background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2014

Per 24 augustus 2014, bijgewerkt op 28 augustus 2014 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 

Samenstelling Jos van Kuijeren 


Meisjes-Dames

50m rugslag junioren 1: 2002

NR: 33.46 Maaike de Waard, de Zeehond '73 (1996)
06.07.2008 Eindhoven
34.42 Elise Tanis, de Schotejil
34.65 Dionne Salomons, ZC Borger
35.12 Danique Bernard, Ed-Vo
35.35 Anne Paulusse, SBC2000
35.48 Dyonne Stam, AZ&PC
35.65 Niamh Hofland, PSV
35.84 Lindsey de Harde, VZC E&P
36.14 Giorgia Colle, de Zeehondí73
36.44 Sophie de Jonge, de Schotejil
36.46 Maaike Broersma, BZ&PC

50m rugslag junioren 2: 2001

NR 30.73 Iris Tjonk, De Veene (2000)
05-04-2013 Eindhoven
31.67 Claire Verkijk, WVZ
32.52 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
32.75 Indy Jongman, Arethusa
33.60 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
34.13 Storm Willemsen, DWK
34.55 Kaylin Stel, de Dolfijn
34.58 Emma van Zanten, Oceanus
34.60 Loulou Janssen, de Columbiaan
34.70 Lonneke Kampman, Arethusa
34.74 Sanne Heemskerk, LZ 1886

50m rugslag junioren 3: 2000

NR 30.30 Iris Tjonk, WS Twente (2000)
15.03.2014 OsnabrŁck
30.30 Iris Tjonk, WS Twente
31.17 Jasmijn Boon, WVZ
31.68 Manon  Kampman, Arethusa
31.89 Laura van Engelen, AquAmigos
32.41 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
33.30 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
33.35 Marrit Steenbergen, DZ&PC
33.58 Kirsten Walraven, de Zeeuwse Kust
33.67 Myrthe Beijen, GoSwim
33.77 Marieke Thijssen, NDD

50m rugslag jeugd 1: 1999(NJJK-limiet Amsterdam 33.23)

NR 29.47 Sylvia Dik, TriVia (1995)
16.07.2010 Helsinki
31.05 Manon Manning, Nova
31.31
Renée Vanderheyden, TriVia
31.35 Marieke Tienstra, TriVia
31.60 Eelke Roman, LZ 1886
32.31 Kyra Jongman, Arethusa
32.65 FabiŽnne Vork, Oceanus
32.71 Manon Herben, Zwemclub Eijsden
32.71 Nathalie Bakker, de Dolfijn
33.54 Sanne Ditzel, Aquapoldro
33.55 Anouk IJpelaar, de Vennen
33.76 Laurette van de Woning, de Dinkel

50m rugslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 32.94)

NR 29.23 Maaike de Waard, de Zeehond'73 (1996)
06.07.2012 Antwerpen
30.75 Valerie van Roon, WVZ
30.94 Joyce Feith Tafatatha, PSV
31.15 Sterre Mooiweer, WS Twente
31.26 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
31.52 Chelsea Merfol, DZ&PC
31.57 Sanne Advocaat, MNC Dordrecht
32.10 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
32.17 Serena Stel, de Dolfijn
32.35 Silke Voets, Nuenen
32.37 Anouk Zandbergen, DAW

50m rugslag dames allemaal  

28.36 Maaike de Waard 96 PSV/RTC Eindhoven

28.86 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn

29.25 Annemarie Worst 95 Orca/NTC Amsterdam

29.30 Esmée Bos 96 AZ&PC/RTC Drachten

29.39 Kira Toussaint 94 NTC Eindhoven

29.56 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (FRA) 

29.77 Anja van der Hout, WVZ

30.18 Tamara van Vliet 94 NTC Amsterdam

30.30 Iris Tjonk, WS Twente

30.30 Claris de Vries 97 Orca


100m rugslag junioren 1:2002 (NK-limiet Amsterdam 1.22.67)

NR: 1.09.73 Chelsea Merfol, De Rijn (1998)
19.06.2010 Amsterdam
1.11.26 Danique Bernard, Ed-Vo
1.11.42 Elise Tanis, de Schotejil
1.11.78 Niamh Hofland, PSV
1.14.79 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
1.14.81 Maaike Broersma, BZ&PC
1.15.01 Sophie de Jonge, de Schotejil
1.15.10 Birgit van Buiten, Aquapoldro
1.15.16 Dionne Salomons, ZC Borger
1.15.98 Lindsey de Harde, VZC E&P
1.16.00 Tessa Kooi, Nova

100m rugslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 1.15.52)

NR 1.02.76 Iris Tjonk, WS Twente (2000)
17-07-2013 Utrecht
1.07.21 Claire Verkijk, WVZ
1.09.22 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
1.09.46 Storm Willemsen, DWK 
1.10.08 Indy Jongman, Arethusa
1.10.47 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
1.11.05 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.12.10 Yara Galjé, ZV de Zaan
1.12.20 Silke Holkenborg, Montferland
1.13.16 Eline Brok, WS Twente
1.13.73 Marjolein Venema, Nova

100m rugslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 1.13.46)

NR 1.03.81 Iris Tjonk, WS Twente (2000)
16.03.2014 OsnabrŁck
1.03.81 Iris Tjonk, WS Twente
1.05.16 Jasmijn Boon, WVZ
1.07.35 Marrit Steenbergen, DZ&PC/RTC Drachten
1.08.28 Laura van Engelen, AquAmigos
1.08.51 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
1.09.38 Brigit van de Vegte, Octopus
1.10.20 Kirsten Walraven, de Zeeuwse Kust
1.10.70 Frouke Beeksma, Trivia
1.10.86 Lianne Bouwmeester, Oceanus
1.11.03 Marieke Thijssen, NDD

100m rugslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.12.20)

NR 1.03.88 Sylvia Dik, TriVia (1995)
17.07.2010 Helsinki
1.05.12 Marieke Tienstra, TriVia
1.07.00 Renée Vanderheyden, TriVia
1.07.73 Manon Manning, Nova
1.08.47 Loulou Vos, PSV
1.08.76 Eelke Roman, LZ 1886
1.09.13 Kyra Jongman, Arethusa
1.09.99 Jill Benne, de Dolfijn
1.10.03 Rebecca Koens, Brabant East Swimming Team (BelgiŽ)
1.10.21 Josien Wijkhuijs, DZ&PC RTC Drachten
1.10.53 Robin Weessies, Eemsrobben

100m rugslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.11.57)

NR 1.02.02 Sharon van Rouwendaal, CN Braud(1993)
22.04.2009 Montpellier
1.05.22 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
1.05.75 Alyce-Faye Eichelberger, VZC E&P
1.05.94 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
1.06.91 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
1.08.15 Chelsea Merfol, DZ&PC
1.08.39 Silke Voets, Nuenen
1.09.37 Sanne Nijholt, Arethusa
1.09.38 Elize Bouman, Numansdorp
1.09.52 Joyce Feith Tafatatha, PSV
1.09.92 Anouk Zandbergen, MSV Zeemacht
1.09.92 Lotte Stoiber, de Fuut


100m rugslag dames allemaal

1.00.92 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
1.01.50 Kira Toussaint 94 NTC Eindhoven 

1.01.56 Maaike de Waard 96 PSV/RTC Eindhoven

1.02.66 Wendy van der Zanden 88 NTC Eindhoven

1.02.71 Annemarie Worst 95 Orca/NTC Amsterdam

1.03.33 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (FRA)

1.03.81 Iris Tjonk, WS Twente

1.04.15 Robin Neumann, de Dolfijn/RTC Amsterdam

1.04.17 Ilse Kraaijeveld 90 Orca

1.04.99 Esmée Bos 96 AZ&PC/RTC Drachten


200m rugslag junioren 1: 2002 (NJK-limiet Amsterdam 2.57.19)

NR: 2.29.93 Esmee Vermeulen, SG Zaanstad (1996)
06.12.2008 Eindhoven
2.31.87 Niamh Hofland, PSV
2.34.49 Elise Tanis, de Schotejil
2.36.05 Danique Bernard, Ed-Vo
2.38.93 Birgit van Buiten, Aquapoldro
2.20.56 Kiki Koopman, de Dinkel
2.41.77 Lindsey de Harde, VZC E&P
2.42.83 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
2.42.96 Samantha van Vuure, de Dolfijn
2.43.11 Giorgia Colle, de Zeehond'73
2.43.16 Anne Paulusse, SBC2000

200m rugslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 2.41.86)

NR 2.23.27 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis
07-07-1990 Amersfoort
2.24.75 Claire Verkijk, WVZ
2.26.86 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
2.28.49 Indy Jongman, Arethusa
2.29.32 Storm Willemsen, DWK
2.32.62 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
2.32.65 Silke Holkenborg, Montferland
2.34.48 Isabel Aardema, ESCA
2.35.22 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.37.13 Marjolein Venema, Nova
2.37.46 Kaylin Stel, de Dolfijn

200m rugslag junioren 3: 2000  (NJK-limiet Amsterdam 2.37.45)

NR 2.17.53 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis(1977)
02.08.1991 Antwerpen
2.20.02 Iris Tjonk, WS Twente
2.21.76 Jasmijn Boon, WVZ
2.25.48 Laura van Engelen, AquAmigos
2.27.67 Marrit Steenbergen, DZ&PC
2.29.88 Marrit Boxum, ZV Zwartsluis
2.32.25 Brigit van de Vegte, Octopus
2.32.66 Anique Coelingh, Hoogeveen
2.33.15 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
2.33.68 Vera Lowe, Angouleme
2.34.28 Danieke van der Kooi, Orca

200m rugslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.34.74)

NR 2.14.92 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993)
25.04.2008 Duinkerken
2.20.36 Marieke Tienstra, TriVia
2.25.68 Manon Manning, Nova
2.26.27 Eelke Roman, LZ 1886
2.27.23 Renée Vanderheyden, TriVia
2.27.73 Kyra Jongman, Arethusa
2.30.94 Nathalie Bakker, de Dolfijn
2.31.64 Rebecca Koens, Brabant East Swimming Team (BelgiŽ)
2.31.96 Jill Benne, de Dolfijn
2.32.87 FabiŽnne Vork, Oceanus
2.35.00 Manon Herben, Zwemclub Eijsden


200m rugslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.33.38)

NR 2.13.33 Sharon van Rouwendaal, CN Braud(1993)
25.04.2009 Montpellier
2.19.44 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/RTC Amsterdam
2.22.09 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
2.24.33 Alyce-Faye Eichelberger, VZC E&P
2.27.70 Serena Stel, de Dolfijn
2.29.31 Chelsea Merfol, DWK
2.29.52 Silke Voets, Nuenen
2.29.72 Nynke Klokman, DZ&PC
2.30.89 Elize Bouman, Numansdorp
2.30.94 Aniek Bloemendaal, ESCA
2.31.26 Janina Beckers, SG Hellas/Glan/Nimo


200m rugslag dames allemaal 

2.13.71 Kira Toussaint 94 PSV

2.14.98 Robin Neumann 97 de Dolfijn/RTC Amsterdam 

2.16.03 Annemarie Worst 95 Orca/NTC Amsterdam 

2.16.75 Wendy van der Zanden 88 PSV/RTC Eindhoven

2.18.44 Maaike de Waard, PSV/RTC Eindhoven

2.18.74 Rieneke Terink 84 PSV

2.19.28 Ilse Kraaijeveld 90 Orca

2.19.44 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/RTC Amsterdam
2.20.02 Iris Tjonk, WS Twente

2.20.36 Marieke Tienstra 99 TriVia/RTC Drachten


Jongens-Heren

50m rugslag minioren 6: 2002

NR: 31.20 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (1999)
10.12.2011 Dortmund
34.22 Milan Meurs, Nuenen
34.91 Kirill Hrabcuns, AZ&PC
35.01 Timo Spaans, PSV
35.10 Bobby van Dijk, de Brabantse Dolfijnen
36.09 Raoul Witten, Hoogeveen
37.03 Sweeder Braakman, de Gooye
37.07 Léon van der Geest, EZC
37.36 Luc van Eijndhoven, Argo
37.77 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
37.87 Maurits Bos, DAW

50m rugslag: junioren 1: 2001

NR: 29.46 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94(1999) 02.12.2012 Dortmund
32.16 Sem Dik, ZV de Zaan
32.17 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
32.21 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist
32.48 Mart Niehoff, de Zwoer
33.47 Luc Kroon, Ed-Vo
33.55 Sebastiaan van der Meer, AZ&PC
33.57 Luuk Roosen, Zwemclub Eijsden
33.61 Daen Spoor, VZC E&P
33.69 Sander Crooijmans, VZC E&P
33.73 Ivo Stolk, de Zeehondí73


50m rugslag junioren 2: 2000

NR: 28.30 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94 (1999) 01.12.2013 Dortmund
30.07 Calvin Lu, de Dolfijn
30.09 Martin Ruiter, de Houtrib
30.37 Robin van Bommel, Zeester-Meerval
31.22 Jelle Betten, DZ&PC
31.37 Wouter Schmit, Tempo
31.48 Anne Schuurmans, WVZ
31.50 Junior de Bruin, Hoogeveen
31.62 Noah Legerstee, DíElft
32.01 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
32.18 Niels Hofmeijer, WS Twente

50m rugslag junioren 3: 1999

NR: 28.29 Jens Krijgsman, de Columbiaan(1999)
23.03.2014 Seraing
28.29 Jens Krijgsman, de Columbiaan
28.97 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94
29.09 Luuk Veldman, Orca
29.48 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
29.72 Klaas Arkesteijn, Díelft
29.83 Daan Jente, Brunssum
29.86 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
29.86 Ruben Griffioen, de Columbiaan
29.96 Sam Haring, ZV de Zaan
30.54 Koen Koster, HZPC Horst

50m rugslag junioren 4: 1998

NR: 26.85 DaniŽl van der Deen, ZC Borger (1995)
03.12.2012 Eindhoven
28.54 Tom Laarhuis, de Dinkel
29.18 Floris Kotterink, Albion
29.86 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
30.00 Leroy van Ooijik, VZC E&P
30.05 Berjen Mellema, Nova
30.15 Lars van der Velden, DAW
30.16 Gauke Eilander, Hoogeveen
30.23 Tim Tuijp, ZV de Zaan
30.39 Niels van Beek, VZC E&P
30.47 Lex Sandburg, ZV de Zaan

50m rugslag jeugd 1: 1997

NR: 26.06 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (1996)
08.06.2013 Eindhoven
27.99 Luuk Nijland, de Berkelduikers
28.03 Ben Schwietert, AZ&PC
28.80 Martijn Wissink, ZPC de Hof
28.87 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
28.91 Ivo van Dijck, Racing Club
29.18 Nino Sieling, DWK
29.36 Richard Kuipers, Orca
29.50 Michael Tonsbeek, de Dolfijn
29.60 Jari Hofsink, Deltasteur
29.83 Thomas Verhoeven, Wiekslag

50m rugslag jeugd 1: 1996

NR: 25.61 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (1996)
20.08.2014 Nanjing
25.61 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
27.20 Stan Pijnenburg, PSV
27.44 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam
27.84 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven
28.03 Sem Hermans, SG Swimteam Helden Mosa Regio
28.16 DaniŽl Buijs, AZ&PC
28.60 Niels Kemperink, WS Twente
29.12 Karst Boersma, de Dinkel
29.29 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
29.46 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht

50m rugslag heren allemaal 

25.07 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
25.13 Bastiaan Lijesen 90 RTC Eindhoven

25.61 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden

26.58 Sverre Eschweiler 92 TriVia 

26.95 Aziz Nosairi 91 de Fuut

27.20 Stan Pijnenburg 96 PSV 

27.21 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
27.38 Ensger Kotterink 94 Albion 

27.44 Mathys Goosen 96 de Dolfijn RTC Amsterdam

27.81 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen 


100m rugslag minioren 6: 2002

NR: 1.08.51 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (1999)
11.12.2011 Dortmund
1.15.19 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
1.15.24 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
1.15.84 Sweeder Braakman, de Gooye
1.16.03 Makai van Haren, de Forel
1.16.07 Léon van der Geest, EZC
1.16.14 Timo Spaans, PSV
1.16.24 Milan Meurs, Nuenen
1.16.42 Raoul Witten, Hoogeveen
1.17.36 Lars Verhalle, de Vrije Slag
1.17.85 Thomas Weening, Oceanus

100m rugslag junioren 1: 2001 (Limiet NJK Amsterdam 1.17.21)

NR: 1.03.38 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94(1999) 01.12.2012 Dortmund
1.08.38 Luc Kroon, Ed-Vo
1.08.72 Sem Dik, ZV de Zaan
1.09.96 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
1.10.00 Ivo Stolk, de Zeehondí73
1.10.14 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
1.10.82 Moritz Hoogers, Octopus
1.10.94 Sebastiaan van der Meer, AZ&PC
1.11.37 Jelle Smid, Aqua-Novio'94
1.11.84 Sander Crooijmans, VZC E&P
1.11.86 Tygo van Hassel, ZVVS


100m rugslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 1.13.76)

NR
1.03.60 Jelle Betten, DZ&PC
1.03.78 Martin Ruiter, de Houtrib
1.04.76 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
1.05.05 Niels Hofmeijer, WS Twente
1.05.12 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
1.05.25 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
1.05.62 Noah Legerstee, DíElft
1.06.69 Anne Schuurmans, WVZ
1.07.57 Robin van Bommel, Zeester-Meerval
1.08.64 Jari Groenhart, TriVia


100m rugslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 1.06.56)

NR: 59.25 Laurent Bams, ZC Eijsden (1996)
29.07.2011 Trabzon
0.59.68 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94
1.01.06 Jens Krijgsman, de Columbiaan
1.01.61 Luuk Veldman, Orca
1.02.20 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
1.03.07 Sam Haring, ZV de Zaan
1.03.50 Dario van Hulst, ZV Valkenburg
1.04.09 Klaas Arkesteijn, D'elft
1.04.18 Jan-Arnoud Melsen, DZ&PC
1.04.25 Ruben Griffioen, de Columbiaan
1.04.49 Antoine Habeck, Aqua-Novio'94


100m rugslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet 1.04.94)

NR: 57.80 DaniŽl van der Deen, ZC Borger(1995)
04.12.2011 Eindhoven en Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (1996)
12.07.2012 Dublin        
1.01.87 Floris Kotterink, Albion
1.02.08 Tom Laarhuis, de Dinkel
1.02.23 Gauke Eilander, Hoogeveen
1.02.44 Frank Roovers, PSV
1.03.34 Berjen Mellema, Nova
1.03.91 Leroy van Ooijik, VZC E&P
1.04.35 Wouter de Lang, Hoogeveen
1.04.73 Lars van der Velden, DAW
1.04.75 Jorgos Skotadis, Racing Club
1.04.77 Denny Olde Agterhuis, HZ&PC Heerenveen

100m rugslag jeugd 1: 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 1.04.23)

NR: 57.18 Klaas Erik Zwering, PSV (1981)
01.08.1998 Antwerpen
0.58.78 Ben Schwietert, AZ&PC
1.00.78 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
1.01.09 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
1.01.62 Luuk Nijland, de Berkelduikers
1.01.79 Nino Sieling, DWK
1.02.45 Ivo van Dijck, Racing Club
1.03.20 Michael Tonsbeek, de Dolfijn
1.03.42 Krijn de Kievit, Racing Club
1.03.54 Richard Kuipers, Orca
1.03.92 Martijn Wissink, ZPC de Hof

100m rugslag jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet 1.03.67)

NR: 56.21 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (1996)
13.04.2014 Eindhoven
56.19 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
58.54 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam
58.94 DaniŽl Buijs, AZ&PC
59.30 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
1.00.67 Niels Kemperink, WS Twente
1.00.78 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
1.01.60 Bjorn Scherbeijn 96 PSV
1.02.11 Karst Boersma, de Dinkel
1.02.46 Sem Hermans, Swimteam Helden-Mosa
1.02.86 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven

100m rugslag heren allemaal 

54.78 Bastiaan Lijesen 90 NTC Eindhoven
56.19 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
58.13 Sverre Eschweiler 92 TriVia
58.49 Ensger Kotterink 94 de Veene
58.54 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam
58.71 Ruben Dekker 93 De Dolfijn
58.78 Ben Schwietert 97 AZ&PC
58.94 DaniŽl Buijs, AZ&PC
59.05 Mike Marissen, AZ&PC NTC Drachten
59.30 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven


200m rugslag minioren 6: 2002

NR: 2.24.43 Sam v.d.Schootbrugge, Otters-Gooi (1993)
10.12.2005 Sheffield
2.44.07 Raoul Witten, Hoogeveen
2.44.54 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
2.49.98 Léon van der Geest, EZC

2.55.22 Luc van Eijndhoven, Argo
2.58.57 Leon van den Hof, Dedemsvaart-AC

200m rugslag junioren 1: 2001 (Limiet NJK Amsterdam 2.48.03)

NR: 2.19.09 Sam v.d.Schootbrugge, Otters-Gooi(1993) 30.07.2006 Sheffield
2.29.59 Thomas Jansen, WVZ
2.30.32 Luc Kroon, Ed-Vo
2.30.86 Sebastiaan van der Meer, AZ&PC
2.31.42 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.32.04 Ivo Stolk, de Zeehondí73
2.32.14 Marcel Delfstra, Orca
2.32.75 Stefan Waalkens, de Houtrib
2.33.47 Jelle Smid, Aqua-Novioí94
2.34.06 Jelmar Koopman, de Forel
2.35.05 Sem Dik, ZV de Zaan


200m rugslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 2.40.53)

NR: 2.11.99 Sam v.d. Schootbrugge, Otters-Gooi (1993) 06.12.2007 Eindhoven
2.16.10 Jelle Betten, DZ&PC
2.17.14 Niels Hofmeijer, WS Twente
2.17.79 Martin Ruiter, de Houtrib
2.21.13 Noah Legerstee, DíElft
2.21.84 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
2.22.19 Anne Schuurmans, WVZ
2.24.57 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
2.25.27 Calvin Lu, de Dolfijn
2.26.09 Andy Huynh, VZC E&P
2.26.23 Jari Groenhart, TriVia

200m rugslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 2.24.86)

NR: 2.09.01 Sam v.d. Schootbrugge, Otters/ Gooi(1993)
02.04.2008 Sheffield
2.14.12 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí 94
2.14.42 Ruben Griffioen, de Columbiaan
2.16.29 Jens Krijgsman, de Columbiaan
2.16.33 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
2.16.87 Luuk Veldman, Orca
2.18.35 Thijs Molendijk, VZC E&P
2.20.17 Jan-Arnoud Melse, DZ&PC
2.20.76 Sam Haring, AquaWaarD
2.21.31 Bas Martelhoff, het Y
2.21.41 Noah Oskam, Schwimmclub Aarefisch (Zwitserland)


200m rugslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet 2.21.34)

NR: 2.03.93 Klaas Erik Zwering, PSV(1981)
12.12.1997 Drachten
2.14.05 Frank Roovers, PSV
2.14.57 Tom Laarhuis, de Dinkel
2.14.84 Floris Kotterink, Albion
2.15.96 Gauke Eilander, Hoogeveen
2.17.53 Jorgos Skotadis, Racing Club
2.18.04 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.19.34 Berjen Mellema, Nova
2.23.37 Jonne Schaafsma, Racing Club
2.23.38 Niels Post, de Otters het Gooi
2.23.69 Robin van Grol, de Kikker


200m rugslag jeugd 1: 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 2.19.78)

NR: 2.01.79 Klaas Erik Zwering, PSV (1981)
31.07.1998 Antwerpen

2.09.83 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
2.10.18 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
2.13.57 Ben Schwietert, AZ&PC
2.15.80 Nino Sieling, DWK
2.17.06 Richard Kuipers, Orca
2.17.92 Krijn de Kievit, Racing Club
2.18.12 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
2.18.13 Michael Tonsbeek, de Dolfijn
2.20.08 Philip van Moll, de Zeeuwse Kust
2.21.48 Luuk Nijland, de Berkelduikers


200m rugslag jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet Amsterdam 2.18.58)

NR: 2.00.39 Sander Ganzevles, DWK (1982)
28.07.2000 Duinkerken
2.07.38 DaniŽl Buijs, AZ&PC
2.11.90 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
2.12.44 Bjorn Scherbeijn, PSV RTC Eindhoven
2.13.52 Karst Boersma, de Dinkel
2.16.47 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
2.17.06 Mike van Herk, Tempo Valkenswaard
2.20.16 Yannick Vijver, de Dolfijn
2.20.53 Casper Muselaers, Octopus
2.22.73 Derk Jan Speelman, de Spatters
2.22.89 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven

200m rugslag heren allemaal 

2.06.79 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
2.07.38 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC
2.08.25 Ensger Kotterink 94 Albion
2.09.05 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
2.09.76 Sébas van Lith, Aqua-Novioí94 NTC Drachten
2.09.83 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
2.10.01 Mike Marissen, NTC Drachten
2.10.18 Floyd van Hoof 95 Van Vliet Barrcuda
2.10.70 Bastiaan Lijesen, PSV NTC Eindhoven
2.11.19 Sen Kardol, Nuenen