background image
 
*

Ranglijsten 2012

De enige echte Ranglijst aller tijden Vrije slag (korte baan)

Voor het laatst bijgewerkt op 26 november 2017 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt


Dames

Top 86: 50 meter vrije slag/elektronisch (26 november 2017)
22.93 Ranomi Kromowidjojo, PSV/NTC Eindhoven (2017 World Cup Berlijn)
23.25 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2008 WK Manchester)
23.32 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
23.53 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
23.79 Femke Heemskerk, NTC Eindhoven (2014 Danish Open Broenshoej)

23.89 Inge de Bruijn, PSV (2001 EK Antwerpen)
24.01 Tamara van Vliet, de Dolfijn/NTC Eindhoven (2017 World Cup Berlijn)
24.40 Valerie van Roon, WVZ (2017 World Cup Berlijn)
24.41 Kim Busch, MNC Dordrecht (2017 World Cup Berlijn)
24.53 Saskia de Jonge, E.ON-NZA (2009 time trial EK Istanbul)

24.58 Kira Toussaint, de Dolfijn (2017 World Cup Berlijn)
24.61 Chantal Groot, de Dolfijn (2009 time trial EK Istanbul)
24.61 Maaike de Waard, PSV (2016 ISF Aachen)
24.65 Ilse Kraaijeveld, Orca (2009 time trial EK Istanbul)
24.71 Maud van der Meer, Eiffel Swimmers PSV (2013 NK Dordrecht)
24.79 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2017 Swim Cup Amsterdam)
24.92 Clarissa van Rheenen, PSV (2013 Martinez Cup Amsterdam)
24.97 Suze Valen, AZ&PC (2001 EK Antwerpen)
25.00 Annemarie Verstappen, die Heygrave (1987 NK Emmen)
25.02 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2015 ONK Tilburg)


25.03 Nelly Velthuijs, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
25.08 Marianne Muis, AZ&PC (1996 Worldcup Gelsenkirchen)
25.09 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 WK Doha)
25.10 Angela Postma, DZ&PC (1995 WK Rio de Janeiro)
25.13 Robin Neumann, de Dolfijn (2015 EK Netanya)
25.22 Annabel Kosten, AZ&PC (2003 EK Dublin)
25.22 Rieneke Terink, PSV (2013 NK Dordrecht)
25.23 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

25.31 Wilma van Rijn-van Hofwegen, De Kempvis (2001 Int.wedstrijd Galway)
25.31 Chantal Senden, Genker Zwemvereniging Neptunus (2013 NK Dordrecht)


25.39 Kelly de Jong, AZ&PC (2011 Martinez Cup Amsterdam)
25.43 Eline Boers, E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.44 Karin Brienesse, Orca (1988 NWK Emmen)
25.49 Conny van Bentum, de Dolfijn (1988 NWK Emmen)
25.49 Maartje de Wit, de Dolfijn (2014 ONK Tilburg)
25.50 Elise Pennings, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
25.51 Richelle Koot, Aquarijn (2016 ONK Hoofddorp)
25.51 Marjolein Delno, VZC E&P (2016 ONK Hoofdorp)
25.53 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991 NWK Dordrecht)
25.56 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)


25.57 Lotte Goosen, DIO/RTC Dordrecht (2010 NK Amsterdam)

25.59 Denise Weerd, MZ&PC (1988 NWK Emmen)

25.62 Loulou Janssen, de Columbiaan (2016 ONK Hoofddorp)
25.63 Manon van Vulpen, PSV (2007 NK Amsterdam)
25.63 Amy de Langen, PSV (2013 ISF Aachen)
25.64 Ya'elle LŁcht, de Houtrib (2017 NJJK Eindhoven)
25.66 Laura Moolenaar, AZ&PC (2013 NK Sprint Heerenveen)
25.70 Nienke Valen, AZ&PC (2001 NK Alphen a/d Rijn)
25.70 Jolijn van Valkengoed, de Dolfijn (2007 NK Sprint Drachten)
25.71 Elise Bouwens, de Dolfijn (2012 NK Amsterdam)

25.72 Willemijn Knot, de Dolfijn (2011 NK Sprint Emmen)
25.72 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2014 Salnikov Cup St.Petersburg)
25.72 Imani de Jong, ZPCH (2017 NJJK Eindhoven)
25.73 Frederique Janssen, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
25.77 Jovanna Koens, Eiffel Swimmers PSV (2011 ISF Aken)
25.77 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 SWC Eindhoven)

25.78 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)
25.82 Thamar Henneken, PSV (2003 NK Sprint Amsterdam)
25.82 Jasmijn Boon, WVZ (2015 Martinez Cup Amsterdam)
25.88 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1992 NK Drachten)

25.89 Anja van der Hout, de Dolfijn (2009 NK Amsterdam)

25.91 MariŽlle Janssen (Kessenich), DWK-XCESS (2005 NK Drachten)

25.95 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989)
25.95 Rieneke Schinkel, de Whee (2003 NK Sprint Amsterdam)
25.96 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1988)
25.97 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.99 Monique Driessen, Aquarijn (2004 NK Drachten)
25.99 Esmée Bos, PSV NTC Eindhoven (2015 ISF Aachen)
26.00 Ingrid Baars, de Dolfijn (1988 NWK Emmen)
26.01 Anneloes Peulen, Nuenen (2014 ONK Dordrecht)

26.02 Wendy van der Zanden, PSV (2013 NK Sprint Heerenveen)
26.04 Carla Geurts, UZSC (2003 Victoria, Canada)
26.04 Myrthe Bakker, MNC Dordrecht (2016 ONK Hoofddorp)

26.05 Barbara van Rhijn, DWK-XCESS (2004 NK Sprint Emmen)
26.05 Denise van Ark, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
26.10 Wilma van Velsen, TZC/Vahalis (1984 Diana Sprint Amsterdam)
26.11 Laura van Engelen, AquAmigos (2015 KNZB Challenger Roosendaal)
26.13 Pauline Gouwens, DWK (2011 NK Sprint Emmen)

26.14 Saskia van der Wielen, Zwemlust/den Hommel (2007 NK Sprint Drachten)
26.14 Femke Hendrikx, Z&PV Nuenen (2012 Brabantste Sprint Eindhoven)

26.16 Elles Voskes, WVZ (1984 NK Zutphen)
26.17 Iris Brand, Santa Clara SC USA (2013 Worldcup Tokyo)
26.18 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden (Speedo International Swim Meet Maastricht)
26.21 Indy Jongman, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
26.23 Kaylin Stel, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
26.27 Kinge Zandringa, de Dolfijn (2017 International Meet Bolzano)

Top 76: 100 meter vrije slag (26 november 2017) 
51.14 Ranomi Kromowidjojo, PSV/NTC Eindhoven (2017 World Cup Moskou
51.35 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
51.37 Femke Heemskerk, PSV (2015 WK Doha)
51.74 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
52.65 Inge de Bruijn, PSV (2001 EK Antwerpen)
52.88 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
53.06 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2017 SWC Eindhoven)
53.08 Maud van der Meer, PSV/NTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
53.35 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2015 ONK Tilburg)
53.38 Kira Toussaint, de Dolfijn (2017 SWC Eindhoven)


53.51 Maaike de Waard, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
53.77 Saskia de Jonge, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
53.82 Clarissa van Rheenen, PSV (2013 Martinez Cup Amsterdam)
53.84 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2015 EK Netanya)
53.91 Chantal Groot, de Dolfijn (2007 Worldcup Berlijn)
53.94 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2014 ONK Tilburg)
53.95 Marianne Muis, ZPA (1990 NK Drachten)
53.97 Elise Bouwens, de Dolfijn (2011 EK Szczecin)
54.00 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
54.25 Marjolein Delno, PSV (2016 ONK Hoofddorp)


54.30 Annemarie Verstappen, BZV (1983 NK Hengelo)
54.34 Ilse Kraaijeveld, Orca (2012 NK Amsterdam)
54.35 Rieneke Terink, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
54.52 Wilma van Rijn- Van Hofwegen, de Kempvis (2001 Int.wedstrijden Galway)
54.57 Tamara van Vliet, The Hague Swimming (2015 ISF Aachen)
54.63 Valerie van Roon, WVZ RTC Amsterdam (2017 SWC Eindhoven)
54.74 Suze Valen, AZ&PC (2002 WK Moskou)
54.84 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
54.85 Maartje de Wit, WVZ (2013 Martinez Cup Amsterdam)
54.86 Amy de Langen, PSV/RTC Eindhoven (2013 Martinez Cup Amsterdam


54.93 Karin Brienesse, Orca (1988 NK Emmen)
55.13 Annabel Kosten, AZ&PC (2003 EK Dublin)
55.20 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991 KK Groningen)*
55.21 Sharon van Rouwendaal, AAS 95, Frankrijk (2014 Meeting díAutomne CompiŤgne)
55.22 Nelly Velthuijs, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
55.30 Enith Brigitha, het Y (1977 NWK Amsterdam)
55.36 Conny van Bentum, DWK (1987 NWK Emmen)
55.37 Andrea Kneppers, Eiffel Swimmers PSV (2011 Martinez Cup Amsterdam)
55.40 Imani de Jong, ZPCH (2017 NJJK Eindhoven)
55.42 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989 NWK Dordrecht)


55.42 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2017 Hoofdklasse competitie Amsterdam)

55.50 Mildred Muis, AZ&PC (1992 NWK Drachten)

55.50 Manon Minneboo, PSV (2012 ONK Amsterdam)

55.51 Manon van Rooijen, de Dolfijn (2008 Finale A-competitie Amsterdam)
55.51 Chantal Senden, ZC Valkenburg (2009 ISF Aken)
55.57 Lona Kroese, de Dolfijn (2011 Martinez Cup Amsterdam)
55.62 Haike van Stralen, de Kempvis/TWN (2005 NK Amsterdam)
55.80 Richelle Koot, Aquarijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
55.84 Femke Spiering, VZC (2017 ISF Aachen)
55.88 Frederique Janssen, PSV (2016 ONK Hoofddorp)

55.90 Jolijn van Valkengoed, de Dolfijn (2006 NK Drachten)

55.92 Rosa Veerman, WZ&PC (2012 ONK Amsterdam)

55.96 JoŽlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
55.98 Esmée Bos, PSV (2015 Competitie Eindhoven)*
56.00 Ingrid Baars, de Dolfijn (1988 NWK Emmen)
56.01 Nienke Jonk, HiŽronymus (2017 NJJK Eindhoven)

56.02 Eline Boers, de Columbiaan (2009 NK Amsterdam)
56.02 Marieke Tienstra, Trivia (2016 ONK Hoofddorp)
56.06 Thamar Henneken, PSV (1999 WK Hong Kong)
56.06 Denise van Ark, PSV (2012 EK Chartres)

56.06 Laura van Engelen, AquAmigos (2016 NJJK Amsterdam)

56.08 Kinge Zandringa, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
56.12 Kelly de Jong, PSV (2012 NK Amsterdam)

56.13 Angela Postma, DZ&PC (1996 NK Utrecht)

56.14 Celina Lemmen, PSV (2003 NCAA College Station)
56.19 Manon van Vulpen, PSV (2006 NK Drachten)
56.20 Josien Wijkhuijs, ORCa (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
56.23 Linda Bank, de Dolfijn/TZA (2005 NK Estafette Tilburg)
56.26 Manon Masseurs, Rapido'82 (1996)
56.28 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 Competitie Amersfoort)*

56.33 MariŽlle Janssen, AZ&PC (2001 NK Alphen a/d Rijn)
56.34 Jasmijn Boon, WVZ (2016 NJJK Amsterdam)

56.35 Willemijn Knot, de Dolfijn (2010 NK Amsterdam)

56.38 Ya'elle LŁcht, de Houtrib (2017 NJJK Eindhoven)

56.39 Minouche Smit, DWK (1994 NK Amersfoort)
56.44 Dorien Butter, Racing Club (2012 International Swim Meet Maastricht)

Top 77: 200 meter vrije slag (22 november 2017) 
1.51.69 Femke Heemskerk, PSV/NTC Eindhoven (2014 WK Doha)
1.54.73 Inge Dekker, PSV (2014 WK Doha)
1.55.56 Marleen Veldhuis, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
1.55.56 Robin Neumann, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)

1.55.69 Rieneke Terink, PSV (2013 ONK Dordrecht)
1.55.77 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2011 Duel in the Pool Atlanta )
1.55.91 Marrit Steenbergen,DZ&PC (2015 ONK Tilburg)
1.56.22 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 WK Dubai)
1.55.89 Saskia de Jonge, ít Tolhekke/NTC Drachten (2013 World Cup Eindhoven)
1.56.46 Elise Bouwens, de Dolfijn (2012 NK Amsterdam)

1.56.56 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/NTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)
1.56.60 Marjolein Delno, VZC E&P (2017 SWC Eindhoven)
1.57.13 Marianne Muis, ZPA (1990 NWK Drachten)
1.57.39 Maud van der Meer, PSV/NTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
1.57.42 Karin Brienesse, Orca (1988 NWK Emmen)
1.57.65 Annemarie Verstappen, BZV (1983 NWK Hengelo)
1.57.71 Wendy van der Zanden, PSV (2014 ONK Tilburg)
1.57.86 Enith Brigitha, het Y (1977 NWK Amsterdam)
1.57.99 Linda Bank, de Dolfijn (2006 EK-limietwedstrijd Eindhoven)
1.58.03 Leonie van Noort, WVZ (2014 ONK Tilburg)

1.58.41 Clarissa van Rheenen, Eiffel Swimmers PSV (2009 Time-trial Alkmaar)
1.58.51 Amy de Langen, PSV/RTC Eindhoven (2013 Martinez Cup)
1.58.58 Andrea Kneppers, Eiffel Swimmers PSV (2011 Martinez Cup Amsterdam)
1.58.59 Ilse Kraaijeveld, Eiffel Swimmers (2010 NK Amsterdam)
1.58.60 Carla Geurts, UZSC (2003 Canadese Studentenkampioenschappen Victoria)
1.58.67 Imani de Jong, ZPCH (2017 NJJK Eindhoven)
1.58.73 Celina Lemmen, de Kempvis-TWN (2005 Worldcup New York)
1.58.82 Conny van Bentum, de Dolfijn (1988 NWK Emmen)
1.58.97 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989 NWK Dordrecht)
1.59.15 Manon van Rooijen, AZ&PC (2008 Finale A-competitie Amsterdam)


1.59.19 Mildred Muis, AZ&PC (1992 NK Drachten)
1.59.29 Haike van Stralen, De Kempvis (2004 Grand Prix Barneveld)
1.59.30 Baukje Wiersma, de Dolfijn (1992 Super Final FINA Worldcup Palma de Mallorca)
1.59.49 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2017 SWC Berlijn)

1.59.64 Maartje Kouwenberg, DWK XCESS (2000 NK Nieuwegein)
1.59.65 Chantal Groot, Swimteam (2005 GP Dordrecht)
1.59.74 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
1.59.75 Jolande van der Meer, Raket (1986 NK Emmen)
1.59.78 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 NK Amsterdam)
1.59.79 Marieke Tienstra, Trivia (2017 SWC Eindhoven)


1.59.90 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2014 Martinez Cup)
1.59.91 Loulou Vos, PSV (2016 Hillingdon SC Meet Uxbridge, GBR)
2.00.12 Esmée Bos, AZ&PC/NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
2.00.27 Lona Kroese, de Dolfijn (2010 NK Amsterdam)
2.00.33 Kirsten Vlieghuis, PSV (1999 Uster)
2.00.42 Femke Spiering, VZC (2017 ISF Aachen)

2.00.49 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Finale competitie Amsterdam)
2.00.56 JoŽlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
2.00.68 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2008 Finale A-competitie Amsterdam)
2.00.71 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1992 NK Drachten)

2.00.73 Minouche Smit, DWK (1994 NK Amersfoort)

2.00.75 Laura van Engelen, AquAmigos/RTC Eindhoven (2016 ONK Hoofdorp)

2.00.79 Ingrid Baars, de Dolfijn (1990)
2.00.79 Silke Holkenborg (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.00.88 Manon Friskes, DWK (2014 ONK Tilburg)
2.00.97 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2016 Competitie Vlissingen)*
2.01.03 Kira Toussaint, de Dolfijn (2011 Competitie Purmerend)*
2.01.10 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1984)*
2.01.27 Nienke Jonk, Hieronymus (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.01.30 Manon Masseurs, Rapido'82 (1992 NWK Drachten)

2.01.43 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2008 ISF Aken)
2.01.49 Annabel Kosten, Scheldestroom (2000 NCAA Indianapolis)

2.01.62 Maartje de Wit, WVZ/RTC Amsterdam (2013 Martinez Cup Amsterdam)

2.01.71 Monique Drost, AZ&PC (1980 NWK Tilburg)

2.01.72 Nelly Velthuijs, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)
2.01.74 Wilma van Rijn-van Hofwegen, De Kempvis (2001 Int.wedstrijd Galway, Ierland)
2.01.76 Rosa Veerman, WZ&PC Purmerend (2011 Limietwedstrijd Purmerend)
2.01.81 Reggie de Jong, de Otters (1980 ONK Tilburg)
2.01.83 Ilse Kevelham, PSV (2001 NK Alphen a/d Rijn)
2.01.90 Serena Stel, de Dolfijn (2015 Martinez Cup Amsterdam)

2.01.92 Denise van Ark, PSV/RTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
2.01.99 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2017 Hoofdklasse finale Amsterdam)

2.02.04 Laura Setz, Nova (2016 NJJK Amsterdam)

2.02.18 Lotte Wilms, AZ&PC (2012 Finale Hoofdklasse Amsterdam)

2.02.21 Patricia Stokkers, PSV (1995 NK Eindhoven)
2.02.24 Frederique Janssen, PSV (2016 ONK Hoofddorp)

2.02.39 Inge de Bruijn (2002 Tualatin Hills USA)

Top 65: 400 meter vrije slag (26 november 2017) 
3.57.76 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95 (2014 WK Doha)
4.00.62 Femke Heemskerk, Montpellier Natation (2015 Franse kampioenschappen Angers)
4.03.05 Rieneke Terink, PSV (2013 Worldcup Dubai)
4.04.53 Kirsten Vlieghuis, PSV (1998 Worldcup Sydney)
4.06.20 Carla Geurts, UZSC (1995 WK Rio de Janeiro)
4.06.25 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
4.06.47 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2014 Salnikov Cup St.Petersburg)
4.07.84 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)
4.08.99 Linda Bank, de Dolfijn (2006 EK limietwedstrijd Eindhoven)
4.09.31 Enith Brigitha, het Y (1977 NK Amsterdam)


4.09.40 Annelies Maas, de Rijn (1981 Duitse competitie Gladbeck)
4.09.54 Marjolein Delno, VZC/NTC Eindhoven (2017 North Sea Swim Meet Kristiansand, NOR)
4.09.62 Karin Brienesse, Orca (1988 Arena Festival Bonn)
4.09.79 Baukje Wiersma, de Dolfijn (1992 Worldcupfinale Palma de Mallorca)
4.09.84 Jolande van der Meer, Raket (1986 NK Emmen)
4.10.48 Laura van Engelen, AquAmigos RTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)
4.12.00 Imani de Jong, ZPCH RTC Amsterdam (2017 NJJK Eindhoven)

4.12.10 Annemarie Verstappen, BZV (1983 competitiewedstrijd)*
4.12.43 Manon Masseurs, Rapido'82 (1992 NK Drachten)
4.12.50 Ingrid Moers, MZ&PC (1988 NK Emmen)


4.12.53 Leonie van Noort, WVZ (2014 ONK Tilburg)
4.12.60 Celina Lemmen, PSV (2004 NCAA College Station, Texas)
4.12.81 Marieke Nijhuis, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
4.13.45 Maartje Kouwenberg, DWK XCESS (2000 NK Nieuwegein)
4.13.65 Haike van Stralen, de Kempvis (2004 NK Drachten)
4.13.67 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 ISF Aken)
4.13.93 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2016 ISF Aachen)
4.14.08 Conny van Bentum, DWK (1984)
4.14.13 Minouche Smit, DWK (1994 NK Amersfoort)
4.14.47 Marieke Tienstra, TriVia (2016 ONK Hoofddorp)


4.14.74 Loulou Vos, PSV (2017 Hillingdon Summer Meet Uxbridge)

4.14.86 Manon Friskes, DWK (2014 ISF Aken)

4.15.30 Elise Bouwens, Zwemlust/den Hommel (2010 NK Amsterdam)
4.15.45 Chantal Groot, de Dolfijn (2009 Competitie Amsterdam)*
4.15.46 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1986)
4.15.46 Andrea Kneppers, ZV Hoorn (2010 NK Amsterdam)
4.15.51 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 Worldcup Singapore)
4.15.59 Serena Stel, de Dolfijn/RTC Amsterdam (2017 Martinez Cup Amsterdam)
4.15.63 Marion van den Berg, DWK (2013 Martinez Cup Amsterdam)
4.15.72 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2011 EK Szczecin)

4.16.00 Saskia de Jonge, 't Tolhekke/E.ON-NZA (2009 NK Amsterdam)

4.16.30 Etta van der Weijden, MNC Dordrecht (2001 ISF Aken)

4.16.34 Edith van Dijk, ZV Hoorn (2002 Worldcup Berlijn)
4.16.48 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)
4.16.49 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
4.16.90 Diana van der Plaats, de Dolfijn (1989)
4.17.16 Lisa van Breugel, BZV/Co Oxford (2014 County Championships Aylesbury)
4.17.40 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1984)*
4.17.40 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1984)*
4.17.70 Ingrid Baars, de Dolfijn (1990)*

4.17.85 Kirsten Silvester, UZSC (1994)
4.17.88 Karen Wammes, TZC/Vahalis (1992)

4.18.15 Marij van der Mast, PSV (2017 ISF Aachen)
4.18.23 Femke Spiering, VZC (2017 ISF Aachen)
4.18.50 Marianne Muis, ZPA (1989)*
4.18.55 Silke Holkenborg, VZC (2017 NJJK Eindhoven)

4.18.70 Marjolein Post, Zwemlust-den Hommel (2006 NK Drachten)
4.18.73 Rosa Veerman, WZ&PC Purmerend (2012 NK Amsterdam)
4.18.78 Niamh Hofland, PSV (2016 Open Meet Matlock, GBR)
4.18.83 Yvette Vester, AZ&PC (1991 NK Dordrecht)

4.18.99 Kaylee de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup Amsterdam)
4.19.03 Laura Setz, Nova (2017 ISF Aachen)
4.19.54 Kira Toussaint, de Dolfijn (2011 competitie Amsterdam)*
4.19.60 Natasja Robert, DAW (1990)*
4.19.82 Renee Dimitra, PSV (2000)



Top 62: 800 meter vrije slag (22 november 2017) 

8.08.17 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95 (2014 WK Doha)
8.21.94 Kirsten Vlieghuis, PSV (1998 Worldcup Sydney)
8.24.26 Rieneke Terink, PSV (2013 ISF Aken)
8.25.33 Carla Geurts, UZSC (1998 Worldcup Sydney)
8.29.75 Jolande van der Meer, Raket (1986 NK Emmen)
8.30.20 Annelies Maas, Gladbeck(GER) (1981 Duitse competitie)*
8.32.65 Baukje Wiersma, de Dolfijn (1992 NK Drachten)
8.35.86 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Eindhoven (2015 ISF Aachen)
8.38.30 Karin Brienesse, Orca (1988)*
8.38.80 Reggie de Jong, de Otters (1980)*

8.39.12 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
8.40.11 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2011 EK Szczecin)
8.41.96 Annemarie Verstappen, BZV (1982 NK Zutphen)
8.42.74 Imani de Jong, ZPCH RTC Amsterdam (2017 NJJK Eindhoven)

8.42.89 Ingrid Moers, MZ&PC (1988 NK Emmen)
8.43.34 Marieke Nijhuis, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
8.43.56 Manon Masseurs, HPC (1989 NWK Dordrecht)
8.43.73 Leonie van Noort, de Zijl-LGB (2012 NK Amsterdam)
8.44.77 Edith van Dijk, Hoorn (2004 Worldcup Berlijn)
8.44.77 Laura van Engelen, AquAmigos RTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)


8.47.10 Enith Brigitha, het Y (1977 Competitie Den Haag)*
8.47.27 Haike van Stralen, De Kempvis (2004 NWK Drachten)
8.47.40 Etta van der Weijden, Proface DAW (1994 Buffalo USA)
8.47.51 Daphne Demuth, TSV Dormagen, GER (1987)*
8.47.83 Marion van den Berg, DWK (2013 NK Dordrecht)
8.47.94 Linda Bank, de Dolfijn (2005 NK Amsterdam)
8.48.31 Serena Stel, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.48.40 Conny van Bentum, DWK (1987 Competitie Barneveld)*
8.48.50 Manon Friskes, DWK (2013 NK Barneveld)
8.49.00 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1985)*

8.49.09 Loulou Vos, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.49.26 Diana van der Plaats, Zwemlust/ den Hommel (1987)

8.50.18 Lieke Verouden, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)

8.50.30 Marianne Muis, ZPA (1989 Competitie)*
8.50.99 Marieke Tienstra, TriVia (2016 ISF Aachen)
8.51.20 Illse Oegema, Dedemsvaart AC (1985 NWK Harderwijk)
8.52.00 Minouche Smit, PSV (1996)*
8.52.16 Laura Setz, Nova (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.52.40 Linsy Heister, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
8.52.74 Marjolein Post, Zwemlust-den Hommel (2006 NK Drachten)

8.53.00 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1984)*
8.53.33 Juliette de Vries, Raket (1983)
8.53.80 Karen Wammes, TZC Vahalis (1991)*

8.53.85 Nida ZŁhal, VZC Veenendaal (1991)
8.54.80 Yolanda Aggenbach, Zeemacht/Noordkop (1976 Competitie Den Helder)*
8.55.08 Maartje Kouwenberg, WVZ (1999)
8.55.49 Lisa van Breugel, BZV/Co Oxford (2013 ASA Region Winter Championships Portsmouth)
8.56.65 Alexandra Worm, HPC (1986)
8.56.70 Mariska van Harn, DWK (1995)*
8.56.82 Danielle uit den Bogaard, DWK-XCESS (2005 GP Dordrecht)

8.56.90 Kristel Tellegen, PSV (1991)*
8.56.95 Givenchy Sneekes, de Dolfijn (2014 Midland SCC Rugby)

8.57.00 Renee Dimitra, PSV (2000)

8.57.35 Natasja Robert, DAW (1990)
8.57.53 Kirsten Silvester, AZ&PC (1988)
8.57.82 Bianca de Bruijn, MNC Dordrecht (2001)
8.57.86 Marij van der Mast, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
8.58.10 Yvette Vester, AZ&PC (1991)
8.58.36 Ilse Kraaijeveld, Orca (2012 LAC Leeuwarden)
8.59.03 Celina Lemmen, RZ (2001)

8.59.14 Marleen Veldhuis, Swimteam (2005 ISF Aken)

8.59.29 José Damen, BZV (1975 Int.wedstrijd Parijs)


Top- 61 1500 meter/ 1650 yards vrije slag (22 november 
2017) 
15.48.67 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95 (2014 Franse kampioenschappen Montpellier)
16.19.09 Baukje Wiersma, Orca (1991)y
16.23.40 Jolande van der Meer, Raket (1984 Recordpoging Den Haag)*
16.37.25 Kirsten Silvester, AZ&PC (1993)y
16.40.70 Reggie de Jong, de Otters (1980 Recordpoging Laren)*
16.43.31 Leonie van Noort, WVZ (2014 ONK Tilburg)
16.45.60 Manon Masseurs, HPC (1990 Kringwedstrijd Heemstede)*
16.54.09 Edith van Dijk, Hoorn-Aurik (2005 NK Amsterdam)
16.56.00 Agnes Jansen, ZPA (1979)y*
16.57.90 Laura Setz, Nova (2017 Swim Cup Amsterdam)

16.57.97 Kaylee de Jong, ZPCH (2017 Swim Cup Amsterdam)
16.58.13 Etta van der Weijden, Proface DAW (1995)y
16.58.90 Yolanda Aggenbach, Noordkop (1976 Recordpoging Den Helder)*
16.59.10 Marion van den Berg, DWK-XCESS (2009 Limietwedstrijd Barneveld)*
16.59.10 Yvette Vester, AZ&PC (1990)y*
17.01.38 Imani de Jong, ZPCH (2016 LAC Huizen)*
17.04.32 Laura van Engelen, AquAmigos (2015 ONK Tilburg)
17.06.19 Marjolein Post, Zwemlust/den Hommel (2005 NK Amsterdam)
17.07.80 Anneke van Kraay, PSV (1979)y*
17.08.88 Laura Setz, NOVA (2017 Lang Afstand Circuit Leeuwarden)* tt


17.09.49 Marij van der Mast, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
17.10.43 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo (2014 ONK Tilburg)
17.10.73 Manon Friskes, DWK (2014 Gelderse lange afstand kampioenschappen Veenendaal)*

17.10.93 Danielle uit den Bogaard, DWK-XCESS (2005 Langebaangala Hulst)*

17.10.95 Linsy Heister, PSV (2005 NK Amsterdam)

17.11.10 Annemarie Verstappen, BZV (1981)*
17.10.00 Marieke Tienstra, Trivia (2016 LAC Delfzijl)*
17.18.37 Kaylee de Jong, ZPCH (2016 ONK Hoofddorp)
17.19.70 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1985)*
17.21.60 Carla Geurts, UZSC (1993 Langebaangala Hulst)*

17.21.94 Denise de Riet, Van Vliet Barracuda (2005 NK Amsterdam)
17.23.30 Juliette de Vries, Raket (1983)*
17.23.41 Serena Stel, de Dolfijn RTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)

17.23.80 Maartje Kouwenberg, WVZ (1995 Kringwedstrijden Den Haag)*

17.24.60 Monique Wildschut, Njord '59 (1979)*
17.24.60 Diana van der Plaats, Zwemlust/den Hommel (1985)*
17.25.20 Marieke Nijhuis, OZ&PC (2008 Oldenzaal)*
17.26.27 Cynthia Verkaik, Orca (2014 Lange Afstand Circuit Heerenveen)*
17.26.89 Bianca de Bruijn, MNC Dordrecht (2005 Grand Prix Dordrecht)
17.28.51 Malissa van der Horst, Zwemlust den Hommel (2011 Limietwedstrijd Gorinchem)*

17.29.54 Annemarie Meijer, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
17.30.44 Maaike Waaijer, Eiffel Swimmers PSV (2005 NK Amsterdam)
17.32.95 Madelon Dijkstra, ZPCH (2017 Swim Cup Amsterdam)

17.39.09 Sophie de Jonge, WVZ (2015 Lange Afstandswedstrijd Bergschenhoek)

17.40.45 Rosa Veerman, WZ&PC Purmerend (2010 Limietwedstrijd Purmerend)
17.40.54 Evelien van Ruiten, Orca RTC Eindhoven (2015 LAC Burgum)*
17.40.96 Femke Spiering, VZC (2017 Lange Afstand Circuit Veenendaal)

17.43.00 Marjolein Delno, de Rijn (Gelderse kampioenschappen Veenendaal)
17.43.43 Lisa van Breugel, BZV (2012 City of Birmingham Open Meet)
17.44.44 Maaike Tijhof, VZC E&P (2016 ONK Hoofdorp)

17.47.92 Marcha Admiraal, de Biesboschzwemmers (2008 LAC Boxtel)*
17.50.65 Lisa Dreesens, PSV (2015 LAC Eindhoven)
17.51.09 Macy Oortwijn, AZ&PC (2013 LAC Amersfoort*

17.51.13 Inge Pepping, de Rijn (2010 LAC Wageningen)*

17.51.24 Evelien Sohl, het Y (2005 NK Amsterdam)
17.51.92 Alice Bravo, het Y (2009 LAC Leiden)
17.52.70 Vera van den Berg, het Y (2009 LAC Leiden)*
17.53.31 Givenchy Sneekes, de Dolfijn (2016 Open Meet City of Birmingham)
17.54.17 Simone de Rijcke, Zwemclub Koewacht (2017 Lange Afstand Circuit Hulst)

17.54.25 Merle Verkijk, WVZ (2014 Lange Afstand Corcuit Kerkrade)

17.54.27 Hanny van Dijk, Orca (2012 LAC Hoogeveen)*



Estafettetussentijden (elektronisch gemeten) met vliegende start


Top 60: 50m vrije slag
(26 november 2017) 
22.70 Ranomi Kromowidjojo (2009 EK Istanbul/2010 EK Eindhoven)
22.81 Hinkelien Schreuder (2009 EK Istanbul)
22.82 Marleen Veldhuis (2008 EK Rijeka)
23.24 Femke Heemskerk (2014 WK Doha)
23.59 Inge Dekker (2015 EK Netanya)
23.72 Kim Busch (2016 WK Windsor)
23.88 Saskia de Jonge (2009 EK Istanbul)
23.89 Maud van der Meer (2014 WK Doha)
23.91 Tamara van Vliet (2017 Martinez Cup Amsterdam)
23.92 Maaike de Waard (2016 Open Deense kampioenschappen Esjberg)

24.01 Inge de Bruijn (2001 EK Antwerpen)
24.16 Chantal Groot (2005 EK TriŽst)
24.29 Clarissa van Rheenen (2009 ISF Aken)
24.47 Annabel Kosten (2003 EK Dublin)
24.60 Rieneke Terink (2011 EK Szczecin)
24.69 Marrit Steenbergen (2015 EK Netanya)
24.72 Ilse Kraaijeveld (2009 NK Sprint Alkmaar)
24.72 Suze Valen (2002 EK Riesa)
24.80 Eline Boers (2009 NK Sprint Alkmaar)
24.81 Wilma van Hofwegen (1998 EK Sheffield)

24.88 Elise Bouwens (2011 EK Szczecin)
24.92 Marianne Muis (1996 Staalunie Dordrecht)
24.96 Elise Pennings (2017 Martinez Cup Amsterdam)
24.98 Angela Postma (1998 EK Sheffield)
25.16 Melanie ten Brink (2004 EK Wenen)
25.19 Willemijn Knot (2012 Martinez Cup Amsterdam)
25.28 Manon Minneboo (2010 NK Sprint Drachten)
25.30 Wendy van der Zanden (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.33 Anja van der Hout (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.34 Saskia van der Wielen (2007 NK Sprint Drachten)

25.36 Lona Kroese (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.36 Amy de Langen (2012 Martinez Cup Amsterdam)
25.40 Karin Brienesse (1991 Worldcup Bonn)
25.41 Manon van Vulpen (2007 NK Sprint Drachten)
25.45 Laura Moolenaar (2012 Martinez Cup Amsterdam)
25.46 Barbara van Rhijn (2007 NK Sprint Drachten)
25.46 Manon van Rooijen (2008 Finale competitie Amsterdam)
25.47 Nienke Valen (1998 EK Sheffield)
25.51 Diana van der Plaats (1989 Arena Meet Bonn)
25.55 Chantal Senden (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)

25.55 Josien Wijkhuijs (2016 Orca's Christmas Swim)
25.58 Lieke Verouden (2010 NK Sprint Drachten)
25.60 Kira Toussaint (2009 Sport Emotion Amsterdam)
25.67 Mildred Muis (1988 Arena Meet Bonn)
25.70 Jovanna Koens (2010 Wachtebeke)
25.71 Marloes Oldenburg (2010 NK Sprint Drachten)
25.72 Kelly de Jong (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
25.74 Parand Zarekiani (2014 Speedo Fast Water Meet)
25.75 Annemarie Verstappen (1987 Arena Meet Bonn)
25.81 Audrey Bams (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)

25.83 Kim Loeffen (2012 NK Sprint Heerenveen)
25.84 Moniek Nijhuis (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.84 Lisette Jansen (2013 NK Sprint Heerenveen)
25.84 Robin Neumann (2016 Open Deense kampioenschappen Esjberg)
25.87 Esmee Vermeulen (2010 Finale hoofdklasse Amsterdam)
25.88 Jessica Spruit (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.88 Merel van der Ent (2010 NK Sprint Drachten)
25.97 Lisanne van Avezaath (2013 NK Sprint Heerenveen)
25.97 Sharon van Rouwendaal (2015 Interclub Montpellier)
25.99 Richelle Koot (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)


Top 46: 100m vrije slag (24 september 2017) 
50.58 Femke Heemskerk (2014 WK Doha)
50.98 Marleen Veldhuis (2008 NK Amsterdam)
51.01 Ranomi Kromowidjojo (2014 WK Doha)
51.76 Inge Dekker (2008 WK Manchester)
52.32 Hinkelien Schreuder (2010 WK Dubai)
52.55 Maud van der Meer (2014 WK Doha)
53.01 Marrit Steenbergen (2016 ONK Hoofddorp)
53.09 Maaike de Waard (2016 WK Windsor)
53.15 Inge de Bruijn (1999 WK Hong Kong)
53.57 Clarissa van Rheenen (2013 ONK Dordrecht)

53.57 Kim Busch (2016 WK Windsor)
53.59 Marianne Muis (1990 NWK Drachten)
53.63 Esmee Vermeulen (2014 WK Doha)
53.77 Tamara van Vliet (2017 NK estafette Eindhoven)
53.82 Saskia de Jonge (2008 WK Manchester)
54.00 Chantal Groot (2006 WK Shanghai)
54.00 Rieneke Terink (2009 NK Amsterdam)
54.02 Robin Neumann (2015 ONK Tilburg)
54.23 Ilse Kraaijeveld (2013 Friese kampioenschappen Heerenveen)
54.42 Wilma van Hofwegen (1999 WK Hong Kong)


54.47 Manon van Rooijen (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
54.49 Annemarie Verstappen (1985 Europacup Den Bosch)
54.57 Wendy van der Zanden (2013 Finale competitie Amsterdam)
54.67 Marjolein Delno (2016 NK estafette Eindhoven)
54.68 Nelly Velthuijs (2016 ONK Hoofddorp)
54.70 Valerie van Roon (2017 NK estafette Eindhoven)
54.85 Conny van Bentum (1987 Europacup Monaco)
54.85 Diana van der Plaats (1989 NWK Dordrecht)
54.89 Karin Brienesse (1987 Europacup Monaco)
55.04 Tessa Vermeulen (2016 ONK Hoofddorp)


55.12 Elinore de Jong (2017 NK estafette Eindhoven)
55.14 Maartje de Wit (2014 NK estafette Eindhoven)
55.20 Celina Lemmen (2003 Wedstrijd USA)
55.28 Linda Bank (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
55.29 Manon Minneboo (2012 NK Amsterdam)
55.31 Jolijn van Valkengoed (2008 WK Manchester)
55.52 Lona Kroese (2009 NK Amsterdam)
55.55 Amy de Langen (2016 ONK Eindhoven)
55.60 Ingrid Baars (1986 NWK Emmen)
55.62 Manon van Vulpen (2007 NK Amsterdam)


55.63 Denise van Ark (2012 NK Amsterdam)
55.64 Esmee Bos (2014 NK estafette Eindhoven)
55.67 Sharon van Rouwendaal (2015 Franse winterclubkampioenschappen Montpellier)
55.68 Richelle Koot (2016 ONK Eindhoven)
55.75 Enith Brigitha (1977 NWK Amsterdam)
55.77 Marielle Janssen (2004 NK Drachten)
55.86 Kira Toussaint (2011 Finale Hoofdklasse Amsterdam)

55.88 Jasmijn Boon (2016 NJJK Amsterdam)


Top 31: 200m vrije slag (10 november 2016) 
1.51.22 Femke Heemskerk (2014 WK Doha)
1.52.73 Sharon van Rouwendaal (2014 ONK Doha)
1.54.17 Marleen Veldhuis (2008 WK Manchester)
1.54.17 Ranomi Kromowidjojo (2014 WK Doha)
1.55.56 Esmee Vermeulen (2014 WK Doha)
1.56.19 Rieneke Terink (2009 NK Amsterdam)
1.57.97 Enith Brigitha (1977 NWK Amsterdam)
1.58.34 Wendy van der Zanden (2010 NK Amsterdam)
1.58.82 Mildred Muis (1992 NK Drachten)
1.59.55 Carla Geurts (1995 NWK Eindhoven)

1.59.91 Amy de Langen (2013 ONK Dordrecht)
2.00.01 Clarissa van Rheenen (2013 ONK Dordrecht)
2.00.20 Jolande van der Meer (1986 NWK Emmen)
2.00.49 Saskia de Jonge (2015 ONK Tilburg)
2.00.57 Manon Masseurs (1992 NK Drachten)
2.00.73 Lieke Verouden (2010 ONK Amsterdam)
2.00.73 Robin Neumann (2016 ONK Hoofddorp)
2.00.74 Jolanda de Rover (1986 NWK Emmen)
2.00.75 Jessica Spruit (2008 NK Amsterdam)
2.00.78 Illse Oegema (1986 NWK Emmen)

2.00.82 Haike van Stralen (2004 NK Drachten)

2.01.00 Linda Bank (2004 NK Drachten)
2.01.14 Judith Stap (2012 NK Amsterdam)
2.01.31 Lona Kroese (2006 NK Drachten)
2.01.32 Marjolein Delno (2012 NK Amsterdam)
2.01.44 Esmée Bos (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
2.01.49 Willemijn Knot (2010 NK Amsterdam)
2.01.58 Kira Toussaint (2013 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
2.01.59 Chantal Groot (2009 NK Amsterdam)
2.01.81 Marieke Nijhuis (2010 NK Amsterdam)
2.01.85 Manon Minneboo (2013 NK Amsterdam)


Heren

Top 86: 50 meter vrije slag elektronisch (12 november 2017) 
21.05 Jesse Puts, Aquarijn (2016 ONK Hoofddorp)
21.16 Thom de Boer, de Dolfijn (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
21.41 Johan Kenkhuis, Swimteam (2005 EK TriŽst)
21.48 Mark Veens, PSV (2005 EK TriŽst)
21.59 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 SWC Eindhoven)
21.65 Pieter van den Hoogenband, PSV/Philips (2001 EK Antwerpen)
21.68 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 Worldcup Berlijn)
21.72 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
21.55 Kyle Stolk, PSV/NTC Eindhoven (2017 SWC Eindhoven)
21.77 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2008 EK Rijeka)

21.81 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort (2017 SWC Eindhoven)
21.91 Jasper van Mierlo, Eiffel Swimmers PSV (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
21.97 Stan Pijnenburg, PSV (2017 SWC Eindhoven)
22.05 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdm)
22.06 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.10 Rudy Ted de Haan, Team Groningen (2008 NK Sprint Alkmaar)
22.15 Bas van Velthoven, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
22.25 Tom Lommers, Nayade (2013 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
22.27 Gijs Damen, PSV (2005 NK 2005 Amsterdam)
22.27 Mitja Zastrow, PSV (2007 ISF Aken)

22.27 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2017 Nordsjoestevnet Kristiansand)
22.30 Ewout Holst, DWK XCESS (2000 EK Valencia)
22.30 Arjan van der Plaat, MNC Dordrecht (2008 NK Amsterdam)
22.30 Jan Kersten, de Columbiaan (2010 NK Amsterdam)
22.30 Joost Reijns, de Dolfijn (2012 NK Amsterdam)
22.30 Ties Elzerman, de Dolfijn (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.32 Patrick Martens, PSV (2005 ISF Gala Aken)
22.33 Stefan de Die, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
22.33 Geert Lantink, AZ&PC (2010 ONK Amsterdam)
22.33 Ruben Klinkers, PSV (2013 ISF Aachen)


22.35 Aziz Nozairi, de Fuut (2013 Martinez Cup Amsterdam)
22.36 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2012 NK Amsterdam)
22.38 Bastiaan Lijesen, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Berlijn)
22.40 Luuk Nijland, DWK (2017 Speedo Fast Water Meet)
22.41 Floor Verhaar, DWK (2010 NK Amsterdam)
22.44 Joran Barends, AZ&PC (2009 ISF Aken)
22.44 Niels van Eck, ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.46 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2015 ISF Aachen)
22.48 Hans Kroes, HPC (1986 NWK Emmen)
22.52 Dennis Rijnbeek, DWK (2000 EK Valencia)


22.52 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.53 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2015 Christmas Swim Leeuwarden)
22.54 Robbert Donk, Wiekslag (2010 ONK Amsterdam)
22.55 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn (2010 ISF Aken)
22.57 Ron Dekker, de IJsel (1989 NWK Dordrecht)
22.59 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)
22.62 Jeroen van den Berkt, DWK XCESS (2002 Grand Prix Barneveld)
22.62 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn (2008 NK Sprint Alkmaar)
22.66 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Sprint Debrecen)
22.69 Wilco van de Akker, DZ&PC (1996)


22.71 Ewoud Tamminga, AZ&PC (2009 Limietwedstrijd Amersfoort)
22.72 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven (2015 ONK Tilburg)
22.73 Joan Kentrop, Zwemlust den Hommel (2016 ONK Hoofddorp)
22.76 Ensger Kotterink, Albion (2017 Regiokampioenschappen Den Haag)
22.77 Bram van Haandel, PSV (1998 IMU Uster)
22.77 Mike Marissen, DZ&PC/NTC Drachten (2013 NK Sprint Heerenveen)
22.80 Tim van Deutekom, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
22.82 Patrick Dybiona, AZ&PC (1987 NWK Emmen)
22.82 Pascal Timmermans, RZC (2016 Gelderse Kampioenschappen Doetinchem)
22.84 Mark Costeris, WVZ (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)


22.85 Klaas Erik Zwering, PSV (2004 Grand Prix Barneveld)
22.85 Floris Kotterink, Albion (2016 Belgische kampioenschappen Brugge)
22.87 Sverre Eschweiler, TriVia (2014 ONK Tilburg)
22.88 Joost Groeneveld, PSV (2013 Finale zwemcompetitie Amsterdam)

22.89 Kenzo Simons (2017 Swim Cup Amsterdam)
22.91 Ruud van Bommel, Nayade (2013 World Cup Eindhoven)
22.93 Erik Ran, HZ Zian (1987 NWK Emmen)
22.94 Yoran Klos, PSV/RTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
22.95 Tim Hoeijmans, PSV (1994 NWK Amersfoort)
22.95 Remko de Jong, de Dolfijn (2006 NK Drachten)


22.95 Dennis Mooij, HZ&PC Heerenveen (2008 NK Amsterdam)
22.96 Marvin Kruin, SG Zwemlust/Utrecht (2008 NK Amsterdam)
22.98 Jeroen Stuut, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)
22.98 Brendon Scheepers, DZ&PC (2014 ONK Tilburg)
22.99 Joeri Verlinden, PSV (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
23.00 Mark Baars, MNC Dordrecht (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

Top 97: 100 meter vrije slag (25 november 2017) 
46.81 Pieter van den Hoogenband, PSV (2003 EK Dublin)
46.93 Kyle Stolk, PSV/NTC Eindhoven (2017 SWC Berlijn
47.21 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2013 World Cup Eindhoven)
47.42 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
47.50 Jesse Puts, Aquarijn (2016 ONK Hoofddorp)
47.54 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 Swim Cup Amsterdam)
47.61 Mitja Zastrow, Eiffel Swimmers PSV (2007 ISF Aken)
47.65 Joost Reijns, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 EK Szczecin)
47.75 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort (2017 SWC Berlijn)
47.90 Mark Veens, PSV (2004 ISF Aken)


47.94 Johan Kenkhuis, AZ&PC (2001 EK Antwerpen)
48.06 Stefan de Die, de Dolfijn/E.ON-NZA (2008 EK Rijeka)
48.06 Stan Pijnenburg, PSV (2017 SWC Berlijn)
48.23 Robin van Aggele, Zwemlust/den Hommel (2006 NK Drachten)
48.24 Bas van Velthoven, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Time-trial Alkmaar)
48.28 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
48.40 Dion Dreesens, PSV/NTC Eindhoven (2015 Duel in the Pool Indianapolis)
48.44 Mike Marissen, AZ&PC/NTC Drachten (2013 ONK Dordrecht)
48.46 Thom de Boer, de Dolfijn (2016 ONK Hoofddorp)
48.54 Maarten Brzoskowski, PSV (2015 EK Netanya)

48.62 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
48.73 Olaf Wildeboer, CN Sabadell (2008 Spaanse Verenigingskampioenschappen Madrid)
48.73 Tom Lommers, Nayade (2014 ONK Tilburg)
48.74 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2015 ISF Aachen)
48.83 Arjan van der Plaat, MNC Dordrecht (2008 ISF Aken)

48.91 Hans Kroes, HPC (1988 NWK Emmen)

48.93 Ruben Klinkers, PSV (2013 ONK Dordrecht)
48.98 Jasper van Mierlo, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
49.04 Klaas-Erik Zwering, PSV/Philips (2003 EK Dublin)
49.08 Aziz Nosairi, de Fuut (2014 ONK Tilburg)


49.11 Joran Barends, AZ&PC (2008 EK-kwalificatiewedstrijd Eindhoven)
49.17 Marcel Wouda, PSV (1995)
49.26 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 SWC Eindhoven)
49.27 Gijs Damen, MNC Dordrecht (2002 NK Eindhoven)
49.27 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2012 Martinez Cup Amsterdam)
49.29 Tim Hoeijmans, PSV (1994 NK Amersfoort)
49.29 Frank Roovers, PSV (2016 ISF Aachen)
49.29 Mathys Goosen, de Dolfijn (2016 ONK Hoofddorp)
49.30 Floor Verhaar, DWK (2010 NK Amsterdam)
49.31 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2008 NK Amsterdam)

49.31 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
49.33 Geert Lantink, AZ&PC (2009 ISF Aken)
49.35 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
49.38 Ewout Holst, DWK (2000 EK Valencia)
49.46 Patrick Martens, PSV (2004 EK-kwalificatiewedstrijd Eindhoven)
49.49 Dennis Rijnbeek, DWK (2000 EK Valencia)
49.49 Stefan Oosting, PSV (2004 NK Drachten)
49.49 Ties Elzerman, de Dolfijn (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
49.50 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 Swim Cup Amsterdam)
49.52 Rutger van Oosterhout, Eiffel Swimmers PSV (2009 Time-trial Alkmaar)

49.62 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 SWC Eindhoven)
49.63 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 IESET Tilburg)
49.64 Patrick Dybiona, AZ&PC (1988 NK Emmen)
49.64 Bram van Haandel, PSV (1998 Uster)
49.64 Luuk Nijland, DWK (2017 Speedo Fast Water Meet)
49.65 Robbert Donk, Wiekslag (2010 EK/Kwalificatiewedstrijd Eindhoven)
49.70 Jeroen van den Berkt, DWK XCESS (2002 NK Eindhoven)
49.71 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
49.79 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
49.80 Erik Ran, ZIAN/Vitesse (1986 NK Emmen)

49.80 Ron Dekker, de IJsel (1993 NWK Hengelo)

49.85 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn/E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)

49.88 Niels van Eck, ZPC Hoogeveen (2017 Speedo Fast Water Meet)
49.89 Joris Keizer, PSV/Philips (2002 Worldcup Sydney)
49.92 Marco Boerema, de Zeeschuimers (1988 NK Emmen)

49.92 Nick Driebergen, E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
49.94 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2017 Nordsjoestevnet Kristiansand)
49.95 Ensger Kotterink, SG Albion d'ELFT (2017 Martinez Cup Amsterdam)
50.00 Wilco van den Akker, DZ&PC (1996 La Réunion)*
50.01 Lucas Greven, PSV/RTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)

50.02 Peter Rothengatter, PSV (2015 ONK Tilburg)
50.04 Pie Geelen, PSV (1994 NWK Amersfoort)
50.05 Ruben Dekker, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
50.09 Sverre Eschweiler, TriVia (2014 ONK Tilburg)

50.11 Thomas Felten, PSV (2005 EK kb limietwedstrijd Tilburg)

50.12 Dennis Mooij, HZ&PC Heerenveen (2008 NK Amsterdam)
50.15 Werner van den Berg (2001 NK Alphen a/d Rijn
50.16 Joost Groeneveld, DWK (2011 Martinez Cup Amsterdam)
50.16 Ferry Weertman, PSV (Int. Meet Saint Paul, La Réunion)
50.18 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2017 Hoofdklasse competitie Amsterdam)

50.29 Yoran Klos, PSV/RTC Amsterdam (2014 Competitie Eindhoven)*

50.29 Pascal Timmermans, RZC (2015 ONK Tilburg)
50.29 Floris Kotterink, SG Albion d'ELFT (2016 ONK Hoofddorp)
50.30 Mark Baars, MNC Dordrecht (2016 ONK Hoofddorp)

50.33 Joan Kentrop, Zwemlust den Hommel (2016 ONK Hoofddorp)

50.35 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Meet Maastricht)*
50.39 Sébas van Lith, Aqua-Novioí94/RTC Drachten (2013 ONK Amsterdam)
50.42 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Swim Cup Amsterdam)
50.45 Ewoud Tamminga, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
50.49 Jeroen van den Berkt, PSV (2004 NK Drachten)

50.52 Berjen Mellema, Nova (2017 Swim Cup Amsterdam)
50.58 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2016 Speedo International Swimmeet Maastricht)

50.74 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden (2016 Speedo International Swimmeet Maastricht)

50.75 Arjan Knipping, PSV (2016 ONK Hoofddorp)

50.77 Alwin Hillebrink, MNC Dordrecht (2016 ONK Hoofddorp)
50.81 Mike Hoek, de Duck (2017 Regio kampioenschappen Dordrecht)

50.89 Ties Elzerman, de Dolfijn (2017 Martinez Cup)

Top 69: 200 meter vrije slag (19 november 2017) 
1.41.89 Pieter van den Hoogenband, PSV/Philips (2003 EK Dublin)
1.42.81 Kyle Stolk, PSV/NTC Eindhoven (2017 SWC Berlijn)
1.43.25 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2013 World Cup Eindhoven)
1.44.03 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)
1.44.06 Maarten Brzoskowski, PSV (2015 EK Netanya)
1.44.10 Joost Reijns, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2013 World Cup Eindhoven)
1.44.14 Dion Dreesens, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Eindhoven)
1.45.16 Stefan de Die, de Dolfijn/E.ON-NZA (2008 NK Amsterdam)
1.45.25 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
1.45.35 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)


1.45.57 Ferry Weertman, PSV/NTC Eindhoven (2010 World Cup Eindhoven)
1.45.98 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2008 WK Manchester)
1.46.35 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2016 ONK Hoofddorp)
1.46.37 Ruben van Leeuwen, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
1.46.65 Bas van Velthoven, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 NK Amsterdam)
1.46.70 Robin van Aggele, Zwemlust/den Hommel (2005 NK Amsterdam)
1.46.83 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
1.46.97 Martijn Zuijdweg, MNC Dordrecht/TWN (2002 NK Eindhoven)
1.47.03 Johan Kenkhuis, AZ&PC (1999 WK Hong Kong)
1.47.08 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)

1.47.13 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2007 NSK-competitie)*
1.47.20 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.47.31 Hans Kroes, HPC (1983 NWK Hengelo)
1.47.39 Mitja Zastrow, Eiffel Swimmers PSV (2007 ISF Aken)
1.47.49 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)

1.47.69 Klaas Erik Zwering, PSV (2002 NK Eindhoven)
1.47.69 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 SWC Berlijn)
1.47.74 Thomas Felten, Aqua Novio '94 (2005 EK-limietwedstrijd Tilburg)
1.47.81 Joran Barends, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
1.48.23 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)

1.48.47 Ruben Klinkers, PSV (2013 ONK Dordrecht)

1.48.48 Dennis Rijnbeek, AZ&PC (1997 Worldcup Parijs)

1.48.48 Lucas Greven, PSV/RTC Eindhoven (2013 ONK Dordrecht)
1.48.59 Frank Drost, AZ&PC (1986 NWK Emmen)
1.48.63 Arjan Knipping, PSV (2016 Martinez Cup Amsterdam)
1.48.70 Edsard Schlingemann, AZ&PC (1985 NK Harderwijk)
1.48.71 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
1.48.81 Tim Hoeijmans, PSV (1994 NWK Amersfoort)
1.48.89 Rutger van Oosterhout, Eiffel Swimmers PSV (2010 EK/WK-kwalificatie Eindhoven)
1.48.96 Patrick Dybiona, AZ&PC (1988)


1.49.02 Richard Granneman, WVH (1988 NWK Emmen)

1.49.10 Mathys Goosen, de Dolfijn (2016 ONK Hoofdorp)

1.49.13 Gijs Damen, PSV (2005 NK Amsterdam)
1.49.27 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
1.49.42 Nick Driebergen, E.ON-NZA (2008 ONK Amsterdam)
1.49.44 Robert Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Amsterdam)
1.49.47 Bas Ido Wennekes, DWK (1998 NK Den Bosch)
1.49.74 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven (2015 ONK Tilburg)
1.49.76 Luuk Nijland, DWK (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
1.49.82 Steven Nonnekes, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)


1.49.87 Ron Dekker, de IJsel (1990 NK Drachten)

1.49.87 Rob Onderwijzer, de Dolfijn (1994 NK Amersfoort)

1.49.88 Vincent Elgersma, de Dolfijn (1991 NWK Dordrecht)
1.49.91 Arnold van Bavel, de Kempvis/TWN (2002 NK Eindhoven)
1.49.94 Ronald Sloeserwij, de Dolfijn (1991 Salamandertrofee Amersfoort)
1.50.14 Danny Nelson, Nautilus (1990 NWK Drachten)
1.50.16 Richard Blank, de Dolfijn (1992 NWK Drachten)
1.50.16 Alex Schelvis, MNC Dordrecht (2008 NK Amsterdam)
1.50.34 Pie Geelen, PSV (1994 NK Amersfoort)
1.50.35 Klaas Erik Zwering, PSV (2002 NK Eindhoven)


1.50.41 Erik Nijholt, DZ&PC (2017 Limietwedstrijden Drachten)
1.50.57 Wouter Smeets, WVZ (2006 NK Drachten)
1.50.70 Timon Evenhuis, Trivia (2012 Competitie Groningen)*
1.50.73 Berjen Mellema, Nova (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.50.76 Jens Bakker, de Dolfijn (2012 Finale Hoofdklasse Amsterdam)
1.50.87 Thom de Boer, de Dolfijn (2016 Pinkstertoernooi Purmerend)

1.50.96 Geert Lantink, AZ&PC (20090 (2009 ISF Aachen)
1.50.96 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2014 A-Competitie Horst)*
1.51.37 Jari Groenhart, Trivia (2017 Swim Cup Amsterdam) 


Top 70: 400 meter vrije slag (25 november 2017) 
3.39.91 Maarten Brzoskowski, PSV/NTC Eindhoven (2016 WK Windsor)
3.41.53 Ferry Weertman, PSV/NTC Eindhoven (2017 World Cup Eindhoven)
3.42.26 Dion Dreesens, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Berlijn)
3.42.91 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 NordsjÝstevnet Stavanger)
3.43.44 Pieter van den Hoogenband, PSV (2002 Worldcup New York)
3.43.56 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 EK Szczecin)
3.45.71 Marcel Wouda, PSV (1998 Stavanger)
3.46.97 Ruben van Leeuwen, PSV (2016 ONK Hoofddorp)
3.47.24 Robin van Aggele, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)
3.47.57 Stefan de Die, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 Competitie Amsterdam)

3.48.33 Joost Reijns, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2014) ONK Tilburg)
3.49.19 Thomas Felten, Aqua Novio '94 (2002 NK Eindhoven)
3.49.86 Alex Schelvis, MNC Dordrecht (2004 GPS Dordrecht)
3.50.10 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Swim Cup Amsterdam)
3.50.42 Rob Onderwijzer, de Dolfijn (1994 NWK Amersfoort)
3.50.61 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ISF Aachen)
3.50.68 Olaf Wildeboer, Eiffel Swimmers PSV (2007 Trofeo Ciudad Hospitalet, Spanje)
3.51.10 Frank Drost, AZ&PC (1988 NWK Emmen)
3.51.42 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2014 ONK Tilburg)
3.51.43 Richard Granneman, WVH (1988 NWK Emmen)

3.51.72 Joeri Verlinden, de Dolfijn (2012 NK Amsterdam)
3.51.73 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
3.51.90 Arjan Knipping, PSV (2017 SWC Eindhoven)
3.51.94 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht (2005 NK Amsterdam)
3.52.26 Marcel Schouten, PSV/NTC Eindhoven (2015 Martinez Cup)
3.52.36 Hans Kroes, HPC (1983 NWK Hengelo)
3.52.41 Bas Ido Wennekes, DWK (1998 NWK Den Bosch)
3.52.56 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven (2014 ONK Eindhoven)
3.52.75 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Amsterdam)
3.52.79 Vincent Elgersma, de Dolfijn (1991 NWK Dordrecht)

3.53.69 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
3.53.89 Lucas Greven, PSV/RTC Eindhoven (2013 Competitie Eindhoven)*

3.54.10 Patrick Dybiona, AZ&PC (1987)*

3.54.19 Martijn Zuijdweg, Nautilus (1999)
3.54.44 Patrick Janssen, Eiffel Swimmers PSV (2009 NordsjÝstevnet Stavanger)
3.54.66 Arnold van Bavel, De Kempvis (2002 NK Eindhoven)
3.54.97 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 ISF Aken)
3.55.07 Jorgos Skotadis, de Dolfijn (2016 ONK Hoofdorp)
3.55.10 Arthur de Rouw, VZC Ve. (1986)*
3.55.18 Martin van der Spoel, DWK (1992)

3.55.20 Marc Weijtmans, Budel (1985)*
3.55.20 Mathys Goosen, de Dolfijn (2017 Competitie Zoetermeer)*
3.55.28 Erik Nijholt, DZ&PC (2017 SWC Eindhoven)

3.55.61 Pepijn Smits, PSV NTC Eindhoven (2017 SWC Eindhoven)

3.55.65 Richard Blank, de Dolfijn (1990)
3.55.94 Ronald Sloeserwij, de Dolfijn (1990)
3.56.32 Fabian Beimin, AZ&PC (2015 Competitie Amersfoort)*
3.56.37 Henk Elzerman, Zian/Vitesse (1977 Internationales Schwimmfest Bremen)
3.56.39 Bas van Velthoven, Swimteam (2006 Worldcup Berlijn)
3.56.50 Dennis Rijnbeek, AZ&PC (1997)*

3.56.60 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1982)
3.56.60 Fabian Willemse, DWK (1997)*
3.56.93 Gijs Ganzevles, DWK (1996 NK Utrecht)

3.56.97 Mark van der Zijden, de Gouwe (1992)
3.56.99 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2011 Competitie Alkmaar)
3.57.13 Harrie Linders, de Dolfijn (1988)
3.57.19 Rowan Keen, Borger (2016 ONK Hoofddorp)
3.57.26 Philippe Rivard, WVZ (2009 Competitie Uden)*

3.57.28 Ben Schwietert, ZPC Amersfoort (2017 Martinez Cup)
3.57.85 Roy Meyboom, PSV (1995 NWK Eindhoven)

3.58.05 Stefan Aartsen, VZC Vlaardingen (1998 KNZB-beker Eindhoven)
3.58.26 Bryan Mannaart, PSV (2009 NK Amsterdam)

3.58.34 Chester Marsman, AZ&PC (1995 NK Eindhoven)

3.58.72 Robin den Boer, PSV (2009 Limietwedstrijd Eindhoven)

3.58.97 Tim Hoogerwerf, DWK (2017 Nordsjoestevnet Kristiansand)
3.58.99 Ewoud Tamminga, AZ&PC (2009 Hoofdklasse competitie Leiden)

3.59.05 John Keetman, DWK (2004 NK Drachten)

3.59.12 Wouter Smeets, WVZ (2006 NK Drachten)

3.59.18 Henk van Niejenhuis, de Dolfijn (2009 Hoofdklasse competitie Amsterdam)

3.59.58 Lars Bottelier, VZV (2017 Martinez Cup Amsterdam)

Top 60: 800 meter vrije slag (18 november 2017) 
7.44.33 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 Salnikov Cup Sint Petersburg)
7.48.50 Ferry Weertman, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Eindhoven)
7.50.57 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
7.50.60 Marcel Wouda, PSV (1996 Competitie Amersfoort)*
7.51.35 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
7.59.90 Frank Drost, AZ&PC (1988 Competitie Amersfoort)*
8.00.11 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht (2005 EK TriŽst)
8.02.20 Arthur de Rouw, VZC Veenendaal (1985)*
8.02.80 Pieter van den Hoogenband, PSV (1996 Competitie Amersfoort)*
8.03.10 Martin van der Spoel, DWK (1996 Competitie Amersfoort)*

8.03.55 Alex Schelvis, MNC Dordrecht (2005 EK TriŽst)
8.06.75 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
8.08.29 Robin van Aggele, Zwemlust/den Hommel (2006 Limietwedstrijden Barneveld)*
8.08.74 Sebastiaan Verschuren, Aquarijn (2005 NK Amsterdam)
8.08.80 Marcel Schouten, PSV NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
8.11.50 Harrie Linders, de Dolfijn (1988)*
8.12.03 Davy Verreussel, SG Hellas-Glana-Nimo (2011 Neptunschwimmfest Rostock)
8.12.11 John Keetman, DWK-XCESS (2004 ISF Aken)
8.12.35 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam (2016 ONK Hoofddorp)
8.12.75 Thomas Jansen, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)


8.13.30 Cees Jan Winkel, RZV (1981)*
8.13.70 Stan Steegeling, de Dolfijn (1991)*
8.13.90 Henk Elzerman, ZIAN/Vitesse (1980)*
8.15.10 Thomas Felten, Aqua Novio'94 (2002)
8.15.40 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1980)*
8.15.70 Bas Ido Wennekes, DWK (1998)*
8.15.77 Rob Onderwijzer, UZSC (1994)
8.15.99 Bryan Mannaart, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
8.16.50 Richard Granneman, WVH (1987)*
8.16.50 Patrick Dybiona, Laga (1984)*


8.16.66 Vincent Crooijmans, VZC (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.16.98 Lars Bottelier, VZV (2016 ONK Hoofddorp)
8.17.00 Pepijn Smits, PSV (2016 ONK Hoofdorp)
8.17.20 Stefan Aartsen, VZC Vl. (1997 Dordrecht
8.18.71 Robin den Boer, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
8.18.79 Mark Moussa, AZ&PC (2010 NK Amsterdam)
8.19.04 Roy Meyboom, Hellas (1994 NK Amersfoort)
8.19.30 Erik Nijholt, DZ&PC (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.19.40 Hans Kroes, HPC (1984)*
8.19.42 Mark van der Zijden, de Gouwe (februari 1993)


8.19.87 Jari Groenhart, Trivia (2017 Noordelijke kampioenschappen Emmen)*
8.19.90 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 Lange Afstand Circuit Amersfoort)*
8.20.15 Gérard de Kort, HPC (1983 NWK Hengelo)
8.20.40 Ronald Sloeserwij, de Dolfijn (1988)*
8.21.13 Edwin Kooyman, HPC (1983 NWK Hengelo)
8.21.27 Sander Crooijmans, VZC (2017 Swim Cup Amsterdam)
8.21.64 Jens Bakker, de Dolfijn (2015 ONK Tilburg)
8.22.22 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)
8.22.35 Tom Manoth, HPC (1983)
8.22.81 Stijn Avezaat, PSV RTC Eindhoven (2015 ONK Tilburg)


8.23.17 Frank Roovers, PSV (2016 NJJK Amsterdam)

8.23.31 Raymond van de Merwe, WVZ (2004 NK Drachten)

8.23.68 Bart Sommeling, de Dolfijn (2016 LAC Amsterdam)*
8.25.66 Ruben van Leeuwen (2015 NJJK Amsterdam)

8.26.23 David Kuipers, Orca (2016 Lange Afstand Circuit Leeuwarden)*
8.26.42 Niek Pereboom, WVZ (2010 NK Amsterdam)

8.26.42 Sander Crooijmans, VZC E&P (2016 ONK Hoofdorp)
8.27.83 Michel Heijnen, SG Hellas/Glana/KZ (2005 Grand Prix Dordrecht)

8.29.60 Chester Marsman, AZ&PC (Competitie Amersfoort)*
8.29.85 Bernard Rivard, WVZ (2016 Journee Departementale Chevreuse)

Top 55: 1500 meter/ 1650 yards vrije slag (19 november 2016) 
14.30.14 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV (2011 Salnikov Cup St.Petersburg)
14.44.57 Ferry Weertman, PSV/NTC Eindhoven (2013 World Cup Eindhoven)
14.47.03 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
14.49.63 Arjen van der Meulen, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
14.59.15 Maarten van der Weijden, MNC Dordrecht(2005 EK TriŽst)
15.09.02 Marcel Wouda, PSV (1998 EK-selectiewedstrijden Amersfoort)/ 14.46.61 (1650 yards 1993)
15.18.04 Alex Schelvis, MNC Dordrecht (2005 GPS Dordrecht)
15.22.77 Sebastiaan Verschuren, Aquarijn (2005 NK Amsterdam)
15.23.86 Robin van Aggele, AZ&PC (2002 ISF Aken)
15.24.83 Arthur de Rouw, VZC Veenendaal (1984)

15.24.90 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
15.25.67 Frank Drost, AZ&PC (1987 NWK Emmen)
15.25.95 Marcel Schouten, PSV/NTC Eindhoven (2015 ISF Aachen)
15.28.01 John Keetman, DWK-XCESS (2004 ISF Aken)
15.32.97 Davy Verreussel, Hellas-Glana-Nimo (2011 Neptun Schwimmfest Rostock)
15.34.80 Martin van der Spoel, DWK (1993)*
15.35.23 Richard Granneman, WVH (1987 NWK Emmen)
15.36.80 Bryan Mannaart, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
15.37.70 Edwin Kooijman, HPC (1983 NWK Hengelo)
15.37.81 Gérard de Kort, HPC (1983 NWK Hengelo)

15.38.50 Thomas Jansen, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)
15.39.49 Pieter van den Hoogenband, PSV (1994)
15.40.01 Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel (1980 ONK Tilburg)
15.40.17 Henk Elzerman, ZIAN/Vitesse (1977)
15.41.94 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam (2016 ONK Hoofddorp)
15.43.35 Frank Roovers, PSV (2016 NJJK Amsterdam)
15.43.37 Mark van der Zijden, DWK (1995)
15.44.00 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Nieuwegein)
15.44.23 Roy Meyboom, PSV (1994 NWK Amersfoort)
15.44.93 Mark Moussa, AZ&PC (2010 ISF Aken)


15.45.19 Jari Groenhart, Trivia (2017 Noordelijke kampioenschappen Emmen)*
15.45.21 Robin den Boer, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
15.45.50 Lars Bottelier, VZV RTC Amsterdam (2017 Belgische kampioenschappen Gent)
15.45.81 Pepijn Smits, PSV RTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)
15.47.30 Cees Jan Winkel, RZV (1979 Selectiewedstrijden Doetinchem)*
15.48.65 Thomas Felten, Aqua Novio'94 (2000 NK Nieuwegein)
15.49.99 Jeroen van de Loosdrecht, de Kempvis (1993)
15.50.06 Vincent Crooijmans, VZC (2017 Swim Cup Amsterdam)
15.50.24 Frank Hazewinkel, OZ&PC (2001 NK Alphen a/d Rijn)
15.51.38 Bas Ido Wennekes, DWK (1999)


15.51.92 Stefan Aartsen, VZC Vl. (1993)

15.52.27 Raymond van de Merwe, DES (2004 NK Drachten)

15.53.17 Jan Sonneveld, de Dolfijn (1990 NK Drachten)

15.53.30 Harrie Linders, de Dolfijn (1987)*
15.54..67 Bart Sommeling, de Dolfijn (2017 Belgische kampioenschappen Gent)

15.56.64 Stan Steegeling, de Dolfijn (1992)
15.57.46 Guy de Kort, HPC (1984)
15.57.60 Ronald van Maurik, de Dolfijn (1986)
15.57.76 Tom Manoth, HPC (1983)
15.57.81 Patrick Jordan, AZ&PC (1993)


15.57.86 Jean Louis Geutjes, AZ&PC (1989)
15.58.67 Alain de Kort, HPC (1990)
15.59.07 Richard Broer, WVZ (1979 NWK Amsterdam)
15.59.24 Pie Geelen, MZ&PC (1993 NWK Dordrecht)
15.59.90 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 Lange Afstand Circuit Amersfoort)

Estafettetussentijden (elektronisch gemeten) met vliegende start


Top-58: 50m vrije slag
(26 november 2017) 
20.49 Jesse Puts (2016 ONK Hoofddorp)
20.53 Johan Kenkhuis (2005 EK TriŽst)
20.73 Pieter van den Hoogenband (2003 EK Dublin)
20.83 Robin van Aggele (2010 EK Eindhoven)
21.01 Thom de Boer (2017 SWC Eindhoven)
21.19 Mark Veens (2005 EK TriŽst)
21.21 Stefan de Die (2008 EK Rijeka)
21.21. Kyle Stolk (2016 WK Windsor)
21.28 Gijs Damen (2003 EK Dublin)
21.28 Robert Lijesen (2008 EK Rijeka)

21.28 Jasper van Mierlo (2013 Worldcup Berlijn)
21.30 Bas van Velthoven (EK 2007 Debrecen)
21.32 Bastiaan Tamminga (EK 2009 Istanbul)
21.39 Mitja Zastrow (2006 EK Helsinki)
21.46 Joost Reijns (2011 EK Szczecin)
21.48 Sebastiaan Verschuren (2013 Worldcup Eindhoven)
21.49 Mike Marissen (2013 EK Herning)
21.55 Ben Schwietert (2015 EK Netanya)
21.56 Rudy Ted de Haan (2008 EK Rijeka)
21.56 Timon Evenhuis (2017 Martinez Cup Amsterdam)

21.65 Ewout Holst (2001 EK Antwerpen)
21.76 Dennis Rijnbeek (2000 NK Sprint Emmen)
21.78 Robbert Donk (2010 EK Eindhoven)
21.81 Geert Lantink (2009 Recordpoging 5x50 vrij Amersfoort)
21.83 Jan Kersten (2010 EK Eindhoven)
21.84 Remko de Jong (2008 NK Sprint Alkmaar)
21.86 Jeroen Baars (2016 Speedo International Friendship Swimmeet)
21.90 Jeroen van den Berkt (2002 EK Riesa)
21.90 Joran Barends (2009 Recordpoging 5x50 vrij Amersfoort)
21.90 Kingue Struijf (2014 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

21.90 Ties Elzerman (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
21.95 Tom Lommers (2013 Sprintkampioenschappen Regio Zuid Eindhoven)
21.98 Bastiaan Lijesen (2013 Worldcup Eindhoven)
21.99 Marcel Wouda (1999 EK Lissabon)
22.01 Niels van Eck (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.11 Stefan Oosting (2006 EK Helsinki)
22.14 Stefan Aartsen (1999 EK Lissabon)
22.19 Steven Nonnekes (2012 Martinez Cup Amsterdam)
22.21 Mark Costeris (2009 NK Sprint Alkmaar)
22.24 Toby Aarnoutse (2010 NK Sprint Drachten)

22.25 Patrick Martens (2005 EK TriŽst)
22.26 Ties Elzerman (2014 Speedo Fast Water Meet)
22.27 Laurent Bams (2014 Speedo International Swim Meet Maastricht)
22.29 Lennart Stekelenburg (2007 EK Debrecen)
22.29 Aziz Nosairi (2011 NK Sprint Emmen)
22.29 Arjan van der Plaat (2013 NK Sprint Heerenveen)
22.30 Hans Kroes (1988 Arena Meet Bonn)
22.30 Joost Groeneveld (2012 Martinez Cup Amsterdam)
22.31 Arjen van der Plaat (2012 NK Sprint Heerenveen)
22.38 Jeroen Stuut (2010 NK Sprint Drachten)

22.38 Kevin Hondsmerk (2011 NK Sprint Emmen)
22.39 Rutger van Oosterhout (2009 NK Sprint)
22.42 Wilco van de Akker (1996 NK Sprint Dordrecht)
22.42 Thomas Verhoeven (2016 Speedo International Swimmeet Maastricht)
22.44 Patrick Dybiona (1988 Arena Meet Bonn)
22.44 Frank Boon (2010 Competitie Amsterdam)
22.44 Ruben Dekker (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
22.45 Thom de Boer (2013 NK Sprint Heerenveen)
22.54 Luuk Nijland (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

Top 67: 100m vrije slag (24 september 2017) 
46.30 Mitja Zastrow (2008 WK Manchester)
46.52 Pieter van den Hoogenband (2002 NK Eindhoven)
46.90 Kyle Stolk (2016 ONK Hoofddorp)
46.98 Robin van Aggele (2008 WK Manchester)
47.07 Robert Lijesen (2008 WK Manchester)
47.40 Dion Dreesens (2016 WK Windsor)
47.50 Stefan de Die (2008 NK Amsterdam)
47.53 Joost Reijns (2010 NK Amsterdam)
47.55 Thom de Boer (2016 ONK Hoofddorp)
47.55 Ben Schwietert (2016 WK Windsor)

47.57 Mark Veens (1999 WK Hong Kong)
47.70 Bas van Velthoven (2008 WK Manchester)
47.78 Sebastiaan Verschuren (2014 ONK Tilburg)
47.93 Stan Pijnenburg (2016 NK estafette Eindhoven)
47.99 Joeri Verlinden (2008 NK Amsterdam)
48.07 Tom Lommers (2014 ONK Tilburg)
48.09 Marcel Wouda (1999 WK Hong Kong)
48.13 Johan Kenkhuis (1999 WK Hong Kong)
48.18 Hans Kroes (1986 NWK Emmen)
48.28 Timon Evenhuis (2013 ONK Dordrecht)

48.38 Ruben Klinkers (2013 ONK Dordrecht)
48.40 Joran Barends (2008 ONK Amsterdam)
48.52 Rudy Ted de Haan (2008 NK Amsterdam)
48.63 Geert Lantink (2012 NK Amsterdam)
48.67 Nyls Korstanje (2015 NJJK Nijmegen)
48.77 Maarten Brzoskowski (2015 NK estafette Eindhoven)
48.78 Ewoud Tamminga (2008 NK Amsterdam)
48.97 Jeroen Baars (2013 ONK Dordrecht)
49.02 Jan Kersten (2008 NK Amsterdam)
49.05 Jasper van Mierlo (2012 Finale competitie Amsterdam)

49.08 Patrick Dybiona (1987 NWK Emmen)
49.09 Jurjen Willemsen (2012 NK Amsterdam)
49.10 Thomas Verhoeven (2016 ONK Hoofddorp)
49.11 Frank Drost (1987 NWK 1987 Emmen)
49.13 Mathys Goosen (2017 NK estafette Eindhoven)
49.16 Bastiaan Tamminga (2009 ONK Amsterdam)
49.17 Steven Nonnekes (2013 ONK Dordrecht)
49.19 Martijn Zuijdweg (2000 NK 2000 Nieuwegein)
49.25 Niels van Eck (2016 ONK Hoofddorp)
49.33 Bram van Haandel (1994 NK Amersfoort)

49.33 Yoran Klos (2013 ONK Dordrecht)
49.35 Laurent Bams (2013 ONK Dordrecht)
49.36 Jasper van Mierlo (2012 NK estafette Eindhoven)
49.39 Gijs Damen (2002 NK 2002 Eindhoven)
49.41 Floor Verhaar (2010 NK Amsterdam)
49.46 Wilco van den Akker (1993 Int.wedstr.La Réunion)
49.47 Stefan Oosting (2007 NK Amsterdam)
49.49 Ties Elzerman (2015 ONK Tilburg)
49.52 Mike Marissen (2009 NK estafette Eindhoven)
49.55 Kingue Struijf (2014 ONK Tilburg)

49.57 Nick Driebergen (2009 ONK Amsterdam)
49.60 Pie Geelen (1994 NWK Amersfoort)
49.61 Rutger van Oosterhout (2012 NK Amsterdam)
49.62 Arjan van der Plaat (2010 NK Amsterdam)
49.66 Dennis Rijnbeek (2000 NK Nieuwegein)
49.66 Ensger Kotterink (2017 NK estafette)
49.71 Lucas Greven (2016 ONK Hoofddorp)
49.72 Pascal Timmermans (2015 ONK Tilburg)
49.78 Luuk Nijland (2016 ONK Hoofddorp)
49.80 Melvin van de Meij (2013 ONK Dordrecht)

49.83 Ron Dekker (1989 Europacup 1989 Sabadell)
49.84 Bart Sommeling (2017 NK estafette Eindhoven)
49.85 Erik Ran (1992 NK Drachten)
49.86 Patrick Martens (2000 NK Nieuwegein)
49.88 Werner van den Berg (1999 WK Hong Kong)
49.89 Frank Roovers (2016 NK estafette Eindhoven)
49.92 Alwin Hillebrink (2016 ONK Hoofdorp)

Top- 45: 200m vrije slag (9 december 2016) 
1.43.35 Dion Dreesens (2016 WK Windsor)
1.43.81 Kyle Stolk (2016 WK Windsor)
1.43.90 Maarten Brzoskowski (2016 WK Windsor)
1.44.65 Mitja Zastrow (2008 WK Manchester)
1.45.17 Stefan de Die (2010 NK Amsterdam)
1.45.32 Ben Schwietert (2016 WK Windsor)
1.45.41 Marcel Wouda (1999 WK Hong Kong)
1.45.42 Olaf Wildeboer (2008 WK Manchester)
1.45.68 Bas van Velthoven (2008 WK Manchester)
1.45.99 Arjen van der Meulen (2008 NK Amsterdam)

1.46.56 Robin van Aggele (2006 NK Drachten)
1.46.59 Stan Pijnenburg (2016 ONK Hoofddorp)
1.46.68 Joost Reijns (2008 WK Manchester)
1.46.72 Joeri Verlinden (2008 NK Amsterdam)
1.46.81 Johan Kenkhuis (1999 WK Hong Kong)
1.46.94 Hans Kroes (1983 NWK Hengelo)
1.46.97 Martijn Zuijdweg (1999 WK Hong Kong)
1.47.32 Job Kienhuis (2010 NK Amsterdam)
1.47.62 Ferry Weertman (2013 ONK Dordrecht)
1.48.04 Ewoud Tamminga (2008 NK Amsterdam)

1.48.12 Ruben van Leeuwen (2016 ONK Hoofddorp)
1.48.23 Jurjen Willemsen (2013 ONK Dordrecht)
1.48.25 Luuk Nijland (2016 ONK Hoofddorp)
1.48.56 Mark Veens (1998 NK Den Bosch)
1.48.57 Patrick Dybiona (1987 NWK Emmen)
1.49.10 Edsard Schlingemann (1985 NWK Harderwijk)
1.49.30 Pie Geelen (1994 NWK Amersfoort)
1.49.35 Joran Barends (2009 ONK Amersfoort)
1.49.38 Frank Drost (1988 NWK Emmen)
1.49.41 Patrick Janssen (2009 ONK Amsterdam)

1.49.84 Vincent Elgersma (1991 NWK Dordrecht)
1.49.87 Ronald Sloeserwij (1988 NWK Emmen)
1.49.95 Richard Blank (1992 NK Drachten)
1.49.95 Stefan Aartsen (1998 NWK Den Bosch)
1.50.04 Jeroen Stuut (2010 Finale competitie Amsterdam)
1.50.08 Bart Sommeling (2016 ONK Hoofddorp
1.50.32 Geert Lantink (2012 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.50.34 Joost Groeneveld (2013 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.50.42 Sebastiaan Verschuren (2015 ONK Tilburg)
1.50.63 Kevin Eltink (2015 ONK Tilburg)

1.50.76 Jan Kersten (2010 Finale competitie Amsterdam)
1.50.91 Stefan Oosting (2007 NK Amsterdam)
1.50.91 Lucas Greven (2015 ONK Tilburg)
1.50.93 Guus van Stiphout (2013 ONK Dordrecht)
1.51.09 Jorgos Skotadis (2016 ONK Hoofddorp)
1.51.14 Fabian Beimin (2014 ONK Tilburg)