background image
 
*

Complete eindstanden derde competitieronde, vergelijkende uitslagen; promotiespanning in A-klasse

Door: Jos van Kuijeren   |   04/02/2018
Complete eindstanden derde competitieronde, vergelijkende uitslagen; promotiespanning in A-klasse

Met o.a. 400m wisselslag Meisjes Jeugd 2, 200m vlinderslag dames senioren 2 plus de estafette 4x200m vrije slag bij de meisjes/dames en bij de jongens 400m wisselslag juniore 4 on combinatie met de 200 vlinder jeugd 2 stond de deelnemers een pittig programma te wachten in de derde competitieronde. Het was voor de verenigingen sowieso een zwaar weekeinde, omdat de griepgolf in zwemmend Nederland toesloeg.

 

Erg veel veranderingen in de stand brachten al deze elementen niet te weeg. In de hoofdklasse richt de bovenste helft, zeg maar het linker rijtje van de stand zich op de finalewedstrijd op 21 april. En onderaan is de ploeg die de meeste seconden gebruikt na vier ronden gedoemd om te degraderen. Dat lot zal Orca gaan treffen, want ondanks verhoogde inzet slaagde de Leeuwarder formatie er niet opgelopen achterstand (zo'n 80 seconde) op Hellas Glana uit de eerste ronde effectief te verkleinen. 

 

Uitslag 3e ronde  
PSV 6109,08
The Hague Swimming 6123,59
WVZ 6126,88
VZC 6154,46
De Dolfijn 6182,09
De Dinkel 6228,16
ZPC Amersfoort 6256,16
Aqua-Novio'94 6292,21
WS Twente
Dedemsvaart-AC
6301,76
6329,10
ZPC Hoogeveen
TriVia
6366,40
6374,58
Hieronymus 6388,52
Orca 6433,86
Hellas Glana 6434,60


   
Stand na 3 ronden  
PSV 17328,36
De Dolfijn 17551,49
VZC 17584,36
WVZ 17644,22
The Hague Swimming 17716,52
ZPC Amersfoort 17779,99
De Dinkel 17812,26
Aqua-Novio'94
TriVia
WS Twente
ZPC Hoogeveen    18140,08
Dedemsvaart-AC 18225,40
Hieronymus 18287,14
Hellas Glana 18479,69
Orca 18558,01

17952,32
18052,63
18092,25



A-klasse: 6 kandidaten voor 4 promotieplaatsen
Met nog één ronde te gaan zijn er nog zes kandidaten voor vier promotieplaatsen. De Zeeuwse Kust en DWK zijn vrij zeker van hun zaak, gezien de voorsprong in punten op de vier volgende teams. Zij gaan natuurlijk voor de titel in de op één na hoogste divisie van het Nederlandse verenigingszwemmen.
Deltasteur uit Kampen/IJsselmuiden staat nu derde, gevolgd door twee Zuid-Limburgse clubs, die elkaar weinig in kracht ontlopen: de Startgemeenschap Zwemsport Parkstad uit Kerkrade/Landgraaf en de Zwemclub Eijsden. Maar het verschil met de nimmer zes, De Columbiaan uit Voorhout is te verwaarlozen. Totaal is de marge tussen de nummers r tot en met 6 slechts zo'n 15 seconden!

A-klasse

 

Stand na 3e ronde

 

 

 

1.ZPC Zeeuwse Kust

17464,73

2.DWK

17509,39

3.Deltasteur

17565,49

4.Zwemport Parkstad

17575,96

5.Zwemclub Eijsden

17580,26

6.De Columbiaan

17581,13

  

Van de hoofdklasse duels en enkele wedstrijden uit de lagere divisies zijn de vergelijkende uitslagen verzameld op een rijtje gezet.

 

Vergelijkende uitslagen 3 ronde Verenigingszwemcompetitie


1.4x200m vrije slag dames

PSV (Lize van Nieuwenhuizen, Amy de Langen, Manon Aerssens, Nelly Velthuijs) 8:25.33, WVZ (Leonie van Noort 2:04.90, Chefanja Nunes, Marlinde Beukers, Claire Verkijk) 8:29.58 ZPCH 8.29.36 De Dinkel (Kiki Koopman, Lonne Dijkhuis, Janneke Lenderink, Sterre Mooiweer) 8:29.86 DZ&PC 8:31.99 Hieronymus 8:33.65 The Hague Swimming 8:34.51 De Dolfijn 8:35.38 VZC 8:38.42 Orca  8:39.07 ZPC Amersfoort 8:41.81 Dedemsvaart-AC 8:44.54 WS Twente 8:47.78 Aquarijn 8.48.54 DWK 8:48.72 PSV 2 8.49.49 Aqua-Novio’94 8:50.46 Hellas Glana 8:51.68


3. 100m rugslag – Meisjes Junioren 3 en later

Ismay Lichtendonk, Dedemsvaart-AC 1:03.65 Sterre Hendriks, PSV 1.07.67 Lorena Dreschers, Hellas-Glana 1.09.29 Danique Slaper, TriVia 1:09.80 Tessa Sportel, Dedemsvaart-AC 1:10.20 Janna van Kooten, TriVia 1;10.64 Isa Maarleveld, ZPCH 1.11.53 Kirsten Verhalle, VZC 1.11.83 Demi Westendorp, Deltasteur 1:11.92


5. 200m schoolslag Jongens Junioren 2 en later

Ruben Claasen, ZPC Amf 2:35.18 Merlin Belmon, De Dolfijn 2:37.45 Pieter Wisse, PSV 2.38.43, Luuk van Rooij, PSV 2.38.88, Anders van Norden, ZPC Amf  en Simon Claasen, ZPC Amf 2:40.51 Jason van den Berg 2:41.06 Miles Steenvoorden De Dolfijn  2:43.02 Nathan Janssen, MNC Dordrecht 2:47.92


7. 50m vlinderslag - Dames

Elinore de Jong THS 26.98 Josien Wijkhuijs, Orca 27.25 Arianne Kooijinga, TriVia 27.81 Zoë van der Aart, De Dolfijn 28.32 Serafina Vlijt, HZPC 28.45 Irene Teufer, De Dolfijn 28.53 Karin Groen, Nova 28.81, Sam van Nunen, PSV 28.89 Laura Rolink, De Dinkel 28.97 Nelly Velthuijs, PSV en Ilse Kraaijeveld, Orca 29.01 Simone Krans, ZPC Hoogeveen 29.05


8. 200m schoolslag - Heren

Koen Lems, ZPC Amf 2:15.97 Koen Koster, HZPC 2.16.95 Sten Postma, VZC 2:17.98 Mark Baars, THS 2:19.12 Kasper Leeuw, ZPC Amf 2:19.86 Bas de Bruijn,Hieronymus 2:20.46 Niels van Eck, Hoogeveen 2:21.39 Quinn van den Heuvel, WVZ 2:21.52, Thom Delno VZC  2:21.71, Ties Elzerman, de Dolfijn 2:21.73 Thomas de Lange,  WS Twente 2:23.76 Kevin Panoet, THS 2:24.43 Jonne Schaafsma, THS 2:25.43 Erwin Heinsius, Hoogeveen 2:25.55 Dominique Sikkema Orca 2.25.86 Jorgos Skotadis, de Dolfijn 2:25.72


9. 100m vrije slag – Meisjes Jeugd 2 en later

Imani de Jong 56.08 Nienke Jonk, Hieronymus 56.97 Femke Spiering, VZC 57.40 Silke Huisman, Orca 58.34 Vera Renshof, DWK 58.40 Christy Geurts, WVZ 58.86 Amy de Sain, de Dolfijn 59.08 Sterre Veersma, ZPC Amf 59.18 Jonna Wieling, Aquarijn 59.20 Judith Houtvast, Hellas Glana 59.25 Hanne te Velthuis, Dedemsvaart-AC 59.32 Lieke Oude Lenferink, WS Twente 59.42 Leonie van Wier, HZ&PC Hee. 59.64 Femke Hoppenbrouwer, THS 59.65 Gabriela Töpfer, PSV 59.77 Lotte Hosper, THS 59.78 Maaike Issard, THS 59.92


10. 400m wisselslag – Jongens Junioren 4 en later

Jarno Koster, Aqua-Novio'94 4.41.22 Lars Verhalle VZC 4:43.12 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94 4.47.20 Brandon van den Berg, THS 4:48.98  Scott Jansen, WVZ 4:49.97 Leon van den Hof, Dedemsvaart-AC 4:52.77 Finn Vos, de Dollfijn 4:53.52 Björn van Doesburg, Aquarijn 4.53.86 Viktor Koets, de Columbiaan 4.55.63 Sean Niewold, WVZ 4:56.07 Timo Spaans, PSV 4:56.13 Kylian Heederik, Deltasteur 4:59.72


12. 200m wisselslag – Dames Senioren 2 en later

Storm Willemsen, ZPC Amf 2:21.15 Chefanja Nunes, WVZ 2.25.45 Silke Molendijk, VZC 2.26.06 Lynn Joor, WS Twente 2.26.49 Brigit van der Vegte, Octopus 2:26.63 Eline van der Wal, DZ&PC 2:26.98 Janneke Lenderink, De Dinkel 2.27.11 Anna van Droffelaar, ZVVS 2:27.97 Kaylin Stel, de Dolfijn 2:28.15 Alinda Dingshoff, Hoogeveen 2.28.18 Michelle Zomerdijk, Dedemsvaart-AC 2:28.86 Lonneke Kampman, PSV 2:29.22 Marlinde Beukers, WVZ 2.29.97


13. 200m vlinderslag – Jongens Jeugd 2 en later

Ruden de Ridder, PSV 2.05.70, Dennis Kamps, De Dinkel 2:06.22 Junior de Bruin, Hoogeveen 2:06.69 Thomas Jansen, WVZ 2.10.52 David Kuipers Orca 2:10.63 Austin Namesnik, ZPC Amf 2:12.55 Freek Hollander THS 2:13.08


15. 200m rugslag - Dames

Iris Tjonk, WS Twente 2:13.86 Sterre Mooiweer, de Dinkel 2:14.44 Jamilla van Veen, ZPC Woerden 2.17.82 Claire Verkijk, WVZ 2:20.27, Leonie van Noort, WVZ en Amy de Langen, PSV 2:21.37 Frouke Beeksma, TriVia 2.22.66 Mirthe Lanfermeijer, de Dolfijn 2:23.20 Lisa Dreesens THS 2:23.45 Judith van Meijel, HZPC 2.23.96 Anne Noom, het Y 2:24.15


16. 100m vrije slag – Heren

Jeroen Baars THS 49.94 Niels van Eck, Hoogeveen 50.70 Jens Krijgsman, de Columbiaan 50.78 Bart Sommeling, de Dolfijn 50.79 Luuk Nijland, DWK 50.83 Luc Kroon, Ed-Vo 51.20 Tom Lommers, de Dolfijn 51.50 Kenzo Simons, de Dolfijn 51.60 Björn van Doesburg, Aquarijn 51.66 Erik Nijholt, DZ&PC 51.72 Sten Postma, VZC 51.78 Karst Boersma, de Dinkel 52.11 Jesse van Dijk, ZPC Amf 52.18 Bjorn Scherbeijn, THS 52.23 Dominique Sikkema, Orca 52.27 Koen Lems, ZPC Amf 52.41 Joan Kentrop, Aquarijn 52.16 Toine Willigers, ZC Eijsden 52.45 Steven Nonnekes, PSV 52.64  Iacopo Serafin, ESCA 52.65 Ruben Dekker, de Dolfijn 52.70;


19. 200m schoolslag – Meisjes Junioren 3 en later

Sterre Hendriks, PSV 2:43.28, Iris Nieuwhof, TriVia 2.48.66 Bridget Vermeer, VZC 2:50.89 Niké Telkamp THS 2:54.94


21. 100m rugslag – Jongens Junioren 2 en later

Simon Claasen, ZPC Amf 1:03.59 Luuk van Rooijen, PSV 1:04.62, Jort van der Vlag, WS Twente 1:05.90 Sijbren Beeksma, TriVia 1:06.02 Merlin Belmon, de Dolfijn 1:06.56 Serge Knops Hellas Glana 1:06.77 Bram Verkuijlen, PSV 1:07.04


22. 100m vrije slag - Dames

Sam van Nunen, PSV 56.79 Josien Wijkhuijs, Orca 56.82 Amy de Langen, PSV 57.47 Myrna van Duijven, DZ&PC 57.85 Nelly Velthuijs, PSV 57.89


23. 50m vlinderslag - Heren

Jeroen Baars THS 24.23 Luuk Nijland, DWK 24.54 Tom Lommers, De Dolfijn 24.61 Mark Baars THS 24.68Jens Krijgsman, de Columbiaan 25.02  Bart Sommeling, de Dolfijn 25.17 Ruben Dekker, de Dolfijn 25.26 Ruben Stam de Dolfijn 25.33 Jesse van Dijk, ZPC Amf 25.37 Ties Elzerman, de Dolfijn 25.38 Niklas David Yeboah, PSV 25.54 Kenzo Simons, de Dolfijn  25.59 Gauke Eilander, SG KSN 25.70 Sem Hermans, ZC Eijsden 25.72 Luc Kroon, Ed-Vo 25.90 Noa Eversdijk, De Zeeuwse Kust 25.94 Erik Nijholt, DZ&PC 25.95


24. 400m wisselslag – Meisjes Jeugd 2 en later

Femke Spiering, VZC 4:54.92 Imani de Jong, ZPCH 4.56.64 Lotte Hosper, THS 4:58.90 Nienke Jonk, Hieronymus 4:59.79 Birgit van Buiten, DWK 5:04.71 Amy de Sain, de Dolfijn 5:09.15 Silke Huisman, Orca 5:09.66


26. 100m vrije slag - Jongens Junioren 4 en later)

Sean Niewold, WVZ 53.38 Lars Verhalle, VZC 53.91, Leon van den Hof, Dedemsvaart-AC 54.07 Tim Korstanje, Aqua-Novio'94 54.14 Elroy Schot, de Dolfijn 54.20 Nrandon van den Berg, THS 54.21 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht 54.86 Lucas Peters, PSV 55.04, Jarno Koster, Aqua-Novio'94 55.12 Scott Jansen, WVZ 55.23 Tycho Atanasov, SG KSN 55.56


27. 200m vlinderslag – Dames Senioren 2 en later

Chefanja Nunes, WVZ 2:21.81, Silke Molendijk, VZC 2.21.90 Danieke van der Kooi, Orca 2:29.57 Alinda Dingshoff Hoogeveen 2:32.63 Michelle Zomerdijk, Dedemsvaart-AC 2:32.68 Valesca van den Bogert, Hieronymus 2:34.41 Ilse Kraaijeveld, THS 2.34.64


29. 200m wisselslag – Jongens Jeugd 2 en later

Austin Namesnik, ZPC Amf 2:08.03 Ruden de Ridder, PSV 2.10.24 Niels Hofmeijer WS Twente 2:10.62 Vincent Crooijmans VZC 2:10.74 Jelle Smid, Aqua-Novio'94 2.10.92 Sander Crooijmans, VZC 2:11.40 Vincent de Munter, Zwemsport Parkstad 2.11.86 Thomas Jansen, WVZ 2:12.08 Jylano Nahr, Zwemsport Parkstad 2.12.39 Stijn Boertien,  Dedemsvaart-AC 2:13.13 Mart Niehoff, ZPC Amf 2:13.69


30. 200m schoolslag - Dames

Madelijne Schothans, De Dinkel 2:36.03 Irene Teufer, de Dolfijn 2:38.83 Rosey Metz, WVZ 2:39.18 Anna Louise Palmans, WVZ 2.39.29 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC 2.39.66 Mirl de Boer, DAW 2:39.98 Myrna van Duijven, DZ&PC 2.40.36 Sharon van der Leest, WZ&PC 2.40.39 Lonne Dijkhuis, De Dinkel 2:40.59 Honia Ibrahim, Aqua-Novio'94 2:41.42 Ilse Rijnja, THS 2:41.52 Suzanne Brummel, Octopus 2:41.54 Anouk van Nellestijn, De Rijn 2:41.93 Lisa Dreesens, THS 2:42.20 Nicole Bennis, WVZ 2.42.31 Marlijn Hendriksen, Hieronymus 2:42.71


31. 200m rugslag – Heren

Ruben Dekker, de Dolfijn 2:02.89 Bart Sommeling, de Dolfijn 2:06.30 Koen Koster, HZPC 2:06.52 Jorgos Skotadis, de Dolfijn 2:07.11 Luc Kroon, Ed-Vo 2.07.13 Erik Nijholt, DZ&PC 2:07.52 Kenzo Simons, de Dolfijn Toine Willgers, Zwemclub Eijsden 2:07.70 2:08.12 Karst Boersma, De Dinkel 2:08.39 Rowan Keen, Borger 2:08.42 Jorrick Druyven, DAW 2.09.44 Stijn Simons, PSV 2:09.52 Ruben Griffioen, de Columbiaan 2.10.04 Raf Hendriks, Hellas Glana 2:10.24 Torben Lammerdink, WS Twente 2:10.34 Tom Laarhuis, De Dinkel 2:10.42


34. 4x100m vrije slag Meisjes Junioren 3 en later

De Dinkel 4:10.33 TriVia 4:16.01 VZC 4:16.41, Aqua-Novio'94 4:20.83 Hellas Glana 4:26.90 PSV 4:28.02 Dedemsvaart-AC 4:28.30 De Dolfijn 4:28.68 ZPC Amersfoort 4:29.91


36. 4x100m wisselslag Jongens Junioren 4 en later

The Hague Swimming 4:08.17 (Keanu Streefland 59.89 startzwemmer) Aqua-Novio'94 4:09.26 PSV 4.10.00 De Dolfijn 4:11.16 ZPC Amersfoort 4:12.72 WVZ 4.13.83




Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.