2007 ISF Aken)

55.98 Jeroen Baars, SG The Hague Swimming (2017 Hoofddorp)
56.01 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swimmeet Maastricht)*

56.02 Joost Reijns, de Dolfijn NTC Amsterdam (2014 Martinez Cup Amsterdam)
56.04 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)
56.07 Gijs Damen, PSV (2005 EK-limietwedstrijden Tilburg)
56.13 Dennis Rijnbeek, AZ&PC (1997 NK Sprint Amersfoort)

56.17 Olaf Wildeboer, CN Sabadell (2008 Verenigingskampioenschappen Madrid)
56.31 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn NTC Amsterdam (2014 Salnikov Cup Sint-Petersburg)

56.35 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2015 Speedo International Friendship Meet Maastricht)
56.38 Bjorn Scherbeijn, SG Bayer Wuppertal (2015 Duitse kampioenschappen Wuppertal)
56.41 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 Speedo International Friendship Meet Maastricht)*
56.47 Ruben Klinkers, PSV (2013 Speedo International Friendship Meet Maastricht
56.53 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (EK/WK-kwalificatie 2010)

56.59 Robert Yallop, AZ&PC (2009 NK Sprint Alkmaar)
56.64 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
56.67 Joran Barends, AZ&PC (2008 NK Sprint Alkmaar)


56.81 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Sprint Alkmaar)
56.82 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2013 Speedo International Friendship Meet Maastricht)
56.87 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2011 NK Sprint Emmen)
56.91 Thomas Verhoeven, ZPC Amersfoort (2017 Swim Cup Amsterdam)
56.95 Jesse Puts, Aquarijn (2015 Martinez Cup Amsterdam)

56.97 Melvin Bakker, de Dolfijn (1996)

57.01 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Competitie Uden)*
57.02 Tom Lommers, Nayade (2014 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
57.10 Nick van der Zandt, Zeester-Meerval (2004)
57.11 Benno Kuipers, DWK (1998)

57.13 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 ONK Hoofddorp)
57.14 Merijn Ellenkamp, NDD (2006 NK Sprint Roosendaal)

57.16 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2017 Martinez Cup)
57.16 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 ONK Hoofddorp)
57.17 Kinge Struijf, ZPC Amersfoort (2017 Martinez Cup)
57.18 Dennis Eliveld, de Dolfijn (2011 NK Sprint Emmen)

57.20 Kevin Eltink, DWK (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
57.25 Ben Schwietert, AZ&PC (2015 Martinez Cup Amsterdam)
57.26 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2015 Competitie Vlissingen)
57.27 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2000)*

57.28 Luuk Nijland, DWK (2016 Martinez Cup Amsterdam)

57.30 Roy Smeenge, de Dolfijn (2012 Competitie Amsterdam)*
57.33 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

57.34 Pieter Jan de Vries, ZV Zwartsluis (2009 NK Sprint Alkmaar)
57.36 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2009 NK Sprint Alkmaar)

57.40 Johan Kenkhuis, Swimteam (2005 ISF Aken)

57.40 Koen Koster, HZPC Horst (2016 Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht)

57.42 Thijs van Valkengoed, De Dolfijn (2007 NK Sprint Drachten)
57.42 Rowan Keen, ZC Borger (2016 ONK Hoofddorp)
57.43 Martin van der Spoel, DWK (1996)

Top 71: 200m wisselslag persoonlijk (22 december 2017)
1.54.33 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2017 SWC Berlijn)

1.55.90 Marcel Wouda, PSV (1998 Worldcup Sydney)
1.56.57 Mike Marissen, DZ&PC (2013 World Cup Eindhoven)
1.57.15 Robin van Aggele, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
1.57.48 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.57.70 Sébas van Lith, Aqua-Novio '94/NTC Drachten (2013 World Cup Berlijn)
1.58.47 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn (2010 NK Amsterdam)

1.58.53 Lucas Greven, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)
1.58.55 Joeri Verlinden, PSV (2015 Martinez Cup Amsterdam)

1.58.76 Arno Kamminga, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)

1.58.91 Jens Bakker, de Dolfijn (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.59.38 Bram Dekker, PSV (2014 Competitie Eindhoven)*
1.59.75 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ISF Aachen)
1.59.81 Nick Driebergen, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
2.00.33 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 Martinez Cup Amsterdam)
2.00.92 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 NJJK Eindhoven)
2.00.94 Timon Evenhuis, TriaVia (2011 Martinez Cup Amsterdam)
2.01.02 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 Finale competitie Amsterdam)
2.01.17 Olaf Wildeboer, CN Sabadell (2007 Spaanse verenigingskampioenschappen Barcelona)
2.01.20 Joost Reijns, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)

2.01.44 Thijs van Valkengoed, WVZ (2008 NK Amsterdam)
2.01.52 Sander Karssen, DWK (2007 NK Amsterdam)

2.01.73 Mark van der Zijden, DWK (1999)

2.01.98 Robert Yallop, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)

2.02.25 Jari Groenhart, TriVia (2017 ONK Hoofddorp)
2.02.35 Stefan de Die, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
2.02.39 Benno Kuipers, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.02.53 Floris Kotterink, Albion (2016 NJJK Amsterdam)
2.02.54 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2002)
2.02.69 Edsard Schlingemann, Zevenhuizen (1988 NK Emmen)

2.02.82 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2015 Hoofdklasse competitie Sittard)
2.02.93 Ron Dekker, de IJsel (1988 NK Emmen)

2.02.95 Jacob de Roos, DZ&PC RTC Drachten (2017 PromDegr wedstrijd Amsterdam)

2.03.20 Jeroen van den Berkt, PSV (2004 Nat.wedstrijden Spijkenisse)*

2.03.23 Mark Baars, SG The Hague Swimming (2017 ONK Hoofddorp)
2.03.24 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)

2.03.56 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)
2.03.77 Camillo Bérénos, PSV (1998 NK Den Bosch)
2.03.80 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 A-klasse competitie Veenendaal)*

2.03.82 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 ONK Amsterdam)

2.03.86 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
2.03.90 Onno Joustra, de Zeeschuimers (1988 NWK Emmen)

2.03.96 Gérard de Kort, HPC (1987 NWK Emmen)
2.04.06 Ruben Klinkers, PSV (2013 Competitie Eindhoven)

2.04.17 Koen Koster, HZPC Horst (2017 NJJK Eindhoven)

2.04.29 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 Competitie Eindhoven)*

2.04.32 Jelle Betten, DZ&PC (2017 ONK Hoofddorp)
2.04.42 Kevin Eltink, DWK (2015 ONK Tilburg)

2.04.53 Nick van der Zandt, PSV (2001 EJK Malta)

2.04.60 Richard Blank, de Dolfijn (1992)

2.04.67 Stan Steegeling, de Dolfijn (1991)
2.04.75 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)

2.04.82 Rowan Keen, ZC Borger (2016 ONK Hoofddorp)
2.04.84 Rudy Ted de Haan, de Aquaflippers (2006 Limietwedstrijden Drachten)

2.04.86 Raymond van de Merwe, WVZ (2011 ISF Aachen)

2.04.87 Sebastiaan Kuijper, DWK XCESS (2001)
2.04.90 Tim Hoeymans, PSV (1992)
2.04.90 Ensger Kotterink, Camden Swiss Cottage SC (2011 Martinez Cup Amsterdam)
2.05.01 Fred Eefting, AZ&PC (1982 NK Zutphen)
2.05.21 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 Finale Hoofdklasse Amsterdam)


2.05.36 Sebastiaan Kuijper, DWK (2001 NK)
2.05.39 Ben Schwietert, DWK (2015 NJJK Amsterdam)
2.05.53 Karst Boersma, de Dinkel (2017 ONK Hoofddorp)
2.05.55 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
2.05.55 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 ONK Hoofddorp)
2.05.60 Stefan Aartsen, de Kempvis (1996 RiviŤrabokaal Spijkenisse)
2.05.62 Dennis Rijnbeek, Rapido'82 (1996 Int.wedstrijden Galway, IRL)

2.05.74 Nick van der Zandt, PSV (2001 IMU Uster, SUI)
2.05.88 Stan Pijnenburg, PSV (2014 Hoofdklasse competitie Amersfoort)
2.06.01 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2014 Hoofdklasse competitie Eindhoven)


2.06.01 Sten Postma, VZC Veenendaal (2017 NJJK Eindhoven)


Top 62: 400m wisselslag persoonlijk (21 december 2017)
4.05.41 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
4.08.85 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam) 

4.14.35 Robin van Aggele, SG Zwemlust/Utrecht (2007 ISF Aken)
4.14.60 Sébas van Lith, Aqua Novio '94 (2013 NK Dordrecht)
4.16.03 Jari Groenhart, TriVia (2017 ONK Hoofddorp)
4.16.05 Ferry Weertman, de Otters het Gooi (2017 ONK Hoofddorp)
4.17.82 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ISF Aachen)
4.19.22 Davy Verreussel, Hellas/Glana (2009 ISF Aken)
4.18.40 Bram Dekker, PSV (2013 Competitie Amersfoort)*
4.18.69 Joeri Verlinden, PSV (2017 ONK Hoofddorp)

4.19.35 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)

4.20.11 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2014 ISF Aken)
4.20.34 Sander Karssen, DWK (2007 NK Amsterdam)
4.21.14 Jens Bakker, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 ISF Aachen)
4.21.40 Raymond van de Merwe, WVZ (2008 NK Amsterdam)
4.21.84 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 ISF Aachen)
4.22.17 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)
4.22.68 Rowan Keen, Borger (2016 ONK Hoofddorp)
4.23.75 Martin van der Spoel, DWK (1994 NK Amersfoort)

4.24.08 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht (2005 Limietwedstrijden 's-Gravenzande)


4.24.60 Kyle Stolk, PSV (2017 World Cup Hong Kong)
4.24.65 Camillo Bérénos, PSV (1998 NK Den Bosch)
4.24.69 Gérard de Kort, HPC (1986 NWK Emmen)
4.24.70 Mark van der Zijden, DWK (1997)*
4.25.10 Joost Reijns, de Dolfijn (2008 Competitie Amsterdam)*
4.25.38 Nick Driebergen, de Dolfijn (2008 Competitie Amsterdam)
4.25.70 Mike Marissen, AZ&PC (2012 Competitie Eindhoven)*
4.25.74 Stan Steegeling, de Dolfijn (1992)
4.26.20 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2014 Competitie Horst)*
4.26.35 Fred Eefting, AZ&PC (1982 NK Zutphen)


4.26.77 Ron Dekker, de IJsel (1989 NK Dordrecht)

4.27.07 Ruben van Leeuwen, PSV RTC Eindhoven (2015 NJJK Amsterdam)

4.27.17 Ruben Klinkers, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
4.27.55 Sander Ganzevles, DWK (1999)
4.27.58 Sten Postma, VZC Veenendaal (2017 NJJK Eindhoven)
4.27.70 Ronald Voordouw, Rapido'82 (1995)*
4.27.91 Devi Wolthuizen, TriVia (2008 Competitie Groningen)*
4.28.23 Jeroen van de Loosdrecht, de Kempvis (1993)
4.28.29 Marcel Schouten, PSV (2016 ISF Aachen)
4.28.50 Frank Drost, AZ&PC (1987)*

4.28.63 Chester Marsman, AZ&PC (1996 NK Utrecht)

4.28.91 Wouter Houtman, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)

4.28.92 Jorgos Skotadis, de Dolfijn (2016 NJJK Amsterdam)
4.28.97 Sven Kardol, Z&PV Nuenen (2013 World Cup Eindhoven)
4.29.00 Bas Ido Wennekes, DWK (1997)*
4.29.15 John Keetman, DWK-XCESS (2002)
4.29.45 Felix Broekhuizen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
4.29.54 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Competitie Uden)*
4.29.55 Ensger Kotterink, Albion (2013 Martinez Cup Amsterdam)
4.29.59 Nicholas Theunissen, Kimbria (2013 ONK Dordrecht)

4.29.59 Kevin Eltink, DWK (2015 ONK Tilburg)

4.29.62 Wander Halderman, Zeeschuimers (1988)

4.29.62 Vincent van Iperen, Orca (2010 ONK Amsterdam)
4.29.79 Sam van de Schootbrugge, Eiffel Swimmers PSV (2009)
4.29.91 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 ONK Hoofddorp)
4.30.02 Philippe Rivard, WVZ (2009 ONK Amsterdam)
4.30.15 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1982)
4.30.21 Koen Koster, HZPC Horst (2017 NJJK Eindhoven)

4.30.25 Thijs van Valkengoed, AZ&PC (2009 Competitie Amersfoort)*
4.30.92 Jurjen Willemsen, AZ&PC (2013 Competitie Amersfoort)*

4.31.35 Niels Post, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)

4.31.71 Arjen van der Meulen, DZ&PC (2007 NK Amsterdam)