background image
 
*

Ranglijsten 2012

Eeuwige ranglijst rugslag korte baan

Voor het laatst bijgewerkt op 22 november 2017 swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Dames
Top 83: 50 meter rugslag/elektronisch (19 november 2017)

26.24 Kira Toussaint, de Dolfijn (2017 SWC Berlijn)

26.32 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV (2009 EK Istanbul)
26.32 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven (2016 ONK Hoofddorp)
26.58 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven (2017 SWC Beijing)
27.13 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2010 Franse kampioenschappen Chartres)
27.48 Tamara van Vliet, De Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
27.51 Tessa Vermeulen, de Dolfijn (2015 EK Netanya)
27.79 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
27.82 Marieke Tienstra, Trivia (2017 Swim Cup Amsterdam)
27.87 Willemijn Knot, de Dolfijn (2011 NK Sprint Emmen)

27.99 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Swim Cup Amsterdam)
28.11 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2015 Clubkampioenschappen Drachten)
28.26 Loulou Janssen, de Columbiaan RTC Amsterdam (2017 NJJK Eindhoven)
28.36 Suze Valen AZ&PC (2002 WK Moskou)
28.36 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 EK Eindhoven)
28.37 Manon Manning, Nova (2016 ONK Hoofddorp)
28.40 Esmée Bos, AZ&PC (2012 Martinez Cup Amsterdam)
28.44 Evy Witlox, DWK (2010 ISF Aken)
28.52 Indy Jongman, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
28.55 Annemarie Worst, Orca (2011 EK Szczecin)

28.55 Valerie van Roon, WVZ NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)

28.57 Anja van der Hout, de Dolfijn (2011 Martinez Cup Amsterdam)

28.60 Robin Neumann, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2015 KNZB Challenger Roosendaal)
28.65 Frouke Beeksma, Trivia (2016 ISF Aachen)
28.74 Sylvia Dik, TriVia (2010 ISF Aken)

28.74 Chefanja Nunes, WVZ (Swim Cup Amsterdam)
28.78 Brenda Starink, DWK (1998 EK Sheffield)
29.00 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam)
29.01 Parand Zarekiani, de Dolfijn (2013 ISF Aken)
29.01 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2017 Swim Cup Amsterdam) 

29.03 Inge de Bruijn, PSV (1998 NK Sprint Emmen)
29.04 MariŽt Koster Hoogeveen (2004 NK Drachten)
29.05 Marleen Veldhuis, de Whee (2004 Int.wedstrijden La Réunion)
29.07 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
29.10 Kimberley Albers, Eiffel Swimmers PSV (2011 NK Sprint Emmen)
29.10 Iris Tjonk, WS Twente (2014 Merwesteingala Nieuwegein)
29.11 Lenneke van Schaik LZ 1886 (2003 Worldcup Berlijn)
29.17 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2010 Salnikovcup St.Petersburg
29.25 Sabrina Buur, PSV (2003 EK-limietwedstrijden Eindhoven)
29.32 Stefanie Luiken, PSV (2004 EK-limietwedstrijden Eindhoven)

29.32 Manon Kampman, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)

29.33 Ilse Kraaijeveld, Orca (2013 Clubkampioenschappen Leeuwarden)
29.34 Ashley Verburg, Eiffel Swimmers PSV (2009 NK Sprint Alkmaar)
29.35 Manon van Vulpen, PSV (2006 NK Drachten)
29.36 Joyce Feith Tafatatha, PSv (2015 ONK Tilburg)
29.36 Laura van Engelen, AquAmigos (2017 BWK Eindhoven)
29.38 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1992 Finale Worldcup Palma de Mallorca)

29.38 Marjolein Delno, VZC E&P (2015 ISF Aachen)
29.41 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 NK Sprint Alkmaar)
29.41 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (2016 ISF Aachen)

29.42 Naomi van der Woerd, AZ&PC (1993 NK Dordrecht)
29.42 Marianne Muis, AZ&PC (1996)
29.42 Rieneke Terink. AZ&PC (2010 ISF Aken)
29.45 Simone Krans, ZPC Hoogeveen (2016 ONK Hoofddorp)
29.49 Rieneke Schinkel, de Whee (2003 NK Sprint Amsterdam)

29.53 Annemarie Verstappen, die Heygrave (1987)
29.53 Elinore de Jong, SG The Hague Swimming (2017 Regiokampioenschappen Den Haag)
29.56 Merel van der Ent, De Stormvogel (2010 Limietwedstrijd Eindhoven)
29.57 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Speedo International Swim Meet Maastricht)
29.59 Mirthe Lanfermeijer, ZV Hoorn (2011 ISF Aken)

29.62 Jasmijn Boon, WVZ (2014 NJJK Amsterdam)
29.63 Claris de Vries, Orca (2013 Martinez Cup Amsterdam)
29.66 Arianne Kooijinga, Trivia (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
29.69 Chefanja Nunes, WVZ (2017 NJJK Eindhoven)
29.71 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden (2015 International Speedo Friendship Meet)
29.72 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1985)
29.76 Femke Spiering, VZC (2017 ISF Aachen)
29.76 Elise Tanis, de Schotejil (2017 Swim Cup Amsterdam)

29.77 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991 Arena Festival Gelsenkirchen)
29.81 Laura Moolenaar, AZ&PC (2013 ISF Aken)

29.82 Anouk van Weelden, PCG (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
29.83 Cynthia Verkaik, Orca (2012 Clubkampioenschappen Leeuwarden)
29.85 Eveline Hamstra, TriVia (2007 NK Sprint Drachten)
29.86 Sharon Gelmers, Octopus (2010 NK Sprint)
29.90 Nicole Hermink, De Dinkel (2000 NK Sprint Emmen)
29.90 Kyra Rietveld, TriVia (2010 NK Sprint)
29.91 Lisette Jansen. de Columbiaan (2012 NK Amsterdam)
29.92 Angela Postma, PSV (1998 Worldcup Parijs)
29.93 Danique Stoop, Zuiderzeezwemmers (2016 ONK Dordrecht)
29.94 Saranda Hofstra, de Kikker (2012 NK Amsterdam)

29.95 Chantal Kuipers, NDD (2007 Gelderse Sprintkampioenschappen Doetinchem)
29.96 Maud van der Meer, PSV (2017 Nordsjoestevnet Kristiansand)
29.97 Malissa van der Horst, SG Zwemlust/Utrecht (2008 NK Amsterdam)

Top 76: 100 meter rugslag (26 november 2017)
57.16 Kira Toussaint, Eiffel Swimmers PSV (2012 EK Chartres)

57.49 Maaike de Waard, PSV/NTC Eindhoven (2016 Danish Open Esjberg)
57.72 Femke Heemskerk, de Dolfijn (2010 Worldcup Berlijn)
57.91 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2010 EK Eindhoven)
58.64 Hinkelien Schreuder, PSV (2008 NK Amsterdam)
58.88 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2017 Swim Cup Amsterdam)
59.49 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2016 Limietwedstrijd Drachten)
59.24 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2010 EK Eindhoven)

59.28 Marieke Tienstra, Trivia RTC Drachten (2017 SWC Eindhoven)
59.87 Annemarie Worst, Orca (2011 EK Szczecin)


59.90 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Amsterdam)
1.00.06 Tamara van Vliet, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
1.00.73 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.00.86 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2009 Salnikovcup St.Petersburg)
1.00.99 Evy Witlox, DWK (2010 time trial Drachten)
1.01.01 Brenda Starink, DWK (1998 EK Sheffield)
1.01.06 Loulou Janssen, de Columbiaan RTC Amsterdam (2017 NJJK Eindhoven)
1.01.11 Marleen Veldhuis, Swimteam (2005 NK Amsterdam)

1.01.20 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1992 NK Drachten)
1.01.28 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan (2009 ISF Aken)

1.01.42 MariŽt Koster Hoogeveen (2004 NK Drachten)
1.01.50 Suze Valen, AZ&PC (2001 EK Antwerpen)

1.01.52 Anja van der Hout, de Dolfijn (2009 NK Amsterdam)
1.01.60 Annemarie Verstappen, BZV (1983 EC Selectiewedstrijden Lelystad)*
1.01.61 Kimberley Albers, Eiffel Swimmers PSV (2010 NK Amsterdam)
1.01.64 Indy Jongman, PSV (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.01.65 Esmée Bos, AZ&PC (2012 EK Chartres)
1.01.68 Sylvia Dik, TriVia (2010 ISF Aken)
1.01.71 Willemijn Knot, de Dolfijn (2008 ISF Aken)
1.01.80 Rieneke Schinkel, de Whee (2004 NK Drachten)


1.01.84 Robin Neumann, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2014 ONK Tilburg)

1.01.90 Valerie van Roon, WVZ (2017 ISF Aachen)
1.01.95 Ilse Kraaijeveld, Orca (2015 Christmas Swim Leeuwarden)

1.01.97 Iris Tjonk, WS Twente (2014 NJK Amsterdam)
1.01.99 Naomi van der Woerd, AZ&PC (1993 NK Dordrecht)
1.02.02 Rieneke Terink, AZ&PC (2009 NK Amsterdam)
1.02.03 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK estafette Eindhoven)
1.02.19 Frouke Beeksma, Trivia (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
1.02.38 Manon Manning, Nova (2015 ONK Tilburg)

1.02.46 Stefanie Luiken, PSV (2004 EK-limietwedstrijden Eindhoven)


1.02.51 Inge de Bruijn, PSV (1995 NK Eindhoven)
1.02.52 Lieke Verouden, AZ&PC (2011 Competitie Amersfoort)*
1.02.56 Sabrina Buur, PSV (2003 ISF Aken)
1.02.59 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1986 NK Emmen)
1.02.67 Parand Zarekiani, de Dolfijn (2013 Zwemstrijd Amsterdam)
1.02.68 Lenneke van Schaik, LZ 1886 (2001 NK Alphen a/d Rijn)
1.02.80 Marieke Mastebroek, Eemsrobben (1991Groningen Kringkampioenschappen)*
1.02.88 Chefanja Nunes, WVZ (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
1.02.92 Leonie van Noort, WVZ (Regio West winterkampioenschappen Alblasserdam)
1.03.00 Monique Bosga, Zwemlust/den Hommel (1977 Selectiewedstrijden Uden)*

1.03.02 Iris Westrik, de Dinkel (1992 NK Drachten)

1.03.08 Maartje de Wit, WVZ (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

1.03.10 Claris de Vries, DZ&PC (2015 Competitie Stadskanaal)*
1.03.13 Josien Wijkhuijs, Orca (2017 Regiokampioenschappen Noord Burgum)
1.03.22 Cynthia Verkaik, Orca (2012 Competitie Groningen)*

1.03.25 Chefanja Nunes, WVZ (2017 NJJK Eindhoven)
1.03.27 Brigitte van der Lans, HPC (1984 NK Zutphen)
1.03.27 Anja van der Hout, de Dolfijn (2009)
1.03.30 Conny van Bentum, DWK (1983 Competitie)*
1.03.31 Jamilla van Veen, ZPC Woerden (2016 Mastersprint Woerden)*

1.03.37 Mirthe Lanfermeijer, TriVia (2011 PGKZ Stadskanaal)*
1.03.42 Elise Tanis, de Schotejil (2017 NJJK Eindhoven)
1.03.47 Ingrid Baars, de Dolfijn (1992 NK Drachten)

1.03.50 Brigit van de Vegte, Octopus (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.03.62 Minouche Smit, DWK (1996 NK Utrecht)

1.03.64 Celina Lemmen, PSV (2004 NCAA's Texas, USA) 
1.03.71 Marielle Janssen, DWK (2001 NK Alphen a/d Rijn)

1.03.57 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Limburgse winterkampioenschappen Venray)*

1.03.80 Marjolein Delno, VZC (2017 Regiokampioenschappen Midden-West Veenendaal)*
1.03.81 Lieke Oude Lenferink, WS Twente (2017 Swim Cup Amsterdam)


1.03.83 Eelke Roman, LZ 1886 (2017 A-Competitie Leiden)*

1.03.86 Jasmijn Boon, WVZ (2015 Martinez Cup Amsterdam)

1.03.88 Britta Koehorst, de Lansingh (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)

1.03.91 JoŽlle Scheps, Eiffel Swimmers PSV (2012 Clubkampioenschappen WVZ Zoetermeer)*

1.03.93 Monique van der Struik, RTC Drachten (2010 NK Amsterdam)
1.03.98 Kyra Rietveld, TriVia (2013 ONK Amsterdam)

Top 63: 200 meter rugslag (12 november 2017)

2.02.47 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV (2011 Duel in the Pool Atlanta)
2.03.51 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven (2014 ONK Tilburg)
2.06.42 Wendy van der Zanden, Eiffel Swimmers PSV (2011 EK Szczecin)
2.05.47 Kira Toussaint, de Dolfijn (2017 SWC Berlijn)
2.08.13 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)
2.08.28 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten (2017 SWC Eindhoven)

2.09.13 Annemarie Worst, Orca (2011 EK Szczecin)
2.09.82 Maaike de Waard, PSV/NTC Eindhoven (2015 ISF Aken)
2.10.29 Hinkelien Schreuder, PSV (2005 NK Amsterdam)
2.10.34 Sterre Mooiweer, de Dinkel (2017 Swim Cup Amsterdam) 

2.10.38 Evy Witlox, DWK (2010 ISF Aken)

2.10.56 Robin Neumann, de Dolfijn/NTC Amsterdam (2015 ONK Tilburg)
2.10.77 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1992 FINA Superfinale Palma de Mallorca)
2.11.00 Ellen Elzerman, de Dolfijn (1992 NK Drachten)
2.11.21 Rieneke Terink, AZ&PC (2010 Finale Competitie Amsterdam)
2.11.60 Jolanda de Rover, de Dolfijn (1986 NWK Emmen)
2.11.80 Rieneke Schinkel, de Whee (2003 EK-limietwedstrijden Eindhoven)
2.11.84 Indy Jongman, PSV (2017 NJJK Eindhoven)
2.12.17 MariŽt Koster, Hoogeveen (2005 NK Amsterdam)
2.12.88 Kimberley Albers, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)


2.13.36 Willemijn Knot, de Dolfijn (2010 NK Amsterdam)
2.13.70 Leonie van Noort, WVZ (2015 Competitie Amsterdam)
2.14.24 Brenda Starink, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.14.25 Iris Tjonk, WS Twente (2014 Merwesteijngala Nieuwegein)
2.14.31 Miranda Nijenhuis, de Columbiaan/E.ON-NZA (2009 ISF Aken)
2.14.43 Jasmijn Boon, WVZ (2014 ONK Tilburg)
2.14.44 Iris Westrik, de Dinkel (1992 NK Drachten)
2.14.53 Judith Stap, Eiffel Swimmers PSV (2012 Martinez Cup Amsterdam
2.14.81 Loulou Janssen, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)
2.14.84 Carla Geurts, UZSC (1998 NK Den Bosch)

2.14.94 Esmée Bos (2013 ISF Aken)
2.14.97 Melanie ten Brink, Swimteam (2004 NK Drachten)
2.15.00 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (2016 ISF Aachen)
2.15.48 Kitty Oude Nijeweme, de Dinkel (1985 NK Harderwijk)
2.15.58 Daphne Demuth, Dormagen (GER) (1987)
2.15.61 Ilse Kraaijeveld, Orca (2015 Competitie)
2.15.72 JoŽlle Scheps, WVZ (2010 Finale competitie Amsterdam)
2.15.75 Monique Bosga, Zwemlust/den Hommel (1980 NK Tilburg)
2.15.85 Lenneke van Schaik, LZ 1886 (2001 NK Alphen a/d Rijn)
2.15.95 Laura van Engelen, AquAmigos (2016 NJJK Amsterdam)

2.15.95 Claire Verkijk, WVZ (2017 NJJK Eindhoven)
2.16.05 Kirsten Vlieghuis, de Dinkel (1993 NK Dordrecht)

2.16.08 Niamh Hofland, PSV (2015 Open Meet Leicester)

2.16.20 Manon Manning, Nova (2017 A-competitie Stadskanaal)*

2.16.21 Brigit van der Vegte, Octopus (2017 Swim Cup Amsterdam)
2.16.28 Baukje Wiersma, Orca (1988 NWK Emmen)
2.16.39 Brigitte van der Lans, HPC (1984 NK Zutphen)
2.16.40 Monique van der Struik, Stadskanaal (2010 Competitie Heerenveen)*
2.16.41 Anja van der Hout, de Dolfijn (2012 Finale competitie Amsterdam)
2.16.65 Joyce van Keulen, AZ&PC (2001 NK Alphen a/d Rijn)


2.16.66 Celina Lemmen, PSV (2004 Fina World Cup New York)
2.16.70 Catelijne Joling, DZ&PC (1998 NK Den Bosch)
2.16.72 Stefanie Luiken, PSV (2006 NK Amsterdam)
2.17.00 Judith van Meijel, HZPC Horst (2015 Competitie Nijmegen)
2.17.04 Lieke Verouden, AZ&PC (2010 ISF Aken)
2.17.05 Eline van der Wal, DZ&PC (2017 NJJK Eindhoven)
2.17.06 Iris van Leeuwen, Oceanus (1996 NK Utrecht)
2.17.15 Marion van den Berg, DWK (2010 finale competitie Amsterdam)
2.17.25 Nicole Bennis, WVZ (2012 Kringkampioenschappen 's Gravenzande)

2.17.65 Birgit van Buiten, DWK (2017 Gelderse kampioenschappen Nijmegen)


2.17.68 Lotte Hosper, Racing Club (2017 Regiokampioenschappen West Den Haag)
2.17.79 Lilach Shaul, DWK (1999)
2.17.82 Suze Valen, AZ&PC (1996) 



Heren


Top 81: 50 meter rugslag/elektronisch (25 november 2017)
23.63 Nick Driebergen, de Dolfijn/E.ON-NZA (2009 EK Istanbul)
23.99 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2013 Worldcup Eindhoven)
24.03 Jesse Puts, Aquarijn (2015 EK Netanya)
24.37 Joey de Ruiter, Eiffel Swimmers PSV (2011 NK Sprint Emmen)
24.51 Jan Kersten, de Columbiaan (2010 NK Sprint Drachten)
24.52 Jurjen Willemsen, AZ&PC (2013 ISF Aken)
24.67 Stan Pijnenburg, PSV/NTC Eindhoven (2017 SWC Eindhoven)

24.73 Mitja Zastrow, PSV (2003 ISF Aken)
24.80 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2009 NK Sprint Alkmaar)
24.88 Ensger Kotterink, SG Albion d'ELFT (2016 ONK Tilburg)


25.15 DaniŽl van der Deen, ZC Borger/RTC Drachten (2013 ISF Aken)
25.20 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2013 ONK Dordrecht)

25.30 Sverre Eschweiler, TriVia (2013 NK Sprint Heerenveen)
25.30 Joeri Verlinden, PSV (2016 Orca's Christmas Swim Leeuwarden)
25.30 Ruben Dekker, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
25.44 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 ISF Aachen)
25.45 Luuk Nijland, DWK (2017 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

25.58 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 NK Sprint Alkmaar)
25.64 Klaas Erik Zwering, PSV (2001 NK Alphen a/d Rijn)
25.64 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2015 Speedo Internation Friendship Meet Maastricht)


25.66 Mathys Goosen, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
25.72 Jelle Betten, DZ&PC (2017 Swim Club Amsterdam)
25.73 Dirkjan de Wit, DWK-XCESS (2004 NK Drachten)
25.74 Yamiko Steenhoek, de Dolfijn (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
25.75 Wilco van den Akker, AZ&PC (1993 NK Sprint Emmen)
25.77 Ewoud Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2007 NK Sprint Drachten)
25.78 Merijn Ellenkamp, WWV (2007 EK-limietwedstrijden Eindhoven)
25.79 Joris Keizer, PSV (2002 NK Eindhoven)
25.79 Ralf Mertens PSV (2003 NK Sprint Amsterdam)
25.80 Robert Yallop, AZ&PC (2009 NK Sprint Alkmaar)

25.82 Kenzo Simons, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
25.85 John Keetman, PSV (2006 NK Drachten)
25.88 Jeroen Baars, Rotterdam Swimming (2017 Regiokampioenschappen Dordrecht)
25.91 BjŲrn Scherbeijn, SG The Hague Swimming (2016 Martinez Cup Amsterdam)
25.93 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2002)
25.94 Mark Veens, PSV (1999)
25.95 Ruud van Bommel, Nayade (2013 Regio Zuid Sprintkampioenschappen Eindhoven)
25.96 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2010 ONK Amsterdam)
25.96 Ramon Fredrik, Orca (2014 Clubkampioenschappen Leeuwarden)
25.97 Aziz Nosairi, AZ&PC (2012 NK Sprint Heerenveen)

25.98 Mike Marissen, AZ&PC (2012 Finale competitie Amsterdam)
25.98 Ruben van Leeuwen, PSV (2015 Martinez Cup Amsterdam)
25.98 Luuk Veldman, Orca (2016 NJJK Amsterdam)

25.99 Kyle Stolk, PSV/RTC Eindhoven (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)
26.00 Pascal Timmermans, RZC (2015 ONK Tilburg)
26.04 Timon Evenhuis, TriVia (2012 WCK Delfzijl))
26.14 Jari Groenhart, Trivia (2017 NJJK Eindhoven)
26.15 Jens Krijgsman, de Columbiaan (2017 NJJK Eindhoven)
26.18 Maarten Brzoskowski, PSV/RTC Eindhoven (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)
26.19 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 NK Sprint Emmen)

26.22 Marc Kremer, Anker Team Groningen (2009 Limietwedstrijd Amersfoort)

26.25 Ruben Klinkers, PSV (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)

26.27 Nick van der Zandt, PSV (2005 NK Sprint Roosendaal)

26.18 Jorrick Druyven, DAW (2016 ONK Hoofddorp)
26.33 Tom Lommers, Nayade (2014 Regio Zuid Sprintkampioenschappen Eindhoven)
26.34 Dennis Eliveld, de Dolfijn (2011 NK Sprint Emmen)
26.35 Ben Schwietert, AZ&PC (2015 NJJK Amsterdam)
26.39 Raga Flores, BZV (2009 NK Sprint Alkmaar)
26.39 Floyd van Hoof, ZPC Amersfoort (2016 ONK Hoofddorp)
26.43 Jaro Musters, Hieronymus (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven) 

26.47 Ruden de Ridder, De Zeeuwse Kust (2016 ISF Aachen)
26.52 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)

26.52 Sven Kardol, Z&PV Nuenen (2016 ONK Hoofddorp)

26.53 Geert Lantink, Eiffel Swimmers PSV (2012 ISF Aken)
26.55 Stanley Vleerlaag, WZ&PC (2004)
26.55 Mark Baars, MNC Dordrecht (2016 Speedo International Friendship Swim Meet Maastricht)
26.55 Dario van Hulst, Kimbria (2017 NJJK Eindhoven)
26.56 Peter Rothengatter, PSV (2015 NJJK Amsterdam)
26.60 Bram van Haandel, PSV (1995 NK Sprint Emmen)
26.61 Frank Boon, de Dolfijn (2010 Finale Competitie Amsterdam)

26.62 Luc Kroon, DAW (2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
26.63 Jeffrey Appel, WZ&PC Purmerend (2012 Limietwedstrijd Purmerend)

26.64 Joost Groeneveld, DWK (2012 NK Sprint Heerenveen)
26.66 Joran Barends, AZ&PC (2009 NK Sprint Alkmaar)
26.66 John Smit, MNC Dordrecht (2012 NK Sprint Heerenveen)
26.67 Stefan Oosting, Eiffel Swimmers PSV (2008 NK Sprint Alkmaar)
26.69 Gert Jan Horsthuis, SG Groningen (1988 NK Emmen)
26.69 Jos de Graaf, DWK (2009 NK Sprint Alkmaar)
26.71 Henk van Niejenhuis, de Dolfijn (2008 NK Amsterdam)
26.72 Marcel Wouda, PSV (1997)

26.73 Tim van Deutekom, DWK (2009 NK Sprint Alkmaar)

Top 88: 100 meter rugslag (26 november 2017)
51.39 Nick Driebergen, E.ON-NZA (2009 EK Istanbul)
52.58 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2010 EK Eindhoven)
52.86 Joey de Ruiter, Eiffel Swimmers PSV (2011 Pinkstertoernooi Purmerend)
53.15 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)
53.24 Jesse Puts, Aquarijn RTC Amsterdam (2014 ONK Tilburg)
53.47 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV (2008 WK Manchester)
53.50 Mitja Zastrow, PSV (2005 NK Amsterdam)
53.51 Klaas Erik Zwering, PSV (2002 Worldcup Berlijn)
53.58 Ensger Kotterink, SG Albion d'ELFT (2016 NK estafette Eindhoven)
53.73 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2014 Martinez Cup Amsterdam)

54.06 Aziz Nosairi, de Fuut (2014 ONK Tilburg)
54.11 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam (2017 SWC Berlijn)
54.18 Kyle Stolk, PSV/NTC Eindhoven (2016 Danish Open Esjberg)
54.41 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Worldcup Stockholm)
54.54 Jelle Betten, DZ&PC (2017 Swim Cup Amsterdam)
54.65 Sander Ganzevles, DWK XCESS (2000 EK Valencia)
54.65 Ruben Dekker, de Dolfijn (2014 Martinez Cup Amsterdam)
54.74 Sverre Eschweiler, MSV-Zeemacht (2010 ONK Amsterdam)
54.75 Marcel Wouda, PSV (1998 Staalunie Gala Dordrecht)
54.84 DaniŽl van der Deen, ZC Borger/RTC Drachten (2013 ISF Aken)


54.87 Ruben van Leeuwen, PSV (2016 Hoofdklasse Amsterdam)*

54.91 Luuk Nijland, DWK (2016 ONK Hoofddorp)

54.92 Olaf Wildeboer, PSV (2006 ISF Aken)
54.92 John Keetman, DWK (2007 NK Amsterdam)
54.98 Robin van Aggele, AZ&PC (2009 NK estafette Eindhoven)
54.99 Joris Keizer, PSV (1999 Cuijk?????)*
55.12 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2017 ISF Aachen)
55.16 Wilco van den Akker, AZ&PC (1992 NK Drachten)
55.50 Bas van Velthoven, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
55.28 Ben Schwietert, AZ&PC (2015 Martinez Cup Amsterdam)

55.38 Stan Pijnenburg, PSV (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
55.53 Maarten Brzoskowski, PSV (2015 Hoofdklasse competitie Veenendaal)*
55.54 Mike Marissen, AZ&PC (2010 ONK Amsterdam)

55.56 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht (2015 ONK Tilburg)
55.57 Kenzo Simons, de Dolfijn (2017 Martinez Cup Amsterdam)
55.62 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Martinez Cup Amsterdam)
55.66 Jari Groenhart, Trivia (2017 Swim Cup Amsterdam)
55.82 Arvid Munsters, Eiffel Swimmers PSV (2009 ISF Aken)
55.94 Bram van Haandel, PSV (1993 NWK Hengelo)
55.94 Joran Barends, AZ&PC (2009 Competitie Amersfoort)*

55.95 Ruben Klinkers, PSV (2013 Speedo Swim Meet Maastricht)
56.08 Dirkjan de Wit, DWK-XCESS (2004 NK Drachten)
56.10 Sander Karssen, DWK (2007 NK Amsterdam)

56.10 Martin van der Spoel, DWK (1996)*

56.10 Marc Kremer, Anker Team Groningen (2009 Limietwedstrijden Heerenveen)*
56.16 DaniŽl Buijs, AZ&PC (2014 NK estafette Eindhoven)
56.17 Merijn Ellenkamp, WWV (2007 EK-limietwedstrijden Eindhoven)
56.18 Marco Uppelschoten, de Houtrib (2015 Gelderse winterkampioenschappen Arnhem)
56.24 Luuk Veldman, Orca (2015 NJJK Amsterdam)
56.28 Bjorn Scherbeijn, SG The Hague Swimming (2016 ONK Hoofddorp)

56.34 Richard Blank, de Dolfijn (1992 NK Drachten)
56.35 Hans Kroes, HPC (1988 NK Emmen)

56.35 Robert Yallop, AZ&PC (2008 NK Amsterdam)

56.36 Floyd van Hoof, ZPC Amersfoort (2016 ONK Hoofddorp)
56.36 Kenzo Simons, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)
56.42 Sébas van Lith, Aqua-Novioí94 (2013 Martinez Cup Amsterdam)
56.43 Rudy Ted de Haan, Anker Team Groningen (2009 Speedo Friendship Swimmeet Maastricht)*
56.48 Davy Verreussel, Hellas-Glana (2009 Speedo Friendship Swimmeet Maastricht)*
56.58 Ronald Sloeserwij, de Dolfijn (1992 NK Drachten)

56.61 Gert Jan Horsthuis, SG Groningen (1988 NK Emmen)

56.65 Jens Bakker, de Dolfijn (2014 Dolfijn Fast Season Finish)

56.66 Henk van Niejenhuis, de Dolfijn (2008 EK-time trials Alkmaar)) 

56.77 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)

56.78 Gauke Eilander, ZPC Hoogeveen (2016 NJJK Amsterdam)
56.79 Jos de Graaf, Kelowna Aquajets (2010 Western Canadion Championships Saskatoon)
56.87 Pascal Timmermans, RZC (2015 Gelderse winterkampioenschappen Arnhem)
56.87 Austin Namesnik, ZPC Amersfoort (Swim Cup Amsterdam)
56.92 Rob Nijweide, Groenlo (1994 NK Amersfoort)
56.95 Edsard Schlingemann, AZ&PC (1986)
56.96 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden (2015 Speedo International Friendship Swim Meet)

57.03 Bram Dekker, Eiffel Swimmers PSV (2012 Friendship Meet Maastricht)

57.04 Erik Hagting, DZ&PC (2011 Limietwedstrijd Utrecht)*

57.07 Chester Marsman, AZ&PC (1996)

57.10 Arnold van Bavel, de Kempvis (2001)

57.10 Chris Bolding, ZPC Hoogeveen (2016 ONK Hoofdorp)
57.19 Devi Wolthuizen, TriVia (2011 Finale Competitie Amsterdam)
57.17 Mark Baars, MNC Dordrecht (2013 Martinez Cup Amsterdam)
57.20 Milco Hogerbrug, Nautilus (1992 NWK Drachten)
57.26 Dennis Mooij, HZ&PC Heerenveen (2009 Friese winterkampioenschappen Sneek)*
57.27 Arjan Hansen, ZPC Amersfoort (2015 ONK Tilburg)

57.27 Arjan Knipping, PSV (2017 Hoofdklasse competitie Oosterhout)

57.28 Stefan Oosting, PSV (2004 NK Drachten)

57.30 Niels Hofmeijer, WS Twente (2017 NJJK Eindhoven)

57.31 Ruden de Ridder, PSV (2017 NJJK Eindhoven)

57.34 Ramon Fredrik, Orca (2014 Competitie Groningen)
57.39 Thomas Jansen, WVZ (2017 NK estafette Eindhoven)
57.41 Jorrick Druyven, DAW (2015 Speedo Fast Water Meet Amsterdam)
57.45 Tjacco Ruinemans, de Dinkel (1995 NK Eindhoven)

Top 68: 200 meter rugslag (12 november 2017)
1.53.08 Nick Driebergen, de Dolfijn (2010 ONK Amsterdam)
1.54.52 Klaas Erik Zwering, PSV (2002)
1.56.75 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV (2010 time trial Drachten)
1.56.90 Marcel Wouda, PSV (1997 Competitie Amersfoort)*
1.57.16 Sander Ganzevles, DWK (2002 NK Eindhoven)
1.57.38 Jari Groenhart, Trivia (2017 Swim Cup Amsterdam)
1.58.27 John Keetman, DWK-XCESS (2006 NK Drachten)
1.58.61 Ensger Kotterink, Albion (2013 NK Dordrecht)
1.59.12 Luc Kroon, Ed-Vo (2017 Belgische kampioenschappen Gent)
1.59.14 Richard Blank, de Dolfijn (1992 NK Drachten)


1.59.39 Ruben Dekker, de Dolfijn (2017 Swim Cup Amsterdam)

1.59.48 Bastiaan Lijesen, Eiffel Swimmers PSV (2010 ONK Amsterdam)

1.59.58 Olaf Wildeboer, PSV (2006 ISF Aken)

1.59.70 Marco Uppelschoten, de Houtrib (2014 ONK Tilburg)
1.59.73 Jos de Graaf, Eiffel Swimmers PSV (2012 NK Amsterdam)
1.59.77 Joey de Ruiter, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
2.00.15 Martin van der Spoel, DWK (1992 NK Drachten)
2.00.24 Sverre Eschweiler, MSV-Zeemacht (2010 ONK Amsterdam)
2.00.28 Mathys Goosen, de Dolfijn (2017 Trofeo Nico Sapio Genua)
2.00.59 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (2014 ISF Aken)


2.00.65 Sébas van Lith, Aqua-Novioī94 NTC Amsterdam (2014 ONK Tilburg)
2.00.84 Sander Karssen, DWK-XCESS (2006 NK Drachten)
2.01.14 Mitja Zastrow, PSV (2006 ISF Aken)
2.01.16 Robin van Aggele, Zwemlust-den Hommel (2006 Competitie Utrecht)*
2.01.31 Henk van Niejenhuis, de Dolfijn (2008 NK Amsterdam)
2.01.34 Mathys Goosen, de Dolfijn (2017 Hoofdklasse competitie Amsterdam)

2.01.53 Mike Marissen, AZ&PC (2012 Competitie Amersfoort)*
2.01.58 Jelle Betten, DZ&PC (2015 Martinez Cup Amsterdam)
2.01.62 Fabian Willemse, DWK (1998 NK Den Bosch)
2.01.67 Sven Kardol, Z&PV Nuenen (2013 World Cup Eindhoven)


2.01.90 Chester Marsman, AZ&PC (1996)
2.01.91 DaniŽl van der Deen, ZC Borger/RTC Drachten

2.02.04 Gert Jan Horsthuis, SGG (1988 NWK Emmen)

2.02.12 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (2015 NJJK Amsterdam)
2.02.35 Arnold van Bavel, de Kempvis (2002)*
2.02.38 Petro Stalman, HPC (1984 NK Zutphen)
2.02.75 Raymond van de Merwe, WVZ (2009)*
2.02.80 Ronald Sloeserwij, de Dolfijn (1993 NWK Dordrecht)
2.02.80 Jan Kersten, de Columbiaan (2009 Competitie Zoetermeer)*
2.02.96 DaniŽl Buijs, AZ&PC (2014 ONK Tilburg)


2.03.08 Arjan Knipping, PSV (2017 Brabantse kampioenschappen Eindhoven)
2.03.15 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda (2015 NJJK Amsterdam)

2.03.18 Thomas Jansen, WVZ (2017 Swim Cup Amsterdam)

2.03.36 Gauke Eilander, ZPC Hoogeveen (2015 ONK Tilburg)

2.03.45 Fred Eefting, Zwemlust/den Hommel (1980 NK Tilburg)
2.03.52 Arvid Munsters, Eiffel Swimmers PSV (2009 ONK Amsterdam)
2.03.58 Jens Bakker, de Dolfijn (2016 Competitie Amsterdam)*

2.03.59 Olivier van de Voort, DZ&PC NTC Paralympisch (2015 ONK Tilburg)
2.03.70 Kyle Stolk, PSV/NTC Eindhoven (2014 Competitie Eindhoven)
2.03.70 Frank Roovers, PSV (2016 NJJK Amsterdam)


2.03.79 Ben Schwietert, AZ&PC (2014 ONK Tilburg)

2.03.82 Niels Hofmeijer, WS Twente (2017 Hoofdklasse competitie Hengelo)*

2.03.95 Tjacco Ruinemans, de Dinkel (1996 NK Utrecht)

2.03.97 Rob Nijweide, Groenlo (1994 NK Amersfoort)

2.04.03 Luuk Nijland, DWK (2016 ONK Hoofddorp)

2.04.23 Devi Wolthuizen, TriVia (2010 Competitie Leeuwarden)*
2.04.26 Rob Onderwijzer, de Dolfijn (1994 NK Amersfoort)
2.04.31 Sebastiaan Verschuren, Aquarijn (2007 NK Amsterdam)
2.04.34 Joran Barends, AZ&PC (2011 Competitie Eindhoven)*
2.04.42 Joris Keizer, de Dinkel (1996)


2.04.50 Bastiaan Tamminga, DWK-XCESS (2002)*
2.04.53 Stefan Aartsen, de Kempvis (1998)

2.04.55 Thijs van Valkengoed, Swimteam (2005 NK Amsterdam)

2.04.67 Sam Haring, DAW (2016 NJJK Amsterdam)
2.04.71 Fabian Beimin, AZ&PC (2014 Competitie Amersfoort)
2.04.74 Luuk Veldman, Orca (2015 NJJK Amsterdam)
2.04.76 Joris Keizer, de Dinkel (1996 NK Utrecht)
2.04.86 Dion Dreesens, PSV (2013 ONK Dordrecht)