background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst vrije slag lange baan

Voor het laatst bijgewerkt op 2 september 2017 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Dames

Top 76: 50 meter vrije slag elektronisch (24 augustus 2017) 
23.85 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2017 WK Boedapest)
23.96 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
24.13 Inge de Bruijn, PSV (2000 OS Sydney)
24.42 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Amsterdam)
24.45 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2008 Swimcup Eindhoven)
24.57 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
24.64 Tamara van Vliet, de Dolfijn (2017 Mare Nostrum Canet-en-Roussillon)
25.05 Kim Busch, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.18 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven (2014 EK Berlijn)
25.25 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

25.27 Marrit Steenbergen, DZ&PC/RTC Drachten (2015 European Games/EJK Baku)
25.32 Chantal Groot, Swimteam (2005 NK Amsterdam) 25.38 Maaike de Waard, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 25.43 Clarissa van Rheenen, PSV (2013 Luxembourg Open Luxemburg) 25.46 Wilma van Rijn-Van Hofwegen (2000 Speedo GP Sheffield)
25.49 Ilse Kraaijeveld, Orca (2009 ONK Eindhoven) 25.52 Saskia de Jonge, 't Tolhekke/E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam) 25.52 Valerie van Roon, WVZ (2017 Belgium Open Antwerpen) 25.55 Angela Postma, DZ&PC (1994 WK Rome) 25.55 Nelly Velthuijs, PSV (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
25.63 Kira Toussaint, de Dolfijn (2017 Universiade Taipei) 25.64 Annemarie Verstappen, BZV (1983 NK Amersfoort)

25.65 Annabel Kosten, AZ&PC (2004 Swimcup Eindhoven)
25.74 Marianne Muis, AZ&PC (1996 OS Atlanta) 25.82 Jovanna Koens, PSV (2016 WAC Meet Houston) 25.85 Elise Bouwens, de Dolfijn NTC Amsterdam (2013 British Gas International Leeds) 25.89 Chantal Senden, ZC Valkenburg (2012 Flanders Swimming Cup Antwerpen) 25.92 Rieneke Terink, PSV (2013 Swim Cup Eindhoven) 25.96 Andrea Kneppers, ZV Hoorn (2015 USA) 25.97 Conny van Bentum, DWK (1986 NK Amersfoort)
26.00 Suze Valen, AZ&PC (2001 Universiade Beijing)
26.03 Maartje de Wit, de Dolfijn (2015 Open Belgische kampioenschappen Antwerpen)
26.05 Eline Boers, de Columbiaan (2009 Swimcup Amsterdam)
26.05 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 Open EDF Parijs) 26.05 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 26.06 Karin Brienesse, de Amer (1997 NWK Drachten) 26.06 Robin Neumann, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 26.15 Laura Moolenaar, AZ&PC (2012 EJK Antwerpen) 26.15 Elise Pennings, Nayade (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
26.15 Ya’elle Lücht, de Houtrib (2016 Sparkassen Schwimmfest Dortmund)
26.16
Frederique Janssen, PSV RTC Eindhoven (2015 NJJK Eindhoven)
26.17 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1990)
26.28 Maartje de Wit, WVZ (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 26.28 Marjolein Delno, VZC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
26.29 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1989 EK Bonn)
26.29 Manon van Vulpen, Eiffel Swimmers PSV (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven) 26.30 Allyson Ponson, PSV (2015 Open Nationals Luxemburg) 26.31 Loulou Janssen, de Columbiaan (2016 NJJK Dordrecht) 26.31 Richelle Koot, Aquarijn (2016 Swim Meet Amsterdam) 26.32 Kelly de Jong, AZ&PC (2011 Open NK Amsterdam) 26.32 Amy de Langen, de Dolfijn RTC Eindhoven (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 26.35 Thamar Henneken, PSV (2000 NK Drachten)
26.35 Elinore de Jong, de Fuut (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)

26.37 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
26.39 Frouke Beeksma, Trivia (2016 NJJK Dordrecht)

26.40 Esmée Bos, PSV (2017 Swim Cup Den Haag)
26.46 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989) 26.46 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 26.47 Laura Leideritz, DWK (1988 NK Amersfoort) 26.47 Anneloes Peulen, RZL (2011 ONK Eindhoven) 26.48 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1991 NK Amersfoort) 26.48 Anja van der Hout, de Dolfijn (2012 ONK Amsterdam) 26.48 Nienke Jonk, Hiëronymus (2017 NJJK Eindhoven)
26.51 Mariëlle Janssen, AZ&PC (2002 NK Amersfoort) 26.52 Myrthe Bakker, MNC Dordrecht (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
26.53 Sam van Nunen, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
Top 66: 100 meter vrije slag (23 juli 2017) 
52.69 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
52.75 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swim Cup Eindhoven)
53.17 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
53.61 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK Rome)
53.77 Inge de Bruijn, PSV (2000 OS Sydney)
53.97 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2015 European Games/EJK Baku)
54.05 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2017 WK Boedapest)
54.44 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup Amsterdam)
54.59 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Eindhoven)
54.92 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 KNZB Challenger Alkmaar)
55.02 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.07 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 EK Eindhoven)
55.16 Karin Brienesse, DWK (1996 NK Drachten)
55.17 Saskia de Jonge, 't Tolhekke (2012 Swim Cup Eindhoven)
55.19 Chantal Groot, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam)
55.26 Ilse Kraaijeveld, Orca (2009 ONK Eindhoven) 55.28 Wilma van Rijn-Van Hofwegen (2000 OS Sydney) 55.47 Elise Bouwens, de Dolfijn/E.ON-NZA (2012 Swim Cup Eindhoven) 55.60 Marianne Muis, AZ&PC (1996 OS Atlanta) 55.74 Clarissa van Rheenen, PSV (2013 Luxembourg Open Luxemburg) 55.77 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Dordrecht) 55.79 Annemarie Verstappen, Dommelbaarzen (1985 Speedo Meet Amersfoort) 55.79 Conny van Bentum, DWK (1986 WK Madrid)
55.90 Kira Toussaint, University of Tennessee (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
55.94 Rieneke Terink, PSV (2013 Luxembourg Open Luxemburg) 55.96 Andrea Kneppers, University of Louisville (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 55.98 Sharon van Rouwendaal, AA Sarcelles 95 (2014 Swim Cup Amsterdam) 55.99 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.04 Annabel Kosten, AZ&PC (2004 NK Amsterdam)
56.08 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.10 Nelly Velthuijs, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.12 Elinore de Jong, de Fuut (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)

56.18 Amy de Langen, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

56.19 Tamara van Vliet, Racing Club (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.24 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1989 EK Bonn) 56.29 Maartje de Wit, WVZ RTC Amsterdam (2013 Swim Cup Amsterdam) 56.40 Suze Valen, AZ&PC (2003 Euromeet Luxemburg) 56.60 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989 EK Bonn) 56.60 Thamar Henneken, PSV (2000 NK Drachten) 56.61 Enith Brigitha, het Y (1976 OS Montreal)
56.72 Joëlle Scheps, Van Uden de Gouwe (2009 ONK Eindhoven)
56.76 Imani de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
56.79 Minouche Smit, DWK (1996 NK Drachten)
56.79 Chantal Senden, Genker ZV Neptunus (2014 Flanders Speedo Cup Antwerpen)
56.83 Josien Wijkhuijs, Orca (2016 EJK Hodmezovasarhely) 56.84 Haike van Stralen, de Kempvis/TWN (2004 NK Amsterdam) 56.92 Esmée Bos, PSV NTC Eindhoven (2016 KNZB Challenger) 56.94 Denise van Ark, AZ&PC (2012 EJK Antwerpen) 56.96 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991 Nk Amersfoort)
57.04 Laura van Engelen, AquAmigos (2017 EJK Netanya)

57.06 Lona Kroese, de Dolfijn (2012 ONK Amsterdam)

57.06 Frederique Janssen, PSV RTC Eindhoven (2015 European Games/EJK Baku) 57.10 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Amsterdam)
57.16 Valerie van Roon, WVZ (2016 KNZB Slottoernooi Amsterdam) 57.17 Linda Bank, de Dolfijn (2006 NK Eindhoven) 57.19 Celina Lemmen, de Kempvis (2004 US Open San Antonio) 57.21 Jovanna Koens, PSV (2017 US Open New York)
57.25 Manon Masseurs, HPC (1990 WK-selectiewedstrijden Amersfoort)
57.25 Stefanie Luiken, PSV/NZE (2005 NK Amsterdam)
57.27 Marina Scheepbouwer, De Whee (2000 EJK Duinkerken)
57.30 Kirsten Vlieghuis, PSV (1999 Mare Nostrum Monaco)
57.36 Rosa Veerman, WZ&PC (2012 ONK Amsterdam) 57.39 Marieke Tienstra, TriVia (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
57.48 Ya'elle Lücht, de Houtrib (2017 Swim Cup Den Haag)
57.58 Nienke Jonk, Hiëronymus (2017 Swim Cup Den Haag)
57.62 Anne Boomars, OZ&PC (2005 EJK Boedapest)
Top 62: 200 meter vrije slag (30 juni 2017) 
1.54.68 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK 2015)
1.57.00 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK Rome)
1.57.28 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.57.85 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.57.93 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 1.58.12 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (2014 Swim Cup Amsterdam) 1.58.26 Marleen Veldhuis, PSV (2006 City Dynamiek Cup Eindhoven) 1.58.60 Andrea Kneppers, University of Louisville (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 1.59.47 Ranomi Kromowidjojo, PSV (2016 Open de France Vichy) 1.59.53 Annemarie Verstappen, BZV (1982 WK Guayaquil) 1.59.96 Marianne Muis, Dedemsvaart AC (1989 EK Bonn) 2.00.07 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2016 Amsterdam Swim Meet)
2.00.10 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Dordrecht)
2.00.18 Conny van Bentum, DWK (1986) 2.00.18 Saskia de Jonge, 't Tolhekke/RTC Drachten (2011 Open NK Eindhoven) 2.00.28 Manon van Rooijen, AZ&PC (2002 EK Berlijn) 2.00.29 Rieneke Terink, PSV (2013 Swim Cup Eindhoven) 2.00.38 Elise Bouwens, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Open NK Eindhoven) 2.00.55 Chantal Groot, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam) 2.00.56 Carla Geurts, UZSC (2000 OS Sydney) 2.00.84 Annelies Maas, Gladbeck(Dtsl.) (1982 WK Guayaquil) 2.00.84 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Irish Open Dublin) 2.00.91 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989 EK Bonn) 2.01.15 Enith Brigitha, het Y (1978 WK West-Berlijn) 2.01.15 Karin Brienesse, Orca (1991 WK Perth) 2.01.16 Linda Bank, de Dolfijn (2006 EK Boedapest) 2.01.20 Kirsten Vlieghuis, PSV (2000 EK Helsinki) 2.01.36 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup Amsterdam) 2.01.39 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven (European Games/EJK Baku) 2.01.46 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1989 EK Bonn)
2.01.73 Joëlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven)
2.01.89 Haike van Stralen, De Kempvis (2005 ASC Amsterdam)
2.01.92 Celina Lemmen, de Kempvis (2004 US Open San Antonio)
2.01.97 Imani de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup Den Haag)
2.02.09 Ilse Kraaijeveld, Orca (2014 KNZB Challenger Dordrecht)
2.02.20 Minouche Smit, DWK (1996 NK Drachten) 2.02.18 Amy de Langen, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 2.02.50 Clarissa van Rheenen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven) 2.02.52 Loulou Vos, PSV (2016 Regionale Britse kampioenschappen Londen)
2.02.54 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

2.02.62 Reggie de Jong, de Otters (1980 OS Moskou)

2.02.76 Inge de Bruijn, PSV (1999 NK Amersfoort)

2.02.89 Patricia Stokkers, PSV (1995 US Open Auburn)
2.03.13 Manon Masseurs, HPC (1990 WK-selectiewedstrijden Amersfoort) 2.03.18 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1985 EK-selectiewedstrijden Amersfoort)
2.03.43 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2008 EJK Belgrado) 2.03.51 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Amsterdam) 2.03.58 Esmée Bos, PSV NTC Drachten (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 2.03.65 Lona Kroese, de Dolfijn (2012 ONK Amsterdam) 2.03.67 Maartje Kouwenberg, WVZ (2000 Open Spaanse Kampioenschappen Madrid)
2.03.84 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Challenger Oosterhout)

2.03.87 Frederique Janssen, PSV RTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.03.95 Jolande van der Meer, Raket (1986 NK Amersfoort) 2.04.01 Ingrid Moers, MZ&PC (1987NK Amersfoort) 2.04.06 Silke Holkenborg, VZC (2017 EJK Netanya) 2.04.11 Maartje de Wit, WVZ RTC Amsterdam (2013 Kringkampioenschappen Den Haag)
2.04.24 Rosa Veerman, WZ&PC Purmerend (2012 ONK Amsterdam)
2.04.24 Femke Spiering, VZC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.04.30 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven) 2.04.31 Ineke Ran, DJK (1978 NK Amersfoort)

2.04.49 Leonie van Noort, WVZ (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.04.53 Wilma van Hofwegen, VZC Vl. (1997 Mare Nostrum Barcelona)
Top 62: 400 meter vrije slag (9 april 2017)  
4.03.02 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (2015 WK Kazan)
4.08.70 Kirsten Vlieghuis, PSV (1996 OS Atlanta)
4.09.13 Femke Heemskerk, CN Marseille/E.ON-NZA (2011 Open NK Eindhoven)
4.09.40 Annelies Maas, de Rijn (1977 EK Jönköping)
4.10.06 Carla Geurts, UZSC (1996 OS Atlanta)
4.11.59 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Eindhoven (2016 Amsterdam Swim Meet)
4.12.40 Jolande van de Meer, Raket (1982 WK Guayaquil)
4.13.10 Rieneke Terink, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
4.14.39 Laura van Engelen, AquAmigos (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
4.14.67 Andrea Kneppers, University of Louisville (2015 USA kampioenschappen San Antonio)
4.15.06 Enith Brigitha, het Y (1977 EK Jönköping) 4.15.07 Reggie de Jong, de Otters (1980 OS Moskou))
4.15.25 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Amsterdam) 4.15.44 Annemarie Verstappen, Nekton (1986) 4.15.59 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.16.74 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven) 4.16.96 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup Den Haag) 4.17.27 Saskia de Jonge, 't Tolhekke/E.ON-NZA (2009 ONK Eindhoven) 4.17.44 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2016 KNZB Challenger Drachten) 4.17.62 Baukje Wiersma, Orca (1991 EK Athene) 4.17.88 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1985 EK-selectiewedstrijden Amersfoort) 4.18.19 Linda Bank, de Dolfijn/NZA (2007 NK Amsterdam) 4.18.80 Lieke Verouden, Racing Club (2012 Limietwedstrijd Dordrecht) 4.18.97 Haike van Stralen, AZ&PC (2002 NK Amersfoort) 4.19.29 Karin Brienesse, Orca (1991 NK Amersfoort) 4.19.40 Loulou Vos, Hillingdon, GBR (2016 Sheffield Britse zomerkampioenschappen)
4.19.83 Kirsten Silvester, AZ&PC (1991 NK Amersfoort) 4.19.90 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten (2015 NJJK Eindhoven) 4.20.17 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1990) 4.20.25 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2011 ONK Eindhoven)
4.20.37 Karen Wammes, TZC Vahalis (1991 EJK Antwerpen)
4.20.39 Maartje Kouwenberg, WVZ (2000 Primavera Barcelona) 4.20.39 Edith van Dijk, Hoorn (2004 NK Amsterdam) 4.20.49 Conny van Bentum, DWK (1981) 4.20.54 Ingrid Moers, MZ&PC (1987 NK Amersfoort) 4.20.61 Elise Bouwens, Zwemlust/den Hommel/E.ON-NZA (2011 ONK Eindhoven) 4.20.72 Minouche Smit, Hoorn (1994 Landenwedstrijd Sarcelles) 4.20.92 Leonie van Noort, WVZ (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.20.95 Marleen Veldhuis, de Whee/TZA (2003 NWK Dordrecht) 4.21.40 Chantal Groot, de Dolfijn (2004 Mare Nostrum Canet)
4.21.47 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht/TWN (2004 NK Amsterdam)
4.21.50 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2011 Brabantse kampioenschappen Eindhoven) 4.21.55 Manon Masseurs, HPC (1989) 4.21.71 Esmée Bos, PSV NTC Eindhoven (2016 Regio kampioenschappen Eindhoven) 4.21.83 Marion van den Berg, DWK (2013 Swim Cup Eindhoven) 4.21.90 Serena Stel, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.22.33 Ilse Kraaijeveld, Orca (2014 Regio kampioenschappen Drachten)
4.22.38 Loulou Vos, PSV (2016 Regionale kampioenschappen Londen) 4.22.86 Imani de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup Den Haag)
4.22.86 Niamh Hofland, PSV (2017 NJJK Eindhoven)

4.22.93 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2008 Swimcup Eindhoven)
4.22.99 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2017 KNZB Challenger Oosterhout)
4.23.18 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1986)
4.23.68 Celina Lemmen, RZ (2001 NK Eindhoven) 4.24.31 Rosa Veerman, WZ&PC (2012 ONK Amsterdam) 4.24.39 Ineke Ran, DJK (1978 NK Amersfoort) 4.24.77 Marij van der Mast, PSV (2017 Regio kampioenschappen Zuid Eindhoven)
4.24.92 Lotte Wilms, AZ&PC (2012 Swim Cup Eindhoven) 4.24.93 Laura Setz, Nova (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
4.24.94 Renee Dimitra, PSV (2000)
4.25.30 Manon Friskes, DWK (2013 Swim Cup Amsterdam)

4.25.55 Renee Snoek, VZC Vl. (1999 NK Amersfoort)

Top 44: 800 meter vrije slag (29 juli 2017)

8.24.12 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (2015 WK Kazan)
8.30.84 Kirsten Vlieghuis, PSV (1996 OS Atlanta)
8.36.41 Carla Geurts, UZSC (1997 EK Sevilla)
8.39.30 Jolande van der Meer, Raket (1984 OS-selectiewedstrijden Amersfoort)
8.39.33 Annelies Maas, de Rijn (1977 EK Jönköping)
8.43.56 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 EJK Belgrado)
8.46.92 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 ONK Amsterdam)
8.47.82 Baukje Wiersma, Orca (1991 EK Athene)
8.49.90 Annemarie Verstappen, BZV (1984)
8.49.97 Laura van Engelen, AquAmigos (2017 Swim Cup Den Haag)
8.50.80 Edith van Dijk, Hoorn (2004 NK Amsterdam)
8.50.93 Rieneke Terink, PSV (2014 NK Club Eindhoven)
8.51.44 Reggie de Jong, de Otters (1980)
8.52.71 Niamh Hofland, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
8.53.04 Ingrid Moers, MZ&PC (1987 NK Amersfoort)
8.53.06 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1985 EK-selectiewedstrijden)
8.53.72 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2011 ONK Eindhoven)
8.55.22 Enith Brigitha, het Y (1977 Int.wedstr. Mulhouse)
8.55.44 Karin Brienesse, Orca (1990)
8.56.45 Femke Heemskerk, MUC Montpellier (2016 Regionale Meeting Montpellier)
8.58.14 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht/TWN (2004 NK Amsterdam) 8.58.27 Agnes Jansen, ZPA (1977 EK Jönköping) 8.58.87 Serena Stel, de Dolfijn (2017 Swim Cup Eindhoven)
8.58.93
Karen Wammes, TZC Vahalis (1991 EJK Antwerpen)
8.59.31 Minouche Smit, Hoorn (1994 Sarcelles) 8.59.48 Loulou Vos, Hiddington,GBR (2017 Britse zomerkampioenschappen Sheffield)
8.59.54 Leonie van Noort, WVZ (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
9.00.99 José Damen, BZV (1974 EK Wenen) 9.01.02 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2008 Swimcup Eindhoven) 9.01.70 Diana van der Plaats, Zwemlust/den Hommel (1986)*
9.02.01 Kirsten Silvester, AZ&PC (1993)
9.02.19 Marion van den Berg, DWK (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 9.02.55 Linda Bank, De Dolfijn (2006 ASC Amsterdam)
9.02.60 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1986) 9.02.85 Maartje Kouwenberg, WVZ (1999 NK Amersfoort) 9.03.15 Renee Dimitra, PSV (2001 NK Eindhoven) 9.03.15 Haike van Stralen, de Kempvis/TWN (2005 Euromeet Luxemburg) 9.04.03 Givenchy Sneekes, de Dolfijn (2013 Midland Distance Time Trial Loughborough) 9.04.40 Nida Zühal, VZC Veenendaal (1991)* 9.04.72 Yolanda Aggenbach, Zeemacht/Noordkop (1976 Speedo Meet Amersfoort)
9.04.89 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten (2017 Swim Cup Den Haag) 9.04.99 Linsy Heister, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Amsterdam)

9.05.46 Ineke Ran, DJK (1978 NK Amersfoort)
9.06.01 Laura Setz, NOVA (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

Top 38: 1500 meter vrije slag (6 april 2017)  
16.03.37 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (2015 Roemeense kampioenschappen Boekarest) 
16.47.11 Annelies Maas, de Rijn (1977 Santa Clara Invitational Santa Clara)
16.53.38 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven)
16.53.90 Laura van Engelen, AquAmigos RTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
16.59.26 Edith van Dijk, Hoorn (2003 NK Amsterdam)
16.59.73 Linsy Heister, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Amsterdam)
17.04.42 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht/TWN (2004 Grand Prix Dordrecht)
17.07.11 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2008 EJK Belgrado) 
17.12.59 Serena Stel, de Dolfijn RTC Amsterdam (2017 Swim Cup Eindhoven)
17.13.47 Maaike Waaijer, SV Würzburg 05 (2012 Beierse Kampioenschappen Würzburg)

17.14.30 Leonie van Noort, WVZ (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

17.23.07 Marion van den Berg, DWK (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 17.23.80 Yolanda Aggenbach, Noordkop (1976 Recordpoging Amersfoort)* 17.26.13 Baukje Wiersma, Orca (1991) 17.26.80 Marijke de Groot, Zwemlust/den Hommel (1981 Kringkampioenschappen Utrecht)* 17.27.80 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 Limietwedstrijd Eindhoven) 17.29.60 Anneke van Kraay, PSV (1979)* 17.31.38 Loulou Vos, PSV (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 17.31.52 Laura Setz, Nova (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
17.32.90 José Damen, BZV (1974 Den Bosch recordpoging)*

17.34.87 Anouque Berghuis, de Zijl-LGB (2013 ONK Eindhoven)
17.35.74 Danielle uit den Bogaard, MNC Dordrecht (2005 NK Amsterdam) 17.37.51 Jill Benne, de Dolfijn (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 17.40.26 Marjolein Post, Zwemlust-den Hommel (2006 NK Eindhoven) 17.41.10 Denise de Riet, Van Vliet Barracuda (2004 NK Amsterdam) 17.42.90 Jolande van de Meer, Raket (1981)* 17.42.91 Linda Ronda, DZ&PC (2003 NK Amsterdam) 17.43.86 Marij van der Mast, PSV (2017 Belgium Open Antwerpen)
17.46.14 Marcha Admiraal, de Biesboschzwemmers (2009 ONK Eindhoven)
17.46.30 Hansje Bunschoten, Naarden (1972 Kringkampioenschappen Bussum)*
17.46.53 Kaylee de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup Den Haag)
17.46.70 Rieneke Terink, DWK-XCESS (2004 NK Amsterdam)

17.47.44 Evelien van Ruiten, Orca (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
17.50.88 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo (2014 Swim Cup Amsterdam)
17.52.98 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen (2017 Swim Cup Den Haag)
17.55.11 Wilma Schepers, PSV (2005 Dutch Open Swimming Cup Eindhoven) 17.55.79 Vera van den Berg, het Y (2007 NK Amsterdam) 17.56.11 Pauline van Dam, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven)
17.57.79 Annemarie Meijer, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
Top 40: 5 kilometer vrije slag (17 juni 2017) 0:56.23.05 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Franse kampioenschappen Sarcelles) 0:58.13,59 Linsy Heister, Eiffel Swimmers PSV (2009 WK-kwalificatiewedstrijd Eindhoven) 0:58.25,72 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2009 NK Amsterdam) 0:58.38,08 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht (2004 Breda) 0:59.23,72 Leonie van Noort, WVZ (2015 NK Amersfoort) 1:00:06.23 Serena Stel, de Dolfijn (2017 NK Eindhoven) 1:00.28,45 Marion van den Berg, DWK (2013 NK Amersfoort)
1:00.56,52 Marij van der Mast, PSV (2017 NK Eindhoven)
1:01.06,18 Vera van den Berg, het Y (2008 Kwalificatiewedstrijd Eindhoven)
1:01.10,74 Linda Ronda, DZ&PC (2004 Breda)

1:01:19,35 Kaylee de Jong, ZPCH (2017 NK Eindhoven)
1:01.22,68 Evelien Sohl, het Y (2008 NK Dordrecht)
1:01.23.07 Marieke Tienstra, TriVia (2015 NK Amersfoort)
1:01.25.86 Macy Oortwijn, AZ&PC (2013 NK Amersfoort)
1:01.28,62 Denise de Riet, Van Vliet Barracuda (2004 Breda)
1:01.32,79 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo (2013 NK Amersfoort)
1:01.34.41 Evelien van Ruiten, Orca RTC Eindhoven (2015 NK Amersfoort)
1:02.09,36 Laura Setz, NOVA (2017 NK Eindhoven)
1:02.53,40 Danielle uit den Bogaard, MNC Dordrecht (2005 Breda)
1:03.07.12 Lindi Verkooijen, SBC2000 (2013 NK Amersfoort)
1:03.09,06 Marjolein Post Zwemlust-den Hommel (2006 NK Drachten)
1:03.09,11 Bianca de Bruijn, MNC Dordrecht (2006 NK Drachten)
1:03.18,75 Wilma Scheepers, PSV (2005 Breda)
1:03:21.73 Annemarie Meijer, PSV (2016 NK Dordrecht)
1:03.44,85 Iris Pijtak, AZ&PC (2012 NK Amersfoort)
1:03:25.71 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen (2016 NK Dordrecht)
1:03.53.72 Noa Oldenhof, de Dolfijn (2015 NK Amersfoort)
1:04.02,69 Brenda Zwarthoed (2012 NK Amersfoort)
1:04.07,44 Alice Bravo, het Y (2008 NK Dordrecht)
1:04.12.35 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2015 NK Amersfoort)
1:04.49,65 Lize Janna de Vries, Orca (2017 NK Eindhoven)
1:04.55,60 Danique Gielen, Oceanus (2009 NK Amsterdam)
1:04.58,25 Madelon Dijkstra, ZPCH (2017 NK Eindhoven)
1:05.14.27 Samantha van Vuure, de Dolfijn (2017 NK Eindhoven)
1:05.20,37 Dèlenn van Oostrom, ZPC Woerden (2014 NK Amersfoort)
1:05.31,87 Jenny Schouten, ZC Valkenburg (2008 NK Dordrecht) 1:05.35,03 Marcha Admiraal, de Biesboschzwemmers (2008 NK Dordrecht) 1:05.42,12 Judith van Meijel, HZPC Horst (2010 NK Amsterdam) 1:05.43,04 Iris Bioch, Electrolux AZC (2008 NK Dordrecht) 1:05.59,50 Desirée Emmen, de Vennen (2009 NK Amsterdam)
Estafettetussentijden met vliegende start
Top 40: 100 meter vrije slag (10 augustus 2016) 
51.93 Ranomi Kromowidjojo (2012 OS Londen) 51.99 Femke Heemskerk (2015 WK Kazan) 52.58 Marleen Veldhuis (2008 OS Beijing) 52.97 Inge Dekker (2009 WK Rome) 53.00 Marrit Steenbergen (2015 European Games/EJK Baku)
53.37 Inge de Bruijn (2004 OS Athene) 53.77 Maud van der Meer (2017 WK Boedapest) 54.31 Manon van Rooijen (2008 OS Beijing) 54.39 Hinkelien Schreuder (2008 EK Eindhoven) 54.49 Esmee Vermeulen (2014 EK Berlijn)

54.52 Chantal Groot (2004 OS Athene)
54.64 Elise Bouwens (2013 WK Barcelona) 54.78 Marianne Muis (EK 1989 Bonn) 54.79 Kim Busch (WK Boedapest)
54.88 Thamar Henneken (2000 OS Sydney) 54.99 Karin Brienesse (1996 OS Atlanta) 55.03 Wilma van Rijn (2002 EK Berlijn) 55.05 Ilse Kraaijeveld (2010 EK Boedapest) 55.24 Annabel Kosten (2004 OS Athene) 55.26 Clarissa van Rheenen (2013 ONK Eindhoven)

55.37 Conny van Bentum (1985 Universiade Kobe) 55.37 Annemarie Verstappen (1987 Landenwedstrijd Nijmegen)
55.42 Mildred Muis (1989 EK Bonn) 55.62 Desi Reijers (1984 OS Los Angeles) 55.73 Robin Neumann (2014 JOS Nanjing)
55.75 Diana van der Plaats (1992 OS Barcelona) 55.78 Andrea Kneppers (2015 USA Nationals San Antonio) 55.87 Rieneke Terink (2012 ONK Amsterdam) 55.88 Wendy van der Zanden (2013 ONK Eindhoven) 55.91 Enith Brigitha (1976 OS Montreal)
56.02 Rosa Veerman (2012 EJK Antwerpen) 56.15 Minouche Smit (1996 OS Atlanta) 56.19 Kirsten Vlieghuis (1999 EK Istanbul)
56.20 Marieke Mastebroek (1991 EK Athene) 56.26 Manon Masseurs (1998 WK Perth) 56.34 Joëlle Scheps (2011 ONK Eindhoven) 56.34 Esmée Bos (2014 JOS Nanjing)
56.37 Maaike de Waard (2014 JOS Nanjing)
56.39 Ya'elle Lücht (2017 EJK Netanya)
56.56 Lona Kroese (2012 ONK Amsterdam)
Top 35: 200 meter vrije slag (2 juli 2017)
1.55.16 Femke Heemskerk (2016 EK Londen)
1.56.96 Inge Dekker (2009 WK Rome)
1.58.04 Marrit Steenbergen (2015 European Games/EJK Baku)
1.58.29 Ranomi Kromowidjojo (2008 OS Beijing)
1.58.53 Esmee Vermeulen (2016 EK Londen) 1.58.70 Marleen Veldhuis (2008 EK Eindhoven) 1.59.01 Robin Neumann (2016 OS Rio)
1.59.31 Manon van Rooijen (2008 OS Beijing) 1.59.61 Rieneke Terink (2012 Swim Cup Eindhoven) 1.59.74 Marianne Muis (1989 EK Bonn) 1.59.86 Andrea Kneppers (2016 Rio)
1.59.90 Linda Bank (2006 NK Eindhoven) 1.59.99 Karin Brienesse (1991 WK Perth)
2.00.11 Elise Bouwens (2011 Open NK Eindhoven) 2.00.11 Marjolein Delno (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 2.00.24 Kirsten Vlieghuis (2000 EK Helsinki) 2.00.42 Annemarie Verstappen (1986 Landenwedstrijd Drachten) 2.00.50 Saskia de Jonge (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 2.00.66 Celina Lemmen (2003 WK Barcelona) 2.00.71 Conny van Bentum (1986 WK Madrid) 2.00.88 Chantal Groot (2009 WK Rome) 2.00.95 Haike van Stralen (2003 WK Barcelona) 2.01.37 Wendy van der Zanden (2011 ONK Eindhoven) 2.01.66 Mildred Muis (1991 WK Perth) 2.01.95 Marieke Tienstra (2015 European Games/EJK Baku) 2.02.01 Diana van der Plaats (1990 NK Amersfoort) 2.02.01 Judith Stap (2012 ONK Amsterdam) 2.02.05 Minouche Smit (1996 OS Atlanta) 2.02.07 Rosa Veerman (2012 EJK Antwerpen) 2.02.10 Carla Geurts (1996 OS Atlanta)
2.02.16 Annelies Maas (1977 NK Amersfoort)
2.02.29 Manon Masseurs (1991 WK Perth)
2.02.30 Enith Brigitha (1977 NK Amersfoort)
2.02.36 Silke Holkenborg (2017 EJK Netanya)
2.02.87 Wilma van Hofwegen (1998 WK Perth)

Heren

Top 77: 50 meter vrije slag elektronisch (2 juli 2017) 
21.82 Jesse Puts, Aquarijn (2016 Amsterdam Swim Meet) 22.03 Pieter van den Hoogenband, PSV (2000 OS Sydney) 22.04 Thom de Boer, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 22.14 Johan Kenkhuis, AZ&PC/TZA (2003 WK Barcelona) 22.28 Jasper van Mierlo, PSV NTC (2014 KNZB Challenger Dordrecht tt) 22.40 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2008 Swimcup Eindhoven) 22.49 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 EJK Netanya) 22.51 Mark Veens, PSV (2005 WK Montreal) 22.58 Bas van Velthoven, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Open Engelse Sheffield) 22.59 Ben Schwietert, AZ&PC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
22.68 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 22.70 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Open Italiaanse Winter NK Riccione) 22.71 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 KNZB Challenger Dordrecht) 22.72 Stefan de de Die, de Dolfijn (2008 ONK Amsterdam)
22.76 Dennis Rijnbeek, DWK XCESS (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
22.84 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Festival ADO Bergen,NOR)
22.91 Ewout Holst, DWK XCESS (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
22.94 Stefan Oosting, PSV (2006 Dutch Open Swim Cup Eindhoven) 22.95 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 22.96 Mike Marissen, AZ&PC RTC Drachten (2013 Swim Cup Eindhoven)
22.96 Tom Lommers, Nayade (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

23.01 Hans Kroes, HPC (1986 NK Amersfoort)
23.03 Gijs Damen, MNC Dordrecht (2004 Dutch Open Eindhoven))
23.04 Joost Reijns 87 de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Open Engelse Sheffield) 23.06 Ron Dekker, de IJsel (1989 EK Bonn) 23.06 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 23.07 Mitja Zastrow, PSV (2008 NK Eindhoven) 23.13 Wilco van den Akker, DZ&PC (1996 Limietwedstrijd Drachten) 23.15 Arjan van der Plaat, MNC Dordrecht (2009 ONK Eindhoven) 23.16 Robin van Aggele, AZ&PC (2010 ONK Eindhoven)
23.16 Ruben Klinkers, PSV RTC Eindhoven (2013 Swim Cup Amsterdam) 23.17 Joran Barends 85 AZ&PC (2009 Darmstadt)
23.22 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven) 23.24 Braga Verhage, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
23.27 Joeri Verlinden, de Dolfijn (2014 KNZB Challenger Dordrecht) 23.28 Geert Lantink, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven) 23.29 Robbert Donk, Wiekslag (2010 Swim Cup Amsterdam) 23.29 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
23.31 Tim van Deutekom, DWK/E.ON-NZA (2010 ONK Eindhoven)
23.33 Ties Elzerman, de Dolfijn (2015 Swim Cup Eindhoven)
23.34 Pie Geelen, PSV (1995 EK Wenen)

23.41 Timon Evenhuis, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven)
23.41 Niels van Eck, ZPC Hoogeveen (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 23.46 Patrick Dybiona, AZ&PC (1987 NK Amersfoort) 23.46 Erik Ran, Zian/ Vitesse (1989) 23.46 Jan Kersten, de Columbiaan (2011 ONK Eindhoven) 23.46 Peter Rothengatter, PSV (2015 Swim Cup Eindhoven)
23.47 Luuk Nijland, DWK (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
23.49 Jeroen van den Berkt, PSV/NZE (2005 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
23.49 Patrick Martens, PSV (2005 Dutch Open Swim Cup Eindhoven)
23.49 Brendon Scheepers, DZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 23.52 Aziz Nosairi, de Fuut (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

23.55 Marco Boerema, Zeemacht (1987 NK Amersfoort)
23.56 Jeroen Stuut, TriVia (2009 ONK Eindhoven) 23.58 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 Swim Cup Amsterdam)
23.59 Kingue Struijf, AZ&PC (2015 Regio Kampioenschappen Utrecht)
23.60 Rutger van Oosterhout, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK Eindhoven) 23.63 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 23.64 Bram van Haandel, PSV (1995 NK Eindhoven) 23.64 Floris Kotterink, Albion (2016 NJJK Dordrecht)

23.68 Mark Costeris, de Schotejil (2009 ONK Eindhoven)
23.70 Floor Verhaar, DWK (2009 ONK Eindhoven) 23.70 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 23.71 Richard Granneman, HPC (1990) 23.71 Nick van Ingen, MNC Dordrecht (2013 ONK Eindhoven) 23.71 Kenzo Simons, de Dolfijn (2017 EYOF Györ)
23.72 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven)
23.72 Bram Dekker, PSV RTC Eindhoven (2012 Campeonati Invernali Riccione) 23.72 Ensger Kotterink, SG Albio d'ELFT (2017 Regiokampioenschappen West Dordrecht)
23.73 Tim Hoeijmans, PSV (1994 NK Drachten)
23.73 Bastiaan Tamminga, PSV (2008 ONK Eindhoven)
23.77 Thijs van Wieringen, de Columbiaan (2016 NJJK Dordrecht)
23.77 Berjen Mellema, Nova (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
23.81 Ensger Kotterink, Albion (2016 Regiokampioenschappen Den Haag)
23.81 Maarten Brzoskowski, PSV (2016 Open de France Vichy)
23.82 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Swim Cup Den Haag)
23.83 Caspar Corbeau, ZPC Amersfoort (2017 Mel Zajac Jr Meet Vancouver)

Top 72: 100 meter vrije slag (23 juli 2017) 
47.68 Pieter van den Hoogenband, PSV (2008 OS Beijing)
47.88 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn/E.ON-NZA (2012 OS Londen)
49.14 Mitja Zastrow, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Eindhoven)
49.38 Mark Veens, PSV (2000 OS Sydney)
49.38 Ben Schwietert, AZ&PC RTC Amsterdam (2016 EK Londen)
49.40 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2017 WK Boedapest)
49.44 Joost Reijns, E.ON-NZA (2011 Swim Cup Eindhoven) 49.46 Johan Kenkhuis, AZ&PC (2000 Speedo GP Sheffield) 49.57 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 RTC Eindhoven (2017 EJK Netanya) 49.66 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
49.70 Jesse Puts, Aquarijn NTC Amsterdam (2017 Swim Festival ADO Bergen,NOR) 49.71 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Eindhoven) 49.73 Dion Dreesens, PSV NTC Eindhoven (2013 Swim Cup Eindhoven) 49.80 Bas van Velthoven, de Dolfijn (2009 British Open Sheffield)
49.84 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2017 Swim Cup/NK Eindhoven) 49.90 Stefan de Die, de Dolfijn (2009 British Open Sheffield) 50.00 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 50.15 Klaas Erik Zwering, PSV (2004 Swimcup Eindhoven) 50.15 Jasper van Mierlo, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup/NK Eindhoven) 50.25 Dennis Rijnbeek, DWK XCESS (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
50.49 Gijs Damen, MNC Dordrecht (2004 Time Trial Athene) 50.49 Thom de Boer, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 50.50 Ewout Holst, DWK XCESS (2000 NK Drachten) 50.50 Stefan Oosting, PSV/NZE (2005 Dutch Open Swim Cup Eindhoven) 50.51 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2008 Palma de Mallorca) 50.62 Robin van Aggele, AZ&PC (2008 Swimcup Eindhoven) 50.62 Mike Marissen, AZ&PC RTC Drachten (2013 ONK Eindhoven)
50.65 Erik Ran, HZ Zian (1990 USA Nationals Austin) 50.66 Hans Kroes, HPC (1986 NK Amersfoort) 50.67 Martijn Zuijdweg, SG Dordrecht (2000 Speedo Grand Prix Sheffield) 50.75 Joeri Verlinden, de Dolfijn/E.ON-NZA (2012 Swim Cup Eindhoven) 50.82 Pie Geelen, PSV (1996 OS Atlanta) 50.82 Arjan van der Plaat, MNC Dordrecht (2009 ONK Eindhoven) 50.85 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 KNZB Challenger)
50.87 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
50.87 Tom Lommers, Nayade (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 50.91 Geert Lantink, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven) 50.93 Bram van Haandel, PSV (1997 EK Sevilla) 50.93 Rutger van Oosterhout, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven) 51.02 Robbert Donk, Wiekslag (2010 Swim Cup Amsterdam)
51.08 Richard Granneman, HPC (1990)
51.08 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
51.09 Patrick Dybiona, AZ&PC (1987 NK Amersfoort) 
51.10 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
51.15 Marcel Wouda, PSV (1998 NK Eindhoven)
51.19 Berjen Mellema, Nova (2017 Luxembourg Open Luxemburg)
51.22 Patrick Martens, AZ&PC (2002 NK Amersfoort)
51.22 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 Swim Cup Amsterdam) 51.25 Ron Dekker, de IJsel (1989) 51.32 Martin van der Spoel, DWK (1996 NK Drachten)
51.33 Edsard Schlingemann, Zevenhuizen (1984 OS Los Angeles)
51.38 Luc Kroon, Ed-Vo RTC Amsterdam (2017 EYOF Györ)
51.43 Jeroen van den Berkt, DWK-XCESS (2002 NK Amersfoort)
51.43 Joran Barends, AZ&PC (2008 NK Eindhoven)
51.44 Joost Groeneveld, DWK (2011 Open NK Eindhoven)
51.47 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn/NZA (2008 ONK Eindhoven)
51.49 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
51.52 Frank Drost, AZ&PC (1988 OS Seoul)
51.55 Joris Keizer, PSV/Philips (2003)
51.56 Tim Hoeijmans, PSV (1996 NK Drachten)
51.57 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup Amsterdam)
51.59 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Swim Cup Den Haag)
51.60 Brendon Scheepers, DZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
51.62 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)
51.68 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2013 ONK Eindhoven)
51.69 Mark Costeris, de Schotejil (2009 ONK Eindhoven)
51.69 Dennis Mooij, HZ&PC Heerenveen (2009 ONK Eindhoven)
51.70 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 ONK Eindhoven)
51.72 Jeroen van den Berkt, PSV (2002 NK Amersfoort)
51.72 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)

51.72 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
51.79 Arnold van Bavel, MNC Dordrecht (2002 NK Amersfoort)

Top 62: 200 meter vrije slag (28 juli 2017) 1.44.89 Pieter van den Hoogenband, PSV/Philips (2002 EK Berlijn) 1.45.69 Sebastiaan Verschuren, E.ON-NZA (2009 WK Rome) 1.46.93 Dion Dreesens, PSV (2016 EK Londen) 1.47.17 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 1.47.90 Joost Reijns, E.ON-NZA (2011 Swim Cup Eindhoven) 1.47.45 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2017 WK Boedapest) 1.48.16 Ferry Weertman, de Otters het Gooi (2017 Swim Cup Eindhoven) 1.48.65 Bas van Velthoven, Swimteam (2009 Open Britse Sheffield) 1.48.91 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup Eindhoven) 1.49.03 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
1.49.14 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort NTC Amsterdam (2017 Swim Cup Eindhoven) 1.49.28 Stefan de Die, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 Swim Cup Amsterdam)
1.49.42 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Eindhoven) 1.49.60 Martijn Zuijdweg, MNC Dordrecht (2000 OS Sydney) 1.49.89 Marcel Wouda, PSV (1996 OS Atlanta) 1.50.31 Robin van Aggele, SG Midden-Nederland (2005 WK Montreal) 1.50.49 Johan Kenkhuis, Arke de Dinkel (1998 EJK Antwerpen ) 1.50.54 Thomas Felten, PSV/NZE (2005 DOSC Eindhoven) 1.50.57 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Eindhoven) 1.50.75 Richard Granneman, HPC (1991 WK Perth)
1.50.83 Frank Roovers, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.50.85 Mark van der Zijden, DWK (1998 WK Perth)
1.50.92 Frank Drost, AZ&PC (1985 EK Sofia)
1.50.92 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2009 Limietwedstrijd Eindhoven)
1.50.96 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.51.09 Mitja Zastrow, PSV (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven) 1.51.41 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 RTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.51.48 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Amsterdam) 1.51.72 Hans Kroes, HPC (1984 OS Selectiewedstrijden Amersfoort)) 1.51.87 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
1.51.92 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 NTC Amsterdam (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 1.52.04 Patrick Dybiona, AZ&PC (1987 NK Amersfoort) 1.52.08 Rutger van Oosterhout, Eiffel Swimmers PSV (2010 Swim Cup Amsterdam)
1.52.21 Arnold van Bavel, de Kempvis (2003 NK Amsterdam) 1.52.42 Klaas Erik Zwering, PSV/Philips (2003) 1.52.48 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.52.52 Edsard Schlingemann, AZ&PC (1985) 1.52.56 Tim Hoeymans, PSV (1996 NK Drachten) 1.52.57 Kees Vervoorn, Zian/Vitesse (1980 OS Selectiewedstrijden Rotterdam) 1.52.66 Dennis Rijnbeek, DWK XCESS (2000 Speedo Grand Prix Sheffield)
1.52.68 Lucas Greven, PSV RTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Dordrecht)
1.52.86 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2014 Swim Cup Amsterdam) 1.52.89 Ruben van Leeuwen, PSV (2017 Swim Cup Den Haag)
1.52.93 Martin van der Spoel, DWK (1996 NK Drachten) 1.53.02 Joran Barends, AZ&PC (2009 ONK Eindhoven) 1.53.09 Bas Ido Wennekes, DWK (1997 NWK Drachten) 1.53.12 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.53.20 Joost Groeneveld, DWK (2011 ONK Eindhoven) 1.53.30 Pie Geelen, PSV (1994 NK Drachten) 1.53.51 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
1.53.51 Erik Nijholt, DZ&PC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.53.66 Mike Marissen, AZ&PC (2013 ONK Eindhoven)
1.53.66 Jari Groenhart, Trivia RTC Drachten (2017 NJJK Eindhoven)
1.53.75 Berjen Mellema, Nova (2017 Swim Cup Den Haag)
1.53.76 Winand Willigers, MZ&PC (1988) 1.53.80 Stefan Aartsen, VZC Vl. (1992 EJK Leeds) 1.53.83 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Eindhoven) 1.53.86 Maurice van den Berge, HZ ZIAN (1988 NK Amersfoort) 1.53.91 Peter Drost, AZ&PC (1983) 1.53.92 Joris Keizer, PSV (2001 Franse kampioenschappen Chamalières)
1.53.94 Fabian Willemse, DWK (1999)
1.53.94 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 EYOF Györ) Top 65: 400 meter vrije slag (15 juni 2017)
3.47.09 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2016 EK Londen) 3.47.20 Pieter van den Hoogenband, PSV (2002 NK Amersfoort) 3.48.48 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam) 3.48.95 Sebastiaan Verschuren, E.ON-NZA (2011 Swim Cup Eindhoven) 3.49.67 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2009 Open Britse Sheffield) 3.49.83 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam) 3.51.83 Dion Dreesens, PSV NTC Eindhoven (2013 Swim Cup Eindhoven) 3.54.72 Marcel Wouda, PSV (1996 Mare Nostrum Barcelona) 3.55.48 Richard Granneman, Rapido '82 (1992 OS Selectiewedstrijden Amersfoort) 3.55.93 Thomas Felten, Aqua Novio '94 (2003 NK Amsterdam)
3.56.43 Joost Reijns, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 3.56.93 Lucas Greven, PSV (2016 KNZB Challenger Alkmaar)
3.57.80 Frank Drost, AZ&PC (1986 NK Amersfoort) 3.58.99 Robin van Aggele, AZ&PC/TZA (2003 NK Amsterdam) 3.59.25 Marcel Schouten, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
3.59.49 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Amsterdam) 3.59.72 Bas Ido Wennekes, DWK (1998 NK Eindhoven) 4.59.88 Davy Verreussel, SG Hellas-Glana-Nimo (2011 Open NK Eindhoven)
3.59.93 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam) 4.00.06 Alex Schelvis, De Kempvis (2006 ASC Amsterdam)
4.00.09 Hans Kroes, HPC (1982 WK-selectiewedstrijden Rotterdam) 4.00.10 Cees Jan Winkel, RZV (1983)* 4.00.25 Mark van der Zijden, DWK (NK Eindhoven 1995) 4.00.34 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 NJJK Dordrecht)
4.00.63 Ronald Voordouw, Rapido'82 (1995 NK Eindhoven) 4.00.68 Henk Elzerman, Zian/ Vitesse (1977 NK Amersfoort) 4.00.96 Arnold van Bavel, de Kempvis (2002) 4.01.00 Sam van de Schootbrugge, Eiffel Swimmers PSV (2009) 4.01.04 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Swim Cup Den Haag)
4.01.07 Stefan Aartsen, VZC Vl. (1992 EJK Leeds)
4.01.18 Arjan Knipping, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
4.01.20 Arthur de Rouw, VZC Veenendaal (1986) 4.01.24 Jari Groenhart, Trivia RTC Drachten (2017 NJJK Eindhoven)
4.01.58 Ruben van Leeuwen, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
4.01.79 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 Limietwedstrijd Eindhoven) 4.01.94 Stefan de Die, de Dolfijn (2010 ONK Eindhoven) 4.02.09 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.02.18 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1979 Europacup Utrecht)
4.02.19 Pie Geelen, PSV (1994 Spring Nationals Federal Way ) 4.02.26 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2010 Diamond Swim Antwerpen)
4.02.29 René van der Kuil, SZC (1977)
4.02.51 Maarten van der Weijden, DWK (1999 EJK Moskou)
4.02.55 Hendrik Faber, WS Twente (2017 Nationals Singapore)
4.02.71 Martijn Zuijdweg, SG Dordrecht (1999 NK Amersfoort)
4.03.12 Martin van der Spoel, DWK (1992) 4.03.17 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Swim Cup Den Haag)
4.03.32 Daniel van Hemert, Nautilus (1992 OS Selectiewedstrijden Amersfoort)
4.03.52 Marc Weytmans, Budel (1986)
4.03.59 Vincent Elgersma, de Dolfijn (1988 EJK Amersfoort) 4.03.86 Bryan Mannaart, WVZ (2009 ONK Eindhoven)
4.03.89 Patrick Dybiona, AZ&PC (1985)

4.04.04 Bas van Velthoven, de Zijl/LGB (2003 NWK Dordrecht)
4.04.12 Chad Michau, DWK (2017 NJJK Eindhoven)
4.04.14 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2008 Eindhoven) 4.04.23 Pepijn Smits, PSV RTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
4.04.40 Ronald van Maurik, de Dolfijn (1986 NK Amersfoort) 4.04.53 Fabian Beimin, AZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.04.66 Erik Nijholt, DZ&PC (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 4.04.67 Fred Eefting, Zwemlust den Hommel (1979 NK Amersfoort) 4.04.67 Gijs Ganzevles, DWK (1997 NK Eindhoven)

4.04.71 Fabian Willemse, DWK (1997 NK Eindhoven)
4.04.73 Jorgos Skotadis, de Dolfijn (2016 Amsterdam Swim Meet)
4.04.93 Edwin Kooyman, HPC (1982 NK Amsersfoort)
4.05.46 Bas Takkern, ZV Hoorn (2016 Paralympics Rio de Janeiro)
4.05.90 Vincent Crooijmans, VZC (2017 NJJK Eindhoven)
Top 35: 800 meter vrije slag (2 juli 2017) 
7.51.92 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven)
7.53.38 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
7.54.31 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2015 WK Kazan)
8.05.55 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsteram)
8.08.90 Sebastiaan Verschuren, Aquarijn (2006 NK Eindhoven)
8.14.64 Alex Schelvis, de Kempvis (2006 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
8.16.28 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht/TWN (2004 Grand Prix Dordrecht)
8.16.34 Marcel Schouten, PSV NTC Eindhoven (2016 Amsterdam Swim Meet)
8.18.49 Marcel Wouda, PSV (1993 EK Sheffield)
8.18.90 Pieter van de Hoogenband, PSV (1994 Kringkampioenschappen Breda)*
8.20.14 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)
8.20.56 Bryan Mannaart, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swim Cup Eindhoven)
8.20.85 Frank Drost, AZ&PC (1983 Selectiewedstrijden Universiade Amersfoort)
8.23.01 Arthur de Rouw, VZC V'daal (1986)
8.24.29 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2011 Swim Cup Eindhoven)
8.24.95 Henk Elzerman, Zian/ Vitesse (1976 OS Montreal)
8.25.45 Gerard Smit, Zwemlust/ den Hommel (1981)
8.26.68 Pepijn Smits, PSV (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
8.27.51 Cees Jan Winkel, RZV (1982)
8.27.69 Robin van Aggele, AZ&PC/TZA (2002 NK Amersfoort)

8.28.71 Ronald Voordouw, Rapido'82 (1995 NK Eindhoven)
8.31.40 Bas Takken, de Dolfijn (2017 Duitse Para kampioenschappen)
8.31.68 Martin van der Spoel, DWK (1987 EJK Rome)
8.31.74 Jorgos Skotadis, de Dolfijn (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)) 8.31.78 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda (2015 Swim Cup/NK Eindhoven) 8.31.89 Joeri Verlinden, PSV NTC Eindhoven (2016 The Hague Grand Prix Den Haag) 8.31.92 Chad Michau, DWK (2017 NJJK Eindhoven) tt
8.32.01 Edwin Kooijman, HPC (1982 NK Amersfoort)
8.32.24 Erik Nijholt, DZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
8.32.87 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)

8.32.98 Richard Granneman, WVH (1987 NK Amersfoort)
8.33.09 Ronald van Maurik, de Dolfijn (1986)
8.33.11 Lars Bottelier, VZV (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
8.35.01 Hans Kroes, HPC (1981)
8.36.11 Mark Moussa, AZ&PC (2010 ONK Eindhoven)
8.36.24 Hendrik Faber, WS Twente (2016 47th SNAG Singapore)
8.36.53 Jari Groenhart, TriVia (2017 NJJK Eindhoven) tt
8.37.64 Sebastiaan Reijnen, het Y (2005 NK Amsterdam)
8.38.26 John Keetman, PSV (2006 Euromeet Luxemburg
8.39.47 Michel Heijnen, ZC Valkenburg (2006 Dutch Open Swim Cup Eindhoven)
8.39.52 Bernard Rivard, WVZ (2017 Regionale kampioenschappen Sartrouville,FRA)
8.41.82 Sander Crooijmans, VZC (2017 Swim Cup Den Haag)
8.41.89 Erik Schröder, Trivia (2006 NK Eindhoven)
8.42.01 Thomas Jansen, WVZ (2017 NJJK Eindhoven) tt

8.42.48 Beau Kneppers, AZ&PC (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
Top 65: 1500 meter vrije slag (17 juni 2017) 
14.58.34 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
15.10.73 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam)
15.10.91 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2015 Swim WK Kazan)
15.12.16 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swimcup Amsterdam)
15.35.26 Sebastiaan Verschuren, Aquarijn (2006 Flanders Swimming Cup Antwerpen)
15.38.29 Marcel Wouda, PSV (1993 EK Sheffield)
15.41.07 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht/TWN (2004 Grand Prix Dordrecht)
15.41.55 Marcel Schouten, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
15.45.83 Alex Schelvis, de Kempvis (2004 EJK Lissabon)
15.47.01 Frank Drost, AZ&PC (1983 Selectiewedstrijden Universiade Amersfoort)

15.49.51 Arthur de Rouw, VZC Veenendaal (1986)
15.51.08 Henk Elzerman, Zian/ Vitesse (1976 OS Montreal)
15.52.37 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2011 Open NK Eindhoven)
15.56.44 Gerard Smit, Zwemlust/ den Hommel (1979 Europacup Utrecht)
15.58.14 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2016 Regio kampioenschappen Eindhoven)
15.58.73 Bryan Mannaaert, Eiffel Swimmers PSV (2009 Swim Cup Eindhoven)
15.59.08 Ronald Voordouw, Rapido'82 (1995 NK Eindhoven)
16.00.04 Pieter van den Hoogenband, PSV (1995 Achtlandenwedstrijd Londen)
16.00.92 Chad Michau, DWK (2017 NJJK Eindhoven)
16.01.28 Richard Granneman, WVH (1987)

16.03.88 Pepijn Smits, PSV NTC Eindhoven (2017 KNZB Challenger)

16.04.48 Robin van Aggele, AZ&PC/TZA (2002 NK Amersfoort)
16.05.43 Cees Jan Winkel, RZV (1982 WK Guayaquil) 16.06.89 Edwin Kooijman, HPC (1982 NK Amersfoort) 16.06.95 Roy Meyboom, PSV (1996 NK Drachten) 16.09.60 Martin van der Spoel, DWK (1995)* 16.09.84 Gérard de Kort, HPC (1982 NK Amersfoort) 16.10.27 Hendrik Faber (2016 47th SNAG Singapore)
16.11.27 Bas Ido Wennekes, DWK (1995 NK Eindhoven)
16.11.94 Jari Groenhart, Trivia (2017 NJJK Eindhoven)
16.16.21 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam (2016 Amsterdam Swim Meet)
16.16.24 Lars Bottelier, VZV (2017 Swim Cup Den Haag) 16.17.68 Georgios Dimitras, PSV (2001 NK Eindhoven)
16.20.44 Thomas Jansen, WVZ RTC Den Haag (2017 NJJK Eindhoven)
16.20.88 Jeroen van de Loosdrecht, de Kempvis (1993)

16.21.19 John Keetman, DWK-XCESS (2004)
16.21.38 Rob Onderwijzer, de Dolfijn (1992) 16.21.94 Thomas Felten, Aqua Novio'94 (2001) 16.22.63 Richard Broer, WVZ (1978) 16.22.90 Ronald van Maurik, de Dolfijn (1986) 16.23.18 Mark Moussa, AZ&PC (2010 ONK Eindhoven)
16.24.69 Stefan Aartsen, VZC Vl. (1994)
16.25.32 Beau Kneppers, AZ&PC (2016 Swim Cup/NK Eindhoven) 16.26.00 Harrie Linders, de Dolfijn (1988) 16.26.47 Alain de Kort, HPC (1987) 16.26.67 Stephan Schoon, de Otters/'t Gooi (2001) 16.26.81 Fabian Willemse, DWK (1997) 16.27.50 Jack Takken, Hoorn (1984)*
16.27.79 Casper van Dam, Zwemlust/den Hommel (1992) 16.27.82 Mark van der Zijden, DWK (1997) 16.28.20 Pie Geelen, MZ&PC (1992)*
16.28.50 Ton van Klooster, Naarden (1972 NK Utrecht)*
16.28.55 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
16.28.84 Guy de Kort, HPC (1983)
16.29.30 René van der Kuil, SZC (1976)
16.29.45 Vincent van Iperen, Orca (2009 ONK Eindhoven)
16.30.02 Niek Pereboom, WVZ (2010 ONK Eindhoven) 
16.30.60 Marc Weijtmans, Budel (1986)
16.31.03 Frank Hazewinkel, OZ&PC (2002)
16.31.14 David Groenendaal, PSV (2002)
16.33.72 Lars Bottelier, de Dolfijn (2016 NJJK Dordrecht)
16.33.84 Bas Takken, ZV Hoorn (2016 NJJK Dordrecht)
16.34.78 Vincent Crooijmans, VZC (2017 NJJK Eindhoven)
16.35.24 Erik Nijholt, DZ&PC (2015 Circuito Open Madrid)

16.37.17 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Drachten)
16.39.23 Sander Crooijmans, VZC (2017 Swim Cup Den Haag)
Top 35: 5 kilometer vrije slag (18 juni 2017)
54:06.88 Maarten van der Weijden, Eiffel Swimmers PSV (2008 WK-kwalificatie Eindhoven)
54:16.79 Alex Schelvis, MNC Dordrecht (2007 WK-kwalificatie Eindhoven
55:31.33 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam (2017 NK Eindhoven)
55:39.01 Job Kienhuis, de Dinkel Denekamp (2008 WK-kwalificatie Eindhoven)
55:48.62 Lars Bottelier, VZV (2016 NK Dordrecht)
56:18.80 Chad Michau, DWK (2017 NK Eindhoven)
56:39.73 Robin den Boer, Eiffel Swimmers PSV (2009 NK Amsterdam) 57.03,84 Pepijn Smits, PSV (2014 NK Amersfoort)
57:12.09 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2008 WK-kwalificatie Eindhoven) 57.14.46 Sebastiaan Reijnen, SG Het Y-mere (2005 Breda)
57.16.81 Beau Kneppers, ZPC Amersfoort (2016 NK Dordrecht)
57:37.55 Hans Peter Hartog, DAW (2011 NK Breda) 57.43,57 Daniël Buijs, AZ&PC (2013 NK Amersfoort)
57:46,15 Michel Heijnen, ZC Valkenburg (2006 NK Drachten)
57.54,97 Jens Bakker, de Dolfijn (2015 NK Amersfoort) 57:57.54 Koen Florijn, MNC Dordrecht (2007 NK Dordrecht) 57:58.23 Marcel Schouten, ZV Haerlem (2011 NK Breda) 57:33.69 Thomas Jansen, WVZ (2017 NK Eindhoven)
58.35.78 Karst Boersma, de Dinkel (2015 NK Amersfoort)
58:43.87 Arjen van der Meulen, DZ&PC (2005 Breda)
58:53.64 Ruben Klinkers, Hellas-Glana (2011 NK Dordrecht)
59:02.59 David Kuipers, Orca (2017 NK Eindhoven)
59.04.77 Frank de Graaf, DWK (2013 NK Amersfoort)
59.15.47 Bart Sommeling, de Dolfijn (2015 NK Amersfoort)
59.16.77 Timos Skotadis, de Dolfijn (2015 NK Amersfoort)
59.24.95 Bernard Rivard, WVZ (2017 Franse kampioenschappen Indoor Sarcelles)
59:30.11 Marco van der Stel, ZV Vlaardingen (2009 NK Amsterdam)
59:32.59 Michael van der Linden, de Zijl-LGB (2009 NK Amsterdam)
59:35.55 Daan Glorie, het Y (2012 NK Amersfoort)
59:40.55 Timos Skotadis, de Dolfijn (2017 NK Eindhoven)

59:42.34 Erik Simons, WZK (2008 NK Dordrecht)
59.44,80 Stijn Avezaat, ZPC Woerden (2014 NK Amersfoort)
59:48,77 Jan-Willem van der Graaff, Het Y (2013 NK Amersfoort)
59:50,69 Emiel van Beusekom, Van Vliet Barracuda (2016 NK Dordrecht)
59:56,47 Joost Schröder, TriVia (2006 NK Drachten)
Estafettetussentijden met vliegende start

Top 32: 100 meter vrije slag (29 juli 2017) 
46.70 Pieter van den Hoogenband (2003 WK Barcelona)
47.32 Sebastiaan Verschuren (2010 EK Boedapest)
47.80 Kyle Stolk (2017 WK Boedapest)
47.89 Johan Kenkhuis (2001 WK Fukuoka) 48.51 Klaas-Erik Zwering (2004 OS Athene) 48.56 Mitja Zastrow (2008 EK Eindhoven) 48.60 Robert Lijesen (2008 EK Eindhoven) 48.81 Jesse Puts (2017 WK Boedapest)
48.91 Stan Pijnenburg (2017 WK Boedapest)
48.97 Ben Schwietert (2017 WK Boedapest)
49.09 Bas van Velthoven (2008 OS Beijing)
49.09 Joost Reijns (2015 WK Kazan)
49.12 Mark Veens (1999 EK Istanbul)
49.25 Ewout Holst (2003 WK Barcelona)
49.65 Richard Granneman (1991 WK Perth)
49.69 Laurent Bams (2016 US Open Minneapolis)
49.73 Stefan Oosting (2005 WK Montreal) 49.87 Gijs Damen, MNC Dordrecht (2002 EK Berlijn) 49.88 Stefan de Die (2010 ONK Eindhoven) 49.90 Marcel Wouda (1999 EK Istanbul)
49.93 Robin van Aggele (2009 ONK Eindhoven)
49.95 Patrick Dybiona (1986 WK Madrid)
49.98 Martin van der Spoel (1996 OS Atlanta)
50.08 Martijn Zuijdweg (1998 WK Perth)
50.09 Pie Geelen (1996 OS Atlanta)
50.14 Erik Ran (1986 WK Madrid)
50.14 Thom de Boer (2016 KNZB Slottoernooi Amsterdam)
50.15 Jeroen Baars (2013 ONK Eindhoven)
50.18 Joeri Verlinden (2009 ONK Eindhoven) 50.21 Hans Kroes (1987 NK Amersfoort)
50.38 Bram van Haandel (1997 EK Sevilla)
50.39 Patrick Martens (2002 NK Amersfoort)
50.41 Lennart Stekelenburg (2008 NK Eindhoven)
50.43 Ron Dekker (1989 EK Bonn)
50.45 Rudy Ted de Haan (2007 NK Amsterdam)
Top 42: 200 meter vrije slag (28 juli 2017) 
1.44.88 Pieter van den Hoogenband (2000 OS Sydney)
1.45.47 Sebastiaan Verschuren (2016 EK Londen)
1.46.25 Maarten Brzoskowski (2016 OS Rio de Janeiro)
1.47.13 Kyle Stolk (2016 OS Rio de Janeiro)
1.47.42 Ferry Weertman (2017 WK Boedapest)
1.47.55 Joost Reijns (2015 WK Kazan) 1.47.65 Stan Pijnenburg (2017 WK Boedapest)
1.47.74 Dion Dreesens (2014 EK Berlijn)
1.47.92 Ben Schwietert (2016 OS Rio de Janeiro)
1.48.06 Marcel Wouda (1998 WK Perth)
1.48.67 Olaf Wildeboer (2008 EK Eindhoven)
1.48.88 Mitja Zastrow (2007 WK Melbourne)
1.49.26 Martijn Zuijdweg (1998 WK Perth)
1.49.37 Johan Kenkhuis (2000 OS Sydney)
1.49.81 Mark van der Zijden (1997 EK Sevilla)
1.49.95 Stefan de Die (2010 EK Boedapest)
1.50.16 Stefan Oosting (2004 EK Madrid)
1.50.26 Bas van Velthoven (2010 EK Boedapest)
1.50.37 Klaas Erik Zwering (2003 WK Barcelona)
1.50.44 Arjen van der Meulen (2011 Open NK Eindhoven)
1.50.45 Joeri Verlinden (2009 ONK Eindhoven)
1.50.53 Thomas Felten (2004 EK Madrid)
1.50.59 Frank Drost (1984 OS Los Angeles)
1.51.18 Jurjen Willemsen (2011 Open NK Eindhoven)
1.51.42 Edsard Schlingemann (1984 OS Los Angeles)
1.51.51 Martin van der Spoel (1996 OS Atlanta)
1.51.65 Arnold van Bavel (2003 WK Barcelona)
1.51.67 Richard Granneman (1990 International Swimming Cup Rome)
1.51.97 Tim Hoeymans (1996 OS Atlanta)
1.51.98 Patrick Dybiona (1987 Universiade Zagreb)

1.52.20 Job Kienhuis (2009 ONK Eindhoven) 1.52.52 Robin van Aggele (2007 NK Drachten) 1.52.59 Hans Kroes (1987 NK Amersfoort)
1.52.77 Peter Drost (1984 OS Los Angeles) 1.52.94 Kees Vervoorn (1982 WK Guayaquil) 1.53.07 Bas Ido Wennekes (1998 WK Perth) 1.53.11 Lucas Greven (2016 Regio kampioenschappen Eindhoven) 1.53.15 Rutger van Oosterhout (2011 ONK Eindhoven) 1.53.46 Bo Wullings (2012 NK Amsterdam) 1.53.57 Vincent Elgersma (1988 EJK Amersfoort)
1.53.85 Peter de Rover (1988 NK Amersfoort)
1.53.96 Fred Eefting (1980 OS Moskou)