Resultatenbestand (Lenex) |
Resultatenbestand (pdf) |
Puntentelling (pdf) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag Estafette | rugslag Estafette | ||||||||||
3 x 50m | series | 7 - 11 | Startlijst | Uitslag | 3 x 50m | series | 7 - 10 | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag Estafette | schoolslag Estafette | ||||||||||
3 x 50m | series | 7 - 11 | Startlijst | Uitslag | 3 x 50m | series | 7 - 10 | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag Estafette | vlinderslag Estafette | ||||||||||
3 x 50m | series | 7 - 11 | Startlijst | Uitslag | 3 x 50m | series | 7 - 10 | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
19. | Alle | 6 x 25m vrije slag | series | 17:01 | 7 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
Resultatenbestand (Lenex) |
Resultatenbestand (pdf) |
Puntentelling (pdf) |
1 - Nationale Minioren Club Meet 2013 - 10-02-2013 - 14:15 | |||||||
1. | Meisjes | 3 x 50m schoolslag | series | 14:15 | 7 - 10 jaar | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 3 x 50m schoolslag | series | 14:22 | 7 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 14:29 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:35 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:41 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:51 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 3 x 50m rugslag | series | 15:00 | 7 - 10 jaar | Startlijst | Uitslag |
8. | Jongens | 3 x 50m rugslag | series | 15:07 | 7 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
Pauze | |||||||
9. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:29 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:37 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 15:46 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 100m wisselslag | series | 15:57 | Minioren 4 en later | Startlijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 16:08 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
14. | Jongens | 100m wisselslag | series | 16:18 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 3 x 50m vlinderslag | series | 16:28 | 7 - 10 jaar | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 3 x 50m vlinderslag | series | 16:36 | 7 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 16:42 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
18. | Jongens | 100m wisselslag | series | 16:52 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
19. | Alle | 6 x 25m vrije slag | series | 17:01 | 7 - 11 jaar | Startlijst | Uitslag |