Specials:
NK Sprint
EJK Helsinki
EK Boedapest

Dutch Swim Cup 2005/2006


EJK-limiet 50 rug Ranomi Kromowidjojo

door Jos van Kuijeren - 21/04/2006, 12:23 Print Mail een vriend

Tijdens de series op de eerste dag van de Dutch Open Swim Cup in Eindhoven is Ranomi Kromowidjojo er in geslaagd de EJK-limiet te zwemmen op de 50 meter rugslag. De Groningse deed dat met een tijd van 0.30.90.
Snelste in de series was Hinkelien Schreuder, die met 0.29.38 haar EK-status op dit onderdeel na Antwerpen wederom bevestigde.
Op de 200 meter vrije slag bij de mannen zagen Mitja Zastrow (pr 1.51.94) en Stefan Oosting (1.52.08) om de estafettelimiet (1.51.90) mislukken. Nuchtere commentaar: ' Dan moet het vanmiddag gebeuren.' Oosting probeerde zijn doel te bereiken met een evenwichtig opgebouwde race (opening in 55.0), terwijl Zastrow zijn eerste helft aflegde in 0.54.00).
Bij de dames zag Manon van Rooijen haar kansen op een eventuele EK-kwalificatie op de 4x200 in rook opgaan. De TWN-zwemster, die pas enkele maanden weer intensief traint kwam niet verder dan 2.07.10 en haalde daar de finale niet mee (elfde). Haike van Stralen (2.06.28) laat dit jaar haar studie prevaleren en mist voldoende inhoud om een 200 vrij beneden de 2.03 te zwemmen.



Terug naar het overzicht

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved



9 september 1962
Ria van Velsen vestigt tijdens de Eurovisiewedstrijd in Rotterdam voor de achtste maal een Europees record op de 100 rug (1.10.1). Nederland en West-Duitsland eindigen als eerste in het landenklassement.
Ria van Velsen vestigt tijdens de Eurovisiewedstrijd in Rotterdam voor de achtste maal een Europees record op de 100 rug (1.10.1). Nederland en West-Duitsland eindigen als eerste in het landenklassement.