background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst schoolslag lange baan

Voor het laatst bijgewerkt op 2 februari 2018 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt


Dames


Top 59: 50 meter schoolslag elektronisch (17 juni 2017)
30.38 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2009 WK Rome)

31.84 Tes Schouten, WVZ (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
31.93 Loes Zanderink, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
32.01 Lia Dekker, DZ&PC (2009 Swimcup Amsterdam)
32.03 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2013 Swim Cup Amsterdam)
32.05 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 ONK Eindhoven)
32.09 Kim Busch, MNC Dordrecht NTC Eindhoven (2016 Amsterdam Swim Meet)
32.14 Madelon Baans, de Kempvis (2003 WK Barcelona)
32.37 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2008 EK Eindhoven)
32.40 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (1999 EK Istanbul)

32.42 Sanne Busch, MNC Dordrecht (2017 Regio West kampioenschappen Dordrecht)
32.43 Petra van Staveren, de Steur (1984 OS Los Angeles)
32.46 Uma Kraus, SG The Hague Swimming (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
32.49 Rosey Metz, WVZ RTC Den Haag (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
32.57 Rafaëlla van Nee, de Dolfijn (2014 Swim Cup Amsterdam)
32.61 Lonne Dijkhuis, de Dinkel (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
32.62 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 Open EDF Parijs)
32.70 Nienke Valen, AZ&PC (2000 NK Drachten)
32.72 Lotte Goosen, DIO (2011 Swim Cup Eindhoven)
32.73 Eline Boers, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam)

32.75 Miranda Bosma, PSV (2003 Euromeet Luxemburg)
32.86 Chantal Senden, GZV Neptunus (2015 Open Belgische kampioenschappen Antwerpen)
32.93 Petra Hillenius, HPC (1986 Speedo Meet Amersfoort)
32.93 Paula Boot, PSV (2003 Swim Cup Amsterdam)
32.93 Carmen van de Rijt, PSV (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
32.96 Larissa Brak, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
32.99 Myrthe Bakker, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
33.01 Manon Minneboo, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)

33.03 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
33.11 Anne Louise Palmans, SG The Hague Swimming (2017 Swim Cup Den Haag)

33.14 Melanie ten Brink, XLence Swimteam (2005 Mare Nostrum Barcelona)
33.22 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Swim Cup Amsterdam)
33.23 Margriet Zwanenburg, DZ&PC (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
33.26 Valerie van Roon, WVZ (2015 Swim Cup Amsterdam)

33.33 Elise Pennings, Nayade (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)

33.35 Loes Westerhof, de Dinkel (2011 ONK Eindhoven)
33.36 Ellen van der Velde, WVZ (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
33.37 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen (2017 Grand Prix Seraing)
33.37 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
33.38 Hester Broekhuizen, DWK (2000 NK Drachten)

33.50 Linda Moes, Eemsrobben (1987 EK Straatsburg)
33.55 Madelijne Schothans, de Dinkel (2017 Race Days Dortmund)
33.56 Esmée Bos, PSV NTC Eindhoven (2016 The Hague Grand Prix Den Haag)
33.58 Jocelyn Spruit, Eiffel Swimmers PSV (Swim Cup Eindhoven)
33.60 Esmée Bos, PSV (2016 Amsterdam Swim Meet)
33.61 Karin Hidding, de Dinkel (2013 EK Masters Eindhoven)
33.63 Lynn Joor, WS Twente (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
33.64 Velda Moonen, PSV (2001 EJK Malta)

33.66 Maritzka van der Linden, Raket (1981 EK Split)
33.67 Kira Bulten, DZ&PC (1996 NK Drachten)

33.73 Elfi Dijkers, Arke de Dinkel (1999 Flanders Grand Prix Brugge)

33.73 Suzan van den Bogaard, Eiffel Swimmers PSV (2008 Int.wedstrijd Chalon sur Saône)
33.87 Zara Konstapel, NDD (2017 NJJK Eindhoven)
33.88 Ellen de Jonge, DJK (1984 Speedo Meet Amersfoort)
33.88 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen (2016 Weihnachtsgala Braunschweig)
33.90 Cynthia Verkaik, Orca (2012 ONK Amsterdam)
33.94 Marcia Gasperz, SG Haaglanden (2005 EJK Boedapest)
33.94 Lianne Slagter, WWV (2010 ONK Eindhoven)
33.96 Sanne Bommer, de Dolfijn (2014 Swim Cup Eindhoven)
34.06 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2017 KNZB Challenger Oosterhout) tt


Top 67: 100 meter schoolslag (17 juni 2017)

1.07.18 Moniek Nijhuis, de Dolfijn (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.07.47 Lia Dekker, DZ&PC (2009 Swimcup Amsterdam)
1.08.07 Tes Schouten, WVZ (2017 Swim Cup/NK Amsterdam)
1.09.13 Tessa Brouwer, E.ON-NZA (2011 Swim Cup Amsterdam)
1.09.29 Anouk Elzerman, de Dolfijn (2015 Speedo Diamond Sprint Antwerpen)
1.09.67 Madelon Baans, de Kempvis (2002 EK Berlijn)
1.09.75 Kim Busch, MNC Dordrecht (2016 KNZB Challenger Alkmaar)
1.09.88 Petra van Staveren, de Steur (1984 OS Los Angeles)
1.09.90 Loes Zanderink, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
1.10.27 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2008 EK Eindhoven)

1.10.57 Lona Kroese, E.ON-NZA (2011 Swimcup Eindhoven)
1.10.67 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (1999 Flanders Grand Prix Brugge)
1.10.79 Kira Bulten, de Steur (1990 WK-selectiewedstrijden Amersfoort)
1.10.84 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Super Prestige Seraing)
1.10.85 Linda Moes, Eemsrobben (1987 EK Straatsburg)
1.10.90 Lynn Joor, WS Twente (2017 EYOF Györ)
1.10.94 Rosey Metz, WVZ RTC Den Haag (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.11.16 Petra Hillenius, HPC (1986 NK Amersfoort)
1.11.38 Margriet Zwanenburg, DZ&PC (2006 NK Eindhoven)
1.11.75 Miranda Bosma, PSV (2003 Euromeet Luxemburg)

1.11.70 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2014 NK Club Eindhoven)
1.11.78 Carmen van de Rijt, PSV RTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam)
1.11.80 Kristel Doreleijers, Eiffel Swimmers PSV (2011 Open NK Eindhoven)
1.11.81 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 Swim Cup Amsterdam)
1.12.01 Uma Kraus, SG The Hague Swimming (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.12.05 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten (2017 KNZB Challenger Oosterhout)
1.12.20 Larissa Brak, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.12.28 Mary Peters, PSV (1991 EJK Antwerpen)
1.12.29 Rafaëlla van Nee, de Dolfijn (2013 EYOF Utrecht)
1.12.29 Anne Louise Palmans, The Hague Swimming (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

1.12.38 Martine Janssen, TZC/ Vahalis (1992 OS Selectiewedstrijden Amersfoort)
1.12.47 Paula Boot, PSV (2003 NK Amsterdam)
1.12.55 Hester Broekhuizen, DWK (1999 NK Amersfoort)
1.12.56 Nienke Valen, AZ&PC (1999 NK Amersfoort)
1.12.72 Eline Boers, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam)
1.12.84 Sanne Busch, MNC Dordrecht (2017 EJK Netanya)
1.12.85 Maritzka van der Linden, Raket (1981 EK Split)
1.13.08 Esmée Bos, PSV NTC Eindhoven (2016 KNZB Challenger Dordrecht)
1.13.11 Ariene Knoester, Stormvogel (1987 NK Amersfoort)
1.13.13 Cynthia Verkaik, Orca (2012 ONK Amsterdam)

1.13.18 Madelijne Schothans, de Dinkel (2017 Int.wedstrijd Bochum)
1.13.27 Larissa Brak, AZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.13.31 Marjolein Delno, PSV NTC Eindhoven (2016 KNZB Challenger Dordrecht)
1.13.41 Chantal Soomers, MZ&PC (1988 NK Amersfoort)
1.13.54 Yvette de Gier, de Columbiaan (2011 Open NK Eindhoven)

1.13.62 Margriet van Staveren, de Steur (1987)
1.13.70 Sanne Bommer, de Dolfijn (2014 Netherlands Invitational Eindhoven)
1.13.73 Wendy Ligtenberg, de Dinkel (1987 NK Amersfoort)
1.13.73 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1989)
1.13.73 Myrthe Bakker, MNC Dordrecht (2017 KNZB Challenger Oosterhout)

1.13.87 Ria Willemse, de Zeeschuimers (1984 OS Kwalificatiewedstrijden Amersfoort)
1.13.88 Lisa Nijland, De Whee (2008 NK Eindhoven)
1.14.02 Joëlle Scheps, WVZ (2015 Finale Hoofdklasse Amsterdam)
1.14.05 Wijda Mazereeuw, West-Friesland (1977 EK Jönköping)

1.14.08 Kristel Tellegen, PSV (1989 EJK Leeds)
1.14.09 Ilse Rijnja, SG The Hague Swimming (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.14.12 Kim Vos, SBC2000 (2016 NJJK Dordrecht)
1.14.13 Elfi Dijkers, Arke de Dinkel (1999 NK Amersfoort)
1.14.16 Claire Verkijk, WVZ (2015 KNZB Challenger Eindhoven)

1.14.18 Suzan van den Bogaard, Eiffel Swimmers PSV (2007 Dutch Open Swimcup)

1.14.26 Lisa Dreesens, Eiffel Swimmers PSV (2011 Swim Cup Eindhoven)

1.14.23 Lonne Dijkhuis, de Dinkel (2017 Swim Cup/ NK Eindhoven)
1.14.35 Saskia van der Kolk, het Ravijn (1983 NK Amersfoort)
1.14.35 Marjolein Delno, PSV (2015 KNZB Challenger Alkmaar)
1.14.37 Lana Broekhoven, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
1.14.41 Ynske Smit, Orca (1990 NK Amersfoort)
1.14.58 Naomi Schotvanger, ZV Haerlem (2016 Amsterdam Swim Meet)

Top 63: 200 meter schoolslag (28 juli 2017)

2.28.02 Lia Dekker, DZ&PC (2009 Swimcup Amsterdam)
2.29.20 Anouk Elzerman, SG The Hague Swimming (2016 KNZB Slottoernooi Amsterdam)
2.29.61 Moniek Nijhuis, de Dolfijn NTC Eindhoven (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.29.90 Loes Zanderink, de Dinkel Denekamp (2009 British Open Sheffield)
2.29.95 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Swim Cup Amsterdam)
2.30.83 Linda Moes, Eemsrobben (1988 OS Seoul)
2.32.16 Madelon Baans, PSV (1997 EK Sevilla)
2.33.13 Kristel Doreleijers, Eiffel Swimmers PSV (2011 ONK/OKT Eindhoven)
2.33.65 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Swim Cup Amsterdam)
2.33.73 Lona Kroese, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Swim Cup Amsterdam)

2.34.69 Rosey Metz, WVZ RTC Den Haag (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.34.77 Melanie ten Brink, Swimteam (2005 DOSC Eindhoven)
2.34.82 Margriet Zwanenburg, DZ&PC (2007 Flanders GP Brugge))
2.35.27 Lynn Joor, WS Twente (2017 EYOF Györ)
2.35.58 Martine Janssen, TZC/ Vahalis (1992 Grand Prix Charleroi)
2.35.59 Carmen van de Rijt, PSV RTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam)
2.36.09 Kira Bulten, de Steur (1990 WK selectiewedstrijden Amersfoort)
2.36.14 Petra van Staveren, de Steur (1983 EK Rome)
2.36.35 Jolijn van Valkengoed, WVZ (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
2.36.35 Marjolein Delno, RTC Dordrecht (2013 ONK Eindhoven)

2.36.45 Madelijne Schothans, de Dinkel (2017 Int.wedstrijd Wenen)
2.36.48 Miranda Bosma, PSV (2003 Euromeet Luxemburg)
2.36.55 Ilse Kikkert, DSZ/Hoogwerf (1999 NWK Eindhoven)
2.36.76 Paula Boot, DZ&PC (1999 Universiade Palma de Mallorca)
2.37.47 Kristel Tellegen, PSV (1996 NK Drachten)
2.37.50 Wijda Mazereeuw, Zwepho (1975 WK Cali)
2.37.62 Petra Hillenius, HPC (1986 NK Amersfoort)
2.38.16 Kim Vos, SBC2000 (2016 NJJK Dordrecht)
2.38.20 Hester Broekhuizen, DWK (1996 NK Drachten)
2.38.39 Ynske Smit, Orca (1989 NK Amersfoort)

2.38.48 Chantal Soomers, MZ&PC (1987 NK Amersfoort)
2.38.60 Lana Broekhoven, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
2.38.61 Cynthia Verkaik, Orca (2012 ONK Amsterdam)
2.38.83 Mary Peters, PSV (1991)
2.38.89 Mildred Muis, Dedemsvaart AC (1989)
2.39.10 Ilse Rijnja, SG The Hague Swimming (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.39.59 Birgit van Buiten, Aquapoldro (2017 NJJK Eindhoven)
2.39.66 Yvette de Gier, de Columbiaan (2012 ONK Amsterdam)
2.39.68 Judith van Meijel, HZPC Horst (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.39.70 Uma Kraus, D'elft (2014 NJJK Amsterdam)

2.39.76 Irene Teufer, DAW (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.39.79 Ria Willemse, de Zeeschuimers (1982 WK Guyaquil)
2.40.05 Naomi Schotvanger, ZV Haerlem (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.40.24 Ariene Knoester, de Stormvogel (1987 NK Amersfoort)
2.40.24 Wendy Groeneveld, de Dinkel (1992)
2.40.41 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven (2014 KNZB Challenger Drachten)
2.40.59 Sanne Bommer, de Dolfijn (2014 Netherlands Invitational Eindhoven)
2.40.65 Sharon van der Leest, WZ&PC Purmerend (2012 Swim Cup Eindhoven)
2.40.73 Nikki Habers, AZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.40.77 Asmara Ritmeijer, ZVVS (2014 Kringkampioenschappen Dordrecht)

2.40.79 Esmée Bos, AZ&PC (2014 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
2.40.88 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.41.01 Claire Verkijk, WVZ (2015 NJJK Eindhoven)
2.41.10 Sophie de Jonge, WVZ (2016 Regio kampioenschappen Dordrecht)
2.41.14 Sylvia Gase, de Dolfijn (1990 NK Amersfoort)
2.41.19 Sylvia Berens, TRB-RES (2006 Swimcup Amsterdam)
2.41.42 Kim Busch, MNC Dordrecht (2014 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
2.41.49 Nienke van Eck, ZPC Bikkel Hoogeveen (2010 ONK Amsterdam)
2.41.60  Wendy Ligtenberg, de Dinkel (1987 NK Amersfoort)
2.41.60 Larissa Brak, AZ&PC (2012 International Youth Swimming Cup Antwerpen)

2.41.80 Marlies van Breen, AZ&PC (1988 NK Amersfoort)
2.41.82 Maritzka van der Linden, Raket (1979)

2.41.89 Brigitte Hemeltjen, de Dinkel (1980 NZK Amersfoort)


Estafettetussentijden met vliegende start

Top 30 100 meter schoolslag
(4 juni 2016)

1.06.51 Lia Dekker (2009 WK Rome)
1.06.70 Moniek Nijhuis (2014 EK Berlijn)
1.08.59 Madelon Baans (2003 WK Barcelona)
1.09.46 Linda Moes (1987 NK Amersfoort)
1.09.96 Tes Schouten (2016 Regio kampioenschappen Dordrecht)
1.10.40 Petra van Staveren (1983 EK Rome)
1.10.52 Anouk Elzerman (2011 ONK Eindhoven)
1.10.67 Jolijn van Valkengoed (2008 EK Eindhoven)
1.10.67 Loes Zanderink (2009 ONK Amsterdam)
1.10.76 Melanie ten Brink (2005 NK Amsterdam)

1.10.71 Ilse Kikkert (1999 EK Istanbul)
1.10.84 Kira Bulten, de Steur (1992 OS Barcelona)
1.11.00 Lynn Joor, WS Twente (2017 EYOF Györ)
1.11.11 Petra Hillenius (1986 NK Amersfoort)
1.11.35 Tessa Brouwer (2009 ONK Eindhoven)
1.12.08 Mary Peters (1991 EJK Antwerpen)   
1.12.62 Larissa Brak (2011 ONK Eindhoven)
1.12.91 Mildred Muis (1987 Universiade Zagreb)
1.13.08 Kristel Doreleijers (2014 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.13.09 Lisa Nijland (2007 NK Amsterdam)

1.13.28 Velda Moonen (2001 EJK Valetta)
1.13.24 Wendy van der Zanden (Vlaamse kampioenschappen Antwerpen)
1.13.31 Maritzka van der Linden (1978 WK West-Berlijn)
1.13.36 Wijda Mazereeuw (1976 OS Montreal)
1.13.41 Martine Janssen (1992 Landenwedstrijd Stockholm)
1.13.43 Lona Kroese (2015 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.13.59 Rosey Metz (2015 EYOF Tblisi)
1.13.83 Lonne Dijkhuis (2017 Int.wedstrijd Bochum)
1.13.86 Valerie van Roon (2017 Int.wedstrijd Wenen)
1.13.87 Sanne Bommer (2014 Finale Zwemcompetitie Amsterdam)

Heren

Top 68: 50 meter schoolslag
elektronisch (28 juli 2017)

27.39 Arno Kamminga, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 WK Boedapest)
27.44 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn/E.ON-NZA (2010 EK Boedapest)
27.50 Robin van Aggele, AZ&PC (2010 EK Boedapest)
27.64 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2015 Speedo Diamond Sprint Antwerpen)
28.06 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
28.49 Ties Elzerman, de Dolfijn (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.51 Thijs
van Valkengoed, WVZ (2008 EK Eindhoven)
28.59 Kasper Leeuw, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.60 Juri Dijkstra, Trivia RTC Drachten (2017 EJK Netanya)
28.62 Kingue Struijf, ZPC Amersfoort (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

28.64 Marcel Wouda, PSV (1998 NK Eindhoven)

28.79 Roy Smeenge, TriVia (2011 Swim Cup Eindhoven)
28.80 Ron Dekker, de IJsel (1994 NK Drachten)
28.80 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2008 Swimcup Eindhoven)
28.81 Jordan Kraaijenhof, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.86 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2011 ONK Eindhoven)
28.88 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2011 Swim Cup Eindhoven)
28.91 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 NTC Amsterdam (2015 Swim Cup Amsterdam)
28.94 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
28.97 Casper van Dam, AZ&PC (1996 Zwemgala Eindhoven)

29.04 Wimar Lindenberg, Hiëronymus (2015 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)

29.06 Pieter Jan de Vries, AZ&PC (2011 Open NK Eindhoven)
29.08 Benno Kuipers, DWK (2000 Speedo Super Grand Prix Sheffield)
29.11 Guido Jansen, AZ&PC (2002 NK Amersfoort)
29.11 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Swim Festival Dale Oen Bergen)
29.13 Stefan Hazeleger, DWK RTC Drachten (2013 ONK Eindhoven)
29.16 Martin de Wildt, Z&PV Nuenen (2009 Netherlands Invitational Eindhoven)
29.19 Mark Baars, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.21 Joep van Grunsven, Eiffel Swimmers PSV (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.21 Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)

29.22 Rutger Sloof, DWK (2011 ONK Eindhoven)
29.23 Michael van Rijn, Proface DAW (1996)
29.23 Marijn van Zundert, de Dolfijn (2013 Swim Cup Eindhoven)
29.28 Erik Talma, TriVia (2009 ONK Eindhoven)
29.28 Caspar Corbeau, ZPC Amersfoort (2017 Mel Zajac International Vancouver)
29.32 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 ONK Eindhoven)
29.33 Hanno van Binsbergen, VZC Veenendaal (2004 NK Amsterdam)
29.34 Ensger Kotterink, Albion (2017 Regiokampioenschapen West Dordrecht)
29.36 Coen de Bruijn, Hiëronymus (2015 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
29.38 Bastiaan Lijesen, PSV NTC Eindhoven (2015 KNZB Challenger Dordrecht)

29.42 Jesse de Vries, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.46 Pieter Jan de Vries, AZ&PC (2011 ONK Eindhoven)
29.53 Aaron Eisank, ZON/S&S (2009 ONK Eindhoven)
29.57 Kyle Stolk, PSV (2017 KNZB Challenger Dordrecht)
29.59 Thomas de Lange, WS Twente (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.62 Melvin Bakker, de Houtrib (1993 NK Amersfoort)
29.62 Jeroen van den Berkt, PSV (2007 Dutch Open Swimcup Eindhoven)
29.67 Jurgen Langer, SV Aachen (1996)
29.68 Mans Broekgaarden, DWK-XCESS (2007 NK Amsterdam)
29.69 Koen Lems, ZPC Hoogeveen (2016 Sparkassen Meet Dortmund)

29.70 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2015 KNZB Challenger Dordrecht)
29.74 Jens Bakker, de Dolfijn (2011 Antwerpen Diamond Race)
29.75 Arjan Reijerse, DWK (1998 NK Eindhoven)
29.75 Nick Theunissen, Kimbria (2017 Ultra Swim Meet Charlotte)
29.77 Joost Hoetjes, DWK (2000 NK Drachten)
29.77 Jeroen Baars, MNC Dordrecht (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.78 Jeffrey Schijns, Nayade (2015 ONSK Amsterdam)
29.79 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2016 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
29.80 Arjan van der Berg, de Haaien (1998)
29.81 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen RTC Drachten (2016 Open Belgische kampioenschappen Antwerpen)

29.83 Sem Hermans, HZPC (2017 Diamond Speedo Race Antwerpen)
29.85 Stijn Boertien, Dedemsvaart AC (2017 NJJK Eindhoven)
29.89 Frank Kleyer, PSV (1996)
29.89 Youri Beugelsdijk, de Hardenberg (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
29.89 Cas Lauwarts, NIMO (2017 NJJK Eindhoven)
29.92 Vincent Bakker, DWK-XCESS (2006 NK Eindhoven)
29.94 Jim Corbeau, AZ&PC (1985)
29.96 Kevin Eltink, DWK (2016 International Meet Antwerpen)

Top 68: 100 meter schoolslag (21 januari 2018)

0.59.50 Lennart Stekelenburg, E.ON-NZA (2009 Swimcup Amsterdam)
0.59.70 Arno Kamminga, de Dolfijn (2018 Flanders Swimming Cup Antwerpen)
1.00.77 Thijs van Valkengoed, WVZ (2009 British Open Sheffield)
1.01.41 Bram Dekker, PSV (2015 KNZB Challenger Alkmaar)
1.01.48 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 Swimcup Amsterdam)
1.01.56 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 NTC Amsterdam (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.01.94 Marcel Wouda, PSV (2000 OS Sydney)
1.02.06 Timon Evenhuis, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.02.56 Ron Dekker, de IJsel (1989 EK Bonn)
1.02.66 Benno Kuipers, DWK (1998 NK Eindhoven)

1.02.71 Wietse Waninge, AZ&PC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.02.86 Stefan Hazeleger, DWK (2013 ONK Eindhoven)
1.03.06 Roy Smeenge, de Dolfijn (2011 Open NK Eindhoven)
1.03.17 Kasper Leeuw, AZ&PC (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.03.42 Caspar Corbeau, ZPC Amersfoort (2017 EYOF Györ)
1.03.45 Juri Dijkstra, Trivia RTC Drachten (2017 Swim Cup/NK)
1.03.46 Michael van Rijn, Rapido'82 (1991)
1.03.66 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam)
1.03.69 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2011 Swim Cup Eindhoven)
1.03.74 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2013 ONK Eindhoven)

1.03.76 Nicholas Theunissen, Kimbria (2017 Arena Pro Swim Series Atlanta)
1.03.98 Martin de Wildt, PSV (2003 NK Amsterdam)
1.04.15 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 ONK Eindhoven)

1.04.23 Koen Lems, Hoogeveen (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.04.32 Ties Elzerman, de Dolfijn (2017 NSZiii Dordrecht)
1.04.36 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 NK Eindhoven)
1.04.40 Pieter Jan de Vries, ZV Zwartsluis (2009 KK Kampen)*
1.04.40 Marijn van Zundert, de Dolfijn (2013 Swim Cup Eindhoven)
1.04.45 Jacob de Roos, DZ&PC (2017 NJJK Drachten)
1.04.50 Marko van Brummelen, de Zijl/LGB (1990 EJK Duinkerken)

1.04.52 Joep van Grunsven, Eiffel Swimmers PSV (2013 Swim Cup Eindhoven)
1.04.54 Jim Corbeau, AZ&PC (1986 Orlando)
1.04.69 Mark Baars, MNC Dordrecht (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.04.70 Brinio Hond, de Amstel (2009 ONK Amsterdam)
1.04.76 Onno Joustra, Zeeschuimers (1988 NK Amersfoort)
1.04.83 Jeroen van den Berkt, PSV (2003 )
1.04.87 Coen de Bruijn, Hiëronymus (2015 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
1.04.90 Joost Hoetjes, DWK (1999 NWK Eindhoven)
1.04.90 Niels van der Hoek, MNC Dordrecht (2003 NK Amsterdam)
1.04.94 Jurgen Langer, SG Hellas/KZ (1997 NK Eindhoven)

1.04.95 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen (2009 ONK Eindhoven)
1.04.95 Rutger Sloof, DWK (2011 ONK Eindhoven)
1.04.96 Jesse de Vries, de Dolfijn (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.05.03 Arjan Knipping, PSV (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
1.05.05 Antoine van Weerde, LZ 1886 (1992 OS Selectiewedstrijden Amersfoort)
1.05.16 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2012 ONK Amsterdam)
1.05.26 Patrick Braam, Zeeschuimers (1988 NK Amersfoort)
1.05.34 Sjaak Oude Ophuis, de Dinkel Denekamp (2006 NK Eindhoven)
1.05.35 Ruben Klinkers, PSV (2013 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
1.05.35 Wimar Lindenberg, Hiëronymus (2015 AIYSC Antwerpen)

1.05.40 Sem van Lith, Aqua-Novio' 94 (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
1.05.42 Guido Jansen, AZ&PC (2000 EJK Duinkerken)
1.05.42 Joppe Wisse, DZT '62 (2009 ONK Eindhoven)
1.05.47 Mans Broekgaarden, DWK-XCESS (2007 NK Amsterdam)
1.05.48 Melvin Bakker, de Dolfijn (1996 NK Drachten)
1.05.51 Corné Baars, Nautilus (1991 NK Amersfoort)
1.05.51 Casper Tichelaar, AZ&PC (2000 NK Drachten)
1.05.56 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 Regio kampioenschappen Dordrecht)

1.05.68 Niels van Eck, Bikkel Hoogeveen(2011 Swim Cup Eindhoven)
1.05.69 Mark van der Zijden, DWK (1997)

1.05.75 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven (2014 NJJK Amsterdam)
1.05.75 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen RTC Drachten (2016 Amsterdam Swim Meet)
1.05.76 Koen Koster, HZPC Horst (2017 NJJK Eindhoven)
1.05.78 Casper van Dam, Zwemlust/ den Hommel (1991)
1.05.80 Erik Talma, Trivia (2009 ONK Eindhoven)
1.05.86 Jens Bakker, de Dolfijn RTC Amsterdam (2011 Swim Cup Eindhoven)
1.05.93 Erik Simons, d'ELFT (2016 EK Masters Londen)
1.05.99 Jesse van Dijk, ZPC Amersfoort (2017 NJJK Eindhoven)


Top 68: 200 meter schoolslag (27 juli 2017)

2.09.94 Arno Kamminga, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.11.35 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn/E.ON-NZA (2011 Swimcup Eindhoven)
2.11.79 Thijs van Valkengoed, WVZ (2009 British Open Sheffield)
2.12.04 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94 (2016 Scottish Open Glasgow)
2.13.12 Robin van Aggele, Zwemlust-den Hommel (2006 Dutch Open Swim Cup)
2.14.83 Benno Kuipers, DWK (1997 EK Sevilla)
2.15.44 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven (2014 Swim Cup Amsterdam)
2.16.17 Marcel Wouda, PSV (1993 Spring Nationals Nashville, USA)
2.16.62 Devi Wolthuizen, TriVia (2009 ONK Eindhoven)
2.17.07 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2010 Open Portugese Coimbra)

2.17.10 Stefan Hazeleger, DWK RTC Drachten (2013 ONK Eindhoven)
2.17.39 Ron Dekker, de IJsel (1991 WK Perth)
2.17.43 Caspar Corbeau, ZPC Amersfoort (2017 EYOF Györ)
2.18.11 Koen Lems, Hoogeveen (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.18.42 Martin de Wildt, PSV (2004 NK Amsterdam)
2.18.48 Niels van der Hoek, MNC Dordrecht (2003 NK Amsterdam)
2.18.49 Arjan Knipping, PSV (2017 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.19.66 Michael van Rijn, DAW (1991)
2.19.66 Koen Koster, HZPC (2017 NJJK Eindhoven)
2.19.77 Wietse Waninge, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)

2.19.92 Camillo Bérénos, de Dolfijn (1996 EJK Kopenhagen)
2.20.02 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.20.12 Jacob de Roos, DZ&PC (2017 NJJK Eindhoven)
2.20.38 Rutger Sloof, DWK/E.ON-NZA (2009 ONK Eindhoven)
2.20.46 Georgios Dimitras, PSV (2000 NK Drachten)
2.20.46 Kasper Leeuw, ZPC Amersfoort (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.20.52 Jurgen Langer, SG Hellas/KZ (1997 Universiade Messina)
2.20.53 Youri Beugelsdijk, Trivia RTC Drachten (2015 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.20.89 Jaap van der Vegte, DZ&PC (2007 NK Amsterdam)
2.21.11 Davy Verreussel, Hellas Glana (2009 Euromeet Luxemburg)

2.21.22 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA (2013 Swim Cup Eindhoven)
2.21.27 Gavin van der Werf, HZ&PC Heerenveen (2011 ONK Eindhoven)
2.21.87 Antoine van Weerde, LZ 1886 (1992)
2.22.03 Marijn van Zundert, de Dolfijn (2013 Swim Cup Eindhoven)

2.22.26 Jeroen van den Berkt, DWK (2000 NK Drachten)

2.22.26 Coen de Bruijn, Hiëronymus (2015 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
2.22.28 Mans Broekgaarden, DWK-XCESS (2005 NK Amsterdam)
2.22.28 Sten Postma, VZC (2017 NJJK Eindhoven)
2.22.35 Joost Hoetjes, DWK (1999 NK Amersfoort)
2.22.35 Mark Baars, MNC Dordrecht (2014 Swim Cup/ONK Eindhoven)

2.22.58 Dirk Zeelte, de Waalstroom (2014 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)
2.22.65 Nicholas Theunissen, Kimbria (2017 Ultra Swim Charlotte)
2.22.94 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen (2016 Amsterdam Swim Meet)
2.23.10 Patrick Braam, de Zeeschuimers (1988 NK Amersfoort)
2.23.15 Roy Smeenge, de Dolfijn (2012 Swim Cup Eindhoven)
2.23.22 Thom Delno, VZC (2017 NJJK Eindhoven)
2.23.33 Casper Tichelaar, AZ&PC (2001)

2.23.37 Stan Steegeling, de Zeeschuimers (1988 Landenwedstrijd Aarhus)

2.23.45 Joep van Grunsven, Eiffel Swimmers PSV (2012 Swim Cup Eindhoven)
2.23.58 Frank Vijver, het Y (1986 NK Amersfoort)

2.24.09 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2017 Regio kampioenschappen Eindhoven)
2.24.31 Onno Joustra, Zeeschuimers (1988)
2.24.52 Sebastian Bakker, Team Groningen (2008 NK Eindhoven)
2.24.64 David uit den Bogaard, DWK-XCESS (2006 NK Amsterdam)
2.24.79 Patrick Blom, Nautilus (1997)

2.24.97 Bram Lamberts, PSV (2014 NJJK Amsterdam)
2.25.00 Bas de Bruijn, Hiëronymus (2016 Swim Cup/NK Eindhoven)
2.25.07 Hans Jansen, HPC (1986 NK Amersfoort)
2.25.11 Bjorn Scherbeijn, de Schelde (2012 Swim Cup Amsterdam)
2.25.15 Tim van den Berg, MNC Dordrecht (2014 Swim Cup/NK Eindhoven)

2.25.19 Wietse Beerens, de Dommelbaarzen (2016 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
2.25.20 Juri Dijkstra, Trivia RTC Drachten (2016 Amsterdam Swim Meet)
2.25.24 Sjoerd Zanderink, de Dinkel (2010 Sparkassen-Pokalschwimmen Warendorf)
2.25.31 Roald Blok, Octopus (2014 ONK Masters Den Haag)
2.25.55 Joppe Wisse, DZT'62 (2009 ONK Eindhoven)
2.25.90 Niels van Eck, ZPC Hoogeveen (2009 ONK Eindhoven)
2.25.90 Stijn Boertien, Dedemsvaart AC (2017 NJJK Eindhoven)
2.25.93 Kevin Wolters, SG Hellas/Glana/Nimo (2012 Swim Cup Eindhoven)

Estafettetussentijden met vliegende start


Top 31: 100 meter schoolslag (17 juli 2017)

1.00.24 Lennart Stekelenburg (2012 OS Londen)
1.00.70 Thijs van Valkengoed (2008 EK Eindhoven)
1.01.20 Marcel Wouda (2000 OS Sydney)
1.01.24 Sébas van Lith (2016 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)
1.01.39 Ron Dekker (1991 WK Perth)
1.01.50 Robin van Aggele (2009 ONK Eindhoven)
1.02.29 Benno Kuipers (1996 OS Atlanta)
1.01.66 Bram Dekker (2014 EK Berlijn)
1.02.94 Stefan Hazeleger (2012 ONK Amsterdam)
1.03.40 Timon Evenhuis (2013 ONK Eindhoven)

1.03.46 Michael van Rijn (1994 Landenwedstrijd Sarcelles)
1.03.68 Rudy Ted Haan (2009 ONK Eindhoven)
1.03.99 Lucas Greven (2016 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
1.04.16 Pieter Jan de Vries (2011 Open NK/OKT Eindhoven)
1.04.21 Marko van Brummelen (1990 EJK Duinkerken)
1.04.28 Devi Wolthuizen (2010 ONK Eindhoven)
1.04.29 Mark van der Zijden (1996 NK Drachten)
1.04.34 Mans Broekgaarden (2005 NK Amsterdam)
1.04.70 Caspar Corbeau (2017 NJJK Eindhoven)
1.04.71 Guido Jansen (2001 NK Eindhoven)

1.04.75 Casper Tichelaar (1997 EJK Glasgow)
1.04.79 Niels van der Hoek (2003 NK Amsterdam)
1.04.81 Rutger Sloof (2009 ONK Amsterdam)
1.04.85 Jens Bakker (2011 ONK Eindhoven)
1.04.94 Jeroen van den Berkt (2006 NK Eindhoven)
1.04.90 Joep van Grunsven (2014 Finale Zwemcompetitie Amsterdam)
1.04.93 Kasper Leeuw (2015 Finale zwemcompetitie Amsterdam)
1.04.95 Jordan Kraaijenhof (2012 ONK Amsterdam)
1.05.05 Daan Zwertbroek (2016 Open Belgische kampioenschappen Antwerpen)
1.05.26 Arjan Knipping (2015 Open Luxembourg Nationals Luxemburg)

1.05.28 Albert Boonstra (1980 OS Moskou)