Verbeterde records per programmanr. | Resultatenbestand (Lenex) |
Andere programmanrs. | |||||||
122. | Alle | 100m vrije slag | series | 14:43 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
105. | Alle | 100m rugslag | series | 14:45 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
111. | Alle | 100m wisselslag | series | 16:05 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
130. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:12 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
Verbeterde records per programmanr. | Resultatenbestand (Lenex) |
1 - Speedo Jaargangwedstrijden 2018 dag 1 - 17-2-2018 - 14:15 | |||||||
1. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
2. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:21 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
3. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:27 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
4. | Meisjes | 100m rugslag | series | 14:34 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
5. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:40 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
105. | Alle | 100m rugslag | series | 14:45 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 1, 2 en 3 | |||||||
6. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:00 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 15:11 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
8. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:23 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 4, 5, 105 en 6 | |||||||
9. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:41 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
10. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:47 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
11. | Jongens | 200m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
111. | Alle | 100m wisselslag | series | 16:05 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 7, 8 en 9 | |||||||
12. | Meisjes | 200m vrije slag | series | 16:20 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 16:31 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 16:35 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 10, 11, 111 en 12 | |||||||
15. | Jongens | 100m wisselslag | series | 16:54 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 17:01 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 17:07 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 13, 14, 15, 16 en 17 |
Verbeterde records per programmanr. | Resultatenbestand (Lenex) |
2 - Speedo Jaargangwedstrijden 2018 dag 2 - 18-2-2018 - 14:15 | |||||||
18. | Jongens | 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 14:19 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
20. | Jongens | 100m wisselslag | series | 14:23 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
21. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:30 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
22. | Jongens | 100m vrije slag | series | 14:37 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
122. | Alle | 100m vrije slag | series | 14:43 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 18, 19, 20 en 21 | |||||||
23. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:58 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
24. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:04 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
25. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:11 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
26. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:18 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 22, 122, 23 en 24 | |||||||
27. | Jongens | 400m vrije slag | series | 15:40 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
28. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:53 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
29. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 16:00 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
30. | Jongens | 100m schoolslag | series | 16:04 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
130. | Alle | 50m schoolslag | series | 16:12 | Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 25, 26, 27, 28 en 29 | |||||||
31. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 16:27 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
32. | Jongens | 50m vrije slag | series | 16:40 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
33. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 16:44 | Minioren 4 en later | Inschrijflijst | Uitslag |
34. | Jongens | 100m rugslag | series | 16:48 | Minioren 2, 3 en 4 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 30, 130, 31 en 32 | |||||||
35. | Jongens | 100m wisselslag | series | 17:11 | Minioren 6 | Inschrijflijst | Uitslag |
36. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 17:18 | Minioren 5 | Inschrijflijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programmanummers 33, 34, 35 en 36 |